79 79 349 129 Uw eigen smaak zegt genoeg over het vlees en de vleeswaren van Jac. Hermans en er wordt in Middelburg al heel wat gepraat over al die vers van 't mes gesneden verruk kelijkheden. Daar hoeven we nauwelijks iets aan toe te voegen, want kwaliteit is de beste mondreklame, en kwantiteit houdt de prijzen, van onze slagers kwaliteit, laag. Proef het zelf en zegt het voort! Nieuwe oogst Galia meloenen Bakker Jacques mergpijpjes toy Hamlappen mm WÊÊ naturel, pak 5 stuks .OQ. kilo Varkensschnitzel Verse worst of saucijzen Middelburg, Blauwedijk 85 Vlissingen, Hermesweg 25 Inderdaad, het gaat dubbel op bij Jac. Hermans aan de Blauwedijk 85 in Middel burg. Een schitterende ruime winkel met honderden nieuwe artikelen extra in het assortiment. En bovendien een versmarkt, waar u werkelijk van alles kunt kopen. Kwaliteit vers, daar staat Jac. Hermans garant voor! Kom daarom naar Jac. Hermans, tegen over het station in Middelburg met volop parkeergelegenheid o.a. aan de achter zijde van de nieuwe winkel. En Jac. Hermans gaat door met extra lage feestprijzen, die niet alleen in Middelburg geldig zijn, maar ook in ons filiaal in Vlissingen. I i per stuk Vitabintje krielaardappelen 1 Verse spinazie Hollandse radijs Nieuwe oogst Valencia Late handsinaasappelen Hollandse courgettes ongepaneerd, 100 gram kilo 299 duopak 750 gram X;X;X:X;X::;X-X .-•••:■• xxxx- 99 v»**- - 12?8 kilo per bos net 2 kilo per stuk 169 698 Aanbiedingen geldig t/m za. 14 mei 1988 en alleen in Middelburg en Vlissingen. HET FEEST VOLLEDIG MEE

de Faam | 1988 | | pagina 19