Artistieke hondedrol komt naar Middelburg Twaalf uren Klomppop met nationaal tintje letstelezen over 'Wat is kunst?' Gelukkig. Zij weten het ook niet. Muziek in Midgard Good morning Babylon: twee broers in het beloofde land 'Als ze net zo zot zijn als wij wordt het hartstikke gezellig' 12 T/M 18 MEI IN MIDDEN ZEELAND STAP- EN LACHGROEP OPGERICHT Boze zondaar op vrijdag de 13de KINDER BOEKEN DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 11 mei 1988 Dat belooft wat, die Pin Up Show van de Middelburgse disco theek La Folie vrijdag 29 mei. In drie rondes moeten de deel neemsters zich van hun beste kanten laten zien. In bad- en avondkleding en lingerie. "Zo uitdagend mogelijk, maar niet bloot", zegt organisator en presentator Hedwig Samson. Het is een serieuze aangelegenheid, deze show. "Niks voor kwij lende geilbakken", aldus Samson. "Die komen niet eens binnen". Waarom zou iemand zich ten toon stellen op een podium? Hedwig Samson, die al heel wat shows op zijn naam heeft staan: "Je ziet hier bij modeshows jaar in jaar uit dezelfde gezichten. Veel meiden zouden graag model willen worden, maar missen een goede presentatie. Ik bedoel, dan kom je daar bij een modellenbu reau in je jeans. Bij zo'n show krijg je de kans om een heel an dere ik naar voren te brengen. En wie weet, misschien wordt je wel ontdekt". Om de kans op ontdekking wat groter te maken is er een groot aantal mensen uit de fotobranche en modewereld uitgenodigd. Ook de jury bestaat uit deskundigen. De kandidates zorgen zelf voor kleding, kapsel, make-up en mu ziek. Tijdens de show zijn diverse deskundigen aanwezig voor aan passing en advies. La Folie levert het decor. Er zijn geen repetities. Hedwig Samson: "Wel komen alle deelneemsters een paar da gen van tevoren samen. Samen met iemand die modellen bege leidt kunnen we dan precies uitlij nen hoe er moet worden gelo pen. Licht en geluid worden dan ook bekeken". De winnares kan op een behoorlijke prijs rekenen: duizend gulden contant, een cadeaubonnen-pakket en een complete fotosessie met foto graaf Wim Riemens. "Meedoen getuigt van zoveel lef, daar moet wat tegenover staan", vindt Samson. De Italiaanse regisseurs Paolo en Vittorio Taviani filmden in Padre Padrone, La notte di San Lorenzo en Kaos hun overheersende va der van zich af. In hun nieuwste film. Good morning Babylon doen ze dat weer. Twee Toscaanse broers trekken in de crisistijd naar het beloofde land: Amerika. Daar komen ze tot de ontdekking dat niemand zit te wachten op een stel kathe- dralenbouwers. Armoe troef dus. Tot ze worden ontdekt door Hol lywood. Voor de film 'Intoleran ce' van een beroemde Ameri kaanse regisseur mogen ze enor me olifanten produceren. Ze trouwen, zijn even gelukkig en eindigen op het slagveld van de Eerste Wereldoorlog. Alwaar zij eikaars heldendood verfilmen. Te zien in het Schuttershof. Onlangs dook er in de dagblad kolommen een opvallende adver tentie op. "Wij zoeken jongens en meisjes vanaf ongeveer* 22 jaar om een leuke, spontane stap- en lachgroep te vormen". Een stap- en lachgroep vormen via een advertentie? Iets voor kneusjes zeker, is de eerste reac tie. Helemaal mis. Initiatiefne mers Carla Scheffler en Jos Goudswaard lijken in de verste verte niet op kneusjes. En het ziet er niet naar uit dat ze dat ooit worden ook. Ze ontmoetten elkaar -hoe kan het ook anders- via een adver tentie. Jos (23) zocht iemand om mee te gaan stappen. Carla (22) had daar wel oren naar. Het klik te meteen. Het idee om een stap- en lachgroep op te zetten was snel geboren. "Tja, ik wilde ge woon eens uit dat kleine kringe tje van dezelfde mensen", vertelt Carla. "Een kringetje dat ook steeds kleiner wordt", vult Jos aan. "Mensen krijgen verkering of gaan samen wonen. Als vrij gezel val je er dan toch een beet je buiten". Op de advertentie reageerden 9 mensen, in de leeftijd van 19 tot 29 jaar. Wat ze precies met z'n allen gaan doen is nog niet duide lijk. "We gaan eerst maar eens kennismaken en ideeën uitwisse len", zegt Carla. "Ons eerste voorstel is meedoen aan de he- melvaartspuzzelrit. En verder zien we wel hoe het loopt. Het is wel spannend. Gekke dingen vind ik heerlijk. En als het net zul ke zotjes zijn als wij wordt het hartstikke gezellig". Wie zich bij de stap- en lachgroep aan wil sluiten kan schrijven naar Ri besstraat 38, 4382 XN Vlis- singen. De hoogte is 14 meter. Het weegt 26 ton. In totaal werden er 46.800 manuren aan besteed. Eén man zou er dus 28,6 jaar aan werken. De plaatschaar knipte 30.000 keer. De mede werkers consumeerden 720 kilo frites en 1000 kilo brood. Zestien creatieve Belgen lieten er twee jaar hun geesten over waaien. "Bekijk hem buiten, beleef hem binnen", was het motto. Het re sultaat: de Dröle-O-Drome. Een hoogdravende naam voor iets dat de Antwerpse bevolking na een week kortweg "den drol" noemde. Dit kunstproject staat van 28 juni tot 4 augustus op het Middelburgse Damplein. "Tja", zegt Gie Swaegers, één van de creatieve breinen. "We waren een beetje uitgekeken op ons vakgebied. Het begon alle maal heel los. Ons basisidee was om iets te maken dat de mensen zelf opzoekt. Een combinatie tus sen techniek en vormgeving. Iets wat niet alleen de kunstminnaar maar ook het grote publiek leuk vindt". Dat klinkt simpel, maar aan de constructie kwamen heel wat analyses en computerpro gramma's te pas. De ontwerpers gingen uit van een gang die om zijn as draaide. Gie Swaegers: "De gang in een spiraalvorm naar boven toe te laten lopen was een logisch vervolg. Dat de Dröle-O-Drome daardoor op een gigantische hondedrol lijkt is een leuke bijkomstigheid". Is de buitenkant al opvallend, de binnenkant slaat helemaal alles. De veertig meter lange gang is onderverdeeld in verschillende ruimtes met elk een eigen sfeer. Geen enkele hoek of object staat recht. Wie de DOD binnenstapt is onmiddellijk zijn richtingsge- voel kwijt. "Vooral de eerste ruimte is overdonderend", waar schuwt Swaegers. "Dit ook in verband met claustrofobische bezoekers. Als ze hier door ko men kunnen ze alles aan". In de ruimtes kan de bezoeker zich met de meest vreemdsoortige dingen bezig houden. Zo is er een harp met lichtbronnen als snaren. Een hand door die stralen levert muziek op. Ook is er een beeld met een drie-dimensionale miniatuurwereld in het hoofd. "De meeste mensen gedragen zich in het begin heel onwennig. Ze zijn niet gewend dat ze overal aan mogen komen", vertelt Swaegers. "Er valt ook zoveel te zien en te beleven dat men een tweede keer totaal andere din gen opvalt". In de vernieuwde top van de DOD bevindt zich de climax. "Wat het precies is ver klap ik niet", zeg Swaegers. "Dat moet een verrassing blijven". De Dröle-O-Drome was eerder in Kortrijk, Antwerpen en Amster dam te zien. Na Middelburg reist de groep door naar Hamburg. Met de toernee hopen de ontwik kelaars uit de kosten te komen. Het project werd namelijk geheel op eigen risico opgezet. Totale kosten: 5 miljoen franc, oftewel zo'n 275 duizend gulden. Voor de komst naar Zeeland dragen zowel de Provincie als de ge meente Middelburg hun steentje bij. Wat er gaat gebeuren als de DOD zichzelf heeft afbetaald is nog niet duidelijk. Gie Swaegers: "Misschien komt hij in een pret park terecht, of wordt er een heel park omheen gebouwd". Klomppop, begonnen als een Zeeuwse groepenpresentatie, is uitgegroeid tot een volwaardig popfestival, bewijst het ijzerster- ke programma van dit jaar. Be halve tien Zeeuwse bands zijn er nu ook drie nationale topacts te zien. Het festival wordt donder dag 12 mei gehouden in De Stenge te Heinkenszand en be gint om 12 uur. Het programma loopt door tot 24 uur. De topacts zijn Gin on the Rocks, Trockener Kecks en Candy Dul- fer Funky Stuff. Gin on the Rocks won in 1985 de Grote Prijs van Nederland en is op weg naar de Nederlandse hard-rock top. Trockener Kecks, één van de succesvolste live-acts van dit moment, brengt Rock 'n Roll met Nederlandse teksten. De acht tienjarige Candy Dulfer zorgt voor een swingende afsluiting. Deze saxofoniste speelt al vanaf haar tiende in allerlei bands. Vo rig jaar stond ze met haar band in het voorprogramma van Madon na. Zeeland wordt vertegen woordigd door onder meer Iro nie, The Passenger, Rotnaam en The Noise. Met kloppend hart wachtten wij de nieuwste letstelezen af. Met trillende handen en rode koontjes bladerden wij dit cultuur-magazine door. Hier zou iets spannend gaan gebeu ren. Iets nieuws. Iets opwin dends. Mannelijk bloot. Als de kunst het wint van de erotiek. Hoe groot was de anticlimax. GELEZEN Om enkele tere Zeeuwse ziel tjes de confrontatie met het mannelijk geslachtsdeel te besparen plakte de redactie sterren op de edele delen van de exhibitionistische homo Pe ter. En de man droeg al een doek over zijn hoofd om her kenning te voorkomen. Wat blijft er over van een naakte man zonder hoofd en zonder penis? Gewoon: een stuk vlees. Is dat kunst of een grapje? En dat brengt ons meteen op het thema van deze letstele zen. Wat is kunst? G. Damme- rung zocht het antwoord in musea, bibliotheken, bij een moderedactrice, in Het Beest en bij Uit in Zeeland. En greep ten einde raad naar valium. Andreas Oosthoek vindt kunst de betere keus op momenten van ontstaan én beleven. Maar is het onmiddellijk met Geor ges Braque eens dat "al dat echt belangrijk is in kunst voor bij de woorden ligt". Andreas Oosthoek is kunst, laat Ad La- teveer vervolgens op zijn wel bekende onbegrijpelijke (is dat ook kunst?) wijze weten. Wie in de opvoeding kunst tekort kwam en zich daarna niet op de hoogte stelde van het aan bod kan geen keuze maken. Dat is de bescheiden mening van Ineke Jobse die zichzelf als schakel tussen kunstenaar en publiek ziet. Lia Sorben weet: het antwoord op deze vraag is héél persoonlijk. Door al deze artistieke bomen zien wij amper het kunstbos meer. Of toch wel? Verhullen deze ongetwijfeld buitenge woon kunstzinnige medewer kers van letstelezen in hun boeiende betogen soms niets anders dan het simpele feit dat zij het ook niet weten? Opluch ting golft door ons heen. Wat is kunst? Ja, ja. letstelezen. Dat is pas kunst. letstelezen, een driemaande lijks cultuur-magazine, is voor zeven gulden verkrijgbaar bij de boekhandel. Wie vijfentwin tig gulden op giro 5782756 of bankrekening 49 74 37 244 ontvangt de eerstvolgende vier nummers. Bettie Hollestelle Wie zin heeft in een avondje pop kan vrijdag 13 mei volop aan zijn trekken komen in jongerencen trum Midgard. Twee bands met naam staan op het programma. Allereerst treedt After the Party uit Bergen op Zoom op. Levens echt, niet aan een speciale stijl gebonden en in alle muzieksoor ten even goed omschrijft Mid gard deze band. Het tweede op treden is van de Tilburgse forma tie Staggerblow. Deze band staat bekend om de expansieve, turbulente live-act. De optredens beginnen om 22 uur. Dachten we speed metal te be grijpen, komt de Middelburgse Bar Americain weer met speed power-metal aanzetten. Uitge voerd door de Belgische band Evil Sinner. En dat op vrijdag de dertiende. De band bestaat al twee jaar en laat zich inspireren door Testament, Slayer en Me- tallica. Het optreden begint om 21.30 uur. 'Johnny and the Sukkels', bar Schoudee, Wemeldinge, 21 uur. Klomppop. De Stenge, Hein kenszand, 12.00-24.00 uur. Koor Nieuwe Muziek en Xena- kis ensemble met soliste Susan Flowers, Wandelkerk, Middel burg, 20.30 uur. 'Evil Sinner', Bar American, Middelburg, 21.30 uur. 'Zoogz Rift', 'Big Stick' en 'Kill- dozer': Pleegtonenfestival, 't Beest, Goes, 21.30 uur. Feestavond m.m.v. kinder theater 'De Vrolijke Vrienden', clubhuis van speeltuinvereniging' Vlissingen Oost (Irislaan), 19 uur. 'After the Party' en 'Stagger blow', o.j.c. Midgard, Middel burg, 22 uur. Roland Sandhövel en John Raaymakers, play-back- Travestie-show, Eigen- haardstraat 2, Middelburg, 22.30 uur. 'Banabila', 'Tango Cuarto' en 'Union' met tussendoor Cor Wit jes op het Pleegtonenfestival, 't Beest, Goes, 21.30 uur. Koor Nieuwe Muziek en Xena- kis ensemble met soliste Susan Flowers, Wandelkerk, Middel burg, 20.15 uur. Golden Earring, (voorprogram ma: Power Play) De Pup, Vlissin gen, 20.30 uur. Kindergroep, Anakanak Darl- wyk en Mae-uku band, muziek workshop, De Zwaan, Oost- Souburg, 19^ uur Poppentheater Parabel met Oudhollands Jan Klaassenspel Roodkapje en de Boze Wolf, Openluchttheater van het tuin terras van café Solo, Middelburg, 15 uur. Orgelconcert met Simon van der Meer en Jos Verpoorten, en Ester Volmer op blokfluit. Doops gezinde kerk. Middelburg, 20 uur. door Jan Smeekens Dat een gewoon konijn zich in een roestige spijker kan verande ren, zal iedereen heel aanneme lijk voorkomen. Maar dat het dat kan door tegelijk zijn tenen te be wegen en aan zijn neus te krab ben, klinkt velen waarschijnlijk al te dwaas in de oren. In JOB, DE ROESTIGE SPIJKER ontdekt Job (wanneer hij toeval lig de wereld zit in te turen vanaf de bank van het huis) dat hij kan goochelen zonder hoed. Het kunstje lukt altijd, en weer konijn worden is nog gemakkelijker. De grappen die hij dankzij de ver dwijntruc kan uithalen verliezen het na verloop van tijd echter van het plezier dat hij beleeft aan het verzamelen van vlinders en het bij patjisi van zijn vader win nen. Pas wanneer hij achternage zeten wordt door een vervaarlijke kat met één oog en een lang, blinkend mes, herinnert hij zich de truc die deze keer heel verve lend dreigt te pakken, omdat de kat en zijn vrouw in de kostelijke spijker een sappig, jong konijntje voor een smakelijke stoofpot wil len blijven zien. Het verhaal kan nu elke kant op en dus kiest William Steig voor de meest onverwachte die toch zozeer voor de hand ligt. Een spijkersterk, komisch boek dat alleen voor de katten onbevredi gend afloopt. De tekeningen zijn van de schrijver, en wie er oog voor heeft kan er onder andere in bewonderen hoe effectvol hij binnen een contour tinten van eenzelfde kleur aanwendt. Van William Steig verschenen tot nu toe in Nederland drie prenten boeken en dat is weinig. Zijn ver legen stapeltje valt dan ook "weg" naast de welhaast uitzin nige produktie van Tony Ross die een mager verhaal nog wel eens even mager wil illustreren. Op DE KONINGSVOGEL van A.H. Ben jamin heeft hij echter zijn best gedaan. Zijn ogenschijnlijk non chalante tekeningen zijn met zorg uitgewerkt, volgen het ver haal maar leveren soms tegelij kertijd commentaar. En je ogen de kost geven, zet je bovendien op het spoor van talloze miniver- haaltjes waardoor het boek (over de gedaanteverwisseling van een koning) vol verrassingen zit. Ir. J.W. Tops-huis. "Schouwen- Duiveland", foto's. Dagelijks van 10tot 17 uur. Abdij (Kapittelzaal). Waardering en creativiteit, werkstukken van ZMLK-scholen, gezinsvervan gende tehuizen, dagverblijven voor ouderen, zwakzinnigenin richtingen en kinderdagverblij ven voor verstandelijk gehandi capten. Opening di. 10 mei, 16 uur. Balans 17. Nico van den Boezem, plastiekenen tekeningen, wo. do. envr. van 12tot 17uur, za. van 11 tot 16 uur. Vanaf za. 16-18 uur. Crêperie Le Heron (Rei gerstraat). 17e eeuwse Delfts blauwe tegels van Frans de Muyncksr. Ma.t/mza. van 10tot 18 uur. Ontmoetingscentrum "Dau- wendaele" (Vrijlandstraat 51). Rephiler 88, postzegels. Galerie Basket (Schuitvlotstraat 32). Sigmund de Jong, wandob- jecten van gelijmd multiplex. Opening za. 16 uur. Wo. t/m za. 13tot 17 uur. Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Gera Dauvillier, olieverf schilderijen van zeegezichten en landschap. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Montparnasse (Rei gerstraat 1). Alix Valois- Chastellux, olieverfschilderijen. Ma. t/mza. van 14tot 18uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Willem Vader, olieverfschil derijen. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uuren van 14tot 17 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Inge van der Kooij, gouaches. In de vitrines Ineke Otte, zuilen, schalen en sieraden. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur, do. van 19 tot 21 uur. Rabobank (Lange Geere 3). Ma rijke Visser, olieverfschilderijen en plastieken. Tijdens ope ningsuren. Roosevelt Studiecentrum (Ab dij). Leven en werk van drie Roo- sevelts: president Theodore Roo sevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14tot 16 uur. t Vleeshal (Markt). Tony Brown.' Sculpturen, 'two machines for feeling' en 'Through the motions between the stars'. Di. t/m za. van 11 tot 17uur, zo. van 13tot 17 uur. Vanaf za., opening vr. 17 uur. Woninginrichting Gerritsen (Lan- geviele 27). Harold Linker, olie verfschilderijen en tekeningen. Di. t/m vr. van 9 tot 12.30 en van 13.30 tot 18 uur, za. van 9 tot 12.30 en van 13.30tot 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteen- sedijk 7). Middelburgs orgelsbe- zit. T/mza. De Torah, vanaf di. Te vens resultaten workshops van leerlingen van de Streekschool. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (p/a Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7). Sabine Joosten, foto's, vanaf vr. Tevens overzicht van een jaar kunst in de krant, opening vr. 17 uur. Ma. van 17.30tot21 uur, di.t/mvr. van 10 tot 21 uur, za. van 10tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). Aan winsten 1987, een keuze uit.... Di.t/mvr. van 10tot 17uurenza. t/m ma. van 13.30 tot 17.00 uur. T/m zo. Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove), Duinvlietweg 6. Saeftinghe en Koude Drukte, amfibieën en rep tielen in Zeeland. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30tot 17 uur. Grote Kerk (Oudestr. 26). 'Stad houder Willem III en de Zeeuwen', 'Optische telegrafie in Zeeland', schilderijen van Engelse land schapsschilders', 'De geschiede nis en conservering van de kerk', 'Authentieke boerenwagens van de Stichting Zeeuwse Inspan', 'In vitrines liggen fossielen en ste nen van kunsthandel Aquamarijn uit Veere'en 'beeldhouwwerkjes van mevrouw F. van Dalen'. Ma. t/m za. van 10 tot 17 uur, zo. van 14tot 17 uur. De Schotse Huizen (Kaai 27). Vee re e.o. aan het begin van de XXe eeuw' etsen en tekeningen van Walter Vaes (1882-1958). Ma. van 13 tot 17 uur, di. t/m za. van 10 tot 17 uur. T/m zo. Ahrend (Pres. Rooseveltlaan). Gerrit de Jong, olieverfschilderij en. Tijdens kantooruren. Café Soif (Bellamypark Eric Brandts 'de verbetering'. Tijdens openingsuren. T/m za. Iguana (Bellamypark 35). Leven de reptielen, amfibieën en insek- ten. Dagelijks van 14 tot 17.30 uur. Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal At traction' 20 uur. Electro Middelburg 'Fatal At traction' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'Goodmorning Babylonia' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal At traction' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg 'Fatal At traction' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'Goodmorning Babylonia' 20 uur, 'Yeelen' 22.30 uur. ZATERDAG 14 MEI Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal At traction' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg 'Fatal At traction' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'Goodmorning Babylonia' 20 uur, 'Yeelen' 22.30 uur. Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal At traction' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg 'Fatal At traction' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'Goodmorning Babylonia' 20.30 uur. MAANDAG 16 MEI Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal At traction' 20 uur. Electro Middelburg 'Fatal At traction' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'Goodmorning Babylonia' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal at traction' 20 uur. Electro Middelburg 'Fatal at traction' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg 'Yeelen' 20.30 uur. Alhambra I Vlissingen 'Three Men and a Baby' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. Grand Theater Goes 'Fatal At traction' 20 uur. Electro Middelburg 'Fatal At traction' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg 'Yeelen' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'De Kinderen van de Grote Fjeld', 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'De Troetelbeertjes 3' 14 uur. Alhambra II Vlissingen 'Jungle- boek' 14 uur. Grand theater Goes 'Jungle- boek' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'De Troetelbeertjes 3' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg 'De Troetelbeertjes 3' 14 uur. Openbare bibliotheek (Lange Zelke 91). Beelden van een China-reis, foto's van Pieter Grif fioen. Ma. van 13.30 tot 20 uur, di., wo. en vr. van 10 tot 20 uur, za. van 10tot 12.30uur. Aanvang vr. Veerboot Vlissingen/Breskens. laa im IK is? las tM isï is4 IK Wie laat zich ontdekken in Pin Up show van La Folie? Deelneemsters, minimaal 1.65 me ter lang en 18 jaar oud, kunnen zich nog tot en met 21 mei inschrijven. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Café Solo, 01180 - 14001 en Hedwig Samson, 01180 - 33268. Scène uit Goodmorning Ba by Ion Klomppop van The Noise DONDERDAG 12 MEI NEELTJEJANS VRIJDAG 13 MEI ZATERDAG 14 ME! WOENSDAG 18 ME! De Koningsvogel door A.H. Benja min met tekeningen van Tonny Ross. Prijs f 19,90. Job, de roestige spijker door William Steig. Prijs f 19,50. Beide boeken werden ver taald door Jan Kuijper en uitgegeven door Querido, Amsterdam. MIDDELBURG OOSTKAPELLE VEERE Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260 Grand theater Goes, Singelstraat 5A, tel. 01100-15165 Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900 Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482 Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7. tel. 01180-30235. DONDERDAG 1 J*ME, VLISSINGEN VRIJDAG 13 MEI ZONDAG 15 ME! DINSDAG 17 MEI WOENSDAG 18 MEI VRIJDAG 13 MEI ZATERDAG 14 ME! ZONDAG 15 ME! WOENSDAG 18 ME! Matthy Murre, tekeningen (met als titel 'kosmische energie').

de Faam | 1988 | | pagina 11