'Ik vond er mijn vrouw en de dirigent werd m'n schoonmoeder' De generatiekloof en zorg zame samenleving centraal Cher zoekt waarheid in Suspect Reggae in de Piek Blue Jeans Big Band speelt nieuwe nummers Amerikaanse zingt in MTS 21 T/M 27 APRIL IN MIDDEN ZEELAND LOUIS VAN DIJK BEGELEIDT JUBILEUMCONCERT JONGERENKOOR Leen de Broekert bespeelt Bach op forte piano KINDER BOEKEN GEZIEN HET EINDPUNT VAN TONEELVERENIGING STEC Politiemensen gaan wel heel ver in Stakeout Finale Tukkers spelen punk in Midgard Stuiverconcert Vlijt en Volharding met Barbershopsingers Te oud DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 20 april 1988 iïï lEf lïf is» lüï Iw DONDERDAG 21 APRIL 'Othello' van William Sha kespeare door Toneelgroep Glo be, Schouwburg, Middelburg, 20 uur. 'Sugar Mama', (ryth'm)blues, De Bloesbak, Middelburg, 20.30 uur. Trio 'Johan Clement, jazz, met Phil Abraham als solist. Café Dangeroe, Middelburg, 21 uur. VRIJDAG 22 APRIL Rian de Waal, pianorecital, Concertzaal, Zierikzee, 20 uur. Bram Beekman, orgelconcert, St. Jacobskerk, Vlissingen, 20 uur. Klassiek Blaaskwintet Am sterdam, Burgerzaal Stadhuis, Middelburg, 20.15 uur. Chambre Jaune, Jongeren centrum Midgard, Middelburg, 22 uur. Hatred, Bar American, Mid delburg, 20.30 uur. Jongerenkoor Middelburg Combo, jubileumconcert m.m.v. Sheborim en de pianist Louis van Dijk, Concert- en Gehoor- zaal, Middelburg, 19.45 uur. ZATERDAG 23 APRIL Razzmatazz, 7e Open Podi um, Middelburgsestraat 113, Oost-Souburg, 20 uur. Reggae concert The Walk man, De Piek, Vlissingen, 22 uur. The Deep River Quartet, Schouwburg, Middelburg, 20 uur. Toneelvereniging STEC speelt 'Het Eindpunt', De Zwaan, Oost-Souburg, 19.30 uur. Sugar mama, blues-rock. Jeugdsoos Big "S", Burgh- Haamstede, 22 uur. The Blue Jeans Big Band, Centrum voor Nieuwe Muziek (Kloveniersdoelen), Middelburg, 16 uur. Leen de Broekert bespeelt een forte-piano van Michael Walker (1987), Zeeuws Museum, Mid delburg, 20.30 uur. Stuiverconcert met "Vlijt en Volharding", barbershopkwar- tet 'Special Delivery' en show orkest 'Stardust', Scheldekwar- tier, Vlissingen, 20 uur. Voorjaarsconcert door de Vlis- singse Oratoriumvereniging, Stadhuis, Vlissingen, 20 uur. Quodlibet, vocaal ensemble. Koorkerk, Middelburg, 20 uur. Brassband ONDA en Koperen semble Paul van Belzen, Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; ZONDAG 24 APRIL Karen Lafferty Judah, MTS, Vlissingen, 20 uur. DINSDAG 26 APRIL Het Zeeuws Orkest o.l.v. Jan Stulen, met solist Ruud van der Meer en Tonadissimo, koor uit Oostende, Grote Kerk, Goes, 20 uur. WOENSDAG 27 APRIL Het Ezeltje van poppentheater Parabel, Minitheater Middel burg, 15 uur. Broertjes op stap, kinderto neel, Schouwburg, Middelburg, 15 uur. Leen de Broekert speelt zaterdag 23 april op de forte piano van Mi chael Walker, gebouwd naar een instrument van Johann Andreas Stein in 1788 werken van Carl Philipp Emanuel Bach (1714-1788). De uitvoering vindt plaats in het Zeeuws Mu seum (Abdij) en begint om 20.30 uur. MIDDELBURG vader bezeten is van een droom die zijn hele leven beheerst. Wanneer Windrijder in een tijd schrift over de vliegtocht van de gebroeders Wright leest, beseft hij dat zijn droom werkelijkheid kan worden. De verplichtingen die hij als 'draak' denkt te heb ben, doen hem vervolgens besluiten uit de Firma te stap pen. Windrijder slaagt er inder daad in te vliegen, maar begrijpt tegelijkertijd dat hij een dwaze droom gekoesterd heeft. 'Vleugels voor de Draak' be hoort volgens The New York Ti mes en de Amerikaanse Vereniging van Bibliotheken tot een van de opmerkelijkste kin derboeken uit de periode 1971-1978 en dat kun je Lauren ce Yep niet afnemen. Er mag in de afgelopen tien jaar veel ver anderd zijn in jeugdliteratuur, maar wie nieuwsgierig is naar een onbekende wereld, krijgt in dit "ouderwetse" boek nog al tijd een geestig en fijnzinnig ge schreven, fascinerend beeld van een interessante samenleving. Vleugels voor de Draak door Lau rence Yep. Vertaling Victor Vransen, Uitgeverij Lannoo, Tielt. Prijs f 27,50. Balans 17. Sander Uttel, schilde rijen en tekeningen. Wo., do. en vr. van 1 2 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Crêperie Le Heron (Reigerstraat). 1 7e eeuwse Delftsblauwe tegels van Frans de Muynck sr. Ma. t/m za. van 10 tot 18 uur. Ontmoetingscentrum "Dauwen- daele" (Vrijlandstraat 51). Rephi- ler 88, postzegels. Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Gera Dauvillier, olieverfschil derijen van zeegezichten en land schap. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Het surrealisme van Willem Vader, olieverfschilderijen. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Inge van der Kooij, gouaches. In de vitrines Ineke Otte, schalen en sieraden. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur, do. van 19 tot 21 uur. Rabobank (Lange Geere 3). Ma rijke Visser, olieverfschilderijen en plastieken. Tijdens ope ningsuren. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Leven en werk van drie Roose- ve/ts: president Theodore Roose velt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. De Vleeshal (Markt) Jerry Hunt, BIROME (Zone): CUBE (Frame) installaties. Di. t/m zo. van 1 3 tot 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteen- sedijk 7). Kaap Verdië en Middel burgs orgels bezit. Ma. van I 7.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (p/a Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7). Jacques Lemaire- schilderijen, Frank Lo- deizen -etsen, Simon Carmiggelt -teksten, Cas Oorthuys fotografie. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). Aan winsten 1987, een keuze uit.... Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur en za. t/m ma. van 13.30 tot 1 7.00 uur. Tevens in de Kapittelzaal Zeehonden in de Zeeuwse wate ren, ma. t/m vr. van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove), Duinvlietweg 6. Saeftinghe en Koude drukte, amfibieën en rep tielen in Zeeland. Di. t/m vr. van II tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 1 7 uur. VEERE Grote Kerk (Oudestr. 26). 'Stad houder Willem III en de Zeeu wen', 'Optische telegrafie in Zee land', schilderijen van Engelse landschapsschilders'De ge schiedenis en conservering van de kerk', 'Authentieke boeren wagens van de Stichting Zeeuw se Inspan'In vitrines liggen fos sielen en stenen van kunsthandel Aquamarijn uit Veere' en 'beeld houwwerkjes van mevrouw F. van Dalen'. Ma. t/m vr. van 10 tot 1 7 uur, zo. van 14 tot 17 uur. De Schotse Huizen (Kaai 27). Veere e.o. aan het begin van de XXe eeuw' etsen en tekeningen van Walter Vaes (1882-1958). Ma. van 1 3 tot 17 uur, di. t/m za. van 10 tot 17 uur. VLISSINGEN Ahrend (Pres. Rooseveltlaan). Gerrit de Jong, olieverfschilderij en. Tijdens kantooruren. Art-Titude Vitrinegalerie, (Singel 14). Willy de Houck olieverf- en acrylschilderijen en objekten. Bellamy 19 (Bellamypark 19). Raoul de Keyser, schilderijen. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 1 7 uur. Tot zo. Café Soif (Bellamypark Eric Brandts 'de verbetering'. Tijdens openingsuren. Iguana (Bellamypark 35). Leven de reptielen, amfibieën en insek- ten. Dagelijks van 14 tot 17.30 uur. Zelke negen een (Openbare bi bliotheek, Lange Zelke 91). Kees van Leeuwen, olieverfschilderijen met als thema: Who is afraid of the coffin. Ma. van 13.30 tot 20 uur, di., wo. en vr. van 10 tot 20 uur, za. van 10 tót 12.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Bert Begijn, tekeningen (met als titel 'tekeningen van een turbu lent leven'). Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260 Grand theater Goes, Singelstraat 5A, tel. 01100-15165 Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900 Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482 Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. DONDERDAG 21 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Fatal Attraction' 20 uur. *Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. *Grand Theater Goes 'Raising Arizona' 20 uur. •Electro Middelburg 'Dirty Dan cing' 19 uur, 'Barfly' 21.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Suspect' 20.30 uur. VRUDAG~22 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Stake out' 19 uur, 'Fatal Attraction' 21.30 uur. •Alhambra II Vlissingen,'The Last Emperor' 20 uur. •Grand Theater Goes 'Jaws 4 The Revenge' 19 uur,'Raising Arizona'21.30 uur. •Electro Middelburg 'Dirty Dan- cing'19 uur, 'Barfly' 21.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Jean de Florette' 20 uur 'Suspect' 22.30 uur. ZATERDAG 23 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Stake out' 19 uur, 'Fatal Attraction' 21.30 uur. •Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. •Grand Theater Goes 'Jaws 4 The Revenge' 19 uur, 'Raising Arizona' 21.30 uur. •Electro Middelburg 'Dirty Dan cing' 14 en 19 uur, 'Barfly' 21.30 uur. •Schuttershodtheater Middel burg 'Jean de Florette' 20 uur, 'Suspect' 22.30 uur. ZONDAG 24 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Stake out' 19 uur, 'Fatal Attraction' 21.30 uur. •Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. •Grand Theater Goes 'Jaws 4 The Revenge' 19 uur, 'Raising Arizona' 21.30 uur. •Electro Middelburg 'Dirty Dan cing' 14 en 19 uur, 'Barfly' 21.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Othello' 20.30 uur. MAANDAG 25 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Fatal Attraction' 20 uur. •Alhambra II Vlissingen 'The last Emperor' 20 uur. •Grand Theater Goes 'Raising Arizona' 20 uur. •Electro Middelburg 'Barfly' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Jean de Florette' 20.30 uur. DINSDAG 26 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Fatal Attraction' 20 uur. •Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. •Grand Theater Goes 'Raising Arizona' 20 uur. •Electro Middelburg 'Barfly' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Jean de Florette' 20.30 WOENSDAG 27 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Fatal Attraction' 20 uur. •Alhambra II Vlissingen 'The Last Emperor' 20 uur. •Grand Theater Goes 'Raising Arizona' 20 uur. •Electro Middelburg 'Dirty Dan cing' 14 uur, 'Barfly' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Jean de Florette' 20.30 uur. ZATERDAG 23 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Jungle boek' 14 uur. •Alhambra II Vlissingen 'De Troetelbeertjes in Wonderland' 14 uur.. •Schuttershoftheater Middel burg 'Niels Hogerssons Won- derbare Reis' 14 uur. ZONDAG 24 APRIL •Alhambra I Vlissingen 'Jungle boek' 14 uur. •Alhambra II Vlissingen 'De Troetelbeertjes in Wonderland' 14 uur. •Grand Theater Goes 'De Red- dertjes' 14 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Niels Hogerssons Won derbare Reis' 14 uur. Goed. Soms ging er wel eens wat mis. Helemaal tekstvast waren ze niet altijd. Qua stoe- lenopstelling leek het soms net een hoorspel. En dan was de zaal nog niet eens tot de laatste stoel toe gevuld. Maar dat zal aanstaande zaterdag ongetwijfeld allemaal anders zijn als de Oost-Souburgse to neelvereniging STEC het stuk "Het eindpunt" voor de tweede keer op de planken brengt. De immer actuele, in dit geval dubbele, generatiekloof en de zorgzame samenleving wor den in "Het eindpunt" op iet wat moraliserende wijze op de korrel genomen. Jacob Kuipers (Paul Nonnekes) heeft de pensioengerechtigde leef tijd bereikt. Samen met zijn vrouw Liesbeth (Ria Provoost) wil hij de herfst van zijn leven al toerend op de brommer doorbrengen. Over het paard getilde schoondochter Truus, overtuigend neergezet door Marina de Smit, ziet dat an ders. Zij heeft snode plannen met het eigen huis van "de oudjes". Naar het bejaarden oord dus met die twee. Na tuurlijk loopt het allemaal - zoals in elk rechtgeaard blijspel - goed af. Maar daar zijn heel wat verwikkelingen voor nodig. Paul Nonnekes en Ria Pro voost brengen het er uitste kend vanaf als het als-we-mekaar-maar-hebben stel. Kees Wielemaker en An neke de Loof als de onuit staanbare yuppie-kleinkinderen Eric en Anja wat minder, maar dat kan nog komen. Floortje Din- gemanse speelt schat van een kleindochter Liesje, de wandelende oplossing voor het probleemloos zelfstandig oud worden. De rol lijkt haar op het lijf geschreven, al glim lacht ze wat te vaak en kijkt ze iets te onnozel. Jan Hen- drikse is de uitgebluste veerti ger Herman die maar niet tegen zijn overheersende Truus op kan. Als ie dan ein delijk voorzichtig over een scheiding durft te beginnen, krijgt ie het tot overmaat van ramp ook nog eens met zijn ouders aan de stok. ("Jongen, je weet niet waar je over praat!") De arme man staat het hele stuk duidelijk op in storten. Een pluim voor Piet Beun die de lichtelijk-alcoholistische Bertus de Bree neerzet. Na zes of zeven borrels weet de ze meelevende buurman echt niet meer of hij zijn stok nou voor zijn beenmankement of tegen zijn drankuitspattingen heeft gekregen. Ook Krijnie de Geus verdient als gezellige babbelzieke buurvrouw Lena een compliment. De bemoei zuchtige, moederlijke me vrouw Scharrelaar, de maatschappelijk werkster die alles wel even zal regelen, wordt prima uitgebeeld door Laura van Hulle. Al met al best leuk, zo'n to neelstuk van STEC. "Het eindpunt" zal de toeschou wer soms tot een schater lach, in ieder geval een glimlach en misschien zelfs tot een piepklein traantje ("Waar hebben we dit nou aan verdiend?") weten te brengen. "Het eindpunt" van toneelvereni ging STEC. Regie: Ton Aertssen. Zaterdag 23 april in De Zwaan, Kromwegesingel 1 te Oost- Souburg. Aanvang 19.30 uur, zaai open vanaf 19 uur. Bettie Hollestelle Het worden spannende en inspannende dagen voor André Dekker en het Jongerenkoor Middelburg. Muzikaal begeleid door het eigen combo geeft dit koor, dat tien jaar geleden werd opgericht, aanstaande vrijdag in de Concert- en Ge hoorzaal in Middelburg een jubileumconcert. Daarnaast treedt ook het koor "Sheborim" (de oudere-jongeren) voor het voetlicht. Dat men tevens de beroemde pianist Louis van Dijk bereid heeft gevonden, zowel solo als met het koor op te treden, vervult de organisatoren met grote trots. The Walkman, een Nederlanse zevenmansformatie, bundelt spontaniteit en vakmanschap in frisse reggae. Na optredens met internationale acts zoals Clint Eastwood en General Saint en twee singles, heeft de groep nu de single Jump! Jump! uitge bracht. Verrassend. Zaterdag te zien in de Vlissingse Piek. door Jan Smeekens Zeeziekgroen van voren, alteko- ninklijkoranje van achteren en daartussen tweehonderd ze sentwintig bladzijden lettertjes: VLEUGELS VOOR DE DRAAK kreeg van de uitgeverij Lannoo weinig mee om dertienjarigen te verleiden. Maar wie het boek eën kans geeft, gaat vrijwel ze ker door de knieën voor het sympathieke portret dat Lauren ce Yep schreef van een Chinese gemeenschap in San Francisco. Het verhaal speelt zich af tus sen 1903 en 1910 toen al veel Chinezen hun Hemelse Rijk ver laten hadden om in het Land van de Demonen rijk te worden. Maanschaduw is acht als zijn moeder hem naar Amerika stuurt, naar zijn vader die hij nooit gezien heeft. Windrijder werkt in de wasserij van de Fir ma, een groep Chinezen met een gezamenlijke honger naar geld, maar als vreemdelingen in een vreemd land ook eikaars broeders. Stukje bij beetje merkt Maanschaduw dat zijn Het begon allemaal in 1978 toen een vijftal met elkaar be vriende jongelui, waaronder An dré Dekker, besloot een inter kerkelijk jongerenkoor op te richten. Binnen enkele maanden konden al 45 leden worden in geschreven. Met een eigen combo trad men het jaar daarop al meer dan twintig keer op. Mede door de inbreng en het enthousiasme van de dirigente Jeanne Ovaa, die vanaf het be gin het koor leidde, kwamen het niveau en de prestaties steeds hoger te liggen. Jeanne: "Oorspronkelijk zat ik bij een mandolineorkest in Vlis singen. Later deed ik een cursus assistent-koorleider bij Anton de Kort aan de Muziekschool, hier in Middelburg. Ik vind het heerlijk werk om te doen, maar al tien jaar lang ben ik geen en kele zondagavond vrij geweest, vanwege de repetities van het Jongerenkoor. Daarom wil ik daar nu mee stoppen, maar de Cher is een van de hoofdrolspe lers in 'Suspect' een dramatische film. Ze moet er een Vietnam- veteraan verdedigen die wordt verdacht van moord op een jon ge vrouw. De advocate is welis waar idealistisch, maar tegelij kertijd oververmoeid. Toch slaagt ze er in uiteindelijk achter het motief voor de moord op de jonge vrouw te komen. Deze film draait deze week het Schutters hoftheater. leiding over "Sheborim", het koor van de dertig-plussers, geef ik niet op", zegt de en thousiaste dirigente. Hoe vindt ze het om met de grote Louis van Dijk op te treden? "Doo deng, want hij zal tussendoor heel veel improviseren en dan moet ik met mijn koor wel we ten, wanneer ik moet invallen", antwoordt ze lachend. Richard Drey fuss en Emi/io Estevez. Richard Dreyfuss en Emilio Este vez gaan als politiemensen wel erg ver in hun onderzoek. Ze hebben in de film Stakeout een op het eerste gezicht vrij saaie opdracht: het huis van de ont vluchte moordenaar Stick bewa ken. Wanneer ze de woning be treden wordt een van de FBI- mensen' op slag verliefd op Ma ria. De gevolgen zijn niet te over zien als de moordenaar komt op dagen en zijn vriendin gijzelt. Al hambra is het theater waar deze film de komende dagen is te zien. Het programma, dat op de jubi leumavond wordt gebracht, bestaat uit eigentijdse religieu ze liederen, afgewisseld door improvisaties van Louis van Dijk. Als soliste treedt op Caro- lien Corstanje, zelf lid van het Jongerenkoor, met het lied 'Thank you God'. De finale is een samenspel van de beide ko ren met het combo en Louis van Dijk. Aangezien er alleen vrij dagmiddag een uur met de gro te jazzpianist samen geoefend In jongerencentrum Midgard in Middelburg treedt vrijdag 22 april de Hengelose band Chambre Jaune op. Dit calimeropunkge- zelschap heeft de amateurstatus van zich afgeworpen en begeeft zich nu in internationaal vaarwa ter; Duitsland en België kent de groep al behoorlijk. De band speelt dansbare muziek met een saus vol heftig ritme. Het concert begint om 22 uur, Midgard is al om 20 uur open. De Oostsouburgse fanfare "Vlijt en Volharding" verzorgt zater dag 23 april haar jaarlijkse Stui verconcert in het Scheldekwar- tier te Vlissingen. Naast Jeugd- korps, drumband en Fanfare van de Souburgse vereniging treedt ook het Vlissingse Barbershop- kwartet "Special Delivery" op, bestaande uit leden van de "Coast Line Choirs" (tot voor kort "The Flushing Boy Barbers hop Singers"). De muzikale avond wordt voort gezet door het 7 personen sterke dans- en showorkest "Star dust", dat zorg draagt voor de dansmuziek. De entreeprijs be draagt, zoals de naam al zegt, bedraagt 1 stuiver. Het concert begint om 20.00 uur, de zaal is open om 19.30 u. Het Middelburgs Jongerenkoor in volle glorie kan worden, is iedereen vol spanning of dat slot wel lukken gaat. ook voetbal. Toch zijn er heel wat verbintenissen in het koor ontstaan, want daar ontmoette ik mijn vrouw en zodoende werd Jeanne Ovaa, de dirigen te, mijn schoonmoeder". The Blue Jeans Big Band ver zorgt zaterdag 23 april een mini- concert in de Kloveniersdoelen (Centrum Nieuwe Muziek) in Middelburg. De uitvoering is de *The Blue Jeans Big Band. afsluiting van een uitgebreide re petitiedag. Er zal een aantal pas ingestudeerde nummers worden gespeeld. Het concert begint om 17 uur. André Dekker, eens een van de oprichters van het eerste jonge renkoor, is nu voorzitter van de Stichting "Vivente", die als overkoepelend orgaan de twee koren en het combo bestuurt. "Ik zing nog mee in het Jonge renkoor, maar ben ik al te oud, want hierin zitten jeugdigen van 1 6 tot 25 jaar. Er is wel verloop, velen gaan voor studie en werk naar elders. Ik ben de enige die er van het begin inzit". Het Jon gerenkoor telt tien mannelijke leden tegenover twintig vrou welijke. Bij het "Shebo- rim"koor is er een veel groter tekort aan mannen. "Van de 35 leden zijn dat er maar drie. Maar ja wat wil je", verzucht de voor zitter, "Er wordt op woensdag avond gerepeteerd en dan is er De Amerikaanse zangeres/com poniste Karen Lafferty en de gospelgroep Judah is zondag 24 april in de MTS in Vlissingen. Het concert begint om 20 uur. Lafferty bezoekt tijdens haar toernee door Nederland Vlissin gen met een programma dat bestaat uit voornamelijk eigen werk. Ze staat al ruim twintig jaar op de podia.

de Faam | 1988 | | pagina 11