SPELEN VOOR EEN VOLLE BAK; VOOR ONS EEN UITDAGING SPONSORING EN PUBLICITEIT Vlissingen heeft een goede kans óók voor zelf verhuizen te huur: JONG VLISSINGEN Vlissingen BI trekt veel toeschouwers Deze pagina wordt u aangeboden door V/D DRIES ELEKTRO "DE VERHUISWINKEL" SPONSOR AN CAPELLE: verzekeringen Esso VLISSINGS AUTOSCHADE BEDRIJF B.V. v/h van der Bilt *wm: COMPETITIE PROGRAMMA HOOFDKLASSE BEKER PROGRAMMA ZUID PROGRAMMA HOOFDKLASSE PROGRAMMA HOOFDKLASSE m m wm AANMELDEN SUPPORTERS BUSSEN Uw adres voor: Marijnen Zanus?i Miele Philips Erres RIDDERIKHOFF-PARAAT BRANDBEVEILIGING B.V. Bouwen Ewoutstraat 17, Vlissingen 01184-17204 Algemene Zeeuwse Uw Marantz dealer in Vlissingen BENZINESTATION MACOR B.V. rVlM)t ERVAREN VAKMENSEN ii°sC MAKEN UW AUTO ALS NIEUW, ONGEACHT WELK MERK nrnm COLOFON Woensdag 30 maart 1988 DE FAAM - DE VLISSINGER aSSK&fF* Voorzitter J. Driedonks van Geldrop wil zich niet wagen aan een voorspelling over de uitslag van de wedstrijd Vlissingen-Geldrop. "Misschien is het wel leuk om te weten, dat we vorige week tegen Halsteren ons vijfhonderdste doelpunt in de Hoofdklasse scoorden. Middenvelder John Heyster was de maker. Onze laatste man Arno de Kleine is niet alleen een uitstekend voetballer, maar tevens een topbiljarter. Hij werd in 1987 tweede van Nederland, bij het drie banden". Terugblikkend op het verleden meldt Driedonks dat Geldrop qua organisatie en voetbalinhoud al ja renlang tot de top van Nederland behoort. "In 1977 zijn we gepro moveerd naar de Hoofdklasse en werden daarna kampioen in 1978, 1983, 1984 en 1987. Bovendien veroverden we de landstitel in 1984 en 1987". Trainer Henk Rayer haakt daarop in: "Het is eigenlijk geen ramp, als we dit jaar eens geen kampioen wor den. We rennen immers van succes naar succes en dan kan het geen kwaad wanneer het eens wat min der gaat. Zaak is het dan natuurlijk wel, dat we na zo'n wat mindere periode versterkt terugkomen. Jam mer is dat we volgend seizoen drie spelers kwijtraken aan het betaald voetbal. Onze vaste spelpatronen zullen we dan met nieuwe spelers moeten herstellen en dat kan dik wijls enige aanpassingstijd vergen". Op de vraag of hij hiermede een rookgordijn wil optrekken en zich zodoende enigszins in een underdog-positie wil manoevreren, reageert Rayer professioneel: "Nee, dat wil ik niet, want dat hoef ik im mers niet te doen. Met Geldrop kan ik nooit verstoppertje spelen. Daar voor zijn we al tè bekend! Ik ben ge woon realistisch: een tegenstander als Vlissingen moet ik wel degelijk hoog inschatten en dus respecte ren. Jullie hebben te Geldrop voet bal gespeeld, dat indruk heeft ge maakt. Fris van de lever aanvallen in Geldrop zien we maar zelden van onze tegenstanders! Voorlopig zie ik Vlissingen als een hoge subtop per, de belangrijkste outsider voor het kampioenschap en dat is eigen lijk meer dan ik bij aanvang van de 2-4-1988 - Sittard - Vlissingen 4-4-1988 - Vlissingen - Geldrop 10-4-1988 - Vlissingen - Longa 17-4-1988 - Wilhelmina '08 - Vlissingen 2-4-1988 - Geldrop - B.V.V. 12-4-1988 - Sluiskil - Axel 14-4-1988 - Rood Wit W - R.K.C. 2 14-4-1988 - Longa - P.S.V. 2 Vlissingen heeft zich reeds ge plaatst, door van Dosko met 4-1 te winnen. Vlissingen speelt de volgende bekerwedstrijd waarschijnlijk thuis tegen de winnaar van Sluis kil - Axel. 2-4-1988 E.H.C. - LONGA Rood Wit - S.V.N. Sittard - Vlissingen DESK - Halsteren 4-4-1988 Vlissingen - Geldrop S.V.N. - DESK Limburgia - Halsteren Venray - Sittard E.H.C. - Rood Wit Wilhelmina '08 - Sparta '25 Longa - T.O.P. competitie had verwacht. Toen dacht ik aan een middenmoot- positie. Denk maar eens met mij mee: die eerste twee wedstrijden wat knullig verloren, dat noem ik "leergeld be talen". Stel, jullie winnen van ons, Venray en Longa!? Wat opent dat een perspectieven voor een span nend competitieslot?! Nee, ik houd ernstig rekening met een sterk en gemotiveerd Vlissingen! Onze libe ro, Arno de Kleine, werd tegen Halsteren ten onrechte van het veld gezonden. De scheidsrechter had voorstopper Rick Kleeman moeten verwijderen, maar pakte de verkeer de, tijdens een kort opstootje! Dat muisje krijgt nog wel een staartje! Supportersschare Vergeet niet te vermelden, dat onze spelers nu al uitzien naar die ont moeting. Ze willen ontzettend graag "vlammen" voor een groot aantal toeschouwers, want het is algemeen bekend, dat die aantallen dikwijls kunnen wedijveren met die van het Betaald Voetbal. Die sup porters zullen Vlissingen dan wel luidruchtig aanmoedigen, maar dat proberen we dan tot ons voordeel om te buigen. Heerlijk tocheen prachtige, open wedstrijd voor vele toeschou wers. Ik voorspel echt een specta- kelstuk!!!" Wie er van zijn formatie naar het Betaald Voetbal overgaan, wil Henk Rayer niet onmiddellijk kwijt. Met een lach; "De spelersgroep is nog niet exact op de hoogte, vandaar, dat ik dat nog even voor mij houd". Met enig gevoel voor humor gaat hij echter toch verder dan hij wellicht van plan was: "We gaan na de wedstrijd checken, of U verstand hebt van voetbal; U geeft mij dan die drie namen en ik beaam, of corrigeer, indien nodig, laten we dat afspreken!" (Op voorhand geeft de redactie reeds de volgende vier namen: Ver moed wordt, dat zelfs de volgorde dicht bij de juiste zal zijn: John De afdeling Sponsoring en Publiciteit van de vc Vlissin gen is verantwoordelijk voor de inhoud van deze pagina. De afdeling rekent het tot haar taak om leden en suppor ters zoveel mogelijk van informatie te voorzien over hun favoriete club. De huis-aan-huisbladen De Faam/De Vlis- singer lenen zich daar uitstekend voor. De afdeling onderhoudt verder de kontakten tussen bestuur, leden, sponsors, supporters en andere groepen of personen die zich aandienen. Suggesties voor invulling van deze wekelijkse nieuwsbron zijn van harte welkom, bij voorkeur schriftelijk gericht aan het Clubgebouw (Irislaan), maar dat kan ook telefonisch: 01184 - 64042 of 60259. Wie wil adverteren op deze pagina kan terecht bij de ac quisitie van De Faam/De Vlissinger te Middelburg, tele foon 01180 - 81000. De kampioensploeg van Geldrop Heyster, Tom Eykemans, Herman Nederlof en Arno de Kleine). "Vlissings Tintje" Gevraagd naar de huidige conditie van de 23-jarige rechterspits Gerton van Leenders, is Rayer van mening, dat het niet kunnen inzetten van de ze jonge speler een fikse aderlating voor Geldrop is geweest: Hij heeft tot de winterstop gekampt met een knieblessure en nu hij weer zou kunnen worden opgesteld, heeft een liesblessure een eind ge maakt aan hernieuwde ambities van zijn kant. Volgend seizoen is hij echter zeker van de partij, mis schien dan niet bij ons, maar bij jul lie, indien zijn Vlissingse verloofde serieus aandringt", besluit Henk Rayer. (Van Leenders is verloofd met de dochter van Kees Janse, die zo voortreffelijk het drukwerk ver zorgd voor het clubblad van de v.c. Vlissingen). Geldrop zal de volgende dertien spelers tegen Vlissingen inzetten: Doel: Rien van der Ven (31) Laatste man: Arno de Kleine (28) Voorstopper: Rick Kleeman (23) Verdedigers: Christ Bruinen (32), Hans van Moorsel (31) en Hermen Nederlof (21) Middenvelders: Tom Eykemans (23), John Heyster (21), Toine Not- ten (30) en Rob Meulendijks (26). Aanvallers: Gerard Brouns (29), Marius Methorst (29) en Peter Scheepers (29). De selectie wordt gecopleteerd. door de volgende spelers: Keepers: Hans Waterschoot (21en Hans Peper (25). Veldspelers; Jan van Vroenhoven (31), Henny van de Heuvel (21), Evert Scholten (24), Frank Verkuy- len (19), Andy van Amelsvoort (20) en Gerton Leenders (23). Geldrop speelt in: shirt - groen/wit en witte broek. Scheidsrechter: A.J. Linders. Grensrechters: H. Lambregts en J.A.M.G. Schepers. STAND GeldröO 17 ff'3 3 25 41-2.C Venray 17 6 6 2 24 36-21 WwmMw top SVf4 oe.SK m 17 6 4 EHC" 15 4 4 Spette '25 i ie 3 5 3 25 41-20 2 24 66-21 2 22 3.6-2.1 mmïmM:. 5-18 32-22 4 17 26-25 6 16 31-36 6 15 21-27 6 14-20-24 8 14 29-32 12 21-23 8 12 23-28 Rood Wft w 17 2 2 13 6 11-44 16 16 16 17 66 33 74 m&. 6 5 Wm l 'Marcel Schenk, 'Vee! werklust' "Eigenlijk weet ik nog maar één jaar serieus van het bestaan van de vc Vlissingen. Ik was wel geïnteresseerd in voetbal, maar dan voornamelijk door de successen van het Nederlands elftal. Vorig jaar augustus werd ik benaderd voor het subsponsorschap van de vc Vlissingen. Ik heb beslist geen spijt gehad van mijn instemming! We werden onmiddellijk opgenomen in een gezellige sfeer; het is een echte vriendenclub. Voor mezelf was het een verademing. Want elke dag zaken doen is inspannend; hoewel de spanning van de wedstrijden natuurlijk ook wel meespeelt. Maar die verschilt he melsbreed van die van het zakenleven", vertelt An Capelle, directri ce van het Vlissings Autoschade Bedrijf. een goede kans om te winnen, want we hoeven geen enkele te genstander te vrezen!" "Ik ben overigens van mening dat het bestuur actief is. Het aantal subsponsors neemt zodoende gestadig toe, zodat de vc Vlissingen de doelstellingen met betrekking tot de intensieve jeugdbegeieiding óók wat betreft studiebegeleiding, want dat spreekt mij als moeder enorm aan, kan voortzetten". Cees Vermunt. De VCV organiseert, in samen werking met de Supportersver eniging Rood Wit, busreizen naar de uitwedstrijden. Wie mee wil kan zich opgeven achter de bar in het clubgebouw, of bij: W. v/d Hoofd, tel. 01184 - 70547 en R. de Bree, tel. 01184 - 65885. (Zie'geplande reisschema - COM PETITIE PROGRAMMA). "Ik vind dat Vlissingen vooral aan vallend erg sterk speelt en geniet dan van de werklust van alle spe lers. Logisch, dat voor die werklust me erg aanspreekt, want ik ben zelf actief. Ik moet dat ook wel zijn als enige leidinggevende vrouw in de volledig door mannen beheerste autoschade-branche. Ik heb me in dit vak echt moeten bewijzen en heus niet alleen door het volgen van allerlei cursussen. Ik ben er trots op, dat ik een zeer tevreden cliëntèle heb opgebouwd, waarvan de PZEM, PTT, Douane en Kadaster in het oog springen. Ons reclamebord komt toch schitterend uit op het scorebord van Sportpark Irislaan. Vanaf de overdekte tribune is het een echte blikvanger". "De zondagse uitjes nemen ze me echter niet meer af. Ik heb óók een open oor voor de reacties van de toeschouwers. Van onverwachte zijde komen soms reacties vol humor". met een paar gezinnen vakantie houden in Limburg, gedurende de Paasdagen. Op zaterdagavond doen we dan Sittard aan, wanneer Vlissingen daar een uitwedstrijd speelt. Tweede Paasdag onderbre ken we onze vakantie en komen dan speciaal terug voor de wed strijd tegen Geldrop. Na de wed strijd vertrekken we dan gewoon weer richtingg Venlo! Over fanatiek zijn gesproken!" Ik zou die spannende partij echter voor geen goud willen missen. No teer maar rustig: Vlissingen heeft Verwachtingen "Mijn persoonlijke verwachting is, dat Vlissingen dit de komende jaren optimaal zal uitbreiden. Hoge ver wachtingen mag ik ook koesteren van de ontwikkelingen na het stich ten van de "Sponsorclub Vlissin gen" op 16 april aanstaande. In goed onderling overleg kunnen we dan mogelijk nog meer goeds tot stand brengen, alles in ieders voor deel", besluit de vrouwelijke onder nemer en enthousiast supportster An Capelle. "De uitwedstrijd in Geldrop heb ik ook meegemaakt. Vlissingen speel de daar frank en vrij aanvallend voetbal. De reacties van de Bra bantse supporters waren gunstig, want die hadden al enkele jaren geen aanvallend voetbal meer ge zien van de tegenstanders van hun favorieten. Vrijdag 1 april gaan we 'An Capelle, fervent supporter. Molendijk 10 - 's-Heerenhoek Tel. 01105-2159 Uw dealer van het Sony Watchcam camera beveiligingssysteem Controle brandblusmiddelen Vrijblijvende advisering voor uw bedrijf, woning, caravan, etc. Levering van brandwachten, portiers, beveiligingsbeambten, veiligheidsartikelen 24-uurs dienst A Hout kaai 11. Postbus 50, 4330 AB Middelburg. Telefoon (01180) 83000 Scheldestraat 53 - Vlissingen s 14040 verhuiswagens met chauffeur verhuislift t/m 8e etage pianovervoer verhuisdozen (ook te koop) inpakpapier (alleen te koop) gratis "Het Verhuisblad" Scheldestraat 57 4381 RR Vlissingen Tel. 01184-16694 Tijger Trend Spaaraktie Sloeweg 11, 4383 XZ Vlissingen Tel. 01184-79508 benzine' diesel LPG onderhoudsart. smeermiddelen autoaccessoires U krijgt volledige garantie op reparatie- en spuitwerk. Telefoon 01184-65959 Edisonweg 35, 4382 NV Vlissingen Hét adres voor het betere werk en schadetaxaties Het initiatief om te komen tot de 'formatie van Jong Vlissingen heeft inmiddels zijn beslag gekre gen. Voor onze vaste supporters vermelden wij nog even de na men van de commissieleden en hun specifieke functie. De coördinatie berust bij Theo van Duin (vice-voorzitter v.o. Vlissingen en lid van de Afd. Sponsoringg en Publiciteit). Wim v.d. Hoofd (tweede penning meester/wedstrijdsecretaris en lid van de Afd. Sponsoring en Publiciteit) houdt controleover het wedstrijdprogramma. Philip Krant (bestuurslid v.c. Vlis singen, coördinator Techn. Za ken en leider van het eerste elf tal) zorgt voor de samenstelling van de elftallen, in samenwer king met: Kees Vermunt (Hoofdtrainer), Jo Corré (Trainer tweede elftal) en Harry Tijssen (Hoofdtrainer Jeugd). Elftalleiders zijn: Philip Krant, Ri- nus Stouthamer (leider tweede elftal) en Rob den Ouden (leider A1 -elftal). Grensrechter is Rob v.d. Bovenkamp. De medische begeleiding wordt verzorgd door: Niek Knol (fysiotherapeut) en Theo de Badts (masseur/ver zorger). De gemiddelde leeftijd van het team is 1 9 jaar en de bedoeling is om te komen tot een soort "schaduw-elftal" voor het eerste elftal van v.c. Vlissingen. De hoop en verwachting is, dat me nigmaal spelers van Jong Vlissin gen zullen worden ingepast in het sterke standaardteam. Van daar dat er een programma is sa mengesteld, bestaande uit alleen maar standaardelftallen, hetgeen inhoudt, dat er "onder veel weerstand" zal moeten worden gepresteerd. Het voorlopige wedstrijdpro gramma: Woensdag 13-4-1988 - 19.00 uur - Lewed. Boys I - Jong Vlis singen. Woesdag 27-4-1988 - 19.00 uur - Krabbendijke I - Jong Vlissin gen één a twee thuis wedstrijden. Afsluitend: Zaterdag 21-5-1988 - Toernooi V.C.K., onder 21 jaar. Zopndag 5-6-1988 - Toernooi Oud-Beyerland. De thuiswedstrijden van het sterke Vlissingen BI worden door opval lend veel toeschouwers bezocht. Trainer Kees van de Sluis heeft dan ook een prima elftal met technisch, zowel als tactisch, "verzorgd voet bal". Voor het eerst speelt het elftal in de interregionale klasse, waarin clubs als NAC, RBC, Halsteren, Rood Wit, Baroni en de Zeeuwse teams van o.a. Middelburg en Zie- rikzee uitkomen. Momenteel staan ze op de vierde plaats op de rang lijst. Het hoofddoel, handhaving in deze sterke klas, is dus bereikt, maar via de gerichte opleiding wordt naar meer gestreefd! Het ambitieuze jeugdplan heeft er voor gezorgd, dat 10 spelers uit de eigen kweek konden worden aan gevuld met 4 spelers uit de regio. Deze 14 jeugdigen kunnen verze kerd zijn van een optimale begelei- ding/klaarstoming voor het grotere werk, dat in hun geval niet lang meer op zich laat wachten. De scouts van het Zeeuws Elftal van de betrokken leeftijd hebben Ido Cappon, Erik Jan Baas en Dennis Adams terecht in hun selectie op genomen. Het zal niet vreemd in de oren klin ken van de Vlissingen-supporters, dat dit elftal spoedig de warme be langstelling zal krijgen van de aan staande hoofdtrainer Jo Jansen. Jammer is het, dat Kees van de Sluis volgend seizoen zijn steentje niet meer zal bijdragen, want hij gaat zijn niet geringe, beste krach ten wijden aan het eerste elftal van zustervereniging Walcheren. Niemand zal de sympathieke Kees daar veel succes misgunnen. Leider Jo van Opbergen zal zich volgend seizoen gesteund weten door een nieuwe trainer, waarmee echter de onderhandelingen nog moeten wor den afgesloten. Kledingsponsor Wim van der Wal Menswaer uit de Walstraat blijft "zijn team" uiteraard op de voet volgen. Elftalfoto. Staand vlnr:Kees van de Sluis, Richard van den Ouden, Martin van Leersum, Ovy Blokland, Marcel Blok, Ronald Balthasar, Michel van Op bergen, Majhid Lahsal en Jo van Opbergen. Geknield vlnr: Sanjef Baghola, Bennie Lips, Dennis Adams, Erik Jan Baas, Marvin Fisher, Ido Cappon en Renato Dijkstra. De artikelen op deze pagi na worden verzorgd door Theo van Duin, afdeling sponsoring en publiciteit van vc Vlissingen. Advertentie-aquiside: Jerry TUpanwaël Eindredactie: Ail Honneman Foto's: Ruben Oreel

de Faam | 1988 | | pagina 20