De Leeuw geveld Hinderwet Vandalismeopenbare vergaderingparkeren Eduard Flipse concoursMiddelburg- promotie Bestemmingsplan Verkeer Colofon Redactie: Bureau Voorlichting van de gemeente Middelburg. Telefoon: (01180) 26251Reacties van harte welkom. Week Burgerzaken Werk gelegenheid Fietsen Werk in uitvoering Tafeltje Dekje" Opening. DE FAAM Woensdag 17 februari 1988 Op 22 januari 1988 wordt om 14.00 uur een gemeenteraadsvergadering gehouden in het stadhuis. U kunt deze vergadering bijwonen vanaf de publieke tribune. Deze is be reikbaar via de Chourtoren (ingang Lange Noordstraat). De bij de agenda behorende stukken liggen ter inzage bij Bureau Voor lichting van de gemeente, Stadhuisstraat 2. De agendapunten (42!) vindt u hieronder, waar nodig met een korte toe lichting. Goed nieuws: vanaf I maart is de balie van de afdeling Burgerzaken van de gemeente behalve 's och tends van 8.00 tot 12.30 uur ook geopend van 13.30 tot 15.00 uur. Voor het aanvragen van uw paspoort, rijbewijs, Pas 65 en nog heel veel andere "burgerzaken" kunt u dus voortaan ook in de middaguren terecht. Heeft uw bedrijf of instelling een plan: -waarmee nieuwe structurele banen geschapen worden? -waarmee structurele arbeidsplaat sen behouden blijven en waarvoor u de financiering niet rond kunt krijgen? -om langdurig werklozen in dienst te nemen? -om een project op te starten dat gericht is op het vergroten van de kansen voor langdurig werklozen op (her-)inpassing in hel ar beidsproces? Steek dan uw licht eens op bij de gemeente Middelburg. De gemeente kan u een steun in de rug geven bij het realiseren van uw plannen. Een financiële bijdrage is mogelijk in de vorm van: -een subsidie per nieuw gecreëerde structurele arbeidsplaats; -een achtergestelde lening of ga rantstelling; -een bijdrage in het exploitatiete kort van een baanlozenactiviteit, die arbeidsmarkt-toeleidend is. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met het bureau Sociaal-Economische Zaken en Statistiek van de gemeente, Stad huisstraat 1, tel: 01180 - 26251, toestel 249 of 316. Op donderdag 18 februari houdt de gemeentepolitie weer een kijk dag voor gevonden fietsen zonder postcode. Degenen, die aangifte hebben ge daan van de vermissing van hun fiets, kunnen dan tussen 11.00 en 12.00 terecht op de binnenplaats van het Middelburgs politiebureau, Achter de Houttuinen 10. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken, die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01180 - 38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. Menu van 22 februari 1988 tot en met 27 februari 1988. maandag gehakt, erwten, wortelen, puree dinsdag spaghetti bolognese woensdag varkensvlees, vruchtensaus, rijst donderdag gehakt, bloemkool, aardappelen vrijdag jachtschotel, rode kool, puree zaterdag grillsteak, tirolienne, frites. 1. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeente Middelburg, gehouden op 11 en 13 november 1987. 2. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeente Middelburg, gehouden op 23 no vember 1987. 3. Vaststelling notulen van de ver gadering van de raad der gemeente Middelburg, gehouden op 14 de cember 1987. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Aanwijzing leden en plaatsver vangende leden in de vaste com missie van advies en bijstand voor het verkeer. In deze commissie heeft naast raadsleden ook een aantal niet- raadsleden zitting op grond van hun deskundigheid of belangstel ling ten aanzien van het wegver keer. Voorgesteld wordt in te stemmen met de aanwijzing dooi de N.V. Streekvervoer Zuid-West- Nederland van de heer J.A. Jan sen als lid en mevrouw M.L.O.E. Boerbooms als plaatsvervangend lid; en de aanwijzing door de Ech te Nederlandse Fietsersbond van de heer B. Mij waard als lid en de heer B. Bouwman als plaatsver vangend lid. 6. Actieplan Vandalisme. In de werkgroep Vandalisme zit ten vertegenwoordigers van ver schillende gemeentelijke discipli nes, het onderwijs, de onderne mers, de horeca en het sociaal- cultureel werk. Zij hebben een ac tieplan opgesteld om de opwaartse spiraal van het vandalisme te doen keren en de aanpak van het vanda lisme te coördineren. In dit plan worden allerlei maatregelen besproken, onder meer gericht op: bewustwording en educatie, ver sterken toezicht, verbeteren aangifte- en opsporingsbeleid, ver groten van betrokkenheid, enzo voorts. Omdat het niet mogelijk is tegelij kertijd aan alle maatregelen even veel aandacht te schenken, con centreert de aanpak zich in 1988 voornamelijk op onderwijsprojek- ten op de Middelburgse scholen, een voorlichtingscampagne, een inventarisatie van (sociaal)onveili- ge plaatsen, het merken en re gistreren van waardevolle voor werpen en schade-verhaal op de daders. 7. Oprichting Stichting Middel burg Promotie. Het College van B. en W. advi seert de raad om samen met de VVV Middelburg de Stichting Middelburg Promotie op te rich ten. Deze stichting heeft onder an dere als doel de toeristische moge lijkheden van Middelburg te be vorderen. 8. Rechtspositie vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer. Besproken wordt een herziening van de model-rechtspositieregeling en de toepassing daarvan binnen de gemeente Middelburg. 9. Vaststelling nieuw raambesluit inzake de regeling geldelijke steun voorzieningen aan huurwoningen 1987. Genoemde regeling is per 1 januari 1988 door het Ministerie van VROM gewijzigd. Belangrijkste wijziging is het vervallen van de mogelijkheid geldelijke steun te verstrekken voor afzonderlijke energiebesparende maatregelen Voorgesteld wordt een nieuw raambesluit vast te stellen. 10. Verzoek gemeentegarantie Woningbouwvereniging Mid delburg. 11. Verbetering openbare ver lichting. Voorgesteld wordt in de volgende straten een betere verlichting te brengen: Koninginnelaan, Banc- kertstraat, het toegangspad naar vogelopvangcentrum "De Mikke" in park Toorenvliedt, en de Pen- ninghoek. 12. Vaststellen exploitatie-opzet "Trompstraat e.o." Op het terrein, waar de garage van de N.V. Streekvervoer Zuid-West- Nederland heeft gestaan, wil wo ningbouwvereniging "Middel burg" woningwetwoningen gaan bouwen. Het gaat om 16 duplex- en 30 gestapelde woningen in 3 la gen. Ook komen er 8 autoboxen. De financiële consequenties van dit plan zijn becijferd in een exploitatie-opzet. 13. Beschikbaarstellen krediet voor herstel zijgevel van het pand Vogelstraat 10. 14. Bouwrijpmaken gedeelte nat- industrieterrein Arnestein. Om op dit industrieterrein ook de vestiging van kleinere bedrijven mogelijk te maken, wordt voor gesteld een nieuw stuk weg aan te leggen vanaf de Nieuwe Klevers- kerkseweg met een keerplaats aan het eind en een schoon- en vuilwa- terriool. 15. Aanschaf materieel plantsoe nendienst. Ter vervanging van versleten ma terieel wordt voorgesteld een mo- tormaaimachine, 2 Toyota's Dyna Truck, een freesmachine en enig klein motorisch gereedschap aan te schaffen. 16. F.duard Flipse Concours 1988. Genoemd concours stelt jonge pia nisten in de gelegenheid podiumer varing op te doen en met orkest op te treden. Omdat Eduard Flipse, tijdens zijn leven dirigent van het Rotterdams Philharmonisch Or kest, in Zeeland werd geboren, is het voornemen een halve finale van het concours in Middelburg te organiseren. Voorgesteld wordt een subsidie van maximaal 7.550,beschikbaar te stellen voor het organiseren van een halve finale op 21 oktober 1988 in de Middelburgse Concert- en Ge hoorzaal. 17. Kredietaanvraag microverfil ming gemeente-archief. 18. Ie Wijziging begroting 1988 gemeenschappelijke regeling "Zeeuwse Bibliotheek". 19. Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van beveiliging stadhuis. 20. Offerte doorlichting gemeente lijke personeelsbezetting. Voorgesteld wordt in te stemmen met een doorlichting van de ge meentelijke personeelsbezetting door het organisatiebureau 1ME consult. 21. Verlenging WWV- vervangende maatregel. Omdat het overheidspersoneel pas per 1 januari 1989 onder de nieu we Werkloosheidswet valt en niet per 1 januari 1988, zoals aanvan kelijk de bedoeling was, moet de tijdelijke WWV-vervangende maatregel voor een jaar worden verlengd. 22. Jaarrekening 1986 Zeeuwse Bestuursaeademie. 23. Beschikbaarstellen van een krediet ad. 59.534,ten behoe ve van het binnenschilderwerk in het wijkcentrum Zuiderbaken. 24. Beschikbaarstellen van een krediet ad 71.400,ten behoeve van het treffen van voorzieningen in het zwembad Poelendaele. Deze voorzieningen betreffen het onderhoud van de ligweide, verbe tering van de warmwatervoorzie ning van de douches en de aanpas sing van de springstelling. 25. Beschikbaarstellen krediet in verband met het beveiligen van schoolgebouwen voor openbaar en bijzonder basisonderwijs. 26. Gefaseerde vervanging meubi lair openbare basisschool "De Oosterburch" (3e fase) ten behoe ve van de 6-12 jarige leerlingen. 27. Beschikbaarstellen krediet rea liseren bouwkundige voorzienin gen "Van Randwijckschool" voor openbaar basisonderwijs. 28. Toepassing artikel 74 van de Wet op het Basisonderwijs inzake aanschaf van groot gymnastiek- materiaal ten behoeve van de jongste leerlingen van de "Buiten- ,De leeuw met zwaard en vrijheidshoed' In de nacht van maandag 8 op dinsdag 9 februari is de zestig kilo gram wegende Nederlandse Leeuw van de Oostkerk naar beneden gehaald. De Oostkerk en daarmee ook de windwijzer is eigendom van de Ne derlands Hervormde Gemeente Middelburg. Bij het beheer van dit monument treedt de gemeente on dersteunend en adviserend op. Toen de kerkvoogd, de heer Koo- man, hoorde dat er iets mis was met het trouwe dier, raadpleegde hij de dienst gemeentewerken en werd er op onderzoek uitgegaan. Met behulp van schijnwerpers van de brandweer, een verrekijker en de foto 's van de heer Gabriëlse kon de schade worden vastgesteld. Er stond die avond een stevige bries en de windverwachting van het K.N.M.I. sprak over een zware storm. Besloten werd de omwo nenden te waarschuwen voor val lende leeuwen en de straat af te zetten. Ook werden pogingen in het werk gesteld om een grote kraan bij de kerk te krijgen. Dat lukte, doordat het kraanbedrijf Melis een groot exemplaar uit Rotterdam kon laten komen, dat omstreeks middernacht in Middelburg arriveerde. De kraan werd in de Nederstraat opge tuigd en achterwaarts naar de Oostkerk gereden, waarna om half één de leeuw naar beneden kon worden gehaald. Hij staat nu tijdelijk in de Oost kerk, wachtend op restauratie. Wanneer hij weer zijn hoge positie zal innemen valt nog niet te zeggen. hoveschool" voor bijzonder basis onderwijs. 29. Toepassing artikel 74 Wet op het Basisonderwijs ten behoeve van de R.K. "Gaudeamusschool" voor bijzonder basisonderwijs. 30. Beschikbaarstellen krediet eer ste inrichting onderbouw ten be hoeve van functietraining/lees- voorwaardenmateriaal "Korczak- school" (s.o.-z.m.o.k.). 31. Beschikbaarstellen van een wijk, omdat het eerder vastgestel de voorbereidingsbesluit verloopt; percelen aan de Korte Giststraat, voor een verbouw tot kantoor ruimte; het gebied Vogelstraat en omgeving. 37. Voorstel tot wijziging van de Parkeer- en Parkeergeldverorde- ning Middelburg. De gemeente geeft parkeervergun- ningen (parkeerpassen) uit aan mensen, die in het zogenaamde at- tractiegebied van de binnenstad Doorliet oog van de Lange Jan A Omdat herstratingswerkzaamhe- den worden uitgevoerd zijn de van de Perrestraaj en een gedeelte van het Noordbolwerk afgesloten voor alle verkeer. De gemeenteraad vergadert Eduard Flipse-concours in Concert- en Gehoorzaal krediet voor a. het treffen van bouwkundige voorzieningen aan het gebouw Arnelaan 57 en andere met de huisvesting in dit gebouw samenhangende kosten; b. de aan schaf van de eerste inrichting van een nieuw gevormde groep ten be hoeve van de "Driestromen- school" voor speciaal onderwijs aan kinderen met l.o.m. 32. Beschikbaarstellen krediet ver vanging 8 werkbanken, invoering methode Engels, aanschaf brand deken en papiervernietiger ten be hoeve van de "School voor Prak tische Vorming". 33. Beschikbaarstellen krediet aanschaf diverse leer- en hulpmid delen en meubilair ten behoeve van de "Toorenvliedtschool". 34. Voorlopige vaststelling exploi tatiekosten en vergoeding over het jaar 1986 ten behoeve van de Ste delijke Scholengemeenschap Mid delburg. 35. Voorstel tot wijziging van alle belastingverordening in verband met uitstel tot invoering van invor- deringsrcnteregeling. Voorgesteld wordt de nieuwe ren teregeling, zoals die wordt gehan teerd door de Rijksbelasting dienst, onder andere bij de heffing van de onroerend goedbelasting, voor alle gemeentelijke belastin gen pas toe te passen vanaf 1 ja nuari 1997. Tot die tijd blijft dus de oude uitstel-renteregeling van kracht, die inhoudt dat men bij uitstel van betaling rente betaalt vanaf de vervaldag tot aan de dag van betaling. 36. Vaststelling voorbereidings- besluiten. Voorgesteld wordt een voorberei dingsbesluit vast te stellen voor: het perceel Schoutstraat 41, voor de bouw van een verdieping op de bestaande woning; de Erasmus- wonen, dan wel een bedrijf of be roep uitoefenen in dit gebied. Om dat er een parkeerautomaat en parkeermeters geplaatst gaan wor den op het terrein achter de Blau- wedijk en de Stationsstraat, bij de nieuwe winkel van Jac. Hermans is het nodig de grenzen van dit at- tractiegebied te wijzigen. 38. Wijziging parkeersituatie in de Vlissingsestraat. Omdat in de Vlissingsestraat nogal eens auto's op het trottoir worden geparkeerd, hetgeen veel overlast veroorzaakt voor de bewoners, voetgangers en vele (brom)fietsers in deze straat, moet de parkeersi tuatie worden gewijzigd. Voor gesteld wordt zeven parkeervak ken met parkeermeters (en één parkeervak met meter op de Been houwerssingel) aan te brengen. 39. Financiële problematiek rond om Stichting Filmhuis Mid delburg. Door een overschrijding van de bouw- en investeringskosten is de Stichting in financiële moeilijkhe den geraakt. Voorgesteld wordt de gemeentelijke financiële inbreng te vergroten. Het totale bedrag aan leningen wordt van 388.000,— verhoogd naar 565.000,—. 40. Vaststelling 8e en 9e begro tingswijziging 1988. Om een aantal uiteenlopende rede nen is het nodig de begroting, zo als die was vastgesteld voor 1988 te wijzigen. Het gaat daarbij om bijvoorbeeld verkoop van percelen grond, afwijkingen van oorspron kelijke ramingen, onverwachte kosten, eenmalige subsidies, enzo voorts. 41. Vaststelling 10e begrotingswij ziging 1988 (aanpassingen ramin gen onderwijs aan buitenlandse kinderen). 42. Rondvraag. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan Buitengebied teneinde de bouw mogelijk te maken van een woning met garage aan de Weerhaan (kavel 27E) in Reijers- hove III. Het bouwplan en het schetsplan van de voorgenomen herziening van het bestemmingsplan liggen met ingang van vrijdag 19 fe bruari 1988 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk aan ons kenbaar maken. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan Sint Laurens teneinde het gebruik van het perceel aan de Noordweg/Wegje van Blok als stallingsruimte voor een gara gebedrijf mogelijk te maken. Het inrichtingsplan en het schetsplan van de voorgenomen her ziening van het bestemmingsplan liggen met ingang van vrijdag 19 februari 1988 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk aan ons kenbaar maken. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat ingaande vrijdag 19 februari 1988 voor een ieder ter gemeente secretarie ter inzage ligt het ontwerp van de herziening van het bestemmingsplan Dauwendaele IB. Dit plan heeft betrekking op het perceel De Overloper 10, en be helst met name een verruiming van de bebouwingsmoge lijkheden. Gedurende bovenvermelde termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen het ontwerp, zijn bezwaren schriftelijk indienen bij burgemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders van Middelburg; maken bekend dat zij - onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen - vergunning ingevolge de Hinderwet hebben verleend aan: 1. het Delta College, Merwedestraat 1 te 4335 XR Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een hotelschool op het perceel Merwedestraat 1 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie SI, nummer 1848; 2. Schildersbedrijf Heijboer, Veersesingel 26 te 4332 TB Middel burg voor het oprichten en in werking hebben van een schilders bedrijf op het perceel Veersesingel 26 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nummer 1131 (ged. 3. de heer P. B. Crucq, van Steveninckstraat 10 te 4388 CG Oost-Souburg voor het oprichten en in werking hebben van een machine-reparatiebedrijf op het perceel Arnesteinweg 31 te Mid delburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nummer 297 ged.; 4. de heer A.M. van Loon, Bree 32 te 4331 ED Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een koeltechnisch en electrotechnisch installatie-bedrijf op het perceel Bree 30 te Mid delburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, num mer 1129; 5. Terminal Zuid, Kleverskerkseweg 73 te 4338 PM Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een overslagbedrijf op het perceel Kleverskerkseweg 73 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nummer 173; 6. Rijwielshop Occasie Centre, Vrijlandstraat 43-45 te 4337 EB Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een in richting voor de opslag en verkoop van vuurwerk op het perceel Vrijlandstraat 43-45 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie O, nummer 479 (ged.). Bij de beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen ingaan de heden tot 18 maart 1988 ter inzage: -elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lan ge Noordstrat 1 te Middelburg en -elke donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op ge noemde afdeling. Inzage op die avond moet van tevoren telefo nisch worden verzocht (telefoon 01180 26251, toestel 413). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een monde linge toelichting kan worden verkregen. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 18 maart 1988 beroep open bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21, of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de Wet algemene bepa lingen bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een ver zoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikkingen dan wel tot het treffen van een vooilopige voorziening. Het beroepschrift moet in tweevoud worden gericht aan de Afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van Middelburg; gelet op artikel 40 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne; maken bekend dat zij de door hen op 26 april 1983 aan de Fa. Gebr. De Klerk te Middelburg verleende vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een transportonderneming aan de Elektraweg 21 te Middelburg hebben gewijzigd. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ingaande he den tot 18 maart 1988 ter inzage: -elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lan ge Noordstraat 1 te Middelburg en -elke donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op ge noemde afdeling. Inzage op die avond moet van tevoren telefonisch worden ver zocht (telefoon 01 180 - 26251, toestel 413). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een monde linge toelichting kan worden verkregen. Ingevolge artikel 49, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 18 maart 1988 beroep open bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. degene tot wie de beschikking is gericht; b. degene die overeenkomstig artikel 26, lid 2, van de Hinderwet heeft verzocht tot wijziging van de vergunning over te gaan; c. de betrokken adviseurs; d. andere betrokken overheidsorganen, indien zij overeenkomstig artikel 36 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwa ren hebben ingebracht; e. degenen die overeenkomstig artikel 38 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de bekendmaking van het voornemen; f. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 38 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet in tweevoud worden gericht aan de Afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders hebben besloten de bestaande par keerverboden voor het gedeelte van de Veersesingel, gelegen tussen de Koepoortbrug en de Veerseweg, te weten: a. een parkeerverbod voor de onbebouwde zijde tussen de per celen 152 en 166, 182 en 194 en tussen perceel 232 en de Zach. Jansenstraat; b. een parkeerverbod voor de bebouwde zijde tussen de Zach. Jansenstraat en perceel 248 en tussen perceel 280 en de Koepoortbrug, op te heffen. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende binnen 30 dagen na heden beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift moet wor den gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch moet worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in Zeeland, Sint Pieterstraat 42 te 4331 EW Middelburg. Het volledige verkeers- besluit ligt bij het bureau Voorlichting, Stadhuisstraat 2 te 4331 PK Middelburg ter inzage.

de Faam | 1988 | | pagina 5