Jongereninstituut als ontwikkelingsprojekt Herziene plannen Bejaardenoorden Éénmalige uitkering Bestemmingsplan Honden Werk Zwemmen Ondernemers Voor het laatst Commissies in december Hinderwet DE FAAM Woensdag 2 december 1987 "Tafeltje Dekje SÉ Leefsituatie Opbouw Jongereninstituut Automatische toezending Werkplaatsen Hulp (D Door het ooa van de Lange Jan De houders van een honcl kunnen één dezer dagen de aanslag hon denbelasting 1987 in de brieven bus aantreffen. Het tarief voor deze belasting is niet gewijzigd. Voor de eerste hond bedraagt de belasting f 83,— per jaar, voor iedere volgende hond f 166, Bezwaren tegen de aanslag hon denbelasting kunnen binnen twee maanden na dagtekening van de accept-girokaart worden inge diend bij het college van burge meester en wethouders. Indien een belastingschuldige niet in staat is, anders dan met buiten gewoon bezwaar, de belasting te betalen, kan kwijtschelding van deze gemeentelijke belasting wor den gevraagd. K wijtschelding wordt uitsluitend verleend voor de eerste hond. Hiervoor dient een speciaal aanvraagformulier te worden ingevuld. Dit formulier is verkrijgbaar bij bureau voorlich ting, Stadhuisstraat 2. Een ver zoek om kwijtschelding wordt al leen na ontvangst van het formu lier in behandeling genomen. Vanwege herbestratingswerk- zaamheden zijn de Belfort en de Korte Geere afgesloten voor alle verkeer en is op een gedeelte van de Lange Geere slechts beperkt verkeer mogelijk. Omdat de busbaan op Plein 1940 wordt gerepareerd is hier van 7 tot en met 11 december een kleine omleiding. Op zaterdag 5 december is er van 12.30 uur tot 16.00 uur in het zwembad Poelendaele geen re creatief zwemmen in verband met diplomaz wemmen In de Middelburgse Schouwburg wordt op maandag 7 december om 16.00 uur een ondernemers bijeenkomst gehouden. Hiervoor worden alle Middelburgse onder nemers, klein en groot, uitgeno digd, evenals organisaties die met het bedrijfsleven verbonden zijn. Op deze bijeenkomsten, die een paar keer per jaar worden gehou den, kunnen ondernemers elkaar Ontmoeten en contact leggen met het gemeentebestuur van Middel burg. Ook is er dan gelegenheid voor korte mededelingen over nieuwe ontwikkelingen, regelin gen of evenementen, clie voor het bedrijfsleven van belang zijn. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken, die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01180 - 38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. Menu van 7 tol en met 12 decem ber 1987 maandag gehakt, bloemkool, puree dinsdag rundvlees, spruitjes, aardappelen woensdag boerenkool met worst donderdag grillsteak, groentemix, frites vrijdag kuikenborstfilet, appeltjes, aard appelen zaterdag wat de pot schaft Kaap Verdische eilanden Voor de westkust van Afrika, ter hoogte van de Sahelzöne ligt een eilandengroep, bestaande uit een negental grote en een aantal klei nere eilanden: de Kaap Verdische eilanden genaamd. De Portugezen ontekten deze groene, onbewoonde archipel in 1459. Kort daarna vestigden de eerste Portugese handelaren zich hier, omdat Kaap Verde ("groene kaap") een ideaal tussenstation vormde voor de handel met ande re koloniën. De eilanden ontwik kelden zich tot een centrum voor de slavenhandel. Op de vruchtbaarste delen van Kaap Verde werden plantages aangelegd voor de verbouw van exportprodukten (katoen, maïs, bananen, suiker en later ook kof fie). Slaven, aangevoerd uit Guinnee-Bissau, werden op deze plantages aan het werk gezet. Zij vormden de voorouders van de huidige bevolking van Kaap Verde. mm ,<0 RJb«Va O ATLANTISCHE OCEAAN i' Ui R«i> De formele afschaffing van de slavernij in de 19e eeuw verander de weinig aan de leefsituatie van de bevolking. Deze leefsituatie was en is slecht. De belangrijkste oorzaken hiervan zijn: - weinig en onregelmatige re genval: - de mooiste grond bleef eigen dom van Portugese groot grondbezitters. Via zeer nadelige pachtsystemen konden boeren stukjes land bebouwen, niet voor eigen voedselvoorziening, maar voor de export. De pachters kon den nauwelijks in hun levenson derhoud voorzien; - voor de aanleg en uitbreiding van plantages werden veel bomen en struiken gekapt. De nieuwe aanplant van exportgewassen kon de grond bij harde slagregens niet vasthouden, met als gevolg dat enorme hoeveelheden vruchtbare grond in zee verdwenen; - de bouwgrond werd gebruikt om in zo kort mogelijke tijd zo veel mogelijk op te leveren. Dit leidde tot bodemuitputting, erosie, wegspoelen van grond. Talloze hongersnoden en zeer grote emigratie waren hiervan het gevolg. Buiten Kaap Verde wonen nu meer Kaapverdianen, dan op Kaap Verde zelf. Uit onvrede met het Portugese be leid werd in 1956 het P1AGC op gericht. De Partido Africano da Indepcndencia da Quinée e Cabo Verde propageerde de onafhanke lijkheid. in Guinnee-Bissau be gon in 1963 de gewapende strijd. Op de Kaap Verdische eilanden is het nooit zo ver gekomen. Het landschap van de eilanden leende zich niet voor een geurillastrijd, het is te kaal. Op 15 juli 1975 werd de onafhan kelijkheid van Kaap Verde uitge roepen en vanaf dat moment is men aan de moeilijke taak begon nen om het land weer op te bou wen. Hiervoor is Kaap Verde nog erg onafhankelijk van buiten landse hulp, maar de opbouw is er op gericht langzamerhand ook economisch onafhankelijk te worden. Bij de ontwikkeling van het land wordt een belangrijke rol gespeeld door het Instituto Cobo- verdeano de Solidariedade (ICS), dat in 1974 werd opgericht door het PA1GC. Belangrijke pro gramma's van het ICS zijn de her beplanting van de vulkaanhellin gen en het opzetten van goede on derwijsmogelijkheden voor jongeren. Een van de onderwijsprojekten is het jongereninstituut Sao Felipe. Tot de onafhankelijkheid was dit een jeugdgevangenis voor jongens. Met steun van onder andere de NOVIB heeft Sao Felipe zich kunnen ontwikkelen tot een breed opgezet instituut voor onderwijs en vorming van jongeren. Een be langrijke zaak, zeker voor Kaap Verde, waar de helft of meer van de bevolking jonger is dan 25 jaar. Het jongereninstituut houdt zich bezig met onderwijs en werk gelegenheid. De kern van Sao Felipe is het in ternaat, dat plaats biedt aan hon derd jongens, die binnenkomen op de leeftijd van negen tot vijf tien jaar. De belangrijkste rede nen voor het verblijf van deze jongens zijn: - het feit dat de jongens wees of half-wees zijn. Door de grote werkloosheid op de Kaap Verde zijn veel mannen weggetrokken om elders werk te vinden. De so ciale band in deze gezinnen gaat soms verloren, waardoor jongens van huis weggaan en rond zwerven. - de slechte financiële omstandig heden in veel gezinnen. De voe ding en verzorging van de kinde ren is ontoereikend. - het ontbreken van oplei dingsmogelijkheden waardoor ook geen perspectief voor de toe komst aanwezig is. Inveel gevallen gaan deze drie oorzaken samen en is er sprake van een hopeloze situatie. Het College van Gedeputeerde Staten van Zeeland heeft onlangs de volgende ontwerpplannen vastgesteld: - De ontwerp-herziening van het plan voor de bejaardenoorden. Het ontwerp-spreidingsplan voor de bejaardenoorden in Zeeland. In het herziene plan voor de be jaardenoorden zijn wijzigingen aangebracht, die te maken heb ben met de inwerkingtreding van de Welzijnswet. Met name gaat het om het "ge coördineerd ouderenwerk". Dit is de coördinatie van allerlei activi teiten voor ouderen en van onder zoek, dat wordt gedaan naar de behoeften van ouderen. Ook hebben de wijzigingen be trekking op het zogenaamd "flankerend ouderenbeleid". Dit is beleid, dat te maken heeft met alle voorzieningen nodig om ouderen langer zelfstandig te la ten wonen. Het ontwerp-spreidingsplan geeft aan waar in de toekomst bejaar denoorden zouden moeten komen of verdwijnen en hoeveel plaatsen er in elk huis kunnen zijn. Op grond van art. 3 lid 3 van de Wet op de bejaardenoorden lig gen beide ontwerpen ook ter inza ge in de Voorlichtingswinkel van de gemeente, Stadhuisstraat 2. Tot 1 januari 1988 kan schrifte lijk op de plannen gereageerd worden door een brief te zenden aan Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Nu ook de Eerste Kamer het wetsvoorstel Eenmalige Uitkering 1987 heeft aangenomen en deze wet binnenkort in werking treedt, kunnen de gemeenten met de uitvoering van de regeling beginnen. De eenmali ge uitkering is alleen bestemd voor degenen die ook de eenmalige uitke ring 1986 ontvingen. Het is de laatste keer dat de eenmalige uitkering wordt verstrekt. In plaats van de eenmalige uitkeringen in volgende ja ren, ontvangen de veeljarige echte minima een beëindigingstoeslag. De veeljarige echte minima zijn degenen die al vanaf 1983 of eerder de een malige uitkering ontvangen. De toeslag wordt gelijktijdig met de een malige uitkering uitbetaald. Mensen die in 1984 voor het eerst de eenmalige uitkering kregen hebben geen recht op de beëindi gingstoeslag. Gezien de verwachte koopkrachtontwikkeling zouden zij volgende jaren namelijk ook niet voor de eenmalige uitkering in aanmerking zijn gekomen. De vierjarige echte minima heb ben alleen recht op de uilkering als zij één of meer kinderen heb ben. Éénoudergezinnen met één kind ontvangen 95,en voor elk volgend kind f 70,Echtpa ren met 1 kind ontvangen 100,— en voor elk volgend kind 70,-. Voor de veeljarige echte minima bedraagt de eenmalige uitkering over 1987 voor alleenstaanden van 22 jaar 110,en voor al leenstaanden vanaf 23 jaar 125,voor een éénoudergezin met één kind 330,— en voor elk volgend kind 170,—, voor echt paren zonder kinderen 180,—, met één kind 170,De beëin digingstoeslag is 1 Zi maal de een malige uitkering. De éénmalige uitkering en toeslag samen voor de veeljarige echte minima bedragen voor al leenstaanden van 22 jaar 275,—, voor alleenstaanden vanaf 23 jaar 312,50, voor één oudergezinnen met één kind 825,— en voor ieder volgend kind 425,—. Echtparen zonder kinderen krijgen 450,met één kind 875,— en voor elk vol gend kind ƒ425, Dit zijn de maximale uitkerings bedragen. Met de regeling is to taal 200,miljoen gemoeid. Gemeenten zullen de aanvraag formulieren automatisch toezen den aan degenen van wie bekend is dat zij voor de uitkering in aan merking kunnen komen. Dit ge beurt aan de hand van de administratie van de eenmalige uitkering 1986. Als men geen aanvraagformulier heeft ontvangen en meent toch voor de uitkering in aanmerking te komen dan kan bij de gemeente een aanvraagformulier worden gehaald. Het aanvraagformulier moet inge vuld, ondertekend en voorzien van de nodige bewijsstukken uit erlijk 31 januari 1988 worden ge zonden naar de gemeente waar men woont. Het moment van uit betaling kan per gemeente ver schillen. Voor de meeste gemeenten zal het niet mogelijk zijn de uitkering nog dit jaar uit te betalen. Voor zelfstandigen bestaat een af zonderlijke regeling voor de een malige uitkering. Zij kunnen de uitkering in de loop van volgend jaar aanvragen. Naast het internaat heeft Sao Fe lipe ook een kleuterschool en een lagere school, waar ongeveer 150 kinderen onderwijs volgen. Sao Felipe heeft ook een aantal werkplaatsen. Hier kunnen de jongeren kennis maken met ver schillende beroepen en basisvaar digheden leren. Ook wordt hier werk verschaft aan werkloze men sen in de omgeving van het in stituut. Zo is er een kippenfokkerij en een varkensfokkerij, er wordt land geschikt gemaakt voor landbouw en er is een timmerwerkplaats. Het grootste probleem in Sao Fe lipe is de watervoorziening voor de landbouw,waardoor ook de voedselvoorziening van de dieren, gevaar loopt. Gezocht wordt naar ondergrondse watervoorraden, die opgepompt kunnen worden. Het instituut blijft zoeken naar ei- Het schoolorkestje van Sao Felipe. gen bronnen van inkomsten om zo op den duur onafhankelijk te worden. Voorlopig blijft hulp van buitenaf hard nodig, want er lig gen nog heel wat plannen. Binnen het onderwijs wil men meer aan dacht besteden aan de culturele en sportieve vorming van de jon gens. Er is al een schoolorkestje, dat muziek en instrumenten van het land zelf gebruikt. Daarnaast kunnen de werkplaatsen beter worden georganiseerd en zijn er nog heel wat bouwaktiviteiten uit te voeren. Hieraan gaat de gemeente Mid delburg wellicht samen met de zustersteden Vilvoorde, Folkesto ne en Nagasaki de nodige stenen bijdragen. Het NOVIB-projekt "Jongereninstituut voor beroeps opleidingen" op de Kaap Verdi sche eilanden is immers in de ge meenteraadvergadering van 28 september j.l. gekozen als "il lustrerend" projekt voor ontwik kelingssamenwerking. december 1987 29 6 13 20 27 30 14 21 28 1 22 29 9 16 23 30 24 31 4 11 18 25 1 5 12 19 26 2 Commissie Verkeer, woensdag 2 om 19.30 uur Secr. mw. A.C. van Duivendijk (spreekrecht). Bestuurscommissie Culturele Za ken, donderdag 3 om 15.45 uur. Secr. mw. J. Cijsouw (spreek recht). Commissie Sociale Zaken, don derdag 3 om 19.30 uur. Secr. dhr. J.J. Groenenberg (spreekrecht). Commissie Onderwijs, maandag 7 om 16.00 uur. Secr. H. Groesser (spreekrecht). Commissie Gemeentewerken, maandag 7 om 19.30 uur. Secr. dhr. P. Meeusen (spreekrecht). Commissie Financiële Zaken, dinsdag 8 om 16.00 uur. Secr. dhr. N.A. Meijer (spreekrecht). Commissie Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening, milieube heer, dinsdag 8 om 19.30 uur. Plv. secr. dhr. H. Schild (spreek recht). Commissie Volksgezondheid, donderdag 10 om 16.00 uur. Secr. dhr. M.C. Westveer (spreek recht). Commissie Bestuur-Bestuurden, donderdag 10 om 19.30 uur. Secr. dhr. K.W.A. de Regt (spreek recht). Gemeenteraad, maandag 14 om 14.00 uur. Bestuurscommissie Welzijnsac- commodaties, dinsdag 15 om 19.30 uur. Plv. secr. dhr. J. Vuijk (spreekrecht). Commissie Bezwaar- en beroep schriften, donderdag 17 om 16.30 uur. Secr. dhr. J.J. Groenenberg (spreekrecht). Voor het gebruik maken van het spreekrecht moet een afspraak ge maakt worden met de commissie- secretaris op het stadhuis. Tel: 26251. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Buitengebied teneinde de bouw mogelijk te maken van een dubbele woning aan de Oude Vlissingseweg; medewerking te verlenen aan de gewijzigde uitvoering van het plan tot het bouwen van 15 woningen aan de Molenberg, waarvoor op 10 juni 1987 bouwvergunning is verleend. De plannen liggen met ingang van vrijdag 4 december 1987 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage op de afde ling algemene zaken ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat bij besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 10 november 1 987 nr. 1060/101 is goedgekeurd het door de gemeenteraad op 1 3 juli 1987 vastgestelde bestemmingsplan Maisbaai Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met ingang van vrij dag 4 december 1 987 gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de Afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecreta rie, Lange Noordstraat 1 Aangezien tegen het onderhavige bestemmingsplan geen be zwaren zijn ingediend bij Gedeputeerde Staten is de goedkeu ring onherroepelijk. Burgemeester en wethouders van Middelburg; maken bekend, dat zij op grond van het bepaalde in artikel 29, vijfde lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne wederom een ont werp hebben opgesteld voor een positieve beschikking onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen op de aanvraag van Autobedrijf Cevaal, Klein Vlaanderen 97 te 4331 RJ Middelburg om vergunning ingevol ge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een garage en verkooppunt van auto's en motorbrandstoffen, inclusief LPG aan de Sandberglaan te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie R, nummer 2148 (ged Dit was noodzakelijk tengevolge van ingediende bezwaren naar aanleiding van de eerste ontwerp-beschikking, welke zij tegelijkertijd met de aanvraag ter inzage hebben gelegd vanaf 26 augustus 1987. Deze bezwaren geven aanleiding tot het wijzigen van de opstelplaats van de tankauto. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de be schikking op de aanvraag elke werkdag van 8.30 tot 1 2.00 uur en van 14.00 tot 1 6.30 uur ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lange Noordstraat 1 te Middel burg. Genoemde ontwerpbeschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen eveneens vanaf heden tot 17 december 1987 buiten de werkuren ter inzage op donder dagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Indien op die avond inzage wordt verlangd dient dit van tevoren telefonisch te worden aangevraagd telefoon 01180 - 26251, toestel 413. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge diend naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen bij hun college tot 17 december 1987 schriftelijk ge motiveerde bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift hebben ingediend, worden indien daar om wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend. Burgemeester en wethouders van Middelburg; gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne; maken bekend, dat op 6 november 1987 bij hen een aanvraag is ingekomen van De Vitrite Fabriek, Elektraweg 1 te 4338 PK Middelburg om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor de fabricage van lampvoeten en kleine metaalwaren op het perceel Elektra weg 1 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middel burg, sectie M, nummer 179. Ingaande heden ligt de aanvraag met de daarop betrekking hebbende stukken elke werkdag van 8.30 tot 1 2.00 uur en van 14.00 tot 1 6.30 uur ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden in gesteld tegen de beschikking op de aanvraag. Genoemde aan vraag met de daarop betrekking hebbende stukken ligt hier eveneens gedurende een maand buiten de werkuren ter inzage op donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Indien op die avond inzage wordt verlangd dient dit van tevoren telefonisch te worden aangevraagd, telefoon 01 1 80 - 26251toestel 41 3. Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mon delinge toelichting kan worden verkregen. Schriftelijke gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen bij hun college worden ingediend tot 5 ja nuari 1 988. De persoonlijke gegevens van degenen die een be zwaarschrift heeft ingediend, worden indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden in gediend. Indien daarom wordt verzocht (telefoon 01180 - 26251, toestel 413) kan in de periode van 17 december 1987 tot en met 24 december 1987 een openbare zitting worden gehou den, waarop mondelinge bezwaren naar voren kunnen worden gebracht en waarbij tevens gelegenheid zal worden gegeven tot een gedachtenwisseling. Zij vestigen er de aandacht op, dat degenen die gebruik hebben gemaakt van één of meer van genoemde mogelijkheden tot het indienen van bezwaren en degenen die aantonen daartoe rede lijkerwijs niet in staat te zijn geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevol ge het bepaalde in de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat: 1de heer A.M. van Loon, Bree 32 te 4331 ED Middelburg een vergunning ingevolge de Hinderwet heeft aangevraagd voor het oprichten en in werking hebben van een koeltechnisch- en elektrotechnisch installatiebedrijf en het perceel Bree 30 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nummer 1129; 2. de heer P.B. Crucq, van Steveninckstraat 10 te 4388 CG Oost-Souburg een vergunning ingevolge de Hinderwet heeft aangevraagd voor het oprichten en in werking hebben van een machinereparatiebedrijf op het perceel Arnestein- weg 31 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie M, nummer 297 (ged.); 3. het Delta College, Merwedestraat 1 te 4335 XR Middelburg een vergunning ingevolge de Hinderwet heeft aangevraagd voor het oprichten en in werking hebben van een hotel school op het perceel Merwedestraat 1 te Middelburg, ka dastraal bekend gemeente Middelburg, sectie S7, nummer 1848 en dat zij voornemens zijn de gevraagde vergunningen te verle nen onder voorwaarden. Ingaande heden liggen de aanvragen met de daarop betrekking hebbende stukken alsmede de ontwerp-beschikkingen elke werkdag van 8.30 tot 1 2.00 uur en van 14.00 tot 1 6.30 uur ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecre tarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de be schikkingen op de aanvragen. Genoemde aanvragen met de daarop betrekking hebbende stukken en de ontwerp beschikkingen liggen hier eveneens gedurende een maand bui ten de werkuren ter inzage op donder dagavond van 1 8.00 tot 21.00 uur. Indien op die avond inzage wordt verlangd dient dit van tevoren telefonisch te worden aangevraagd, telefoon 01 180 - 26251, toestel 413. Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mondelinge toelichting kan worden verkregen. Schriftelijk gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunningen kunneq bij hun college worden ingediend tot 5 januari 1 987. De persoonlijke gegevens van degene die een be zwaarschrift heeft ingediend, worden indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden in gediend. Indien daarom wordt verzocht (telefoon 01180 26251, toestel 413) kan in de periode van 17 december 1987 tot en met 24 december 1987 een openbare zitting worden gehou den, waarop mondelinge bezwaren naar voren kunnen worden gebracht en waarbij tevens gelegenheid zal.worden gegeven tot een gedachtenwisseling. Zij vestigen er de aandacht op, dat degenen die gebruik hebben gemaakt van één of meer van genoemde mogelijkheden tot het indienen van bezwaren en degenen die aantonen daartoe rede lijkerwijs niet in staat te zijn geweest later beroep kunnen in stellen bij de Kroon tegen de genomen beschikkingen. >1

de Faam | 1987 | | pagina 5