Werk in uit- voering UW Studiefinanciering V erkeersv eiligheid Bestemmingsplan Hinderwet Vergunningen Collecten Colofon Redactie: Bureau Voorlichting van de gemeente Middelburg. Telefoon: (01180) 26251Reacties van harte welkom. Week Onthulling monument Openbare vergaderingen Woensdag 28 oktober 1987 DE FAAM "Tafeltje Dekje Programma (D 26 Doorliet oog van de Lange Jan A Gemeentebegroting 1988 In verband mei rioleringswerk zaamheden is hel gedeelte van de Zuidsingel tussen de Bree en de. Pluimstraal afgesloten voor alle verkeer. Het herstraten van de Oude Rijksweg tussen de Veerstraat en de Langeweg zat enige tijd duren. Er zal tijdelijk één rijbaan wor den afgesloten. De Belfort- en de Baanstraat zijn afgesloten voor alle verkeer om dat ook hier herstratingswerk- zaamheden plaatsvinden. Gelukkig is aan de werkzaamhe den op de Tangent een einde ge komen. Deze voor Middelburg zo belangrijke verkeersader heeft weer een nieuwe asfalt laag en kan er dus weer even tegen. De werk zaamheden zijn binnen de daar voor gestelde tijd voltooi. Binnenkort wordt door Rijkswa terstaat een andere klus aange pakt op een voor het Middelburg se verkeer erg kwetsbare plaats. Op 8, 9 en 10 november zat name lijk groot onderhoud worden ge pleegd aan de Stationsbrug. Wij komen hier volgende week nader op terug. Door burgemeester en wet houders is aan de volgende in stellingen toestemming ver leend om in de komende pe riode een huis-aan-huis col lecte te houden: 1. Stichting Nationaal Jeugd Fonds, van maandag 2 no vember tot en met zondag 8 november 1987; 2. Stichting Researchfonds Diabetes Mellitus van maan dag 9 november tot en met zondag 15 november 1987; 3. Leger des Heils, van maan dag 16 november tot en met zaterdag 28 november 1987. Bij het collecteren moet men gebruik maken van verzegelde bussen. Ook als gewerkt wordt met collectezakjes moeten deze verzameld wor den in verzegelde collectebus sen. Collectanten mogen niet jonger zijn dan 15 jaardie nen niet betaald te worden en moeten voorzien zijn van een deugdelijk legitimatiebewijs. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01180 - 38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. Menu 2 tot en met 11 november 1987 maandag gehakt, witlof, aardappelen dinsdag rundvlees, sperziebonen, aard appelen woensdag karbonade, spinazie, aardappelen donderdag zuurkool stamppot met worst vrijdag saucijsjes, rode bietjes, aard appelen zaterdag kalkoenschnitzel, appeltjes, rozij nen, aardappelen De volgende weken zal de rubriek "Door het oog van de Lange Jan" helemaal in het teken staan van de behandeling van de ge meentebegroting voor het jaar 1988. De zes fracties in de Mid delburgse gemeenteraad zullen volgende week een samenvatting van hun algemene beschouwingen over deze begroting geven; burge meester en wethouders zullen hierop een week later antwoor den. De mondelinge behandeling in de gemeenteraad zal daarop plaatsvinden op elf en dertien no vember. De behandeling in de verschillende commissies is intus sen bijna afgerond, alleen de commissie openbare orde en vei ligheid moet hierover op 4 no vember nog vergaderen. De begroting bepaalt in hoge ma te het beleid dat door de gemeen teraad in het volgend jaar zal worden gevoerd en geeft aan hoe veel geld daarvoor nodig is. Over de financiële positie van de ge meente zeggen burgemeester en wethouders dat na een periode, waarin het bezuinigingsplan 1984-1987 moest worden uitge voerd, 1988 het eerste jaar is waarin geen rekening behoeft te worden gehouden met een verdere bezuinigingsronde. De begroting kon sluitend worden gemaakt zonder gebruikmaking van de voorgenomen verhoging van de tarieven van de onroerend- goedbelasting met 1%. Om de ge- Zaterdag aanstaande onthult Z.K.H. Prins Bernhard om 15.00 uur op de Sloedam een monu ment voor de Canadese militai ren, die zich in 1944 mede voor onze bevrijding hebben ingezet. In het kader van de bevrijding van de Scheldemonding werd in het najaar van 1944 door de geal lieerde' strijdkrachten de aanval ingezet op de op Walcheren aan wezige Duitse troepen. Vanuit Zuid-Beveland wérd via de Sloe dam getracht Walcheren binnen te trekken. Op 31 oktober 1944 waren het de Canadese legeron derdelen, de Black Watch of Ca nada, de Calgary Highlanders en het Regiment de Maisonneuve, die bij de aanval op de Duitse strijdkrachten de spits afbeten. In Canada was luitenant-kolonel C. Forbes reeds begonnen te trachten ter nagedachtenis van de Canadese militairen op de Sloe dam een monument op te richten. Dit kwam ter ore van de Heem kundige Kringen Walcheren en De Bevelanden. Beide kringen hebben toen het initiatief van de heer Forbes overgenomen en hem bericht er voor te zorgen dat voor het door hem verlangde monu ment hier ter plaatse geld zou worden ingezameld. Op de Sloedam staan reeds twee gedenktekens: één voor de in mei 1940 aldaar gesneuvelde Franse militairen en één voor de tijdens de strijd om de Sloedam in no vember 1944 gevallen Schotse strijders. Aan de onthulling van het monu ment voorafgaande zal een aantal genodigden door de Commissaris van de Koningin, Dr. C. Boer den, een ontvangst in het Abdij complex worden aangeboden. Na de onthulling zijn de genodigden te gast in de Burgerzaal van het stadhuis. Hier wordt door het col lege van burgemeester en wethou ders een receptie aangeboden. Tijdens de receptie zal burge meester mr. C.G.J. Rutten het ge zelschap toespreken. Ook voert de heer G. Hees in de Burgerzaal het woord. De heer Hees is de Ca nadese minister voor Vetera nenzaken. Bij de aankomst van de gasten bij het stadhuis zullen de Canadese Princess Patricia Light Infantry Band en de Canadese Piper Band op de zogenaamde gele steentjes muziek ten gehore brengen. Van 16.15 tot 16.45 uur verzorgen bei de muziekkorpsen een muzikale wandeling door de Middelburgse binnenstad. Deze wandeling gaat via de Vlasmarkt, Kromme Wee- Ie, Seisdam, Achter de Houttui nen, Langeviele, Pottenmarkt, Markt, Lange Delft, Damplein, Korte Delft, Lange Delft, Se- geersstraat (heen en weer), Lange Delft, Markt. Na afloop van de ontvangst in de Burgerzaal wordt het gezelschap een maaltijd aangeboden in de kazerne. meentelijke huishouding naar be horen te laten functioneren is een bedrag van ruim 140,6 miljoen gulden nodig, of bijna 3.600,— per inwoner. Waaraan deze be dragen worden uitgegeven en hoe ze in de gemeentekas vloeien wordt hier aangegeven in de sa menvattingen van uitgaven en in komsten. De hele begroting ligt bij het bureau Voorlichting ter inzage. Uitgaven bedrag per inwoner in% Algemeen bestuur 11.970.958 305,77 8,5 Openbare veiligheid 8.201.665 209,49 5,8 Verkeer, vervoer en wa terstaat 6.700.631 171,15 4,8 Economische zaken 217.507 5,56 0,2 Onderwijs 23.193.194 592,42 16,5 Cultuur en recreatie 16.976.207 433,62 12,1 Sociale voorzieningen en maat schappelijk werk 42.793.296 1.093,06 30,4 Volksgezondheid 4.781.698 122,14 3,4 Ruimtelijke ordening en volks huisvesting 19.454.322 496,92 13,8 Financiering en algemene dek kingsmiddelen 3.989.479 101,90 2,8 Nog niet ingedeelde uitgaven 2.324.782 59,38 1,7 140.603.739 3.591,41 100,0 Algemene uitkering uit het Gemeente fonds Rijksuitkeringen m.b.t. sociale uit keringen Overige doeluitkeringenlpoli- tie, on derwijs, woningbouw enz.) Gemeentelijke belastingen en rechten Huren en pachten (incl. ge bruik sport accommodaties e.d.) Opbrengst vermogen en rente verstrek te geldleningen (incl. leningen volks huisvesting) Beschikking over reserves Overige inkomsten 32.156.537 821,37 22,9 31.427.468 802,74 22,3 41.490.249 10.378.735 2.514.620 13.450.748 2.157.561 7.027.821 1.059.78 265,10 64,23 343,57 55,11 179,51 29,5 7,4 1,8 9,6 1,5 5,0 140.603.739 3.591,41 100,0 De actie "min 25%die door Nederlandse gemeenten wordt ge voerd om het aantal ver keersslachtoffers terug te brengen met 25%, is aanleiding voor een kleine serie op deze pagina over verkeersveiligheid. Deze week bekijken we wie zich bezig houdt met veiligheid en wel ke weg ëen klacht of verzoek van de Middelburgse bevolking over verkeersveiligheid is in ieders belang. Het is soms een lange weg, maar laat u zich daardoor niet afschrik ken: aktief meedenken over ver keersveiligheid doorloopt. Het is soms een lange weg, maal laat u zich daardoor niet afschrik ken: aktief meedenken over ver keersveiligheid is in ieders belang. Bij de gemeente is er een aantal afdelingen, die zich bezighouden met verkeer en verkeersveiligheid. Ten eerste is dat de politie. Daar vindt de dagelijkse bewaking plaats van de veiligheid in het al gemeen en de verkeersveiligheid in het bijzonder. De politie con troleert voornamelijk en treedt zo nodig bestraffend op, als de re gels worden overtreden. Ook doet de politie voorstellen voor maatregelen, waarmee de veiligheid kan worden gediend. Voorbeelden hiervan zijn: par keerverboden, eenrichtingsver keer, snelheidsbeperkingen, voor rangsregelingen en dergelijke. De tweede instantie, die bemoeie nis heeft met de verkeersveilig heid is de dienst Gemeentewer ken. Deze dienst heeft als uitvoe rend apparaat het beheer van de openbare weg onder haar hoede en brengt de voorzieningen aan. Voorbeelden zijn: oversteekvoor- zieningen, fietspaden, voetpaden, verkeerslichten, afsluitpaaltjes, maar ook tunneltjes en brug getjes. De derde instantie die zich bezig houdt met de verkeersveiligheid is de afdeling Algemene Zaken van de gemeente-secretarie, waar het besluitvormingsproces wordt be geleid. Ingediende vragen en ver zoeken worden daar in behande ling genomen en gereedgemaakt voor een beslissing van ofwel al leen burgemeester en wethouders ofwel de Gemeenteraad. Heeft u bijvoorbeeld een klacht of een verzoek over verkeers drempels in de straat, oversteek- voorzieningen bij de school, par- keermogelijk heden, enzovoorts, dan kunt u dat richten aan burge meester en wethouders. Het komt dan terecht bij de afdeling Alge mene Zaken, die de brief naar de dienst Gemeentewerken (afdeling Weg- en Waterbouw) en de politie stuurt. Zij bekijken aspekten als: wat voor funktie heeft de weg, spelen er vaak kinderen, is het technisch uitvoerbaar, wat zijn de gevolgen voor anderen, leidt het niet tot problemen elders, wat is de om vang van het probleem, enzo voorts. Ook spelen het gemeente lijk beleid en uiteraard de kosten van een oplossing een belangrijke rol. Iedere week vindt er overleg plaats tussen de drie genoemde in stanties en worden eventuele oplossingen besproken. Wat er met het advies van de dienst Gemeentewerken en van de politie gebeurt, is afhankelijk van de omvang van het probleem en de kosten die moeten worden gemaakt. Gaat het om een relatief simpele zaak, dan gaat het advies via Al gemene Zaken en zo nodig via Fi nanciële Zaken naar B en W, die een beslissing nemen. Bij proble men van grotere omvang beslist de Gemeenteraad, die zich laat adviseren door de Verkeerscom- missie. In sommige gevallen is zelfs een komplete inspraakprocedure nodig. Een besluit van de Gemeenteraad betekent nog niet het einde van de rit, want dan moet er nog een fi nanciële afwikkeling volgen via Gedeputeerde Staten van Zeeland. Het zal u duidelijk zijn, dat er enige tijd kan verstrijken tussen het indienen van een verzoek en de uitvoering van een oplossing. Heeft u klachten, voorstellen, verzoeken met betrekking tot de veiligheid in de buurt waar u woont, werkt, winkelt of naar school gaat, dan kunt u terecht bij: de dienst Gemeentewerken, afdeling Weg- en Waterbouw, te lefoon 82000. De minister van Onderwijs en Wetenschappen heeft onlangs besloten een voorziening te tref fen voor studerenden die tot op heden nog geen toelage, dan wel onvoldoende toelage hebben ont vangen door de aanloopproble men rondom de invoering van de Wet studiefinanciering. Via een vereenvoudigde procedu re, kortweg de "by-pass- regeling" genoemd, moet soelaas worden geboden. Deze regeling is tot stand gekomen in overleg met vertegenwoordigers van de uni versiteiten en hogescholen. Met de betrokken vertegenwoor digers is overeengekomen dat de studerende, die meent in aanmer- kingle kunnen komen voor een renteloze lening zich dient te melden- via het landelijk 06-nummer - bij een van de 22 on afhankelijke steunpunten studie financiering 18 Het steunpunt adviseert de Cen trale Directie Studiefinanciering of een studerende valt onder de werking van de regeling, die een toekenning behelst van een rente loze lening. Maximaal voor de pe riode van 1 oktober 1986 tot en met 31 december 1987. De studerende dient zelf een schuldvoorwaardenverklaring te tekenen, waarmee wordt ver klaard het uit te betalen bedrag in zijn geheel te zullen terugbetalen binnen 30 dagen nadat het regu liere betalingsverkeer wordt her- vatdan wel aanvangt. De renteloze lening is slechts im mers voor die categorieën van stu denten bestemd waarvoor een re guliere betaling volgt. Nadat de advisering op de steun punten heeft plaatsgevonden, vindt er een toetsing door de Cen trale Directie Studiefinanciering plaats of de studerende recht heeft op een renteloze lening. Bijvoorbeeld wordt gekeken of de studerende inmiddels een regulie re betaling heeft ontvangen. Ook indien er in het systeem reeds ge plande betaling staat gere gistreerd zal er geen renteloze le ning worden verstrekt, maar via een zogenaamde spoedbetaling normaal, maar wel versneld, wor den uitbetaald. Er kan van de "by-pass-regeling" geen gebruik worden gemaakt in dien het ten onrechte niet- uitbetaalde bedrag aan studiefi nanciering lager is dan 1000, Bovendien kunnen verzoeken die zonder bemiddeling van het steunpunt studiefinanciering 18 binnenkomen niet in behandeling worden genomen. Het gebruik van de by-pass- regeling is geoorloofd in dc navol gende gevallen: 1. dc studerende is ingeschreven aan een instelling van onderwijs en studeert daadwerkelijk, maar ontvangi geen betaling; 2. de studerende heeft zich door middel van een Ao- of Ab- formulier bij de CDS gemeld, maar geen beschikking of beta ling ontvangen; 3. de gegevens van de partner van de studerende zijn niet dan wel onvoldoende geregistreerd bij de CDS, waardoor een uitbetaling is uitgebleven, ondanks het feit dat de studerende deze gegevens schriftelijk bij de CDS heeft gemeld; 4. de gegevens met betrekking tot het inkomen van de studerende zijn niet dan wel onvoldoende ge registreerd bij de CDS, waardoor een uitbetaling is uitgebleven, on danks het feit dat de studerende deze gegevens schriftelijk bij de CDS heeft gemeld; 5. de gegevens met betrekking tot het ouderlijk inkomen dan wel de samenstelling van het ouderlijk gezin zijn niet of onjuist verwerkt; 6. een verandering in de woonsi tuatie van de studerende is niet verwerkt; 7. uitbetaling op het door de stu derende aangewezen bank- of gi ronummer is niet mogelijk ge bleken; 8. de studerende heeft in 1987 de studie voltooid en in 1987/1988 een nieuwe studie aangevangen, maar heeft gedurende de over bruggingsperiode geen studiefi nanciering ontvangen; 9. de studerende heeft het voor schot onderwijsretributie aange vraagd en heeft er recht op, maar heeft het niet ontvangen; 10. overige redenen, ter beoorde ling van het steunpunt. Het is denkbaar dat studerenden, die menen in aanmerking te ko men voor de "by-pass-regeling", niet op de hoogte zijn van de juiste gang van zaken en zich ver voegen bij andere sf-intermediairs (bijvoorbeeld de instelling van onderwijs). Voor meer informatie kunt u bel len met het telefoonnummer 36-4991122. Commissie Openbare Orde en Veiligheid, woensdag 4 nov. om 16.00 uur Secr. dhr. J.J. v.d. Meijden (spreekrecht) Commissie Bezwaar- en beroep schriften donderdag 5 en 26 nov. om 16.30 uur. Secr. dhr. J.J. Groenenberg (spreekrecht) Bestuurscommissie Culturele Za ken, donderdag 12 nov. om 15.45 uur. Secr. mw. J. Cijsouw (spreek recht) Commissie Sociale Zaken, don derdag 12 nov. om 19.30 uur. Secr. dhr. J.J. Groenenberg (spreekrecht) Commissie Onderwijs, maandag 16 nov. om 16.00 uur Secr. dhr. H. Groesser (spreek recht) Commissie Gemeentewerken maandag 16 nov. om 19.30 uur Secr. dhr. P.M. Meeusen (spreek recht) Commissie Financiële Zaken, dinsdag 17 nov. om 16.00 uur Secr. dhr. N.A. Meijer (spreek recht) Commissie Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening, milieube heer, dinsdag 17 nov. om 19.30 uur Plv. secr. dhr. H. Schild (spreek recht) Bestuurscommissie Welzijn, woensdag 18 nov. om 16.00 uur Secr. dhr. A.J. Wien (spreek recht) Commissie Volksgezondheid, donderdag 19 nov. om 16.00 uur Secr. dhr. M.C. Westveer (spreekrecht) Gemeenteraad, maandag 23 nov. om 14.00 uur Bestuurscommissie Welzijnsac- commodaties, dinsdag 24 nov. om 19.30 uur Plv.secr. dhr.J. Vuijk(spreek- recht) Voor het gebruik maken van het spreekrecht moet een afspraak ge maakt worden met de commissie secretaris op het stadhuis. Tel. 26251. november 1987 6 13 20 27 7 14 21 28 De burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat met in gang van vrijdag 30 oktober 1987 gedurende één maand voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, het ontwerp-bestemmingsplan Dauwendaele Centrum ter inza ge ligt. Het plangebied heeft betrekking op het winkelcentrum Dauwendaele en de in de directe omgeving gelegen kantoren en bijzondere gebouwen. De begrenzing van het plangebied wordt gevormd door de Bui tenruststraat, de Vrijlandstraat en de Kruitmolenlaan. Gedurende bovenvermelde termijn kunnen tegen het ontwerp plan bezwaren worden kenbaar gemaakt aan de gemeente raad, Lange Noordstraat 1 te Middelburg. Burgemeester en wethouders van Middelburg; maken bekend dat zij - onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen - vergunning ingevolge de Hin derwet hebben verleend aan: 1. de Fa. Gelok voor warmte. Noordpoortstraat 2 te 4331 RP Middelburg voor een werkplaats verwarmingsapparatuur en een opslagplaats voor kolen en gas op het perceel Kleverskerk- seweg 21 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middel burg, sectie M, nummer 35 (ex artikel 6a); 2. Handels- Reparatie- en Constructiebedrijf L. Timmerman en Zonen B.V., Siloweg 1 te 4338 PB Middelburg voor het oprich ten en in werking hebben van een machinefabriek en reparatie bedrijf op het perceel Siloweg 1 te Middelburg, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie M, nummer G 30-122; 3. Sint Willibrord verzorgingstehuis, Bachtensteene 1 te 4331 AB Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een verzorgingstehuis op het perceel Bachtensteene 1 te Mid delburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nummers 454, 455, 470 en 471. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen ingaan de heden tot 28 november 1987 ter inzage: -elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 1 6.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecre tarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg en -elke donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op genoemde afdeling. Inzage op die avond moet van tevoren te lefonisch worden verzocht (telefoon 01 180 - 26251, toestel 41 3). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mondelinge toelichting kan worden verkregen. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 28 november 1 987 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c. van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroep schrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de ge schillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat aan de B.V. Auto Maatschappij Zeeland, Oostsingel 28 te Borssele vergun ning is verleend voor het vervoeren van schoolkinderen met 2 bussen binnen de gemeente Middelburg tot 1 januari 1988. Binnen dertig dagen na de datum van bekendmaking staat voor iedere belanghebbende, voor de commissie Vervoersvergun- ningen, alsmede voor de Rijkshoofdinspecteur voor het verkeer in het district Zuid-West, beroep open bij Gedeputeerde Staten van Zeeland te Middelburg". Burgemeester en wethouders maken bekend, dat aan Carlier Tours, Elektraweg 9 te Middelburg vergunning is verleend voor het vervoeren van schoolkinderen met 2 bussen binnen de ge meente Middelburg voor het schooljaar 1987/1988. Binnen dertig dagen na de datum van bekendmaking staat voor iedere belanghebbende, voor de commissie Vervoersvergun- ningen, alsmede voor de Rijkshoofdinspecteur voor het verkeer in het district Zuid-West, beroep open bij Gedeputeerde Staten van Zeeland te Middelburg". BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN MIDDELBURG maken bekend, dat zij op grond van het bepaalde in artikel 29, vijfde lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne we derom een ontwerp hebben opgesteld voor een positieve be schikking onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen op de aanvraag van de heer C.J. Jansen, Kinderdijk 94 te 4331 HH Middelburg om een ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in wer king hebben van een inrichting ten behoeve van de opslag, ver koop, reparatie en onderhoud van of voor watersportmateriaal op het perceel Kinderdijk 60 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nummer 1298. Dit was noodzakelijk als gevolg van ingediende bezwaren naar aanleiding van de eerste ontwerp-beschikking, welke zij tegelij kertijd met de aanvraag ter inzage hebben gelegd vanaf 5 au gustus 1987. Deze bezwaren geven aanleiding tot het aanvul len van de voorschriften ter voorkoming van trillinghinder en m.b.t. keuring van gasflessen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de be schikking op de aanvraag elke werkdag van 8.30 uur tot 1 2.00 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg. Genoemde ontwerpbeschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen eveneens vanaf heden tot 1 2 november 1 987 buiten de werkuren ter in zage op donderdagavond van 18.00 tot 21 uur. Indien op die avond inzage wordt verlangd dient dit van tevoren telefonisch te worden aangevraagd telefoon 01 1 80 - 26251toestel 41 3. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen bij hun college tot 12 november 1987, schriftelijk ge motiveerde bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De persoonlijke gegevens van degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, worden indien daar om wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend.

de Faam | 1987 | | pagina 5