Werk in uit voering Sport- in- stuiven Jaarboek 1986 Benoeming H.A. Blomonderzoek automatisering gemeenterekening 1984cijfers parkeerkelder Vergadering gemeenteraad Nationale zwem vierdaagse in teken van Unicef Bestemmingsplan Verkeer Collecten Inwerkingtreding IOAZ per 1 juli 1987 Colofon Redactie: Bureau Voorlichting van de gemeente Middelburg. Telefoon: (01180) 26251Reacties van harte welkom. Week Mr. Rutten onthult plaquette Gemeentelijke Sociale Dienst Woensdag 2 september 1987 DE FAAM Tafeltje Dekje Unicef Voorwaarden tor het oog van de Lange Jan A Het herstraten van de Oude Rijksweg tussen de Veerstraat en de Langeweg zal enige tijd duren. Er zal tijdelijk één rijbaan wor den afgesloten. In verband met het herstraten van een gedeelte van de Segeerssingel - tussen de Buitenruststraat en de afslag Schroeweg - is dit gedeelte afgesloten voor alle verkeer. Op woensdag 2 en maandag 7 september gaan de recreatiespor- tinstuiven in sporthal "De Kruit- molen" weer van start. Tijdens deze instuiven kunt u onder des kundige leiding aan diverse spor tactiviteiten deelnemen. U kunt in de sporthal aan de Kruitmolenlaan terecht op: maandagmiddag van 13.15 tot 14.45 uur; maandagavond van 21.00 tot 23.00 uur; woensdagmorgen van 9.30 tot 11.00 uur. De kosten bedragen f2,voor de maandagmiddag en de woens dagmorgen en f 2,50 voor de maandagavond. Bij Wim Caljouw van de afdeling Welzijnszaken van de gemeente kunt u terecht voor nadere inlich tingen over de sportinstuiven. Hij is bereikbaar onder nummer: 01180 - 26251, toestel 331. Het Bureau Economische Zaken en Statistiek van de gemeente heeft in boekvorm de statistische gegevens over het jaar 1986 sa mengesteld. Dit zogenaamde Sta tistisch Jaarboek is vandaag ver schenen. Vanaf heden kunt u dan ook bij Bureau Voorlichting van de gemeente terecht om kennis te nemen van de in het boekje opge nomen gegevens. 99 "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen en zieken die zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag en donderdag tussen 8.45 en 9.15 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 01180 - 38570. Het bezorgen ge beurt ook op deze dagen. Menu van 7 tot en met 12 septem ber 1987 maandag gehakt, andijvie, puree dinsdag vis, wortelen, puree woensdag rundvlees, spruiten, aardappelen donderdag jachtschotel, rode kool, puree vrijdag kuikenborst, appeltjes, aard appelen zaterdag wat de pot schaft Maandag 7 september zal de Middelburgse gemeenteraad om 14.00 uur in de raadzaal van het stadhuis weer in vergadering bijeen komen. U kunt vanaf de publieke tribune deze vergade ring bijwonen. De tribune is be reikbaar via de Chourtoren (in gang Lange Noordstraat). Agenda: Opening. 1. Beëdiging van de heer H.A. Blom als raadslid. 2. Vaststelling notulen van de vergaderingen van de gemeente raad, gehouden op 15 juni en 13 juli 1987. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4.Benoeming van de heer H.A. Blom in diverse commissies in de plaats van de heer J. Spek. Voorgesteld wordt de heer Blom te benoemen in onder meer de volgende commissies: de vaste commissie van advies en bijstand voor de volksge zondheid, verkeer, finan ciën,onderwijs en gemeentewer ken en de bestuurscommissie voor culturele zaken. 5. Vaststelling van de Verorde ning inzake de behandeling van bezwaar- en beroepschriften Middelburg. Omdat er zich de laatste jaren ontwikkelingen hebben voorge daan op het gebied van de administratief-rechterlijke rechtsbescherming, heeft de Vereniging van Nederlandse Gemeenten nieuwe model verordeningen opgesteld. Voor gesteld wordt deze over te ne men, op enkele punten aange past aan de in Middelburg gangbare praktijk. 6. Beroepschrift van de heer L. Bolier namens firma Kaashan del Gebroeders van Loon te Veen, tegen weigering onthef fing van het bepaalde in artikel 32 van de Algemene Politiever ordening Middelburg voor het innemen van standplaatsen op de openbare weg. Voorgesteld wordt het beroep schrift gegrond te verklaren. De Kaashandel Gebroeders Van Loon kan opnieuw een verzoek indienen met de exacte stand plaatsen voor de verkoop van boter, kaas, eieren en aanver wante artikelen in de wijken Reijershove, Klarenbeek en Griffioen en de dorpskern Nieuw en Sint Joosland. 7. Wijziging vuurwerkbepalin gen in de Verordening gevaarlij ke stoffen in Middelburg (6e wijziging). Omdat niet al het vuurwerk, dat wordt gebruikt bij verstoring van de openbare orde, voor komt op de Lijst van vuurwer ken van de Verordening gevaar lijke stoffen Middelburg, wordt voorgesteld de vuurwerkbepa lingen van deze verordening te vervangen door een model van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Hierin wordt het bij zich hebben van groot vuur werk strafbaar gesteld. 8. Vestiging opstalrecht aan gaande perceel Molenwater 77. Voorgesteld wordt een eeuwig durend opstalrecht te vestigen om te bereiken, dat de plaquette ter herinnering aan Etty Hille- sum aan de gevel van dit pand bevestigd blijft. 9. Verlenging Arnesteinweg op industriegebied Arnestein I. Omdat er steeds meer vraag komt naar kleine industrieter reinen tot 3000 m2, wordt voor gesteld de Arnesteinweg door te, trekken naar de Waldamme- weg. Zo ontstaat aan weerszij den van de weg een strook van ongeveer 50 meter diep in dustrieterrein. Arnestein 10. Aanschaf mobilofooninstal latie voor reinigingsdienst. Om het voor de medewerkers van de reinigingsdienst moge lijk te maken tijdens de werk zaamheden boodschappen te ontvangen of door te geven, wordt voorgesteld een mobilo fooninstallatie aan te schaffen. 11. Aanschaf afzuigmachines voor timmer- en schilderswerk plaats gemeentewerken. Om gezondheidsklachten bij het werken in deze werkplaat sen te verminderen en te voor komen wordt voorgesteld de nodige voorzieningen aan te schaffen en te plaatsen. 12. Hoogwerker plantsoen dienst gemeentewerken Door de hoogwerker over te plaatsen van de versleten Dodge-truck op de overbodig geworden grofvuilauto van de reinigingsdienst, kan de plant soendienst beschikken over een zeer goed bruikbare hoogwer ker voor een relatief lage inves tering. Voorgesteld wordt het benodigde krediet beschikbaar te stellen. 13. Beschikbaarstellen krediet afbouw uitbreiding algemene begraafplaats Westelijke Oude Havendijk. Voorgesteld wordt het benodig de krediet beschikbaar te stel len, om de uitbreiding van deze begraafplaats af te bouwen. 14. Wijziging dezoneringsver- klaring ex artikel 74 van de Wet Geluidhinder. Voorgesteld wordt te verklaren dat de volgende weggedeeltes binnen een periode van 10 jaar een lagere verkeersintensiteit zullen hebben dan 2.450 motor voertuigen per etmaal: de Sta- tenlaan tussen de Spinhuisweg en de Oude Vlissingseweg, de Oude Vlissingseweg tussen de Statenlaan en de gemeentegrens en de Dauwendaelselaan tussen Daniëlsland en de Torenweg. Dit in verband met de te ver wachten geluidsbelasting aan de gevels van de nog te bouwen woningen in het derde gedeelte van Reijershove. 15. Aanvullend krediet bodem sanering Vitrite-terrein. Nu de definitieve kosten bekend zijn van de bodemsanering van het Vitriteterrein aan de Loska- de, wordt voorgesteld een aan vullend krediet te verlenen van 899.694,op het totaalbe drag van/ 3.307.693,49. 16. Raambesluit ter uitvoering door burgemeester en wethou ders van de toekenning van gel delijke steun op voet van de re geling geldelijke steun voorzie ning een aan huurwoningen 1987. Sinds 1 januari van dit jaar biedt de gemeente in sommige gevallen geldelijke steun bij het treffen van voorzieningen aan huurwoningen. Hiervoor is nog geen verordening vastgesteld. Voorgesteld wordt deze regeling middels een raambesluit uit te voeren voor de periode dat nog geen verordeping is vastgesteld. 17. Beschikbaarstellen van een krediet ad 6.707,ten behoe ve van de aanschaf van een vaatwasmachine en koffiezet apparaat ten behoeve van het Ontmoetingscentrum Dau- wendaele. 18. Beschikbaar stellen van een krediet voor de aanpassing van "De Springplank" te Nieuw en Sint Joosland ten behoeve van de Stichting Sociaal Kultureel Werk Middelburg, de Stichting Welzijn Ouderen Middelburg en de Stichting Kindercentra Middelburg. Bovengenoemde stichtingen willen de voormalige kleuter school gaan gebruiken voor al lerlei activiteiten, juist omdat zij in Nieuw en Sint Joosland toch al op zoek waren naar een nieuw onderkomen. "De Springplank" zal worden ge bruikt als peuterspeelzaal, be- jaardensoos, ontmoetingscen trum en voor jongerenwerk. 19. Beschikbaarstellen van een krediet ad. 45.600,— ten be hoeve van de aanschaf en mon tage van sportattributen in de sporthal Voorborch. Bij de uitwerking van het inde lingsplan voor de sporthal is ge bleken dat een deel van de spor tattributen niet meer kan wor den gebruikt. Vervanging is dientengevolge noodzakelijk gebleken. Ook moet een electro- nisch scorebord worden aange schaft. 20. Beschikbaarstellen van een krediet ad. 42.000,ten be hoeve van onderzoek automati sering. Dit onderzoek is nodig om te bezien of een keuze dient te worden gemaakt tussen aanpas sen van het bestaand systeem of het ontwikkelen van een nieuw systeem, waarbij tevens de vraag moet worden beantwoord of verdere ontwikkeling in eigen beheer dient te geschieden of dat programma's bij software leveranciers moeten worden gekocht. 21. Beschikbaarstellen gereser veerd bedrag binnen het Wel- zijnsprogramma 1987 ten be hoeve van huurkosten Klove niersdoelen aan de Stichting Nieuwe Muziek. Door het vertrek van de Stich ting Zeeuws Kunstenaars Cen trum is er in de Kloveniersdoe len ruimte vrijgekomen. Deze ruimte is in huur gegeven bij de Stichting Nieuwe Muziek. Deze instelling heeft nu een extra subsidie nodig van 9.280, om de huur van de extra ruimte te kunnen voldoen. 22. Goedkeuring jaarstukken 1986 en vaststelling subsidie 1986 van de Stichting Kinder dagverblijf "Kinderdijk". De raad wordt voorgesteld de subsidie voor "Kinderdijk" voor 1986 definitief vast te stel len op 118.234,en de jaarstukken 1986 goed te keuren. 23. Het in beginsel verlenen van gemeentegarantie aan de atle tiekvereniging Dynamo '70 voor het aangaan van een geld lening. Ten behoeve van de atletiek baan is het noodzakelijk om te kunnen beschikken over een goede opslagruimte en een wedstrijdsecretariaat. Hiervoor komt het wijkgebouwtje, dat aan de Loskade heeft gestaan, in aanmerking. Dit gebouwtje is verplaatst naar de atletiekbaan. Dynamo '70 is bereid hiervoor 15.000,— te betalen, te weten 5.000,uit eigen middelen en 10.000,nadat een lening bij een bankinstelling is afgeslo ten. De raad wordt voorgesteld een gemeentegarantie te verle nen voor de af te sluiten lening. De agendapunten 24 tot en met 43 betreft een aantal onderwijs- voorstellen. Hiertoe moeten worden gerekend plan van scholen voor basisonderwijs voor de periode 1 augustus van scholen voor basisonderwijs voor de periode 1 augustus 1988 tot 1 augustus 1991, beschik baarstellen van een krediet voor de aanschaf van groot gym- nastiekmateriaal voor de jongste leerlingen van de "Prin- senhoveschool" voor bijzonder basisonderwijs, verlenen mede werking voor de aanschaf van een methode voor het vak En gels ten behoeve van de eind groepen van de "Driestromen- schooI"voor speciaal onderwijs aan kinderen met leer- en op voedingsmoeilijkheden, verle nen medewerking aanschaf pa piervernietiger "Toorenvliedt- school", beschikbaarstellen krediet eerste inrichting nieuw bouw "Korczakschool". 44. Vaststelling 17e begrotings wijziging 1987. 45. Vaststelling 18e begrotings wijziging 1987. 46.Voorlopige vaststelling ge meenterekening c.a. 1984. Het batig dienstsaldo over 1984 bedraagt ƒ1.150.147,06 en is toegevoegd aan de algemene dekkingsreserve. 47. Voorlopige vaststelling re kening 1984 Stichting voor Voortgezet Economisch On derwijs. 48. Vaststelling voorbereidings- besluit Reijershove III. Dit voorbereidingsbesluit dient ter voorbereiding van een nieuw bestemmingsplan. Donderdag 3 september 1987 zal burgemeester mr. C.G.J. Rutten in het kader van het V.O.C.- festival Zeeland om ongeveer 15.30 uur op de plaats waar zich eens het Oostindisch Huis bevond een V.O.C.-plaquette onthullen. Deze plaquette zal worden aange bracht op het pand Rotterdamse- kaai 33. Het Oostindisch Huis werd op 17 mei door oorlogshandelingen ver woest. Hiermee viel definitief het doek over een gebouw uit een roemruchte periode uit de vader landse en zeker ook Middelburgse geschiedenis. Middelburg immers was na Amsterdam de belangrijk ste V.O.C.-pijler van het land. Burgemeester Rutten is tevens voorzitter van de Stichting V.O.C.-publicaties. In deze hoe danigheid zal hij op 3 september een boek met de titel "Verbeeld Verleden" overhandigen aan de voorzitter van de Tekenakade- mie, de heer P. van der Veen. "Verbeeld Verleden" bevat een vijftigtal tekeningen van de Mid delburgse kunstenaar Leendert van der Pool. De begeleidende teksten zijn van de hand van Lo- dewijk Wagenaar. Op de balie in de Voorlich tingswinkel,Stadhuisstraat 2, vindt u (nieuwe)gratis af te halen folders/brochures: - Pas 65 krant - Seniorenwijzer - Bejaardenoorden in Mid delburg Volgende week wordt in tal van Nederlandse zwembaden de na tionale Zwemvierdaagse gehou den. Ook de gemeente Middel burg doet dit jaar weer voor de zesde maal mee. Op maandag 7 september opent de heer J.M. Bleijenbergh, direk- teur dienst Welzijns- Accommodaties, de zwemvier daagse om 16.00 uur. De laatste deelnemer kan vrijdagavond 11 september om 20.15 uur terecht. Meedoen aan de nationale zwem vierdaagse betekent, dat men in deze week vier maal 500 meter zwemt in het verwarmde open- luchtbad. Voor degenen, die de afstand van 500 meter niet kun nen overbruggen, is 250 meter voldoende. Wie zich laat inschrijven voor de ze zwemvierdaagse, ontvangt aan de kassa van het zwembad Poe- lendaele: een deelnemerskaartje, dat steeds na het afleggen van de afstand wordt geknipt, een stic ker, een zwemvierdaagse-krant en een versnapering, aangeboden door een koekfabrikant. Na af loop krijgt iedere deelnemer, die een vier maal geknipt kaartje inle vert, een medaille uitgereikt door de heer P. Bosdijk, voormalig chef zwemmeester. Het is de bedoeling, dat school kinderen, die onder begeleiding van een onderwijzer deelnemen, starten om 16.00 uur. Wil men als gezin deelnemen, dan adviseren wij u om na 18.00 uur te gaan zwemmen. Het individueel zwem men kan, behalve op maandag, de gehele dag plaats vinden. Voor zowel de jongste als de oudste deelnemer is een surprise beschikbaar en elke honderdste ingeschreven deelnemer ontvangt een zwemvierdaagse-shirt. De kosten voor de nationale zwemvierdaagse bedragen voor kinderen 5,50 en voor volwasse nen 9,00. De hele zwemvier daagse wordt opgeluisterd door muziek. De nationale zwemvierdaagse staat dit jaar in het teken van een sponsor-aktie voor Unicef, het kinderfonds van de Verenigde Naties. Unicef bekommert zich om het welzijn van kinderen, overal ter wereld, ongeacht ge loof, nationaliteit of politieke kleur. Iedere Middelburger kan door middel van een sponsor kaart Unicef steunen. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de kassa van het zwembad, telefoon 26451's mor gens vóór 12.00 uur. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Dauwendaele IB teneinde de bouw mogelijk te maken van 2x6 woningen op een perceel aan de Bruggeme- de/Westmede. De bouwplannen en het schetsplan van de voorgenomen her ziening van het bestemmingsplan liggen tot en met 11 septem ber 1987 ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, Lange Noordstraat 1 Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk kenbaar maken aan het college van Burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Tijdens de wielerronde Dauwendaele, die wordt gehouden op zaterdag 5 september, is een aantal straten langs het parcours afgesloten voor alle verkeer tussen 12.30 uur en 21.15 uur. Het gaat om de volgende straten: Kruitmolenlaan, Rust hofstraat, Landluststraat, Dolfijnstraat, Rozenburglaan, Wij- daudwarsstraat, Wijdaustraat, Vluchtenburgstraat en de tus senliggende straten. Automobilisten worden verzocht hun auto niet in de parkeer vakken te laten staan. Wilt u tijdens de wedstrijd weg, zet uw auto dan tijdig buiten het parcours. Speciaal verzoek aan de bewoners van de Kruitmolenlaan tus sen de Vluchtenburgstraat en Dolfijnstraat is om hun auto al vanaf 10.30 uur uit de parkeervakken te zetten. De organisatie kan dan het parcours en de jurywagen in ge reedheid brengen. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellin gen toestemming verleend om in de komende periode een huis- aan-huis collecte te houden: 1Protestants Interkerkelijk Thuisfront van maandag 7 tot en met zondag 13 september 1987; 2. Prinses Beatrixfonds van maandag 14 tot en met zondag 20 september 1987; 3. Vereniging tot Steun van de Nier Stichting Nederland van maandag 21 tot en met zondag 27 september 1987; 4. Nederlandse Vereniging tot Bescherming van dieren, afd. Noord- en Midden Zeeland van maandag 28 september tot en met zaterdag 3 oktober 1987. Bij het collecteren moet men gebruik maken van verzegelde bussen. Ook als gewerkt wordt met collectezakjes moeten de ze verzameld worden in verzegelde collectebussen. Collectan ten mogen niet jonger zijn dan 1 5 jaar, dienen niet betaald te worden en moeten voorzien zijn van een deugdelijk legitimatie bewijs. Parkeerkelder 49. Evaluatie financiële progno se (exploitatie-opzet) parkeer kelder op basis van werkelijke exploitatie-cijfers over 1986. Geconcludeerd mag worden dat de uitslag van de confrontatie tussen verwachting en realisatie van het totale betaalde parkeren over 1986 niet ongunstig is. 50. Beroepschrift van Motor handel De Pree, Zusterstraat 8-10 te Middelburg, tegen de weigering een parkeervergun- ning (parkeerpas) te verlenen als bedoeld in artikel 9 van de Parkeer- en Parkeergeldveror- dening Middelburg. De raad wordt voorgesteld het beroepschrift ongegrond te ver klaren. 51. Rondvraag Sluiting. Per 1 juli 1987 is de Wet inko mensvoorziening oudere en ge deeltelijk arbeidsongeschikte ge wezen zelfstandigen in het leven geroepen. Oudere en gedeeltelijk arbeidson geschikte ex-zelfstandigen, die noodgedwongen hun bedrijf of beroep moeten beëindigen, kun nen onder bepaalde voorwaarden met ingang van 1 juli 1987 in aan merking komen voor een uitke ring op minimumniveau, zonder dat zij hun eventueel vermogen behoeven aan te spreken. Dit is de strekking van de nieuwe IOAZ. Aan oudere en gedeeltelijk ar beidsongeschikte zelfstandigen wordt een inkomensvoorziening geboden, die gelijkwaardig is aan die voor oudere en gedeeltelijk ar beidsongeschikte werkloze werk nemers op grond van de IOAW, de Inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers. De IOAZ vult de eigen inkomsten uit arbeid, of uit andere bronnen, van de ex-zelfstandige en zijn of haar partner aan tot sociaal mini mum. In tegenstelling tot de ABW wordt geen rekening gehou den met vermogen, zoals spaar geld en vermogen vastgesteld in een eigen huis. Gezien de afwijkende vermo genspositie van zelfstandigen ten opzichte van werknemers - bij het beëindigen van het bedrijf of be roep kunnen aanzienlijke midde len vrijkomen - is er een beperkte toets op inkomen uit vermogen. Vijf procent van het vermogen, voor zover dit vermogen meer be draagt dan 175.000,—, wordt op de uitkering in mindering ge bracht. De IOAZ is bedoeld voor oudere en zelfstandigen die gedwongen zijn hun bedrijf of beroep te beëindigen als gevolg van een in komen dat langdurig onder het sociaal minimum voor zelfstandi gen ligt. Op het moment dat zij hun bedrijf of beroep beëindigen, moeten zij 55 jaar of ouder zijn. Deze leeftijdsgrens komt globaal overeen met de leeftijd waarop oudere werkloze werknemers aan spraak kunnen maken op de IOAW. Ook komen in aanmerking ge deeltelijk arbeidsongeschikte zelfstandigen die gedwongen zijn hun bedrijf of beroep te beëindi gen en een AAW-uitkering heb ben, die is berekend naar een ar beidsongeschiktheid van minder dan 80%. Zo wordt voorkomen, dat zij voor het deel dat zij werk loos zijn, op de bijstand aangewe zen raken. Voor gedeeltelijk ar beidsongeschikte ex-zelfstandigen geldt geen leeftijdsgrens. De mee werkende partner wordt in de IOAZ met de gewezen zelfstandi ge gelijkgesteld. Om voor de IOAZ in aanmerking te komen, moet men aan een aan tal voorwaarden voldoen. Het in komen van de oudere zelfstandige moet in de laatste drie jaar gemid deld beneden het sociaal mini mum voor zelfstandigen hebben gelegen (in 1987 32.300,per jaar). Ook moet worden vast gesteld, dat het inkomen naar ver wachting beneden dit sociaal mi nimum zal blijven. Als aan deze voorwaarden is voldaan, wordt de beëindiging van het bedrijf of beroep als noodgedwongen be schouwd. Daarnaast gelden voor waarden voor het arbeidsverleden van de gewezen zelfstandige. Voorafgaande aan de aanvraag moet ten minste tien jaar onafge broken een bedrijf of beroep zijn uitgeoefend in Nederland. Voor mensen die na een lange pe riode van loondienst zelfstandig zijn geworden, geldt een afwij kende voorwaarde. Zij moeten voorafgaande aan de aanvraag tenminste drie jaar als zelfstandi ge hebben gewerkt en in de zeven jaar daarvoor als werknemer of als zelfstandige. Voor gedeeltelijk arbeidsongeschikte ex-zelfstandi gen geldt de inkomenseis ten aan zien van de laatste drie jaar niet. Wel moet worden verwacht dat het inkomen blijvend ontoerei kend zal zijn. Voor wat betreft de vereiste duur van het arbeidsver leden geldt voor gedeeltelijk ar beidsongeschikten een periode van drie jaar. De aanvraag voor de IOAZ-uitkering moet vóór de beëindiging van het bedrijf of be roep worden ingediend. Ook als op dat moment geen uitkering kan worden verkregen vanwege het inkomen van de partner, kan het toch zin hebben de aanvraag te doen. Op het moment dat het inkomen van de partner wegvalt of minder wordt, kan het recht op de uitkering alsnog geldend wor den gemaakt. Uiterlijk anderhalf jaar na het tijdstip van aanvraag moeten de ondernemingsactivitei ten worden gestaakt. De IOAZ wordt evenals de IOAW uitge voerd door de Sociale Dienst.

de Faam | 1987 | | pagina 5