KONINGINNEDAG 1986 schrijversavonden, concert prestatieloop en slotfeest HET WEEKBLAD WALCHEREN De Faam 25 jaar Amnesty International passend gevierd 79.90 •tilsHoe Nieuwe Vlissingse vredeactiegroep wil bestaan rakettengordel weten Em;\Sim;ii B0UMAN Rode Kruis wedstrijden in Vlissingen Middelburg Schrijversavonden Concerten Nieuw- en Sint Joosland Sint-Laurens AANBIEDING SPIJKERJACK Veere Gapinge Vrouwenpolder Arnemuiden OPENT op 7 MEI a.s. Zie onze advertentie volgende week in de Faam en onze folder (Stromenwijk). Grijpskerke Aagtekerke Meliskerke Serooskerke UNIEKE HUMMEL DEMONSTRATIE I -MS T oplage 22.150. wekelijks gratis huis aan huis op geheel Walcheren in combinatie met de vlissinger. totale oplage 44.950. uitgave provin ciale zeeuwse courant b.v. administratie/advertenties: markt 51, postbus 5017, 4330 ka middelburg, 01180-81162, privé: h. schrama, ïdaktie: ad hanneman, 01180-8111 'Het Scheldekwartier' aan de van Dishoekstraat in Vlissingen wordt op zaterdag 3 mei omgetoverd in een ziekenhuis, rampgebied, ver pleegtehuis of een 'plek des on- heils'. In ieder geval situaties waarbij het Rode Kruis Korps daadwerkelijke hulp kan bieden. "De Op die dag namelijk houdt het Rode Kruis zijn provinciale wedstrijdeh. "De opdrachten die gegeven worden zijn ontleend aan praktijkgevallen", vertelt regio naal verpleegkundige Wilma Boone. "Alles wat de leden in de diverse cursussen'geleerd hebben kan dan in de praktijk worden gebracht. Behalve een wedstrijd is het dus ook nog een meting van de kwali teit van onze hulpverlening". De jurering gebeurt door een aantal deskundigen die elk team punten toekennen. Elk team krijgt 5 op drachten. Wie van de 19 deelne mende teams de meeste punten vergaart, krijgt een wisselbeker en wordt afgevaardigd naar de lan delijke wedstrijden. Tussen de wedstrijden door geven jeugd-EHBO'ers van de afdeling Vlissingen een demonstratie. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur, de demonstratie van het jeugd-Rode Kruis is om 13.30 uur en de prijsuitreiking vindt plaats om circa 14.30 uur. De wedstrij den zijn gratis toegankelijk voor het publiek. DEZE WEEK IN De textielsuper Zeeman groeit en groeit. In nog geen twintig jaar tijd ver- vijftigvoudigde de omzet. Zeeman blijft groeien en zoekt naar panden in Zee land. Sluis staat boven aan. In 'uit het za ken hart Alle 5 mei vieringen ver zameld in 'korte in formatie'. Rubrieken: podium, ex positie, archiefsprokkels, lezen, uitgebreide uit pagi na, autonieuws GROOT FEEST BUURTVERENIGING OP 5 MEI IN OOST-SOUBURG De buurtvereniging Van Duyvenvoorde in Oost-Souburg trekt op maandag 5 mei weer alle registers open om het bevrijdingsfeest te vieren. Ze staat daarbij tevens stil bij onvrede elders in de wereld. Daar naast presenteert zich een nieuwe vredesactiegroep, die 'de in de versukkeling geraakte vredesgedachte en de strijd tegen kernbewapening' nieuw leven wil inblazen. Aan prominente artiesten ontbreekt het evenmin. Toppers zijn ongetwijfeld Nico Haak en de groep Conjunto Yaravi, die muziek uit de Andes brengt. Voor popmuziek zorgen groepen Carbosal (Suriname), Chautat (Hindoestaans) en de Molukse formaties Captain Navarro, Goyang en Black all Wave. Het Nationaal Hekel Cabaret neemt het een en ander op de korrel. Verder zijn er twee exposities ingericht onder de titels 'oorlog 1940-1945 en de bevrijding van Walcheren' èn 'de atoombom op Hiroshima'. Antiliaanse en Hindoestaanse modeshows worden gepresenteerd samen met mode uit het naaiatelier van de buurtvereniging. Dit alles vindt plaats in De Schuur en begint 's morgens om tien uur met kinderspelen. Het programma voor de volwassenen (popgroepen enzovoorts) start om twaalf uur. Adi van Esch, één van organisa toren van dit festijn, huldigt de opvatting dat het bevrijdingsfeest niet genoeg aandacht kan krijgen. "De Tweede Wereldoorlog heeft enorm veel slachtoffers gekost. Het is onaanvaardbaar dat er bij de herdenking van de bevrijding van Nazi-Duitsland niet op waar dige wijze wordt stilgestaan", ar gumenteert ze. En om het fascis me en rassenhaat te bestrijden, zijn ook groepen van etnische minderheden uitgenodigd op het feest in De Schuur. Aandacht voor vrede, onvrede en een vreedzaam bestaan tussen ras sen in een gemeenschap staat dus centraal tijdens de viering van de bevrijding in Oost-Souburg. In dat kader staat ook de presentatie van de nieuwe vredesactiegroep die in de gemeente Vlissingen de bewoners bewust moet maken van een aantal zaken omtrent - vooral - de naderende plaatsing van kruisraketten. "Maar er is veel meer aan de hand", zeggen haar woordvoerders Dick van der Meer en Tom Caljouw. Ingedut "Na de vredesdemonstraties en het regeringsbesluit om kernra ketten te plaatsen zijn de mensen wat ingedut. Ze hebben geen ver trouwen meer in de politiek, ken nelijk onderschatten ze toch hun macht en mogelijkheden", argu menteren beide activisten. Van der Meer en Caljouw leggen uit dat de groep tot stand kwam na een aantal 'niet te pruimen' handelingen van de Amerikanen. Ze noemen Starwars, hun politiek in Nigaragua en de aanval op Li bië ('Had dat niet anders ge kund?'). En daarnaast de consta tering dat plaatsing van raketten in Nederland zo'n beetje geaccep teerd werd. En dan de raketten- gordel. "Het gerucht wil dat er rond Amsterdam, Rotterdam en Vlissingen een rakettengordel wordt geplaatst. We moeten dat onderzoeken. De politici geven ons geen antwoord op die vraag. Ze ontkennen het echter ook niet. Een actiegroep in Rotterdam is al ver gevorderd met haar onder zoek. Bij die mensen willen we in formatie halen en het onderzoek Nico Haak treedt op tijdens de bevrijdingsfeesten annex i're desmanifestatie van de buurtvere niging Van Duyvenvoorde. starten in Vlissingen. Het is na tuurlijk doodeng om niet te weten wat er allemaal boven je hoofd hangt. In een democratische maatschappij dient de bevolking op de hoogte te zijn van nare ont wikkelingen als een rakettengor del. En het is feitelijk logisch dat dit hier gebeurt. Vlissingen is stra tegisch van groot belang als ha venstad. In het achterland staat het propvol kerncentrales in Doel en Borssele en nog iets verder is Woensdrecht. Vlissingen en het Sloegebied moeten volgens de mi litaire strategen met raketten wor den beschermd". Behalve een onderzoek naar on bewezen zaken, wil de actiegroep de Vlissingse bevolking mobilise ren om op 17 mei naar de vredes demonstratie in Woensdrecht te gaan. De groep organiseert een aantal bussen waarmee Zeeuwen kunnen reizen. Verder willen Cal jouw, Van der Meer en de hunnen ijveren voor een vredesmonument in Vlissingen, waar iedereen ('let terlijk') een steentje aan kan bij dragen. Binnenkort - zo beloven beide woordvoerders - zal nog een groot aantal activiteiten worden ontwikkeld waardoor de Vlissing se bevolking weer opgewekt zal worden om pal te staan achter de vredesgedachte en de daarmee ge paard gaande protesten tegen kernraketten en atoomenergie. "Voorlopig concentreren we ons op Vlissingen. Maar als er Mid delburgers of andere Walchena- ren zijn die mee willen doen, kun nen ze zich bij ons melden". De diverse Walcherse Oranjecomitées zijn weer enorm actief ge weest om de bevolking in hun werkgebied te kunnen tracteren op talrijke evenementen voor Koninginnedag. Onze medewer ker Hans Hollestelle verzamelde de gegevens. We geven hierbij een overzicht van de activiteiten in Walcheren noord-west. Eve nementen in de andere plaatsen kunt u vinden in De Vlissinger, het zusterblad van De Faam. waarmee besloten. de festiviteiten worden Domburg Een felicitatierede door burge meester mr. C.G.J. Rutten, vanaf het bordes van het stadhuis, opent de oranjefeesten in Middelburg, nadat leden van scouting Middel burg eerst de vlaggen rond het marktterrein hebben gehesen. Ook is er samenzang. Tussen negen uur en half een worden in de verschil lende wijken kinderspelen gehou den en in dezelfde periode wordt in en rond het zwembad Poelen- daele een triathlon voor de jeugd van 7-14 jaar gehouden. De zwem verenigingen De Zuidwester en Luctor et Emergo organiseren dit evenement. In Dauwendaele houdt dc gelijkna mige wijkvereniging om negen uur eerst een optocht met versierde fietsen door de wijk. Daarna be ginnen de kinderspelen, voor de kleinsten in het winkelcentrum en voor de jeugd vanaf 9 jaar met een speurtocht door de wijk. Op de Markt verzorgt Scouting Middelburg spelen voor kinderen van het basisonderwijs. De wijkvereniging 't Zand houdt de kinderen bezig in het wijkge- bouw De Vergulde Baars en op het schoolplein van dc aangrenzende basisschool. In de Magistraatwijk worden na een optocht met versierde fietsen e.d. kinderspelen gehouden in de buurt van de Rentmeesterlaan. In Klarenbeek worden de kin derspelen voor de basisscholieren gehouden op het sportveld van de Stedelijke scholengemeenschap. De wijkvereniging Klarenbeek heeft de leiding. De buurtvereniging Eigenhaard houdt spelen voor de kinderen van de buurtvereniging. Er is ook een optocht met versierde fietsen. Tussen 12.00 en 13.00 uur wordt het carillon van de Lange Jan Voor de afdeling Walcheren van Amnesty International (bescher ming van de rechten van de mens) staat de eerste week van mei in het teken van het zilveren jubileum. Zo heeft de organisatie zich verze kerd van de medewerking van en kele Walcherse burgemeesters bij de bekende schrijversavonden op 6 mei, er is een benefietconcert op woensdag 7 mei, een dag later wordt een prestatieloop gehou den, in het kader van vermisten wordt vrijdag 8 mei de film 'Mis sing' getoond en op de zaterdag is een slotmanifestatie in de open lucht. De sportieve en culturele evenementen vinden plaats in Middelburg, de schrijversavon den in de gemeenten die deelne men. Behalve aandacht vragen voor haar werk, hoopt Amnesty International ook dat er veel geld in haar kas zal vloeien door gulle gave van bezoekers aan de evene menten. Amnesty International is in haar 25-jarig bestaan uitgegroeid tot een wereldwijde organisatie, die tracht slagvaardig te reageren als er bewezen kan worden dat in lan den sprake is van verdrukking. De organisatie heeft ruim een half miljoen leden, verspreid over 150 landen, waar 3500 plaatselijke groepen de doelstelling, de be scherming van de rechten van de mens, met bezieling uitvoeren. Om onrecht te kunnen bestrijden moet bergen werk worden verzet en is geld nodig. Onder onrecht verstaat Amnesty International onder meer politieke gevangen schap, executies, martelingen en verdwijningen. Het is namelijk kostbaar om feiten boven water te halen en in het nieuws te brengen, zo argumenteert de organisatie die in 1976 werd beloond met de Nobelprijs voor de vrede en in 1979 met de VN- mensenrechtenprijs. Maar men wil niet afhankelijk zijn van over heidssubsidie. Overheden zijn net vaak de machten die de mensen rechten met voeten treden. In de Walcherse gemeenten Mid delburg, Vlissingen, Valkenisse, Domburg en Veere nemen de bur gemeesters deel aan de schrijvers avonden, die de plaatselijke werk groepen daar al jaren organise ren. Geschreven wordt aan rege ringsleiders, die de VN-resolutie waarin de bescherming van de rechten van de mens is geregeld, met voeten treden. Maar niet alle burgemeesters kregen van hun medebestuurders toestemming om aan de schrijversavonden deel te nemen. Waar ze wel deelnemen op dinsdag 6 mei zijn de gemeen tehuizen die avond open voor de burgerij om samen met de eerste burger de verdrukking in de we reld te lijf te gaan. De volgende gemeentehuizen zijn open. Dom burg (19 uur), Veere (niet be kend), Vlissingen (20 uur) en Middelburg (20 uur). Het ge meentehuis van Valkenisse is veertien dagen later open voor de Al-activiteit. In Mariekerke en Westkapelfe schrijven de plaatse lijke groepen in hun Hervormd Jeugdgebouw zonder de voorzit ter van de raad. Ook daar begin nen ze om 20 uur. Arnemuiden heeft geen Al-groep. Maurice Heugen (dwarsfluit), Marianne Boer (piano), het Zeeuws Jeugdorkest en het Koperensemble Paul van Belzen en de opbrengsten bestemd zijn voor het nu 25 jaar oude Amnesty International. bespeeld door de stadsbeiaardier. Een wandeltocht voert de deelne mers langs de mooiste plekjes van Middelburg. De organisatie van deze monumentehtocht is in han den van MTV '69. De tocht begint vanaf 13.30 uur bij het Abdij- restaurant. Tijdens een activiteitenmarkt pre senteren vele Middelburgse vereni gingen zich vanaf 14.00 uur op de Markt. Er worden ook spelletjes voor de kinderen gedaan. De ver enigingen die het leukst met de kin deren omgaan kunnen een prijs winnen die rond 16.30 uur wordt uitgereikt. De brassband ONDA, de blaaska pel 'Juliana' en het Middelburgs Muziekkorps geven vanaf half drie een oranjeconcert op het Abdij plein met medewerking van de ma- joretten van Dauwendaele, van de Euroband, de Bright Stars en de Klavenettes. Vanuit alle wijken komen de kin deren in optocht naar de Markt. Vandaaruit volgt een défilee langs het stadhuis en over het Abdij plein. In iedere wijk is een muziek korps present om de kinderen met muziek naar de Markt te begelei den. Vertrek vanuit de wijken om 19.00 uur. In de Stromenwijk van af het Karei Doormanplein, in de Magistraatwijk vanaf het Meiveld, in Dauwendaele vanaf het gelijk namige winkelcentrum, m de Grif fioen vanaf het Seisbolwerk, vanuit Klarenbeek vanaf de Koe- poortbrug en de Veerseweg en om geving vertrekt vanuit de Nederstraat. Om 20.00 uur is er op de Markt een muzikale show met majoretten door een selectie uit de gezamen lijke Middelburgse jeugdkorpsen, een majoretten-gala en een geza menlijk optreden van alle Middel burgse muziekkorpsen. Een grote openluchtfilmvoorstel ling, die om 21.30 uur op het Dam plein begint, besluit de festiviteiten in de Zeeuwse hoofdstad. Samenzang van Nederlandse liede ren met medewerking van het Nieuwlands Dameskoor en de mu ziekvereniging ONDA vormt het begin van de koninginnefeesten in Nieuwland. Om kwart over negen begeleid ONDA een optocht met versierde fietsen. Ook de majorettengroep De Klaverettes lopen mee. Rond de kerk beginnen om tien uur kin derspelen. Vanaf half twee is het sjeesjesrijden rond de kerk. ON DA concerteert dan in de muziek tent, waar ook in de middag een mini-playbackshow wordt gehou den. De sjezen maken rond vijf uur een rondgang door het dorp. In het dorpshuis wordt om acht uur 's avonds een kinderbingo met prijsuitreiking van de spelen ge houden. Een oranjebal in hetzelf de gebouw besluit het oranjefeest. Les Ami's verlenen hierbij muzika le medewerking. Kleuter- en kinderspelen op de Wa rande vormen om tien uur 's mor gens het begin van de oranjefeesten in Sint Laurens. Om half twee is er op dezelfde lokatie een zeskamp. Sportievelingen kunnen om vijf uur meedoen aan een prestatie loop. In het wijkcentrum draait vanaf zeven uur 's avonds voor de kinderen een rad van avontuur in het wijkcentrum en om half negen begint daar ook een feestavond, verzorgen op woensdag 7 mei een benefietconcert in de Concert- en Gehoorzaal te Middelburg, aan vang 20 uur. Op donderdag 8 mei tekent AI voor de organisatie van een prestatieloop over drie, vijf en tien kilometer. Het motto luidt: 'loop voor 'n ander'. Gestart wordt om 15 uur op de Noordsingel in de Zeeuwse hoofdstad. Meccano, het film theater, draait vrijdag 9 mei de film 'Missing', aanvang 20 uur. Om het geheel sfeervol af te slui ten wordt de slotmanifestatie hui ten gehouden, op de Vismarkt za terdag 10 mei. Er worden optre dens verzorgd door de Jake Schmid Band, de Lerarenband van de SSGM, Plein 40 Band met gasten en er zijn diverse activitei ten zoals informatiekraampjes, kinderspelletjes en er is wafelver koop. Het spreekt bijna voor zich dat alle artiesten gratis optreden POLO'S CHIORI ZOMERBROEKEN CHIORI RUITJEANS McCLOUD JEANS 29.90 59.90 79.90 79.90 van 109,— voor Sint Janstraat 32 Middelburg In Veere worden de inwoners ver zocht vanaf acht uur 's morgens de vlaggen uit te hangen. Vanaf de Grote Kerk wordt door muzikan ten van het plaatselijk muziek korps Veere's Genoegen een aubade gebracht en dat betekent de opening van de oranjefeesten. Bij het bejaardentehuis Nieuw- Sandenburgh vertrekt om negen uur een optocht door Zanddijk on der begeleiding van Veere's Genoe gen. Aansluitend beginnen in Zanddijk rondom het Praetuus de kinderspelen. Die spelen, georganiseerd door de wijkvereniging Zanddijk-Veere, duren tot ongeveer half twaalf. In die tijd maakt Veere's Genoegen ook nog een rondwandeling door het stadje, 's Middags om twee uur is er een zeskamp op de markt, een activiteit van de plaatselijke jeugdsoos. 's Avonds om acht uur begint een oranjebal met de Fiësta Band. Op het bal worden ook de prijzen van de zeskamp uitgereikt. De bezoe kers wordt gevraagd om zich leuk, grappig of gek aan te kleden. 'Het wilde westen' is het thema van de kinderspelen in Gapinge. Voor dat dit evenement begint, om half tien, wordt er eerst met klokgelui een startsein voor de feestelijkhe den gegeven. De muziekvereniging Veere's Genoegen maakt vanaf kwart over tien een rondwandeling door het dorp. De prijsuitreiking van de kinderspelen staat voor twaalf uur op het programma. Om één uur kan er in het Verenigings gebouw worden ingeschreven voor een puzzelrit die van half twee tot vier uur wordt verreden. Een spel- programma voor jong en oud be gint om half vijf. Om half acht worden de prijzen uitgereikt van de puzzelrit en aansluitend is er dan in het Verenigingsgebouw een fa milieavond die ook in het teken staat van 'het wilde westen'. De oranjefeesten beginnen in Vrouwenpolder met klokgelui. Vervolgens zijn er vanaf half tien op het sportveld kinderspelen voor de leerlingen van de basisscholen. Ook wordt er voor de jeugd een puzzeltocht gehouden. De deelnemertjes krijgen om kwart over elf een traktatie en daarna be gint een optocht met versierde fietsen. Veere's Genoegen zorgt hier voor de muzikale inbreng. 's Middags is er vanaf half drie een spelmiddag op het sportveld. Be hendigheidsspelen vormen de hoofdmoot van dit evenement voor de hele bevolking. Een grote barbecue, opgevrolijkt door een muzikaal duo, begint om vijf uur. Trompetgeschal vanaf de kerkto ren luidt om 7.55 uur de koningin nedagviering in Arnemuiden in. Om acht uur beginnen de klokken te luiden, ten teken voor de bevol king om massaal de Nederlandse driekleur uil te steken. Om negen uur vertrekt vanaf het Noordwal- pleintje een optocht met versierde fietsen. Bij cafetaria De Krab aan de Haven worden ballonnen uitge reikt, die om tien uur met feestmu ziek van Arne's Genoegen worden losgelaten. Tussen tien en vier uur wordt een voetbaltoernooi gehou den op de sportvelden. Een zeep kistenrace op de helling in het Tuindorp staat voor elf uur op het programma. Een uur later begint een fietspuz- zeltocht door Arnemuiden. Groot en klein kan vanaf half een meedoen aan uitgebreide spelen. De befaamde 'Oranje'-wisselbeker is vanaf kwart over vijf inzet van een touwtrekwedstrijd en om on geveer zes uur worden de prijzen van de verschillende onderdelen uitgereikt. 7 VERSTE VLEESHAAL JE LEKKER DICHTBIJ! Maasstraat 68 Middelburg In Domburg vormen klokgelui en herauten tc paard de inzet van de oranjefeesten. Dat gebeurt rond half negen. Een uur later zingen de schoolkinderen met begeleiding van koperblazers van de muziek vereniging 'Apollo'. Dat vindt plaats op de Markt, waar ook burgemeester P. Diepenhorst een toespraak houdt. Tevens krij gen de kinderen daar ook een traktatie. Voor jong en oud staat vanaf tien uur een etalage-puzzeltocht door dc badplaats op het programma. Om half twee maakt de brassband Apollo een rondgang door het dorp. Om twee uur worden op de Markt de kinderspelen gehouden. De ouderen kunnen om kwart over vier meedoen aan een tandemrace met hindernissen. Het avondprogramma begint om zeven uur met touwtrekken op het oude voetbalveld. Acht ploegen strijden dan om een wisselbeker. Een play-backshow met prijsuitrei king van de puzzeltocht, aanvang half negen, besluit het Domburg- se oranjefeest. Met klokgelui wordt de viering van koninginnedag in Grijpskerke, om acht uur 's morgens, ingezet. Na dat rond kwart voor negen vanaf de toren trompetgeschal heeft ge klonken, vertrekt een optocht met muziek en kinderen met versierde fietsen, steppen of wandel wagens vanaf de speelwei door het dorp. Na een halfutir is de optocht weer terug op het uitgangspunt en daar opent burgemeester Van Putten of ficieel de Oranjefeesten. De eerste burger van Grijpskerke reikt daar bij ook de prijzen uit aan de win- naartjes van de versierde fietsen. Daarna worden er tot twaalf uur kinderspelen gehouden. Verschil lende ploegen houden een drie kamp om een wisselbeker; dit spektakel begint om twee uur. Om half vijf wordt een motorstunt ge houden en vanaf vijf uur is er in de tent op de speelweide een kinderplaybackshow-wedstrijd. Het oranjefeest wordt besloten met een feest in de tent waarbij The New Formation-band voor de dansmuziek zorgt. Ook de win naars van de playbackshow treden 's avonds op. De Oranjevereniging Aagtekerke houdt in de morgenuren een Oran- jerit, die om half negen van start gaat. De avond ervoor kan voor dit eve- ment worden ingeschreven bij J. Brouwer aan de Schoolstraat 3, vanaf zeven uur. Om één uur 's middags is er een rondrit door het dorp en een half uur later geeft burgemeester Van Putten het start sein voor de kinderspelen. Om drie uur draait het rad van avontuur, gevolgd door spelen voor de oude ren. De prijsuitreiking van de oriëntatierit is 's avonds om half acht in Amicitia; daar wordt ook een muziekavond gehouden die dc festiviteiten besluit. Een aubade bij het gemeentehuis in Meliskerke opent om negen uur de viering van koninginnedag, om half tien gevolgd door kinderspe len onder het motto 'de eerste de beste'. Om half twee wordt er op het speelveldje in de Corn. Jasper sestraat een zeskamp gehouden. Wedstrijden in touwtrekken staan voor half vijf op het programma. Van de laatste twee onderdelen worden om half zes de prijzen uit gereikt. Een gezellig samenzijn in 'Ons Huis' begint om half negen 's avonds en besluit de oranje feesten in Meliskerke. Klokgelui en bazuingeschal luiden 's morgens om acht uur de oran jefeesten in Serooskerke in. Om half tien beginnen kinderspelen. Voor de kleintjes tot en met groep 5 met een spelparkoers in De Zand- put en een Vossenjacht vanaf het zelfde gebouw voor de oudere jeugd. Voor peuters en kleuters is het vanaf tien uur feest in De Zandput. Zij kunnen de verrichtin gen volgen van het kindertheater 'Stoffer en Blik'; daarbij zijn ook de groepen 3 tot en met 5 aanwezig. Het plaatselijke muziekkorps EMM vertrekt kwart over één van af het muziekgebouw aan de Oost- kapelseweg voor een rondgang door het dorp. Om twee uur geeft EMM voorts het startsein voor de volksspelen bij De Zandput. Een groots oranjefeest met muziek van de band 'After Eight' in De Zandput, aanvang half negen, besluit de koninginnedagviering in Serooskerke. "Betere Beschenken" De Goebel schilder Is aanwezig van 29 april t/m 3 mei. De serviezen-specialist: SERVICE KWALITEIT GARANTIE LANGE DELFT 50 MIDOELBURG 01180 13221

de Faam | 1986 | | pagina 1