DE SNUFFELMARKT 59.- 199.- Kefte frt+óUóe in de VEILINGHAL TE GOES ZATERDAG 22 MAART 1986 rHOMS-^ Woninginrichting VOOR WONEN DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 19 maart 1986 Wat te melden? BEL 61180-27651 Toestel 54 PCOB Verkoopexpositie Opbouwwerk Collecte Emmabloem Walcheren en oorlog Boomplantdag of Postbus 5017 4330 KA Middelburg Speuren naar sporen Schildersbuurt Automatisering CNV Kindertentoonstelling Rommelmarkt MTV Raad Westkapelle Recreatiewerkers Raad Veere Recreatiegids Informatica Fybromyalgie-patiënten Homeopathie Geen piraat Reumapatiënten Jeugdwerkbureau Weduwen/weduwnaars Gastgezinnen Raad Arnemuiden Film en onderwijs Toeristische folder Watersport Fancy fair Kinderkledingbeurs Dierenasyl Gymnastiek Sjoelwedstrijd Zaalvoetbal Kobudo Vakantie éénouders SEMI-V BODEMBOOT MET VEILIGHEIDS COMPARTIMENT PCOB VLISSINGEN BELLAMYPARK 46-48 TEL. 01184-12988 Wijkwelzijnsoverleg Paasbingo Doven slechthorenden Arbeidsbureau Walcheren Astma Veerse Meer centraal Marokkanen VRIJDAGAVOND KOOPAVOND De PCOB (Protestants Christelij ke Ouderenbond) afdeling Vlis- singen houdt donderdag 27 maart een ledenvergadering vanaf half drie in het jeugdgebouw van de Petruskerk aan de dr. Ottcstraat. Behalve vergaderen toont de Vlis- singer Jilleba de film 'Oud- Vlissingen' en na de pauze wordt er een film over Walcheren ge draaid. In het verenigingsgebouw De Ar- ne aan de Rademacherstraat in Arnemuiden is zaterdag 22 maart een verkoopexpositic van olie verfschilderijen. Tussen 10 uur en 17 uur worden meer dan 150 schilderijen te koop aangeboden. De makers er van komen uit Grie kenland, Italië, Frankrijk en Is rael. Ze hebben zich verenigd om meer profijt te kunnen krijgen van hun werk. De stijl is welis waar overwegend klassiek (land schappen etc.) maar er zijn ook moderne werken. Het Opbouwwerk Vlissingen ver gadert op maandag 24 maart openbaar in welzijnscentrum Bachten Komme aan de Bad huisstraat in Vlissingen. Bespro ken worden de punten beleidsplan en begroting, profielschets voor zitter en enkele bestuursverkiezin gen. Deze bijeenkomst begint om 20.30 uur en is openbaar. In de week van 24 tot 30 maart wordt gecollecteerd voor de stich ting Emmabloem. Het is de oudste collecte in ons land. De stichting zet zich al 76 jaar in voor het kruiswerk en de tbc bestrij ding. De opbrengst van de collec tes wordt niet alleen gebruikt voor in ons land, maar ook in ontwikkelingslanden. In Derde Wereldlanden lijden meer dan twintig miljoen mensen aan deze longziekte. Ongeveer één miljoen overleeft het niet. 'Walcheren voor, tijdens en na de oorlog' heet een diaserie van A. Boone, oud-inwoner van Westka- pelle. Hij toont deze serie en steekt er een verhaal bij af bij een informatiemiddag voor ouderen in Westkapelle op maandag 24 maart in Westkapelle Herrijst vanaf 14 uur. Ook Domburg doet mee aan de boomplantdag op 9 april. Deze kustgemeente plant die dag 165 heesters. Ze Iaat dat trouwens doen door leerlingen van de basis scholen De Golfslag en De Weg wijzer. Loco-burgemeester A. Wisse plaats bij de heesters een herinneringsbord. Plaats van handeling is een gedeelte van het Jhr. mr. De Casembrootplein. De scholen hebben lesmateriaal ge kregen over groei en bloei van bo men. Eén week vóór de plantdag houdt een medewerker van de ge meente een 'groenpraatje' op de scholen, dat wordt gevolgd door een excursie langs gemeentelijke groenstroken. Onder leiding van Jan van Leer dam speurt de Natuurvereniging Walcheren KNNV op zaterdag 22 maart naar sporen. Wie mee wil kan zich melden bij het verzamel punt, het parkeerterrein Oranje zon nabij Vrouwenpolder (14 uur). Geadviseerd wordt om ste vig schoeisel, een kijker en een sporengids mee te nemen. Het Komitee Schildersbuurt- noord in Vlissingen vergadert openbaar op donderdag 20 maart in het clubhuis van de Joegoslavi sche vereniging 'Edvard Kardclij' aan de Meindert Hobbemalaan. Van Anneke Goedhart en Ella de Jong wordt tijdens die bijeen komst (aanvang 20 uur) afscheid genomen. De jongerenorganisatie WJ-CNV heeft van 7 tot en met 9 april een cursus over computers en auto matisering georganiseerd. Van al les wat met de computer heeft te maken - tot en met de robot toe - wordt tijdens deze cursus behan deld. Voor informatie 01100-20310. De Ichtusschool aan de Grote Markt in Vlissingen houdt nog tot en met donderdag 20 maart een tentoonstelling over het school project 'kinderen'. Groep 1 en 2 van de basisschool heeft gewerkt met speelgoed en ze heeft het ge had over kinderprogramma's op de tv. Groep 3 en 4 hield zich be zig met kleding vroeger en nu en de zorg voor het lichaam. Groep 5 en 6 behandelde het thema 'het kind 100 jaar terug' waarbij ook kinderarbeid aan de orde kwam. De hoogste klassen (groep 7 en 8) kozen het werkstuk 'kinderen voor kinderen'. Ze gingen in op de mogelijkheid om kinderen in de Derde Wereld te helpen 'vanuit onze overvloed'. De werkstukken zijn 's midddags van vier tot vijf en 's avonds van zeven uur tot half negen te bekijken. Het tamboer-, trompetter- en ma- jorettenkorps van MTV '69 houdt zaterdag 29 maart de jaarlijkse rommelmarkt op het Balansplein in Middelburg. Rondom de clu bruimte worden van negen uur 's morgens tot vijf uur 's middags een groot aantal artikelen aange boden. De opbrengst is bestemd voor aanschaf van nieuwe instru menten en uniformen voor het korps. Om de aandacht op het ge beuren te vestigen maakt het mu ziekkorps een rondgang door de binnenstad van Middelburg. Als de raad akkoord gaat krijgt Westkapelle in de maanden juni tot en met half septemer een sei- zoenmarkt. Elke vrijdag tussen 14 en 21 uur zullen er marktkramen in de kustplaats worden neerge zet. Onder meer dit punt staat op de agenda van de raad, die don derdag 27 maart vergadert in het Hervormd Jeugdgebouw aan de Markt, aanvang 20 uur. De Stichting Recreatiewerk Zee land zoekt vrijwilligers die in de zomervakantie plaatselijke evene menten willen organiseren voor toeristen en bewoners. Vakantie werkers - zo meldt de stichting - dragen jaarlijks hun steentje bij in ieders vakantieplezier. Een in- structieweek gaat vooraf aan de praktische werkzaamheden. Voor informatie: 01180-23475. De gemeenteraad van Veere ver gadert op woensdag 26 maart on dermeer over het meerjarenpro gramma stads- en dorpsvernieu wing in de Gemeente. Het plan dient in 1987 in te gaan. Verder zijn het vooral bouwkundige za ken die 'ter tafel' komen, zoals: het dak verbeteren van een school in Gapinge, enkele bestem mingsplannen en alles wat daar mee heeft te maken en het plaat sen van een toiletwagen in Vrou wenpolder. De vergadering vangt aan om 19.30 uur in het stadhuis. De provinciale VVV heeft dezer dagen de accomodatie- en recrea tiegids uitgebracht. Deze gids ver schaft de toeristen informatie over bezienswaardigheden, ontspannings- en excursiemoge lijkheden en eetgelegenheden. Uiteraard meldt de VVV in deze uitgave ook logiesaccommo- daties. Het VJV in Middelburg begint op donderdag 10 april met een basis cursus Informatica, die is bedoeld als kennismaking met een compu ter. Tijdens de eerste lessen wordt theorie behandeld, in het tweede deel wordt de cursist vertrouwd gemaakt met de computer zelf. Er wordt onder meer kennis gemaakt met tekstverwerking en program meren in basic. De relatie compu ter mens staat centraal in de cur sus, die bestaat uit twaalf bijeen komsten. Opgeven en informatie: 01180-16278. De nationale belangengroep Fi- bromyalgie wil in Zeeland een af deling oprichten. Ze is op zoek naar mensen die dit willen doen. Elders in het land zijn actieve af delingen die de belangen van deze groep reumapatiënten wil beharti gen. Fybromyalgie is een onbe kende vorm van reuma; spierpijn in het bindweefsel. Aanhechtin gen in het lichaam vertonen een stekende pijn, gewrichten zijn overgevoelig en er is een druk- pijn. De medische wetenschap, zo meldt de landelijke vereniging, besteedt er de laatste jaren meer aandacht aan. Voorheen werd het verschijnsel nogal stiefmoederlijk behandeld. Wie meer wil weten kan bellen: 05978-15019. De Vereniging tot Bevordering der Homeopathie in Nederland, afdeling Zeeland, houdt op dins dag 25 maart haar jaarlijkse le denvergadering in Ontmoetings centrum Dauwendaele, Vrij landstraat 51, Middelburg (win kelcentrum zij-ingang links), aan vang 19.30 uur. Aansluitend houdt A.L.B. Rutten, homeopa- tisch arts te Breda 20 uur een le zing. Het ontwerp luidt: Hoe worden spanningen en nervositeit homeopatisch behandeld. Radio Popular krijgt géén uitsla gen van wedstrijden van de Mid delburgse korfbalvereniging Swift. Het verenigingssecretariaat redeneert: "Als bestuur hechten wij grote waarde aan publiciteit. Zodra deze publiciteit echter gaat lopen via een piratenzender, een buiten democratische spelregels opererende radiozender, stellen wij principes hoger". Popular - en ook Noordzee - zenden uit vanuit België. Beide zenders bren gen dagelijks vooral popmuziek en kleden daarmee de advertentie markt uit in - vooral - Zeeland. GMD-medewerkers uit Goes ver tellen op vrijdag 21 maart iets over hun werk: adviseren over aanpassingen voor gehandicap ten. Ook zullen wettelijke voor schriften worden besproken. Dit alles gebeurt in De Stenge in Heinkenszand en begint vrijdag om 20 uur. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Dezer dagen verhuist het Jeugd- werkburo Zeeland naar De Villa in Go'es. Vijf jaar was het bureau gevestigd in de Korte Kerkstraat in de Ganzestad. De organisatie houdt activiteiten voor jongeren waaronder cursussen. Inkrimping van subsidies was de oorzaak dat er moest worden gezocht naar kleinere behuizing. Vanaf 1 april is het bureau in de Villa geopend. De groep weduwen en weduw naars, aangesloten bij het Fiom, houdt op dinsdag 25 maart een open avond in het Fiom-pand aan de Varkensmarkt in Middelburg. Deze groep van mensen, die hun partner door de dood hebben ver loren, komt wekelijks bijeen. Ze wil - naast het met lotgenoten van gedachten wisselen - ook moge lijkheden bieden voor ontspan ning en gezelligheid. Lotgenoten kunnen zich nog aansluiten en een kijkje komen nemen tijdens de open avond, die om half acht begint. Europa Kinderhulp heeft (nog) een schreeuwend tekort aan gast gezinnen in de regio Zeeland. Zo als bekend nemen deze gezinnen kinderen op in de vakantieperiode (juli augustus) uit Nederland, Duitsland, Frankrijk en Enge land. Het betreft kinderen die in hun vaderland zo'n beetje tussen de wal en het schip zijn terechtge komen, althans wat betreft hun gezinssituatie of wiens ouders zo arm zijn dat ze zich geen vakantie kunnen veroorloven. De Stichting Europa Kinderhulp betaalt trou wens de reis- en verzekerings kosten. De dagelijkse kosten ko men voor rekening van de gastge zinnen. Voor informatie 01184-67563. Een gedeelte van het Oude gat moet worden uitgebaggerd. B en W stellen de raad voor daar kre diet voor te verlenen, groot 10.000,—. Verder meldt de raadsagenda - de vergadering vindt plaats op maandag 24 maart, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis - de aanschaf van een vrachtwagen voor gemeente werken, krediet voor de kosten van rechtsbijstand voor procedu res t.b.v. het surfcentrum en een voorstel tot wijziging van de sub sidieverordening stads- en dorps vernieuwing. Speciaal voor studenten en docen ten van pedagogische academies (in Middelburg) zijn er op zater dag 22 maart twee workshops over film en onderwijs. Er kun nen circa twintig mensen per keer deelnemen. De leiding heeft Lies van der Horst van 'Filmzien'. Om 10 uur begint de workshop voor de deelnemers van de RPA en om 14 uur kunnen de christelijke col lega's terecht. De workshops wor den gehouden in de kleine zaal in de Zeeuwse Bibliotheek. De film die wordt gedraaid ('Ronja en de roversdochter') wordt getoond in zaal Electro. Gedeputeerde Ventevogcl krijgt op woensdag 26 maart het eerste exemplaar van de toeristische fol der aangeboden door J. van Deïst, voorzitter van de overleg groep Zeeuwse attracticpunten en musea. Dat gebeurt tijdens een bijeenkomst in De Roompot te Kamperland. De folder bevat nut tige informatie over dagattracties en musea in Zeeland en is zowel voor de toeristen als voor de Zeeuwen bestemd. Veel watersportverenigingen in het Deltagebied hebben zich eind februari aangesloten bij de nieuw opgerichte Vereniging Deltawate ren. Officieel heet de club Ver enigde KNWV Watersportvereni gingen regio Deltawateren. Hoog in het vaandel staat het 'uitzetten van een watersport beleid in het Deltagebied'. De vereniging wil invloed uitoefenen op het beleid van provincie, gemeenten en an dere organen die iets hebben te vertellen op het gebied van wa tersport. Voor informatie 01108-2051. De Vlissingse schoolvereniging aan de Govert Flincklaan heeft voor zaterdag 22 maart een fancy fair gepland tussen 10.30 en 16 uur. Behalve een rommelmarkt is er een rad van avontuur, spelle tjes voor groot en klein en een op treden van Barbershop Singers. Boekenbal In jongerencentrum 't Beest te Goes is op zaterdag 22 maart een boekenbal. Dit ter afsluiting van de boekenweek. Dit boekenbal - waarover in de rubriek 'Podium' elders in deze krant, meer infor matie - wordt opgeluisterd door talrijke artiesten. In de Middelburgse peuterspeel zaal De Zandkrummels kunnen zoekers naar koopjes op woens dag 26 maart terecht tijdens een kinderkledingbeurs van half twee tot half drie. Wie iets te verkopen heeft kan eveneens terecht bij De Zandkrummels, namelijk die woensdagochtend van negen tot half twaalf. Een kwart van de op brengst is wel voor de speelzaal. Het nieuwe dierenasyl in Middel burg wordt op vrijdag 21 maart officieel geopend in het bijzijn van talrijke genodigden. Loco burgemeester Ad Bcrgshoef ver richt de officiële openingshande lingen. Een dag later (zaterdag 22 maart) houdt het dierenasyl, dat is gevestigd aan de Oostperkweg 9, een open dag. Dankzij een fu sie tussen de Nederlandse Vereni ging tot Bescherming van Dieren en Dieren in Nood kwam dit asyl tot stand. Gesteund door giften, gemeentesubsidie en Dieren in Nood wil het bestuur er alles aan doen het asyl goed te beheren; dit alles in het belang van de beesten die er worden gebracht. De christelijke gymnastiekvereni ging D1ÓS uit Souburg heeft op zaterdag 12 april haar jaarlijkse uitvoering gepland met de monstraties turnen, recreatiegym- nastiek en een uitvoering van het jeugdorkest van Vlijt en Volhar ding. De uitvoering vindt plaats in de sporthal Baskcnsburg te Vlissingen en begint om 19 uur. De sjoelvereniging Schijf '83 houdt op zaterdag 22 maart een open toernooi in De Zwaan te Oost-Souburg. De wedstrijden voor jong en oud beginnen om 11 uur. Deelnemers kunnen tot 12 uur inschrijven. Behalve de con ventionele bak is er een paarde- bak en er is een aantal vrije bak ken. Behalve heren kunnen ook dames meedoen en er is een jeugdklasse tot 16 jaar. De afdeling voetbal van de perso neelsvereniging van Hoechst Vlis singen, de Hoechst Boys, heeft voor zaterdag 22 maart een zaal voetbaltoernooi in de sporthal De Stenge te Heinkenszand georgani seerd. Aan dit toernooi, dat om 10 uur begint, nemen de volgende teams deel: Flaven van Vlissin gen, V.A.W., V.P.S., V.P.V., F.C.-Dauwendaele, SKS Piping, F.C.-Laurens en een team van Hoechst Boys. Het totale pro gramma omvat 20 wedstrijden van 15 minuten. De finale begint om tien voor half vijf, waarna de prijsuitreiking volgt. Hans Harthoren demonstreert kobudo (combinatie van karate en wapenstok) in het gymlokaal aan de Torbeckelaan in Goes, aanvang 11 uur. Harthoren (ge boren en getogen in Goes) is hoofdcoórdinator van de karatc- leraren en is als bewegingspeda goog verbonden aan de universi teit in Utrecht. Het Fiom (landelijk) heeft een va kantiegids voor éénoudergezin nen uitgegeven. Het blijkt - aldus het Fiom - dat éénouders moeilij ker een vakantiebestemming kun nen vinden. In de gids worden tips gegeven en adressen genoemd waar men eventueel terecht kan. Informatie: 01180-27311. Zeil iets maken, voor in huis ol voor in de tuin. is meestal niet zo eenvoudig. Maar een goede werktekening en bouwbeschrij- ving maakt het al een stuk ge makkelijker. Speciaal voor onze lezers behandelen wij in deze krant elke week een nieuwe bouwtekening voor het maken van speelgoed, klokken, meube len. tuinartikelen etc. Daarbij ko men zowel eenvoudige werkstuk ken als werkstukken voorde meej" gevorderde doe-hct-z.elver aan bod. De ontwerpen zijn van Kar- weipost bv. een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het-maken van tekeningen voor jong en oud en dat zich tot doel stélt de crea tieve handvaardigheid te bevor deren. Op iedere tekening zijn de be langrijkste onderdelen op ware grootte weergegeven zodat men ze slechts behoeft over te trekken en u)i te zagen. De uitgebreide ma- leriaallijsten geven de exacte ma len van de verschillende onderde len en de totaal benodigde hoe veelheden. Zodoende blijft het materiaalverlies tol een minimum beperkt en is een zo goedkoop mogelijk uit. Wie de duidelijke instructies slap voor slap opvolgt, maakt de werkstukken spelender wijs. Hier is een bijzonder praktische boot van 2,95 m lang. De gesloten zitting in het midden bevat lucht en geeft daardoor een extra stuk veiligheid. U kunt de boot maken van watervast multiplex en wat houtem planken en latten. Het bouwen is vereenvoudigd door de bodem uit één stuk te maken en de conventionele ribkonstruktie weg te laten. Door het ontbreken van een middennaad wordt het geheel uitzonderlijk sterk en wa terdicht. De boot is gemakkelijk geschikt voor een 5 of 7,5 pk mo tor. Hij is ca. 122 cm breed. 43 cm diep en weegt ca. 55 kg zodat u hem op uw autoimperial kunt meenemen. Tekeningnr. 2643 geeft u alle nodige details en de belangrijkste onderdelen op ware grootte. U kunt deze tekening bestellen door j" 25,— over te maken op postrekeningnr. 3567600 van Kar- weipost, de Meern onder vermel ding van teknr. 2643 F/VI., ZVA. SLECHTS 1 X PER MAAND IS ER DAT ENORME ROMMELSPEKTAKEL Een groter aanbod van gebruikte tweedehands spullen is er bijna niet!! EEN DAG LANG 225 KRAMEN OP 3000 m2 De Snuffelmarkt is open op zaterdag van 9.00 tot 17.00 u. De afdeling Middelburg van de PCOB (Protestants Christelijke Ouderenbond) heeft op woensdag 26 maart haar maandelijkse le denvergadering met daaraan vast gekoppeld een verslag door me vrouw Melis uit Serooskerke. Zij verhaalt over haar reis door Suri name en toont dia's over die trip. De bijeenkomst begint om 14 uur en vindt plaats in De Schakel aan de Bachtensteene in Middelburg. RENAISSANCE Het Wijkwelzijnsoverleg Middelburg-Zuid vergadert op woensdag 26 maart openbaar in het wijkgezondheidscentrum aan de Roozenburglaan, aanvang 20 uur. De agenda vermeldt onder meer: verslaggeving door een aan tal werkgroepen, de organisatie van cursus vergadertechniek en de organisatie van een themabijeen komst omtrent de werving van nieuwe bestuursleden. Zandstroomcontact in Middel burg houdt op woensdag 26 maart een paasbingo in de Ver gulde Baars aan de Baars jesstraat. Deze bijeenkomst be gint om half tien woensdagmor gen. De contactochtend in april vervalt - zo meldt de organisatie. Dan namelijk is de laatste woens dag van de maand konin ginnedag. In de gymzaal aan de M. de La Palmastraat in Middelburg is op de woensdagavonden (m.u.v. van feestdagen) sport voor doven en slechthorenden. De deelnemers kunnen kennis maken met bad minton, volleybal, korfbal en zaalvoetbal. Ook andere sporten komen desgevraagd aan bod. De sportavonden beginnen om half negen. Voor informatie (horen den) 01180-33024 of (teksttele foon) 01180-38519. Met ingang van 1 april worden de openingstijden van de arbeidsbu reaus Middelburg en Vlissingen gewijzigd. De openingstijden voor inschrijving als werkzoeken de zijn voortaan van 10 tot 12 uur van maandag t/m vrijdag. Wer kende werkzoekenden kunnen zich ook in laten schrijven op woensdagavond tijdens het avondspreekuur van 19 tot 20 uur. Het informatiecentrum en bcroepeninformatiecentrum is opengesteld van 9 uur tot 12.30 en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Voor wie tijdens deze uren niet kan, bestaat de mogelijkheid om bui ten deze openingstijden een af spraak te maken. Het arbeidsbu reau is overigens telefonisch be reikbaar van 8 uur - 12.30 uur en van 13.30 uur - 17 uur (op vrijdag tot 16 uur). De Astmapatientenvereniging VbbA is op vrijdag 21 en zaterdag 22 maart vertegenwoordigd op de gezondheidsmarki in Dauwen daele (Middelburg) in de behui zing Vrijlandstraat 51. Vrijdag is L.J. Westerhoff tussen 10.30 en 12.30 uur en tussen 18.30 en 21 uur aanwezig, M. Vlek Tettero is er tussen 13.30 en 17.30 uur. Za terdag is Westerhoff er van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16 uur. De Districtscommissie Zeeland van de Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Neder land belegt op dinsdag 25 maart as. een voorjaarsbijeenkomst in de Prins van Oranje te Goes. Tij dens deze avond staat het Veerse Meer centraal. De inspecteur Zuidwest van Natuurmonumen ten, ir. J.W.A. van Rijn van Al kemade zal mede aan de hand van dia's de totstandkoming en ont wikkeling van dit eerste "pro- dukt" van de Deltawerken belich ten. Natuurmonumenten beheert in het Veerse Meergebied een tweetal natuurreservaten: de Goudplaat en de Middelplaten, welke zich dankzij een goede be geleiding hebben ontwikkeld tot botanisch en faunistisch (vooral weidevogels en ganzen) waarde volle gebieden. En zal op een aan tal deze gebieden bedreigende ontwikkelingen worden ingegaan. Vanuit natuurbeschertningsoog- punt wordt een aantal wensen ge formuleerd voor een beter beheer. De avond begint om 20 uur en is vrij toegankelijk. Voor de gastarbeiders uit Marok ko wordt op zaterdag 22 maart in Vlissingen een cultureel centrum geopend. Het centrum wordt be heerd door de Demokratische Vereniging voor Marokkaanse Emigranten in Zeeland. Er kan nu - aldus de vereniging - einde lijk worden gewerkt aan goed op de Marokaanse inwoners in Vlis singen afgestemde activiteiten. Deze zijn: onder meer ontmoe ting, voorlichting, Arabische les sen en brei- en naaicursussen voor vrouwen. Om het centrum aan de Schuitvaartgracht echter goed te kunnen runnen, is nog een aantal vrijwilligers nodig, zo meldt de vereniging. En wie daarvoor inte resse heeft kan contact opnemen met Kees Catsman (01184-16223) of Eli El Fassi (01184-78268). VOOR 'N ZACHT HOME-DECOR PRIJSJE Super kussen, non allergisch en ge makkelijk zelf te was- sen. Het grote nieuws tM is de prijs. Van 19.90 I voor maar I Misschien is dit fraaie streepdessin uit onze grote collectie Dormita overtrekken precies wat u zoekt. En anders hebben we nog heel veel andere fijne dessins in allerlei leuke tinten voor u. 2- persoons 89.- Litsjumeaux 119.- 1 - persoons nu voor Massief vuren ledikant, matrasmaat 90 x 200 cm, met oogstrelende panelen in voet- en hoofdbord. Zo'n prachtig ledikant kan best betaal baar zijn. Perfect afgewerkt, helemaal gelakt en compleet met rollatten- bodem voor Ook verkrijgbaar in 210 cm lengte Bijpassend nachtkastje Bij ons vindt u alles om comfortabel van uw nachtrust te genieten. U kiest uit smaakvolle dessins en eerste klas kwaliteiten. Complete slaapkamermode waarin het plezierig slapen is. De aantrekkelijke prijzen zullen u als een "droom" in de oren klinken. Deze Belinda matras is er ook in 10 andere 1- en 2-persoonsmaten, waaronder extra lange maten. Met deze Belinda matras bent u verzekerd van 'n goede nachtrust. Een dikte van ruim 15 cm en een polyether SG 44 soft kwaliteit zorgen voor een heerlijk comfortabele ondersteuning. Winterzijde voorzien van een dikke laag zuiver scheerwol, maar liefst 350 gram per m2 90 x 200 cm 249,-' 80 x 190 cm

de Faam | 1986 | | pagina 9