DE GEMEENTERAAD VERGADERT 9 Sa Sire WW m ar &3 12 week 19 - 26 maart DE FAAM Woensdag 19 maart 1986 MENU 'TAFELT JEDEKJE' week 24 - 28maart INSPRAAK VERANDERING OMGEVING HOOGBOUWFLATS MIDDELBURG-ZUID o 3 Herzieningen bestemmingsplannen Bestemmingsplan Dauwendael II MIDDELBURG SCHOON O O O O y 3" a <D 2 <D CP <D 85" 's-Avonds op 19 maart bent u vanaf 19.00 uur van harte welkom in de hal van het stadhuis. Dan worden de stëm- uitslagen van de verkie zingen voor de gemeen teraad bekend gemaakt. U kunt dan met span ning volgen hoe de raad van Middelburg er uit zal gaan zien. iPJ| Van 19 maart tot en met 1 april kunt u bij Bureau Voorlichting terecht om het woonverbeteringsplan voor het terrein tussen de J. Schottestraat en de J.G. Schorerstraat in te zien. U kunt in deze periode tevens gebruik maken van de inspr aakmogeli j kheid waarover u bij Bureau Voorlichting meer informatie kimt verkrijgen. Op de balie in de voorlichtingswin kel Stadhuisstraat 2, vindt u aan (nieuwe) gratis af te halen fol ders/brochures: Vrouw en Werk Zeeland Leegstandwet Over vandalisme Donderdag 20 maart organiseert de gemeentepolitie een kijkuur voor gevonden fietsen. Diegenen, die aan gifte hebben gedaan van een vermist rijwiel kunnen dan tussen 16.00 en 17.00 uur terecht op de binnenplaats van het politiebureau op het adres Achter de Houttuinen 10 te Mid delburg. Maandag 24 maart komt de Middelburgse gemeenteraad om 14.00 uur weer in vergadering bijeen. Vanaf de publieke tribune kunt u deze vergadering bijwonen. De tribune is te bereiken via de Courtoren (ingang Lange Noordstraat). De raad zal zich over de volgende agendapunten buigen: Opening. Notulen van vergadering Mededelingen en stukken. de vorige ingekomen b. 86-101: Voorstel tot benoeming di recteur van de dienst Welzijnsac- commodaties Voorgesteld wordt de heer ing. J.M. Bleyenbergh, momenteel hoof bu reau Plantsoenen bij de dienst Ge meentewerken, te benoemen tot di recteur van de genoemde dienst. 86-106: Vaststellen 16e wijziging van de Algemene Politieveror dening. Horeca Aktiviteiten Middelburg (HAM) heeft het college enkele voor stellen gedaan, welke erop gericht zijn de aantrekkelijkheid van de Middelburgse horeca te vergroten. De raad wordt voorgesteld op een tweetal punten medewerking te ver lenen, te weten: a. afschaffing van het verschil in sluitingstijden van de horeca- inrichtingen gedurende het zomer- en winterseizoen. Gedu rende het hele jaar kan de slui tingstijd op 01.00 uur worden bepaald; verruiming van het aantal bon nen. waarvan gebruik kan wor den gemaakt bij verleninging van het sluitingsuur tot uiterlijk 02.00 uur. Het aantal bonnen be draagt hu 90 per kalenderjaar. Voorgesteld wordt dit uit te brei den tot 120 per kalenderjaar. 86-78: Wijziging subsidieverorde ning stadsvernieuwing. Deze wijzigingen c.q. aanvullingen hebben betrekking op: 1tekstaanpassingen in de bestaan de verordening; 2. intrekking van de hoofdstukken sanering milieuhinderlijke bedrij ven, resp. slotbepalingen; 3. toevoeging van: a. een algemene toelichting aan het hoofdstuk verbetering van door de eigenaar bewoonde woningen en aan het hoofdstuk monumen ten en beeldbepalende panden; artikel m.b.t. anti-speculatie bepalingen; een nieuw hoofdstuk inzake fi nanciële steun aan bedrijven in stadsvernieuwingsgebieden; een nieuw hoofdstuk inzake fi nanciële steun aan bedrijven voor vervangende huisvesting bij re novatie en sloop/nieuwbouwpro jecten; een hoofdstuk inzake financiële steun voor verhuis- en herinrich tingskosten bij stadsver nieuwing; een hoofdstuk inzake financiële steun aan eigenaren van huur panden. 86-102: Woonbuurtverbetering Ja cob Schottestraat. De raad wordt voorgesteld de exploitatie-opzet "omgeving hoog- bouwflats in Zuid I" vast te stellen en voor het bouwrijpmaken van de herinrichting omgeving Schot testraat le fase en afbouw het beno digde krediet beschikbaar te stellen. 86-84: Verfijningsuitkering bodem gesteldheid. De gemeente krijgt met ingang van het uitkeringsjaar 1985 uit het ge meentefonds een uitkering op grond van het Besluit verfijningen algeme ne uitkering 1984. De uitkering be draagt ca. f 265.000,per jaar. Voorgesteld wordt de uitkering over 1985 in zijn geheel aan te wenden voor de asf al tering van de Lange - vieleweg. b. d. f. 86-86: Vaststelling 36e begrotings wijziging 1985. De raad wordt verzocht met een aan tal voorgestelde begrotingswijzigin gen accoord te gaan. 86-100: Vaststelling 37e en 38e be grotingswijziging 1985 en 9e en 10e begrotingswijziging 1986. De raad wordt voorgesteld deze wij zigingen vast te stellen. 86-113: Bezuinigingen 1987 Voorgesteld wordt in te stemmen met het structureel beschikbaar houden van een bedrag van f 623.820,— voor het opvangen van te verwachten kortingen in 1987. 86-85: Afsluiting dienstjaar 1984. De raad wordt voorgesteld accoord te gaan met onder andere een aantal voorgestelde reserveringen, met een aantal voor- en nadelige verschillen ten opzichte van de geraamde bedra gen voor het begrotingsjaar 1984, met de voorgestelde aanwending van het rekeningsoverschot 1984. 86-111: Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van casco-restauratie van de panden Kuiperspoort 16, 18 en 20. De bouwkundige toestand van deze voormalige koetshuizen is bijzonder slecht te noemen. Vooruitlopend op de definitieve bestemming van de panden is een restauratieplan op gesteld. Getracht zal worden ten be hoeve van de restauratie een subsi die van Rijk en Provincie te verkrij gen. Thans wordt gevraagd het be nodigde krediet beschikbaar te stellen. 86-90. Intrekking besluit tot ver koop van 4.000 m2 industrieter rein aan de Herculesweg aan de heer A. Boone. Gevraagd wordt het aanvankelijk genomen besluit tot verkoop in te trekken, omdat de heer Boone heeft besloten het perceel niet te kopen maar te huren. 86-107: Verkoop perceel grond Kle- verskerkseweg aan de Aardappelaf zetorganisatie b.v. te Zierikzee. De raad wordt voorgesteld over te gaan tot verkoop van ongeveer 9.210 m2 grond aan genoemd bedrijf. 86-105: Verlaging van afkoopsom men onderhoud graven. 86-99: Beschikbaarstellen krediet voor het maken van een afsluiting bij de Algemene Begraafplaats. Het komt regelmatig voor dat de Al gemene Begraafplaats buiten tijden van openstelling door onbevoegden wordt betreden. Helaas gaat dit ge paard *met kleine vernielingen aan grafmonumenten en aan bloemen. Voorgesteld wordt aan de Westelijke Oude Havendijk een hekwerk aan te brengen en de sloot langs de Nieuw- landseweg te herprofileren. 86-103: Aanschaf trekker plantsoe nendienst De raad wordt gevraagd een krediet van f 36.750.te verlenen ter ver vanging van een geheel afgeschre ven en versleten trekker. 86-91: Beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van het opknap pen van het pand Eigenhaardstraat 2. In het kader van de invulling van het voormalig Vitrit-terrein moet het ge bouwtje van de buurtvereniging "Eigen Haard" verdwijnen. Ten be hoeve van deze buurtvereniging en een aantal andere gegadigden is het gebouw Eigenhaardstraat 2 be schikbaar, al zal dit voor het in ge bruik kan worden genomen eerst moeten worden opgeknapt. Hiervoor wordt een krediet gevraagd. 86-96: Beschikbaarstellen van een krediet ad f 16.270,voor de aan schaf van een kasregister, koppen en schotels ten behoeve van de Schouwburg. Het kassasysteem, in gebruik bij de vorige exploitant, was niet diens eigendom en is weer in het bezit gesteld van de eigenaar. Een vervan gend modrn kassa-systeem zal f 12.887.70 kosten. Voorts is geble ken dat de voorraad koppen, scho- maandag Gehakt, bloemkool, aardappelen dinsdag Jachtschotel, rode kool, puree woensdag Hamburger, appeltjes, aar dappelen donderdag Grillsteak, groentemix, frites vrijdag Kuikenborst, appeltjes, aar dappelen zaterdag Grillsteak, tyrolienne, frites Naast het aftoppen van de hoogbouwflat aan de Jacob Schottestraat zal ook de directe omgeving vrij ingrijpend worden veranderd. Dit om het wo nen in de overige (flat)woningen in die omgeving aantrekkelijker te maken. Hoofdelementen van deze woonomgevingsverbe tering worden gevormd door het bouwen van van 38 woningen op het terrein tussen de J. Schot testraat en de J.G. Schorerstraat. Ook zal wor den overgegaan tot het versterken van de bele ving van het Meiveld door onder meer het plaat sen van een extra voetbrug over de watergang die tussen de flats en het Meiveld ligt, het ver plaatsen van de momenteel achter de flats gele gen parkeerplaatsen naar het voorterrein en het versterken van de groenstructuur vóór de flats. Het volledige woonomgevingsverbeteringsplan ligt met ingang van vandaag gedurende veertien tels en lepeltjes dient te worden aan gevuld. Hiervoor is een bedrag van f 3.378,15 vereist. Voorgesteld wordt met de aanschaf akkoord te gaan. 86-104: Beschikbaarstellen van een krediet van f 35.000,t.b.v. de aan schaf van een vrachtwagen voor de dienst welzijnsaccommodatjes. Gelet op de sportcomplexen te ver richten werkzaamheden wordt de raad voorgesteld dit geld beschik baar te stellen voor de aanschaf van een vrachtauto met een beweegbare laadvloer. 86-80: Krediet ten behoeve van beta ling waterschapslasten gebouw St. Pieterstraat c.a. (dependance Stede lijke Scholengemeenschap Mid delburg). De gemeente is een bedrag van 20.620,61 aan waterschapslasten aan het Rijk verschuldigd over de periode 1 augustus 1969 t/m 31 de cember 1985. 86-108: Vernieuwen vloerbedekking kelder onder gymzaal Bachtenstee- ne 14. De vloerbedekking van de kelder on der de gymzaal is versleten en der halve aan vervanging toe. De ruimte is verhuurd aan de Stichting Vrijzin nig Hervormd Centrum "De Scha kel". In de huurprijs was gedurende 20 jaar een bedrag voor de vloerbe dekking begrepen. In het nieuwe huurcontract komt deze bepaling niet meer voor. Omdat in de vooraf gaande periode de vloerbedekking nooit is vernieuwd wordt voor gesteld deze éénmalig voor rekening van de gemeente te vernieuwen. Hiervoor wordt een krediet van f 7.500,— gevraagd. 86-110: Besteding kredieten onder wijsleerpakket openbare basi seholen. De op 1 augustus 1985 ingetreden Wet op het Basisonderwijs heeft consequenties voor de jaarlijks aan de openbare basisscholen beschik baar te stellen ki-edieten voor de aan schaf van materialen t.b.v. het on derwijsleerpakket. Daarom wordt de raad voorgestel een reserve "on derhoud, vervanging en vernieu wing onderwijsleerpakket" te vor men en daar voor 1985 gelden aan toe te voegen respectievelijk te ont trekken. 86-89: Beschikbaarstellen krediet treffen voorzieningen in de openba re basisschool De Vrijburch. De voorzieningen beti'effen het aan brengen van een afzuigysteem in de ruimte waar inbrand-, stencil- en ko- piëerapparatuur aanwezig is en het vegroten van de handenarbeidruim- te en deze ruimte voorzien van was bakken. Het aangevraagde krediet bedraagt f 9.100, 86-98: Toepassing art. 74 W.B.O. in zake vervanging condensatoren ver lichtingsarmaturen R.K.- basisschool Gaudeamus. Onlangs zijn in de verlichtingsarma turen van genoemde basisschool een zestal condensatoren defect ge raakt. Het schoolbestuur verzoekt een vex-goeding van de kosten van het vervangen van de conden- satoren. 86-77: Toepassing art. 74 WBO inza- De begrotingswijziging heeft be trekking op de bekostiging van een in te stellen vooronderzoek en een reorganisatie-onderzoek bij de bi bliotheek. De kosten hiervan worden op f 60.000,— geraamd. Voor gesteld wordt met de wijziging in te stemmen. 86-112: Verstrekken bijdrage a fonds perdu voor het aanpassen van een deel van het Schuttershof t.b.v. bioscoopvoorziening Stichting Film theaters Middelburg. De raad wordt voorgesteld de Stich ting Filmtheaters Middelburg voor het aanpassen van een deel van het Schuttershofcomplex t.b.v. een bio- scoopvoorziening een bijdrage a fonds perdu te verstrekken van ten hoogste f 168.000,onder een drie tal voorwaax-den. Verder wordt de raad voorgesteld de Stichting Film- ke a. aanschaf klassebureau met theaters Middelburg met ingaixg stoel en b. aanschaf en plaatsing he- van 1987 een structureel jaarlijks kwerk basisschool "De Wegwijzer", subsidie van f 10.000.— te verstrek- De raad wordt vooi-gesteld om voor ken ten laste van het welzijnspx-o- deze school te Nieuw- en Sint Joos- gramma. land voor genoemde zaken het ge- 86-83: Nota Kunstzinnige Vorming vraagde krediet te verlenen. Midelburg. 86-95: Beschikbaarstellen krediet De nota heeft tot doel het sterk in be- aanschaf meubilair, leermiddelen en weging en verandering zijnde ter- schoolbehoeften ten behoeve van de rein van de kunstzinnige vorming 15e groep Toorenvliedtschool enigszins in kaart te brengen, daar- (V.S.O.-L.O.M.) naast is hierin een aanzet gegeven De school wordt met een 15e groep voor mogelijke beleidslijnen. Voor- uitgebreid. Ten behoeve van de aan- gesteld wordt de nota als uitgangs- schaf van diverse zaken wordt een punt van beleid te aanvaarden, krediet van f 10.230,gevraagd. 86-92: Beschikbaars tellen krediet 86-94: Beschikbaarstellen aanvul- ad f 26.000,voor de aanschaf van lend krediet voor de definitieve huis- een vergaarmachine voor de huis vesting van de "Toorenvliedt- drukkerij, school". De op de huisdrukkerij aanwezige De raad wordt voorgesteld voor ge- vergaai-machine vertoont door het noemd doel en de daarmee gepaard zeer intensieve gebruik zodanige gaande bouwkundige voorzieningen mankementen, dat deze niet meer het benodigde aanvullende krediet bedrijfszeker is. De machine is 10 te verlenen. jaar oud en geheel afgeschreven. 86-88: Verlenen medewerking voor Voorgesteld wwordt tot vervanging a. vergoeding verhuiskosten; b. in- over te gaan. richting onderwijsruimten Griffi oenstraat 34en 38 en c. treffen enige 86-97: 42e Wijziging van het alge- inbraakwerende voorzieningen meen Ambtenarenreglement, t.b.v. de "Toorenvliedtschool". Een eerder genomen raadsbesluit De "Toorenvliedtschool" zal binnen dient te worden gewijzigd, omdat dit afzienbare tijd haar definitieve huis- niet overeen komt met de arbeids- vesting aan de Griffioenstraat 34 en duurvex-kox-ting 1985. Arbeidsduur - 38 betrekken. In verband hiermee is verkorting dient een onderdeel te het noodzakelijk verhuiskosten te vormen van de werktijdenregeling maken. In verband met de inge- en niet te wox-den aangemerkt als bruikname van genoemd gebouw is (vakantie)verlof. het verder onder andere noodzake- 86-81: Verordening betaling emolu- lijk voor een aantal ruimten de eer- menten. ste inrichting aan te schaffen. Te- De raad wordt voorgesteld een apar- vens zullen enkele leermiddelen- te veroi'dening voor betaling van kasten evenals stoffering moeten emolumenten vast te stellen, die in- worden aangeschaft. Ook is het houdelijk overeenkomt met het noodzakelijk in twee lokalen ver- besluit betaling emolumenten bur- duisteringsgordijnen aan te bren- gerlijk rijkspersoneel, gen. De raad wordt voorgesteld voor genoemde zaken de gevraagde me- 86-109: Sociaal-economische boycot dewerking te verlenen. Zuid-Afrika. 86-93: Verlenen medewerking tref- De gemeenteraadsfractie van Pro- fen energiebesparende maatregelen gressief Middelburg stelt de raad definitieve huisvesting "Tooren- voor er bij de x-egering en het parle- vliedtschool" (V.S.O.-L.O.M.) ment op aan te dringen dat de Neder- De school zal binnen afzienbax-e tijd landse x-egering het initiatief moet worden gehuisvest op de lokatie nemen tot een volledig sociaal- Griffioenstraat 38. Hier zijn nog geen energiebesparende maatrege len getroffen. Het schoolbestuur vraagt medewerking om deze voor zieningen aan te brengen. 86-82: 3e wijziging van de begroting 1986 van de gemeenschappelijke re geling integratie bibliotheekwerk. economische boycot van Zuid- Afi-ika. Tevens stelt deze fractie voor het college te verzoeken te gaan overleggen met de plaatselijke mid denstand en bedrijfsleven om tot een boycot van Zuid-Afrikaanse produc ten te komen, en de resultaten daar van aan de raad voox- te leggen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Bree- weg, teneinde de bouw moge lijk te maken van een woning met garage aan de Michaëls- dreef en b. het bestemmingsplan Griffi oen 1, teneinde de bouw mo gelijk te maken van een gara ge op het perceel Park de Grif fioen 2. De bouwplannen en de schetsplannen van de voorgeno men herzieningen van de bestemmingsplannenn liggen tot 28 maart ter inzage bij de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk aan ons kenbaar maken. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Dauwendaele II ten einde de verbouw mogelijk te maken van het pand Kanaalweg 4/6 tot autobandencentrum. Het bouwplan en het schetsplan van de voorgenomen herziening van het bestemmingsplan lig gen met ingang van vrijdag 21 maart 1986 gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van dat voornemen, zijn bezwaren schriftelijk aan ons kenbaar maken. Op donderdag 20 maart zullen de plantsoenendienst en de reinigings dienst van de gemeente in Middel burg een grote voorjaarsschoon maak houden. Deze schoonmaakac tie zal zich alleen tot 20 maart beper ken. In één dag tijd zullen de Middel burgse buitenwijken onder handen worden genomen. De actie richt zich met name op het verborgen vuil, bij voorbeeld het vuil dat achter de weg ligt. onder en achter de bosjes en struiken. Kortom, de actie zal nu niet het be woonde maar het onbewoonde ge deelte van de stad betreffen. De actie is een vervolg op "MIDDELBURG SCHOON" van vorig jaar mei. Binnen enkele dagen zal Middelburg er dankzij de inspanningen van de mensen van de plantsoenen- en de x-einigingsdienst weer proper bijlig gen. Middelburg schoon betekent Middelburg schoon laten. mmmm If 1 1 Verlenen hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat zij - onder voor schriften om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondei-van- gen - vergunning ingevolge de Hin derwet hebben verleend aan: Hema Vastgoed B.V., Frankema- heerd 6 te 1102 AN Amsterdam voor het oprichten en in werking hebben van een Hema-warenhuis met dienstruimten op het perceel Lange Delft 12 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sec tie L, nummer 429. De beschikking en alle terzake zijn de stukken liggen ingaande heden tot 19 april 1986 ter inzage: elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentese- cx-etarie. Lange Noordstraat 1 te Middelburg en elke dondei'dagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op ge noemde afdeling. Inzage op die dagen voor iedereen bij Bureau Voorlichting (Stadhuisstraat 2) ter inzage. Gedurende deze twee weken kunnen belangstel lenden schriftelijk opmerkingen maken en, in dien gewenst, zich aanmelden voor een even tueel na afloop van de twee weken te houden in spraakbijeenkomst. Zowel voor het maken van schriftelijke opmerkingen als voor het aanmel den voor de inspraakbijeenkomst zijn bij Bureau Voorlichting formulieren verkrijgbaar. Verder zal op donderdag 27 maart om 17.00 uur in het stadhuis over het plan een informatiebij eenkomst worden georganiseerd. Diegenen, die deze bijeenkomst willen bijwonen, kunnen zich daarvoor tot uiterlijk woensdag 26 maart om 16.00 uur bij Bureau Voorlichting opgeven (tel. 01180-26251, tst. 349). 1. Sint Janstraat Afgesloten voor alle verkeer 2. J. Schottestraat Afgesloten voor alle verkeer 3. Noordweg Tussen de percelen 177 t/m 183 afgesloten voor alle verkeer. 4. Veersesingel Tussen de Z. Jansenstraat en Veerseweg afgesloten voor alle verkeer 5. Van Kleffenslaan Tussen Europalaan en Beneluxlaan afgesloten voor alle verkeer vernieuwen riolering In uitvoering herbestrating In uitvoering bodemsanerings- werkzaamheden herbestrating herbestrating In uitvoering In uitvoering- In uitvoering avond moet van tevoren telefo nisch worden verzocht (telefoon 01180-26251, toestel 413). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mondelinge toelichting kan worden verkregen. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot 19 april 1986 be- roep open bij de Kx-oon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig ar tikel 20, 21 of 22. tweede lid. of 28, eerste lid, onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne bezwaren hebben inge bracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest over eenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bezwaren in te bi-engen. De beschikking wordt na afloop van de bei-oepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Konin gin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor geschillen voor bestuur, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gi-avenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wox-den gericht aan de voorzitter van de Af deling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Donderdag 20 maart is er grote voorjaarsschoonmaak in Middelburg. De plantsoenen- en de reinigingsdienst zullen dan gezamenlijk al het vuil uit de bosjes, struiken, enz. verwijderen. Hopelijk blijft Middelburg na deze schoonmaakactie schoon. Laten we in elk geval proberen daar met elkaar voor te zorgen. Colofon Deze voorlichtings- rubriek van de gemeente Middelburg staat onder redactie van het bureau Voorlichting in het stadhuis. Telefoon: (01180) 26251.toestel 133 of 224. Reacties zijn altijd van harte welkom.

de Faam | 1986 | | pagina 5