hoek Holland International actief in busreizen van fraassen HOTELPLAN van fraassen van fraassen Expositie nascnri ten Pil urns en jeuj HOUAND INTERNATIONAL I Reisburo I Onze vrienden zijn zondags nooit meer thuis! Terminus Goes Woensdag 26 februari 1986 DE FAAM-DE VLISSINGER HOU4ND INTERNATIONAL Reisburo LENINGRAD IN SAMENWERKING MET presenteert S met 'n allen kennen we bijna de hele wereld KINDERBOEKEN PODIUM IN 'T KORT DONDERDAG Dansscène ml 'Vals bloed'. De grootste reisorganisatie van Nederland zet de vaart er in. Extra variatie in bestemmingen en routes: pendel- reizen, snel en comfortabel naar zon en strand, Costa Brava. Benidorm. Gardameer. Italiaanse rivièra. Joegosla vië; excursiereizen, heerlijk ontspannen genieten van prachtige landschappen en cultuur in Oostenrijk. Duitsland, Frankrijk. Zwitserland, Benelux; grote rondreizen, fantastische tours naar Griekenland. Hongarije. Portugal en Spanje; stedenreizen, Parijs, Londen, Kopenhagen. Berlijn. Reisprogramma's, inlichtingen; VLISSINGEN, Paul Krugerstraat 21. Tel. 01184-17710 MIDDELBURG, Londensekaai 19. Tel 01180-27758 GOES, Voorstad 18. Tel. 01100-20220 BERGEN OP ZOOM, Antwerpsestraat 5. Tel. 01640-37943 TERNEUZEN, Westkolkstraat 36. Tel. 01150-12251 Onze 3e reis. vertrek 3 april, was snel volgeboekt, op onze 4e tocht, vertrek donderdag 10 april zijn nog enkele plaatsen vrij. Leningrad 8 dagen, f 1075— p.p. met de fantastische tocht met de FINNJET over de Oostzee. In formatie op onze kantoren. in Hotel Britannia, Boulevard Evertsen te Vlissingen op zaterdag 15 maart a.s. tijdens een middaginfo en avondpresentatie met muziekaal entertainement. Portugal het vakantieland met prachtige kusten en stranden, veel culturele waarden uit de tijd van de Romeinen en de Mohammedanen, uit de periode dat Portugal nog een groots zeevarend land was. U ontmoet een vriendelijke, zich bescheiden opstellende bevolking waarvóór de toerist van harte welkom is. Middaginfo: 15.00-17.00 uur. toeristische informatie, folders, reisprogramma's, video, film, muziek. Entree f 4,50 p.p. incl. 2 glazen Portugese wijn. Avondpresentatie: 19.00-23.00 uur, toeristische informatie, folders, reisprogram ma's, video, muziek, multi-dia show in grootbeelduitvoering (Jan van der Zwaard's creatie) en een Portugees diner van 4 gangen koffie, f 39,50 p.p. Dus: een informatief en gezellig avondje uit! Uw reiswijzer voor een goed vakantieadvies: i èn als het aan ons ligt u binnen enkele jaren ook. VLISSINGEN, MIDDELBURG, GOES, BERGEN OP ZOOM, TERNEUZEN, Paul Krugerstraat 21. Londensekaai 19. Voorstad 18. Antwerpsestraat 5. Westkolkstraat 36. Tel. 01184-17710 Tel. 01180-27758 Tel. 01100-20220 Tel. 01640-37943 Tel. 01150-12251 J #IIet New Orleans Rhythm Trio ver zorgt een extra concert met twee so listen: de Bel» I'ierre Claessens - een klarinet en Cor Fabric - trombone. Het tweetal solisten is niet onbekend in Zee land. Koper Galjoen Middelburg, 20.30 uur. Juan Tajes verzorgt een lezing over maskers die worden gebruikt in de Commedia DeH'arte. Vest zaktheater Vlissingen, 20 uur. VRIJDAG •Treason is een semi-professionele band uit Amsterdam met hard rock, die varieert van melodieus, swin gend en ballads lot stevige rock. De be zetting: Ed van Stevn - zang, Paul Vieleers - sologitaar, Martin Govers - slaggitaar, Johan van der Neut - drums en zang en Michael Schulze - bas. Bar American 21.30 uur. •'Trio' bestaat uit Neth Rothenberger - klarinet, Elliot Sharp - gitaar en sax en Samm Bennet - slagwerk. Het speelt jazz-, funk-, rock- en volksmuziek uit Amerika en Oost-Europa. Centrum Nieuwe Muziek Middelburg (Klove niersdoelen), 20.30 uur. Het danstheater 'Vals Bloed' komt met zijn nieuwe productie. De Schouw- burg Middelburg, 20.30 uur. •De Middelburgse groep Papilion pre senteert ter gelegenheid van haar vijf tienjarig bestaan een gezellige avond met musical- en operette melodieën, on der leiding van Jaap Edel. Concert en Gehoorzaal Middelburg. 20 uur. ZATERDAG •Groep Papilion, zie vrijdag •De Vlissingse popgroep Car Trouble heeft een veelzijdig repertoire in haar plunje. Het varieert van soul tot beat en blues tot speedfunk. Kaste'el van Ba- tavia Weslkapelle, 22 uur. •'Goeie buren' is een klucht Ray Coo- ney met onder anderen Piet Bamber- gen, John Leddy, Rüdi Falkenhage en Diana Dobbelman. De Schouwburg Middelburg, 20 uur. Scene uil 'Goeie burenmei hel hele gezelschap onder wie Piet Bambergen en John Leddy. •De vrouwengroep Moesje speelt het toneelstuk 'goedoe-djari' ('t rijke erf) over het leven van elf vrouwen in Su riname anno 1936. Irma Bogers zingt vervolgens vrouweliederen en werken van Brecht, begeleid door (ene) Barbara op de piano. Dit allemaal in 't kader van de internationale Vrouwendag, 't Pand Middelburg 20 uur. •Ruben Salas y sus Orchestra is een Nedcrlands-Portoricaanse salsahand. Gezegd wordt dat het ensemble speelt alsof het elke dag feest is. 't Beest Goes, 22 uur. •Eton Crop en Terras Bangkok zijn twee Nederlandse bands. Zij spelen een voorafje op hoog niveau bij Zazou Bi- kaye een internationale band die is ge formeerd rond de Zaïrese zanger Bony Bikaye en de Algerijnse toetsenist Hec tor Zazou. De Piek Vlissingen, 21.30 uur. Het Souburgs Mannenkoor on der leiding van A. Goedegebuure en G. Wortman, concerteert samen met de brassband ONDA uit Rit- them, onder leiding van Rinus Kra mer. De Zwaan Oost-Souburg 20 die zitten te genieten van het grandioze fami liebuffet in Terminus. Iedere zondag van 13.00 tot 16.00 uur een schitterend en gezellig familiebuffet, onbeperkt genieten van vele koude- en warme gerechten voör f 27,50 p.p. Bij gebruik buffet, drankjes halve prijs. Zes of meer personen 125,— p.p. Kinderen aangepaste prijs. Het maandelijks hoffelijkheidsmenu is altijd de moeite waard. HOTEL RESTAURANT HOLL4ND Zeeuws Museum/Natuurhistorie Oostkapelle. De Natuur in Zee land met onder meer acht meter zeeaquaria en fossiele schelpen zoeken en vinden in Zeeland. Da gelij k^_vanJ0jot_n_uur. Balans 17, Middelburg. Werken van zeveruien kunstenaars. Woens dag, donderdag en vrijdag van 12 tot 17 uur, zaterdag van 11 tot 16 uur, tot en met zaterdag. Iguana (Bellamypark) Vlissingen, Levende reptielen, amfibieën en insekten. Dagelijks geopend van 14 tot 17.30 uur. St. Janstraat 41-43, Middelburg, Anneke Ruimschotel touwplastie- ken. Donderdag tot en met zater dag 14 tot 17 uur. Galerie Moreno (Paul Kru gerstraat 61) Vlissingen. Werken van diverse kunstenaars. Dinsdag tot en met zaterdag van 13.30 tot 17.30 uur. Lange Noordstraat 56, Middel burg Gera Dauvillier, schilderij en, aquarellen en kunstfoto's, maandag tot en met zaterdag 9 tot 18 uur. Gortstraal 48, Middelburg Wil lem Vader schilderijen, aquarel len en kunstfoto's. Maandag tot en met zaterdag 9 tot 18 uur. Vitrines van de Kunstuitleen, Kui perspoort 22, Middelburg. Sonja Besseiink, plexiglasobjecten. Dinsdag tot en met zaterdag van 13.30 tot 17 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum, Ach ter de Houttuinen 30, Middelburg. 'Schrompels en kreukels', Riet Danz fotografie/collages. Dinsdag t/m zondag 14 tot 17 uur, donder- dag 19 tot 21 uur. Abdijcomplex/Wandelkerk, Mid delburg, Forum/Architectuur als imaginaire werkelijkheid. Installa ties Nigel Coates: 'Cathedral In stallation', Luc Delen: 'Symmetrie-perspectief-schaal'. Alfred Eikelenboom: 'Utopian Models'. Pjolr Muller: 'Mijn Pa radijs. Anne en Patrick Poirier: 'The soul of the sleeping travelier'. Cornells Rogge: 'Imaginaire Ar chitectuur'. Dagelijks van 10 tot 17 uur. (tot en met zondag). RabobankMiddelburg. Mevr. Den Boer- Ru tiers Beeldhouwwerken. Eddy Wieringa schilderijen. Tij dens openingsuren Zeeuwse Bibliotheek Menno Si mons, 'Uittocht'. Doopsgezinde woorden en gaden. Openingstijden bibliotheek. 'Bellamy 19', Vlissingen Jan Mar lens, omtrent schilderkunst. Dins dag tot en met vrijdag van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur, za terdag van 13 lot 17 uur. (tot en met woensdag). "La Reine" Vlissingen. J. de Oue- lery schilderijen. Tijdens ope- ningsuren. Zeeuws Museum, Middelburg Dom Hans van der Laan, foto's, modellen en maquettes van gebou wen en meubels. Maandag-vrijdag van 10 lot 17 uur. Gallery De Blaeue Acolye, Vlissin gen. Oude (zee)kaarten en prenten van Zeeland. Dinsdag tot en met zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur. Vanaf zaterdag. Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg. Folo's over sleepvaart- en ber gingswerkzaamheden Woon wa gen bewoners, waarheen?'. Het leven van Menno Simons, Uit tocht. Maandag 17.30 tot 21 uur. Dinsdag tot en met vrijdag van 10 tot 21 uur, zaterdag van 10 tot 13 uur. Galerie 'De Wijnstock', Bel- linkstraat. Middelburg. Versierde eieren, 15 schilders. Jet Linders, bloemen collages. Donderdag en vrijdag 14.00-17.00 uur, zaterdag 11.00-12.30 uur en 14.00 tot 17.00 uur. Vanaf zaterdag. De Vleeshal, Middelburg. Installa tie van Peter Kogler, Romana Scheffknecht en Wolfgang Stengl. Dinsdag t/m zaterdag 13.00-17.00 uur, zondag 14.00 lot 17.00 uur. Gallerie B. Witte, Vlasmarkt, Mid delburg Manel Marzo-Mart, 40 kleurenetsen. Dinsdag t/m zater dag 10-12.30 uur en 13.30-18 uur. Vanaf dinsdag. GEPROLONGEERD FR OEN HOLLANDERLAAN 37 TEL 01100-30085 HOTELS 4461 HM GOES (door Jan Smeek ens) Wie een badkamerverbouwing of -verandering overweegt, is in het algemeen niet zo geïnteresseerd in allerlei experimentele trends, maar juist in doordachte en wat meer duurzame ontwerpen. Het instal leren moet dan ook nog bij voor keur professioneel gebeuren en dat alles mag het budget liefst niet overschrijden. Een badkamerver bouwing loopt echter altijd in de papieren. Maar wie de nieuwe WELKE-koopgids over badka mers doorleest, zal merken dat met een doordachte aanschaf en een praktische indeling, behoorlijk wat geld bespaard kan worden. De WELKE-koopgids Badkamers is bij de tijdschriftenhandel ie koop voor f4,95. Rond hun tiende jaar houdt voor veel kinderen de tijd op dat ze nog een hoge dunk van "de grote men senwereld" hebben. Ze kunnen heel precies verwoorden wat er vol gens hen aan schort, maar laten het daar voorlopig nog bij. Ze zijn im mers niet bij machte daadwerkelijk veranderingen aan te brengen. Tenzij ze, zoals Jopie Pilaar in VAN NIKS EN NOG WA T over komt, op een morgen wakker wor den in een heel nieuwe gedaante. Van'een bleekscheet' en 'kleine schlemiel met kromme schouders en een aarzelend loopje' wordt hij in dit boek van Ton de Vreede van de ene op de andere dag 'een ste vige jongen met een mooie bruine kleur en fikse spierbundels'. Nieuwsgierig hoe ze op zijn stra lende uiterlijk zullen reageren stapt Jopie het dorp in. Er wonen alleen maar 'zeurpieten, tobberds en zei kerds', die altijd wat hebben. Het onmogelijke gebeurt: dankzij Jo- pies zelfverzekerde optreden gene zen ze allemaal. Hij heeft het zelfs zo druk met adviezen geven dal hij aan spelen niet meer toekomt. In de hoop dat hij nog veel voor het dorp zal doen bieden de inwoners hem een eigen kantoor aan en een alleraardigste assistente, Linda. Jo- pics "praktijk" zet evenwel zoveel kwaad bloed bij de Burgemeester, de Pastoor en de Dokter dat ze van hem af willen en wegsturen met drie onmogelijke opdrachten. Maar Jopie doorstaat de test glans rijk en ook in dit boek straft het kwaad zichzelf. Kinderen vanaf een jaar of tien zullen het boek lezen als de vrolij ke geschiedenis van een gedroom de wraak. De bijtende ondertoon zit vooral in de karikaturale teke ningen van Willem (Bernhard Hol- trop) die na zo veel spraakmakende cartoons en boe ken hier voor het eerst een kinder boek illustreert. De manier waarop hij de volwassenen (allemaal kaal of met een raar toefje haar) tekent spreekt boekdelen: ze doen dom en zien er ook zo uit. Tot groot genoe gen van de jeugdige lezers natuur lijk. Temeer daar hun held er bij loopt als een man zonder vrees of 'Kojaanisqatsi' voor de derde week. Meccano Middelburg, vrij- dag en zaterdag 22.30 unr. 'Kaos' voor de tweede week. Electro Middelburg, vrijdag, zater dag, maandag en dinsdag 20.30 uur. 'Weird Science' voor de tweede week. Alhambra II Vlissingen, donderdag en maandag lol en mei woensdag 20 uur, vrijdag en zater dag 19 en 21.30 uur, zondag 14. 19 en 21.30 uur. PORNO 'Intieme bijles'. Alhambra I Vlis- singen, vrijdag 23.30 uur. 'Kostschoolmeisjes die nooit nee zeggen'. Grand Theater Goes, vrij dag 23.30 uur. RESERVEREN? Alhambra Vlissingen 01184-12260' Electro Middelburg 01180-30235 Grand Theater Goes 01100-15165 Meccano Middelburg 01180-33414 MiDDEN- /I 1 l.ANI) I R/IC III AN DONDERDAG IOI I Nil I WOl NSDAG L.icfhcbbers van James Bond kunnen deze week volledig aan hun trek ken komen. Niet minder dan zeven keer is de held in Alhambra I in Vlissingen, met elke dag een andere film waarin zowel Sean Connery als Roger Moore is te zien. 'From Russia with love' (1963) is donder dag te zien om 20 uur. 'Goldfinger' (1964) draait Alhambra vrijdag om 21.30 uur. 'You only live twice' (1967) is er zaterdag om 21.30 uur. 'Li ve and let die' (1973) draait zondag om 21.30 uur. 'The man with the golden gun' (1974) is er maandag om 20 uur. En dinsdag en woensdag om 20 uur draaien respectievelijk 'The spy who loved me' (1977) en 'For your eyes only' (1981 blaam, als een moderne Samson bijna. Volwassen lezers moeten zich maar troosten met de gedachte dat het Willem niet om goedkope lol gaat, maar om een lach die de waarheid blootlegt. Van Niks en Nog Wat door Ton de Vreede met tekeningen van Willem. Uitgeverij De Harmonie, Amsterdam. Prijs f 14,90. Het kopen van een thuiscomputer brengt één groot probleem met zich mee: er moet een keuze wor den gemaakt uit de vele merken en soorten. Of die keuze de juiste is geweest, blijkt eigenlijk pas als de eigenaar enige tijd met het nieuwe apparaat heeft gewerkt. Pas dan krijgt hij of zij inzicht in de moge lijkheden en onmogelijkheden van de thuiscomputer. De kans is niet denkbeeldig dat dan opeens blijkt dat beter een andere computer ge kocht had kunnen worden. Om de aankomend thuiscomputer- bezitter toch zo goed mogelijk voorbereid richting computershop te sturen, is onlangs de nieuwe WELKE-gids over thuiscomputers verschenen. Een informatiemaga zine onder redaktie van Chriet Ti- tulaer en Jan Vink, dat naast informatieve artikelen ook een uit gebreid overzicht bevat van wat er zoal te koop is op het gebied van thuiscomputers en randappa ratuur. In dat produktoverzicht valt vooral het groeiend aantal MSX- computers op. MSX is een tame lijk nieuwe standaard, die het mo gelijk maakt dat programma's (de software) en printers, monitors etc. (de randapparatuur) onderling uit wisselbaar zijn. De consument is met MSX dus niet meer aan één merk gebonden. Het ziet er volgens WELKE niet naar uit, dat MSX de andere systemen zoals die worden toegepast door bijvoorbeeld Com modore en Atari, volledig zal ver dringen. Wie de aanwijzigingen in deze gids goed ter harte heeft genomen en na veel wikken en wegen uiteindelijk een computer heeft aangeschaft, staat direct weer voor een aantal nieuwe keuzes. Er moet randappa ratuur worden aangeschaft, en de juiste software moet de computer dat laten doen, wat de bezitter er mee van plan is. Vandaar dat ook op deze aspecten wordt ingegaan. Bij de randapparatuur een opsom ming en uitleg van het aanbod, waarbij ook niet wordt voorbij ge gaan aan opvallende omwikkelin gen in de zeer nabije toekomst, zoals de Compact Disc en de video camera als randapparatuur voor de huiscomputer. In het hoofdstuk over software wordt bijvoorbeeld uitgelegd waar om liet verschil in prijs tussen twee zo op het oog identieke computer programma's soms zeer groot kan zijn. Nuttig zijn ook de artikelen over de Hobby Computerclub en het bijbehorende overzicht, dat vol staat met allerlei handige telefoon nummers en adressen. Het blad is voor f 4,95 bij de tijdscbrif- teniumdei verkrijgbaar. 'Silveradois een spannende western mei onder anderen Kevit Kline, Scoir Glenn, Kevin Costner, Danny Glover en Rosanna Arquelte. Re gie: Lawrence Kasdan. Alhambra I Vlissingen, vrijdag lot en met zon dag 19 uur. Door een speling van het grillige lot worden Paden en Emmett samen gebracht. Paden is een eenzame zwerver in het Westen, die de gewonde Emmett aantreft op een verlaten plek in de woestijn. Emmett, die werd overvallen en geplunderd door een groepje bandieten, aanvaardt gretig Padens hulp en besluit deze te vergezellen naar Silverado, het stadje waar zich ook Emmetts jongere broer Jake bevindt. Emmett is vastbesloten zijn overvallers op te sporen en ter verantwoording ie roepen. Samen gaan zij op weg. Onderweg sluit Mal zich bij hen aan. Mal is een wat gesloten kleurling, die op weg is naar Silverado om zich te herenigen met zijn familie. Wanneer zij na veel avonturen Silverado bereiken, blijkt hun, dat de stad één grote poel van zedeloosheid en corruptie is. Alle vier dc mannen (Jake heeft zich bij hun gevoegd) worden om verschil lende redenen van alle kanten bedreigd. Zij besluiten een front te vor men, om hun diverse doelen te bereiken, waarin wraak en verdelging overheersen. Zelfs de laconieke Paden komt er toe partij te kiezen. De ontknoping komt in een adembenemende climax, waarin de kogel het laatste woord heeft 'Commando' mei Arnold Schwarzenegger, Aiyssa Milano, Rae Dawn Chong en Vernon Wells. Regie: Mark L. Lester. Grand Theater Goes, donderdag en maandag lol en mei woensdag 20 uur, vrijdag tot en met zondag 19 en 21.30 uur. Een ex-commando, wiens verleden zo helder is als water, wordt onder druk gezet. Hij wil er zich liever niet mee inlaten om een Zuidameri kaans president te laten vallen, maar als zijn dochter wordt ontvoerd kent hij nog maar twee gedachten. Zijn dochter bevrijden en de bende een geducht lesje leren. 'My beautiful iaundrette' kreeg op hei festival in Rotterdam louter bijval van zowel pers als publiek. Meccano Middelburg, donderdag, zon dag, dinsdag en woensdag 20.30 uur, vrijdag en zaterdag 20 uur. Het verhaal speelt zich af in het Pakistaanse milieu in Londen. De film volgt de lotgevallen van de knappe Omar die met behulp van een En gelse schoolvriend - Johny, een voormalig lid van het fascistische En gelse front - een vervallen wasserette, die hij van zijn rijke oom gekregen had, gaat exploiteren. Samen bouwen zc de wasserette om tot een waar paleisje met veel neon, space-invaders, muziek en video's. Tegen de ach tergrond van raciale spanningen en armoede in de vervallen wijk, bloeit tussen de twee jongens een liefdesrelatie op die met tederheid en passie zijn hoogtepunt bereikt bij de opening van de wasserette, terwijl een nieuwsgierig publiek buiten staal te wachten. Schitterende acteerprestaties van o.a. Ben Kingsley die ook in Gandhi was te zien. 'Dunton' met Gerard Depardieu en Wofciech Pszonak. Regie: Andr- zej Wajda. Electro (ZVU) Middelburg, woensdag 20.30 uur. De in Warschau woonachtige maar regelmatig in het buitenland werk zame Poolse regisseur heeft met zijn Danton geen panorama van de Fran se revolutie willen geven. De reacties in f rankrijk logen er dan ook niet om. Wajda zou de geschiedenis hebben vervalst en nog wel met Frans subsidiegeld. Met de Revolutie op de achtergrond concentreert hij zich op de verbeten strijd tussen twee voormannen, die aanvankelijk eikaars kameraden waren: de onbuigzame Robespierre (Pszoniak) contra de ge matigde volksheld Danton (Depardieu). Robespierre tracht Danton voor zich te winnen, maar Danton laat zich niet ompraten en het Comité de Salut Publique, dat een schrikbewind uitoefent, eist zijn arrestatie. Ro bespierre verzet zich, maar het mag niet baten en Danton sterft onder de guillotine. Met hem Wajda's hoop op het humaan verlopen van wel ke revolutie dan ook, want een lijn naar de gebeurtenissen van de afge lopen jaren in Polen ligt voor de hand. Zoals Robespierre's laatste woorden, als hij drie maanden na Danton het schavot bestijgt: "De re- volutie vreet haar eigen kinderen op". in het cinematheekppogramma is deze week de legendarische film 'The Servant' met Dirk Bogarde ie zien. Andere rollen spelen Sarah Miles en James Fox. Regie: Joseph Losey, Meccano Middelburg, maandag 20 uur. Het rijkeluiskindje Tony leeft in luxe. Hij permiteert zich een bedien de, die hand over hand de macht overneemt. Een vrouw die uit nood als hulpje in dienst wordt genomen, blijkt de geliefde van de bediende. De rijke jongeman raakt zijn verloofde kwijt en weet niet meer wat te beginnen als hij bediende en hulpje heeft ontslagen. 'Slop making Sense' is een verfilming van een concert van de Talking Jieads. 't Beest Goes, vrijdag 20 en 22 uur. De popgroep Talking Heads hielden niet van tv-shows, ze hielden er zich verre van. Door deze film maakte de formatie in een klap naam in de geschiedenis van de muziekfilm. 'Jan zonder vrees' is een Zeeuwse première. Meccano Middelburg, zaterdag en zondag 15 uur. Deze tekenfilm (voor jong en oud) en Nederlands gesproken gaat over een oude volksroman van Constant dc Kinder, het speelt zich af de Mid deleeuwen in Vlaanderen. Jan is ijzersterk en voor niemand bang. Hij komt op voor onderdrukten. Zoals zoveel verhalen uit die tijd (bok kenrijders en 'De bende van Jan de Ligte', een boek van Louis Paul Boon) zit het verhaal vol vaart en humor. In 'De wondere wereld van OZ' beleven de toeschouwers weer volop spanning en sensatie. Alhambra I Vlissingen, zondag 14 uur. Wait l)hme> Production- UIP [NETHEBLANOB) B.V. 'Assepoester' is een verfilming door Walt Disney naar het alombe- kende sprookje. De kleurrijke beelden worden voorzien van Nederlandse teksten waarbij dc stemmen van Hetty Blok, Lies de Wind, Gerard Hart kamp onder anderen ons bekend in de oren klinken. Grand Theater Goes, zondag 14 uur.

de Faam | 1986 | | pagina 9