8,25 1,75 EEMAES 144+6JLte de speelboom FLEISCHMANN HO N MARKLIN HO LEGO TREINEN De Faam en DeVlissinger worden gelezen. Op heel Walcheren. MAGER HACHÉEVLEES SCHOUDERHAM GOULASH Bij de NMB slaat u volop munt uit uw spaargeld. En nu helemaal, want als u nü 'n spaarrekening opent met 'n minimum inleg van f 100,- of als u automatisch gaat sparen met f 25,- of meer per maand, kunt u bij de NMB kiezen uit vijf welkomst cadeaus. En die zijn niet mis zoals u ziet. Snel doen dus. |q p BANK AD VER TEREN KIP-KERRIE Woensdag 2 oktober 1985 DE FAAM Herfstwandeltocht Mannequin N atuurwandeltocht Slechthorenden Raad Domburg Gratis sporten Ploegkampioenschap Ski-trim Sluitingssterrit Vrouw en bedrijf Rock and roll Vrouwenraad Culturele Raad Bejaarden Souburg Slechthorend Weduwen/weduwnaars Kledingbeurs Nepal Appèldienst Kom uit je huis Lesbische vrouwen Kinderboekenweek PvdA Westkapelle Overleden kind Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 Weduwen/weduwnaars Rozenkrans Dansauditie of Postbus 5017 4330 KA Middelburg Summit Lighthouse J ongerenontmoeting Kleding maken 104-jarige Jeugdbond natuur Basketbalhappening Artiesten gezocht 25 jaar Suurmond Collecte De NMB denkt met u mee. Voor dit aktie-aanbod kunt u terecht bij de NMB in Middelburg: Markt 43, Winkelcentrum „Dauwendaele" Vrijlandstraat 85. Dit aanbod geldt t/m 1 november 1985, zolang de voorraad strekt. Technocentrum Toneelspelen Tesselschade Huisvlijttentoonstelling Zindelijk Welkomdienst Bijbelgenootschap Blokfluitvorderingen Gym ouderen Gouden Spoordealer van: Tevens op voorraad: de nieuwe serie (zie onze etalage) VISSER Lange Viele 1 Middelburg 01 180-13234 ADVERNEMEN ADVERTELLEN ADVERDRAAID ADVERZIEN ADVERGETEN ADVERB0UWEN ADVERK0PEN ADVERTENTIE deVussingep| 500 gram met gratis zakje kruiden 1 00 gram 1 00 gram De wandelcommissie van dc Middelburgse-'Turnvereniging '69 (MTV) houdt zaterdag 5 oktober onder auspiciën van dc Zeeuwse wandelsport Bond dc hcrfstwan- del tochten: wandelmarsen met keuzeafstanden van 5. f0. 15,35 of 43 kilometer. Startplaats is de sta tionsrestauratie in Middelburg. Er kan zowel individucel als in groepsverband worden deelgeno men. De langste tocht start al om tien uur 's morgens, om half twaalf vertrekken de deelnemers aan de 25 km-tocht de 15 km start om één uur en de overige afstan den vertrekken om twee uur. Als herinnering is er voor iedere deel nemer een medaille met lint be schikbaar. Hel Rode Kruis ver zorgt de medische begeleiding. Mode Aksenten in Vlissingen be gint 18 oktober met een cursus mannequin/dressman. Daarbij wordt vooral gelet op houding, presentatie en uiterlijke verzor ging. Regelmatig worden gastdo centen uitgenodigd, die vertellen over alle vakgebieden die raak vlakken hebben met 'modelling'. Inlichtingen: 01184-13585. Aan de hand van een routebe schrijving met vragen en op drachten kunnen belangstellen den zaterdag 5 en zondag 6 okto ber deelnemen aan een grote na- tuurwandeltocht in het bos- en duingebied van Weslhove bij Domburg. Daarbij staan de ont wikkelingen in de natuur ten ge volge van de seizoenwisseling centraal. De route begint bij het Zeeuws Museum Natuurhistorie in Kasteel Westhove. Voor de or ganisatie tekenen de Natuurvere- niging Walcheren KNNV, de Educatieve Werkgroep van de KNNV, de Educatieve Werk groep van de KNNV, de Vogel- werkgroep Walcheren en hei Zeeuws Museum Natuurhistorie Starten kan tussen 13 en 15 uur. Aan de hand van dia's vertelt de heer H. Mandemaker over de planten en duinen van Schier- monnikooog, Meyendaal, Schou wen en Walcheren. Hij spreekt dinsdag 8 oktober op uitnodiging van de afdeling Zeeland van de Nederlandse vereniging voor Slechthorenden. De bijeenkomst wordt gehouden in de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousieense- dijk in Middelburg en begint om 14.30 uur. Er is een ringleiding aanwezig. Inlichtingen: 01180- 12118. De gemeenteraad van Domburg buigt zich dinsdag 8 oktober over een kleine agenda. De raadsleden wordt gevraagd het programma stads- en dorpsverenieuwing vast te stellen en moeten instemmen met het in exploitatie brengen van het bestemmingsplan Park Rey- gersberg II, fase II. De raadsver gadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis van Domburg. De sportvereniging DUO in Me- liskerke en Grijpskerke stelt be langstellenden in de maand okto ber in de gelegenheid om gratis te sporten. Het gaat hierbij om gymnastiek, volleybal, zaalvoet bal, trimmen in de zaal en jazz- gymnastiek. Informatie: 01186-1419. Op het terrein van het Haven schap Vlissingen in het Sloege- bied wordt vrijdag 4 en zaterdag 5 oktober het nationaal kampioen schap ploegen gehouden. Zater dag vindt onder auspiciën van het NTTO ook een trckker-trekwed- strijd plaats. Het programma ver meldt verder: Ploegen met oude tractoren, plo'egent paarden, het dorsen van wintertarwe met een oude dorsmachine, een trekker- behendigheidswedstrijd en de monstraties van een aantal oude ambachten. Inlichtingen: 01660- 2805. Wintersporters die zich willen voorbereiden op hun skivakantie kunnen vanaf zondag 6 oktober weer deelnemen aan de ski-trim, die voortaan elke zondagmorgen om 10.30 uur wordt gehouden op de parkeerplaats van het Nollebos in Vlissingen. Bij slecht weer wordt de ski-trim in een overdekte ruimte gehouden. De toercommissie van het district Zeeland van de KNWU houdt zondag 6 oktober een sluitings sterrit naar de Stationsrestauratie in Vlissingen. Deelname aan deze sterrit staat open voor alle toer- fietsers. De afmeldtijd ligt tussen 11 en 13 uur. Informatie: 01180- 15388. Vrouw en Werk Zeeland zet een cursus op voor vrouwen die een eigen bedrijfje willen beginnen. Daarbij worden onder andere or ganisatievorm, begroting, belas tingen, subsidiemogelijkheden et cetera behandeld. De cursus wordt voorafgegaan door een in formatiebijeenkomst, waarbij een film wordt vertoond over een aantal vrouwenbedrijven. Infor matie: 01180-37555." of 01184- 87427. De drive-in-show Powerlight Po- werlight verleent medewerking aan de rock and roll-avond die vrijdag 4 oktober om 20 uur be gint in buurthuis de Paraplu aan de Alexander Gogelweg in Vlis singen. Informatie: 01184-65453. De Middelburgse Vrouwenraad begint donderdag 10 oktober met een cursus vergader- en discussie techniek. De cursusavond begint om 19.30 uur in gebouw De Schakel aan de Bachten Steene in Middelburg. Docent is de heer J. Cozijnssen. De cursus ziekenver zorging thuis begint woensdag 23 oktober om 9.30 uur in het Rode Kruis-gebouw aan het Molenwa ter in Middelburg. In ontmoe tingscentrum Dauwendaele wordt 22 oktober vanaf 14.15 uur een bijeenkomst gehouden over het thema 'vrouw en geweld'. Inlich tingen: 01180-26121 of 01180-13207. De Zeeuwse Culturele Raad ver gadert donderdag 3 oktober om 14 uur in het gebouw van de Stich ting Zeeland, Dam 31 in Middel burg. Aan de orde komen ver schillende zaken op het gebied' van educatief werk, wooncultuur, beeldende kunst, theater, letteren, muziek en cultuurbehoud. Alle bejaarden in Oost-Souburg kunnen elke vrijdag van 14 tot 16 uur een soos bijwonen in bejaar dentehuis De Zoute Viever in Oost-Souburg. De soos is een ac tiviteit van de afdeling Souburg en Ritthem van de Algemene Ne derlandse Bond van Ouderen ANBO. Inlichtingen: Middel- burgsestraat 112 Oost-Souburg. De Zeeuwse Slechthorende Jon- gerenclub heeft zaterdag 5 okto ber een zaal van dc Zeeuwse Bi bliotheek aan de Kousteensedijk in Middelburg gereserveerd voor het houden van een kennisma- kings- en ontmoetingsavond. Die begint om 19.30 uur. Informatie: 01180-23501 (na 18 uur). De groep voor weduwen en we duwnaars, die regelmatig onder begeleiding van FIOM Zeeland bijeenkomt in Goes, heeft me vrouw van Wesseling van Het So ciaal Centrum en mevrouw Boot van de PMD bereid gevonden om donderdag 3 oktober een inlei ding te houden over gezinszorg. De bijeenkomst begint om 19.30 uur in gebouw De Villa aan de Van de Spiegelstraat in Goes. In fo: 01180-27311. De peuterspeelzaal De Zandvre- terljes houdt vrijdag 4 oktober van 14 tot 16.30 uur een speelgoed- en kledingbeurs in de speelzaal aan het Zwinplein in Zoutelande. Van de opbrengst gaat een derde deel naar de peuterspeelzaal. Ook wordt koffie geserveerd. Voor de kinderen is er limonade en staat een grabbelton opgesteld. De tentoonstelling over Nepal, die de afgelopen weken te zien was in de Wandelkerk in Middelburg, is verhuisd naar het stadhuis in Vlissingen. De expositie is een in itiatief van het regionaal Unicef- comité Walcheren. Voor de zesde keer heeft dit regionale comité een expositie ingericht waarin het werk van Unicef in het algemeen, en in één land in het bijzonder wordt toegelicht. In aansluiting op de provinciale actie 'Zeeland helpt Nepal' is nu voor dit Aziati sche land gekozen. De tentoon stelling in het stadhuis van Vlis singen duurt tot en met vrijdag 11 oktober. Het Zuidmoluks koor SION uit Middelburg werkt mee aan de appèldienst, die zondag 6 oktober om 10 uur begint in de Sint Ja- cobskerk in Vlissingen. 'Sleutels tot geluk' is het thema van de dienst, waarin ds. J.D. de Boer voorgaat. Samenzang vanaf 9.45 uur. Ook de vrouwencontactgroep Kom uit je Huis heeft een kle dingbeurs voor najaars- en win- terkleding voor vrouwen en kin deren voorbereid. De beurs wordt woensdag 9 oktober tussen 13.30 en 15.30 uur gehouden in het wijkgebouw Het Zuiderbaken aan de M. de la Palmastraat in Mid delburg. De kleding kan tussen 9 en 11 uur worden aangeboden. Van de opbrengst is 25% voor de organisatie. Niet verkocht wordtn T-shirts, sokken en ondergoed. Inlichtingen: 01180-29004. Het COC begint dinsdag 8 okto ber met een serie bijeenkomsten voor lesbische vrouwen. Vrouwen die aan deze gespreksgroep willen deelnemen, kunnen bellen: 01184-72602, 01184-71751 of 01184-78949. De jeugdbibliotheken in Vlissin gen en Oost-Souburg hebben ter gelegenheid van de kinderboe kenweek een groot aantal activi teiten georganiseerd. Van 2 tot 12 oktober: Tentoonstelling van en over dieren in Vlissingen en OostSouburg met materiaal van Greenpeace en andere groepen. Vrijdag 4 oktober 16 uur Vlissin gen: Kinderen kunnen vragen stellen aan dierenarts mevrouw Th. J. Driehuis-Van Driehuis-Van Haselen. Woensdag 9 oktober Oost-Souburg: drukkersinstuif. Kinderen kunnen met de druk pers dierenteksten en -affiches maken. Vrijwilligers welkom. Za terdag 12 oktober 15 uur Vlissin gen (ook voor kinderen uit Oost- Souburg): Kindermusical Gali leo. naar het nieuwste boek van Jacques Weijters, die als regisseur optreedt. Kinderen mogen zelf meespelen. Generale repetitie vooraf in de Frans Naerebout- school. Alle toegang gratis. De afdeling Westkapelle van de Partij van de Arbeid vergadert vrijdag 4 oktober in "Noordzee- galm" in Westkapelle. De partij leden praten over het ontwerp- verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar, over de kandidaten lijst voor die verkiezingen en over het ontwerp-verkiezingsprogram- ma voor de eveneens volgend jaar te houden Tweede-Kamerverkie zingen. Omstreeks 20.30 uur ver tellen leden van Amnesty Inter national iets over het werk van deze wereldwijde organisatie. Daarbij wordt een film over Zuid-Afrika vertoond. Het tweede gedeelte van deavond is open baar. Het eerste gedeelte begint om 19 uur. De vereniging 'Ouders van een overleden Kind' komt zaterdag 19 oktober bijeen in Terneuzen. Leen Jobse opent de bijeenkomst met een inleiding. Daarna is er gelegenheid om met lotgenoten te praten over de problemen die zich voordoen na het verlies van een kind. De bijeenkomst wordt ge houden in gebouw Pro Rege aan de De Jongestraat 1. Inlichtingen: 01100-30849. De Middelburgse FIOM-groepen voor weduwen en weduwnaars luistert dinsdag 8 oktober naar een inleiding van Ger Wolters van de Telefonische Hulpdienst. Deze bijeenkomst begint om 19.30 uur in het gebouw van FIOM-Zee- land aan de Varkensmarkt in Middelburg. Inlichtingen: 01180-27311. De bijeenkomst is bedoeld voor alle belangstellen den. ln Rooms-Katholieke kringen is de maand oktober gewijd aan Maria. Daarom stelt zuster Wil- frida belangstellenden in de gele genheid om elke donderdag in oktober bij haar thuis de Rozen krans te bidden. De bijeenkom sten beginnen om 19.45 uur op het adres Ruys de Beerenbroecstraat 25 in Vlissingen. De Stichting Dansz uit Goes houdt een auditiedag voor dansers en danseressen op zaterdag 12 oktober. Wie wil deelnemen dient dat schriftelijk mede te delen aan de stichting (Donkerstraat 72 in Goes) vergezel van een pasfoto. Dansz tracht in Zeeland een se- mi-professionele dansgroep van de grond te krijgen. Ze doet dat door avondvullende balletpro gramma's in te studeren. Een der gelijke uitvoering is er onder meer op zaterdag 12 oktober in Hein- kenszand. In november komen de dansers naar de Middelburg, Zie- rikzee en Terneuzen. Wie eerst telefonisch informatie wil kan bellen: 01100-30843. of 01180-23439. De Summit Lighthouse houdt woensdag 16 oktober een lezing met dia's over de leringen van de 'meesters van de grote witte broe derschap'. Het onderwerp van de avond is: 'De ascended masters (opgevaren meesters) en hun re volutie in hoger bewustzijn. Uw weg naar het nieuwe tijdperk'. De bijeenkomst begint om 20 uur in gebouw De Schakel. Inlichtingen: 020-317740. De Jongerenontmoetingswerk plaats (JOW) van het sociaal-cul tureel werk de Hayman in Mid delburg is weer open. Jongeren kunnen daar op dinsagmiddagen houtbewerken en timmeren, op woensdagmiddagen stof bedruk ken, kleding ontwerpen en siera den maken en op donderdagmid dagen werkenmet computers. In- alle gevallen is de JOW geopend van 14 tot 16 uur. Ook de bar/ontmoetingsruimte is dan geopend. De JOW is bedoeld voor jongens en meisjes van 16 jaar en ouder die van school af zijn en overdag tijd hebben. Inlichtingen: 01180-29004. Buurthuis de Zwaan in Oost-Sou burg begint bij voldoende be langstelling op dinsdag- en don derdagmorgen een cursus kleding maken voor beginners en gevor derden. Ook wordt daar breien en haken geleerd. Naaimachines en modebladen zijn aanwezig, stof moet zelf worden meegebracht. Kinderopvang mogelijk. Infor matie: 01184-61252. De heer Joos Siereveld uit Arne- muiden vierde afgelopen zaterdag zijn 104-de verjaardag. De heer Siereveld verblijft momenteel in Der Boedc in Koudekerke. Hij werd onder meer gelukgewenst door burgemeester M.M. Mar- kusse van Arnemuiden. wethou der J. Ovaa van Valkenisse en SVRZ-directeur M.L. Almekin- ders. Een aantal natuurliefhebbers heeft de Middelburgse afdeling van de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie (NJN) nieuw leven ingeblazen. De NJN is een vereniging voor jongeren van 12 tot 23 jaar, die in hun vrije tijd graag de natuur intrekken. De NJN-Middelburg houdt verder elke zondag een excursie naar mooi stukjes natuurop Walche ren. In de herfstvakantie staat een kamp in Vrouwenpolder op het programma. Verder wordt het blad Oezemoes uitgegeven. In lichtingen: 0118027544? Zowel in Goes (15 oktober) als in Vlissingen (16 oktober) kan de jeugd van 10 tot 18 jaar deelne men aan een 'basketbalclinic'. Een clinic is een trainingsdag, waarbij alle facetten van de bas- ketbalsporl worden beoefend. Het oefenprogramma past bij ieders niveau, zodat de dag voor begin nende en gevorderde spelers is bedoeld, verschillende bekende trainers en coaches, waaronder Amerikaanse eredivisiespelers, begeleiden de clinics. De organi satie is in handen van de Neder landse Basketbal Bond en Marat hon (Vlissingen). BV Souburg en Volharding (Goes.) De clinics be ginnen om tien uur. Opgave vooraf is vereist. Opgave: 01184- 10986, 073-423577 of 01100- 23482. De VARA maakt op 3 december opnamen voor het radioprogram ma Vara's Generale. Groepen die in het programma willen optre den. kunnen zich aanmelden. Daarbij gaat het om big bands, folkgroepen, Nederlandstalige popgroepen, jazzorkesten, kleine klassieke ensembles, vertolkes van het Nederlandse Lvenslied, zon- dagdichters en blues bands. Op gave schriftelijk bij de Culturele Raad in Vlissingen: Postbus 51, 4380 AB Vlissingen. Daar kan het publiek ook gratis kaarten aan vragen. Groepen moeten ook een geluidsbandje met minimaal drie nummers opsturen. Bram de Bree is 25 jaar in dienst van de firma Suurmond in Oost- Souburg. Op vrijdag 25 oktober wordt hem een receptie aangebo den in zaal Rehoboth te Oost- Souburg tussen 17 en 19 uur. Vroegtijdige onderkenning van zwakzinnigheid, ouder-ouder- hulp, praktische en opvoedkundi ge thuishulp in gezinnen waar een zwakzinnig kind is geboren en voorlichting aan ouders van zwakzinningen, zijn zaken waar voor geen of weinig subsidie wordt gekregen. Daarom wordt in de week van 7 tot en met 12 okto ber de Nationale Collecte Gees telijke Gehandicapten gehouden. De opbrengst gaal naar maat schappelijke instellingen die ac tief zijn voor geestelijk gehandi capten. naar ouderverenigingen en naar ouders van zwakzinnigen. Open nü een spaarrekening bij deNMB en u kunt kiezen uit Zilveren gulden Wilhelmina uit 1929 of 1931. Diameter 28 mm, getvicht 10 gram, zilvergehalte 720/1000. In cassette. Zilveren gidden Juliana uil de vijftiger jaren. Diameter 25 mm, gewicht 6,5 gram, zilvergehalte 720/1000. In cassette. Socmpi, de populairste spaarvogel van Nederland. Hij is voorzien van eeti slotje, zodat hij niet z'n hoofd hoeft te verliezen als hij vol is en de spaarcentjes eruit moeten dm naar de batik te brengen. A nliekc zilveren dubbele wapetistuiver uit de periode 1744-1792. Diameter 22 mm. In cassette. dertiger jaren. Diameter 22 mm, gewicht 5 gram, zilvergehalte 720/1000. In cassette. Eindelijk is het dan zover: de ANWB zal vanaf begin oktober weer kunnen beschikken over een eigen pand voor het verrichten van technische keuringen en het geven van technische informatie in de provincie Zeeland. Op don derdag 3 oktober opent de burge meester van Vlissingen drs. Th. J. Westerhoul, officieel het nieuwe ANWB-Technocentrunr aan de Hermesweg 15 in Vlissingen. De auto van de burgemeester zal dan als voorbeeld dienen voor een al gemene periodieke autokeuring. Het Zeeuws Instituut voor Kunst zinnig Vorming (ZIKV) heeft nog plaatsen vrij bij de cursus toneel spelen voor mensen van 18 jaar en ouder. De cursus is 2 weken gele den begonnen. Inlichtingen: 01180-34711 of 01180-33987. Engels In het buurthuis 'de paraplu' aan de Alexander Gogelweg te Vlis singen begint donderdag 3 okto ber en de daarop volgende dins dagmiddag een cursus Engels voor beginners en gevorderden. Dc aanvangstijden voor beginners op de dinsdagmiddag en donder dagavond zijn 14.00 en 19.30 uur. De cursus voor gevorderden be gint een uur later. De cursus bes taat uit acht lessen van een uur en wordt gegeven door een bevoegd docent Engels. Voor informatie en opgave: 01184-65453 of bij de docent 01184-16084. De vereniging Tesselschade Ar beid Adelt houdt twee verkopin gen van kunstnijverheids artike len. De opbrengst van deze zelf gemaakte artikelen gaat naar vrouwen die om financieële rede nen geen studie of opleiding kun nen volgen. Dinsdag 8 oktober wordt een verkoping gehouden ten huize van mevrouw Y. Pom- pe-Brijk. Gortstraat 38 in Mid delburg; donderdag 10 oktober bij mevrouw N. van Dissel-Gou- driaan. Kleine Kade 47 in Goes. In beide gevallen zijn de ope ningstijden 10.30-15.30 uur. Het grote succes van de in april '84 gehouden huisvlijttentoonstelling (ruim 500 bezoekers) is aanleiding geweest dit jaar weer een expositie van huisvlijt te houden in het ve renigingsgebouw De Arne in Ar nemuiden. Alles wat met huisvlijt te maken heeft of met het beoefe nen van een hobby, wordt ge toond. Hieronder vallen onder meer brei- en haakwerk, kant- kloswerk, modelbouw, schilder werk, houtsnijwerk, boetseerwerk en dergelijke. De expositie wordt vrijdag 25 en zaterdag 26 oktober gehouden. De Kruisvereniging Walcheren- Oost wijdt een praatavond aan het zindelijk worden van peuters en kleuters. Na een korte inleiding is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Dc bijeenkomst begint dinsdag 15 oktober in het wijkgezondheids centrum aan de Roozenburglaan in Middelburg. Opgave vóór za terdag 12 oktober: 01180-14366. "Slaapt God?" is het thema van de welkomdienst, die zondag 6 okto ber om 19 uur begint in de Getui- geniskerk in Middelburg. De dienst is georganiseerd door de samenwerkende kerken van Mid delburg. Voorganger is ds. R.P. Ytsema. De Gideonsbende, She- borin en het Welkombo verlenen muzkale medewerking. Mevrouw D.W. Swerus-Van der Haar uit Middelbur is onlangs benoemd tot lid van het algemeen bestuur van het Nederlands Bij belgenootschap. Zij werd tevens voorzitster van de hoofdafdeling Zeeland, van het bijbelgenoot schap. In beide functies volgt zij mevrouw J. Kuiken-de Groot op. Om de vorderingen te laten horen geeft de blokfiuitgroep van de koninklijke harmonie Ons Ge noegen uit Vlissingen op woens dag 9 oktober een concert in het repetitielokaal aan de Koestraat te Vlissingen. Momenteel zijn er bij deharmonie twee blokfluit- groepen in opleiding. Deze in strumenten dienen- als basis voor de jeugd die 'later' een ander blaasinstrument in de harmonie gaat bespelen. Om een gedegen muzikale ondergrond te hebben begint de jeugd vanaf acht jaar met het leren bespelen van een blokfluit. Daarna treedt ze toe tot de jeugdharmonie waar een in strument van keuze klaarligt. Het blokfluitconcert woensdag 9 ok tober - aanvang 13.30 uur - is be doeld om jongeren warm te ma ken voor muziekbeoefening. Bij voldoende aanmeldingen wordt een derde blokfiuitgroep ge vormd. De Stichting Welzijn voor Oude ren in Domburg begint met een tweede gymnastiekgroep voor ou deren. De groep is bedoeld voor die ouderen, die de activiteiten van de bestaande groep te veel van het goede vinden. De eerste les begint woensdag 9 oktober om 9.15 uur in Het Schuttershof aan de Kanonweistraat in Domburg. Inlichtingen: 01188-1932 of 01187-15~14. xMOooeooocot KEURSLAGER LANGE NOORDSTRAAT 55 MIDDELBURG

de Faam | 1985 | | pagina 7