LEUK UITGEZOCHT. SUM INGEKO en een lage huur, dus zijn koper. We beta we goec We profiteren van een wereldwijde inkooporganisatie, dus zijn we goedkoper. We zijn tevreden met minder winst, dus zijn we goedkoper. Woensdag 18 september 1985 DE FAAM - DE VLISSINGER Om maar meteen met de deur in huis te vallen: we zijn nog niet klaar met het inrichten van onze winkel. Maar we zijn wèl klaar met onze uitgebreide herfst- en wintercollectie. Daarom zijn we op 17 september gewoon open gegaan. Zodat u nu al kunt profiteren van onze leuke kleding en onze lage prijzen. Zo zit dat dus. Dit houdt natuurlijk ook weer niet in dat u tijdens het winkelen regelmatig dekking moet zoeken omdat u de kreet'van onderen' hoort. Of dat uw winkelplezier wreed verstoord wordt door het lawaai van pneumatische boren. Integendeel, u kunt al heel goed zien hoe alles er bij Marca uit gaat zien. Een heel ruime kledingzaak die plezierig is ingericht. Met, als we op 31 oktober écht officieel open zijn gegaan, een hoop winkelcomfort. In de vorm van ruime pas kamers en gezellige zithoeken. Met leuke attracties voor de kinderen, zoals lachspiegels en tekenfilms op t.v. Met een schoenenafdeling, een cosmetica-stand en een bijouterie-hoek. Met een verstelatelier waar we, terwijl u erop wacht, kleine veranderingen voor u uitvoeren. Met andere woorden, een heel complete modezaak waar u voor weinig geld met plezier kunt winkelen. En geen kale textiel hal waar kraak en smaak ontbreken en met goedkoop ook alles is gezegd. Bij Marca kan het hele gezin terecht Babies, kleuters, tieners en twens. Dertigers, vijftigers en zeventigers. Vooralle soorten kleding. Modern en klassiek. In de modekleuren of in de basiskleuren. Strakke en wijde kleding. Lang en kort Van lin gerie tot visgraatkostuums. Van pyjama's tot wintertruien met ijsdessin.Van ankletstotfantasie-panties.Van sweatshirts, kokerrokken, winterjassen tot kleuterpakjes en trappelzakken. We zeiden bijna dat we alles hebben. Er is ookzo'n enorm scala aan modellen dat het u moeite zal kosten niet te slagen. En zo'n keuze aan maten dat u er nooit naast grijpt, fdoe is het mogelijk, denkt u, een leuke modezaak die tegelijkertijd zulke lage prijzen heeft Dat kan omdat Marca een kostenbesparende organisatie heeft en een lage vierkante-meterprijs betaalt. Maar vooral kan dat omdat Marca tot een keten van winkels behoort, een keten die efficiënt en fantasievol inkoopt. Voor dat inkopen staan de heren Mar(tens) en Ca(ts). Gezamenlijk opereren zij over de hele wereld. Martens is een actieve, trendgevoelige jongeman. Iemand die zich nogal eens door zijn enthousiasme laat meeslepen. Martens volgt altijd zijn neus voor alles wat leuk en bijzonder is. Daarom wijkt Cats nooit van Martens' zijde. Cats blijft altijd, onder elke Italiaanse of Koreaanse zon, de koelheid zelve. Hij bewerkt onverstoor baar zijn zakjapanner. Cats wil niets minder dan de allerlaagste prijzen voor de leuke kleding die Martens uitkiest. Met zijn rekentalent weet hij messcherpe prijzen te bedingen. Samen zorgen Martens en Cats ervoor dat de Marca-kleding leuk is uitgezocht en slim wordt ingekocht. Marca is op 17 september geopend in het Miro Center te Vlissingen.

de Faam | 1985 | | pagina 12