SEIZOENOPRUIMING!! met aantrekkelijke prijzen: 10 SPECIALE AANBIEDINGEN RENAISSANCE Lts-ers elektro »F) Walcheren heeft Huis-aan-Huisbladen die echt gelezen worden: De Faam en De Vlissinger. Mts-ers werktuigbouw £3 OPRUIMING 10-50% KORTING DUIMELOT Middelburg bijzonder scherp afgeprijsd... C-niveau 0 karpetten O smyrna tafelkleden 0 vloerbedekking O handweeftafelkleden O dekens in draion en wol O dekbedden (1 -pers., 2-pers., Iits-j O matrassen 0 gordijnstoffen %i bedspreien A ledikanten LELIE tWêê Kleding van 1 t/m 4 jaar Woninginrichting Woensdag 3 juli 1985 DE FAAM-DE VLISSINGER Over bloemen... Gevonden voorwerpen in Middelburg (veel coupons tegen spotprijzen) zowel synthetisch als dons) VLISSINGEN BELLAMYPARK 46-48 TEL. 01 184-12988 Pechiney Nederland N. V. zoekt voor haar aluminiumtabriek aan de Quarleshaven te Vlissingen-Oost: Pechiney Nederland N. V. is een Nederlandse vestiging van het Franse concern PECHINEY, één van de grootste Europese maatschappijen op het gebied van de produktie en verwerking van o.a. aluminium. Deze moderne aluminiumfabriek bevindt zich in het Sloegebied in Zeeland en produceert per jaar 170.000 ton aluminium in de vorm van gieterijlegeringen, extrusiepalen en wals- blokken. Het bedrijf heeft ongeveer 920 medewerkers in dienst. om opgeleid te worden voor het V.E.V.-diploma monteur bedrijfsinstalla ties, voor het elektrisch onderhoud. De opleiding voor het V.E. V.-diploma vindt plaats op het bedrijf en op de streekschool te Middelburg. Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde opleiding, kunt u uw sollicitatie richten aan onze afdeling Personeelszaken. Ook kunt u telefonisch kontakt opnemen met deze afdeling, tel. 01196-16651, toestel 138. PECHINEYi Pechiney Nederland N. V. Quarleshaven Postbus 49 4380 AA Vlissingen Een bloem met een boeiend verleden. De geschiedenis van de lelie gaat ook ver te rug. Reeds vele jaren voor Christus was de bloem het symbool van zuiverheid en ook in de middeleeuwen was het woord lelie syno niem met maagdelijkheid en kuisheid. In de middeleeuwse schil derkunst en in de heraldiek heeft de lelie altijd een be langrijke rol gespeeld. De Fransen kozen de lelie zelfs in hun wapen. Aan het eind van de vorige eeuw diende de plant als grondstof voor bepaalde medicijnen. Het produkt lelie is uit de Nederlandse sierteelt niet meer weg te denken. Aan het eind van de zestiger jaren ontwikkelde de lelie cultuur zich op grote schaal. Dankzij kruisingswerk en verbeterde kweekmethoden ontstond er een grote ver scheidenheid in vorm en kleur en intussen zijn wij zo gelukkig, dat we lelies het gehele jaar door kunnen kopen. Een "topper" werd in de loop der jaren de oranjekleurige 'Enchant ment'. Hij werd vooral populair door zijn vurige, zonnige kleur. De 'En chantment' behoort tol de z.g. Midcenturykruisingen, welke groep lelies een aan trekkelijk aantal variëteiten omvat. Zo zijn er de gele 'Connec ticut King' en 'Sunray'. de rode 'Prominence' en 'Fire Cracker', de oranje 'Har mony', de witte 'Sterling Star' en 'Mont Bianc' en de rood/geel gevlamde 'Festi val'. Populaire z.g. Oriën- talkruisingen zijn de ro ze/rood met wit gespikkel de 'Star Gazer' en 'Jour ney's End'. Let er op dal altijd met een scherp mes een schuin stukje van de stengel wordt afgesneden, voordat de bloem in de vaas wordt ge zet. Hel toevoegen van snij bloemen voedsel verlengt het "vaasleven" van de le lie. Jazeker, zonder overdrijving mag gesteld worden dat de Faam en De Vlissinger uitzonderlijk goed gelezen worden. Nier zo vreemd natuurlijk, wint De Faam en De Vlissinger zijn bladen die bewust zeer veel informa tie geven. Elke week bijvoorbeeld een pagina met gemeente-nieuws. Plus talloze andere wetenswaardig heden geven in en over de regio. Ot de rubriek "Auto-aktueel", boordevol interessant autonieuws. En daarnaast is er natuurlijk ruim aandacht voor allerlei zakelijk nieuws. Met zo'n 20% redaktioneel nieuws heeft De Faam/Vlissinger een hoge leesintensiteit waar uw commerciële boodschap wel bij vaart. Als u dan ook nog weet dat beide bladen met offsetdruk werken en dat er talloze mogelijkheden zijn voor insrekers of bijsluiters, dan is De Faant/Vlissinger op z'n minst een medium dat u moet proberen. Tien tegen één dat het daarna vaste prik wordt. jet; bruine portemonnee, inhoud kleingeld; bruine portemonnee met rits, in houd geld: rood/bruine In de periode van 1 tot en knipportemonnee, inhoud met 15 juni zijn bij de ge- geld: zwarte portemonnee meentepolitie te Middel burg de volgende voorwer pen als gevonden aangege ven: 1 dameszonnebril; bankbil- inhoud kleingeld: zwarte portemonnee, (vouw-) in houd bankbiljetten en houd lege plastic tas Tref: center; houten balk: kunst gebit: trainingspak, maal 152. donkerblauw/licht blauw met rode bies; ka toenen damesjas, licht blauw; regenpak geel; gele regenbroek; 1 sportjack, donkerblauw met licht- kleingeld; donkerbruine le- blauwe sticker bos sleu ren herenportemonnee, in- tels; zwarte fototas inhoud Voor de technische dienst van onze aluminiumfabriek aan de Quarleshaven te Vlissingen-Oost, vragen wij Pechiney Nederland N. V. is een Nederlandse vestiging van het Franse concern PECHINEY, één van de grootste Europese maatschappijen op het gebied van de produktie en verwerking van o.a. aluminium. Deze moderne aluminiumfabriek bevindt zich in het Sloegebied in Zeeland en produceert per jaar 170.000 ton aluminium in de vorm van gieterijlegeringen, extrusiepalen en wals- blokken. Het bedrijf heeft ongeveer 920 medewerkers in dienst. voor de functie van onderhoudsmonteur in dagdienst. In de zeer moderne fabriek worden de installaties grotendeels hydraulisch of pneumatisch bestuurd. Ervaring op dit gebied is daarom een belangrijk pluspunt, hetgeen betekent dat men eventueel in een hogere rang kan worden aangesteld. Hebt u deze speciale ervaring niet, dan stellen wij u in de gelegenheid om via bedrijlscursussen de diploma 's pneumatiek en hydrauliek A en B te behalen. Er is voor vervoer op Walcheren en Zuid-Beveland een gunstige regeling van kracht. Nadere inlichtingen kunt u dagelijks krijgen bij onze afdeling Personeelszaken,'óók telefonisch: 01196-16651, toestel 138. Vraag vrijblijvend een informatiefolder, nadere gegevens over arbeidsvoorwaarden en een sollicitatieformulier. PECHINEYi Pechiney Nederland N. V. Quarleshaven Postbus 49 4380 AA Vlissingen houd rekening, sleutelbos, kleingeld; oranje leren por temonnee, inhoud biblio theekkaart: plastic las. in houd 3 jurken, rok. blouse; zwarte fietstas. inhoud blauwe nylon regenjas, bandenreparatiedoos; brui ne tas inhoud puzzel, tel- raam, kinderboeken -F te keningen; zwarte fietstas; dubbele bruine fietstas, in- groolhoekobjectief, teleob- jectief, filmpje; digitaal kinderhorloge; zilveren rin getje met groen steentje; sleutels. Dieren: witte valkparkiet; 2 "12 we ken" oude hondjes, zwart/bruin en zwart/wit; poedel, reu, bruin, met bruin leren halsband met tele foonnummer. Ook koopjes in wiegenboxen en kinderwagens. '>f> alles vod'

de Faam | 1985 | | pagina 10