E A 2^ AK 3 ia SPG timmert aan de weg 25ste DAF voor Van Keulen Braderieactie De Snelle Vliet: Surprise cadeaus in fraai monumentenpand Wees er als de kippen bij pot ruimt op! tw 360 bankstellen De heer Sieverding uit Grijpskerke won 10-daagse reis naar Spanje. Van de Ree Brilmode na verbouwing heropent leolux kortingen tot 50% NU 6.998,— n uurtje rijden de sede hülsta Hardy heropende optiek en beauty-salon En niet zo'n beetje ook! in zeeuws-vlaanderen DE FAAM-DE VLISSINGER Woensdag 26 juni 1985 500 ARBEIDSPLAATSEN VOOR SCHOOLVERLATERS LEVENSMIDDELEN OPLEIDING lp !prm k pot exposeert van 1.200,- tot 25.000,- Het dringend tekort aan vakman schap in de bedrijfstak grond-, wa ter-, spoor- en wegenbouw is de reden geweest waarom de aanne-, mersbedrijven in deze bedrijfssec tor de opleiding van jeugdigen ge zamenlijk gaan aanpakken. Om dit te realiseren hebben zij 24 regio nale stichtingen opgericht. Deze Stichtingen Praktijkopleiding Grond-, Water-, Spoor- en We genbouw - kortweg aangeduid als SPG's - bieden leer/arbeidsplaat sen voor 500 jongeren in de leeftijd van 17 tot 20 jaar. Deze leer/arbeidsplaatsen zijn bedoeld voor de primaire oplei dingen via het leerlingwezen. Het gaat hierbij om de opleidingen: straatmaker, vakman wegen bouw, vakman buisleidingen, machinist grond- water- en we genbouw, machinemonteur grond, water-, spoor- en wegen bouw. De SPG neemt de jongeren na een proefperiode in dienst. Ze worden dan tewerkgesteld bij de in de stichting deelnemende bedrijven. Dat kan tijdens de opleidingspe riode bij verschillende bedrijven zijn, hetgeen de praktijk opleiding ten goede komt. Naast de praktij kopleiding in het bedrijf gaat de leerling één dag per week naar de streekschool voor beroepsbegelei dend onderwijs voor theoretische scholing. De opleiding staat onder controle van de Stichting Beroepsoplei dingen Weg- en waterbouw te Gouda, het door het ministerie van onderwijs en wetenschappen aangewezen landelijk opleidings orgaan voor de grond-, water-, spoor- en wegenbouw. De leerlin gen krijgen voor de duur van de primaire opleiding een werkga- rantie. Wie interesse heeft voor zo'n op leiding, of meer wil weten over de mogelijkheden, kan telefonisch of schriftelijk contact opnemen met: SPG, regio Midden Zeeland, Postbus 8003, 4330 EA Middel burg. Bij DAF-dealer Poppe Bedrijfswa gens Veere is begin juni de 25ste DAF, een FTS 3300, overgedragen aan het transportbedrijf Van Keu len te Biggekerke. Het geschiedde door de heer Rien Poppe, Direk- teur van Poppe Bedrijfswagens (zie foto). De heer en mevrouw Hardy tijdens de drukbezochte receptie. Vrijdag 21 juni heropende Hardy- optiek aan het Bellamypark in Vlissingen de zaak. De avond daarvoor bezochten de genodigden een receptie. De belangstelling was overweldigend. De optiekzaak en beauty-salon van Frank en Angely Hardy heeft een geheel nieuw gezicht gekre gen doordat het hele interieur is vernieuwd in de moderne tinten grijs met wit. Op de vloer is een grijs met witte vloerbedekking aangebracht met daarop drie ge zellige zitjes. Aan de wanden staan nieuwe vitrines en kasten die veel minder ruimte in beslag nemen en waar de nieuwe collec tie brillen en zonnebrillen veel beter uitkomen. Angely heeft nu ook een eigen zijkant waar ze haar schoonheids spullen tentoon kan stellen waar door alles overzichtelijker is ge worden. Op de eerste verdieping heeft ze een salon waar men te recht kan voor een schoonheids behandeling. Ook is er een zon nebank. Deze combinatie van op tiek en beauty-salon is zo'n vijf jaar geleden ontstaan en dat gaat dan ook prima samen. Nu het al lemaal wat ruimer is geworden, zo vertelt een enthousiaste Angely, moet het allemaal nog beter uit de verf komen. "Voordat we de zaak gingen ver bouwen was alles bruin. Maar je moet toch een beetje de trend volgen en zodoende zijn we tot deze keuze gekomen. De zaak is een week gesloten geweest om dit alles tot een nieuw geheel te krij gen en we hopen dan ook dat het in de smaak valt bij onze klanten", aldus het echtpaar Hardy. In verband met recente ont wikkelingen in de Levens middelenbranche is door het Centraal Onderwijsinstituut voor de Levensmiddelen branche (COL), in samen werking met de Melk- en Zuiveldetailhandel (OMZ) de ondernemersopleiding voor deze branche vernieuwd; een driejarige opleiding met 34 lesavonden per jaar. verspreid over geheel Nederland, waar onder Terneuzen en Bergen op Zoom. Het laatste studie jaar geeft de mogelijkheid zich te specialiseren voor een groot bedrijf of een kleinere zelfstandige winkel. Het eind diploma geeft ook recht op vestiging in vele andere bran ches. Inlichtingen bij het Col, Post bus 142, 3970 AC Driebergen. Telefoonnummer 03438-13494. Poppe Bedrijfswagens Veere, een DAF-dealer met 12 man perso neel is voortgekomen uit een be- drijven-kombinatie, waarin men zich toelegde op wagenmakerijk, kolen- en vishandel, transportak- tiviteiten, dealerschappen in per sonenauto's, en restaurantexploi tatie. Een aantal van deze onder nemingen wordt in groter fami lieverband nog steeds geleid en verder uitgebouwd. Vanaf 1 mei 1968 is Poppe DAF- dealer voor Walcheren. Zoals ook elders in Zeeland tekende zich bij Poppe eenzelfde ontwikkeling af als destijds bij de Van Doome's in Deurne: van de wagenmakerij naar de bedrijfswagens. Poppe als DAF-bedrijfswagen- dealer is goed ingevoerd in het betrekkelijk kleinschalig wegtran- sportgebeuren op Walcheren, waar de havenaktiviteiten van Vlissingen een beduidende rol vervullen. Een voorbeeld daarvan is de ontvanger van de 25ste DAF: Van Keulen te Biggekerke. Deze transportondernemer begon ge durende de oorlog als een bode dienst met paardentraktie. Het bedrijf is inmiddels uitgegroeid tot een internationale wegvervoe- ronderneming met 300 ton laad vermogen en 18 man personeel, die zich toelegt op agrarisch ver voer in bulk, het slepen van con tainers en ferrytrailers en aktivi- teiten in de kipwagensektor. In 1964 kocht Van Keulen zijn eerste DAF bij Poppe, die toen nog als subdealer fungeerde. deze prijsvraag - in landelijk ver band - wordt later bekend ge maakt. Hoofdprijs daarbij is een reis naar Joegoslavië. Tijdens de braderiedagen werden bezoekers speciaal geattendeerd op de eigen touringcarreizen van De Snelle Vliet naar Spanje; er waren sensationele aanbiedingen Voor de heer R.J.J. Sieverding uit Grijpskerke was het bezoek dat hij tijdens de braderie-dagen in Mid delburg bracht aan het reisbureau De Snelle Vliet in de Koorkerk- straat niet voor niets geweest. Hij maakte niet alleen kennis met de vele mogelijkheden die dit reisbu reau heeft op het gebied van het geautomatiseerde reserveringssys teem waarin alle gerenommeerde reisorganisaties zijn opgenomen maar hij leverde daarbij ook een juist ingevuld prijsvraagformulier in: goed voor een 10-daagse reis naar Spanje in een luxe touring car, voor twee personen. Zaterdagmiddag om halfdrie kwam hij als gelukkige winnaar uit de bus tijdens de trekking bij het reisbureau. Er waren ook tal rijke troostprijzen in de vorm van tassen in alle kleuren van de re genboog, beschikbaar gesteld door verschillende reisorganisa ties. Drie dagen lang maakte De Snelle Vliet van de gelegenheid gebruik op zich aan het publiek te presenteren. Voor de kinderen waren er ballonnen en stickers en de oudere gasten werden onthaald op koffie. Vrijdagmiddag was het promotie team van Yugotours bij de Snelle Vliet op bezoek. Een achttal da mes deelde daarbij stickers en folders uit aan het talrijke pu bliek. Ook deelden zij wedstrijd- zoals twee weken reizen en maar formulieren uit. De uitslag van één week betalen. De heer van de Ree in zijn vernieuwde winkel In de derde ronde van de actie van de Scheldestraat winkeliers en de Nederlandse Spoorwegen zijn de prijswinnaars weer in de bloemet jes gezet. Op de foto, van links naar rechts; de heren P. Willems. S.D. Krol, D. Mijnsbergen, A. Broekert en Hei- la Ponse. De eerste prijswinnaar, C. Verhey, ontbreekt op de foto. Van de Ree brilmode 'zit' nu bijna tien jaar in de panden 9-13 aan de Korte Geere in Middelburg. Begin volgend jaar wordt dit jubileum gevierd. Het interieur van het be drijf zag er ondanks een decennia zakendoen nog als nieuw uit. Toch wilde ondernemer Van de Ree zijn zaak veranderen. Hij was niet al leen uitgekeken op de beige-bruine kleuren van het interieur, maar ook de indeling was niet geheel naar de wens van de ondernemen de opticiën. Bovendien was de presentatie wat verouderd. Er volgde een verbouwing. De winkel ging bijna twee weken dicht en in die tijd is er heel wat veranderd. De belangrijkste wij ziging is dat de werkplaats nu centraal en open in de winkel is opgesteld. "Er is nu een direct contact met de klanten, een ver betering naar beide kanten. De -klant kan zien hoe er wordt ge werkt en wij kunnen vanachter de werktafel het eerste contact met de klant maken", aldus de heer Van de Ree. Ook de kleurstelling is nu weer hypermodern: grijs met bordeaurood. Voorts is de ogen- testapparatuur naar het achterste deel van de winkel verhuisd en is er een geheel vernieuwd interieur geplaatst. Öm tijdens de verbouwingswerk zaamheden zoveel mogelijk ruimte te hebben, werd vooraf een grandioze opruiming gehouden van de brilmonturen en dat is dan weer de reden dal er nu bij de vernieuwde Van de Ree Brilmode een geheel nieuwe collectie mon turen is te zien. Vorige week zaterdag is 'Surprise cadeaus' een winkel voor aller hande leuke presentjes - aan het Damplein 17 in Middelburg voor het publiek geopend. In de vroegere woonkamer van het monumentenpand 'De gou den bock' heeft Marga Roovers haar winkel ondergebracht. De plannen waren er al lang. De ver bouwing heeft bijna een jaar ge duurd omdat zij dat samen met haar man Ger en enkele hulp krachten in de vrije uren heeft gedaan. Het interieur is zoveel mogelijk in de stijl van het pand gehouden, met balkenplafond en oude plavuizen op de vloer. Het echtpaar Roovers heeft nu de huiskamer een verdieping hoger ingericht. De winkel herbergt een keur van geschenkartikelen die uiteenlopen van aardewerk, porcelein, glas werk. decoratieve brooddcegfigu- ren. houten eenden en Lloyd- loom-artikelen. alles in stijl uitge stald over de beschikbare vijftig vierkante meter. Ook verkoopt Marga Roovers kleine lederwaren zoals tassen en riemen. De vraag naar kleine sfeervolle winkeltjes neemt hand over hand toe en dat idee wil de jonge on derneemster ook in de Zeeuwse hoofdstad doorvoeren. Om dat allemaal te verwezenlijken heeft zij eerst de vereiste papieren ge haald, om volledig op de hoogte te zijn van wat er allemaal in die branche 'te koop' is. Voordat Marga Roovers als zelf standig onderneemster begon, was zij rejsadviseuze bij het AMZ-reisbureau in Middelburg De winkel is dagelijks, behalve 's en daarvoor was zij werkzaam als maandags, geopend van 10 tot 18 lerares Engels. 's zaterdags tot 17 uur. m WÊMwmSmM'. lassemeubelengemaakt door durlet, 3-, 2-zits en fauteuil, model bonny met leder. kataloguspri|S 14.600,— nu 9.950,— durlet: 2-zitsbank, fauteuil en pouf, model atlantic in leder. kataloguspnjs 9 808,- nu 7.350,- klasse: durlet zitbank delp- hi, 240 cm. in leder, katalo gusprijs 6 689.— nu 4.695,- durlet: 2-zitsbank borneo in leder. katalogusprijs 5 044,- nu 2.750,- durlet: grote klasse. 2 kleine bankjes jeep. com pleet 2 470,— nu 995,— durlet: 2-zitsbank proto, met suède leder, katalogus prijs 4 695.— nu 2.250,— de sede: topkwaliteit uit Zwitserland. 3- en 2-zits- bank ds 94, select leder, ka talogusprijs 17 030,— nu 2.500,- de sede: luxe relaxfau teuils, ds 52, in dik neckle- der, diverse fraaie kleuren 3 880.- nu 2.695,— idem model ds 55 in neck- Ieder4 750,— nu 3.150,— model ds 54 in select leder 5.850,— nu 2.995,— hülsta: topkwaliteit uit duit- sland. fraaie wandkast in essen grijs (zeer exclusief model), model spectrum. katalogusprijs 8 926.— nu 5.995,— hülsta: luxe salonkast stu- dioform, 287 cm. breed, ka talogusprijs 6 000.— nu 3.975,— hülsta: luxe hangwandkast, model studioform. katalo gusprijs 5.925,— nu 4.150,- nterlübke: zeer luxe wand- <ast studiomo, Sahara bei ge, katalogusprijs 17 800,- nu 12.460,- interlübke: royale bergkast met ingebouwde opklapta- fel, secretaire en heel veel ruimte, model 40s witlak. katalogusprijs 7 905,— nu 5.475,— pot in axel gaat ruimte maken voor de allernieuwste leolux kollektie. een zeer groot aan tal zitgroepen, bankstellen, fauteuils, losse 2 en 2'/j zits- bankjes gestoff met linnenve- lours, wollen stoffen, leder deze leoluxmeubelen worden verkocht met kortingen van 30 tot 50% op de katalogusprijs luxe biedemeier 2-zitsbank- Ijs, massief mahonie, prach- [tig leder 4 750.— nu I 2.995,bijpassende fau- teuil: 2 975,— nu 1.975, moderne blank essen berg- kasten van castelijn: 3 275 - nu 1.650,- en 2 105 - nu 1.195,- zeer luxe italiaanse 3- en 2- zitsbank, gestoffeerd met dik leder, handige in do hoogte verstelbare rug 9 340 - nu 6.750,- unieke broodkast, massief frans eiken, franse stijl, werkelijk iets heel aparts (4 deuren) 6 775.— nu 4.750,- stapel luxe karpetten (uitlo pende dessins) platweef. velour, dik en dun. goed koop en prijzig, kortingen Ivan 50%. zelf uitzoe ken, betalen en meenemen. heel veel luxe originele per- jzische tapijten met certifi caat van echtheid, royale maten nu met 40% korting. heel mooie blank grenen berg- en aanbouwkasten, uitlopende dessins: 1 880 - nu 1.298,— 2 510- nu 1.695,-; 4 344 - nu 3.325,- luxe tienerkamer, ruim ledi kant, grote boekenkast met ingebouwde schrijfplank en veel ruimte voor frutseltjes en nachtkastje, compleet nu 445.- gezellig nostalgisch: breed eiken ledikant met 2 royale nachtkastjes, ombouw en gezellige spiegel, compleet nu 889,— bijpassende 3- deurskast 840,— zeer moderne slaapkamer! wit-grijs gelakt, breed ledi-l kant mmet 2 aparte nacht-f kastjes, voeteneind met ex-I tra bergruimte en plaats| voor t.v. of leuke frutsel tjes, handige afgeronde! hoeken, compleet 795,— .1 3-deurs schuifkast metl spiegel op de middendeur! 630,- bijzondere buitenkans: echtl iets anders, deze fraaie ei-l ken salonkast met veel aan-| bouwmogelijkheden 2 350 - nu 1.950,- gezellig en apart: eiken brood- of halkast met vool bergruimte. 146 cm. br. 2 195 nu 1.840,— bijv. te combineren met een of twéé tweezitsbankjes of zitgroep maakt u er iets up-: 2- en 2'/2-zitsbankjes, fauteuils, slaapkamers, bergmeubels, eethoeken, o.a. van artifort, leolux, gelderland, durlet, hülsta, de sede, cassina, interlübke. woningtextiel van ideens, jalla, cannon, daniël-hechter, vestor, pichler. grijp nu uw kans, want pot heeft nog een groot aantal showmodellen van de beste europese fabrieken, modern en klassiek. topkwaliteit uit nederland leolux 2-zits en 3-zitsbank met ijzersterk leder (in vele kleuren) alles los leverbaar en in vele kleuren 10 km. van hulst, in de grootste en fijnste woninginrichting van de benelux, 15.000 m2 expositie met meubelen van wereldklasse: arflex, artifort, aurora allibert, auping, banz-bord, brunati, cassina, castelijn, castle-furn., cidue, chateau-dax, de sede, durlet, gelderland, giorgetti, hülsta, knoll, kartell, kill-intern., lübke, j.a.b., lattoflex, leolux, koekoek, miller, montis, pas-toe, mustering, poltrona-frau, pullman, polydes, raanhuis, saporiti, thonet, trüggelman, interlübke. pot in axel is een reis waard! elke dag geopend tot 18.00 uur. alleen vrijdag's tot 21 uur. (let op: zondag's gesloten), tel. ned.: 01155-2010. belgië: 0031-11552010 I luxe dik lederen relax-fau teuil gemaakt door leolux, met bruin leder 4 250,— nu 1.995,- leolux: klasse 3- en 2-zits en fauteuil, eiken-leer. kata- loguspri|S 10 342.— nu 5.975,- leolux kwaliteit: hookele- mentenbank (7-zits), model 803. met velour borneo, zeer comfortabel, katalogus prijs 1 1 455.— nu 6.375.— leolux klasse: 2' j- en 2- zitsbank 843, stof toulouso. katalogusprijs 6 995,— nu 3.875.- leolux grote klasse: 3-, 2- - en 1-zits bora-bora, stof toulouse. katalogusprijs 6 880 - nu 4.750,— 1e klas eiken en leder: u en uw gasten zitten voortaan als een vorst in dit werke lijk koninklijk bankstel, 2- en 3-zits 3 990.— nu 3.350,- gezellige klassieke oorfau teuil 71 5.— nu 598,— zeer royale, moderne 3- en 2-zitsbank, gestoffeerd in zwart lederlook met witte biesjes afgezet (of kleur naar keus) voor een onge looflijke prijs: 3- en 2-zits 1 995 - nu 1.690,— italiaanse lijn: 2- en 3-zits- bank, vlotte los overhan gende zit-, rüg- armleggers, bekleed met ijzersterk run derleder, 2- en 3-zits 2 670,- nu 2.195,— leolux topkwaliteit: 3- en leuko eethoek: tafel en 4 2-zits. model 724, met Mn- stoelen in witlak, de stoe- nen velour. katalogusprijs len bekleed met een leuk 6 370,- nu 3.795,— stofje 554 nu 398,— leolux: topkwaliteit voor halve prijs. 3- en 2-zits en fauteuil mot pouf, modol acapulco. stof diana, katalo gusprijs 10 183,— nu 5.475,— leolux: pot heeft een aantal leolux showmodellen: top kwaliteit met 30 tot 50% korting op de katalogus prijs. leolux model pahmi: 3- en 2-zits, fauteuil en kussen tjes, stof toulouse 7 530 nu 4.525, pot hooft heel wat show roommodellen van de sede nu met flinke kortingen op de katalogusprijs. pot in axel heeft nog een aantal luxe 2-zitsbankjes van leolux, montis, ben ders, durlet (2e etage koop- jeshook) modern en klas siek, niet goedkoop doch met kortingen van 35 tot 60%. grote klasse: pot in axel heeft heel voel show roommodellen van hülsta: slaapkamers, losse kleer kasten, salonkasten, gelakt, eiken. kersenhout. deze showroommodellen met grote kortingen op de kata logusprijs. vrijdag's hele dag open van 9 tot 21 uur luxe diepe linnenkasten met vingerlicht lopendo schuifdeuren, 300 cm. mot spiegeldeur nu 1.395,— idem 250 cm. nu 1.275,— idem zonder spiegeldeur 200 cm. 898,— idem 167 cm. 830,— direct lever baar. gelderland: ontwerp jan des bouvrie trapezium zitbank (5-zits). model 4620, prach tige wollen stof. katalogus prijs 4 865,— nu 3.395,— gelderland: ontwerp jan des bouwvrie hoekbank 4920. bestaande uit 2- en 3-zits- bank en 2 grote bijpas sende tafels, stof bordeaux, katalogusprijs 6 715— nu 4.695,- grote luxe: 3- en 2-zits ma- ralunga, gemaakt door cas sina met prachtige velours, 3- en 2-zits. 12 990 nu 8.950,— fauteuil in leder 5 980 - nu 4.1 50.- artifort: 3- en 2-zits, model 688, prachtige wollen stof shannon. 5 990.— nu 4.195,- leolux klasse: 3- en 2-zits flyer, stof madrid. katalogus prijs 5 190 - nu 2.895,— pot in axel heeft een groot aantal showroommodellen van grote klasse gemaakt door leolux nu met grote koningen op de katalogus prijs. leolux topkwalitteit: 3- 2-zits bora-bora, stof madrid. katalogusprijs 4 665 - nu 2.375,- leolux klasse: 3- en 2-zits flyer, stof anzio. 6 413.— nu 2.995.— topklasse zitmeubelen gemaakt door de Zwitserse bankstellenfabriek pot heelt een aantal zitmeube len v d exlusieve Zwitserse meubelfabriok de sede. gestoff mot de mooiste ledersoorten de sede zitmeubelen worden nu verkocht met forse kortingen op de katalogusprijs leolux: slaapbank chita met wit leder. 4 800 nu 2.475,- leolux: 2-zitsbank vision, wit leder. 3 794.— nu 2.215.- pot in axel heeft een groot aantal showroommodellen van grote klasse, gemaakt door leolux, nu met grote kortingen op de katalogus prijs. wonderwitte woonwand: wie eigentijds wil wonen, heeft aan deze woonwand oen elegante aanwinst 1 978,- nu 1.598,— geen drukfout: vlot gelijnde 3- en 2-zitsbank, leuke mo derne stof met lederon strookjes afgezet, 3- en 2- zitsbank 1 735.— nu 1.425,- grote luxe voor een betaal bare prijs: 2- en 3-zitscom- binatie, gestoffeerd met onovertroffen lamous bek loding, vuilafstotend (elk soort volk is simpel te ver wijderen) fluweelzacht en oersterk, voor mensen die het graag gemakkelijk ne men. ook als fauteuil, 2- en 2-zits 4.175.- 3.350,— wonderwitte bergkast mot afgeronde hoekon en veel bergruimte, met verlichting. compleet 1 395. 1.1 95,— italiaanse lijn: ronde sier lijke tafel en 4 stoelen, dat is pas gezellig eten en nata- felen, compleet 1 060.— nu 865,- grote luxe voor een onge looflijke prijs: grote tafel met prachtig wit marmeren blad en 4 stoelen, alles wit gelakt, compleet 1 188 nu 1.060,— honderden originele hand geweven wollen en oos terse en perzische tapijten, groot en klein, prijzen di enorm meevallen, nu volop grote meeneemkorting. zeer luxe rustiek massief ei ken eetplaats (franse stijl) dressoir, barkast, grote ta fel en 6 stoelen 15 375 nu 7.500,— een kleine greep uit onze vogrdeelkoopjes! koopjeshoek 2e etage: 100 bankstellen en 2-zits bankjes (toonkamermodel len) van leolux, durlet, ben ders, gelderland, met grote kortingen. woningtextiel: de grootste keus, exclusieve dessins nu volop korting. gezellig rotanbankstelletjo 2-zitsbank en 2 fauteuils 1 995.- nu 895,- topklasse meubelen gemaakt door pot in axel heeft een zee grote uitgebreide kollektie hülsta slaapkamers en woon wanden in diverse houtsoo' ten en gelakt Pot verkoopt nu hülsta kwal teits loonkamermeubelen met grote kortingen op de katalogusprijs leolux: lange levensduur. 2 stuks 2-zitsbankjes chita met leder saiga. 9 590. nu 6.450,- massief eiken romp, rijk en naar oude traditie bewerk en afgeronde hoeken zijn een lust voor het oog, ges toffeerd met soepel leder 3 en 2-zits 4 275 3.750,— fauteuil leverbaar ja, heus waar: 3- en 2-zits bank van mooi eikenhout gestoffeerd met lederlook 3- en 2-zits 1.725.— nu 1.445,— fauteuil leverbaar luxe eikenhouten kast met heel vool bergruimte en veel massief eikenhout 3 770 - nu 2.995,- eikenhout is troef: luxe royale tafel en 4 stoelen 1 498 - nu 1.298,— groot, royaal klassiek bank stel met zware velour be kleed, zeer comfortabele hoge rug. handige losse kussens, 3-zits en 2 fau teuils 2 350.— nu 1.895,- exclusieve eiken eethoek tafel met tegelblad en stoelen met biezen mat voor heerlijk tafelen, cor pleet 1.560 nu 1.295.—

de Faam | 1985 | | pagina 11