HAARSTIJL-STUDIO JjgSS» GOLDEN DELICIOUS Haarstijl Studio Roland: J V. SINAASAPPELS fpuitspecialist adverteren doet verkopen Slager Verboom won goud met droge worst Tarieven kapsalon: HAARSTIJL STUDIO ROLAND 2 kilo 25 voor L.»»H1ELE 'GROOTSTE ZAAK VAN NEDERLAND' Voko-offset kampioen in tweede klas The Oldie's Pub gespecialiseerd in buitenlandse bieren DE FAAM Woensdag 15 mei 1985 Beauty Hoek Tarieven: Mooi bruin worden? Neem een zonnebankkuur. 1 0 maal voor slechts 67,50 Permanenten: 73,95 79,50 69,00 VOL SAP Gebroeders Dominicus houden 'open huis' Show met kleding van 'Overdrive' en Jan Jongepier w KIES JE STIJL BIJ Knippen18,75 Wassen -F föhnen26,90 Wassen watergolf24,45 Wassen, knippen, föhnen42,50 •Coupe Soleil28,70 Incl. versteviger en haarlak. Ook u kunt voor een paar gulden meer bij iedere complete behandeling een snel make up krijgen. Snel-make up5,50 Dag- of avond-make up17,50 Manicuren19,50 Harsnagels (kunstnagels) 75,00 Epileren7,50 Wij voeren het assortiment van Ellen Betrix Gold Wave Mode-Ling Deelperm Zusterstraat 29-31Middelburg tel. 01180-14142 Geopend van: dinsdag t/m donderdag van 8.30-1 7.45 uur Vrijdag van 8.00-1 7.45 uur Zaterdag van 7.00-13.00 uur Nu ook tussen de middag open. LANCEVIELE 4143 IIIDDELBIIM maasstraat'68 middelburg telefoon 01180 - 27466 Met een druk bezochte receptie werd afgelopen zaterdag Haarstijl Studio Roland in de Zusterstraat 29-31 heropend na een maanden lang durende verbouwing. Behalve een flinke uitbreiding van 150 vierkante meter (en een verdubbe ling van de capaciteit) is de zaak bovendien geheel gemoderniseerd. Grijs, wit en blauw zijn de kleuren die de inrichting van 'Roland' be palen. Na deze rigoreuze verbou wing biedt eigenaar Roland de Wit voor de liefhebbers een pakket to taalverzorging: behalve voor de verzorging van het haar kunnen de klanten zich sinds de heropening door een visagiste laten opmaken, manicuren en kunnen ze hun huid laten bruinen op de zonnebank. Met de uitbreiding van de opper vlakte van de zaak is Haarstijl Studio Roland volgens eigenaar De Wit met zijn 230 vierkante meter in totaal de grootste kapsa lon van Nederland. Roland de Wit: "Ik was al heel lang bezig om het pand naast de bestaande kap salon van de eigenaar los te krij gen. Toen ik de moed eigenlijk al had opgegeven werd het uit eindelijk toch nog verkocht. Daarbij hebben we ook nog een heel stuk aangebouwd aan de achterkant. Ik ben de afdeling al gemene zaken van de gemeente nog steeds heel dankbaar voor de uitstekende medewerking bij het krijgen van een bouwvergun ning". De kapsalon telt momenteel 18 zogenoemde werkplaatsen (stoel Foto: Roland de Wit in zijn splinternieuwe zaak. en spiegel), acht wasplaatsen en vijf droogplaatsen. Verder is er een aparte make-up afdeling waar de klanten zich na een haarbehandeling opnieuw kunnen laten opmaken door een speciaal daarvoor opgeleide visa- giste. Ook kan er een speciale avondmake-up worden aange bracht en worden er nagels gema- nicturd. Volgens Roland de Wit Komt dat principe van totaalver zorging overwaaien uit Amerika. "We kunnen zelfs harsnagels aanbrengen. Dat is speciaal voor die dames die graag van die mooie lange puntige nagels willen heb ben maar die ze niet kunnen laten groeien. De van hars gemaakte namaaknagels kunnen een maand of drie blijven zitten. Deze, ook uit Amerika afkomstige behandeling is overigens niet goedkoop", beaamt De Wit. In tien keer ten slotte, kunnen de klanten zich la ten bruinen op een zonnebank boven de zaak. Dankzij deze uitbreiding konden er drie kapsters en een nieuwe re ceptioniste aan het personeelsbe stand worden toegevoegd. Op de foto de kampioensploeg, (foto E. Blommers). De zaalvoetbalvereniging Voko- offset is kampioen geworden en promoveert derhalve naar de eer ste klas afdeling Middelburg. Het is de relatief jonge club gelukt om jn drie jaar tijd te klimmen van de vierde naar de derde klas. Volgens teamleider Kees Groot is het suc ces van de ploeg te danken aan de geweldige teamgeest. Hij noemt Voko-offset 'een vriendenploeg' die bovendien in de loop der jaren zodanig is ingespeeld dat men el kaar bij wijze van spreken blinde lings weet te vinden. Groot ver wacht dat dezelfde ploeg in de eerste klas redelijk kan meedraai en. de zaak is een klein dansvloertje met banken er omheen. Een ge heel nieuwe geluidsinstallatie met een compactdisc, platenspeler en cassettedeck zorgen samen met Sinds half april is aan het Dam plein 50 in Middelburg The Oldie's Pub (voorheen The Grazy Horse) geopend. De nieuwe zaak van Klaas van Belzen - een oude rot in het horecavak - heeft een grote sortering buitenlandse bieren in huis. Vooral de Engelse en Belgische bieren zijn sterk vertegenwoor digd. Enkele van deze 'buitenlan ders' worden ook van 't vat getapt, de overige bieren per fles. Van Belzen zit al zo'n achttien jaar in het vak en vooral in Vlissingen heeft hij een aantal zaken gehad. In de nieuwe Middelburgse pub werkt de ondernemer samen met zijn vrouw Trijnie. Ze hebben het interieur wat anders ingedeeld, de bar is verlengd, en het geheel heeft een verfje gehad. Achterin Foto: Klaas van Belzen achter de tap. een aantal boxen voor een opti male geluidskwaliteit. The Oldie's Pub is dagelijks geo pend van elf uur 's morgens tot één uur 's nachts. De steenhouwerij en natuur- en tegelhandel van de Gebroe ders Doninicus aan de Oude Zandweg 8 in Westkapelle hebben de showroom drastisch verruimd en gemoderniseerd. De verkoopruimte is drie keer zo groot geworden en is nu totaal 160 vierkante meter. In die nieuwe showroom staan onder meer de nieuwste ont wikkelingen op het gebied van badkamers, sanitair en ka chels opgesteld alsmede de nieuwste collectie plavuizen en wandtegels. Om de klanten in de gelegen heid te stellen de nieuwe showruimte te bezichtigen houdt het bedrijf zaterdag 18 mei 'open huis' van negen uur 's morgens tot zes uur 's avonds. Ook de aannemers en zaken relaties worden voor een kijk je in de nieuwe showroom uitgenodigd. De zakenrelaties komen een dag eerder aan de beurt, namelijk vrijdag 17 mei van vijf uur 's middags tot tien uur vrijdagavond. De Middelburgse modellengroep 'Pour Voir' showt op vrijdag 17 mei kleding van Overdrive en Jan Jongepier. De show wordt gehou den in discotheek Cheesy te Big- gekerke en begint om 22 uur. Van Jongepier, de zaak is geves tigd aan de Langeviele in Mid delburg, wordt vooral sportkle- ding getoond. Overdrive laat zien wat de zomermode is. Overdrive is in Goes (Lange Vorststraat) en Middelburg (Korte Geere) geves tigd. De kapsters Nely en Marga van kapsalon Han van de Sande in Middelburg en Mieke Petiet (ma ke-up) zorgen ervoor dat de mo dellen en dressman van Pour Voir passend zijn opgemaakt. In de winkel van topslager Ver boom aan de Scheldestraat 71 in Vlissingen preikt aan de wand sinds enige tijd een bord vol schildjes met onderscheidingen. De Vlissingse topslager is onder scheiden met de hoogste waarde ring van het Instituut voor am bachtelijke Slagersprodukten (IAS): goud. Deze hoge kwalifice ring kreeg slager Verboom - of be ter gezegd zijn 23-jarige zoon Rob - voor het maken van droge worst. Ook met andere vleeswaren (boe- renleverworst, gekookte worst en gekookte achterham) is de jeug dige worstmaker al meerdere ke ren in de prijzen gevallen. Rob Verboom houdt zich in de zaak van zijn vader, waarin hij al acht jaar werkt, voornamelijk bezig met het maken van worst. Ook tijdens de Nederlandse kam pioenschappen van de topslagers heeft Rob dit jaar al veel prijzen weggesleept, onder meer goud voor pekelvlees. De activiteiten van zoon Rob dragen er toe bij dat slager Ver boom een goede naam heeft op het gebied van vleeswaren. "Tachtig procent van de worsten en vleeswaren maken we zelf en we hebben hierin dan ook een grote omzet", zegt vader Verboom niet zonder trots, en hij vervolgt: "We zorgen altijd voor goede en verse produkten en vooral onze panklare produkten hebben een goede naam". Slager Verboom kwam acht jaar geleden naar Vlissingen nadat hij vijftien jaar in Rotterdam had ge werkt.

de Faam | 1985 | | pagina 10