p ma \JUWELIER DE JONG Woensdag 8 mei 1985 ffio^^pE^Si^n^Aehouden. Er is ook een Etos bij u in de buurt: Middelburg, Lange Delft 13, Goes, Kolveniershof 34, (naast A.H.). St. Pieterstr. 12 Middelburg 01180-13344 Avondvierdaagse van 20 t/m 23 mei Mocht Moeder deze advertentie zien, dan kies je toch één van de andere toskado's! ckle 1Z mei moederdag Maak Moeder blij met een 1 Constant wisselsteensieraad. Alle Constant wisselsteensieraden worden in een luxe geschenkcassette geleverd met 6 verwissel bare edelstenen (de armband heeft er 12). Er is al een zilveren Constant wisselsteenhanger vanaf f 65/- Rjng f 97r Zilver Beeldige hanger met bij- 'j passende ring., Hanger (exd. .coll.) r85i- Prachtig wisselsteencol- lier. Circa 40 cm. Zilver f 295- goud f 975/- Zilver f 325/ Schitterende armband met in totaal twaalf wisselstenen. Goud f 995r- Hanger (exd. coll.) f308r- ring f349r-jf Sportief en aktueel bi-colour PUMA quartz horloge. Damesmodel f22Sr- Identiek heren model f 185/- De Vlissingse Avondvierdaagse wordt dit jaar gehouden van maandag 20 tot en met donderdag 23 mei. De wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars in Vlissin- gen is momenteel druk bezig met de organisatie van dit inmiddels traditionele evenement. De deel nemers kunnen kiezen uit drie af standen: 5, 10 en 15 kilometer per avond. Als verti ïkpunt fungeert het clubhuis van Zeeland Sport aan het Baskensburgplein in Vlis- singen. Daar vertrekt iedereen op maandag, dinsdag en woensdag om 1830 uur. In verband met het ge bruikelijke slotdefllé zijn de ver trektijden op de vierde en laatste dag (donderdag) echter verschil lend. De avondvierdaagse in Vlissingen beleeft dit jaar een jubileum. Het wandelgebeuren vindt voor de 25-ste keer plaats. In die 25 jaar is de avondvierdaagse uitgegroeid tot een van de grootste sporteven ementen in de Scheldestad. De Vrolijke Tippelaars is al maanden bezig met het uitstippe len van de routes, het regelen van vergunningen, overleg met het gemeentebestuur, politie en EH BO, muziekkorpsen en dergelijke. Ook moeten de herinneringen voor de deelnemers in orde wor den gemaakt. Want ook dit jaar krijgt iedereen die de vier tochten tot een goed einde heeft gebracht, een medaille of een cijferspeld, afhankelijk van de hoeveelste keer men meeloopt. Tijdens de slotavond worden de wandelaars feestelijk ingehaald. Vier muziekkorpsen begeleiden de deelnemers naar de finish. Op het bordes van het stadhuis ne men gemeentebestuurders en or ganisatoren het slotdefllé af. De feestelijke stoet wordt kort daar voor samengevoegd op het par keerterrein aan de Kenau Hasse laarstraat. Via het stadhuisplein en de Irislaan gaat het gezelschap dan naar de eindstreep op het Baskensburgplein. In verband met het slotdefllé vertrekken de 15 kilometerlopers donderdag om 17.30 uur. de 10 kilometerlopers om 18 uur en de overigen om 18.30 uur. Inlichtingen en opgave bij secre taresse A.C. Meerman-Haar- bosch: 01184-64753.

de Faam | 1985 | | pagina 24