Podi ïum Fil nms ms Wekeinddiensten Expositie m DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 6 maart 1985 MIDDEN ZEELAND MIDDEN ZEELAND Wijzigingen: bij voorkeur schriftelijk. Het adres: Postbus 5017, 4330 KA Middelburg, telefonisch maandag voor 14 uur: 01180-27651, toestel 54. OVERZICHT VAN DONDERDAG TOT EN MET WOENSDAG Omdal de bassist van Ex-Q's 'plotseling werd opgeroepen voor bewa kingsdienst op Schiphol (rijkspolitie) heeft de Rijksvoortse band Square Objects het geplande concert overgenomen. Cavern Middelburg, donder dag 21.30 uur. Square Objects is een banif. die de laatste vier jaar in zo'n 150 centra heeft gestaan. Een jonge hardwerkende band die vindt dat je je zaken degelijk moet aanpakken. Een principe dat terug te vinden is in hun muziek, hun podiumoptreden en hun 'zaken doen'. Strakke wave, op een solide heldere basis vanuit een traditionele be zetting met gitaar, bas. drums en zang. Met een minimum aan middelen worden fraaie lichteffekten op 't podium gebracht. Muziek en licht vormen een elkaar versterkend geheel. Menando is een Vlaamse folkgroep. Het ensemble bestaat uit Gina Claessens, Frank Claessens, Philippe Lardinois en Bob van Pottelberghe. Vestzakthealer Vlissingen, vrijdag 20.30 uur. Kaarten kosten f 10,-(CJP en Pas 65 f7,50). Oorspronkelijk beperkte dit veelzijdige gezelschap - er worden maar liefst zeventien instrumenten bespeeld - zich tot Vlaamse en Ameri kaanse volksliederen. Bij het doorsnuffelen van boeken kwam de groep in contact met oude Europese volks- en hofmuziek uit de renaissance. Zij onderzochten dit genre op allerlei details en interpretatiemogelijk heid. hetgeen er toe leidde dat ze nu in staat blijken deze muziek uiterst fijngevoelig op te voeren. Zowel zuiver instrumentale nummers als eeuwenoude liederen en ballades speelt de groep. Ze veranderde de naam van 'Bob Fran en de Zussen' in 'Menando'. In totaal maakte het gezelschap drie langspeelplaten. De theatergroep 'Toetssteen' speelt 'A lice, A licain een gedramatiseer de bewerking van Ger Beukenkamp. Het blazersensem ble onder leiding van Hans Beers (componist) speelt de muziek. Leer lingen van de Riet veld A kademie verzorgden de kos tuums en het decor is van Roel Timp. Mini theater Mid delburg, zaterdag 20 uur. Kaarten f7.50 (CJP en Pas 65 f5,50). 'Alice, Alice is een sprookje over de groei naar Wonderland' (1865) en 'Through the looking Class' (1871), in een gedramatiseerde bewerking van Ger Beukenkamp. Alice is het zevenjarig meisje dat zo graag koningin wil worden. Op haar weg ontmoet zij allerlei figuren die zelf slachtoffer zijn geworden van een verburgelijktc maatschappij. De depressieve hertogin, de intellec tuele Humpty Dumpty. de Witte Ridder, die haar waarschuwt tegen materialisme en zelfzucht en de broertjes Tweedledee en Tweedledum, die hun geweldsspiraal maar niet kunnen doorbreken. Voor het eerst in een toneelbewerking maakt Alic kontakt met de Wesp en de Pruik, die zich heeft laten leiden door zijn omgeving en daar teleurgesteld verslag van-doet. Als Alice 11 jaar is ontmoet zij een echte koningin, maar dit blijkt een boosaardig monster, die haar onthoofd. Maar gelukkig houdt Alice ervan om te doen alsof ze twee meisjes is... Verward en met onzekerheid over haar identiteit gaat Alice de volgende fase van haar leven in, op zoek naar haar werkelijke bestemming: volwassen worden. Als ze 15 jaar is, wordt ze geconfronteerd met alle volwassenen van de afgelopen jaren en moet ze een keuze maken hoe ze wil worden. Zij kan niet kiezen. Als tenslotte de eerste Alice tegenover haar verschijnt blij ken zij samen de volmaakte eenheid te vormen om als één volwassen Alice verder te kunnen. Patricia Kenncy. Helga Langen, Margie Smit en Truus Bronkhorst in 'Dagger of Charme'. Het danstheater 'Vlas Bloed' presenteert 'Dagger of Charme' met Truus Bronkhorst. Patrice Kennedy, Helga Langen, A ngela Driessen en Margie Smith en de mannen: Dik Boutkan. Arnold Goores, Marien Jongewaard, Teun Luijendijk en Mathias Maat. Voor de muziek zorgt Harry de Wit. De teksten zijn van Koos Dalstra en de productie is in handen van Michael Jas. De Schouwburg, donderdag 20.30 uur. Kaarten f 14,-(CJP en Pas 65 flO,-). Deze nieuwe produktie van 'Vals Bloed' is een vervolg op 'She Said' (januari 1984) waarin de liefdesverhalen van vier vrouwen centraal stonden. In een echte eenheid toonden zij het publiek hun verhalen: op zoek naar mannen en liefde. In de nieuwe productie Dagger of Charme zijn de mannen in levende ljjve aanwezig. Twee verhalen vormden de inspiratiebron; ze worden onafhankelijk van elkaar gebruikt. Het eerste verhaal het 'Germany' van Heinrich Heine uit zijn 'Florentinische Nachte', het tweede is gebaseerd op 'De drie musketiers' van Alexander Dumas. In 'Germany' gaan de mannen dood en in het andere verhaal overleven de vrouwen het niet. De tegenstrijdigheden in beide wordt gebruikt als theatrale vorm. 'Vals Bloed' is begin 1983 opgericht door Truus Bronkhorst en Patrice Ken nedy, Helga Langen en Margie Smit. Deze vier danseressen hebben elkaar door langdurig of kortstondige kontakten bij Stichting Dan- sproduktie leren kennen, al dateren de eerste ontmoetingen soms nog van de studietijd. De theatergroep 'Perspekt' speelt 'Sanatorium Klepsydravan Bruno Schulz met Edo van Dijken, Joep Kruyver, Wigbolt Kruyver, Celis van de Boogert en Michael Hel merhorst. Tekstadviezen Gerard Rasch, script en toneelbeeld Joep Kruyver en Michael Helmerhorst. De Schouwburg Middelburg, za terdag 20 uur. Kaarten f 18,50 (CJP en Pas 65 13,-). Edo van Dijken kijkt gefascineerd naar vrouwenbenen in 'Sanatorium Klepsydra'. In de loop der jaren heeft de technische theatergroep 'Perspekt' bewe zen: als er een specialist is op het gebied van technisch trucagetoneel, dan is het wel deze Haarlemse groep. Andere toneelgezelschappen doen voor fraaie speciale effecten dan ook regelmatig een beroep op de bijna magische technieken van deze groep, zoals onlangs nog toneelgroep Theater in 'De Koning en de Koningin van Napels'. Daarnaast komt Perspekt van tijd tot tijd ook zelf met een theateravond. Een hoogtepunt is 'Sanatorium Klepsydra', waarin weer alle registers van technisch vernuft worden opengetrokken en bewondering en verwondering om de eerste plaats strijden. In het gelijknamige verhaal van de Poolse schrijver Bruno Schulz is de hoofdpersoon. Jozef, op zoek naar zijn verdwenen vader. Hij reist hem na tot in het sanatorium van Dr. Gotard, waar nien naast het geven van de gebruikelijke behandelingen en kuren ook eksperimenteert met het terugzetten van de tijd. Al snel ontdekt Jozef dat in het sanatorium afwijkende wetten van tijd en ruimte gelden en balanceert hij konstant op het snijpunt van schijn en werkelijkheid. Perspekt maakte er een filmisch theaterstuk van, vol optische trucs, visuele effekten en een onvoorstelbaar dékor. 'Studio Laren' speelt 'De Gouden Vogel', een familieprogramma, geba seerd op een sprookje van Grimm. Regie Marijke Ferguson. Vertelster - Ingeborg Uyt den Boogaard, Musici - Jos A ben, Piet Brummer en Jan Goonssen, decors en kostuums - Elisabeth Eskes-Rietveld en Jeanne Kruchowski, Licht - Jean Jacques Schalekamp. Vestzaktheater Vlissin gen, zondag 16.30 uur. Kaarten f 10,- (CJP en Pas 65 f 7,50). Het zijn ogenschijnlijk maar kleine vertellingen en historische verhalen waar Marijke Ferguson en haar Studio Laren de laatste jaren muziekt heater uit maken. Het verhaal van Sint Brandaan, de geschiedenis van Bonifatius dolend door heidens Europa, en nu een sprookje uit de verzameling van de gebroeders Grimm. Op een pretentieloze manier tracht zij de mythe levend te houden. Wat zul je nog begrijpen van een opera als 'Pelleas en Mélisande' als je het magisch gevaar niet meer voelt van iemand die op de rand van een put zit, wat heeft een 'Parsifal' van Wagner nog voor beeldende kracht als het begrip is verdwenen voor de opdracht die een jongeling krijgt opgelegd om een ideaal te berei ken? Je kunt er over lezen, welzeker', maar niets is indringender dan de vertelling, met simpele middelen aangekleed, omspeeld met muziek, op essentiële punten belicht. Meer biedt Studio Laren niet en toch werkt hel. Robert Paul met zijn one man show 'Zo gepieptDe Schouwburg Mid delburg, woensdag 20 uur. (ook donderdag 14 maart 20 uur). Kaarten f21,- (CJP en Pas 65 f 15,50). Robert Paul Hoewel Robert Paul er niet speciaal naar streeft om in zijn theaterpro gramma's een mening of levensovertuiging te verkondigen, moet het degenen, die zijn vorige twee shows gezien hebben, zijn opgevallen dat Robert Paul niet alleen een formidabele showman maar ook een onverwoestbare optimist is. Niet dat zijn optimisme hem blind maakt voor hetgeen in deze wereld gebeurt; wie goed naar zijn teksten luistert weet. dat Robert Paul de problematiek van deze tijd zeer bewust beleeft, maar het lukt hem daarin steeds lichtpuntjes te ontdekken. "Lachen mag, ook in moeilijke tijden" heeft Robert Paul eens gezegd. "Lachen moet, juist in moeilijke tijden" zou zijn motto voor het volgende pro gramma kunnen zijn. Een nieuwe one-man-show, vóór alles amuse- 1N T KORt Balletschool 'De Spiegel' presenteert 'De Sneeuwkoningin', een sprookjesballet naar Hans Christiaan Andersen. Vooraf 'Carmina Burana' op muziek van Carl Orff in De Prins van Oranje op zondag, aanvang 14.30 uur. Kaarten 12,50 (kinderen 7,50). In de Hoogte te Goes is woensdag het Nederlands kamerkoor te gast. Het verzorgt een concert onder leiding van Clytus Gottwald met werken van omstreeks 1485 naast hedendaagse muziek. Aanvang van het concert is 20 uur, kaarten kosten 14.-(CJP en Pas 65/10,-). Voor Zeeuwse amateurs staat het podium van het Vestzaktheater zaterdag weer open van 2030 uur. Tijdens dat Open Podium - zo wordt voorspeld - wordt weer een verrassend programma gepresenteerd met onbekend talent. Aanmelden bij Uit in Zeeland. 01180-15256. men t in een originele vormgeving, met verrassende onderwerpen en natuurlijk ook een aantal splinternieuwe "prominenten". "Geënga geerd? Jawel, maar zonder bitterheid. Eigentijds? Jazeker, maar nooit zonder optimisme", aldus Paul. De organist Klaas Jan Mulder speelt werken van Bach, Buxtehude, Me- dclssohn, Pachelbel. Si. Jacobskerk Vlissingen, woensdag 20.00 uur. Aangemoedigd door het succes van vorig jaar heeft de Orgelcommissie Vlissingen opnieuw de bekende organist Klaas Jan Mulder uil Kampen uitgenodigd een concert te verzorgen op het Flentrop-orgel in de St. Jacobskerk. Ongetwijfeld zal er voor de orgelniuziekliefhebbers ook ditmaal veel te genieten zijn. Klaasjan Mulder die verschillende concertreizen maakte, ondermeer naar Portugal, Canada en Amerika, heeft ook meer dan 10 orgel-L.P.'s op zijn naam staan. Hij ontving daarbij twee gouden platen. Naast organist is hij ook koordirigent. OVERZICHT VAN DONDERDAG TOT EN MET WOENSDAG 'The Verdict' van Sidney Lumet met in de belangrijkste rollen: Paul Newman. Charlotte Rampling, Ja mes Mason en Jack Warden. Al- hambra (ZVU) I Vlissingen, woensdag 20 uur (toegang 12 jaar) Paul Newman en Charlotte Rampling Frank Galvin is een aan lager wal geraakte en aan alcohol verslaafde advocaat, die af en toe een onbeduidende zaak op zich neemt om in ieder geval in leven te blijven. Zijn collega en oude vriend heeft hem nu een zaak bezorgd, waarbij zelfs Frank Galvin niet in de fout kan gaan. Een jonge vrouw heeft tijdens de bevalling een verkeerde verdoving gekregen en wordt sinds dien door machines in leven gehouden. De doktoren en het ziekenhuis willen een financiële regeling om zo een rechtzaak te voorkomen. Zelfs zijn cliënten willen liever het geld dan een rechtzaak. Alles wat Frank moet doen is de papieren in orde bren gen en zijn commissie in ontvangst nemen. In plaats daarvan doet hij het ondenkbare. Hij laat de zaak voorkomen. Paul Newman is Frank Galvin. een man die zichzelf als reddeloos beschouwt, maar nog altijd met volle overgave voor gerechtigheid wil strijden. Een glansrol! 'The Woman in red' met Gene Wilder (ook re gie en scenario Charles Grodin, Joseph Bologna, Judith Evey, Gil- da Radner en fo tomodel Kelly La Brock, die de ti telrol vervult. Al- hambra 11 Vlis singen, donder dag 20 uur, vrij dag tol en met zondag 21.30 uur. Kelly La Broek en Gene Wilder 'The Women in Red' is een frivole en amusante comedie over Teddy, een gelukkig gehuwde man die plots tot over zijn oren verliefd wordt op een vrouw in een rode jurk die hij 's ochtends ontmoet op weg naar zijn werk. Hij heeft er geen idee van wie zij is, maar hij weet wel dat hij er alles voor over heeft om haar te kunnen ontmoeten. Later op de dag ziet hij haar in een naburig kantoor en telefoneert met haar om een af spraak. Hij vergist zich echter en maakt alzo een afspraak met de niets vermoedende maar enthousiaste Miss Milner, een medewerkster van hem. Teddy kan niet aanwezig zijn op het rendez-vous, maar de vrouw in het rood blijft hem begeesteren. Hij vertelt over haar tegen zijn vrienden, Joe, Buddy en Mike, en dit trio, niet vies van een slipper, is ten zeerste verwondert dat Teddy oog heeft voor andere vrouwen. Dat was nog nooit gebeurd! Enkele andere toenaderingspogingen mislukken ook allemaal, en als Teddy er uiteindelijk in slaagt om alleen te zijn met zijn droomvrouw krijgt zijn komische verliefdheid een onverwachte deuk 'Commando' is een film van Henri Verneuil, met in de hoofdrol Jean Paul Belmondo. Naast hem speten Michael Const at in, Marie Laforet, Michel Creton en Jacques Villeret. A lhambra II Vlissingen, vrijdag tot en met zondag 19 uur, zondag 14 uur, maandag tot en met woensdag 20 uur toegang 12 jaar). Jean Paul Belmondo ontpopt zich in deze oorlogsfilm tot een held onder de commando's. 'C'eravamo tanto amati' van Et- tore Scola, met Nino Manfredi, Vittorio Gassman, Stefania San- drelli, Stefani Salto Flores, Frede- rico Fellini, Marcello Mastroanni, Aldo Fabrizi en Vittorio de Sica. Meccano Middelburg, woensdag 20.30 uur. Scène uit C'eravameno tanto amati In de laatste fase van de oorlog strijdt het verzet fel tegen de fascisten. Drie vrienden- leden van het verzet - staan verwonderd als er van hun idealen na de oorlog niets terecht komt. De film -een documentaire- is vooral bij jongeren aangeslagen, iets dat Scola niet had verwacht, zoals hij in het filmblad Skoop zei. Hij ging er van uit dat vooral de veertigers en vijftigers zich voor de kassa zouden verdringen om de werkelijkheid, zoals zij dat 'ook' beleefden mee te maken. Dustin Hofman en Valerie Perrine spelen de hoofdrollen in 'Lenny' van regisseur Bob Fosse. Meccano Middelburg, donderdag en vrijdag 20.30 uur. 'Lenny' is een krachtige biografie over een verontruste nachtclubko miek, Lenny Bruce, wiens rijpe humor en belastende dialogen hem in de jaren vijftig tot een controversioneel figuur maakten. Klaas Jan Mulder 'Litle big man' met Dustin Hofman en Faye Dunaway. Regie: Arthur Penn. Meccano Middelburg, zaterdag en zondag 20.30 uur. Het boek van Thomas Berger over de 121-jarige pionier Crabb vormde de basis voor 'Little big man'. De stokoude man kijkt terug op zijn leven als jonge pionier, geadopteerde indiaan, zijn kroegmaat Wild Bill Hic- kok, rondreizend kwakzalver en overlevende van Custers laatste ge vecht. Sheila Mc Laughin is zowel regisseur als de hoofdrol-vertolkster in 'Committed' Naast haar spelen onder andere Victoria Boothby en Lee Breuer. Meccano Middelburg, maandag en dinsdag 20.30 uur. 'Committed" beschrijft het levensverhaal van de Hollywoodactrice Frances Farmer. In een geheel eigen stijl (onder meer met cameras tuntwerk) probeert de film de wereld te laten zien zoals die op Frances Farmer afkwam. Men trachtte haar te laten struikelen en probeerde haar stuk te krijgen. PORNO 'Neon Nights' (toegang 18 jaar), Alhambra II Vlissingen, vrijdag 23.30 uur. 'Confession of Seka' (toegang 18 jaar), Grand Theater Goes, vrijdag 23.30 uur. GEPROLONGEERD 'Bacholor Party' (vorige week Alhambra - toegang 12 jaar), Grand Theater Goes, vrijdag, zaterdag en zondag 21.30 uur, maandag tot en met woensdag 20 uur. 'Purple Rain' met Prince (alle leeftijden), Grand Theater Goes, don derdag 20 uur, vrijdag tot en met zondag 19 uur en zondag 14 uur. 'Once upon a time in America', Alhambra I Vlissingen, dondqrdag tot en met dinsdag 20 uur (toegang 16 jaar) 'Billy Turf contra Kwel' is een Nederlands gesproken film, de derde in deze serie. Alhambra I Vlissingen. zondag 14 uur. Billy is weer eens de sigaar....tijdens de geschiedenisles betrapt meester Kwel hem als hij vredig een uiltje knapt. Een flinke portie strafwerk is het gevolg en onze dikke vriend zint natuurlijk op wraak. Vlijtig oefent hij zich in de kunst van het hypnotiseren om op deze manier de ge vreesde leraar eens duchtig voor schut te zetten. Zoals gewoonlijk pakt zijn plan verkeerd uit en het resultaat is dat Billy's zitvlak, voor de zoveelste maal, kennis maakt met het rietje van mijnheer Kwel Dit belet de dikzak niet om, tijdens de muziekles, de theetafel van de direkteur leeg te roven. Zijn ergste honger is eventjes gestildAls hij verneemt dat de barones van Puf tot Puffelentjes de school met een bezoek zal vereren en dat ter ere hiervan een feestelijke dis zal worden aangericht, rijpt een gewaagd plan in Billy's brein. Hij vermomt zich als deftige dame en geeft zich uit voor de barones. Kwel ontvangt hem, of liever haar, met alle egards en Billy laat zich eens heerlijk verwen nenMaar ontdekking blijft niet uitSlimme Billy maakt zich uit de voeten, de echte barones krijgt een voor Billy bestemde taart in haar gezicht en meester Kwel en de direkteur een klap om hun oren 'Sneeuwkoningin' is geimporteerd uit Rusland en is gemaakt - onder regie van Lew Atamanov - naar een sprookje van Hans Christiaan An dersen. In deze tekenfilm voor acht tot twaalfjarigen, wordt Nederlands gesproken. Meccano Middelburg, zaterdag 15 uur. Gerda en Kai zijn vriendjes die veel van elkaar houden. Zonder het van elkaar te weten heeft ieder een roos voor een ander gekweekt, die ze in één pot planten. Als buiten de sneeuwstormen woeden vertelt groot moeder over de sneeuwkoningin die in het koude noorden woont. Zelfs het hart van de sneeuwkoningin is ijskoud. Maar Kai lacht om dit verhaal. Hij is niet bang van de sneeuwkoningin hij zou haar gewoon op de kachel zetten. De sneeuwkoningin hoort dit en komt boos te voor schijn. De pot met rozen valt kapot. Een ijssplinter schiet in Kai's oog en vanaf dat moment verandert hij. Hij wordt een boos en vervelend jongetje. De sneeuwkoningin verschijnt en neemt Kai mee naar haar ijspaleis. In het ijspaleis wordt Kai steeds kouder en ongevoeliger. Hij vergeet Gerda. Gerda mist haar vriendje en gaat Kai zoeken. Het is een lange moeilijke koude tocht naar het noorden. Als ze aankomt kent Kai haar niet meer. Gerda praat met hem en door de warmte van haar liefde begint Kai langzaam te ontdooien. Samen gaan ze de lange weg weer terug naar huis. De sneeuwkoningin is een film die veel emoties oproept, vooral daar waar muziek en beeld in volmaakte harmonie met elkaar om alle aandacht van ogen en oren vragen. 'De Witte van Sighem' (voor 12- jarigen en ouder) is gebaseerd op het boek van Ernest Claes. De film is gemaakt in België en Nederlands ondertiteld. Meccano Middelburg, zondag 15 uur. Scene uit 'De Witte van Sighem' De film speelt zich af rond de eeuwwisseling in de Belgische Kempen. Het is oogsttijd, de laatste weken van het schooljaar, daarna zal de Witte moeten gaan werken. Hij die zelf zegt meer slaag dan eten te krijgen, houdt zich met zijn schavuitenstreken overeind. Het camerawerk: Wij kennen bijna geen film waarin sfeer en emotie zo goed zijn omgezet in prachtige beelden. Theo van de Sande en Walter van den Ende hebben weelderige landschappen net zo sterk weten te treffen als sobere interieurs. Hl ISARISFN MIDDELBURG: zaterdag tot 24 uur: F.J.J. Buytendijk. Noordweg 214, tel. 38248, zondag tot 24 uur: J.K. Dominicus. Dam 30, tel. 12830. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. VLISSINGEN: zaterdag tot 24 uur: A.J. Mijnlieff N. Beetslaaii 15, tel. 12525, Zondag tot 24 uur: R.M. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. visites aanvragen voor 10 .uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17 tot 18 uur. SOUBURG, NIEUWLAND, AR- NEMUIDEN, MIDDELBURG ZUID: zaterdag P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13. Middelburg, tel. 01180-T5810, zondag Th. Bloos, Kanaalstraat 70, O. Souburg, tel. 01184-61212. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor drin gende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. GRIJPSKERKE, GAPINGE, SEROOSKERKE, VROUWEN POLDER, VEERE EN ZAND DIJK zaterdag en zondag E. Gunst. Torenstraat 46, Seroosker- ke, tel. 01189-1212 DOMBURG, AAGTEKERKE, WESTKAPELLE, KOUDEKER KS. ZOUTELANDE, MELIS- KF.RK F. EN BIGGEKERKE vrij dag 18 uur tot en met zondag 24 uur: B. Vaandrager. Wcststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271. WEST- EN MIDDEN WALCHE REN A. Stutterheim, Beukelman- straat 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. TANDARTSEN: Spreekuur voor spoedgevallen zaterdag en zondag van 11 tot 12 uur. J Slingenberg, Roozenburg- laan 14, Middelburg, tel. 01180- 28420. APOTHEEK: MIDDELBURG: van vrijdag 17.30 tot vrijdatmorgen daarop volgend: Ringeling. Lange Delft 133, tel. 12538. VLISSINGEN: van vrijdag 17.30 uur tot vrijdagmorgen daaropvol gend: Papegaaienburg, Papegaai enburg 24-26, tel. 66345. VERLOSKUNDIGE: Geldt uitsluitend voor VLISSIN GEN EN OOST-SOUBURG: M Schless, H. Dunantstraat 19, Oost-Souburg, tel. 71768. DIERENARTSEN: DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTKAPELLE Oude Dom- burgseweg 33a, 01188-1443. Be handeling kleine huisdieren op afspraak. Kleine huisdieren (gezelschaps dieren) het hele weekend: L. Schofaerts te Vlissingen, tel. 01184-14699 en b.g.g. 01185-2069, consult na afspraak. MIDDELBURG: Grote huisdie ren: 01180-33903, visites aanvra gen van 8 tot 9 uur. KLEINE HUISIDF.RENPRAK- TIJK OOST-SOUBURG Ka naalstraat 3,01184-60860, het hele weekeinde bereikbaar. MIDDELBURG-ZUID EN AR- NEMUIDEN tel: 01180-14366, avonddienst van 1730 tot 2230 uur. telefoon 01180-14366. KOUDEKERKE, MELISKER KE, BIGGEKERKE, ZOUTE LANDE, WESTKAPELLE, DOMBURG, AAGTEKERKE, OOSTKAPELLE, GIJRPSKF.R- KE, VEERE, GAPINGE, VROU WENPOLDER, ZANDDIJK, SEROOSKERKE EN ST. LAU RENS: Zr. v.d. Welle, tel. 01187-1604. VLISSINGEN-STAD: gers, tel. 01180-29264. G. Bur- W UK VERPLEEG KUNÜJGEN; MIDDELBURGSTAD telefoon 01180-12228, Avonddienst van 17.30 tot 22.30 uur tel: 01180-14366. WEST-SOUBURG, Papegaaien burg, BOSSENBURG, WES- TERZICHT, PAAUWENBURG, OOST-SOUBURG EN RITT- HEM: R.A.H.C. Colle, tel. 01105-2564. Zeeuwse Bibliotheek (Kous- teensedijk) Middelburg, IEN VAN DEN BERG, geweven wdndkleden onder de ditel 'Lezen en schrijven'. Maan dag 17.30 tot 21 uur, dinsdag toten met vrijdag 10 tot 21 uur en zaterdag 10 tot 13 uur. Lange Noordstraat 56, Mid delburg. GERA DAUVIL- LIER, schilderijen, aquarellen en kunstfoto's. Maandag tot en m,et zaterdag 9 tot 18 uur. Galerie Montparnasse (Rei gersstraat) Middelburg HE DENDAAGSE KUNSTE NAARS een nieuwe collectie. Dinsdag tot en met zaterdag 14 tot 18 uur. Dam 43 Middelburg RAOUL DE KEYSER schilderijen. Donderdag tot en met zondag van 14 lot 17 uur St. Janstraat 41-43 Middel burg ANNEKE RUIM- SCHOTEL. Touwplastieken. Donderdag tot en met zater dag 14 tot 17 uur Iguana Bellamypark Vlissin gen LEVENDE REPTIE LEN, AMFIBIEËN EN IN- SEKTEN. Dagelijks van 14 tot 17.30 uur. Gortstraat 48, Middelburg WILLEM VADER schilde rijen, aquarellen en kunstfo to's. Maandag tot en met za terdag 9 tot 10 uur. Biologisch Museum, Dom burg DE NATUUR IN ZEE LAND en DIEREN IN DE NATUUR dagelijks van 10 tot 17aiur. De Vleeshal Middelburg PA- NAMARENKO, opobjecten. Dinsdag tot en met zaterdag, van 13 tot 17 uur en op zondag van 14 tot 17 uur. Tot 10 maart. Stedelijk Museum (Bellamy park) Vlissingen, VLISSIN GEN, TIJDENS EN KORT NA WO II en LAARS OP DE FLES: het oorlogsgebeuren tussen 1940 en 1945. Dinsdag tot en met vrijdag van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur, zaterdag van 13 tot 17 uur. Balans 17 Middelburg LEENDERT VAN DER POOL schilderijen en teke ningen. Woensdag tot en met vrijdag 11 tot 17 uur en zater dag 10 tot 16 uur. Tot en met 13 maart. Bellamy 19, Vlissingen SI- GURDUR GUDMUNDS- SON sculpturen, disndag t/m vrijdag van 10.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 en op za terdag van 13 tot 17 uur (ope ning a.s. zaterdag). De Verkeerde Wereld (Vlas- markt) Middelburg, JOHN MES (pi) toekomstbeelden op schilderijen. Tijdens café-

de Faam | 1985 | | pagina 8