Miro toonde succesvol sportieve najaarsmode Dit klavertroef- montuur kost^p^ uit 07 het zakenhart Dit klavertroef- montuur kost A Delta showt nieuwste stoffen 'Ik weet uit ervaring dat het moeilijk kopen is voor dames met een grote maat' Joosse toonde collectie voor herfst en winter nhek brillen rihck brillen Woensdag 3 oktober 1984 DE FAAM r Wat te melden? i BEL 01180-27651 1/ g Toestel 54 lWtfti IM(C>l44^rfAJL D of Postbus 5017 L 4330 KA Middelburg Computercursus voor winkeliers zonder onnodige theorielessen Nieuwe Oranjezon Schoolfeest persoonlijk advies schriftelijke garantie Rinck-kwaliteit quick service MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. Ervaring COR WESDORP VAN MODEHUIS ASPENS: Toertochten ICTO Kerkdienst Migraine VIDO Lesbisch V redesbijeenkomst Molukken Slechthorenden Bazar Hartpatiëntjes Luchthaven Recreatievolleybal Woonlasten Energiedagen De Schelde Schone Schelde Theaterwerkgroep Zeeuwse maand Filmmiddag Natuur Kinderpostzegels Bij de politie? Psoriasis Welkomstdienst CDA-vrouwen Dierendag Ouderenbond V rouwencursussen Second Home Maaltijden Muziektheater Bingo Personeel Bingo Herfstmarsen Kinderkledingbeurs Kledingbeurs Cursussen Zeefdrukken persoonlijk advies schriftelijke garantie Rinck-kwaliteit quick service MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. Een mannequinbureau (van Mevrouw Ferdinan- dusse) en kinderen van personeelsleden van de Vlissings'e Miro toonden afgelopen vrijdag tijdens de middag- en avondverkoop de uitgebreide na jaarscollectie van het grootwinkelbedrijf. Ook in deze collectie (voor een groot deel sportie ve, maar ook klassieke kleding) zijn de ruitdessins en de boskleuren wolwit, khaki, lever en toupe de toonaangevende. En er is van alles in de Miro zoals vrijetijdskleding voor heren in de nieuwste model len (windjacks met schuine overslag), pantalons, truien met de nieuwe halslijnen, maar ook schoei sel. Voor de dames werd een uitgebreide collectie windjacks, maar bijvoorbeeld ook lange gewatteer de mantels getoond. Ook sportieve dames-overalls en klassieke japonnen ontbreken niet bij de Miro. Kinderen van 5 tot 12 jaar lieten vrijdag zien dat de Miro voor de jeugd in die leeftijdsgroep verschil lende soorten joggingpakken heeft maar ook stoere jacks, leuke pullovers en schoeisel. De door ladys peaker mevrouw Alice Faber geleide shows, werden met grote belangstelling bezocht. De fa. Delta Stoffen in de Kanaal straat in Oost-Souburg presen teert vrijdag 5 oktober de nieuwste stoffen voor najaar- en wintermo de op een modeshow in hotel Bri tannia in Vlissingen. Delta Stoffen doet dit in samen werking met naaimachinehandel Hemelaar van de Vlissingse Nieuwendijk. De patronen van de geshowde artikelen werden gele verd door Neue Mode. In deze vierde show van Delta Stoffen staan volgens eigenaar P. Baas vooral de wollen stoffen, tweeds in geruit dessin, wol, polyester en winterkatoen centraal. De show begint 's middags om 15 uur en 's avonds om 20 uur. De avondshow is echter al uitverkocht. Colijn Data Systemen heeft een cursus computerboékhouden samengesteld voor de kleine ondernemer en winkelier, die zelf de boekhouding (gedeeltelijk) doet. De cursus omvat vier bijeen komsten en is afgestemd op de praktijksituatie van de onderne mer in het midden- en klein bedrijf. De korte tijdsduur is mogelijk omdat Colijn Data Systemen er van uit gaat dat de cursist voldoende kennis heeft van boek houden. Daardoor kan de cursus praktisch worden gehouden, aldus de organisatie die onder meer in Goes en Terneuzen zetelt. Tijdens de cursus wordt gewerkt op een computer van het type Commodore. Er zullen echter ook andere modellen (in theorie) worden behandeld. De cursus is helemaal nieuw en wordt in elk geval gegeven in Goes. Komen er echter uit andere delen van Zeeland voldoende aanmeldingen, dan begint Colijn Data Sys tem ook daar met cursussen. Voor informatie: 01100-14008. Modehuis Joosse in Middelburg toonde in de zaak aan de Lange Noordstraat de nieuwe herfst- en wintermode. Verdeeld over drie shows bekeken vorige week don derdag zo'n 350 dames en ook en kele heren een uitgelezen collectie modieuze kleding zowel voor de jonge vrouw van rond de twintig als voor de oudere generatie van zeventig tot tachtig jaar. Ook de 'mannequins' verschilden enkele generaties in leeftijd. "Een jong meisje kan je alles laten dra gen, maar een vrouw van zeventig (de oudste mannequin) moet je naar haar leeftijd kleden. Van daar dat we een zeer gevarieerde groep hebben", vertelde mevrouw J.A. Joosse-van de Water, de echtgenote van exploitant Joosse. "En dat vind ik ook het meest eerlijke". Mevrouw Joosse pre senteerde zelf de show. De hoofdkleuren voor het najaar van 1984 zijn bruin en lever ge combineerd met rood en cobalt- blauw, waarbij vooral de combi natiemode erg 'in' is, evenals de ruim zittende 'oversized' model len zoals overgooiers en blouses. Kleurige sjaaltjes en petten ac centueerden het geheel. Mevrouw Joosse begroette aan hel begin van iedere show al haar gasten persoonlijk met een vriendelijk woord en een versnapering. Een persoonlijke benadering staat bij modehuis Joosse voorop. Vanwege het splinternieuwe schoolgebouw viert de LHNO- school 'Oranjezon' in Oostkapelle feest. Dinsdag 9 oktober wordt deze enige school voor lager huis houdelijk en nijverheidsonderwijs op hel Walcherse platteland offi cieel geopend. Op woensdag 10 oktober is er tussen 14 en 17 uur en tussen 19 en 21 uur een gas- tendag. Donderdag 11 oktober is er feest voor de leerlingen en de vrijdag er na is er in Oostkapelle een reünie voor oud-leerlingen en oud-personeelsleden. De Vrije School aan de W. Aron- deusstraat 59 in Middelburg heeft zaterdag 6 oktober een openbaar schoolfeest in petto. De leerlingen van de klassen 2 tot en met 7 laten iets van het schoolgebeuren zien. De leerlingen van klas 10 voeren een korte klucht op. Het school feest begint om 10.00 uur. Voordelig win- V kelen begint bij KLAVERTROEF. Honderden scherp geprijsde kwaliteitsmonturen voor: 45,- 75,- 95,- 125,-. Naast een riant prijsvoordeel krijgt u: ziekenfondsleverancier 012 Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in het oog. Vorig jaar ging een lang gekoes terde wens van Cor Wesdorp in vervulling. Vanaf haar trouwen, zo'n twintig jaar geleden, wilde ze al een eigen zaak beginnen, maar het was er steeds niet van geko men. Als jong meisje, net van de huishoudschool, werkte zij tot aan haar huwelijk, bij haar vader in de zaak in Stavenisse; een winkel waar textiel werd verkocht. Toen Cor Wesdorp trouwde volg de zij haar man, die timmerman is, naar Middelburg. Daar kreeg het echtpaar twee kinderen, die inmiddels 16 en 12 jaar zijn, en Cor werkte daarbij in de avondu ren onder andere als vertegen woordigster van cosmetica-artike- len en linnenuitzetten. Zij kan moeilijk stilzitten en wilde wat doen. Vorig jaar kwam het er eindelijk van. Op aandringen van haar man Rien zette Cor Wesdorp door. Aan de Burgpromenade in Mid delburg kwam een pand vrij en dat leek een geschikt startpunt. Cor begon een damesmodezaak en ging in zee met de Zweedse kledinggigant Aspens. Van deze Zweedse fabrikant betrekt zij het merendeel van haar collectie. De naam van de zaak werd dan ook 'Modehuis Aspens'. En in korte tijd heeft Cor Wesdorp bekend heid verworven om haar speciali teit: grote tot zeer grote maten (tot maat 60 toe). "Ik weet uit ervaring, ik heb maat 48-50, dat het moeilijk kopen is voor dames met een grote maat. De meeste modezaken gaan maar tot hoogstens 48 en dan is de keu ze nog zeer beperkt ook. En dat gat in de markt probeer ik op te vullen", stelt de 44-jarige onder neemster resoluut. Overigens heeft Modehuis Aspens ook klei nere maten, vanaf 36, maar in alle maten, groot of klein, in een ruime keus voor handen. Alle artikelen hangen ruim en overzichtelijk uitgestald in een sfeervol interieur dat door man Rien is gemaakt. Aspens is zelfs ingericht voor rolstoelgebruikers; er is zelfs een paskamer waar ge makkelijk met een rolstoel in te rijden is. Modehuis Aspens heeft ook een eigen atelier waar alle verande ringen kunnen worden uitge voerd. Mevrouw Wesdorp, zelf lerares coupeuse, heeft twee ver koopsters in dienst. Zij doet zelf alle inkopen en probeert een vlot te en gemakkelijk dragende col lectie samen te stellen; een streven dat haar goed afgaat, want bij een onlangs in de zaak gehouden mo deshow werd een keur van vlotte mode gebracht waarbij het accent vooral op de grotere maten lag. Cor Wesdorp is met recht trots op haar eigen zaak waarmee ze in zo'n korte tijd zoveel succes heeft geoogst. En dat komt niet alleen door haar specialisatie in de gro tere maten, maar ook door de service, want die schrijt Modehuis Aspens hoog in het vaandel. De jubileumtoertochten ter gele genheid van het 15-jarig bestaan van de toerafdeling van de Zeeuwse ren- en tourclub "Theo Middelkmap' zijn zondag 9 sep tember grotendeels verregend. Liefhebbers van een stevige fiet stocht krijgen nogmaals de gele genheid om de jubileumritten te rijden. Zondag 7 oktober vindt een 'herhaling' van dit gebeuren plaats. Vanaf café 'Ruimzicht' in 's-Heer Hendrikskinderen kan vanaf negen uur 's morgens wor den gestart voor een tocht over 60, 100 of 150 kilometer. De langste tocht gaat over Duiveland, Flak- kee en Noord-Brabant en de 100 kilometer naar Noord-Brabant. De kleine tocht voert over Zuid- Beveland. Het zijn vrije toertoch ten waarbij ieder zijn eigen tempo kan rijden. De ICTO afdeling Vlissin gen/ Middelburg houdt op don derdag 4 oktober in het jeugdgc- bouw van de Petruskerk (hoek Paul Krugerstraat/dr. Ottestraat) te Vlissingen haar eerste openbare bijeenkomst in dit nieuwe seizoen, aanvang 20 uur. Ds. R.C.A. van Voorst Vader, N- H. predikant te Breda en lid van het landelijk bestuur van de Stichting HBV.(Hervormd Beraad Vredesvraagstukken), zal spreken over 'Vechten voor Vrede'. 'Burgerlijke ongehoorzaamheid' is het thema van een experimen tele kerkdienst, die zondag 7 ok tober wordt gehouden in het kerkgebouw aan de Kerkstraat in Oost-Souburg. Voorganger is ds. E. de Boer-Hessel uit Sint-Lau- rens. De dienst begint om 16.30 uur. Vanaf 16.00 uur kan koffie worden gedronken. Na afloop is er gelegenheid tol napraten. Kin deroppas is aanwezig. Ruim 40 belangstellenden woon den de informatie-avond bij van de afdeling Zeeland van de Ne derlandse Vereniging voor Mi- graine-patiënten. De medisch ad viseur van de vereniging, de heer Spierings, waarschuwde tijdens de bijeenkomst, die in Middelburg werd gehouden, tegen het over matig gebruik van ergotamine- preparaten. inlichtingen over de vereniging: 01180-33938. De VI DO-werkgroep Walcheren (Vrouwen in de overgang) komt dinsdag 9 oktober om 14 uur bij een in het Woltershuis aan de Hogeweg in Vlissingen. Alle vrouwen van 40 jaar en ouder zijn daarbij welkom. Het is de bedoe ling elke veertien dagen een bij eenkomst te beleggen. Prima Donna is de naam van een werkgroep die zich richt op lesbi sche vrouwen in de provincie Zeeland. De groep biedt deze vrouwen een ontmoetingsplaats en organiseert activiteiten voor lesbische vrouwen. Prima Donna is elke eerste en derde zondag van de maand te vinden in het vrou wenontmoetingscentrum JET aan de Zusterstraat 17 in Goes. De openingstijden van 15 tot 19 uur. Inlichtingen tijdens deze zondag middagen: 01100-13236. Op an dere tijden: 01100-20692. Zondag 7 oktober draait Prima Donna de vrouwen-film 'Madchen in Uni form' van Leontine Sagan. Aan vang 16. uur. Ds. W. van de Zee, secretaris van de Raad van Kerken in Neder land, spreekt donderdag 11 okto ber tijdens de uitgestelde provin ciale vredesbijeenkomst in de Thomaskapel aan de Vrijland straat in Middelburg. Hij praat over 'het spreken van de kerken en de gevolgen daarvan voor pa rochies en gemeenten'. Daarna is er een forumdiscussie. De bijeen komst, georganiseerd door de Provinciale Interkerkelijke Werk groep Vredeswerk, begint om 19.30 uur. Zes in Nederland wonende Mo- lukkers die onlangs familie heb ben bezocht op de Molukken, vertellen vanaf vanavond (woens dag 3 oktober) over hun ervarin gen en bevindingen. Dat gebeurt tijdens een serie van zes avonden. De eerste daarvan begint vanaf om acht uur in De Zwaan aan de Kromwegesingel in Oost-Sou burg. De organisatie is in handen van de Molukse werkgroep Oost- Souburg. De afdeling Zeeland van de Ne derlandse Vereniging voor Slechthorenden (NWS) komt dinsdag 9 oktober om 14.30 uur bijeen in de bovenzaal van ge bouw Schuttershof aan de Schut tershofstraat in Middelburg. Me vrouw Cijsouw vertelt aan de hand van dia's over haar reis naar Israel. Er is een ringleiding aan wezig. Zowel in Middelburg als in Ka- pelle heeft de afdeling Zeeland van de Algemeen Nederlandse Vrouwenvereniging. 'Tesselscha- de-Arbeid Adelt' een bazaar op hel programma staan. Die in Middelburg is op dinsdag 9 okto ber ten huize van mevrouw K. Ploos van Amstel-De Jonge. Gortstraat 38. Donderdag 11 ok tober vindt de bazaar plaats bij mevrouw A.B. van der Have- Wigman Goessestraatweg 19. De openingstijden zijn: 10.30- tot 12.30 uur en van 13.30- tot 16 uur. Met de opbrengst worden vrou wen met uiteenlopende moeilijk heden geholpen. Terre des Hommes staat zaterdag 6 oktober met een kraam in de Lange Delft in Middelburg. Er worden dan zelfgemaakte goede ren en artikelen uit de Derde Wereld verkocht. De opbrengst is bestemd voor de actie voor Poolse hartpatiëntjes die in Utrecht wor den behandeld. Het gironummer van deze actie is: 66370. Terre des Hommes zoekt overigens ook nieuwe leden voor de werkgroep: Inlichtingen 01184-71892. Nu het aantal vluchten van en naar de Luchthaven Rotterdam (Zestienhoven) sterk is uitgebreid, heeft de luchthaven een nieuwe, zij het voorlopige, dienstregeling uitgebracht. De definitieve versie verschijnt zo spoedig mogelijk. Onder auspiciën van de Nevobo begint binnenkort een recreatieve competitie volleybal. Dames- en herenploegen die hieraan willen deelnemen kunnen zich aanmel den bij H. van Boven, Westerzicht 359 'in Vlissingen, 01184-63441. De regionaal voorlichter van de directie Zeeland van het ministe rie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening, de heer J. van der Meer, praat maandag 8 oktober over huursubsidie en subsidies voor warmte-isolatie. Hij doet dat tijdens een grote voorlichtingsavond van het Woonlastenkomitee Middelburg. De bijeenkomst wordt vanaf 20 uur gehouden in wijkgebouw Het Zuiderbaken aan de M. de la Pal- mastraat in Middelburg. Het Woonlastenkomitee is bereikbaar via 01180-14801. Dorpshuis De Pompweie in Kort- gene biedt vandaag (woensdag 3 oktober) en morgen (donderdag 4 oktober) onderdak aan hel mo biele energiecentrum van de Coördinatiegroep Energiebespa ring Zeeland. Partikulieren. be drijven en instellingen kunnen hier allerlei informatie en doku- mentatie krijgen over vele vormen van energiebesparing. Het ener giecentrum is open van 15.00 tot 17.30 en van 19.00 tot 21.00 uur. De organisatie en uitvoering is in handen van de afdeling voorlich ting van de PZEM. De werkgroep Vrede-I ndustrie- Milieu vindt dat de Koninklijke Maatschappij De Schelde in Vlis singen moet overschakelen van wapenproduktie (fregattenbouw) naar civiele projecten. Over deze problematiek geeft de werkgroep het boekje 'Om de kwaliteit van arbeid' uitgebracht. Een aantal onderzoekers, die door de werk groep zijn benaderd, gaan samen met Schelde-werkncmers over dil thema aan de slag. De werkgroep Vrede-Industrie-Milieu bestaat uil- vertegenwoordigers van het Steuncomité Behoud KMS-groep, het Rijn-Schelde-Instituut, het Instituut Maatschappelijk Gericht Onderzoek en de Slichting Op bouwwerk Vlissingen. De Internationale Scheldewerk- groep in Goes houdt zaterdag 6 oktober een groot symposium over de vervuiling van de zee-arm de Schelde. Het symposium waaraan vele deskundigen mee werken, begint om 10.30 uur in Den Dullaert in Hulst. De theaterwerkgrocp Parlando in Middelburg zoekt drie mannelijke deelnemers aan een nieuw thea terproductie. Zij kunnen zich aanmelden bij het Zeeuws Steun punt voor Kunstzinnige Vorming 01180-34880. De repetities zijn el ke donderdagavond vanaf 19.30 uur in het Kuipcrspoortlheater in Middelburg. De theaterwerk- groep staat onder leiding van provinciaal toneel adviseur Ad van Noort. In het verzorgingstehuis Buiten rust van de Jacob Roggeveen stichting in Middelburg wordt een Zeeuwse maand gehouden. Op woensdag 10 oktober (aanvang 14.00 uur) is er een Zeeuwse ba zar. Door' de bewoners vervaar digd handwerk en volksschilder werk wordt dan verkocht. Ook zijn er Zeeuwse boterbabbelaars en bolussen voorhanden. Vrijdag 12 oktober wordt in "Buitenrust" een Zeeuwse expositie geopend, die tot en met 21 oktober te zien zal zijn. Ter afsluiting krijgen de bewoners een mosselmaaltijd. Het'Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle vertoont woensdag 10 oktober films voor de jeugd. Daarna kunnen de kinderen een speurspel door het museum hou den. Ook kunnen ze vragen over dieren stellen. Deelnemers moe ten zich voor 10 oktober opgeven: 01188-2620. Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle is opgenomen in het programma van de landelijke Kijkdag Jeugd-natuurstudie. Zondag 7 oktober is van 10 tot 17 uur een tentoonstelling te zien over 'onzichtbare' elementen van de natuur, zoals muizen, amfi- biën, en reptielen. Om 11.30 en 14.30 uur begint bij het museum een excursie waarbij aandacht wordt geschonken aan veel as pecten van de natuur. De organi satie is in handen van de Neder landse Jeugdbond voor Natuur studie in Amsterdam Inlichtin gen: 01100-28197. Vandaag (woensdag) gaan de leerlingen van meer dan 8000 scholen op pad om te proberen zoveel mogelijk kinderpostzegels en kaarten te verkopen. Deze worden vanaf 14 november afge leverd. De postzegels zijn ontwor pen door de bekende stripteke naar Joost Swarte. Eén van de mapjes kaarten is ontworpen door Anton Pieck. De opbrengst gaat naar projecten die tot doel hebben om het leven van kinderen in binnen- en buitenland te verbete ren. De Stichting Welzijnswerk Suri- namers en Anlillianen Zeeland start deze week een wervingscam pagne onder de Surinaamse en Antilliaanse vrouwen in Zeeland, om hen te wijzen op de mogelijk heden van een funktie als politie agente bij de gemeente-politie van Rotterdam. In de overtuiging dat een politie korps van een gemeente een af spiegeling dient te zijn van de be volkingssamenstelling van een gemeente is er bij de Rotterdamse politie thans vraag naar vooral Surinaamse en Antilliaanse poli- tie-agentes. Hiervoor heeft het buro Werving van de Rotterdam se gemeentepolitie kontakt ge zocht met de Sl. Welzijnswerk Surinamers en Anlillianen Zee land en hen gevraagd de werving in Zeeland ter hand te nemen. Mogelijke kandidates die de leef tijd van minstens 18 Zi jaar moe ten hebben bereikt kunnen kon- takt opnemen met het kantoor van de Stichting in Middelburg, tel: 01180-38070 en vragen naar Harry Been. Op uitnodiging van de Psoriasis- patiëntenvereniging Brabant- Zeeland spreekt de Goese huisarts P. Kleinepier dinsdag 9 oktober over homeopalische behandeling van de huidziekte psoriasis. Dat gebeurt om 20 uur in het ver pleegtehuis Ter Valcke te Goes. 'Help de psalmist verdrinkt' is het thema van de toespraak tijdens de welkomsdienst voor iedereen op zondag 7 oktober in de Getuige- niskerk te Middelburg. Het thema is gebaseerd op de psalm 32 'De zegen van de schuldvergeving' Deze welkomstdienst wordt voor afgegaan door samenzang vanaf 18.45. De voorganger is ds Schüs- sler uit Kamperland. Het Youth for Christ koor zorgt voor de mu zikale begeleiding. Het CDA-vrouwenberaad in Middelburg vergadert op donder dag 4 oktober in de Christelijke Scholengemeenschap aan de El zenlaan in Middelburg. Sprekers zijn wethouder M. Vinke van Middelburg en het statenlid H. Remijn-De Badts, beiden CDA- leden. Het onderwerp van deze bijeenkomst is 'volksgezondheid'. Aanvang van de bijeenkomst is 20 uur' Vanwege dierendag is er in de kinderboerderij te Middelburg op zaterdag 6 oktober een filmmid dag voor de jeugd van zes tot twaalf jaar. Aanvang van de ver toning is 14 uur. De.ANBO afdeling Middelburg (Algemene Nederlandse Bond van Ouderen) vergadert op dins dag 9 oktober in de Schakel te Middelburg vanaf 14 uur. Na af loop van deze najaarsvergadering kan er een spelletje bingo worden gespeeld. Vrouwencafé Trui (Kerksteeg 5 in Middelburg) heeft nog plaatsen vrij bij de cursussen toneel, grime en 'vrouw en kleding'. De 'lijf- groep' is volgeboekt. De toneel groep komt donderdag 4 oktober om 20 uur bijeen in de ruimte van het vrouwencafé. Inlichtingen: 01180-15647. De jeugdsoos Second Home. Oosterscheldestraat 1 in Middel burg, opent zaterdag 6 oktober haar deuren. Jongeren vanaf 14 jaar kunnen daar vanaf 19.30 uur terecht. Vanaf donderdag 4 oktober wor den in jongerencentrum Midgard aan de Kuiperspoort in Middel burg wekelijks maaltijden geser veerd. Hongerigen moeten voor woensdagavond inschrijven: 01180-14281. Morgen staal Chili con carne op het menu. Om zes uur is het aanschuiven geblazen. Midgard zoekt werkloze jongeren die mee willen doen aan een mu- zieklheaterproject. Zowel muzi kanten als acteurs ervaring niet vereist - van beiderlei kunne kunnen aan het project deelne men. Het geheel staat onder lei ding van een toneeldocent. Be langstellenden kunnen Mieke en Rolf in Midgard bellen: 01180- 14281. In het dienstencentrum Bachten Reede aan de Vredehofiaan 42 in Vlissingen wordt woensdag 10 oktober vanaf 14 uur bingo ges peeld Door de arbeidstijdverkorting en de daarmee gepaard gaande inle vering heeft de gemeente Veere ruimte voor een extra kracht op de gemeentesecretarie. De commis sie financiën van Veere praat hierover in een vergadering. Die begint donderdag 4 oktober in de gemeentesecretarie aan de Kerk straat in Veere. De Wijkvereniging Magistraat- wijk in Middelburg huurt zater dag 6 oktober de foyer van Het Zuiderbaken af voor een grote bingo, die om 20.00 uur begint. De stationsrestauratie in Middel burg is zaterdag 6 oktober het vertrekpunt van de herfstmarsen van MTV '69. Deelnemers aan de tocht over 43 kilometer vertrek ken om 9.30 uur. Wandelaars die 5, 10 of 15 kilometer willen lopen kunnen daar na 13.30 uur van start gaan. Kinderkleding en speelgoed wordt woensdag 10 oktober vanaf 13.30 uur verkocht tijdens de beurs van de peuterspeelzaal de Berlagertjes aan de Koestraat in Vlissingen. Maandag 8 oktober (van 9 tot 12 uur) en dinsdag 9 oktober (van 9 lot 15.30 uur) kan kleding en speelgoed worden in geleverd. Op alle ingeleverde spullen moet de vraagprijs staan. De helft van de opbrengst is voor de peuterspeelzaal, die het rijdend speelgoed wil uitbreiden. Inlich tingen: 01184-14298. Kleding voor vrouwen en kinde ren (vanaf maat 104) verwisselt van eigenaar tijdens de kleding beurs van de vrouwenconlact- groep 'Kom uitje huis'. Die wordt woensdag 10 oktober vanaf 13.30 uur gehouden in Het Zuiderbaken in Middelburg. Kleding kan die zelfde dag tussen 9.00 en 11.00 uur worden ingebracht. Voor sokken, ondergoed en T-shirts bestaal geen belangstelling. Speciaal voor werkloze jongeren heeft Midgard in Middelburg 'cursussen op het gebied van video en fotografie opgezet. Inlichtin gen en opgave: 01180-14281. Feike Koudenburg geeft een zeefdrukcursus in jongerencen trum Midgard aan de Kuiper spoort in Middelburg. De cursus bestaat uit 12 bijeenkomsten. In lichtingen en opaave bij Midgard: 01180-14281. Voordelig win- kelen begint bij [A® KLAVERTROEF. Honderden scherp geprijsde kwaliteitsmonturen voor: 45,- 75,- 95,- 125,-.Naast een riant prijsvoordeel krijgt u: ziekenfondsleverancier 016 Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in het oog.

de Faam | 1984 | | pagina 7