O Ipl :i O guide n geschenkbonnen voor bédi -ijfleide FREDDY WOLF LEST MET BEELDPLAAT uit 02 PETER WISPE AERE IN OOST-SOUBURG het Italiaans kwaliteitsijs tussen 'n Complete bril voor 'n complete prijs. 99,50 BATA MIDDELBURG ZESDE BESTE IN NEDERLAND t en personeel ZSkBUllSrt 9ehaktballen en frikandellen Woensdag 27 juni 1984 DE FAAM - DE VLISSINGER Kc ïte rihck brillen MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. Leegstand Interculturele Kleuterdag rinck brillen Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in net oog? Jan Janssen Jeugdbrandweer Sportkampioenen Schildersbuurt-Noord Cera-toertochten Betaal niet mee Culturele Raad Hoechst Ziekenhuisfusie Lesbische vrouwen Vrouwen in bijstand Fotowedstrijd Dauwendaeleloop De Beaufortstraat Bodemonderzoek Steenenbeer Pop van Zonnebloem Surfkampioenschap KMS De Schelde Rommel- en pretmarkt 1 Julipakket Omroep Zeeland Woningbouw Fundament van Zeeland Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 of Postbus 5017 l 4330 KA Middelburg k m Dat was toch wel dolle pret vorige week vrijdagochtend in de Bata- vestiging aan de Lange Delft in Middelburg. C A-bedrijfsleider Wint Papendorp strooide feeste lijk met enveloppes, waarin bij el kaar voor ƒ1200.— klcdingbonnen zaten. Bata-bedrijfsleider Henk Damen had dat verdiend met een actie van zijn bedrijf waarin hij als zesde eindigde. De Bata is één van de sponsors van het Eiiropese voetbalkam pioenschap in Frankrijk. Van de organisatie kreeg de Bata een vak aangeboden met gratis plaatsen voor de finalewedstrijden in Pa rijs. Om die vrijkaartjes zo eerlijk mogelijk onder de filialen te ver delen, schreef het schocnenbedrijf een actie uit. Zowel het kantoor personeel in de centrale vestiging als de meer dan honderd winkel filialen in Nederland namen deel aan die actie. De resultaten en de presentatie werden daarbij beoordeeld. Het filiaal aan de Lange Delft in Middelburg on derscheidde zich als zesde beste in Nederland. "Helaas", ze zegt Henk Damen. "kon ik niet naar Parijs, omdat mijn zoon op die dag in Ede wordt Wim Papendorp maakt vriendelijke gezichten, een doos met kledingbon- nen. beëdigd als officier in het leger. Daaróm bood de Bata mij dit al ternatief. In contacten tussen de Bata en C A is afgesproken dat deze klcdingbonnen gegeven zouden worden". Ook het personeel deelde mee in de prijzen, hoewel de familie Da men er het beste uitkwam, want zowel mevrouw (Ina) Damen als dochter Ineke werken in de zaak van bedrijfsleider Henk Damen. De overige winnaressen waren Edith Schrijver en Anja Bayens. Naast een riant prijsvoordeel krijgt u: «deskundig advies Rinck kwaliteit «Quick service vakkundige aanpassing 19- f \/oo van 38,- voor Rinck heeft ook veel zonnebrillen van POLAROID, RAY-BAN, Porsche, ALITALIA, ALFA ROMEO, DON SOL, RODENSTOCK en vele andere merken in huis. 'Veilig op weg' heet het nieuwe beeldplaatsysteem dat de Sou- burgse rijschoolhouder Freddy Wolf voor het instrueren van zijn leerlingen heeft aangeschaft. Met dit unieke systeem - hij is hiermee één van de eerste rijschoolhouders in Nederland die het gebruikt- is Freddy Wolf verzekerd van een nog groter aantal geslaagden. De Souburgse rijschoolhouder had overigens toch al een record aan tal geslaagde rijkandidaten. "Hoe moet ik het mijn leerlingen nog duidelijker maken", vroeg Wolf zich af Toen dit nieuwe systeem op de markt kwam, was hij direct overtuigd: dit is het. Door middel van de beeldbanden - er zijn vijf verschillende banden - kan Freddy Wolf zijn leerlingen nu alle voorkomende verkeerssi- Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in net oog. tualies laten meemaken. Op hel beeldscherm in zijn theorielokaal aan de Dongestraat 49 in Souburg worden de situaties geprojecteerd. De nieuwe methode verkort de rijopleiding. Behalve van beelden wordt er ook gebruik gemaakt van een bijbe horend boekwerk, waarin de ver keerssituaties beschreven en afge beeld staan. Het boek is wel duurder dan gebruikelijke lesstof, maar het gebodene is dan ook de meerprijs dubbel en dwars waard, verzekert Wolf. die hoge ver wachtingen heeft van dit unieke systeem. Overigens houdt Wolf toch van noviteiten, want vorig jaar heeft hij in zijn leswagens -een Mercedes en een BMW- filmcamera's geïnstalleerd, waar mee de verrichtingen van de leer ling opgenomen worden, die even later weer aan de kandidaten, eventueel met de gemaakte fou ten. getoond kunnen worden. De nieuwe beeldplaatapparatuur werd gisteren -dinsdag 26 juni- door burgemeester Th.J. Weslcr- houl van Vlissingcn officieel in gebruik gesteld. y Nog voordat het ijsseizoen goed en wel op gang is gekomen, heeft Pe ter Wispelaere al een paar leuke slagen binnengehaald. In een vak blad voor ijsberciders pronkt de 36-jarige Oost-Souburger in de lijst van de Europese top-tien op de zesde plaats. Zo te zien bepaald geen sinecure. "Maar", zo relati veert hij. "Bij de beste tien van Europa lijkt wat overdreven. Niet temin ben ik trots op de kwaliteit van mijn product". Peter Wispe laere gaat er prat op origineel Ita liaans ijs te maken. Peter Wispelaere is niet het type dat overdrijft. Hij staal met beide benen vast op de grond. Met zwe ven is geen geld te verdienen, zo lijkt zijn bebedrijsfilosofie te kun nen worden uitgelegd, getuige ook zijn relativerende opmerking over zijn plaats op de Europese Top Tien van ijsberciders. "Ik kreeg die plaats omdat ik in maart tij dens eem internationaal concours van ijsberciders in Maastricht de zesde plaats behaalde. Uiteraard deed niet iedere gerenommeerde ijsbcrcider mee aan die wed strijd". Aan de Vlissingseweg 63 in Oost- Souburg heeft Peter Wispelaere sinds 10 jaar een eenvoudig cafe taria. Behalve de confectie-fri- kandcllcn en gehaktballen bereidt hij ook zelf snacks, die samen met de zelfgesneden frites en voorge bakken frites met mayonaise gre tig over de toonbank gaan. Hij heeft één vaste werknemer. Maar het leeuwedeel in het werk leveren hij en zijn vrouw Ina. "Wc maken zoveel mogelijk zelf. Ik heb vol doende diploma's om een chiquer restaurant te beginnen, maar in "deze tijd is het mij te riskant om een eetgelegenheid te openen in het zogenaamde betere genre. Ik kan hier mijn hart ophalen door zoveel mogelijk zelf te maken en in te spelen op de eisen van de tijd". En dal zelf maken doet hi j vooral met de bereiding van Italiaans ijs. Naar zijn oordeel -en ook naar het oordeel van de jury tijdens de wedstrijd in Maastricht- fabriceert hij het Italiaanse ijs op de oor spronkelijke wijze. Zo perfect zelfs, dat een ijssalon in Bergen op Zoom zijn producten afneemt. Wie ijs wil bestellen bij Peter Wispelaere kan kiezen uit 28 soorten. Veertien soorten heeft hij permanent in voorraad. Allemaal Italiaans. "Dit ijs onderscheidt zich van de andere omdat er uit sluitend natuurlijke grondstoffen in worden gebruikt. Natuurpro ducten met veel water. Daardoor wordt hel ijs uiterst fijntjes. De grondstoffen die ik gebruik, ko men allemaal uit Italië. Een van de nieuwste soorten is het zoge naamde smurfenijs, dat vooral kinderen erg lekker vinden. Ver der is ook het malaga-ijs erg ge liefd. Dat wordt gemaakt van in gedikte malagawijn". Volgens de Oost-Souburgse snackbarhouder is er nog veel te ontwikkelen aan zijn manier van ijsbereiden. waarmee hij sinds acht jaar" bezig is. "Je leert elke dag bij", stelt hij vast. "Maar het is toch een kroon op het vele werk en tijd die ik besteedde aan de ontwikkeling van deze ijssoort. dal ik op het eerste concours waaraan ik deelnam al zo hoog eindigde. Volgend jaar ga ik weer meedoen. We moeten dan een aardbeienijs bereiden. Dit jaar moesten de deelnemers allemaal een vanille-ijs maken, dat door een onafhankelijke jury geblin deerd werd beoordeeld". Ina en Peter Wispelaere Polo John Siwabessy). Het wijkcomitee Papegaaienburg en het huurderscomitec Bas- co/Papegaaienburg vergaderen op woensdag 4 juli santen in de ols De Slellepit vanaf 20 uur. Onder meer de Leegstand in de wijk en de redactie van de wijkkrant zijn punten die besproken worden. Kleuterschool De Kolibrie aan de Troelslraweg in Vlissingen houdt donderdag 28 juni een intercultu- reledag in de school. Overdag worden spelletjes gespeel uit lan den als Turkije, Indonesië en Su riname. Ook zullen er verschil lende straatlekeningen worden gemaakt, terwijl in de school een expositie is te bezichtigen, die is samengesteld met de Stichting Welzijn Surinamers en Antillia- nen in Zeeland. Op de school zelf is een videofilm gemaakt, die overdag en 's avonds wordt ge toond. Deze film maakte Dik Lantpe uit Middelburg in op dracht van de RPCZ. Wie een kijkje wil nemen kan terecht in De Kolibrie van negen tot drie uur. 's Avonds van half zeven tot acht uur wordt de interculturele dag afgegesloten met een besloten bijeenkomst voor ouders, familie leden en de kinderen zelf. Op de speelplaats staan dan kraampjes met door de ouders zelfgemaakte hapjes en drankjes uit verschil lende landen. Bij deze prijs zijn glazen* inbegrepen. Naast een riant prijsvoordeel krijgt u ook nog GRATIS: ogentest quickservice, een brillen— leven lang schriftelijke garantie een etui. MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. 005 Ex-tourwinnaar Jan Janssen lost woensdag 4 juli het startschot van de negende kermisronde van West-Kapelle. waaraan nieuwe lingen en amateurs deelnemen. Tachtig amateurs -met volgens de organisatoren alle groten- leggen vanaf 20.00 uur 55 rondjes af met een totale lengte van tachtig kilo meter. De nieuwelingen, duidelijk minder in aantal, vertrekken om 18.15 uur over 35 ronden (50 ki lometer). Zij worden weggescho ten door burgemeester van Mal- degem van Wcstkapelle. Tussen de koersen in treedt muziekvere niging OKK op. De organisatie is in handen van het Wielerkomité Wcstkapelle. De jeugdbrandweer van Middel burg geeft zaterdag 30 juni de monstraties op het Abdij-plein in Middelburg. Ook het publick kan daaraan deelnemen. In optocht vertrekt de jeugdbrandweer om 10 uur 's morgens bij de kazerne aan de Looierssingel. In de stoet rijden de eerste en de huidige brandweerwagen van de jeugd brandweer mee. Deze auto's rij den de hele middag vanaf het Abdijplein met belangstellenden door de stad. Een lid van het college van bur gemeester en wethouders van Vlissingen huldigt woensdag 4 juli de sportkampioenen van de ge meente Vlissingen. Dit gebeurt vanaf 19.30 uur in De Zwaan in Oost-Souburg. Tijdens de huldi gingsavond wordt ook een sport- demonstratie gehouden. Hel Komitee Schildersbuurt Noord vergadert maandag 2 juli vanaf 20 uur in de Jan Ligthart- school in Vlissingen. Naast de mededelingen van verschillende aangesloten werkgroepen wordi aandacht besteed aan de ver keerssituatie in de Willem van de Veldelaan en omgeving. Ook komt het financieel kwartaalover zicht aan de orde. Toerrijders en trimfietsers kunnen zondag 1 juli hun hart weer opha len. Dan worden in 's- Heerenhoek de jaarlijkse Cera- toertochten gehouden, fietstoch ten met naar keuze afstanden van 30, 70 of 120 kilometer. Er kan zondagmorgen tussen negen en elf uur worden ingeschreven bij café De Kroon; ook start en finish zijn bij deze 's Heerenhoekse uit spanning. De korte route voert over Zuid-Beveland terwijl de grotere afstanden ook Walcheren en Noord-Beveland aandoen. Er kan ook een sterrit worden gere den, afmelden hiervoor tussen negen en één uur eveneens in café De Kroon. De deelnemers aan de landelijke actie 'Betaal niet mee' hebben zich beraden op de te volgen stra tegie, nu de regering heeft beslo ten pas over anderhalf jaar een beslissing te nemen over de plaat sing van kruisraketten in ons land. De actievoerders hebben afges proken dat degenen die nu al de fensiebelasting willen weigeren, dat allemaal tegelijk doen. Dit houdt in dat een deel van ener gienota (het btw-bedrag) niet wordt betaald, omdat deze btw in de algemene middelen van het rijk terechtkomt. Uit de algemene middelen wordt de plaatsing van kruisraketten betaald. Op den duur zal de PZEM -die de ener gie-nota int- allen die de defen siebelasting weigeren te betalen, dreigen met afsluiting. Twee vrij willigers zullen zich laten afsluiten de rest van de deelnemers betaalt zijn schuld. Degenen die afgeslo ten zijn, proberen dit vol te hou den tot de PZEM overgaat tot de verkoop van inboedel. De actie voerders stellen dat het gaat om een gezamenlijke actie en dat de groep samen de ongemakken en de kosten wil dragen. Inlichtingen bij de Vredesaktiegroep Walche ren, die zetelt in het Aktiehuis aan de Simpelhuisstraat in Middel burg. Vandaag (woensdag27 juni) houdt de groep daar een infor matiebijeenkomst over deze stra tegie. De Zeeuwse Culturele Raad ver gadert donderdag 28 juni vanaf 14.00 uur in het gebouw van de Stichting Zeeland aan de Dam 31 in Middelburg. Aan de orde komt een groot aantal subsidieverzoe ken. Ook wordt het besluit van provinciale zaken inzake het af wijzen van regionale omroep op de agenda opgevoerd. Hoechst Holland NV, met onder meer een vestiging in Vlissingen, heeft in 1983 64 miljoen gulden winst geboekt. Dat is bijna 50 miljoen gulden meer dan het jaar ervoor. Ook de vestiging in Vlis singen heeft hiertoe bijgedragen. Het aantal personeelsleden van Hoechst Holland NV daalde ech ter. In Vlissingen nam de perso neelsbezetting zelfs met 39 af. Voor het lopend jaar moet met verdere inkrimping van negen ar beidsplaatsen rekening worden gehouden. Momenteel heeft het bedrijf in Vlissingen 907 arbeids plaatsen. Het Bethesda Sint Joseph-zicken- huis in Vlissingen en het Gasthuis in Middelburg zullen op 1 juli sa mengaan in het Streekziekenhuis Walcheren. Dr. C. Boerden, com missaris van de koningin in Zee land. installeert het nieuwe bes tuur van de Stichting Streekzie kenhuis Walcheren op 4 juli .Dat gebeurt in de Statenzaal van het Abdijcomplex in Middelburg. Vervolgens wordt de adviesraad geïnstalleerd. De werkgroep lesbische vrouwen in Zeeland. 'Prima Donna', gaat activiteiten verzorgen voor alle lesbische vrouwen in Zeeland. Zo wordt vrijdag 29 juni onder meer een filmavond gehouden, die om 20.00 uur begint in het Vrouwe nontmoetingscentrum JET aan de Zusterstraat 17 in Goes. Vertoond wordt 'Weggehen urn anzukoni- men' van Alexandra von Grote. In september is 'Prima Donna' elke zondagmiddag van half drie geo pend. liet actiecomité 'Vrouwen in de bijstand' komt vrijdag 29 juni voor het laatst in dit seizoen bijeen in het gebouw van de Stichting Vrouwenemancipatie aan de Nieuwstraat 13 in Middelburg. De werkzaamheden van het comité liggen tijdens de zomervakantie stil. Dat geit ook voor het telefo nische informatie-uur. De laatste bijeenkomst begint om 9.30 uur. Degenen die naar Spanje of een Spaanssprekend land met vakan tie gaan, kunnen deelnemen aan de fotowedstrijd van de Vereni ging van Spaanssprekenden in Zeeland. Voor de leukste, mooiste en meest originele foto's zijn prij zen beschikbaar. Per dcelne- mer(ster) kunnen maximaal vijf foto's worden ingestuurd. Het adres is Circulo Cultural de Socios de hablo Espanola en Zeeland. Postbus 7075, 4330 GB Middel burg. De jury bestaal uit gedepu teerde Paul Boersma, persfoto graaf Ruben Oreel. Ineke de Haan van bureau Culturele Zaken van de gemeente Middelburg en Manuel Garcia Martinez, bes tuurslid van de vereniging. Atletiekvereniging Dynamo in Middelburg en de ondernemers vereniging Dauwendale hebben de eerste Dauwendaeleloop voor bereid, die vrijdag 29 juni op het programma staal. De trimmers starten om 19 uur bij het winkel centrum Dauwendaele: de wed strijdlopers een uur later. De trimmers kunnen kiezen tussen 2. 4. 6. 8 en 10 kilometer: de wed- strijdlopers dienen 10 kilometer af te leggen. Inlichtingen bij Ineke Guequièrre, 01180-36226 of via 60237, 28917 beide in Middel burg. De Bewonersgroep De Beaufort straat. onderdeel van het wijkco- milé Paauwenburg in Vlissingen. spant een AROB-procedure aan tegen de gemeente Vlissingen. De bewonersgroep is hel niet eens met een besluit van de Vlissing se gemeenteraad om woningen te bouwen op een stuk grond aan deze straal, waar tol voor kort een kleuterschool stond. De bezwaar den vinden dal dit perceel in stand moet worden gehouden als het enige stuk spcelgroen in de wijk, die toch al een veel te hoge be- bouwings dichtheid heeft, aldus de bewonersgroep. Het bestuur van de speeltuinvere niging De Oude Stad en de werk groep Gravestraat en omgeving in Vlissingen dringen bij de ge meente Vlissingen aan op het be kend maken van de resultaten van het bodemonderzoek dat is uitge voerd op hekterrein van de speel tuinvereniging aan de Paarden straat. De betrokkenen schrijven in een brief aan de gemeenteraad dat ze zo langzamerhand argwaan beginnen te krijgen. Het voormalige postkantoor aan de Steenenbeer in Vlissingen is een markant gebouw en moet dus worden behouden. Dit is de me ning van de werkgroep Grave straat en omgeving, onderdeel van het Wijkkomilee Binnenstad in Vlissingen. De werkgroep vraagt in een brief het standpunt van b en w van Vlissingen over deze kwestie. Niemand heeft de juiste naam van de pop geraden, die De Zonne bloem tijdens de braderie van Middelburg presenteerde. Om die reden wordt Jana, want zo heet de pop, verloot tijdens de boottocht van Zonnebloem volgend jaar. De ploeg van het Maritiem Insti tuut De Ruyter in Vlissingen heeft onlangs de vierde plaats behaald tijdens een voorronde van het landelijk opgezette surfkam pioenschap voor middelbare scholen. De Zeeuwen deden mee aan de voorronde voor het gebied Noord-Holland, die in Hoorn werd gehouden. Door dit resultaat mag het surfteam van 'De Ruyter' deelnemen aan de landelijke fi nale in september. Het Middelburgse tweede kamer lid Jaap van der Doef (PvdA) vindt het onjuist, dat staatssecre taris Bolkcsiein heeft aangeraden om de KMS De Schelde in Vlis singen meer te betrekken bij de bouw van nieuwe kerncentrales. Momenteel is De Schelde betrok ken bij het omstreden Kalkar project in Wesl-Duitsland. Van der Doef stelt, dat Nederland voor zijn energievoorziening helemaal geen nieuwe kerncentrale nodig heeft. Ofschoon minister p. van Aardenne (VVD) van economi sche zaken een notoir voorstander van kernenergie is. moet nog maar worden afgewacht of het parle ment daar'ook zo over denkt, al dus van der Doef in 'De Baanbre ker' het kaderblad van het gewest Zeeland van de PvdA. Bijna vijftig kramen maken deel uit van de dertiende 'rommel- 'en pretmarkt' die de dorpsvereniging Koudekerke zatérdag 30 juni in petto heeft. Naast verschillende spelletjes zijn er demonstraties van vormen van huisvlijt. Ook geven verschillende verenigingen acte de presence. Tenslotte nemen plaatselijke bedrijven aan de ma nifestatie deel. die zich in het hart van Koudekerke afspeelt. Burgemeester en wethouders van Middelburg verwerpen de plan nen van de regering om de uitke ringen te verlagen. B en w Mid delburg geloven niet. dat de rege ring erin slaagt om daarbij de 'echte minima' te ontzien. Het stuit b en w van M iddelburg tegen de borst, dat er nog nooit een ob jectief onderzoek is uitgevoerd naar de manier waarop deze 'ech te minima' ron moeten zien te ko men. De kortingen op de meeste uitkeringen, ook wel het 1 juli pakket genoemd, zullen ver schijnselen die zich nu al bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, zoals uitzichtloze schuldsituaties, apathie en agressie, nog doen toe nemen. Bovendien ziet de Mid delburgse GSD geen kans om de voorgestelde maatregelen al op 1 juli te laten in gaan. De dienst spreekt van een minimale voor bereidingstijd van vier maanden. Dit alles staat in een brief die b en w van de Zeeuwse hoofdstad hebben gestuurd aan de Vereni ging van Nederlandse Gemeen ten. Deze organisatie wordt ver zocht een en ander bij de minister van sociale zaken en werkgele genheid aan te kaarten. Een af schrift van de briefis gestuurd aan de Tweede Kamer. De Initiatiefgroep en de Advies raad Omroep Zeeland gaan door. Ondanks het feil dal provinciale staten van Zeeland op 15 juni hebben verklaard geen steun te zullen verlenen aan de totstand koming van de regionale Omroep Zeeland. Wel zijn beide groepen teleurgesteld, omdat het provin ciaal bestuur van Zeeland al zes tien jaar lang steun had verleend aan degenen die zich voor een Zeeuwse Omroep hebben beij verd. Nog in januari van dit jaar wezen gedeputeerde staten de minister van WVC op het belang van een regionale omroep. Nu dit plotseling -op verre van duidelijk argumenten, zo vindt de initia tiefgroep- niet meer het geval is. blijft de initiatiefgroep ervan overtuigd, dat regio-omroepen zich in de toekomst zullen blijven ontwikkelen en dat deze ontwik kelingen niet stoppen bij de gre- zen van de provincie Zeeland. Om die reden wil de groep zich niet opheffen en adviseert zij de Ad viesraad eveneens alert te zijn op nieuwe kansen in de toekomst. Wel zullen de activiteiten van beide groeperingen voorlopig be perkt blijven. De Middelburgse makelaar Sinke Komejan houdt vrijdag 29 en za terdag 30 juni informatiebijeen komsten voor degenen die geïnte resseerd zijn in de twintig premie C-woningen. die de Walcherse Bouw Unie momenteel bouwt in de Goese Polder in Goes. Pre- mie-C houdt in. dat de koper een eenmalige belastingvrije rijksbij drage ontvangt van 6500 gulden. De woningen kosten 124.000 gul den vrij op naam. Ze zijn zeer gunstig gesitueerd en op uitge kiende wijze geïsoleerd. De voor lichtingsbijeenkomsten worden gehouden in De Prins van Oranje in Goes. Op vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur: op zaterdag van 11.00 tot 15.30 uur. Makelaardij Sinke Komejan in Middelburg gaal een informatie krant uitgeven die binnenkort huis-aan-huis wordt verspreid in Midden-Zeeland. De krant heet 'Het Fundament van Zeeland' en wordt gedrukt bij van de Velde in Vlissingen. De krant heeft een oplage van 80.000 exemplaren. Van Caem Holding in Middel burg verzorgt de lay-out en neemt ook de uitgave voor zijn rekening. Het Middelburgse'makelaarskan- loor wil met deze krant de make laardij dichter bij de mensen brengen. Naast het aanbod on roerend goed van Sinke Komejan bevat de krant veel redactionele artikelen, die prettig leesbaar zijn en een schat aan informatie bie den. Sinke Komejan voert tevens een nieuwe huisstijl in. die is ge baseerd op hel Chinese vormen spel Tangram. De verschillende vormen in dit spel zijn de symbo len voor de talrijke onderdelen van de makelaardij waarmee Sin ke Komejan zich bezighoudt.

de Faam | 1984 | | pagina 7