Vrijdag en zaterdag in Britannia: Unieke show van Oosterse tapijten FOTOSHOW BIJ BACK MET OPMERKELIJKE PRIMEURS uit Q? Het zakenhart GA VOOR UW FIAT NAAR BLAAS IN MIDDELBURG. Diplomaten- bril voor 'n scherpe prijs. 'Service kost tijd, maar wordt zeker gewaardeerd' Surfsport Wave verdubbelde verkoopruimte Woensdag 25 april 1984 DE FAAM Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 of Postbus 5017 4330 KA Middelburg FIRMA MEERMAN: VERTROUWDE NAAM IN VLISSINGEN Concurrentie Oranjerit Radio Walcheren Activiteitencentrum J ubileumwedstrijd FC Laurens-toernooi Landbouwkrant Kwetternest Gebedsdienst Huurverhoging Recreatie en toerisme Omloop Veerse Meer Zaalvoetbaltoernooi SVRZ CDA Vrouwenberaad Avondvierdaagse Vaardigheden Ongekende klapper Prijsklaverjassen Vechten voor vrede? Kynologenclub T urks-Nederlands Stille tocht Heemkundige Kring Gemeente Mariekerke Brassband Crescendo EERSTE ZEEUWSE AUTOGARAGE BLAAS, HERCULESWEG12, MIDDELBURG. TEL. 01180-12918. Borstamputatie Inconsequent en oppervlakkig EO-film Dromen Meer Korte Informatie eiders in dit blad rthclc brillen Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in het oog. ytATIERUB RIEK OVER HET WEL EN WEE VAN ONZE ADVERTEERDERS VERS CHIJNT E> Vrijdag en zaterdag (27 en 28 april) wordt in De Ruyterzaal van Maritiem Hotel Britannia in Viis- singen een unieke show gehouden van Perzische en andere Oosterse tapijten. De show wordt verzorgd door de Firma Senneh uit Middel burg. De heer Darius Madjlessi, eigenaar van Senneh. heeft in zijn zaak aan de Langeviele 81 te wei nig ruimte om de vele tapijten die hij in voorraad heeft te tonen. Naast een uitgelezen collectie Perzische tapijten toont Madjlessi ook een grote verscheidenheid in andere Oosterse tapijten zoals de India Kelims (dhurries). Dit zijn handgeweven dubbelzijdige ta pijten met zachte en lichte kleuren die meer bij de jonge mensen in trek zijn. Voorts worden er pro- dukten uit Afghanistan, Pakistan. Turkije. Nepal en Marokko ge toond. "Een goede pers hoeft absoluut niet duur te zijn; dit fabeltje wil ik de bezoekers van de show nu uit hun hoofd praten", stelt Darius Madjlessi nadrukkelijk Hij laat tijdens de show ook het steeds schaarser wordend Perzisch aar dewerk zien, alsmede bijpassende kleine artikelen uit de Oosterse landen. Volgens Madjlessi wordt het steeds moeilijker om aan goede Perzische tapijten te komen, maar doorzijn vele relaties - hij is zelf in Perzië opgegroeid lukt "het hem nog steeds. De druk van het fana tisme in zijn geboorteland werkt ook door op de tapijtknopers. Zij kunnen zich onder die spanningen moeilijker in hun werk uitleven, besluit de heer Madjlessie, die vurig op betere tijden voor zijn land hoopt. De tapijtenshow in Britannia is vrijdag 27 april geopend van 's morgens tien tot 's avonds negen uur en 's zaterdags van tien uur 's morgens tot zaterdagmiddag vijf uur. Darius Madjlessi in zijn zaak (Foto John Siwabessy). Foto Back met vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Goes houdt zaterdag 28 april een grote Leica en Polaroid show. Tijdens deze show in de zaak aan de St. Jacobsstraat 25-27 in Vlissingen. is het gehele assortiment Leica camera's, Leica Prisma kijkers, diaprojectoren en toebehoren te bewonderen. Als primeur is aanwezig de nieu we Leica R4S camera. Verder zijn twee Leitz-specialis- ten in de zaak van Foto Back aanwezig, die uitgebreide infor- matie's en adviezen verstrekken, over camera's, objectieven ver- groters. projectors, en alle andere technische en creatieve aspecten van de fotografie. Wie de show bezoekt, kan de Leica camera meenemen. Deze wordt dan ge heel gratis gecontroleerd door een specialist van Leitz. Verder is aanwezig een specialist van Polaroid die demonstreert met de nieuwe Direkt klaar dia film. Ook dit is een primeur voor Zeeland. Tijdens de show zijn diverse prijsvoordeeltjes te halen en kan apparatuur voor opmerkelijke prijzen worden ingeruild. Surfsport Wave heeft de zaak aan de Zusterstraat 39 in Middelburg fors uitgebreid. Door het magazijn en de werkplaats bij de winkel te betrekken kon een verdubbeling van de verkoopruimte worden ver wezenlijkt. Rob en Paulien Warman hebben nu in hun zaak de beschikking over zo'n 280 vierkante meter verkoopruimte, en hierin is een uitgebreid assortiment van aller hande surfsportartikelen uitges tald. Veertien verschillende mer ken surfplanken staan er uitges tald en ook in surfkleding is Surf sport Wave in ruime mate gespe cialiseerd. Daarnaast worden er door' het bedrijf surfplanken 'op maat' geleverd; aan iedere ge wenste plankmaat en -model kan in eigen bedrijf worden voldaan. In de winkel is een doorlopende videoshow te zien met specatacu- laire surfopnamen. Surfsport Wa ve is sinds begin 1983 in Middel burg gevestigd, en sinds die korte tijd heeft het bedrijf een goede ontwikkèling meegemaakt die de recentelijkc uitbreiding noodza kelijk maakte. Ook de vaste ver koper Ronald Hereygers is er bij na vanaf het begin bij betrokken. Hij neemt de verkoop van de surfplanken voor zijn rekening; Paulien Warman houdt zich bezig met de surfkleding. Surfsport Wave is veertien dagen geleden na de verbouwing en uitbreiding feestelijk heropend. Op 23 april 1926 begon mevrouw W.A. Meerman-Lommers een winkeltje op de hoek van de Ho- beinstraat en de Glacisstraat in Vlissingen. Er werd nog flanel aan de meter verkocht en ook garen en band waren in het bescheiden 'ver- koopprogramma' opgenomen. Nu 58 jaar later is de Firma Meerman een vertrouwde naam geworden in de Scheldestad. Mevrouw Meerman, pas 91 jaar geworden, heeft zich in 1961. toen haar man overleed, uit de zaak teruggetrokken. Sinds die lijd staan haar beide zoons aan het hoofd van de zaak, die sinds het begin in 1926 al drie keer is uitge breid. De heren A. Meerman en J.C. Meerman - Adrie en Jo voor goede relaties - draaien ook al wal jaartjes in de zaak voor 'manu facturen en gemaakte goederen' (zoals op het zakenkaartje staat afgedrukt) mee. Adric. nu 62 jaar. is sinds 1949 bij de zaak betrokken en Jo draait sinds 1954 mee. Lange tijd waren er drie firman ten. Toen was vader M. Meerman nog in de zaak. De huidige fir manten weten zich gesteund door de regelmatige hulp van hun echtgenotes, die beurtelings in de winkel assisteren. Daarnaast is er nog een vaste verkoopster. De beide broers zijn echter zelf altijd in de zaak aanwezig, om de klan ten te woord te staan. En dat doen ze op een bijzonder prettige ma nier. En vooral de service staat bij de manufacturiers hoog in het vaandel. Er is zelfs een telefoni sche 'besteldienst' voor bejaarden en mensen die wat moeilijk ter been zijn. De oudste firmant neemt deze taak waar. Hij is dan ook vaste klant in de Vlissingse bejaardentehuizen, waar hij de bewoners hun verlangde goede ren komt brengen. De hele zaterdagmorgen is daar voor gereserveerd, want er wordt ook nogal eens een praatje ge maakt en dat kost tijd. Deze ser vice wordt door de mensen bij zonder gewaardeerd. Al deze za ken waren voor Vlissingen Pro- motion aanleiding om de Firma Meerman uit te roepen tot 'zaak van de maand'. Juist in de maand -april- waarin de zaak 58 jaar bestond werd de eervolle onder scheiding verleend. Hoewel de firma Meerman niet direct in het winkelcentrum van Vlissingen is gelegen, is het altijd druk in de zaak. "We zijn ook ei genlijk de enige winkel in Vlissin gen die een dergelijk assortiment bij elkaar heeft", zegt Jo Meer man, die voordat hij bij de firma kwam als belastingambtenaar werkzaam was. Dit is dan ook de reden dat hij de financiële zaken in het bedrijf behartigt. Meerman is gespecialiseerd in Hollandia- artikelen. Van dit merk is het hele programma in de zaak aanwezig, maar ook voor Ten Cate-produk- ten is Meerman het aangewezen adres, alsmede voor alle soorten ondergoed, lingerie en kleinva- kartikelen zoals knopen, ritsen, bretels, sokophouders, dusters, schorten en goederen voor de kle derdracht. Meerman heeft in al die jaren van zijn bestaan nauwelijks concur rentie ondervonden. Zelfs toen Vroom en Dreesmann zich aan het begin van de jaren vijftig aan de overkant van de straat vestigde was dat nauwelijks te merken. "Onze sortering was kennelijk groter, want het gebeurde maar al te vaak dat de klanten van dc buurman door de verkoopsters naar ons werden .gestuurd, omdat zij zelf het gevraagd artikel niet hadden", vertelt Jo Meerman trots. Al is hel nog zo druk in de winkel bij Meerman, zenuwachtig wor den de beide broers nooit. Iedere klant krijgt de nodige aandacht en dan moeten dc anderen maar even wachten. "Als zij dan aan dc beurt zijn. worden ze ook zo met aandacht behandeld en dat weten de klanten inmiddels wel. Daar om hebben we ook nooit klachten dat het wel eens wat lang duurt voor iemand aan de beurt is", stellen de gebroeders Meerman. Toch ziel het er naar uil dat Firma Meerman geen lang leven meer zal hebben. Er zijn geen opvol gers. Hun kinderen - Jo heeft er twee en Adrie vier - hebben geen zin om de winkel over te nemen en de beide broers zijn de zestig al gepasseerd. Maar voorlopig kun nen de Vlissingers hun vertrouw de gang naar de winkel van de gebroeders Meerman nog gewoon voortzetten. De gebroeders Adrie rechtsen Jo Meerman. (Foto John Siwabessy). Op het parkeerterrein van Tref- center in Middelburg gaat op ko ninginnedag om half twee 's mid dags de Oranjerit van start. De rit is georganiseerd door MAC De Zeeuwen. Inlichtingen verschaft de heer C. Bode aan de Blikken- burg 20 in Vlissingen. Daar kan ook worden ingeschreven voor deelname aan deze traditionele tocht voor automobielen. De ziekenomroep Radio Walche ren zoekt nieuwe medewerk(st)ers voor het maken van programma's. Vooral de afdelingen reportage- dienst, techniek en assistentie zijn aan uitbreiding toe. Radio Wal cheren is een organisatie van vrij willigers die radioprogramma's maken voor zieken, bejaarden en gehandicapten. In de ziekenhui zen in Middelburg en Vlissingen wordt bijna dagelijks uitgezon den. Voor acht bejaardentehuizen wordt wekelijks een programma op band opgenomen die in het betreffende tehuis wordt afge draaid. Voor degenen die geen gewone krant kunnen lezen maakt Radio Walcheren wekelijks een 'Gesproken Weekblad'. W. Janse (01180-28945 na 18.00 uur) geeft inlichtingen over de functies waarvoor Radio Walcheren vrij willigers zoekt. Het postadres is: Radio Walcheren, postbus 1047, 4388 ZG in Oost-Souburg. Een aantal kerken, Humanitas en dc Algemene Nederlandse Invali den Bond (ANIB) hebben samen met DISK Zeeland het Activitei tencentrum opgericht in Middel burg. Het centrum is vooral be doeld voor langdurig werklozen, arbeidsongeschikten en lichame lijk gehandicapten. Dinsdag 1 mei en donderdag 3 mei wordt het Activiteitencentrum (in het ont moetingscentrum Dauwendaele aan de Vrijlandstraat 51 in Mid delburg) geopend met twee ken- nismakingsmiddagen. Deze be ginnen om half twee. Er zijn ver schillende cursussen. Ook kan men elkaar 'zomaar' ontmoeten. De Middelburgse Turnvereniging (MTV) '69 houdt zaterdag 28 april een turnwedstrijd tegen ÖKK uit Dordrecht. De turnontmoeting. die in het kader van het 15-jarig bestaan van MTV wordt gehou den. vindt vanaf 10.30 uur plaats in sporthal De Kruitmolen in Middelburg. Om kwart voor vier wordt de sportontmoeting afge sloten met de prijsuitreiking. Be halve de wedstrijden, waaraan al le klassen van" MTV meewerken, zijn er ook demonstraties door de A-groep van de jazzafdeling en door het tamboer- en trompetter korps met majoretien van de ju bilerende turnvereniging. De zaalvoetbalvereniging FC Laurens houdt zaterdag 28 april het jaarlijkse zaalvoelbaltoernooi in sporthal 'De Voorburch' in Middelburg. Inzet is de Casten- miller-trofee. een wisselbeker van het gelijknamige boekhoudbu- reau. Naast drie teams van de or ganiserende vereniging doen de volgende teams mee: Koper Gal joen. Draadkrabbers, FC Total, Zeelandia. oud-FC Laurens. Su per Vermeulen, Jong Ambon. CP Boys en VOKO. De wedstrijden beginnen om negen uur "s mor gens en 's avonds halfzeven wor den dc prijzen uitgereikt door de voorzitter van FC Laurens, de heer J.C. Oulermans. 'Landbouw van haver tot gort' is de naam van de krant die de Noordbrabantse Christelijke. Boerenbond dezer dagen huis- aan-huis verspreidt. Ook in Zee land krijgen de bewoners deze in formatieve uitgave. Er wordt on der meer aandacht besleed aan het belang van de Landbouw voor de Nederlandse economie. De peuterspeelzaal "t Kwetternest in Wcstkapelle krijgt 3000 gulden van de actie Jantje Beton. Dit be drag is bestemd voor de realise ring van een buiten speelvoorzie- ning. Jantje Beton is een onde:- decT van het Nationaal Jeugd- fonds dat bijzondere steun geeft aan plaatselijke projecten ten be hoeve van kinderen die in de ver drukking dreigen te komen. Als voorbereiding op de Vrede- sactieweek (6 tol en met 12 mei) houdt de kerkelijke vredesbewe ging zondag 6 mei een gebeds dienst in de Nieuwe Kerk in Mid delburg. Vier voorgangers van drie gezindten, een aantal musici, een declamatrice en de cantorij van de experimentele dienst in Middelburg verlenen medewer king aan dc dienst, die om 19.00 uur begint. Huurverhoging is één,van de vele onderwerpen die het Woonlas- tenkomitee Vlissingen aansnijdt tijdens de vergadering die don derdag 26 april vanaf 20.00 uur wordt gehouden in Bachten Komme, Badhuisstraat 104 in Vlissingen. Naast acties tegen de ze verhoging staan ook protesten tegen de onroerend goed-belas- ting op de agenda. Gedeputeerde staten van Zeeland hebben een beleidsplan voor re creatie en toerisme opgesteld en willen weten wat de bevolking er van vindt. Daarom zijn er infor matie/inspraakbijeenkomsten. Maandag 7 mei Concert- en Ge hoorzaal Middelburg, donderdag 10 mei De Eenhoorn Oostburg. maandag 28 mei De. Schutse Haamstede. Alle bijeenkomsten beginnen om 19.30 uur. De Vijfde Omloop van het Veerse Meer. die bestaat uil drie vrije toertochten over 30. 70 en 120 ki lometer. wordt zondag 29 april verreden. De organisatie is in handen van de Ren- en Toerclub Theo Middelkamp. Inschrijven is mogelijk lussen 9.00 en 11.00 uur in café Royal aan de Lepelstraat in Wolphaartsdijk. Vanaf 11.00 uur kan daar worden ingeschre ven voor een sterrit. Acht teams nemen deel aan het achtste zaalvoetballoernooi van de Spoorweg Sportvereniging Walcheren (SSVW). zaterdag 28 april vanaf9.15 uur in sporthal De Belt aan het Koopmansvoctpad in Oost-Souburg. De prijsuitreiking staat om 16.45 uur op het pro gramma. De Stichting Verpleeg- en Rust huizen Zeeland (SVRZ) heeft een nieuwe folder uitgebracht waarin een overzicht van de instellingen, die tol de SVRZ behoren, het aantal werkenden-per instellingen en het aantal verzorgden per een heid. Hieruit blijkt dat 1900 per soneelsleden 1500 mensen ver zorgen. De folder kan worden aangevraagd: 01180-14658 toestel 228. Ook "heeft de SVRZ haar tentoonstelling geheel vernieuwd. Mevrouw J. May-Weggen, eu- roparlementariër voor het CDA. spreekt tijdens de jaarvergadering van het CDA-Vrouwenberaad Zeeland. De dames vergaderen vrijdag 4 mei vanaf 13.45 uur in de Prins van Oranje in Goes. De 41-ste Avondvierdaagse in Middelburg wordt dit jaar van 4 tot en met 7 juni afgelegd. Wan- delaars-invidivueel of in groeps verband- starten de eerste drie avonden om 18.30 uur op de Na- dorstweg in Middelburg. Inschrij ven is mogelijk bij A. dc Kcuning, Rijnstraat 17. 4335 KG Middel- bura. Telefoon (tussen 10.00 en 12.00 uur): 01180-11524. De or ganisatie is in handen van de wandelcommissie van de Middel burgse Turnvereniging MTV '69. Vier instellingen voor het maat schappelijk werk geven opnieuw de cursus 'vaardigheden voor vrijwilligers'. Dit gebeurt op de donderdagen 3. 10, 17 en 24 mei in de Getuigeniskerk in Middelburg, aanvang 13.30 uur. De cursus is bedoeld voor vrijwilligers die ac tief zijn in de hulpverlening, zoals ziek e n bezoekbcj aa rde n bezoek, bureauhulp en dergelijke. Infor matie en inschrijven: 01180-15353. Hoewel hel programma voor het Straatfestival in Vlissingen offi cieel pas op 17 mei bekend wordt gemaakt, licht de Cultrele Raad Vlissingen vast een tipje van de sluier op. Op 14 augustus wordt het festival namelijk afgesloten door Franco et Le TPOK-jazz uit Zaïre. Dit optreden van deze 14 mansformatie is voor Zeeuwse begrippen een 'ongekende klap per'. zegt de raad. Vanavond (woensdag) is Franco te horen op de radio. Tussen 22.00 en 24.00 uur wordt een deel uitgezonden van het programma dat Franco gaf in Paradiso in Amsterdam. Redacteuren van de Muziekkrant OOR. die Franco en zijn gezel schap opzochten in Brussel, waren bijzonder onder de indruk. Een klaverjasdrive, waarbij prij zen zijn te verdienen, is georgani seerd door de Voetbalclub Vlis singen. Deze 'kaarting' begint op koninginnedag om 20.00 uur in het clubgebouw van deze in de tweede klasse spelende voetbal club. aan de Irislaan in Vlissingen. Prof. dr. J. Douma spreekt zater dag 28 april over het thema 'Vechten voor vrede?' Dat gebeurt tijdens de Oranje-avond, die om half acht begint in het gebouw van de Gereformeerde Kerk Vrijge maakt aan Klein Vlaanderen in Middelburg. Vier keurmeesters beoordelen de resultaten van de onderlinge wedstrijd in gedrag en gehoor zaamheid, die de Kvnologcnclub Zeeland zaterdag 28 april op sta pel heeft staan. Er wordt gekeurd in vier categorieën. De wedstrijd wordt vanaf tien uur "s morgens gehouden in manege De Zand- booi in Westkapelle. Bevrijdingsloop De Bevrijdingsloop die de werk groep Evenementen Seharendij- ke-Ellemeet heeft uitgeschreven, begint op 5 mei niet om 19.00 uur. zoals het programmaboekje ver meldt. maar om half vier. Deel nemers kunnen kiezen uit 2,5, 5, 7.5 en 10 kilometer. Startplaats is de sporthal in Scharendijke. Pie- ter Verschuur (01117-1439) geeft inlichtingen over deze prestatie- loop. De Turkse Werknemersvereni ging in Middelburg heeft een Turks-Nederlandse krant uitge bracht. die tweetalig is. Het blad heeft nog geen naam. Iedereen kan deelnemen aan de prijsvraag die de beste naam voor het blad moet opleveren. De krant opent met die prijsvraag, waarna een aantal redactionele artikelen volgt. Alle belangstellenden kun nen overigens ideeën, bijdragen, en op- of aanmerkingen sturen naar de redactie van de nog naamloze krant. De redactie is bereikbaar in het centrum van de Turkse Werknemersvereniging aan de Eigenhaardstraat 2 in Middelburg. Daar is het blad. die elke drie maanden zal verschij nen, ook verkrijgbaar. De ope ningstijden zijn 9 tot II en 19 tot 21 uur. De krant heeft tot doel de Turkse en Nederlandse culturen aan elkaar voor te stellen, waar door wederzijds respect en begrip zal ontstaan. Ondanks het feit dal de situatie in Argentinië is verbeterd, gaan de Zeeuwse vrouwen toch door met hun stille tochten. Zij doen dit op verzoek van de 'dwaze moeders' in Argentinië om zodoende druk te kunnen uitoefenen om de rege ring te bewegen tot een goede rechtspraak. Door de stille toch ten willen de vrouwen ook de verdwijningen en martelingen in andere Latijns-Amerikaanse lan den aan de kaak stellen De eerst volgende stille tocht is donderdag 26 april Om 20.15 uur vertrekt de stoet van de Loskade in Middel burg. Om 11.00 uur krijgt de commissaris der koningin een pe titie aangeboden. Mevrouw ds. F.. de Boer-Hessel gaal voor in de gebedsdienst, die om 11.30 uur begint in de Hofpleinkerk. De Heemkundige Kring Walche ren houdt op dinsdag 1 mei in hotel Walcheren te Koudekerke de jaarvergadering. Tijdens deze vergadering, die om 20 uur begint, neemt voorzitter Sj. Joustra af scheid. Om gezondheidsredenen kan hij deze bestuursfunctie niet meer vervullen. De Vlissinger A.A. Besten toont na afloop van de vergadering een film over klei ne monumenten in Zuid-Beve land. naar een idee van de film over Walcheren van de film- en fotogroep Shot '68. Talrijke onderwerpen aangaande het onderwijs, verkopen van grond en de automatisering van de financiële administratie vullen de agenda van de raadsvergade ring in de gemeente Mariekerke. De vergadering vindt op dinsdag I mei plaats en wordt gehouden in hei gemeentehuis. Aanvang 19.30 uur. De Brassband Crescendo uil Oostkapelle concerteert op dins dag 15 mei in de hervormde kerk te Oostkapelle. Het ensemble staat onder leiding van P. Wisse. Gespeeld worden diverse werken, zodat er voor elk wal wils is te horen, aldus de brassband. Aan- van° van het concert is 20 uur. Eerste Zeeuwse Autogarage Blaas is vertrouwd voor Fiat. Omdat Eerste Zeeuwse Autogarage Blaas als Officiële Fiat Dealer de beschikking heeft over originele onderdelen en onderhoudsmiddelen. En over uitstekend opgeleid personeel, dat snel vakkundige service kan uitvoeren tegen vaste, lage prijzen, waarmee u tevoren al bekend bent! BOESB HAT. UNIEK IN PRIJS EN PRESTATIE. Dc nazorggrocp voor vrouwen die een borstamputatie hebben on dergaan. houdt dinsdagmorgen 1 mei een bijeenkomst in het ge zondheidscentrum Dauwendaele aan de Roozenburglaan in Mid delburg. Een ieder die behoefte heeft om met lotgenoten te praten kan er vanaf tien uur terecht. .'Inconsequent", noemt de Initia tiefgroep Omroep Zeeland het (meerderheids)standpunt van ge deputeerde ktaten om te weigeren een positief advies te verstrekken aan de staten inzake het tot stand brengen van een regionale om roep. "Oppervlakkig", zo noemt diezelfde groep het gs-stan'dpunl. omdat het een deel van het college (alleen PvdAers en de commissa ris stemden voor) zich 'blijkbaar laat leiden door demagogische praatjes over het tientje dat extra moet worden betaald? Rommelmarkt Ruim honderd medewerkers staan achter de kraampjes tijdens de rommelmarkt, die de korpsen van muziekgezelschap Juliana za terdag 28 april laten plaatsvinden in en om molen De Hoop aan het Vlissings Bolwerk in Middelburg. Aanvang 8.00 uur. Op initiatief van EO's Ronduil- club en de stichting Woord en Beeld draait donderdag 3 mei de Amerikaanse film 'The Prodigal' in De Schouwburg aan het Mo lenwater in Middelhurg. De voorstelling begint om acht uur. 'The Prodigal' is een produklie van de evangelist Billy Graham. De film heeft vele raakvlakken met het bijbelverhaal van de ver loren zoon. Kaarten zijn verkrijg baar bij de evangelische boek winkel De Herberg aan de Dam in Middelburg en bij vele kantoren van de Rabobank. Ook kunnen op 3 mei kaarten worden gekocht in De Schouwburg. 'Dromen kunnen helpen bij het nemen van belangrijke beslissin gen'. Daarom wil het Surali Raj- neesh Meditatie Centrum aan de Brakstraat 9 in Middelburg een informatie-avond houden, die vrijdag 27 april om 20.00 uur be gint. Woensdag 2 mei is er een informatie-avond over Bhagwan. Vanaf 20.00 uur wordt verteld over meditatietechnieken. Infor matie: 01180-38198. Naast een riant prijsvoor deel krijgt u ook nog GRATIS: «ogentest «quick- service, een brillenleven lang «schriftelijke garantie een etui 65+ korting. MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. 008

de Faam | 1984 | | pagina 7