jSZte. ZmWi c z> het zakentiaet Ke itc U \jjc >144*6%XAJL Een voordelig 1984 bij Groeneveld! houdt Groeneveld voor ogen! Tialda Swiers won reis naar Londen Vertrouwen in Vlissingse binnenstad Gedurende de maand januari krijgt u van Groeneveld niet alleen de beste wensen voor het nieuwe jaar, maar ook 25%* korting op alle bril monturen. Dan heeft u een extra voordeeltje in het nieuwe jaar. Jazz in Middelburg Woensdag 18 januari 1984 DE FAAM - DE VLISSINGER Tong in een sausje Cursus Bloemenschikken poeliersbedrijf GEVOG&lf - LaatbloeierGerard Rodts: Management Lezing Stille kring ICTO Poëzie-workshop Oecumenische dienst Vogelbeurs Amnesty Vogelruilbeurs Westhoveloop Badminton Info-avond Europa Fiom Zeeland Lezing VOS-cursus Folk Gevonden voorwerpen Gevonden Goes, Lange Vorststraat 106 Middelburg, Lange Delft 24 Vlissingen, St. Jacobstraat 14 Maandagmiddag geopend! Voor zekerheid en service, de Gilde-Opticien. Voordracht Progressief Middelburg Gestalt workshop Oecumenische dienst PCOB Stofzeefdrukken VtATlERUB RIEK OVER HET WEL EN WEE VAN ONZE ADVERTEERDERS VERS CHIJNT E> U kunt tong kopen van rund. kalt'en lam. De fijne lainston- gctjcs moet u waarschijnlijk speciaal bestellen. Alle long wordt op dezelfde manier ge kookt: opzetten in ruim water met soepgroenten en de ge bruikelijke kruiderij en zacht jes gaar laten koken. Ossetong in 3 uur, Kalf- stong in ±2 uur, Lamston- gctjes in 3 kwartier. Na het koken de tong onmiddellijk ontvellen. U heeft nodig voor 8 per sonen: 1 ossetong van 2 kg. - 2 I. water - soepgroenten - peper korrels - 2 laurierblaadjes - I ui - 80 g. boter of margarine. Verder 75 g. b.loem - I I. bouillon - 2 tl 3 eetlepels ci troensap - 3 tl 4 eetlepels ma dera - 250 g. champignons - peterselie. De long krijgt u meestal "schoon", dat wil zeggen zon der keelsiuk. van de slager. Was de tong goed met een handje zout onder «de stro mende kraan. Zet de tong op met 2 liter water, soepgroen ten en kruiderij en laat ze in 3 uur zachtjes gaarkoken (als de punt zacht is, is de tong gaar). De warme tong insnijden met een scherp mesje van punt naar onderkant en het vel eraf pellen. De bouillon zeven. Daarna snijdt u de tong voor zichtig in dikke, schuine plak ken. Voor de saus de boter smelten en met bloem een rou maken, vervolgens een liter van de gezeefde bouillon al roerend toevoegen en de saus op zeer zacht vuur 10 mi nuten laten pruttelen, en daarbij van tijd tot tijd door roeren. De saus op smaak brengen met citroensap, pe per, zout en madera. De champignons in hun geheel in boter of margarine even frui ten. De plakken tong in de saus warm laten worden, op een schaal leggen, de cham pignons eromheen, de saus erover en hel geheel bestrooi en met peterselie. Bij tong kan men alle fijne groenten eten, zoals asperges, doperwtjes met worteltjes, franse boontjes. Ook erg lek ker bij tongsmaken flageolets," die sierlijke lichtgroene boontjes die in Nederland vrijwel uitsluitend in blik te krijgen zijn. Bel dagelijks de telefonische receptendienst: 070-262311 De 14-jarige Tialda Swiers uit Vlissingen heeft een geheel ver zorgde reis voor twee personen naar Londen gewonnen. Zij maakte volgens de jury de beste slagzin in een prijsvraag uilge schreven door Jakobsen modes in Souburg en de Jeans Inns in Mid delburg en Souburg. Er waren bijna driehonderd inzendingen. Tialda won de 4-daagse trip naar Londen met de slagzin 'Jouw zin, bij Jeans Inn'. Zaterdagmorgen kreeg zij in de zaak van Jakobsen Modes in de Souburgse Kanaal straat de hoofdprijs aangeboden loor Bram Jakobsen van de mo dezaak. Ook de winnaars van de tweede en derde prijs - mevrouw J.F. van der Bruggen uit Middel burg (zij won een rijwiel ter waar de van vierhonderd gulden) en mevrouw G. Kuyk-de Jong uit Wormerveer - waren bij de prijs uitreiking aanwezig. De Stichting Bevordering Onder wijs aan Volwassenen (SBOV) start weer met een cursus bloe menschikken in Middelburg in de S.G. voor Beroepsonderwijs "De Wellinge", Kruisweg 2, aanvang: di. 13 maart 1984 en in Vlissingen in de Rijksscholengem. "Schclde- mónd", Brouwenaarstraat 2, aan vang: ma. 19 maart 1984. De cursus bloemschikken wordt door een ervaren en bevoegde leerkracht gegeven. Iedere les be gint met een uitgebreide demon stratie waarbij verhouding, kleur en lijnenspel wordt aangegeven en de technieken worden bespro ken. Op deze wijze leert u eerst de grondbeginselen. Bij het bloem schikken zijn er namelijk bepaal de regels die u moet weten. Pas als u die regels beheerst, kunt u uw fantasie beter toepassen. Het is niet alleen hel plezier van de les- avond, wal deze cursus bloemen schikken biedt. De bloemen, hel materiaal alsmede een cursus boekje worden u tijdens de les uitgereikt. Men neemt na iedere les een fraai bloemstuk mee naar huis. waarvan uw kennissen, fa- DONDEB^guHC TEL:0>l76,-jiND'JKE milie en vrienden zeker zullen ge nieten. En weet u een leuker, ori gineler cadeautje voor uw vrien den te bedenken dan een fraai bloemstuk. Nadere informatie over de volle dig verzorgde cursus bloemen schikken en de Vakopleiding Bloemist Winkelier kunt u inwin nen bij de Stichting door een briefkaart te sturen naar: Stich ting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV). Sir Win ston Churchillweg 2. 2251 CX VOORSCHOTEN. U kunt ook bellen, tijdens kantooruren tel: 01717-2010. Jazzliefhebbers kunnen hun hart weer ophalen. Zaterdag 21 januari verzorgt The Seaport AU Stars - een orkest met een belangrijke Zeeuwse inbreng - een jazzavond voor de Jazz Aktiviteiten Stichting Zeeland in de Schouwburg in Middel burg. Hel ensemble vormt ei- gen lijk een kwartel dat voor deze gelegenheid is aangevuld met een trompettist en een trombonist. The Seaport AU Stars bieden een swingend programma van mainstream jazz. De bezetting is: Sieg Pfeffer. tenorsax -en klarinet. Menno Radeam. piano. 'Will S offers, bas. John Muis. drums. Willem van Soeren, trompet. Ban Kuystermans, trombone en Ella Rose Mit chell, zang. Hel concert begint om negen uur. Ruim vier jaar geleden stond het op zijn kaartjes die hij naar fami lie en kennissen stuurde: Lang gewacht, niet meer verwacht maar toch nog gekregen. Een spreuk, beter van toepassing op Gerard Rodts, had er inderdaad niet op kunnen staan. Die kaartjes ver stuurde hij destijds ter gelegen heid van het feit dat hij zich eindelijk bezitter van een eigen zaak kon noemen namelijk De Veffbron in de Walstraat te Vlis singen. Het eerste gedeelte van de spreuk, "lang gewacht" klopt zeer zeker.. Gerard Rodts, nu 52 jaar. werd namelijk pas op 48-jarige leeftijd eigen baas. Daarvoor werkte hij jarenlang als werknemer in, onder andere, diezelfde Verfbron. "Ge lukkig ben ik wat volhouden be treft een echte Zeeuw", licht de Vlissingse ondernemer zijn uit eindelijke slagen toe. Af en toe kwam in die tijd voor het eigen ondernemersschap de twij fel toch weer boven en daarop slaat het tweede deel van boven genoemde spreuk: "niet meer verwacht". Gerard Rodts "Ik heb altijd graag als werknemer bij mijn bazen gewerkt en als je dan zoveel plezier hebt in je werk denk je wat minder vaak aan je eigen zaak. het heilige vuur gaat dan we' eens ontbreken". Het slot van het gezegde. "Toch nog gekregen", spreekt voor zich. Het moet gezegd dat het eigen baas zijn hem prima bevalt: "Je hebt zelf de volledige verant woordelijkheid voor de zaak en alle fouten zijn je eigen fouten: ze zijn voor eigen rekening". De Verfbron op nummer 8-10 van de grootste winkelstraat van Vlis singen is uiteraard erg veranderd. Gerard Rodts was daar uiteraard nauw bij betrokken: "De zaak is natuurlijk groter geworden maar daarnaast is ook het assortiment flink uitgebreid". De tijd dat De Verfbron nog alleen verf aan de schildcrsbedrijljes verkocht en in een krappe behuizing zat is in derdaad definitief voorbij. De Verfbron anno 1984 heeft een verf-, een doe-het-zelf-verf- en een schilderafdeling. De winkel van Rodts heeft ook verf voor schepen en jachten en zelfs heuse zeeschepen kunnen met verf uit Rodt's zaak van een nieuw laagje worden voorzien. Een ander goedlopende en nog vrij jonge afdeling van de zaak is de belettering, waar zelfs comple te teksten kunnen worden besteld. De hobby van zijn vorige werkge ver en Gerard Rodts' eigen grote hobby, kunstschilderen, is wat de attributen daarvoor betreft ruim vertegenwoordigd- in de kunst- schilder- en tekenboek van de winkel. Trouwens voor een doek op een raam te laten spannen kun je ook op diezelfde plek in de Walstraat terecht. De meeste zel- standigen zijn ook in hun vrije tijd veelal bezig met de zaak. Gerard Rodts is wat dat betreft geen uit zondering. De geboren Oostbur ger is zelfs erg actief. Om te beginnen is hij penning meester van de winkeliersvereni ging Winkelcentrum Vlissingen. Verder zit hij nog in vele commis sies en werkgroepen van de Scheldestad. De oprichting van de Middelburgse atletiekvereniging Dynamo '70 staat ook op zijn naam. Het eerstgenoemde werk be schouwt de Vlissingse onderne mer als noodzakelijk. "Een goede wisselwerking tussen de onderne mers en het gemeentebestuur is verschrikkelijk belangrijk voor een stad. Als de ondernemers de krachten bundelen zijn veel meer goede dingen voor de stad Vlis singen le realiseren", zegt hij, "een goede relatie met het stads bestuur is daarvoor wel noodza kelijk maar gelukkig hebben we wat dat betreft niet te klagen". De eigenaar van De Verfbron ge looft heilig in zijn streven en dat van vele anderen om van Vlissin gen weer een fijne stad te maken. De rehabilitatie van de Vissersha ven bijvoorbeeld ziet hij zonnig tegemoet. Zakenlieden die de problemen van de binnenstad van Vlissingen volledig op de schou ders van het Vlissingse gemeente bestuur schuiven zijn bij hem aan het verkeerde adres: "We moeten natuurlijk samenwerken maar de ondernemer zelf kan ook al veel doen: een schone straat, een goed verzorgde en verlichte etalage en een leuke inrichting, het zijn klei ne dingen maar wel heel belang rijk voor het aangezicht". Het terugkeren van de klandizie naar de Vlissingse binnenstad ziet Gerard Rodts wel degelijk zitten. "Nu zijn er nog geen grote par-" keerproblemen, straks hopelijk wel", grapt hij tot slot. De VJV start dinsdag 14 februari de cursus 'Management zonder winstoogmerk'. De cursus is gericht op werkloze jongeren die als vrijwilliger een (bcstuurs)funciie binnen het wel zijnswerk willen vervullen. Deel nemers dienen zich voor 6 fe bruari op te geven bij de VJV te Vlissingen. 01184-17819 (ook voor nadere informatie). De heer E. Gittenberger uit Bres- kens houdt dinsdag 24 januari, op uitnodiging van de Heemkundige Kring Walcheren, een dia-lezing over de ontstaansgeschiedenis van Zeeland aan de kand van oude landkaarten. De bijeenkomst vindt plaats in hotel Walcheren te Koudekerke en begint om 20 uur. Ook niet-leden zijn van harte welkom. De vredesbeweging te Middel burg gaat voorlopig door met stil le bijeenkomsten als protest tegen de kernbewapening. Iedere eerste em derde zaterdag van de maand van 11.30 tot 12 uur wordt op de hoek Koorkerkstraat/ Lange Delft een stille protestbijeenkomst gehouden. De eerstvolgende stille kring is op '21 januari, ledereen die deel wil nemen aan dit zwijgend protest is welkom in de kring. De afdeling ICTO Vlissin gen/ Middelburg van het Inter kerkelijk Comité Tweezijdige Ontwapening houdt op vrijdag 20 januari een openbare bijeenkomst in de zaal van het Jeugdgebouw van de Pelruskerk. dr. Ottcstraat hoek Paul Krugerstraat te Vlis singen. Het CDA kamerlid, mr. G.C. van Dam. lid van de Gere formeerde Kerken in Nederland spreekt over Veiligheid. Vrijheid en Vrede. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Toegang vrij. Het Zeeuws Kunstenaarscentrum houdt een Poëzie-workshop op vier zaterdagmiddagen, te begin nen 11 februari. De dichteres Hannie Groen zal de poëziemid- dagen begeleiden. Waarom bezig zijn met eikaars poëzie? Schrijven blijft vaak een "onaf" proces, een altijd weer zoeken. Het gaat er in een workshop voor poëzie om het eigen werk van de deelnemers bespreekbaar te maken, reacties en kritiek op dat werk te geven en te ontvangen. U kunt zich telefo nisch opgeven bij het Z.K.C'. te Middelburg: 01180-11791. De kosten bedragen J~20,- voor de hele cursus. In wijkkerk "de Schaapskooi' in de Vlissingse wijk Lammerenburg wordt woensdag 18 januari om 19 uur een oecumenische dienst ge houden. Dit in het .kader van de Nationale Bijbel- en Gebedsweek. De dienst zal worden geleid door paslo ioA. Burm en dominee A. de Nooij. Na afloop volgt er een nagesprek over hel thema 'Wat kunnen katholieken en protestan ten van elkaar leren'. De Vogelliefhebbers uit Vlissin gen houden de eerste vijf maan den van dit jaar elke derde zater dagochtend van de maand een vogelverkoop en-ruilbeurs. De eerste ruil- en verkoopbeurs is op zaterdag 21 januari. Plaats: Gerbrandystraat 46. Men kan er terecht van 9.30 tot 12 uur. In samenwerking met de Rijkspe- dagogische Academie houdt Am nesty International woensdag 18 januari in de academie aan de Kruitmoienlaan 60 te Middelburg een info-avond over het werk van Amnesty. Er werden films ge draaid, dia's vertoond en er zijn verschillende info-stands aanwe zig. Voorts kan een tentoonstelling worden bezichtigd over "Impe rialisme en mensenrechten', sa mengesteld door de afdeling Maatschappijleer van het Moller- Instituut te Tilburg. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. De toegang is vrij. Voor nadere inlichtingen: 01184- 62668. De vogelvereniging 'Zanglust' houdt zaterdag 21 januari van 13 lot 16 uur in de Groenmarkt aan de van Cittersweg te Arnemuiden een vogelruilbeurs. Liefhebbers kunnen er onderling vogels ruilen en verkopen. Ook zullen er weer een aantal opko pers aanwezig zijn. De vogelvere niging is aanwezig met een info- stand, speciaal gericht op de ad- spirant vogelkweker. De toegang is gratis. De Middelburgse atletiekvereni ging Dynamo '70 houdt zaterdag 21 januari een prestatieloop bij Domburg. Het parcours voert de deelnemers door het mooie na tuurgebied van Westhove en om geving. Men heeft de keuze uit drie af standen: 4, 9 en 15 km. Inschrij ven vanaf 13 uur op het parkeer terrein bij kasteel Westhove. De tijdwaarneming gebeurt met een digitale marathon-klok. De vol houders ontvangen na afloop een fraaie herinnering. De wijkvereniging Bossenburgh in Vlissingen start na een korte onderbreking opnieuw met zaal voetbal in het gymnastieklokaal van 'de Houtuyn'. Elke donder dagavond van 22 tot 23 uur kan er worden gezaalvoetbald. Het uurt je badminton komt hiermee te vervallen. Op donderdag 19 januari wordt in het "Zuiderbaken". Rentmeester- laan 245 in Middelburg een avond gehouden voor alle jongeren die werk hebben of werk zoeken in de hout- en bouwrichting. Aanvang: 19.30 uur. Toegang is gratis. Deze avond die de vorm krijgt van een gezellige praat- en informatie avond. wordt georganiseerd door de Hout- en Bouwbond jongeren en werkende jongeren van het CNV op Walcheren. De avond is bedoeld om met el kaar te praten over de toekomst mogelijkheden voor jongeren in de hout- en bouwrichting. Ook kunnen jongeren er terecht met vragen over hun positie als werk nemer of werkzoekende. Verder is er informatie over een goede vakopleiding, de CAO voor jongeren, uitkeringen, solliciteren etc. Voor meer informatie: bel 01100 - 20310. 's Avonds 01100-30061 De Zeeuwse Vrouwenraad houdt op donderdag 26 januari, in sa menwerking met de Europese Be weging in Zeeland, een themadag met als motto 'Europa-juist nu'. Plaats: Abdij 11. Middelburg. De Europese samenwerking wordt bedreigd door de economische te ruggang. Juist nu is echter een Europese aanpak noodzakelijk. De kosten van deelname bedra gen 5,— (inclusief lunch). Be langstellenden dienen zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de Zeeuwse Vrouwenraad. Dam 31. Middelburg, 01180-34733. Op vrijdag 20 januari wordt het nieuwe pand van Fiom-Zeeland, gelegen aan de Varkensmarkl 1 te Middelburg, officieel geopend. De opening zal verricht worden door de heer W. Don, om 15 uur's middags. Aansluitend is er gele genheid tot het bekijken van het pand. Op zaterdag 21 januari houdt Fiom Open-Huis van II tot 16 uur. Er zullen deze dag een aantal films worden gedraaid, er is volop informatie over diverse onder werpen rondom alleenstaand ou derschap en zwangerschap en er is ruimschoots gelegenheid voor ontmoeting. Kinderopvang aan wezig. ledereen die belangstelling heeft is op deze beide dagen van harte welkom. Voor meer infor matie kunt u bellen naar Fiom- Zeeland: 01180-27311 Opdonderdag 19 januari zal Prof. Dr. A.E. van Voorthuizen een le zing over "Nuclear Magnetic Re sonance in de Medische Diagnos tiek" voor het Natuurkundig Ge zelschap houden. Het Academisch Ziekenhuis te Leiden is onlangs als een van de eerste centra in Europa verrijkt met NMR-apparatuur. Met dit nieuwe wonder van medische techniek kan het inwendige van het menselijk lichaam worden af gebeeld zonder gebruik te maken van Röntgen-straling. Hierbij wordt van het principe van de kern-spin-resonantie. waarbij su- pergeleide magneten zorgen voor het benodigde sterke magneet veld. gebruik gemaakt. AI met al lijken de mogelijkheden van on derzoek met dit instrument nog lang niet uitgeput. De lezing wordt gehouden in hel gebouw De Schakel. Bachtenstecne 14 te Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Zondag 22 januari zal de bekende Zeeuwse bioloog Ko de Korte een lezing houden in de Kapel van St. Maarten. De lezing beaint om 1430 uur. Het onderwerp is "Ecuador - van oerwoud tot eeuwige sneeuw". Ko de Korte zal een boeiende collec tie kleuren-dia's vertonen van zijn tocht te paard in het Andesge- bergte, waar hij op zoek ging naar de Condor. Hij sprak met bergbe woners van meer dan 120jaar oud en maakte opnamen van Inka bouwwerken. In gebouw het Pand aan de Kerk steeg 5 te Middelburg is er woensdagochtend 25 januari om 9.30 uur een informatieochtend over de VOS-cursus, die woens dag 1 februari, bij voldoende be langstelling, start. Men kan deze ochtend kennis maken met de leidsters. Tevens wordt informatie gegeven over de inhoud van de cursus. Voor opgave en verdere informatie: 01180-15482 (Dieni Jongewaard) of 01180-15529 (Kitty Vogelenzang). De folkgroep 'Broodhuis' verzorgt zaterdag 21 januari een optreden in de kelder/koffiebar van Youth for Christ aan de Gogelweg 51. Aanvang 20 uur. 'Broodhuis' maakt 'moderne' folk. In de periode van 1 lot 12 januari zijn bij de Gemeentepolitie te Vlissingen de volgende voorwer pen aangegeven: bankbiljetten en munten; blauw tasje regenpak; metalen hondenriem: zwarte handschoen met rode band; paar witte wollen kinderwanten; linker skai rood/zwarte kinderwant; bruine lederen handschoen; paar zwarte dameshandschoenen (hal bureau): metalen dameshorloge; blauwe das: geruite das (in hal bureau): lichtbruine damt^porte- monnee; rode portemonrtee met sleutel; bruine knipportemonnee; linker blauwe kinderschoen: kin derschoen: parelsnoer: autosleu tels; 3 autosleutels aan ring; 7 sleutels aan geel label: autosleu tel; 3 sleutel aan wit/blauw koord: 3 sleutels in bruin etui; sleutel aan geel label; 4 autosleu tels aan opener: surfzeil: blauwe las met thermoskan: zwarte handtas. Bij de gemeentepolitie le Oost- Souburg zijn in de periode van 30 november tot 13 december de volgende voorwerpen aangege ven: zwarte auto-jalouzie: bruine lederen hondenriem in de periode van 13 december tot 20 december 1983: blauw met witte sport schoen; in de periode van 21 de cember lot 27 december 1983: linker blauwe nylon want; bruine portemonnee met o.a. sleutels en pasfoto: linker blauwe hand schoen: in de periode van 28 de cember 1983 tot 03 januari 1984: bruin sleuteletui met 6 sleutels: in de periode van 04 januari tot 10 januari 1984: wollen gebreide das: ring met 2 sleutels: klein sleuteltje: fietssleutel: huissleutel. *Tot max. f 25.- en niet op aanbiedingen. De heer K. Fabcr houdt dinsdag 24 februari op uitnodiging van de afdeling Middelburg van de Ne derlandse Vereniging van Huis vrouwen, een voordracht over Beatrix Potter. Plaats: De Con cert- en Gehoorzaal. Aanvang 14 uur. Progressief Middelburg houdt dinsdag 24 januari een algemene vergadering in hel Rijn-Schelde instituut. Dam 47, Middelburg. Tussen 20 en 20.30 wordt het huishoudelijk gedeelte afgewerkt. Het thematische deel van de bij eenkomst dat om 20.30 uur begint en voor ieder toegankelijk is, staat ditmaal in het leken 'racisme-fas- cisme'. Een lid van het anti-fascistisch comité houd een inleiding, waar na een video-film wordt vertoond over de opkomst van het neo-fas- cisme in Engeland. De avond wordt afgesloten met een discus sie. waarin de situatie in Middel- bur en de strategieën t.a.v. de Centrumpartij centraal zullen staan. Hel Rajneesli meditatie-centrum. Brakstraat 9 te Middelburg houdt in het weekend van 3 lot en met 5 februari een Gestalt-workshop. Tijdens de Week van Gebed voor de Eenheid der Christenen, die elk jaar gehouden wordt van 18 tot 25 januari wordt op zondag 22 januari een bijzondere, oecume nische dienst gehouden in de Lutherse Kerk aan de Zuidsingel in Middelburg, aanvang om 10.00 uur. Het thema van de dienst is hetzelfde als dat van de gebeds week. n.l. 'Kruis-Weg naar Een heid'. De dienst wordt geleid door ds. W.M. Buissing-van Beers, predi kant van de Lutherse Gemeenten van Middelburg en Vlissingen. Het orgel wordt bespeeld door Jos Verpoorten. Voorts is er extra muzikale medewerking van het Gereformeerd Kerkkoor onder •leiding van Johan Slinger. Ieder een is welkom. De afdeling Middelburg van de Protestants Christelijke Ouderen Bond houdt woensdag 25 januari haar jaarvergadering in gebouw 'de Schakel', Bachtensteene 14. Aanvang 14 uur. Aan de orde ko men onder andere de jaarversla gen-van de secretaris en penning meester en de begroting '84. De agend vermeldt ook een bestuurs verkiezing. Na de pauze worden dia's vertoond. Vanwege de grote belangstelling start jongerencentrum Midgard een tweede cursus stofzeefdruk ken. De cursus bestaat uit 6 bij eenkomsten van I tot 2 uur. Gedurende deze kursus wordt de techniek van hel stofzeefdrukken aangeleerd: m.b.v. van zeeframen kunnen motieven en teksten op textiel worden gedrukt. De stof- verf is wasbestendig. De eerste lesavond was op dinsdag 17 ja nuari. 1 Iel geheel staat onder des kundige begeleiding van Hanneke Kres. Er is nog plaats voor enkele mensen. Inlichtingen: 01180- 14281 (vragen naar Daisy).

de Faam | 1984 | | pagina 7