Geen uitverkoop toch f 25.- korting bij Groeneveld Groots opgezette beurs in Zeelandhaiien Goes nu vooréplig kopen sssfivsi T (Oonbboypcvtjc uit Q? het Menhart fCetie Schoolfoto uit de oude doos 'De winkelier moet een stapje terug en niet de klant' DE FAAM Woensdag 19 januari 1983 Zeeuw ontwikkelde nieuw schuurblokje Tot en met zaterdag 29 januari a.s. krijgt U f 25.- korting op een montuur. Onze collectie is altijd up-to- date, daarom kunnen wij geen uitverkoop houden! Toch 'n voordeel... Voor 't eind van de maand uw montuur gekocht, later (evt. na een bezoek aan de oogarts) uw glazen er bij uit gezocht. Versierde karbonades Goes, Lange Vorststraat 106 Middelburg, Lange Delft 24 Vlissingen, St. Jacobsstraat 14 TAPIJTEN MEUBEL VERKOPER MAARTENSE Kynologenclub Raad Arnemuiden Laat Leven Alleenstaande ouders WAO-ers N aamsverandering Westhoveloop Sport- en spelmiddag Ontmoetingsgroep Voorlichting adoptie Bijstandsvrouwen Gevonden Opstapcursus Energiebesparing Wijlkcomitee Bossenburgh 15-jarig Het Buut Gebedsweek Poppen maken Kinderatelier Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 of Postbus 5017 4330 KA Middelburg Discussie buurtwerk VOS-cursus Herdenking watersnoodramp PCOB-vergadering verzet VOS cursus Ontmoetingsdag Ouderen Carillon Wijkcomitee Paauwenburg Toneelclub Steun buurtvereniging Het is een oud gezegde: 'Goede dingen zijn simpel'. Dat geldt ook voor het zogenaamde Skrobber-blokje, een schuur blokje met een piepschuim handvat, voorzien van een vlakke onderkant (7 x 10 cm) waarop schuurpapier is ge plakt. Het handvat heeft een railachtige vorm. waardoor het 'lekker' in de band ligt. De Zeeuwse marketing specialist Fred van Caem uit Kamperland bedacht bet schuurblokje. Dankzij dc unieke eigenschap van piepschuim en de hoge kwaliteit scliuurmateriaal (aluminium-ox- ydc in kunsthars) heeft het blokje een lange levensduur. Van Caem (37), beweert zelfs dat hel blokje het qua snelheid en effectiviteit wint van de schuurmachine, zoals de meeste doe-het-zelvers die ge' bruiken. Wanneer U iets anders wilt serveren, maak dan het vol gende gerecht. Erg lekker, bijvoorbeeld voor de zondag. Bovendien zo'n lekkere kar bonade lust toch iedereen? Er zijn verschillende soorten: de haaskarbonade, de ribkarbo- nade en de wat eenvoudiger schouderkarbonade. 4 varkenskarbonades - 4 mid delgrote uien - 50 gr. boter of margarine - 100 gr. jonge kaas, smeerkaas of danish blue - bouillonblokje - zout - peper - salie - flink glas witte wijn. Bak de karbonades aan beide zijden mooi bruin in de boter of margarine. Laat de laatste minuten de zeer grof gesne den uien en de salie meefrui- ten net zo lang tot het zich tot een volle, kruidige aroma ontwikkelt. Zout en peper naar eigen smaak toevoegen en het glas witte wijn erbij gieten. Leg nu op elke karbonade een plak kaas of smeerkaas. In dien u deze kaassoorten ge bruikt dan krijgt u een vrij zacht smakend geheel. Kiest U voor een blauwe kaas dan wordt de smaak heel bijzon der en lekker pittig. Voeg het bouillonblokje toe en laat de karbonades gedurende 20 mi nuten heel zachtjes sudderen (eerst met de deksel op de pan om de kaas te laten smelten) later mag de deksel eraf, als het teveel aan vocht moet verdampen. Serveer hierbij tuinboontjes, kropsla en bloemkool. Het Buro Evenementen Orga nisatie (BEO) uit Breda houdt in april twee consumenten beurzen, waarvan één in de Goesé Zeelandhallen van don derdag 31 maart tot en met maandag 4 april. Centraal tij dens de beurs staan hobby, doe het zelf en vrijetijdsbesteding. Circa honderd standhouders uit de provincie nemen deel aan de beurs. Na Goes wordt een dergelijke beurs ook in Den Bosch gehouden. Het idee voor deze beurs werd geboren toen (recenlelijke) marktonderzoeken uitwezen dat 'huisvlijt' in opmars is. Dat wordt mede veroorzaakt door de toena me in vrije tijd. Ook de markt sluit steeds aan op de behoefte die de doe-het-zelvers tonen. De omzet in de vrije tijdsmarkt groeide en naderde de vijftig miljoen in 1982. Op de beurs zal een groot scala van producten en diensten wor den gebracht, waaronder model bouw, hobbymateriaal, brei- en handwerkmaterialen, gereed schap, kleine machines, zonwe ring, isolatie, caravans, kampee ruitrusting. watersport, informatie over allerlei onderwerpen en voorlichting over binnen- en bui tenlands toerisme. geelgouden granaatring normaal 520,50 ...NU 260- uw voordeel 260,50 geelgouden fantasie choker normaal 692,- NU 425- uw voordeel 267,- venetiaan collier nr. 99 42 cm lang, 7,5 gram NU Tl5r Alleen tijdens de opruiming normaal 681,- NU 545- uw voordeel 136,- EN VEEL MEER Zie onze etalages en de advertentie van vorige week Walstraat 88, telefoon 01184-16400, Vlissingen Certina. Prisma, Helicon 35% korting Op alles min 10%; Didier lederwaren 25% korting. Een vriendelijk woord, altijd be reid voor een praatje, een goede service een aantrekkelijke prijzen. Dat is eigenlijk het simpele ge heim voor succesvol zakendoen van Gilles Maartense, de directeur van Maartense Tapijt en Meube len aan het Plein 1940 in Middel burg. Dat 'directeur" vindt hij een veel te groot woord. Hij wil beslist geen directeur zijn; niet voor zijn personeel en niet voor zijn klan ten. Het ongedwongen persoon lijke contact, dat is het wat Gilles Maartense wil. "Ik ben zo'n vijftien jaar geleden voor mezelf begonnen, nadat ik als woningstoffeerder tien jaar er varing had opgedaan bij verschil lende bedrijven. Ik begon in een schuurtje, verhuisde vervolgens naar een kelder en zette daarna de zaken voort in mijn toenmalige woonhuis aan de Zandstraat, met drie meter meubelstof en een staalboek Jabo". Vervolgens deed Maartense zaken vanuit een pak huis aan de Blindchoek. Het duurde daarna niet lang of Gilles Maartense had zijn eerste winkel. Aan de Korte Noordstraat en zijn assortiment vloerbedekking werd steeds groter. In die tijd werd ook een stoffeerder aangenomen, want Gilles kon het werk niet meer alleen aan. Nu heeft hij 10 medewerkers. In 1976 kwam aan het Plein 1940 in Middelburg een bananenpak- huis leeg en de ondernemende ta pijthandelaar zag zijn kans schoon om nog dichter, of eigenlijk hele maal, in het centrum van de Zeeuwse hoofdstad te komen. In middels had Maartense zo'n tachtig rollen tapijt in voorraad en deze voorraad werd nog eens ver dubbeld toen er naast het pakhuis een garagebedrijf werd opgekocht en tol winkelruimte omgebouwd. Er kwam toen ook keukentapijt en Novilon in het verkoopprogram ma. Het pand in de Korte Noord straat. dat na de verhuizing naar het Plein 1940 verhuurd werd, is inmiddels weer bctrokke door Maartense en daar worden bed den. dekens, kleinen slaapmcube- len verkocht. Ook gordijnstoffen gaan". En ook dat loopt als een trein. Nu heeft Gilles Maartense ruim vijftig bankstellen in voor raad en ook in kasten is hij ruim gesorteerd. Recentelijk heeft hij aan zijn zaak een grote meubelaf deling toegevoegd. De gehele eta ge is met meubelen ingericht. worden in de Noordstraat ver kocht. Twee jaar geleden wilde Gilles Maartense eens proberen hoe het ging met de verkoop van meubelen. In de zaak aan het Plein 1940 plaatste hij drie bankstellen. "Binnen een week was ik ze kwijt. Voor mij een stimulans om door te Het succes van de meubelverkoop is mede te danken aan de moge lijkheid om bij Maartense een oud bankstel in te ruilen. "Ik geef ge middeld drie- tot achthonderd gulden voor een oud bankstel te rug". Voor de verhoop van de in geruilde meubelen heeft hij zowel in Middelbur (aan de Veerseweg) als in Vlissingen (aan de Zeil- markt) een verkooppunt op de zaterdagmiddag. "Het komt ook wel eens voor dat iemand niets in te ruilen heeft. Hij kan dan bij mij* een gebruikt bankstel kopen tegen een bepaal de prijs en ik geef hem dan bij aankoop van een nieuw bankstel vaak het dubbele terug voor het pas gekochte inruilbankstel". lacht Gilles, die geen kortingen geeft, maaralleen inruilt. Voor het eerst in zijn 15-jarige loopbaan als zelfstandig onderne mer gaat Maartense zich presen teren op een beurs. Op de aan slaande meubelbeurs in Goes zal Maartense Tapijt en Meubel pre sent zijn. "We hebben wel klanten uit heel Zeeland.' maar in Goes wil ik nog meer tam tam maken, zo dat iedereen die de beurs bezoekt mijn zaak leert kennen", lacht hij. "Het komt wel voor dat ik niets aan een nieuw bankstel verdien; het inruil bankstel moet het dan goed maken". Over de economi sche teruggang is Maartense zeer resoluut als hij zegt: De winke lier moet een stapje terug doen. niet de klant. We zullen alleen nog harder moet aanpakken om het voor de klant en onszelf aantrek kelijk te blijven maken". En dan vindt Maartense het maken van iets minder winst geen bezwaar. Collega-tapijtverkopers hebben wel eens gezegd 'We zullen Maartense eens een kopje kleiner ma'ken'. "Maar dat moeten ze niet legen mij zeggen, dat is juist een stimulans om nog harder te gaan werken", zegt hij. En Gilles Maartense komt zijn woorden ook na. Hij is altijd in zijn zaak pre sent. "Ik heb klanten die al vijftien jaar bij me komen en die willen mij graag zelf hebben om zaken te doen". En lot slot zegt hij "We zijn gewoon, en we blijven gewoon". De kynologenclub (KC) Zeeland houdt op 12 maart de jaarlijkse clubmatch voor rashonden. In di verse ringen zal weer door zes keurmeesters worden gekeurd voor de beste hond van de club match. Daarnaast vindt er een kind-hond-show plaats en wordt in een aparte ring een wedstrijd in gedrag en gehoorzaamheid ge houden. Tot 31 januari kan men inschrijven. Formulieren zijn ver krijgbaar bij mevrouw Sanstra 01100-28963. Tijdens de vergadering van de gemeenteraad van Arnemuiden wordt onder meer gesproken over de voortgang van de bouw van de begraafplaats aan de Veerseweg. Er is aldus de begroting - nog een bedrag mee gemoeid van om en nabij de 206.000 gulden. Ook be spreekt de raad een voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet in verband met het uit voeren van brandpreventiemaa tregelen op de bijzondere lagere en kleuterscholen. De vergadering vindt plaats in het gemeentehuis op maandag 24 januari en begint om half acht. De werkgroep Laat Leven, afde ling Walcheren van de vereniging Bescherming Ongeboren Kind (VBOK) houdt vrijdag 21 januari een openbare bijeenkomst in een zaal van de sporthal aan de To renstraat in Oostkapelle. Tijdens die avond zal een film te zien zijn over de ontwikkeling van het on geboren kind en van de bevruch ting tot de geboorte. De huisarts F.. Th. Klapwijk uit Borsele vertelt daarna iets over de medische zijde van het abortusvraagstuk. Na de pauze beantwoordt een forum, beslaande uit onder andere de lieren Klapwijk en dominee D. Rietdijk uit Middelburg, vragen uit de zaal. FIOM Zeeland houdt op de woensdagen 2 en 9 februari the ma-avonden onder het motto 'er alleen voor staan en dan?'. Er ko men onder andere vragen aan de orde als: 'hoe vi-nd je een goed evenwicht tussen de zorg voor kinderen aan de ene kant en aan de andere kant de behoefte om een eigen leven te leiden'. Ook de verandering van de maatschappe lijke positie nadat iemand alleen met de kinderen is komen te staan wordt behandeld. De psycholoog Constan Jansen is aanwezig om de vragen bespreekbaar te maken. De beide thema-avonden vinden plaats in het gebouw Breehof aan de Breestraat (in Vlissingen om acht uur 's avonds). Voor infor matie over dit onderwerp: FIOM Zeeland 01180-27311. Foto-film wedstrijd De vijftien jaar geleden opgerich te foto-film-video-groep Shot '68 wil het derde lustrum niet onge merkt voorbij laten gaan. Voor iedereen - dus ook niet-leden - is een fotowedstrijd georganiseerd. Er kan worden deelgenomen in drie categoriën. te weten smalfil- men, foto's en dia'S. De film mag maximaal vijftien minuten duren en het formaat van de foto's is gesteld op 18-24 tot 50-60. zwart wit en kleur. Het materiaal wordt 16 april getoond in de concert- en gehoorzaal te Middelburg. Die dag houdt Shot '68 daar een Open Dag. Het pu bliek kan de inzendingen beoor delen. De winnaars ontvangen een waardebon van honderd gul den. Informatie (foto/dia) H. van de Hoeven 01106-2588 en (smal- filmen) M. Hermsen 01184-62443. De Belangenvereniging WAO Walcheren (BWW) houdt don derdag 27 januari in het gebouw "Eigenhaard" aan de Loskade te Middelburg, een gezellige samen komst van 13.30 uur tot 17.30 uur. Iedereen is welkom. De naam sport- en spel-o-theek is gewijzigd in sport- en speluitleen- ccntrum. Daartoe is besloten om misverstanden te voorkomen met de zogenaamde spel-o-theek, waar kinderspeelgoed kan wor den geleend, onder andere voor gehandicapten. De atletiekvereniging Dynamo 70 houdt zaterdagmiddag 22 januari een prestatieloop in het Dom- burgse natuurgebied Westhove. De deelnemers kunnen kiezen uit de afstanden vier. negen en vijf tien kilometer. Aanvang 14 uur. Inschrijven vanaf 13 uur op het parkeerterrein. SV Serooskerke houdt zaterdag 22 januari een sport- ai spelmiddag in de sporthal De Halve Maan in Oostkapelle. Iedereen van zes jaar of ouder kan - zowel in groeps verband als individueel - er aan deelnemen. Na afloop krijgen de deelnemers een herinnerings vaantje. Aanvang van de sport- en spelmiddag is half twee. Bij voldoende belangstelling gaat het Humanistisch Verbond afde ling Walcheren een ontmoetings groep vormen. Er wordt gedacht aan acht bijeenkomsten en ter af sluiting een weekeinde. Centraal voor de deelnemers staat, dat ze beter leren met zichzelf omgaan, waardoor contacten en relaties kunnen winnen aan diepte. Voor informatie Sara de Nood, telefoon 01180-36339. In het club- en buurthuis Het Woltershuis aan de Hogeweg in Vlissingen is woensdag 26 januari een gespreksen informatieavond over adoptie. De bijeenkomst wordt gehouden in samenwerking met de vereniging van Wereld kinderen en de Nederlandse Ver eniging van Pleeggezinnen. Er zal worden ingegaan op de vele fa cetten die met adoptie hebben te maken. Aanvang 20 uur. Fiom heeft voor woensdag 19 ja nuari in samenwerking met Vrouwen in de Bijstand in Zee land een Open Avond op het pro gramma staan. Voor die bijeen komst zijn diverse vrouwelijke raadsleden en andere politiek be langrijke vrouwen uitgenodigd. Gesproken wordt over de 'slechte maatschappelijke en politieke po sitie van de vrouwen met een bij standsuitkering. Deze Open Avond vindt plaats in het kader van de actiemaand van de bij standsvrouwen waartoe januari is uitgeroepen. De actie-avond wordt gehouden in het gebouw Breehof aan de Breestraat in Vlis singen om acht uur. Ook in Mid delburg is een bijkomst voor bij standsvrouwen. In de periode van 23 december t/m 6 januari zijn bij de gemeen tepolitie te Middelburg de vol gende voorwerpen als gevonden opgegeven: maandkaart bus; doublé dames horloge met schakelband; sleu tels; rood netje met gymschoenen en plastic beker; portemonnee met inhoud; gebloemde kinder portemonnee met inhoud; hand schoenen; bankbiljet; padvin dersmes. Bij voldoende belangstelling start de Zeeuwse dag-en avond-scho lengemeenschap op woensdag 26 januari een korte opstapcursus in Vlissingen en Middelburg. De lessen worden elke woensdag morgen van kwart voor negen tot twaalf uur gegeven. Na de cursus is het mogelijk om verder te stu deren aan mavo, havo, atheneum of meao. De benodigde boeken kunnen worden gehuurd. Voor meer informatie mw. S. Visser, Latijnse Schoolstraat 10, Middel burg, 01180-35198 ('s morgens). In Vlissingen met de administra teur 01184-66186. Tot en met donderdag 20 januari is er in het verenigingsgebouw De Arne in Arnemuiden een energie actie van de Coördinatiegroep Energiebesparing Zeeland. Het wijkcomitee Bossenburgh vergadert donderdag 20 januari vanaf 20 uur in de openbare lage re school De Houtuyn. Besproken wordt onder meer een notitie school-gezin-buurt. In het kader van de feesten ron dom het vijftienjarig bestaan van het club- en buurthuis Hel Buut is er woensdag 26 januari een voor stelling van de Muzikale Kinder werkwinkel Kasjiessjie. Van 18 tot en met 25 januari loopt dc jaarlijkse gebedsweek voor de eenheid. In hel kader daarvan is op dinsdag 25 januari een avond gebed in de Middelburgse Wan- delkerk. vanaf 19 uur. Het thema is 'Een wijnstok vol ranken'. Bij voldoende deelname start op donderdag 3 februari om 14 uur een cursus poppen maken in het dienstencentrum Bachten Reéde aan de Vredehofiaan 42 in Vlis singen. De cursus wordt geleid door mevr. Zijta en omvat zes les sen van ieder twee uur, bestemd voor alle oudere inwoners van Vlissingen. Voor nadere informa tie kan men contact opnemen met Gerrie Beks in het dienstencen trum, telefoon 01180-12706. Het SKA-projecl Binnenstad in Vlissingen start een atelier voor kinderen van tien tot veertien jaar. Het kinderatelier is elke donder dagmiddag van vier tot vijf uur in de Frans Naereboulschool aan de Grote Markt te Vlissingen. Er wordt aandacht bcsteedaan een vrije manier van tekenen, kleien en andere creatieve uitingen. Voor informatie: Liesbeth van Wezel-Donkers 01184-18289. Het wijkcomitee Bonendijcke dis cussieert dinsdag 1 februari in Het Woltershuis aan de Hogeweg 103-105 in Vlissingen over het buurtwerk van Het Woltershuis. een discussie die het club- en buurthuis zelf aanzwengelde. De ze discussiebijeenkomst start om half acht dinsdagavond. ln Vlissingen heeft de Stichting VOS (Vrouwen Oriënteren zich op de Samenleving) gekozen voor een ochtend- en avondcursus. Dit om zoveel mogelijk vrouwen de gelegenheid te geven deel te ne men aan de cursus. Alvorens de cursus te starten geeft de stichting voorlichting. Dat gebeurt op woensdag 26 januari 's avonds om acht uur in 'l Anker in Vlissingen en donderdag 27 januari om half tien 's ochtends in De Zwaan in Oost-Souburg. Tijdens VOS-cur- sussen kunnen vrouwen over allerlei zaken praten die in de sa menleving spelen. Desnoods wor den gastspreeksters uitgenodigd of worden films vertoond. Voor informatie: 01184-18964. Prinses Juliana en Prinses Mar griet zullen op dinsdag 1 februari in de Gasthuiskerk te Zierikzee aanwezig zijn bij een door het Nederlandse Rode Kruis georga niseerde sobere herdenkingsbi jeenkomst van de Watersnoo dramp in L953. Na afloop van de ze plechtigheid bezoeken moeder en dochter in het stadhuis een fo totentoonstelling over de waters nood. De afdeling Middelburg van de PCOB (Protestants Christelijke Ouderenbond) heeft de jaarver gadering, die was vastgesteld op woensdag 26 januari, verzet naar woensdag 2 februari. Het pro gramma - jaarverslagen en een bijbelkwis - blijft hetzelfde. De jaarvergadering wordt gehouden in De Schakel aan de Bachten- steene in Middelburg en begint woensdagmiddag om twee uur. Voor vrouwen die geïnteresseerd zijn in de cursus Vrouwen Oriën teren ziöh in de Samenleving (VOS) vindt er maandagavond 24 januari om acht uur een informa tieve bijeenkomst plaats in Het Pand aan de Kerksteeg in Mid delburg. Bij voldoende belang stelling start de cursus op vrijdag morgen 4 februari. Kinderoppas is telkens aanwezig. Op dinsdag I februari van 10.30 lot 16.30 uur wordt er in hel Dienstencentrum, Schullcrshof- straat la te Middelburg een Ont moetingsdag voor Ouderen ge houden. Deze dag begint met ge zamenlijk koffiedrinken, waarna een verrassingsprogramma volgt. Tussen de middag is er een lunch met erwtensoep en pannekoeken. Er wordt ook bingo gespeeld. Kaarten in voorverkoop bij het Dienstencentrum, 01180-27537. Met ingang van het volgende kwartaal zullen dc onderstaande melodieën op het speelwerk van het carillon van de Middelburgse Lange Jan. worden gezet. Hele uren: Sarabande van G.F. Han del. op halve uren: Gavotte van S. Wesley en op de kwartieren: kwart over. Adagio van W.A. Mozart, kwart voor. Motief uit "Maestoso" van C. Frank. Donderdag 20 januari vergadert hel -wijkcomitee Paauwenburg vanaf 19.30 uur in het club- en buurthuis De Paraplu aan de A.Gogelweg in Vlissingen. Op de agenda staat onder ander hel punt 'tectyleerinrichting', een activiteit van een garagebedrijf waarvan bewoners menen dat die niet in een woonbuurt thuishoort. Niet temin heeft het bedrijf een ver gunning gekregen en via be zwaarschriften vingen de klagen de bewoners bot bij de gemeente. Verder staat ook de Speei-O- Theek weer op de agenda van de vergadering van het wijkcomitee. De toneelclub en het club en buurthuis Het Woltershuis die af gelopen week van start is gegaan kan nog wat liefhebbers voor het spel op dc planken gebruiken. I let gaal daarbij meer om de lol in het spel dan' hel talent dat wordt meegebracht. Dc opzet is om ter zijner tijd op te treden in bijvoor beeld buurthuizen en bejaarden tehuizen. De toneelclub is elke maandagavond van acht tot tien uur. Hel bestuur van de buurtvereni ging Van Duyvenvoorde in Oost- Souburg wil alle steun geven aan de acties die het comitce Behoud Werkgelegenheid bij de Schelde gaat ondernemen. De buurtvere niging denkt bijvoorbeeld aan meewerken bij handtekeninge nacties of demonstraties. Het be stuur meent mee te moeten wer ken omdat veel buurtbewoners hun dagelijkse boterham verdie nen bij De Schelde. AAP, NOOT, MIES... Mevrouw J. van de Roost Geertse. wonende aan de Gerbrandylaan 134 in Middelburg, zond aan ons deze foto. Het zijn de leerlingen van de twee hoogste klassen van de openbare school in Domburg anno 1917. Mevrouw Roost he rinnert zich de volgende namen. Mevrouw Roost is nu 75 jaar. Waar een kruisje staat is ze zelf. De beide jongens met een kruis op het blazoen zijn haar beide broers. Bovenste rij: Meester v.d. Putte, Onbekend, Kees Schooneboom, Johannes Geertse. Trieier, twee maal onbekend. De Pagter. Jan Maljaars, Onbekend en Maas. Tweede rij: 1 Belje Minderhoud. Jan Schooneboom, Maatje de Pagter. Zus Vreke, Leintje de Pagter. Kaatje Geldof, Johanna Kalemijn, Ploontje Passenier, Neeltje Oreke. Ik zelf. J.v.d. Roost, Geertse en Trieiers. Derde rij staande: Suus Minder houd. Zittende: Maas. tweemaal onbe kend. Huib Brouwer, Trieier. Baard. Jan Minderhoud. Jurie Geertse. Geldof.Pagter. Mietje de Paster. U kunt in het bezit komen van deze foto die 65 jaar geleden werd gemaakt door samen met dit knipsel ƒ7.50 te zenden aan de redactie Faam-VIjssinger. Postbus geld als cheques mag u sturen. 5017,4330 KA Middelburg. Zet in Geld dient echter te worden aan- de linkerbovenhoek van dc enve- getekend en cheques svp op naam loppe Aap. Noot. Mies. Zowel van onze fotograaf Ruben Oreel.

de Faam | 1983 | | pagina 7