49.- 49.- 6?5 59.- 39- 9.98 3?5 4?5 a» J9.95 Z95 29.- 49- F> L" !2?5 39- OS9 EVEN RIJDENVEEL VERDIENEN! (J68 180 RESTAURANT de goedkoopste modewinkel de goedkoopste modewinkel de goedkoopste wolwinkel de goedkoopste huishoudwinkel de goedkoopste supermarkt de goedkoopste supermarkt o95 de goedkoopste supermarkt de goedkoopste supermarkt <j69 de goedkoopste superaaal de goedkoopste modewinkel de goedkoopste modewinkel de goedkoopste huishoudwinkel de goedkoopste huishoudwinkel de goedkoopste drogisteeu ■SÈ «si wss de goedkoopste supermarkt de goedkoopste supermarkt de goedkoopste supermarkt de goedkoopste supermarkt de goedkoopste supermarkt de goedkoopste superaiarkt de goedkoopste supermarkt de goedkoopste superaiarkt 498 de goedkoopste superaiarkt de goedkoopste modewinkel de goedkoopste modewinkel de goedkoopste huishoudwinkel de goedkoopste DROC de goedkoopste supermarkt de goedkoopste huishoudwinkel de goedkoopste drogisteru de goedkoopste superaiarkt 249 de goedkoopste superaiarkt 0?2 de goedkoopste supermarkt j68 de goedkoopste slijterij de goedkoopste superaiarkt de goedkoopste modewinkel de goedkoo huishoudwm de goedkoopste huishoudwinkel de goedkoopste zuivelwinkel de goedkoopste superaiarkt 5?s de goedkoopste zuivelwinkel MIDDELBURG •dm mÈËi ïï8 WÊHÊm ffl I 2J9 DOORREGEN VARKENSLAPPEN MET ZUURKOOL Motarissen voeren verbeterde koopakte in bij verkoop onroerend goed Deskundige begeleiding EEN CAMERA VOOR DAG EN NACHT MOETU VANAF DEZE WEEK EENS EXTRA OP ONZE RODE PRIJSKAARTEN LETTEN! Nylon jacks met contrast- strepen of kleurvlakken. 46 t/m 56. jimaoi- Diverse jacks, o.a. Spun polyester. Diverse kleuren. 48 t/m 58. 0(JUII Breigaren jumperacryl. Looplengte 110 meter, pendikte 31/2/4. Diverse kleuren. 10 Bollen a 50 gram. Waza wasverzachter. Can 5 liter. Pittah brokken. 5 Kilo. Kattebakvulling Baal 9 kilo. Smarius beschuit. Rol. Aardewerk kop en schotels. Bruin. 6 Stuks. rtppebOU «ppelsa» '~1g a r appelsap Parka jack met stepvoering. Chintz. Diverse kleuren. 36 t/m 46. sjjvuesiiiiy. Gewatteerde damesjacks. Diverse modellen en kleuren. Chintz. 36 t/m 46. jöjduisa. Doos met tafelkaarsen. 20 cm. 30 Stuks in doos. Edelvrucht appelsap. Literpak 0.89 Doos 12 pakken. Smiths' chips. Paprika of naturel. Voordeeldoos 12 zakjes. Hoestmelange, Turn Turn of zachte Zaanse drop. Kilozak. Hip-Hap ontbijtkoek. 400 Gram. Fa zeep. 6 Stuks a 90 gram Amerikaanse rijst. Baal 10 kilo. Padus cornflakes. Pak 340 gram. Macaroni of vermicelli. 500 Gram. Lavona crèmebehandeling. 3 x 200 ml. California soepen. Kip, groente of tomaat. Tray 12 blikken. Van Houten instantcacao. Bus 800 gram. Speculaas. Pak 400 Gewatteerde meisjesjacks. Diverse kleuren en modellen. 116 t/m 176. ajeüJclUKb. 3 Grote dweilen in pak. Non-Woven. 60 x 60 cm. J/J Grijs. 3 Stuks. jÊm% Palmolive shampoo. Goud, normaal en anti-roos. 2 x 400 gram. Chintz jongensjacks. Zwaar gewatteerd. Diverse modellen. 116 t/m 176. 10 Schuursponzen in pak. Geel. 10 Stuks. Sabrina damesverband. 20 Stuks. Calvé pindakaas. Pot 350 gram. Roosvicee. 0.6 Liter. Olvarit blauw. Alle smaken. Pot. K G theezakjes. Dubbelpak. 2 x 20 x 4 gram. Coebergh bessenjenever. Liter. Lupack soepballetjes. Blik 110 gram. Kleuterjack met contrastbanen, appliek en opstaande boord met rits. Chintz. Ook andere models len. 92 t/m 110. nue uuuiu Set van 3 afwasborstels. Ronde kop. Diverse kleuren. 3 Stuks. 3. Popla luxe crêpe toiletpapier. Wit. 12 Rol in draagtas. Mona magere vruchtenyoghurt. Diverse smaken. Liter. Spa reine. 1.5 Liter. Krimp a 6 flessen. Magere yoghurt. Liter. Gevuld varkensfilet met zigeunersaus, witlof en aardappelkroketjes. Pottenbakkerssingel 12 liMB HIÜ In verschillende vormen hoort varkensvlees bij de echte Hollandse winter- schotels, zoals stamp- en stoofpotten en bij bruine bonen. Varkensvlees kan uitstekend worden gecom bineerd met pittige kruiden en ook met specerijen uit de Oosterse keuken. Probeer het eens, het is werkelijk de moeite waard. 1,5 pond doorregen varken slappen (in flinke dobbel stenen) 100 g. reuzel 2 uien 1 pond wijnzuurkool I potje zure room 1 eetlepel kerrie 2 plakken ananas 2 eetlepeld gembernat peper, zout Strooi peper en kerrie over de stukjes varkensvlees en wrijf dat er goed in. Verhit de reuzel en bak het vlees vlug aan alle kanten bruin, nu pas in zouten. Temper het vuur en laat de gesneden uien even meefruiten. Haal de zuurkool los en snij iets fijner. Leg dit op het vlees, met de stukjes ananas. Doe het ananas- en het gember- vocht erbij en eventueel een scheutje water. Laat alles een klein uurtje zacht sto ven. Neem de pan van het vuur en roer er dan de zure room door. Meng alles goed door elkaar en laat het ge recht nog even goed warm In Nederland bestaat een groot aantal modellen van koopakten. Een notaris maakt meestal gebruik van één van die vele modellen. De Koninklijke Notariöle Broederschap (KNB) te Den Haag is van mening dat die verscheidenheid aan model len van koopakten niet in het belang is van zowel ko pers als verkopers van on roerend goed. Daarom heeft de Ko.iink- lijke Notariële Broeder schap al haar leden onlangs een standaard-model koop akte toegezonden. Dat mo del, dat voor kopers en ver kopers van onroerend een stuk begrijpelijker is ge maakt. is tot stand gekomen in overleg met anderen die bij de koop en verkoop van onroerend goed zijn betrok ken. Ook het consumenten belang was bij het overleg betrokken. De koopakte wordt opge maakt op het moment dat partijen het over de koop en verkoop van het onroerend goed eens zijn. De over dracht wordt later geregeld in de zogenaamde transpor takte die door de notaris wordt gepasseerd. Ondanks hel feit dat het nieuwe standaard-model begrijpelijker is gemaakt, is het nog altijd nodig om bij het invullen ervan een nota ris in te schakelen voor de noodzakelijke deskundige begeleiding en advisering op juridisch gebied. De praktijk leert immers dat het gemis aan juridische begeleiding onder meer tot gevolg heeft dat voorwaarden onjuist worden geformuleerd, dat de consequenties van een door partijen gekozen hu- welijksgoederenregime niet worden begrepen, dat be voegdheden tot verkoop en koop van het onroerend goed niet juist worden ver staan. dat de gevolgen van het geven van uitstel van termijnen, die in de koop akte waren opgenomen, niet worden overzien, dat onvol doende wordt nagedacht over de noodzakelijke duur van vast te stellen termijnen en dat men zich onvoldoen de bewust is van de conse quenties van de vrijstelling van overdrachtsbelasting binnen drie maanden na de vorige overdracht. De Koninklijke Broeder schap verwacht dat de stan daard-model koopakte in de toekomst ook buiten de no tariële praktijk zal worden toegepast. De Broederschap stelt zich overigens op het standpunt dat het bij elkaar brengen van verkoper én koper, de bemiddeling en het advies over prijs en het onroerend goed als zodanig door ma kelaars dient te gebeuren. De disc fotografie blijkt een geweldig succes te worden. Sinds de introductie in V.S. omstreeks pinksteren en in de rest van de wereld per 1 september, zijn er meer dan 8 miljoen van deze disc ca mera's verkocht. De camera's blijken veelal de functie van het notitie boekje over te nemen en ze worden dus niet alleen voor de typische familiefotogra fie gebruikt. De camera's kwijten zich goed.van hun opgave, ze zijn net zo een voudig te gebruiken als een potlood. Geen wonder dus dat ze onder alle mogelijke omstandigheden worden gebruikt. worden. Serveer hierbij aardappelpuree en als ex traatje een schaal koude tut ti-frutti. Bel dagelijks de tele-foni- sche receptendienst: 070 - 26.23.11 De Kodak disc 8000 camera is in dit opzicht wel een heel bijzonder exemplaar. Je kunt er natuurlijk gewoon mee fotograferen, maar ook dichtbij. Bovendien kun je er snelle opnameseries mee maken en de ingebouwde selftimer maakt het de foto graaf mogelijk zichzelf op de foto te zetten. Maar het meest bijzondere is wel het ingebouwde digitale wek kerklokje. Daardoor kan de camera dienst doen als tijd meter en parkeermeterofhij kan met zijn zachte pieptoon zijn slapende baas weer te rugroepen tot de dagelijkse werkelijkheid.

de Faam | 1983 | | pagina 11