Wij denken ook aan de groei Wij denken ook aan uw gezondheid Wij denken ook aan het opstaan Wij denken ook aan lange mensen Wij denken ook aan uw video-apparatuur aan Wij denken ook uw ruimteproblemen endeskundig personeel van pot willen u erg graag daarbij helpen. pot heeft zelfs 600 verschillende interieurs Wij denken strikt privé met u mee Wij denken strikt privé met u mee Wij denken strikt privé met u mee Wj denken strikt privé met u mee Wj denken strikt privé met u mee Wj denken strikt privé met u mee honderden woonideeën, in moderne, rustieke en klassieke stijl, goedkoop, prijzig en zeer duur. geëxposeerd op 4 verdiepingen, gemakkelijk te bereiken met liften of trappenhal. pot in axel heeft als enige een totale kollektie europese topmerken als: aurora, artifort, brunati, cassina, castelijn, comfort, cor, de sede, durlet, gelderland, interiübke, knoll, hülsta, kill-intern., lübke, leolux, miller, pas-toe, rietveld, saporiti, thonet, enz. pot in axel is een reis waard! zondags gesloten. op bijna alle interieur-vraagstukken leveren wij u een passend antwoord deze lattenbodem is met één hand traploos verstelbaar, verkrijgbaar in drie uitvoeringen en in alle maten, ook in de extra-lengten 210 en 220 cm. bij het ontwerpen van een slaapkamer programma spelen comfort, kwaliteit, sfeer en stijl een rol. over de laatste twee aspecten behoeven we het hier niet te hebben: dat doet de afbeelding, pot betekent optimale nachtrust, pot's lattenbodem en de daarop afgestemde matras garanderen een gezonde lighouding. maar ze maken ook onspannen lezen of tv-kijken mogelijk, de kwaliteit kunt u het best beoordelen bij pot. pot houdt rekening met mensen. pot de grootste en meest exclusieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1 909) lol ned 01 1 55-2010 tol bclgie00 31 1155 2010 een typerend voorbeeld van pot's denken: de tafel die meegroeit, in hoogte verstelbaar van 68 tot 98 cm. hot blad kan ook nog kantelen. pot de grootste en meest exclusieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1 909) lol nod 01 155-2010 tol bolgiciOO 31 1 155 2010 tienerkamers, een hoofdstuk apart, want de wensen die kinderen hebben veranderen met iedere fase in hun ontwikkeling, en die gaan vaak verrassend snel. pot stelt ouders in staat op de veranderende ideeën van hun kroost in te spelen, het young life programma is robuust en in kleur en vorm (bijvoorbeeld met zijn ronde hoeken) geheel afgestemd op de jeugd, een young life is flexibel genoeg om van een kinderkamer tot 'op-kamers' mee te groeien, pot houdt rekening met mensen. heeft u de hoogte van uw bed wel eens gemeten? is dat net zo hoog als dit pot-bed? waarschijnlijk niot. dat is jammer, want 55 cm. afstand tussen vloer en bovenkant matras is ideaal voor moeiteloos in- en uitstappen. POt de grootste en meest exclusieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1 909) lor ned 01155-2010 iel bolgioOO 31 1 155 2010 een goede nachtrust is onmisbaar voor een optimale lichamelijke en geestelijke conditie, dat weet iedereen, pot's bedden voldoen wat dat betreft natuurlijk ruimschoots aan alle eisen, maar dit pot bed biedt meer. het maakt ook het opstaan heel gemakkelijk; u komt er moeiteloos uit. door de extra hoogte kunt u zonder noodgedwongen ochtendgymnastiek aan de nieuwe dag beginnen, pot houdt rekening met mensen. brugge nnrwwfTwn een bed van 220 cm. maakt zelfs voor de langsten slapen tot een echte nachtrust. lange mensen hebben het niet gemakkelijk, ze moeten vaak lang zoeken naar op hun lengte afgestemde artikelen, soms bestaan die eenvoudig niet. bedden bijvoorbeeld, pot's bedden zijn nu in vier lengten verkrijgbaar: 1 90, 200 en de extra-lengten 210 en 220 cm. kompleet, dus met lattenbodem, matras en sprei. onze adviseur kan u alles over onze bedden vertellen, pot houdt rekening met mensen. P<H de grootste en meest exclusieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1 909) tol ned 01155-2010 tol belgie 00 31 1155 2010 het video-plateau kan als zelfstandig element aan de muur worden bevestigd of tussen staanders of in een dichte kast worden ondergebracht. uittrekbaar, goed gelagerd en voorzien van een kabeldoorvoer. de video-recorder of hifi-apparatuur wordt daardoor goed bereikbaar, het draaibare en uitschuifbare tv-plateau blijft natuurlijk gewoon in alle programma's verkrijgbaar, pot houdt rekening met mensen. meubelen ontwerpen is vooruitzien, niet alleen moet rekening worden gehouden met veranderende smaak en mode, ook technische ontwikkelingen vragen aandacht. om die redenen heeft pot bijvoorbeeld een video/hifi-plateau ontworpen pot de grootste en meest exclusieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1 909) tel ned 01155-2010 >»l h»lnie 00 31 11 55 2010 op een betrekkelijk klein oppervlak kompleet wonen: bergruimte, privacy en comfort. een mooi huis in een prettige wijk. twee zolderkamers waarvan er één slaapkamer en één woonkamer annex keuken moest worden, een vase indeling was niet haalbaar, en niet nodig want met meubels van pot kon een fantastisch mooie scheidingswand worden opgetrokken die zelfs onder het schuine dak vlekkeloos aansluit. als er een eigen huis binnen bereik komt, verhuist de scheidingswand mee. dan komt hij in een andere, eventueel uitgebreide, samenstelling in de nieuwe woonruimte te staan, pot houdt rekening met mensen. Pot de grootste en meest exclusieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1 909) lel ned 01155-2010 iel bolgieOO 31 1 155 2010

de Faam | 1982 | | pagina 12