EEN PLUIM OP DE HOED' Middelburgs stationsrestaurant tijdelijk in Italiaanse sfeer fóete. inform Qjte Schoolfoto uit de oude doos M D H, Woensdag 31 maart 1982 De Faam In de regio Prijsvraag Nationaal Jeugdorkest geeft gezinsconcert .et Nationaal Jeugdorkest geeft zaterdag 3 april in de Middelburgse concertzaal aan de Singelstraat een gezinscon cert. De twee talentvolle Zeeuwse pianisten Frank Mol en Marijke van Duin verlenen medewerking aan dit concert, dat zondag 4 april wordt her haald in Terneuzen. Dirigent is Robert Weeda. (Zuidlandt- heater). Lezers schrijven Verzetsherdenkingskruis Zaterdag premiere in Vestzaktheater Schrijver Siebelink in Kunstenaarscentrum T refcenterloop Oprichting vereniging hobbyschrijvers succesvol Clubwedstrijd Shot "68 Organisatie 1 meiviering in volle gang Nazorggroep borstputatie vertoont film 'Kitty' Paasrit MAC De Scheldegouwen Brandwondenstichting geeft voorlichting Open Avond van Israël comitee Openingstijden Zeeuws Museum Prins Bernard reikt Zeeuwen verzetsherdenkingskruis uit Vergadering raad Arnemuiden Open dag van tienjarige herdershondenvereniging Vergadering initiatiefgroep buitenlandse werknemers Bijbelavond evangelist Rouw Informatie over levering wapentuig aan Indonesië Pleziervaart Zeeland trok weer aan Tentoonstelling fossielen en schelpen in bibliotheek Videobanden en rommelmarkt in Trui Kledingbeurs Bijzondere kerkdienst Bijeenkomst NVH Zomerpostzegels Welkomstdienst Koffiecontactmorgen e Italiaanse kok Ciro Mastromat- teo verricht nog tot en met zondag 4 april culinaire hoogstandjes uit zijn ge boorteland in de keuken van de Mid delburgse stationsrestauratie. Bezoekers kunnen die periode van de pizza, spag hetti of'andere sterk op een klinker ein digende gerechten bestellen. De Mid delburgse restaurateur Kees Beukema is cén van de 21 stationsrestaurantsuitba- tcrs, die zijn uitverkoren om mee te werken aan een tiental dagen van onder andere promotie van Italië als vakantie land. Beukema kreeg daarbij overigens meteen spontane medewerking van Zeeuwse hoofdstedelijke winkelbedrij ven. die het restaurant in enkele dagen met kraampjes bezetten en omtov rden tot c n in Italiaanse sfeer aangeklede eetgelegenheid - alleen de warme zon ontbreekt. Ook de Zeeuwse afdeling van de Ita liaanse vereniging Dan te Alighieri be nut een stukje nagebootst Italië om iets over hun vereniging te vertellen. Zoals bekend heeft Dante Alighieri lot doel de Italiaanse taal en cultuur over de gehele wereld te verspreiden. Lid van die ver eniging zijn niet-Italianen. Een verte genwoordiger geeft dagelijk informatie van 12.30 tot 14 uur en van 17.30 lot 20 uur. Restauranthouder Kees Beukema be schouwt het overigens als een pluim op de hoed om voor deze promotiemani festatie uitgezocht te zijn. "Langzaam maar zeker ontworstelen wij ons aan hel vooroordeel, een gevulde-koeken-met- koffie-zaak' te zijn. Bij de één lukt dat wat sneller dan bij de ander, maar dat wij vanuit Utrecht werden gekozen, vervult me toch met eniae trots", oppert hij. De organisatie van dit met veel tam-tam begeleide (drie radio-omroepen maken een reportage) evenement is een samen werkingsverband tussen de stationsres- taurateurs, het NS-reisbureau Trans, het consortium van de touristische promotie Eniilia-Romagna (een streek aan de Adriatische Zee) en het nationaal Ita liaans verkeersbureau. Naast het speciale Italiaanse menu van kok Mastromatteo. de bonte aankleding en de voorlichtende Italiaanse vereni ging verspreidt de organisatie - over het hele land in de 21 restaurants - rond de 50.000 folders. Daarin wordt melding gemaakt over de aantrekkelijkheden om het zuiderse land te bezoeken. Voorlichter Huub van Roijen van de Italiaanse verkeersbureau legt hel uit als 'honen wat we hebben'. Italië kent vol gens hem voor zowel de zomer- als win- tervakantie nauwelijks enige terugval. Acht procent van de Nederlandse va kantiegangers in het buitenland blijft volgens Van Roijen zuid-ooslwaarts rust en ontspanning zoeken. "Contacten in de regio, zijn voor ons van het allergrootste belang. Tot op heden werkten we min of meer gerieflijk vanuit ons bureau in de randstad (Amsterdam red.) Wij zijn er ons nu meer dan ooit van bewust dat de vakantiegangers evenzeer in de provincie als in de rand stad zitten", meent Van Royen. Voor het publiek is er een prijsvraag uitgeschreven met in totaal 211 prijzen. De eerste prijs is een zeventiendaagse reis voor twee personen, naar Rimini met reisbureau Trans. Verder zijn er nog tien verblijven in appartementen en bungalows te verdienen in Emilia-Ro- magna en tien kunstvoorwerpen uit die streek. De overige winnaars ontvangen troostprijzen zoals flessen wijn. Ook het restaurant dat zich het leukste en attractiefste presenteert krijgt een prijs. Het Middelburgse etablissement is daarbij trouwens niet kansloos. Voor lichter Huub van Roijen meldde verle den week dat de zaak van de heer Beu kema er zeer nadrukkelijk uitsprong. Hij had net iets meer dan de helft bezocht. De prijs voor de beste restauranthouder zal dezer dagen worden uitgereikt in aanwezigheid van de Italiaanse ambas sadeur in Nederland en de Assesor voor tourisme in de provincie Ferrara in Ita lië. Gezinsconcerten hebben een educatief karakter. Het programma is helemaal afgestemd op kinderen met hun ouders. De concerten worden financieel-organi- satorisch gesteund door de Raboban- ken. en dat maakt het mogelijk dat de toegang gratis is. Zolang de voorraad strekt kunnen de kaarten worden afge haald bij de Rabobank. Het nationaal jeugdorkest is een ensem ble dat jaarlijks wordt gevormd door tachtig muziekstudenten van de diverse Nederlandse conservatoria en een aan tal gevorderde amateurs. Het orkest zou het best omschreven kunnen worden als e en groep jonge mensen die naast hun studie orkester varing opdoen en met hun gemotiveerde inzet tot professionele prestaties komen. Voor deze gezinsconcerten in Middel burg en Terneuzen heeft het orkest de volgende werken uitgekozen. Le carnaval Romain van Berlioz Carnaval der dieren van Saint-Saens (solisten Marijke van Duin en Frank Mol). An American in Paris van Gershwin. Het programma duurt ongeveer vijfen zeventig minuten en begint zaterdag avond in Middelburg om acht uur. Naar aanleiding van het artikel in de Vlissinger, betreffende uitrei king van het verzetskruis aan de heer Varkenvisser te Oosl-Sou- burg. Met de vermelding dat hij de enige persoon zou zijn in Vlissingen, deel ik u mee dat dit een zeer onjuiste bewering is en waarschijnlijk uit de lucht gegrepen. Daar er op 2 april 1982, tweeën dertig verzetskruizen zullen wor den uitgereikt aan de Zeeuwse verzetsstrijders, door de commis saris der Koningin in Zeeland, de heer Boertien, onder wie ook de heer W.L.Hirdes, wonende le Vlissingen. Dus de heer Varken visser is niet de enige in Vlissingen. P.Pieterse Westkapelle He Zeeuwse Komedie brengt zater dagavond 3 april 'De Trein' in première; een kort toneelspel van Rens Schot dat handelt over de gegijzelden van een treinkaping. Een stuk met veel spannin gen. vooral als beslist moet worden wie van de passagiers de trein mag verlaten als een derde persoon zich voor hen ga rant heeft gesteld. Schot, die zelf de regie voert, besluit het stuk met naspel, waar bij de reacties van de slachtoffers na hun bevrijding zijn vastgelegd. Bij dit experi mentele spel worden ook de bezoekers nauw betrokken. De spelers bewegen zich door de hele zaal. De cast wordt gevormd door Kees de Rijcke, Mientje de Leeuw, Frans Ha verkort, Wil Koelewijn. Antoinette Ak kerman, Joyce de Ruyter, Miep van Hoek en Tine van Kooten. Het geluid wordt verzorgd door Liesbeth Verhelst. Tim Riemeyer zit bij het licht en de gri me is voor Bram Kwekkeboom. De Trein is een 'No-Budget'-produklie van de Komedie en is in twee maanden tijd gerealiseerd. Ook het decor is een eigen ontwerp met dank aan de Neder landse Spoorwegen die treinbanken en ander materiaal beschikbaar stelde. Alle voorstellingen worden in het Vest- zaktheater in Vlissingen gehouden en beginnen om 20.30 uur. Kaarten 7,50 kunnen telefonisch worden be steld op nuer 01184-16454 of aan de kassa. De speeldata zijn 3 april (pre mière), 17 april. 1.7, 14 en 22 mei. Het is de tweede maal dat de Zeeuwse Kome die een eigen produktie speelt. De schrijver Jan Siebelink komt zaterdag 17 april naar Middelburg waar hij in het Zeeuws kunstenaarscentrum (ZKC) zal spreken over ei gen werk. De bijeenkomst begint die avond om acht uur. Siebelink is in 1938 geboren in Velp. Thans woont en werkt hij in Ede waar hij docent Frans is. Siebelink houdt ervan zijn lezers in verwarring te bren- gen. Hij laat bijvoorbeeld de hoofdpersoon Frans stude ren of hem leraar Frans zijn. Het lijkt er dan zeer opper vlakkig op. dat het werk au tobiografisch is, maar zo stelt hij zelf, de lezer heeft het lekker mis. Hij stopt weliswaar wat van zichzelf in het boek. maar contro leerbaar is hel niet. Bekend is evenwel dat hij datgene er van zichzelf in stopt wat hij kwijl wil. Het verleden daartegenover speelt wel een belangrijke rol in zijn werk. "Als ik één ding beschrijf komen er wel hon derd beelden op mij af', zegt hij daarover. Siebelink zegt vervolgens geen mening uit te dragen. Wel geeft hij toe - bewust of onbewust- zich aan de geest van de tijd te comformeren. Echter niet moraliserend maar signaleren. Chaos ge bruikt hij graag als onder werp. En om enig houvast in die chaos te hebben is hij uiterst nauwkeurig in het beschrijven van de plaats. MIDDELBURG - De atletiekvereni ging Dynano '70 houdt zaterdag 17 april de eerste Trefcenterloop. een 25 kiloneter lange wedstrijdloop met daarnaast prestalielopeÖ over tien. vijf en twee kilometer voor de trimmers. De wedstrijdloop is voor senioren, ve teranen. dames en rolstoelen. Het parkoers voert dwars door Middel burg over geasfalteerde B-wegen. Ge start wordt die zaterdag rond 14 uur. Voor informatie, Ella Zoutewelle (na 17.00 uur) tel. 01184-60237. MIDDELBURG - De oprichting van een landelijke vereniging voor hpbbysch rij vers is een feit. Ook op Walcheren is er voor die vereniging een grote belangstelling en daarom wordt nu de regionale afdeling Zee land opgericht, waarvoor zich al een twintigtal dames en heren meldden. De eerste bijeenkomst wordt gehou den op maandagavond 19 april, ledereen die wel eens met letters speelt of het nu dichten is of verhalen schrij ven kan zich nog bij de vereniging aansluiten. Voor informatie, Leen van Zijderveld. Karelsgang 12. 4332 AM Middelburg. VLISSINGEN - De Vlissingse foto - en filmwerkgroep Shot '68 houdt vrij dag 2 april de jaarlijkse clubwedstrij den in hel wijkgebouw 't Anker aan de Bonedijkestraat in Vlissingen. De wedstrijd heeft een open karakter en is voor iedereen toegankelijk, aanvang acht uur. Tegen de vijftien clubleden zullen er hun films vertonen, die over de meest uiteenlopende onderwerpen gaan. Halverwege de avond worden dia's getoond en de gehele avond zijn er foto's te bezichtigen. Ook het pu blick kan mee jureren. VLISSINGEN - Vanwege de enorme belangstelling vorig jaar is het 1 mei comitee Walcheren dit jaar voor het houden van de jaarlijkse viering uit geweken naar de MTS in Vlissingen. De voorbereiding voor het feest op de Dag van de Arbeid is op dit moment in volle gang. Politieke partijen, vak bonden. vrouwengroepen en vele an deren zijn op dit moment volop met de organisatie bezig. Nu al staat vast dat de Internationale Nieuwe Scene en de H-gang zullen optreden. Ook is er ('s middags) een kindert heater. Verder wil hel comitee een fo totentoonstelling houden over acties en demonstraties, ledereen die daar aan mee wil werken wordt opgeroepen een foto te zenden aan Herman Haas, Dortmansstraat 3a in Vlissingen. Voor informatie 01184 - 18302. MIDDELBURG - De nazorggroep voor borstampulatiepatiënten ver toont dinsdagmorgen 6 april de film 'Kitty". In deze film vertelt een vrouw die een borstoperatie heeft ondergaan, uitgebreid over haar ervaringen met deze ingrijpende operatie. De bijeen komst wordt gehouden in het wijkge zondheidscentrum Dauwendaele aan de Roozenburglaan in Middelubrgen begint om 10.00 uur. MIDDELBURG - De motoren auto club Scheldegouwen houdt zaterdag 3 april de paasrit. een puzzeltoeht over 30 kilometer voor motorvoertuigen. De paasrit wordt verreden over de binnenwegen van de gemeente Ma- riekerke. Start en finish is bij bar-bis- tro De Kaasboer in Biggekerke. Ge start wordt om 14.00 uur. Inschrijven kan vanaf half twee. Zowel de rit als de prijzenlafel is afgestemd op de ko mende paasdagen. De rit, uitgezet door het MAC Scheldegouwenlid Martin Bruggeman. telt mee voor het puzzelkampioenschap van Schelde gouwen. ledereen - ervaren of oner varen - kan deelnemen. MIDDELBURG - Verenigingen, in stellingen en andere groepen die daar belangstelling voor hebben kunnen een lezing laten houden door de Ne derlandse brandwondenstichting uit Beverwijk. De stichting heeft onlangs het team sprekers uitgebreid. De le zingen richten zich voornamelijk op het voorkomen van brandwonden en eerste hulp. Voor informatie 02510 - 20237. MIDDELBURG - IX- Zeeuwse afde ling van het Israël comité Nederland houdt donderdag I april in De Schakel aan de Bachtensteene in Middelburg een Open Avond die om acht uur be gint. Voor de eerste keer dit jaar kan Zeeland uitgebreid kennis maken met allerlei artikelen uit Israël die in Ne derland verkrijgbaar zijn. Ook worden er twee films vertoond. Namelijk, De Kusten van Israël en Dit is Israël. Voor informatie P. Kamermans 01184 - 13073. MIDDELBURG - Wegens verbou wing is het Zeeuws Museum deze week nog gesloten. Vanaf 5 april is het museum op de bekende tijden weer geopend. Dan zullen ook de twee on langs aangekochte schilderijen van Jacoba Heemskerck (geïnspireerd op kasteel Weslhove) en het vroege schilderij van R. Kimpe van de Vis markt in Middelburg uit 1925 zijn „te zien. Tijdens de paasvakantie is het museum bovendien geopend. Op za terdag 10 april, maandag 12 april (tweede paasdag) en zaterdag 17 april van 13.30 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - Prins Bernard zal dinsdag 6 april aan 38 Zeeuwen het verzetsherdenkingskruis uitreiken. Zeven zullen postuum worden ver leend. De uitreiking vindt plaats in de Statenzaal en begint om half elf. Prins Bernard is vergezeld van zijn secreta ris. ARNEMUIDEN - De raad van Ar nemuiden vergadert maandag 5 april openbaar in het gemeentehuis. De agenda meldt een groot aantal zaken die betrekking hebben op het onder wijs. Ook een voorstel tot wijziging van de legesverordening 1982 wordt in de beraadslagingen meegenomen. De vergadering begint om half acht. VLISSINGEN - De 'Duitse herders hondenvereniging' kringgroep Wal cheren houdt zaterdag 3 april vanwege het tienjarige bestaan een Open Dag op hel trainingsveld bij de speeltuin Lammerenburgh aan de Zuidbeekse- weg in Vlissigen. De Open Dag begint om tien uur en is tegen vier uur afge lopen. Ter gelegenheid van.dit jubi leum kunnen hondenbezitters hun hond door de Vlissingse dierenarts A. Bil laten keuren. Om tien uur start een examen voor de deelnemers aan de cursus elementaire gehoorzaamheid. Om half twee is er een demonstratie van gediplomeerde Duitse Herders honden. Ook wordt er een rommel markt gehouden. VLISSINGEN - De initiatiefgroep Welzijn Buitenlandse weknemers ver gadert op woensdag 7 april openbaar in het gebouw aan de Palingstraat 25 in Vlissingen. Er wordt een diaklank beeld vertoond over de achtergronden van de Islam. Er na volgt discussie. Aanvang 19.30 uur. OOST-SOUBURG - In het kader van de serie 'Jezus Christus wie is hij' houdt evangelist .1. Rouw uit Kinder dijk zijn tweede bijbelavond in het Rode Kruisgebouw in Oost-Souburg op vrijdag 2 april. De bijeenkomst be gint om acht uur. Na de pauze kan men vragen stellen. Voor informatie of vervoer kunnen belangstellenden terecht bij J.G. Hoste 01180 - 25677 of M.G.de Koning 01184 -63341. OOST-SOUBURG - 'Geen oorlogs tuig naar de generaals in Jakarta'. Die leus hanteert het documentatiecen trum Molukkers voor een avondje in formatie over de militaire samenwer king lussen Nederland en Indonesië. De voorlichtingsbijeenkomst wordt gehouden in het buurthuis De Zwaan aan de Kromwegesingel in Oost-Sou burg op vrijdag 2 april, aanvang half acht. Er zijn sprekers van het Kom- mitee Indonesië, de Industriebond FNV en de Pemuda 20 mei die een actie voert tegen de wapenleveranties aan Suharto.Ook zullen er talrijke stands zijn die informatie géven. MIDDELBURG - In 1981 is de ple ziervaart in de provincie Zeeland over de hele linie weer toegenomen. Het jaar daarvoor was er sprake van 'een milde groei' en werd een tendens naar stabilisatie verwacht. Dankzij de uit breiding van het ligplaatsenbestand is het watertoerisme zich in de provincie verder gaan ontwikkelen. De provin- cialc VVV stelt dit jaarlijks vast aan de hand van een eigen onderzoek met hulp van beheerders van sluizen en havens. Dat is te lezen in een nota die de VVV onlangs over de pleziervaart heeft uitgebracht. De cijfers in die no ta zijn bewerkt door drs. M.J. Koster van het Nederlands wetenschappelijk instituut voor recreatie en toerisme in Breda. OOST-SOUBURG - De werkgroep geologie van het koninklijke Zeeuwsch genootschap der weten schappen. verzorgt van 5 tot en met 29 april in de openbare bibliotheek van Oost-Souburg een tentoonstelling van fossielen en tropische schelpen. Naast de tentoongestelde voorwerpen zal aandacht worden besteed aan de daarop betrekking hebbende litera tuur. De bibliotheek is geopend: dins dag - en woensdagmiddag, van half twee lol half zes, woensdagavond van zes tot acht uur, donderdag en vrij dagmiddag van half twee tot half vijf, vrijdagavond van zes tot acht uur en zaterdagmorgen van tien tot half één. MIDDELBURG - Op veler verzoek vertoont het vrouwencafé Trui dins dagavond 6 april om half negen nog maals de videoband over de opc- ningsfestiviteiten van het onderkomen voor vrouwen Pand. Na de film vertelt de organisatie van het vrouwencafé iets over haar activiteiten. Vrouwen die overigens nog wat spulletjes over hebben kunnen dat ook kwijt aan de organisatie van Trui. die van plan is om in juni ter dekking van onkosten een rommelmarkt te houden. De spul len kunnen iedere vrijdagavond tij dens de cafeavonden vanaf half negen worden ingeleverd in Pand aan de Kerksteeg 5 in Middelburg. DOMBURG - De peuterspeelzaal Hummelhonk in Domburg houdt op woensdag 31 maart een voorjaars en zomerkledingbeurs in het Schuttershof in Domburg. Kleding voor kinderen tot 12 jaar kan worden ingeleverd, ge ruild en gekocht. De helft van de op brengst is bestemd voor de peuter speelzaal. De beurs duurt van 14 tot 15 uur. MIDDELBURG - In de Middelburg se Ohtmoetingskerk wordt zondag 4 april een bijzondere interkerkelijke dienst gehouden, die is afgestemd op diegenen die verstandelijk minder be gaafd zijn. Voorganger is dominee P.H. Bongers. Na afloop is er gelegen heid voor ontmoeting en een gesprek. MIDDELBURG - Voor de Neder landse vereniging van huisvrouwen (NVH) afdeling Middelburg spreekt mevrouw II.E. Rijken-Manuel op donderdag 1 april over "niet ziek zijn zijn wil nog niet zeggen gezond zijn'. Dc bijeenkomst wordt gehouden in het restaurant van hotel Du Commerce (voorheen Twee Compagniën) en be gint om twee uur. MIDDELBURG - De start van de verkoop voor zomerpostzegels is dit jaar op woensdagochtend 7 april. Tra ditioneel geeft mevrouw T.D. Wol- ters-Blaauijkel hetstaötsein 's morgens om tien uur in hel postkantoor aan de Lange Noordstraat. De verkoop wordt verzorgd door medewerkers van de UW. De openingstijden: maandag tot en met vrijdag van kwart voor tien tot twaalf uur en van kwart voor twee tot vijf uur. Op de marktdag (donderdag) is de verkoop zonder lunehonderbre- king. De zomerpostzegels hebben dit jaar als onderwerp Floriade 82. De verkoop duurt tot 29 april. MIDDELBURG - Majoor M. Wip van het Leger des Heils in Middelburg leidt zondag 4 april de Welkomst- dienst voor iedereen in de Ontmoe- lingskerk aan de Ooslerschcldestraat in Middelburg. Dc dienst begint om kwart voor /.even H.J. Schoenmaker uit Zoutelande bespreekt het onder werp 'Wat moet je nou. in zo'n cul tuurgebonden kerk'. Muzikale mede werking komt van de Brassband van het Leger des Heils uil Vlaardingen en het jeugdkoor Gideonsbende o.l.v. Wouter l/.eboud. De dienst is voor zo wel kerkdijken als niet-kerkelijken toegankelijk. MIDDELBURG - 'Je man thuis en wat dan', zo vraagt de vrouwencon- taclgroep 'Kom uitje huis' zich af tij dens de maandelijkse koffiecontact morgen in het Zuiderbaken aan de La Palmastraat in Middelburg. Een vraagstelling die mede is ingegeven door de toenemende werkloosheid of door het feit dal dc man wordt gepen sioneerd. Vast staal dat deze verande ring gevolgen heeft voor de vrouw die toldan gewend was het huishouden overdag in haar eentje te runnen. Er zal tijdens die koffiecontactmorgen. die om half tien begint iemand aan wezig zijn van het project mensen zonder baan en het welzijnswerk voor ouderen in Vlissingen. AAP, NOOT, MIES .evrouw Minderhoud-Roelse, wonende aan de Noordweg 4 in Oost- kapelle stuurde ons deze foto van leer lingen van de openbare school in West kapelle in 1912. Mevrouw Minderhoud herinnert zich nog alle namen. Boventste rij van links naar rechts: Adriaan Hubrechtse, Lou Brasser, meester Houtekamer, Bram Verhulst, Jan Lievense, Jan Lous, Willem Ver hulst, Jan Dekker. Levinse Louwerse, Willem Kokelaar, Lou Louwerse. Piet Joosse, Adriaan Minderhoud. Roeland Minderhoud. Willeboord Peene, Piet Kokelaar, Willem Roelse, Johannes Slabber, Johannes van Rooyen en An- dries van Sighem. Tweede rij van links naar rechts: Jo hanna Joosse. Senlina Huibrechtse, Lourina Kaland, Katharina Verstrale, Kornelia Verhulst, Maria Roelse, Pietje Postma, Wilhelniina Lievense. Jacomi- na Minderhoud. Apolonia Louwerse, Adriana Heijt, Maria van Sighem, Geli- na Louwerse, Kornelia Peene. Elisabeth Roelse, Johanna Lievense, Kornelia Louwerse en Poulina Verstrate. Voorste rij vlnr: Johanna Flipse, Jan netje Huibrechtse, Jakonina Roelse, Willemina Minderhoud, Johanna Vcr- hage, Elisabeth Louwerse en Adriana Huibregtse. Ook deze foto kunt u weer bestellen via Kok Mastromatteo serveert spaghett Zet in de linkerbovenhoek van de enve loppc Aap. Noot. Mies. de redactie van de Faam-Vlissinger door 7,50 (cheques niet op naam) te sturen, dit knipsel in een enveloppe, samen met Het adres: Postbus 5017 in Middelburg.

de Faam | 1982 | | pagina 7