BEKENDMAKING KANDIDATENLIJSTEN lm UJeel: HET WONDER VAN WOL DE SCHIPPER LIJST 1 LIJST 2 LIJST 3 LIJST 4 LIJST 5 LIJST LIJST 7 LIJST 8 KINDERMODESHOW Ie bonh^u Meubelhuis adverteren is bekend blijven De Faam Woensdag 17 maart 1982 De burgemeesters van de gemeenten ARNKMUIDEN, DOMBURG en MIDDELBURG brengen ter kennis van de kiezers, dat voor de op 24 maart a.s. te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Provinciale Staten van Zeeland de volgende kandidatenlijsten zijn ingediend: Christen Democratisch Appèl Partij van de Arbeid democraten <D <D H hl U V.V.D. S.G.P. (gecombineerd met lijst 7) P.P.R. RPF-GPV (gecombineerd met lijst 4) Linkse Samenwerking P.S.P./C.P.N. uijor»tQ//e Bazar bejaardenhuis Lezing over chimpansees Chimpansees Bazar Verkering Koninginnedag en bevrijdingsdag Personeelsvereniging Gasthuis houdt feestavond Kledingbeurzen UW Vrouwen en bijstand ZJ Cl. ZJ 4-* ZJ O "O ZJ Lm ZJ GE ROOMPOTssggSSs "The Evergreens" De Faam en DeVlissinger Op Walcheren. ésBKÊ p. str. meter (400 cm breed) Jj^U imiiiinimmima In openingssfeer 1. Nicuwkcrk, E. I'll. Poortvliet 2. Evcracrt. P. J. Walsoorden 3. dc Jager, G. J. Wemeldinge 4. .Sehcl'fcrs, J. F. M. J. Vlissingen 5. Vcntevogel, J. B. Vlissingen 6. Roose, J. H. Goes 7. Balkenende, C. Wemeldinge 8. van den Bosse, I'. G. Axel 9. Baert, Th. F. M. Hulst 10. Christiaanse, G. Terneuzen 11. Dek, ing. A. M. Kapelle 12. Rcmijn geb. de Badts. H. M. L. Oostburg 13. Ramondt, J. Schoondijke 14. de Boe, mr. J. A. Poortvliet 15. Barbé. drs. R. C. E. Hoek 16. Elenbaas geb. Murrc. C. J. Baarland 17. Schot. H. Bruinisse 18. Wilderom. P. A. Vlissingen 19. Sanderse, W. J. Serooskerkc 20. Scherbcijn, F. 11 M. Aardenburg 21. Lous, ing. S. J. Oostkapelle 22. de Mul, R. A. Philippine 23. Faasse. M. J. 's-Heer I lendrikskindcrcn 24. Dielëman, F.C. Nieuwerkerk 25. van der Lceden (v), A. Goes 26. de Waal. F. A. Graauw 27. van dc Ree, W. G. Goes 28. van der Spil. Z. V. Hanswecrt 29. van Leuven. C. W. A. Hulst 30. de Lange geb. Contant, W. S. 's-G raven polder 31. Leenhouls, M. J. Sluis 32. Govcrsc. S. J. Koudekerke 33. Hoondert, P. M. Middelburg 34. Coppoolse, L. Mcliskcrke 2 3 4 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. Bocrsma. J. P. (Paul) Don. W. (Wim) van Zanten geb. l.eijscn. C". (Cor) Groot, B. J. (Bart) dc Vries geb. Hommes, G. (Greet) Roodcnburg. J. (Joop) Filius, N. (Nico) Luijl geb. Verheij, J. M. W. V. (Joan) Venekamp, H,(Harm) de Nooijer. P. (Piet) Middelburg Middelburg Vlissingen Terneuzen Oostburg West-Souburg Kortgene Goes Tholen Nw en Si Joosland van Hoorn geb. Visser, C. (Charlotte) Axel Hendrikse, J. C. (Jan) Noordwelle Schuiling. A. (Ab) Domburg Antonisse. M. (Rinus) Goes Mijnsbergen, J. W. (Jan) Arnemuiden Rekveld geb. Hoogveld. W. .1. G. (Elly) Terneuzen Boissevain. E. C. (Boy) Tholen Roest. H. A. (Henk) Kortgene Meijer. H. W. K. (Henk) Vlissingen Klein Hcssclink geb. van Vliegen. II. B. (Henny) Terneuzen Verhaak. .1. Th. M. M. (Jeroen) de Vries, A. A. (Albert) Blok, L. J. (Leo) van der Borgt, G. F. M. (Gerard) Boogaard, J. F. A. T. (Jacky) Blom. M. J. (Martha) van Rooijcn. R. P. (Ruud) van den Berg, H. D. (Henk) Baaijens. I. J. (Ingel) van Nicuwenhuijzen, J. (Joost) Habrakcn. J. A. (Jan) van Hecke. A. J. M. (Guus) Hamelink, P. A. (Piel) Sluik, L. M. J. (Leo) Jansen, P. (Peter) Nelemans, M. (Manus) Martens, B. E. (Benno) Schoenmakers, G. B. (Gerrit) Klaver, F. A. (Frans) Goes Middelburg Wissenkerkc Hanswecrt Sluis Goes Vlissingen Terneuzen Yerseke Gapinge Heikant 's-Heer Arendskerke Wissenkerke Zoutelandc Kruiningen Vlissingen Hulst Middelburg Middelburg 1. Boogcrd geb. Quaak, J. L. A. Zaamslag 2. dc Schipper, Kapelle 3. Schede, P. 1 leinkenszand 4. dc Jonge, W. Kamperland 5. Dijkwcl. A. J, Middelburg 6. Jorritsma geb. van Oosten, J. A. Middelburg 7. van den Reydt, J. Tholen 8. Ovaa geb. Rcijnders, M. M. G. C. Middelburg 9. Peters, P. E. L. Oostkapelle 10. Vette. Th. A. J. Vrouwenpolder 11. Vleugel. A. J. Middelburg 12. Geuze. M.-D. Poortvliet 13. van Ric. If. C. A. Eedc 14. van de Merwe, D. W. Goes 15. Morel, J. B. F. Nieuwerkerk I6.de Witte, P. J. Goes 17. de Vos. B. D. Terneuzen 18. Burg, J. A. Burgh-Haamstedc 19. van den Bergh, W. T. A. A. G. M. Tholen 20. Vlijm. H. M. Terneuzen 21. IJzerman, K. A. St. Philipsland 22. Koikes, W. II. Zierikzee 23. den Reijer, A. P. Zierikzee 24. de Raaf. J. Zierikzee IH 1de Voogd (m). J. D. Vlissingen 2. Maris geb. Koster (v), E. Zaamslag 3. van Zwiclen (m). .1. G. Koudckerke 4. Becu(m). L. Zierikzee 5. Elenbaas (m), L. A. M. Scherpcnisse 6. van Beckom (m), C'. W. C. Goes 7. Hennekcij (m), J. I. Brcskcns 8. Eyssens (m). G. W. 's-Heerenhock 9. Thomaes (m). J. P. S. A. Hoofdplaat 10. de Dreu geb. Koster (v). C. Middelburg 11. van den Hock (m). Ph. St Philipsland 12. Kareis (m). F. Sluis 13. van Damme (m), M. St. Maartensdijk 14. van der Meuien geb. Lenselink (v), F. C. Arnemuiden 15. Griep (m). J. Middelburg 16. van Dijk geb. Sturm (v). J. C. Middelburg 17. Dorrcpaal geb. Hoencamp(v). H. M. Middelburg 18. Sandberg geb. Braat (v), M. E. A. Middelburg 19. van der Slikkc (m). J. E. Vccre 20. Vos (m), D. F. Middelburg 1. van Ommeren. R. 2. Rentier. W. P. 3. Cornelisse. H. 4. Tollenaar. D. .1. 5. Dijke, M. 6. Kolijn. W. 7. de Rooij. J. 8. Wisse. A. 9. Sprengelmeijer. W. F. 10. Möhlmann. C. F. 11. Bliek. J A. 12. Koopman. L. J. 13. KoddetJ. 14. Walpot. L. 15. van Cadsand. A. I. 16. Koster. W. 17. van der Meij, L. W. 18. Meerman. L. 19. Goedhart. A. B. 20. Paardekooper, J. C. 21. Schaap. A. 22. dc Rijke. C. 23. Aarnoudse, T. 24. van Hcukeiom, G. J. R. 25. van Loon. J. G. 26. Blankenstijn. G. 27. Houmcs. J. 28. van den Bossc. W. C. Zierikzee Middelburg Yerseke Hoek Scherpen isse Terneuzen Krabbendijke Domburg Zierikzee Goes Krabbendijke St. Maartensdijk Vlissingen St. Philipsland Schoondijke Krabbendijke Zaamslag Oostcrland St. Maartensdijk Oostkapclle Arnemuiden Terneuzen Oud-Vossemeer Nieuwerkerk St. Maartensdijk Kortgene Westkapclle Kerkwcrve van Waterschoot, C. Th. A. (Constant) Oostburg Wiersma, M. (Marten) Serooskerkc Eijgenraam. J. A. (Jan) Vlissingen de Koster. .1. (Jolian) Heinkenszand Tempelman geb. Venselaar, D. J. I. (Dorothc) Driewegen Leipoldt. J. J. (Hans) Middelburg Spek, J. (Johan) Middelburg Blom, H. A. (Henk) Kapelle Robbemont. T. (Teun) Terneuzen Backerra, J. A. (Jo) Oostburg Mol. F. L. M. (Frits) Heinkenszand Smit, P. J. (Piet) Arnemuiden Hoogendoorn. G. (Gerrit) Heinkenszand Dobbelaer geb. de Windt. J. M. (Corrie) St. Janstcen van der Heide. W. (Wiegerj Dobbelaer, A. L. M. (Amedé) Kamermans. A. 11. (Age) Middelburg St. Janstcen Middelburg 1Colijn, II. J. 2. Roose, P. 3. Marinissen, J. 4. Kruigcr, H..1. 5. Cok. J. B. 6. Hamclink, F. K. 7. Beekman, F. 8. Bakker. C. C. 9. dc Jonge. K. T. 10. Loof. W. 11. Dekker. J. M. r 12.de Putter. S. 13. Slabbekoorn. P. J. 14. van Langcvelde, A. P. 15. Elzinga. T. 16. de Putter. J. 17. van Belzen, P. 18. van Driel, C. J. 19. Riemens. W. M. Kloelingc Hoek Middelburg Zoutelande Kruiningen Zaamslag Arnemuiden Terneuzen Zierikzee Oostkapelle Zierikzee Goes Zaamslag Terneuzen Oostkapclle Axel Tholen Axel Middelburg Dupré (m), J. C. (Hans) Rilland van den Boomgaard (m), H. M. (Henk) Middelburg Veerman (m), Fl. (Henk) Oost-Souburg van Esch (v). A. (Adi) Vlissingen Goedman (m). J. C. (Jan) Middelburg Goctheer (m), J. (Jaap) Middelburg Pel geb. de Ridder (v). J. C. (Jenny) Vlissingen Bilius (m). A. M. (Arie) Vlissingen Mulder (m). C. (Cas) Vlissingen Jansen (m). A. (Andre) Kloosterzande de Looff(m). J. J. (Jaap) Goes Vergouwe (v), M. A. M. (Martha) Vlissingen Kremers (m). U. (Uranus) IJzcndijke Huismans (m), A. A. J. (Toine) Graauw Paardekooper geb. Rootcrt (v), J. (Joke) Middelburg Heestermans (m). C. (Kees) Middelburg de Keijzer (m), J. (Jos) Vlissingen Meerman (v), N. B. (Neeltje) Zierikzee van den Wijngaarden (m), J. (Jan) Wolphaartsdijk Blom (m), D. F. (Derk) Middelburg Adriaansen (m), J. F. (Jo) Zanddijk (Veerc) van Kollem gëb. Ferenberg (v), J. (Joke) Zuiddorpe Paardekooper (m), M. A. G. (Ton) Middelburg Koens (v), A. A. (Tanny) Kapelle-Biezelinge de Groot (m), J. P. (Jo) Middelburg Meyer (m), H. (Henk) Middelburg van Wisselingh (v). A. M. A. (Pank) Heinkenszand Groen geb. Pronk (v), L. M. (Lidy) Middelburg Flameleers (m), C. H. (Kor) Vlissingen Artikel 128 Wetboek van Strafrecht: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende aan een krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Artikel X 4 Kieswet: Hij die bij een verkiezing door gift of belofte een kiezer omkoopt om volmacht te geven tot het uitbrengen van zijn slem, wordt gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste zes maanden of een geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. Dezelfde straf wordt toegepast op de kiezer die zich door gift of belofte tol het bij volmacht stemmen laat omkopen. Artikel X 7 Kieswet: Hij die bij een verkiezing als gemachtigde stemt voor een persoon, wetende dat deze is overleden, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste een maand of geldboete van ten hoogste duizend gulden. Artikel X 8 Kieswet: Hij die bij een verkiezing een ander heeft gemachtigd voor hem te stemmen en niettemin in persoon aan de stemming deelneemt, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste een maand of geldboete van ten hoogste duizend gulden. 17 maart 1982 De burgemeesters van de gemeenten Arnemuiden. Domburgen Middelburg, M. M. Markusse Ing. P. A. D. H. Diepenhorst Drs. P. A. Wolters MIDDELBURG - In bejaardenhuis 'Buitenrust' in de wijk Dauwendaele wordt woensdaé 24 maart een bazar gehouden. Er wordt handwerk verkocht, er zijn oliebollen verkrijgbaar, er is een rad van avontuur, etc. De openingstijden: 's middags van 14-17 uur en 's avonds van 19-21 uur. MIDDELBURG - Het Natuurkundig Gezelschap Middelburg heeft prof. dr. J.van Hooff uitgenodigd voor een le zing over het sociale leven van chim pansees. De lezing vindt plaats op donderdag 18 maart. Plaats: gebouw 'De Schakel', Bacluensteene 14. Aan vang 20 uur. MIDDELBURG - Professor dr. J. van Hooff van de rijksuniversiteit van Utrecht spreekt donderdag 18 maart over het onderwerp 'Coalitievorming bij chimpansees'. Dat gebeurt 's avonds vanaf acht uur in gebouw de Schakel aan de Bachten Steene in Middelburg. Na de lezing bestaat de gelegenheid om over het onderwerp te discussiëren. De organisaliö van de bijeenkomst is in handen van het Na tuurkundig Genootschap in Middel burg. MIDDELBURG - Vrijdag 19 en za terdag 20 maart wordt er in de Wan- delkerk in Middelburg een bazar ge houden. waarvan de baten bestemd zijn voor verbeteringen en aanvullin gen van de Nieuwe Kerk en het Sim pelhuis. De bazar is vrijdag van zeven tot tien uur 's avonds toegankelijk. Zaterdag is de verkoping geopend van tien tot vier uur. MIDDELBURG - 'Vérkering moet, verkering doet je goed' en 'Liever een blauwtje dan een eeuwig groentje' zijn de thema's van het programma dat de impulsgroep van Youth for Christ vrijdagavond 19 maart uitvoert tijdens een cabaretavond in het gebouw He rengracht 42 in Middelburg. De caba retvoorstelling begint om half negen. MIDDELBURG - De Kninklijke ve reniging'Uit het volk-Voor het volk' in Middelburg heeft haar plannen voor de viering van Koninginnedag en Be vrijdingsdag bekend gemaakt. Op 30 april houdt de vereniging een activi- teitenmarkt op de Markt in Middel burg. De verenigingen, organisaties, stichtingen en scholen kunnen zich evenals particulieren voor deze markt opgeven. Op Bevrijdingsdag wil 'Uit het volk-Voor het volk' een gondel- vaart houden in het water van Prins Hendrikdok. de Maisbaai, de Kinder dijk en de Korendijk. Gedacht wordt aan de verlichte optocht van zoveel mogelijk drijvende voorwerpen. Vanaf de wal zal muziek ten gehore worden gebracht. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de penningmeeste- resse. Zuidsingel 120 te Middelburg. MIDDI LBURG - De personeelsvere niging van het Gasthuis Middelburg houdt zaterdag 27 maart de jaarlijkse feestavond in de Schouwburg te Mid delburg. De eigen toneelgroep voert 'Lucy's Baby' op, een blijspel in vijf bedrijven van John Patrick. De mede werkenden zijn: Ria Sorel. Tanny Treffers, Klaas Schuil, Arno de Land meter. Marijke v.d. Linden en Anne- lies Nieuwenhuijse. Souffleuse is Lien de Visser, inspeciënte Diana Brasser, Koos treffers maakte het decor en voor de grime zorgen Bram en Willy Kwekkeboom. Kaarten zijn verkrijg baar tegen vijf gulden per stuk bij de receptie van de polikliniek in het Gasthuis. De voorstelling begint 20.00 uur. MIDDELBURG - De Unie van Vrij willigers in Middelburg heeft een aan tal kledingbeurzen op haar program ma slaan. Woensdag 24 maart is er van twee lot vier uiir 's middags een beurs voor kinder- en herenzomerkleding. De kleding kan 's morgens tussen half tien en half twaalf worden ingeleverd. Maandag 29 maart kan van twee tot zes uur dameszomcrkleding worden ingeleverd. Die wordt de daaropvol gende dag van half tien tol drie uur verkocht. De UW houdt twintig pro cent van de opbrengst: de rest gaat naar degenen die de kleding inbrach ten. De beurzen worden gehouden in het gebouw van dc Unie aan de He rengracht 52 in Middelburg. Daar kunne de spullen ook worden ingele verd. MIDDELBURG - In april komt er een vervolgbijeenkomst op het thema Vrouwen en bijstand'. De eerste bij eenkomst over dit onderwerp was zo'n groot succes, dat vrouwencafé 'Trui' besloten heeft op dit thema verder te gaan borduren. 'Trui' is van mening, dat de aanwezigheidvan onéeveer tachtig vrouwen bij de eerste thema- besprek in een vervolg alleszins rechtvaardigt. i e O u G 4-» U ZJ -o x DEAD AND BUR RIED - bezoekers krijgen de raad van de filmmaatschappij om 'doodstil te blijven zitten om aan dit gruwelijke lot te ontkomen'. Deze horrorfilm speelt zich af in een vrien- op 30 maart 1 982 1 9.00 uur Verenigingsgebouw de Arne Arnemuiden b\ Toegangsprijs 6.—p.p. ui in ik incl. koffie. '«■.VO Kon Julianalaan 30 4341 EV Arnemuiden Tel 01182 - 1702 rocroatlecontrum^^v „Dansen ook goed voor U, Zaterdag 20 maart speelt voor U Zeelands Grootste Dansorkest uit Kapelle Toegang vrij - aanvang 20.30 uur. De Roompot biedt meer Bowling Zwemles Restaurant Schoolreizen Bijeenkomsten Tennis Overdekt zwembad Minigolfenz. enz. Voor inlichtingen 01 1 07-1 555 27 maart "Trio 2000" delijk Amerikaans stadje, waar het 's nachts echter be slist niet pluis is. Uit het donker duiken vreemde, bloeddorstige figuren op. dié reizigers of andere men sen die toevallig in het stadje aanwezig zijn. vanuit een hinderlaag overvallen en op de wreedst mogelijke ma nieren om het leven bren gen. Sheriff Dan Gillis zoekt al lang naar de daders van deze onverklaarbare moor den. waarbij hij samenwerkt met de plaatselijke lijk schouwer en begrafenison dernemer Dobbs. Hij kan echter geen enkel spoor vin den en ondanks zijn waak zaamheid gaat het nachte lijke moorden verder. James Farentino, Melody Ander son en Jack Albertson spelen de hoofdrollen in Dead and Burried. die donderdag, vrijdag en zaterdag kan worden bekeken in het Ci- ty-lheatcr in Middelburg. THE WANDERERS toont een groep Italiaans-Ameri kaanse vrienden op een middelbare school, die met vallen en opstaan leren hoe zij moeten leven in een pro vocerende en onvoorspelba re wereld. De film toont al les wat deze scholieren in I963 tijdens hun laatste schooljaar moesten meema ken. Hun ontmoetingen, en botsingen met ouders, me deminnaars, mogelijke schoonvaders rivaliserende Amerikaanse voetbalploe gen en jeugdbenden, en nog veel meer komt aan bod in The Wanderers, een film die wil tonen wat jongelui spot tend. zingend en vechtend moeten volbrengen op de weg van puberteil naar vol wassenheid. The Wanderers wordt zondagavond ver toond in hei Middelburgse City-theater. EN EEUWIG ZINGEN DE BOSSEN laat de lotgevallen zien van een Scandinavische familie die in onmin leeft met haar buren. De film, naar hel boek van Trygve Gulbranssen. is een aaneen schakeling van vetes tussen de leden van dc aangren zende families. Desondanks hebben die ook hun goeds kanten, waardoor de fil heen en weer getrokken wordt tussen de kracht van de liefde en de macht van het noodlot. De zingende bossen zijn maandag, dins dag, en woensdag 24 maart te zien in hel City-theater in Middelburg. f~~|D^Faam MARATHON MAN is een thriller waarin Dustin Hof fman als hoofdrolspeler is te zien. In de door John Schle- singer geregisseerde film speelt hij de wat wereld vreemde student Babe, die van twee dingen totaal be zeten is. In de eerste plaats is daar zijn vader, die slacht offer geworden is van een heksenjacht. Babe wil niets liever dan hem vrij te plei ten. Ten tweede droomt hij er van ooit nog eens een marathon te lopen. Door een liefdesaffaire met een meisje, dat hij in de univer siteitsbibliotheek ontmoet, raakt hij verwikkeld in een ongelooflijke geschiedenis, waarin zijn broer Doe, de CIA en een naar Uruguay gevluchte ex-nazi een rol vervullen. Babe weet niet dat zijn broer Doe zijn wel varendheid te danken heeft aan een spelletje dat hij speelt met de nazi-beul Szell. Deze vertrouwt zijn kameraad eeluer niet meer en ruimt hem uit de weg. Hij denkt dat Doe zijn broer vlak voordal hij stierf hel één en ander heeft toever trouwd. Als Szell uit zijn Zuidamerikaanse isolement naar New York gaat, wordt hij herkend door Joden. Uiteindelijk komt het tot een confrontatie tussen Ba be en Szell. Tapijt van zuiver scheer wol is een lang leven beschoren. En dat geldt beslist voor deze zware kwaliteit huiskamertapijt Een juweel van een vloer bedekking. CIw interieur krijgt een sfeer van be haaglijkheid en luxe. Klasse en zekerheid druk ken zich uit in het I.W.S. garantielabel. Met alle voordelen vandien. Cl weet dat wol isoleert: koel in de zomer, warm in de winter. Met deze kamerbrede hoogvlieger krijgt wonen een nieuwe impuls. De gunstige prijs doet de rest Gefeliciteerd met uw be slissing. Normaal 289,— Qw voordeelprijs JAC llUlil MIDDELBURG NIEUWDORP

de Faam | 1982 | | pagina 14