Uw eigen Provincie - uw eigen stem VOQK ZEELAND overweldigende kollektie Chinese meubelen Linex** tso**dakefementen en de instanties van Belle meubelen presenteert een LINEX Sinke Komejan Makelaars o.g. Laat daarom uw stem doorklinken voor het behoud van het Christelijk volkskarakter in uw provincie. Leef daadwerkelijk mee: stem S. G.P. Bi Staatkundig! Gereformeerde Partij 36.700 F fl. 2.298 j HERMESWEG 27 - VLISSINGEN - TEL. 01184-16188 bef Linex Verkoop orm-657 De Vlissinger-De Faam Woensdag 17 maart 1982 Op D.V. 24 maart is het weer zover: dan worden alle Nederlandse kiezers opgeroepen hun stem uit te brengen voor de afgevaardigden die 4 jaar lang zitting zullen nemen in de colleges der Provinciale Staten. En de leden hiervan kiezen op hun beurt de Eerste Kamer-leden, die in de Nederlandse democratie zo'n verantwoordelijke taak vervullen. Immers, de senatoren geven er herhaaldelijk blijk van afstand te kunnen nemen van overhaaste besluiten of wetsvoorstellen die de toets der kritiek niet vol doende kunnen doorstaan, De statenleden van de provincies moeten over een veelheid van zaken die uw eigen omgeving betreffen beslissen. Bijvoorbeeld over: het vaststellen van streekplannen; het bevorderen van regionale activiteiten; aanpak van milieu-problemen; de verkeersveiligheid, ruilverkaveling, recreatie en vooral ook het kritisch volgen van de financiële mogelijkheden. De afgevaardigden van de SGP willen niets liever dan een positieve en opbouwende bijdrage leveren aan het bestuur van levenskrachtige provincies. Zij zullen zich bij de standpuntbepalingen en activi teiten door Gods Woord, de bron voor alle wijsheid en kracht, laten leiden. Uw provincie heeft uw stem nodig. Help ons een halt toe te roepen aan de toenemende gezagsondermijning. Help ons en steun ons bij het nemen van verantwoorde maatregelen en nieuwe activiteiten, om manmoedig voort te kunnen gaan. Voor inlichtingen: Voorlichtingscentrum SGP, Laan van Meerdervoort 165, 2517 AZ 's Gravenhage. Tel. 070-468688. Model cApno Kompleet met luxe bank en orgellamp lespakket 1 jaar volh garantie Voor het betere orgel naar: Muziekhandel De Polyfoon Fr. van Waesberghestraat 56 8 Hulst 01140-15846 3 De chinese cultuur vindt U nu bij van Gemert. De toonzaal is ingericht met een unieke collectie Chinese meubelen. Die door hun karakteristieke vormgeving en kunstzinnige decoraties een uiting zijn van de eeuwenoude meubeimakerstradities. Elke motief heeft zo z'n eigen symbolische betekenis of waarde. Van Gemert zou van Gemert niet zijn als deze schoonheden niet voor één ieder te koop zouden zijn. Salontafel met een fantastische chinese lijn. Unieke afwerking. Ingelegd met perlemocr. Zeer decoratieve kast met koperen beslag en originele chinese sloten. Een leuke kast voor een goede plaats in Uw interieur. Tijdloze salontafel. Door de eeuwen heen al een hoogstandje van chinese meubelmakerskunst. Met echt zilver ingelegd Vitrinekast, die in elk interieur past. Omdat hel een kunstwerk op zich is. Met veel bergruimte. Decoratief barmeubel met duizend-en-een deuren. Rijk voorzien van motieven, zowel binnen als buiten. Kamerscherm van 4 elementen. Met zeer kleurrijk beschilderde panelen. Ingelegd met emaiile en natuur materiaal. Verdiept reliëf. Met koperen voetjes. Dressoir met een eindeloze bergruimte. Met fantastisch mooie natuurmotie ven. Verdiept reliëf. Chinese kruk. Geweldig mooie belijning en geraffineerde motieven. Iedere kruk is een unicum. Verplaatsbaar kamerscherm uit 6 elementen. Overal te plaatsen. Bijzonder fraai gedecoreerd met chinees schouwspel. Kast voor vele doel einden met koperen' beslag. Opgelegde decoraties met eeuw enoude motieven. Vierkante salontafel. Eenmalige uitvoering, want 't blijft kunstwerk. Met sierlijke poten en afwerking. Schitterende mimiset.® Set van 4. Met ongelooflijke, decoratieve afwerking. Eindeloze laden- en deurtjes kast met chinese indeling. Ook deze kast is geheel versierd met chinese motieven. Zaterdag 20 en 27 maart EXPOSITIE chinese artikelen Zaterdag 20 en 27 niaart voor elke bezoeker een chinees hapje voor elke bezoeker een leuke attentie de expositie van chinese artikelen en het verzorgen van het chinese hapje gebeurt in samenwerking met FOKO BANDUNG, Segeerstr. 68 Middelburg van Belle vrijdagavond koopavond meubelen tl# Linex Iso-dakelementen voldoen aan èlle eisen van de betreffende instanties. Dankzij een vergaande research en interne kwaliteitsbewaking. Méér zekerheid dan Linex biedt is dan dok amper mogelijk. Elk Linex produkt is gemerkt met een speciaal Attest-KOMO keur- en Certificaat stempel. Dan weet u dat u met geen enkele instantie problemen zult krijgen. Linex; vast en zeker. hoge geluidsisolatie brandveilige materialen handzame breedte (60,9 cm) op maat geleverd voorzien van 10 cm gootplank Ook leverbaar met multiplex drager en/of Emmabaan 79, 4576 EC Koewacht telefoon 0114&657, telex 55284 MIDDELBURG Ruim 6.000 m2 fabrieksterrein aan de Veersesingel 28 met diverse opstallen aan de rand van de stad. Voor vele doeleinden geschikt. Royale semi-bungalow met garage aan de Van Kleffenslaan 88. Gunstig gelegen met tuin op zuidwesten. Bevat: royale hal, woonkamer met open haard, royale keuken, slaap- of studeerkamer, toilet. Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, c.v.-kast. Hoekwoning met garage en goede bezonning aan de Trix Terwindtstraat 10 (Klarenbeek) bevat o.a.: hal, L-kamer met open haard en open keuken, garage is binnendoor bereikbaar. 1 e verd.: royale badkamer met ligbad, 3 ruime slaapkamers. 2e verd.: 1 grote kamer. c.v. gas, isolatie. Gunstige ligging t.o.v. scholen. Nabij centrum gelegen bedrijfs-/winkelpand of woonpand aan de Sint-Janstraat 10- 12. Thans beneden-bovenwoning. Zeer geschikt voor winkeltje, coffeeshop, bergruimte, bewoning, etc. Beneden leeg te aanvaarden. Sfeervol monument, onderkelderd, met zeer diepe en brede achtertuin met vrije poort aan de Rouaansekaai 1 1genaamd 'Den Vogel Struys'. Ind.: parterre: living met open haard, eetkamer, pantry, woonkeuken, binnenplaats, toilet. 1e verd.: 3 royale slaapkamers, complete badkamer. 2e verd.: 1 slaapkamer en 1 hobbykamer (6x5), 2e badkamer, toilet, 3e verd.: grote zolder. Centraal verwarmd. Zeer gunstig nabij centrum aan gracht gelegen nieuwbouw casco ééngezinswoning in grootvaders stijl aan Achter de Houttuinen 14. Kan in overleg afgebouwd worden. Vrije poort. Royaal monumentenpand met achtertuin en vrije poort aan de Molstraat 1 9. Ind.: grote kelder, gang, toilet, zijkamer, keuken, royale voor- en achterkamer. Berging. 1e verd.: badkamer, 3 slaapkamers. 2e verd.: grote zolder. Vrijstaande goed op het zuiden gelegen bungalow aan het Park de Moucheron 20. Bevat o.a.: hal, toilet, grote woonkamer met open haard, studeerkamer, centraal gelegen keuken, afzonderlijke slaapafdeling waarin o.a. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Royale inpandige garage met hobbyhoek en zeer zonnige tuin. Dubbele boerenwoning met schuur aan de Breeweg 98-1 00, gelegen op plm. 2.700 m2 eigen grond. Nr. 98 bevat: hal, toilet/douche, eetkamer, keuken, woonkamer. Verd.: 3 slaapkamers. Nr. 1 00: hal, badkamer met ligbad en toilet, eetkamer/keuken, woonkamer. Verd.: 3 slaapkamers. Ook gesplitst te koop. Rustig aan woonerf gelegen kleine woning aan de Pluimstraat 7. Ind.: keuken, zijkamer. 1 e verd.' toilet/douche, woonkamer. 2e verd.: open slaapzolder. VLISSINGEN Fraai goed bezonde halfvrijstaande woning met garage aan de Piersonstraat 8. Pand is kwalitatief goed met vrij veel luxe. Bevat o.a.: royale L-vormige woonkamer met open haard, keuken, 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en douche. Grote garage met zolder. Veel tegelwerk, o.a. vloeren. Volledig geïsoleerd. Twee-onder-één-kapwoning met garage, zeer gunstige ligging aan rand van Vlissingen. Verdilaan 69. Bevat o.a.: L-kamer, woonkeuken, toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers, complete badkamer. 2e verd.: 4e slaapkamer, afz. c.v-ruimte. Scherpe vraagprijs ƒ149.500.— Sfeervol representatief gerestaureerd monumentenpand aan Bellamypark. Geschikt voor praktijkhuis-winkel/ woonhuis-kantoorpand. Pand bievat o.a.: kelders, begane grond: representatieve bedrijfsruimte, plm. 55 m2, toilet, luxe keuken. 2e en 3e verd.: 3 riante slaapvertrekken en zeer luxe badkamer. Een riant pand met goede toekomstverwachting. Zeer gunstige luxe halfvrijstaande drive-in-woning aan de Groen van Prinstererlaan 6. Woning bevat: L-vormige woonkamer met open haard, keuken met apparatuur, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, eigen sauna met douche, garage en berging. Ligging zeer gunstig, ook t.o.v. stad en strand. Grote vernieuwde woning bij het centrum aan de Scheldestraat 88. Met hardhout, dubbel glas etc. Bevat o.a.: grote living met plavuizenvloer, openhaard, open keuken, achtertuin, schuurtje, toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, fraaie badkamer met ligbad, douche, wastafel. 2e verd.: 2 slaapkamers, c.v. gas. DOMBURG Zeer gunstig aan de rand van de badplaats gelegen halfvrijstaande woning aan de Domburgseweg 14. Ind.: hal. woonkamer, keuken, bijkeuken, toilet, douche. Boven: 2 slaapkamers. Achtertuin met schuur en vrije poort. Ook geschikt voor zomer- of weekendbewoning. Prijs: ƒ99.000, FOTOPRESENTATIE Met het UNIEKE uftKoeefcngt tyiteem «DMn via de NBM-makdaar ZOUTELANDE Fijn vakantie-appartement nabij strand, in het dorp. Bevat: entree, toilet, douche, wastafel, woonkamer met keukenhoek en slaaphoek, 1 slaapkamer, grote berging; geschikt als slaapkamer. Een uniek bouwperceel aan de duinrand. Veel bouwmogelijkheden. Oppervlakte plm. 2.000 m2. Gunstig gelegen leuk landhuis aan de Bosweg 58. Ind.: entree, douche, keuken, woonkamer met aansluitend terras. 1e verd.: 3 slaapkamers, waarvan één met balkon, toilet, inclusief volledige inventaris. Vakantiehuis aan de Houtenburgseweg 32, gelegen dicht bij strand. Bevat o.a.: entree, toilet, douche, 2 slaapkamers, woonkamer met open keuken, zeer zonnig terras, berging. Volledig gemeubileerd voor 6 personen. Rondom gezamenlijk terrein met speelplaats en eigen zwembad. Vrijstaande stenen vakantiewoning aan de Zandbank 1 0. Bevat hal, toilet, douche, 3 slaapkamers, woonkamer met open haard, keuken, carport, berging, zonneterras. Volledige inventaris. NW.- EN SINT JOOSLAND Fijn kwalitatief goede kleinere woning aan de Molendijk 7. Op eigen grond. Bevat: hal, toilet, douche, woonkamer met open haard, open keuken, slaapkamer. Verd.: slaapzolder. C.V. verwarmd. Berging. Alle aanbiedingen zijn te koop namens onze opdrachtgevers en geschieden vrijblijvend.

de Faam | 1982 | | pagina 10