Verhouding tussen kerken vastgeroest VERZETSHERDENKINGSKRUIS VOOR J. VARKEVISSER AMERIKAANSE SCHOLIEREN OP TOERNEE IN EUROPA a//e Schoolfoto uit de oude doos PROVINCIALE RAAD VAN KERKEN: I H H Werkgroep pedofilie en jeugdemancipatie geeft voorlichting D MSB tegen BV Souburg Woensdag 10 maart 1982 De Faam Zeeuwse Kerkendag et nationaal comité Ver- zetsherdenkingskruis heeft aan de 72-jarige J. Varkevisser uit OostSouburg het Verzets- herdenkingskruis toegekend. De oudchampignonkweker van Fort Rammekens kreeg die onderscheiding vanwege een belangrijk aandeel in de hulp aan Joden om uit Duitse handen te blijven en vanwege een voedseltransport in maart 1945. Zover als bekend is de heer Varkevisser de eerste Vlissinger die het Verzetsher- denkingskruis krijgt uitge reikt. Gevangenis Rommelmarkt Clubmatch voor rashonden Carvancursus VVN BZN geliefd bij Vitrite 'Blijf van mijn lijf in geldnood Modelautowedstrijden. Gespreksavond humanisten Bijbelavond Toerclub Theo Middelkamp start nieuw toerseizoen V i j verv reu gd t oc h t voor achtste maal Jaarfeest CJP Activiteiten werkgroep homofilie Walcheren Beurs Gevonden voorwerpen Provinciale verkiezingen en milieu Experimentele dienst Kleingbeurs Kom uit je huis Podiumkunsten Middelburg in nieuwe stichting. Koersbal: een sport voor ouderen. Vervolg verkrachting in vrouwencafé Koninginnedag Middelburg Bowlen voor ouderen Discofeest en danswedstrijd Voorjaarsvergadering en paasbingo ANBO Rommelmarkt vrouwencafé n de onlangs in Middelburg gehouden vergadering van de Provinciale raad van kerken in Zeeland is uitvoerig gediscus sieerd over de vraag naar de oorzaken van het stagneren van de oecumenische samenwerking op plaatselijk niveau. In vele plaatsen, ook in Zeeland, lijkt het of de verhoudingen tussen de kerken zijn vastgeroest: hooguit wordt nu en dan een gemeenschappelijke dienst gehouden. De vraag is - zo werd gezegd - of deze situatie nog wel als een nood wordt er varen: wordt zij niet vaak als een feit waar niets aan te veranderen valt geac cepteerd? De discussie werd gevoerd naar aanlei ding van een eind april te houden ges prek door de provinciale raad met en kele leden van de sectie oecumenische actie van de landelijke raad van kerken. In Zeeland zijn er plaatselijke raden van kerken in Goes. Middelburg. Vlissingen en Schoondiüke. In enkele andere plaatsen blijken zulke raden niet of nauwelijks op gang te kunnen komen. Zo werd onder andere in de vergadering van de provinciale raad geconstateerd dat de oecumenische samenwerking op landelijk en ook op provinciaal niveau minder problemen en meer activiteiten oplevert. Het is nu van groot belang - zo sprak de vergadering - om na te gaan hoe deze laatste naar de plaatselijke kerken kunnen worden overgedragen. Daarbij wordt de mogelijkheid overwo gen om dit in regionaal verband aan te pakken. Een belangrijk element dat in alle bij de raad van kerken aangesloten kerken een rol speelt is dat van de verhouding lus sen het maatschappelijk engagement en het persoonlijke geloofsleven van de kerkleden. In het leggen van nadruk op het één of op het ander blijken de wegen zich vaak te scheiden. In dit verband werd er op gewezen dat in heel wat plaatsen een groot aantal activiteiten wordt ondernomen door groepen uit verschillende kerken (vredeswerk. Am nesty International, wereldwinkels enz.), al geschieden deze niet onder verant woordelijkheid van de kerken, maar los daarvan. ln de vergadering werd een overzicht gegev en van de voorbereidingen van de Zeeuwse Kerkendag op zaterdag 5 juni in Hedenesse. Na de opening in de morgenuren door bisschop Ernst van Breda en het optreden van een koor zal er gelegenheid zijn deel te nemen aan een van de vijf werkgroepen (met als thema's: leerhuis, menselijke relaties, vrouw en geloof, kerke en samenleving en omgaan met conflicten). De provinciale raad van kerken besloot voorts een aparte vergadering te wijden aan de vraag hoe de raad zich dient op te stellen tegen allerlei maatschappelijke vraagstukken en hoe zij deze het best kan behandelen. Tot leden van het dagelijks bestuur wer den herkozen deken J.C.A.M. Aarts (voorzitter), ds. T. Rinkema (secretaris) en de heer S.K. Boorsma (penningmees ter). Ds. P. Blokland uit Zicrikzee werd als vice-voorzitter gekozen. Het Verzetsherdenkingskruis is inge voerd toen bleek dat velen die tijdens de oorlogsjaren vruchtbaar werk deden, daarvoor nauwelijks enige officiële er kenning ontvingen. Voor de uit Wasse naar afkomstige heer Varkevisser geldt hetzelfde. Hij herinnert zich dat er vlak na zijn komst naar Zeeland zelfs verha len de ronde deden, als zou hij in de oorlog bij de SS hebben gediend. Hoe wel hij niet zo zwaar tilt aan de late on derscheiding. vindt hij wel dat er nu sprake kan zijn van enige genoegdoe ning. De belevenissen uit de bezettingstijd ra kelt hij liever niet op. "Het is een beer put die beter gesloten kan blijven", ver zucht hij. En: "Er is binnen de gezinnen heel wat kapotgemaakt. De wonden van sommige mensen zijn nu nog niet ge heeld". In de publikaties over de onderscheiding voor de heer Varkevisser wordt vooral het voedseltransport genoemd. "Dat is" zo zegt hij. "echter slechts een facet van het verzetswerk dat ik deed". De oud-verzetsman had in de oorlog als taak om Joden van persoonsbewijzen te voorzien. In juni 1943 werd hij voor het verborgen houden van twee Joodse meisjes en een jongen door de Gestapo in de gevangenis gezet. Zijn vrouw lag net acht dagen in het kraambed. Na een maand werd Varkevisser zonder vorm van proces weer vrijgelaten. "Waar schijnlijk vanwege mijn invaliditeit. Door een motorongeluk in 1932 is na melijk zijn linkerarm helemaal lam ge worden. Na die vrijlating moest ik echter mijn activiteiten voor het verzet tijdelijk staken. We wisten dat de bezetter me in de gaten zou houden". Varkevisser begon zijn activiteiten in 1941. Hij kocht overal gouden tientjes, die via Spanje in Engeland terecht kwa men. In London kon de Nederlandse regering in ballingschap die gouden tientjes hard gebruiken, ln 1942 hielp hij joden onderduiken en in 1943 moest hij in opdracht van majoor Van Hemert verbinding trachten te maken met los opererende illigale groepen. Ook was het een taak om de juiste plaats van het J. Varkevisser (foto Ruben Oreel). Duitse afweergeschut te bepalen. Joden en onderduikers verborg de heer Var kevisser bij een zekere boer Kromhout. Een van zijn laatste handelingen in maart 1945 was om voor de hongerende kinderen in Den Haag met een boot 160 ton eten te transporteren uit Groningen. Al met al bewonderenswaardige zaken. De heer Varkevisser kon echter niet an ders. "Ik heb gedaan wal mijn hand vond dat ik moest doen. Maar inder daad was het soms levensgevaarlijk. Ik heb er zelfs het leven van mijn gezin voor in de waagschaal gezet. Deson danks heb ik geleerd dat leidelijk verzet meer invloed heeft dan geweld tegen geweld. Je kent het spreekwoord van onwillige honden...". Op verzoek van de heer Varkevisser wordt de onderscheiding per post aan hem toegestuurd. et basketbalteam van de Mult nomah School of the Bible uit Port land Oregon, speelt woensdag 17 maart op uitnodiging van Youth for Christ Zeeland in de Van Duiven voordesporthal in Oost-Souburg. De Amerikanen spelen 's avonds om acht uur tegen BV Souburg. De voorwedstrijd wordt gespeeld tussen de YFC-afdelingen Middelburg en Vlissingen. MSB komt ook uit tegen ploegen in Frankrijk Duitsland en Nederland. De schoolploeg maakt jaarlijks een reis naar Europa. Met veel succes basket ballen ze dan tegen clubs uit de tweede klasse. Vooral in Duitsland worden de wedstrijden al populair. Tijdens de pauze vertellen de teamleden iets over hun motivatie en de zin van het toernee. Basketbal neemt in de Multnomah School een belangrijke plaats in. Ver schillende oud-leerlingen werden trai ner van amateurtopclubs over de hele wereld. In september vorig jaar richtten vijf personen een Zeeuwse werkgroep .Jeug- demanciaptie en Pedofilie op. Nu, een half jaar later telt de werkgroep nog maar drie leden. Twee van hen moesten de werkgroep om practische redenen verla ten. Nieuwe belangstellen den hebben zich nog niet aangemeld. De activiteiten sinds de oprichting: twee thema avonden en een voorlich tingsavond. hebben weinig geïnteresseerden gelokt. Een wat somber resultaat voor de werkgroep dat waarschijnlijk voor het grootste deel te maken heeft met het taboe dat op het onderwerp Pedofilie rust. "ledereen heeft het recht op een sexuele beleving binnen een relatie, on geacht voor welke relatie hij of zij ook kiest", is één van de uitgangspunten die de werkgroep bij haar op richting in een ontwerp voorstel lanceerde. De ac tiviteiten bestaan voor het grootste deel uit het geven van voorlichting via the ma-avonden. het plaatsen van artikelen in het NVSH-bulletin voor Mid den-Zeeland en het orga niseren van evenementen in het kader van de lande lijke Kindervuistacties. Doelgroep is iedereen (zo wel kinderen als volwasse nen) die met pedofilie en jeugdemancipatie te ma ken heeft, of gewoon geïn teresseerden. Voor noodgevallen kan ge bruik worden gemaakt van de Telefonische Hulp dienst van de NVSH onder nummer 01100-21724. Schriftelijke vragen kun nen worden gestuurd naar NVSH-werkgroep JEP. Postbus 201. 4330 AE Middelburg. MIDDELBURG - De Vrije School Zeeland houdt zaterdag 13 maart in de school aan de W.Arondeusstraat van 10 tot 15 uur een rommelmarkt. Ook worden kleding en stekjes verhandeld. GOES - De kynologcnclub Zeeland houdt zaterdag 13 maart de jaarlijkse clubmatch voor rashonden in de Zee landhallen in Goes. Zo'n 280 honden zullen deze dag aan de zes keurmees ters worden getoond, verdeeld in di verse groepen waaruit de besten 's middags tegen elkaar uitkomen, voor de titel "beste hond van de club- match". Ook zal er weer een Kind-Hond show worden gehouden, een show waar het kind in kledij welke past bij het ras wat de hond vertegenwoordigt, de hond aan de keurmeester en publiek kan tonen. De gehele dag door zullen er Gedrag en Gehoorzaamheidswedstrij- den worden gehouden, om de wissel trofee behorend bij "beste G en G hond van de K.C. Zeeland" welke vo rig jaar in handen was van Dhr. En- gelbrecht uit Terneuzen. 's Morgens wordt bij deze wedstrijd het z.g. lan delijk programma gelopen, waarna 's middags diverse appèl oefeningen zullen worden uitgevoerd. Het gehele gebeuren begint 's morgens om 9.30 uur. MIDDELBURG - Voor de caravan houders op Walcheren heeft Veilig Verkeer Nederland weer een cursus in petto, waarbij tijdens twee theoriea vonden nader ingegaan zal worden op autorijden met een woonwagen er achter. De eerste bijeenkomst is maandag 15 maart en de tweede op dinsdag 23 maart. Beide voorlich tingsavonden worden gehouden in De Welling, hoek Kruisweg-Koudekerk- seweg in Middelburg. De bijeenkom sten. waarbij de politie iets vertelt over het rijgedrag en de douane over de noodzakelijke kennis voor grensgan- gers. beginnen om acht uur. Ook wordt er iels over de technische zaken van een caravan verteld. Op zaterdag 20 maart is er in Oostkapelle nog een praktische bijeenkomst waar de rijders met een caravan op een parcours kun nen rijden en de combinatie kunnen laten testen door een team van de rijkspolitie. Voor informatie 01180-12960. MIDDELBURG n De vitrite werkne mers zijn gecharmeerd van de Volèn- damse popgroep BZN (Band zonder Naam). Na een enquete tijdens een wijnavond van de Vitrite personeels vereniging prijkte BZN boven aan het verlanglijstje. De naam BZN werd 36 keer invuld. Op de tweede plaats kwam Benny Neyman (25) en derde voorkeur kreeg Lee Touwcrs (24). André van Duin kreeg 21 voorkeurs stemmen en bezette samen met Jack Jersey de vijfde plaats. Bij orkesten zetten de meeste aanwezigen een kruisje achter de naam Bluesette. VLISSINGEN- Blijf van m'n lijf Zee land heeft dringend behoefte aan aanvulling van haar financiële midde len voor zaken waarvoor CRM geen of te weinig geld beschikbaar stelt. Het kinderwerk moet bijvoorbeeld van 1600 gulden rondkomen voor de aan schaf van spelmateriaal. Aktiviteiten van de kinderen moeten de moeders zelfbekostigen. Verder is de inventa ris doorgaans binnen de toegestane afschrijvingstermijn versleten, wat be grijpelijk is bij het zeer intensieve ge bruik. Daarnaast komt het soms voor dat een buitenlandse vrouw wordt op genomen die geen zelfstandige ver- blijfsvergunning heeft en daarom ook geen recht op een bijstandsuitkering. Om de ongedekte uitgaven te kunnen doen is de Stichting Steunfonds Blijf van m'n lijf Zeeland in het leven ge roepen. Bijdragen op banknr. 82.32.06.734 stellen Blijf Zeeland in staat haar zo noodzakelijke werk naar behoren te blijven doen. BIGGEKERKE - Ook niet-Wamac- leden kunnen zaterdag 13 maart deel nemen aan wedstrijden voor mode lauto's in de tennisbal van de Wal- cherse Kaasboer in Biggekerke. Het gaat daarbij om modelauto's (schaal 1:12) die worden aangedreven door electromotoren. Zoals bekend worden de wedstrijden van de Walcherse mo delauto Club in de zomermaanden gehouden op het parkeerterrein van de Miro in Vlissingen. Over het algemeen wordt daar echter gereden met auto's, die worden aangedreven door ver brandingsmotoren. De wedstrijden in Biggekerke duren van 16 tot 18 uur. MIDDELBURG - De gemeenschap Walcheren van het Humanistisch Verbond, houdt donderdag 11 maart een gespreksavond voor leden en be langstellenden over het onderwerp Leven in onzekerheid. De gespreks avond wordt gehouden in het Jacob Roggeveenhuis aan de Noordsingel in Middelburg en begint om 20 uur. OOST-SOUBURG - Evangelist J. Rouw uit Kinderdijk spreekt vrijdag 12 maart in het kader van de serie Je zus Christus wie is hij? in het Rode- kruisgebouw in Oost-Souburg. Het onderwerp van deze bijbelavond, die om acht uur begint, is Het brood des Levens. Voor informatie of vervoer kan men contact opnemen met M.G. de Koning, telefoon 01184-63341 of J.G. Hoste, telefoon 01180-25677. MIDDELBURG - De (oerafdeling van de ZRTC Theo Middelkamp start zondag 14 maart de fietsaetiviteiten met een openingsrit over 60 km. Ges tart wordt om half tien in Lewedorp. De ritten worden verreden in twee groepen. De volgende ritten zijn 21 en 28 maart. 4. 8 en 25 april. 16 mei. 6. 10. en 21 juni. 1. 8. 22. en 29 augustus. 12 september en 3 en 10 oktober. MIDDELBURG - Zaterdag 13 maart wordt in Middelburg voor de achtste maal de Vijvervreugdtocht gehouden. De organisatie van dit wandelfestijn over 5. 10. 15 of"25 km is in handen van de ontspanningscommissie van Vij vervreugd. Het slartbureau is geves tigd in de gymnastiekzaal van de ver pleeginrichting en is open van 12-14 uur. De start van de 25 km is tussen 12-13 uur. de 15 km vertrekt om 13.30 uur en de 10 en 5 km begint om 14 uur. Iedere deelnemer krijgt een medaille en ook voor de groepen is een herin nering beschikbaar. MELISKERKE - De christelijke plat telandsjongeren (CJP) afdelingen Walcheren-noord houdt vrijdag 12 maart het jaarfeest in Ons Huis te Meliskerke. De leden voeren een to neelspel en een cabaretstuk op. Puls- drive-innshow besluit de feestavond, die om kwart voor acht begint. VLISSINGEN - De werkgroep homo filie Walcheren vertoont vanavond (woensdag 10 maart) de videofilm Twee Vrouwen naar het boek van Harry Mullish. Woensdag 17 maart is er een mannen- en vrouwengespreks- avond en woensdag 17 maart is er een themaavond over de antidiscrimina tiewet. De bijeenkomsten worden ge houden in de koffieshop Belle Amie aan het Bellamvpark 10 in Vlissingen. Alle bijeenkomsten beginnen om acht uur. R IJSBERG EN - De stichting munt en penningkunde Nederland houdt za terdag 13 maart een munten-, pennin gen- en postzegelbeurs in café-restau rant "Napoleon Bonaparte". Ant- werpseweg36. te Rijsbergen (NB), aan de weg Breda-Zundert. Deze beurs is toegankelijk van 11.00 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - In de periode van 22 tot en met 28 februari zijn bij de gemeentepolitie in Middelburg de volgende voorwerpen als gevonden aangegeven: Handschoen: nummerplaat: gouden ring met zwarte steen: damespolshor- loge: bankbiljet: bruine tas met in houd: bruine portemonnee met in houd: zwarte portemonnee met in houd; betaalpas; wiskunde boek: en gels boek; sleutels; Dieren: zwarte hond met bruine poten en een bruine snuit., hond. reu. wit/bruin. GOES - Met het oog op de provinciale verkiezingen houdt de stichting Zeeuws coördinatieorgaan voor na- tuur-. landschaps-, en milieubescher ming maandag 15 maart 's avonds om acht uur in Slot Ostende aan de Sin gelstraat 5 in Goes een openbare dis cussieavond over de provinciale ver kiezingen en het milieu. Vertegen woordigers van diverse politieke par tijen zullen tijdens die avond in het kort aangeven waar hun partij als het om dit onderwerp gaat zal staan. MIDDELBURG - In de Middelburg se Hofpleinkerk wordt zondag 14 maart om 16.30 uur de maandelijkse experimentele dienst gehouden. Het thema is deze keer 'bevrijding'. De teksten zijn Exodus 3:1-14 en I Cor. 8:5 en 6. Voorganger is dominee A.C. Moerman. In de dienst wordt ook een avondmaal-eucharisticviering gehou den. Voorde jongere kinderen is er een ere h in het jeugdgebouw naast de kerk. Voor informatie: Krina Wattcl 01180-13125.. MIDDELBURG - De vrouwencon tactgroep Kom uit je huis houdt woensdag 17 maart een kledingbeurs voor voorjaarsen zomerkleding in het Zuiderbaken in Middelburg-zuid. De dames- en kinderkleding, waar deze beurs zich op richt, kan dezelfde dag worden ingeleverd in het wijkgebouw tussen negen en half twaalf. De beurs zelf wordt gehouden tussen half twee en half vier. Van het verkoopbedrag wordt twintig procent ingehouden ter bestrijding van de organisatiekosten. MIDDELBURG - De ZVU-werk- groep in Middelburg is overgegaan in een zelfstandige slichting Podiumkun sten Middelburg. De reden is dat de werkgroep vond dat de podiumkun sten niet langer meer pasten in de ZVU. In een planningsnota heeft de nieuwe stichting duidelijk gemaakt dat de gemeente Middelburg te weinig geld uittrekt voor podiumkunsten. MIDDELBURG - De stichting Wel zijn voor Ouderen in Middelburg gaat nu ook liet spel Koersbal introduceren. Middelburgsers van 50 jaar en ouder kunnen aan deze sport deelnemen. De consulent Jan Eversdijk van de krui sorganisatie Meer bewegen voor Ou deren geeft donderdag II maart een demonstratie in de Driestromen- school. aan de Grevelingenstraat 8 's middags om half vier. Is er voldoende belangstelling dan wordt voortaan iedere woensdag koersbal gespeeld. Koersbal is een uit Australië overge waaide balsport die wordt gespeeld met een bal waarvan het middelpunt niet excentrisch ligt. Concentratie, spelinzicht en nauwkeurigheid zijn belangrijke zaken, maar daarnaast is het ook een gezellige sport. Naarmate de ervaring groeit, worden de moge lijkheden groter. Jan Eversdijk zal tij dens de eerste bijeenkomsten begelei dend aanwezig zijn. Daarna zal de groep ouderen zelfstandig sporten. MIDDELBURG - Als vervolg op de film over verkrachting, wordt dinsdag 16 maart een discussieavond over dat onderwerp gehouden in Pand aan de Kerksteeg in Middelburg. De organi satie. het vrouwencafé Trui, heeft daarvoor een artse, een advocate en een vrouw die werkt bij de zedenpoli tie uitgenodigd. De vervolgbijeenkomst begint om acht uur. MIDDELBURG - Koninginnedag wordt dit jaar op de Middelburgse Markt gevierd met een Activiteiten- markt. Verenigingen, scholen, instel lingen of anderen die aan deze markt wensen deel te nemen moeten zich vóór 15 maart melden bij de organisa tor; Uit het Volk Voor het Volk. De markt kan middels een kaart door het publiek worden bezocht. Per kraam moet een opdracht worden uitgevoerd, waarbij de deelnemers leuke prijzen kunnen verdienen. Ook de origineelste kraamhouder ontvangt een prijs. De activiteitenmarkt begint om half twee en is tegen vijf uur afgelopen. Op Be vrijdingsdag houdt Uit het Volk Voor het Volk een gondelvaart door de w a teren van Middelburg. NVH over astrologie MIDDELBURG - G. Lambrcchts zal dinsdag 16 maart voor de Nederlandse vereniging van huisvrouwen (NVH) een lezing verzorgen over Astrologie en in het bijzonder de geboortegolven en horoscopen. De bijeenkomst wordt gehouden in het restaurant dat voor heen de naam Twee Compagniën droeg en begint dinsdagochtend om half tien. MIDDELBURG - In de bowling De Kruitmolen kunnen de ouderen iedere woensdagmiddag van twee tol vijf uur bowlen legen een lager tarief dan nor maal. Om het spel te leren kunnen de ouderen woensdag 10 maart gratis proberen en leren bowlen. Op woens dag 3 maart heeft al een groot aantal ouderen geprobeerd en de smaak te pakken gekregen. De Stichting Wel zijn voor Ouderen, de organisator van dit evenement, heeft echter nog wat plaatsen vrij. Ook ouderen uit andere plaatsen zijn welkom. MIDDELBURG - Voor de jeugd vanaf tien jaar houdt de wijkvereni- ging Zuid in Middelburg vrijdag 19. maart een discofeest met een dans wedstrijd. Deelnemen kunnen paren en individuen. Een deskundige jury let op de kleding, de beweging en op het ritme. Er zijn leuke prijzen te winnen. Voor informatie. Sandra I -'riding. Prinsenhof 107 in Middelburg. MIDDELBURG - De A'/Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen af deling Middelburg houdt woensdag 17 maart om 14 uur de voorjaarsverga dering. Deze vergadering wordt ge houden in De Schakel aan de Bach- tensteenc. Na afloop is er een paas bingo. MIDDELBURG - Het Middelburgse vrouwencafé Trui gaal een rommel markt houden. Vrouwen die spullen beschikbaar willen stellen kunnen die iedere vrijdagavond tijdens de caféa vonden (vanaf half negen) inleveren in Pand aan de Kerksteeg. Wie verhin derd is kan contact opnemen met Truke Klink. 01180-23860. AAP, NOOT, MIES e 94-jarige J. Moens uit het bejaar dentehuis Eben Haëzer in Middelburg stuurde ons deze schitterende foto uit 1895 van de openbare school te Nieuw en St. Joostland. Ondanks zijn hoge leeftijd herinnert de heer Moens zich nog het merendeel der namen. Zo weet hij boven links juffrouw Adriaanse en ver volgens in die rij Wisse. Bram de Keu rling, P. de Kraker. Messu. A. de Visser. I., van Eenennaam, Nina van Leerdam en rechtsboven de juf?. Op de tweede rij meldt de heer Moens de volgende namen: Leu Dingemanse. Joh. Catsman. Piet Bliek. Job de Klerk. Tine Francke. Mie Catsman. Sien Moens. Sara Baljeu. Nina van Eenen naam. De Klerk, en Geertja van Eenen naam. Vervolgens: Jans Jobse. Adriana Kakebeke. De Jonge. Joos Mesu. Jan Moens. Frans Dekker. Jaap de Klerk. Kakebeke. P. van Eenennaam. G. van Eenennaam en Frans Dekker. Ook deze schoolfoto is weer fraai gere produceerd door onze fotograaf Ruben Oreel. U kunt hem bestellen door 7.50 samen met dit knipsel te zenden aan de redactie Faam-Vlissinger Postbus 5017. 4330 KA in Middelburg. Zet in de lin kerbovenhoek Aap. noot. mies. Indien u gebruik maakt van een cheque deze s.v.p. niet op naam zetten. N -(v,<-—*•- Openbare school te Nieuw- en St. Joosland. Juni I O Si Ter herinnering aan mijne Leerjaren. A. van Ovcrbeekö, Fotograaf, Ter Netuteit.

de Faam | 1982 | | pagina 7