o 3 li <D 3" 5" a i GEMEENTERAAD VERGADERT MAANDAG 31 AUGUSTUS A.S. li -1 O AANVRAGEN De Faam Woensdag 26 augustus 1981 De bouwwerkzaamheden aan de Stadhuisstraat gaan zich duidelijk afte kenen. Met een beetje goede wil kan een ieder zich voorstellen dat daar een moderne afdeling Be volking zal verrijzen. Het gebouw wordt toeganke lijk voor invaliden. In 1975 werd ter gelegenheid van het Europees Monumentenjaar een sticker met de tekst Middelburg Voorbeeldstad en de contouren van onze stad uitgegeven. Gezien de grote belangstelling was de voorraad al snel uitgeput. Op verzoek van velen is weer een nieuwe serie gemaakt. Verkrijgbaar bij buro Voorlichting. Nj' Gemeentebedrijven begint 31 augustus a.s. weer met het schoonmaken van het waterleidingnet. Achter de Houttui nen, Herengracht, Penninghoeksingel en daar in de buurt liggende straten komen aan de beurt. Met name bedrij ven in het gebied die voor hun werk zaamheden water nodig hebben, krij gen helaas wat problemen. Op de foto bij het hoofdartikel ziet u een voorwerp dat u waarschijnlijk niet kunt thuisbrengen. Het is de voorzittershamer die burgemeester Wolters tijdens de maandelijkse raadsvergaderingen hanteert. Veelal voor het "afslaan van de zgn. hamerstukken. Maandag 31 augustus a.s. komt de raad om 14.00 uur weer bijeen in de raadzaal van het stadhuis. Een veelheid aan onderwerpen komt weer aan de orde. Bekijkt u de populaire dagenda maar eens. Wilt u de vergadering bijwonen? Dat kan vanaf de publieke tribune, die bereikbaar is via de Chourtoren op de hoek Markt/Lange Noordstraat. Een afdruk van de populaire agenda en een overzicht van de plaatsen van de raadsleden liggen daar voor u gereed. De ontwerp-raadsvoorstellen met bijbehorende stukken en eventuele aanvullingsagenda kunt u vinden in de leeshoek van de voorlichtingswinkel aan de Lange Noordstraat 19. Groepsbezoek is mogelijk. Melding daarvan wordt op prijs gesteld. Wanneer u een bepaald gemeentelijk onderwerp in deze rubriek behandeld wilt zien, dan kunt u dat laten weten aan het bureau Voorlichting, Lange Noordstraat 19. Het bureau staat ook altijd open voor uw vragen. Onderstaande plannen zijn in te zien bij de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. Schriftelijke bezwaren er tegen kan men tot 31 augustus indienen bij het gemeentebestuur. - Ontwerp-bestemmingsplan Molenberg en omgeving - Ontwerp-bestemmingsplan Looierssingel en omgeving - 6e Planverandering Dauwendaele II. Dit plan gaat over verandering van de bouwverplichting. Door deze aanpassing ontstaan andere bouwmogelijkheden voor de kavels aan de Briljant en Diamant. - Tegen het ontwerp van de tweede planverandering van het bestemmingsplan Griffioen II kunnen tot 3 september schriftelijke bezwaren worden ingediend. Deze planverandering heeft betrekking op een vernieuwing van de voorschriften en toevoeging van de bouwmogelijkheid voor tuinhuisjes e.d. bij woningen aan de Van Kleffenslaan. 1 1 Om mondeling bezwaren te kunnen maken tegen het verlenen van onder staande hinderwetvergunning(en) moet men de gemeente (telefoon 01180-26251, tst. 324) verzoeken een openbare zitting te houden. Bij de aanvragen vermelden wij voor welke datum dat moet gebeuren. Tevens wordt aangegeven tot wanneer gemo tiveerde schriftelijke bezwaren uiter lijk bij burgemeester en wethouders kunnen worden ingediend. 1. De heer J. van Helleman, Kon. Ju- lianastr. 31 in Westkapelle voor uitbreiding van een inrichting voor onderhoud en stalling van mobiele hijskranen met een gritstraalin- richting aan de Industrieweg 6. Verzoek hoorzitting voor 27 augus tus. Schriftelijke bebezwaren tot 3 september. Burgemeester en wethouders hebben voor de tweede maal een ontwerp-be- slissing opgesteld voor onderstaande aanvraag om een hinderwetvergun ning. Dit omdat naar aanleiding van de eerste ontwerp-beschikking reacties zijn binnengekomen die wijziging noodzakelijk maakte. Schriftelijke bezwaren kunnen alleen worden ingediend door de aanvrager, door degenen die eerder bezwaren in brachten tegen de aanvraag en door een ieder die aantoont daar niet toe in staat te zijn geweest. Fa. G.v.d. Gruiter Zn., Distel straat 6 in Arnemuiden voor een vis- verwerkend bedrijf aan de Nieuwe Kleverskerkseweg 19. Schriftelijke be zwaren tot 31 augustus. 81-284 Mededelingen en ingekomen stukken 81-245 Ontslag en benoeming lid Cul turele Adviesraad Middelburg De heer Th. Maassen heeft ontslag ge nomen als lid van de Culturele Ad viesraad Middelburg. Hij is geen lid meer van de afd. Zeeland van de Be roepsvereniging van Beeldende Kun stenaars, namens wie hij in de raad was vertegenwoordigd. Voorstel: de heer F.J. van Til namens de beroeps vereniging in de vacante plaats benoe men. 81-260 Benoeming lid Culturele Ad viesraad Middelburg De heer J. Kroon heeft ontslag geno men als lid van de Culturele Advies raad Middelburg. Hij meent dat zijn werkzaamheden moeilijk zijn te com bineren met die van de raad. Voorstel: de heer J.C. Keukelaar, directeur van het Zeeuws Instituut voor Kunstzinni ge Vorming in de opengevallen plaats benoemen. 81-283 Benoeming raadslid tot onbe zoldigd ambtenaar burgerlijke stand Het raadslid L.A. Kodde heeft ge vraagd hem tot onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand te benoemen. Hij kan dan het huwelijk van zijn oudste dochter sluiten. Voorstel: het verzoek inwilligen. De benoeming geldt dan tot uiterlijk 1 september 1982. 81-282 Aanschaf materieel brandweer Een bedrag van 151.040,- is nodig voor het kopen van draadloze alar montvangers, blusjassen, blusbroeken, hittebeschermende voeringen, een stoomcleaner en het aanpassen van de verbindingsmiddelen aan het regionale verbindingsnetwerk. En dat alles voor de gemeentelijke brandweer. Voorstel: het benodigde krediet verlenen. 81-277 Aanschaf materieel voor politie De waarnemend commissaris van po litie heeft gevraagd om aanschaf van een aantal zaken. Nodig zijn bijvoor beeld een personenauto voor de re cherche, snelheidsmeters, schrijfma chines, enz. Voorstel: een bedrag van 66.407,- beschikbaar steller). 81-276 Aanschaf kryptofoons voor de politie Voor de aanschaf van een aantal kryptofoons t.b.v. de politie is ƒ26.000,- nodig. Voorstel: het ge vraagde krediet verlenen. 81-287 Krediet voor 2e fase verbouwing politiebureau Gemeentewerken heeft in overleg met de politie een plan gemaakt voor de tweede fase van de verbouwing van het politiebureau. Het gaat hiernij om he rindeling van een aantal vertrekken, het aanbreng van kogelvrij- en slag- vast glas, beveiliging van een cel, het plaatsen van een hijsinstallatie en het treffen van voorzieningen i.v.m. de Hinderwet. Voorstel: het benodigde krediet verlenen. 81-286 Krediet voor energiebesparende maatregelen aan het politiebureau Een krediet wordt gevraagd om ener giebesparende maatregelen aan het politiebureau te kunnen realiseren. Gemeentewerken stelde hiervoor plannen op, die onder meer voorzien in het vullen van de spwmuren met iso latiemateriaal. Voorstel: lrhet geld ou/ beschikbaar stellen. 81-227 Aankoop bouwland aan de Abeelseweg Het is nodig om te kunnen komen tot een wijkverbindingsweg vanaf Kou- dekerkseweg naar Nieuwe Vlissingse- weg een stuk bouwland aan de Abeel seweg te kopen. Het stuk grond is on geveer 4924 m2 groot. Voorstel: het bouwland kopen. 81-235 Aankoop grond aan de Abeelse weg Een stuk tuinbouwland van ongeveer 20.340 m2 aan de Abeelseweg moet aangekocht worden voor de aanleg van een sportveld en een deel van de wijk verbindingsweg Koudekerkseweg- Nieuwe Vlissingseweg. Voorstel: het perceel grond kopen. 81-197 Aankoop perceel weiland hoek Koudekerkseweg/Abeelseweg Aankoop van een perceel weiland wordt gevraagd om de wijziging van het bestemmingsplan "Toorenvliedt" te kunnen verwezenlijken. Het stuk grond van 4430 m2 wil men gebrui ken voor de aanleg van de wijkverbin dingsweg Koudekerkseweg-Nieuwe Vlissingsweg. Voorstel: tot aankoop overgaan. 81-225 Aankoop bouwland aan de Noordweg Noodzakelijk voor de realisatie van het bestemmingsplan "Sprencklaan" is de koop van een stuk bouwland van zo'n 8040 m2 aan de Noordweg. Het perceel grond zal gebruikt worden voor de aanleg van een gedeelte van de wijk verbindingsweg Sandberglaan- Noordweg. Voorstel: het bouwland ko pen. 81-202 Aankoop bouwland aan de Sandberglaan Om het bestemmingsplan "Sprenc klaan" te kunnen realiseren is het noodzakelijk een perceel bouwland aan de Sandberglaan te kopen. Het stuk grond van zo'n 1725 m2 is bestemd voor de aanleg van de wijkverbin dingsweg Sandberglaan-Klarenbeek. Voorstel: de grond kopen. 81-270 Vaststelling exploitatie-opzet "Karelsgang e.o." Aansluitend op de woonbuurtverbete ring van het Oud-Arnemuidsvoetpad zullen nu ook Karelsgang, Havendijk- straat, Kleine Werfstraat, 't Bijltje en nog een deel van het Arnemuidsvoet- pad als woonerf worden ingericht. Hiervoor is een exploitatie-opzet "Ka relsgang e.o." gemaakt. Voorstel: "lrde exploitatie-opzet goedkeuren en een krediet van 23.000,- beschikbaar stellen voor plan- en apparaatskosten. 81-281 Verkoop van de panden Bran- derijmolengang 2 en 4 en Noordbol werk 1 en 3 De woningbouwvereniging "Middel burg" wil de panden Branderijmolen- gang 2 en 4 en Noordbolwerk 1 en 3 ko pen. Door verbouw van de woningen zullen vijf huizen ontstaan. Voorstel: instemmen met verkoop. 81-250 Vestiging zakelijk recht voor aanleg rioolafvoering Nieuw- en Sint Joosland-Groot Industrieterrein. Het is voor de aanleg van een rioolaf- voerleiding vanaf de zuiveringsinstal latie aan de Molenweg in Nieuw- en St. Joósland naar het rioolstelsel op het Groot- Industrieterrein nodig te ko men tot vestiging van een zakelijk recht met de grondeigenaren Dit vol gens de Belemmeringenwet Privaa trecht. Voorstel: instemmen. 81-248 Vaststellen eerste herziening bestemmingsplan "Achtersingel/B- lauwedijk en omgeving De uitbreiding van het gebouw van de Provinciale Waterstaat aan het Groene Woud paste op een aantal punten niet in het bestemmingsplan "Achtersin- gel/Blauwedijk e.o.". Het is daarom gewenst het bestemmingsplan iets te herzien. Het ontwerp van deze eerste herziening heeft een maand ter inzage gelegen. Bezwaren zijn niet inge bracht. Een bouwvergunning was in middels wel verleend, waarbij gebruik gemaakt werd van de daarvoor geei- gende wetten. Voorstel: de eerste her ziening vaststellen. 81-278 Beslissing over procedure vast stelling bestemmingsplan Stadhuis straat - Lange Noordstraat e.o." De raad heeft 23 maart j.l. de beslissing genomen de vaststelling van het be stemmingsplan "Stadhuisstraat - Lan ge Noordstraat e.o. uit te stellen tot uiterlijk 22 juni 1981. Het ontwerf-plan kan echter nog niet aangepast worden, omdat de rijksgebouwendienst het on derzoek naar toekomstige nieuwe ge- bruiksbestemmingen van de rijkspan den nog niet heeft afgesloten. Het col lege vindt het nu beter t.z.t. een geheel nieuw ontwerp in procedure te bren gen. Voorstel: de procedure tot het vaststellen van het ontwerp-plan niet voortzetten en zo spoedig mogelijk ko men met een nieuw ontwerp-plan. De ontwikkeling houdt in dat niet meer beslist behoft te worden op beroep schriften. 81-293 Beroep tegen weigering bouw vergunning Romney-loods op perceel Noordweg De heer P.J. Hillebrand is een bouw vergunning geweigerd voor een zgn. Romney-loods op een perceel aan de Noordweg. Hij is tegen dit besluit van b. en w. in beroep gegaan. De commissie Bezwaar- en Beroepschriften heeft geadviseerd het beroep af te wijzen. Voorstel: het beroep ongegrond ver klaren. 81-249 Financiële medewerking aan renovatie/restauratieprojecten van de woningbouwvereniging "Middelburg" De woningbouwvereniging heeft plan nen opgesteld voor de vernieuw bouw/restauratie van een aantal pan den in de binnenstad. Het gaat om de projecten: Zuidsingel-Bree-Rozema- rijnstraat; Koepoortstraat 20 en Ver- werijstraat 2 en 4, Koestraat 1 en Vlis- singsestraat 2; Koestraat 5, 5A, 5B en 9. De gemeente wordt om financiële me dewerking gevraagd, hetgeen het aan vragen en doorbetalen van rijksbij dragen inhoudt. Voorstel: de mede werking verlenen. 81-269 Krediet voor aanleg fietspad nabij de Buitenruststraat De dienst Gemeentewerken heeft een plan gemaakt voor de aanleg van een fietspad vanaf de Buitenruststraat naar het kantorencomplex/winkel centrum aan de Vrijlandstraat. Voor stel: akkoord gaan met plan en krediet beschikbaar stellen. 81-292 Krediet voor aanleg fietspad tussen Buitenhovelaan en de Overlo per Om aan de belangen van de voetgan gers, maar ook aan die van de fietsers tegemoet te komen, wil het college een fietspad aanleggen tussen Buitenho velaan en de Overlopen naast het daar al gelegen pad. Dit pad wordt dan al leen bestemd voor voetgangers. Voor stel: een krediet van 13.000,- verle nen. 81-261 Krediet van 26.000,- voor ver vanging parkeerautomaat op Boden plaats De parkeerautomaat op de Boden plaats is vijf jaar oud en heeft last van slijtage. Vervanging is gewenst. Voor stel: hiervoor een krediet yan 26.000,- beschikbaar stellen. 81-246 Zevende aanvullende ontwerp- lijst van beschermde monumenten De staatssecretaris van CRM heeft het ontwerp van de 7e aanvulling van de lijst van beschermde monumenten in onze gemeente toegezonden. Binnen drie maanden kan aangegeven worden of eventueel monumenten moeten worden toegevoegd of afgevoerd. Voorstel: de staatssecretaris laten we ten dat men zich met het ontwerp kan verenigen. 81-267 Vaststelling 23e wijziging Alge meen Ambtenarenreglement en vast stellen nadere regels. Het Centraal Bureau voor gemeen schappelijke behandeling van ge meentelijke personeelsaangelegenhei- den heeft aanbevolen het verweerrecht voor ambtenaren te regelen in het Al gemeen Ambtenarenreglement. Voor stel: dit vaststellen met 23e wijziging van dit reglement en tevens een aantal regels vaststellen, zoals aangegeven in het voorstel. 81-280 Vaststelling 46e begrotingswij ziging 1981 Het ontwerp van de 46e begrotingswijT ziging 1981 met bijbehorende begro tingswijzigingen van een aantal dien sten zijn ter beoordeling aan de raads leden gezonden. Voorstel: de wijzigin gen vaststellen. 81-272/273 Vaststelling 47e en 48e be grotingswijziging 1981 De raad heeft de ontwerpen van de 47e en 48e begrotingswijziging 1981 met de bijbehorende wijzigingen van de be grotingen van de takken van dienst voorgelegd gekregen. Voorstel: wijzi gingen vaststellen. 81-271 Afwijzing aanvraag om ge meentegarantie Een inwoner van de gemeente Vlissin- gen heeft om een gemeentegarantie gevraagd om in Middelburg een wo ning te kopen. Zo'n garantie kan nodig zijn om een hypotheek te kunnen krij gen. Het inkomen van de aanvrager voldoet echter niet aan de normen die door het bemiddelend orgaan zijn ge steld. Voorstel: Kbt verzoek afwijzen. 81-290 Krediet voor vervanging twee elektro-carriers Gemeentebedrijven. Twee elektro-carriers van Gemeente bedrijven zijn aan vervanging toe. Aanschaf van twee nieuwe Spijkstaal- carriers is gewenst. Voorstel: een kre diet van f38.000,- beschikbaar stellen. 81-291 Krediet voor verbetering laag- spannirigsriëti in Breestraat en omge ving Nederstraat Drukkerij Meulenberg vestigt zich binnenkort in het pand van het v.m. autobedrijf Garage Zeeland aan de Rotterdamse Kaai. Daar is nu een aanzienlijk hoger elektrisch vermogen nodig dan voorheen. Een hoogspan ningskabel moet worden aangelegd. Gemeentebedrijven wil tevens het laagspanningsnet in Breestraat en omgeving Nederstraat vernieuwen. Voorstel: een krediet van ƒ40.000,- verlenen. 81-294 Krediet voor vervanging laag- spanningskabel op Noordbolwerk De voorgenomen asfaltering van het Noordbolwerk maakt het Gemeente bedrijven mogelijk daar de laagspan- ningskabel te verleggen en te vernieu wen. Daarbij wil men 15 percelen op de nieuwe aansluiting brengen. Voorstel: een krediet van 22.000,- verlenen... 81-285 Vaststelling wijzigingen van de verordening die het tarief voor de le vering van elektriciteit regelt. De Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij (PZEM) heeft besloten tot een gefaseerde verhoging van het vastrechttarief met ingang van 1 ja nuari 1981. Ook de gemeente dient nu met terugwerkende kracht tot deze verhoging te besluiten. Ook is het nog nodig de huishoudelijke tarieven nog op één punt aan te passen aan die van de PZEM. Voorstel: instemmen en de verordening wijzigen. 81-275 Eervol ontslag de heer J.C.J. de Quartel De heer J.C.J. de Quartel heeft ontslag gevraagd als conrector van de Stede lijke Scholengemeenschap Middel burg. Hij maakt daarbij gebruik van de Vut-regeling, zoals die zal gelden vanaf 1 oktober a.s. Voorstel: het ontslag met ingang van 1 maart 1982 eervol verle nen. 81-279 Krediet voor de uitvoering van de Wet Geluidhinder De minister van Volksgezondheid en Milieuhygiëne heeft de gemeente Mid delburg 114.000,- toegekend voor de uitvoering van de Wet Geluidhinder. Met dit bedrag is het onder meer mo gelijk dit jaar apparatuur voor geluid metingen te kopen en akoestische on derzoeken uit te voeren. De raad wordt gevraagd de benodigde kredieten te verlenen. Het gemeentebestuur heeft de minister ook om een bijdrage gevraagd voor aanleg van een geluidswal langs de Verlengde Torenweg, het treffen van geluidwerende voorzieningen aan wo ningen aan de Segeerssingel en aan de Vitrite Fabriek aan de Voorstel: de gevraagde kredieten verlenen. 81-288 Ontwerp-begroting 1982 overle gorgaan Stichting Regionaal Pedago gisch Centrum Zeeland De ontwerp-begroting 1982 van het overlegorgaan Stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland (RPCZ) levert bij burgemeester en wethouders geen problemen op. Men vindt de daarin verwerkte stijging van 2% i.v.m. loon- en prijsstijgingen redelijk. De kosten van het overlegorgaan worden omgeslagen over de aan de gemeen schappelijke regeling deelnemende gemeenten. Voorstel: akkoord gaan met begroting. 81-263 Krediet voor buitenverlichting en buitenzonwering "De Springplank". Het schoolplein van de openbare kleu terschool "De Springplank" in Nieuw en St. Joosland. In de avonduren is de school daarom moeilijk bereikbaar. Buitenverlichting vermindert weil- licht ook het aantal vernielingen. Ver der is buitenzonwering aan de zonzijde van twee speelwerklokalen gevraagd. Voorstel: een krediet van ƒ9.800,- verlenen. 81-274 Medewerking vervanging ma teriaal kleuterschool Stichting Vrije School Zeeland dat bij brand verloren is gegaan. In december 1980 is er brand geweest in een lokaal van het gebouw aan de Gravenstraat 63. Het lokaal is tijdelijk in gebruik als derde klas van de kleu terschool van de Stichting Vrije School Zeeland. Een deel van het ontwikke lingsmateriaal, hulpmiddelen en schoolbehoeften ging geheel verloren en een deel werd onbruikbaar. Het schoolbestuur heeft medewerking ge vraagd voor de vervanging van het materiaal. Voorstel: de medewerking verlenen. 81-247 Medewerking aanbrengen voorzieningen voor beperken geluids hinder in lokalen "Stromcnwijkschool" Het autoverkeer op de Oosterschelde- straat is door omstandigheden de laat ste jaren aanmerkelijk toegenomen. De lokalen van de "Stromenwijkschool" liggen op vrij korte afstand van deze straat. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs in Middel burg heeft nu r om medewerking ge vraagd voor het aanbrengen van voor zieningen die geluidhinder in de loka len moeten voorkomen. Voorstel: de medewerking verlenen. 81-262 Mede werking voor kopen Stichting Vrije School Zeeland De lagere school van de Stichting Vrije School Zeeland heeft in het hoofdge bouw aan de W. Arondeusstraat zes lokalen en in het gebouw aan de Gra venstraat één lokaal. Naar verwach ting heeft men met het nieuweschool- jaar 224 leerlingen. Een achtste leer kracht is daarom gerechtvaardigd. Het bestuur van de school heeft nu om me dewerking voor een extra lokaal ge vraagd. Voorstel: de medewerking verlenen. Een lokaal is tijdelijk be schikbaar in de school aan de Graven straat. 81-268 Vaststelling vergoeding vakon derwijs bijzondere scholen voor ge woon lager onderwijs over 1980 Het bestuur van de Vereniging tot het verstrekken van Onderwijs op Gere formeerde Grondslag heeft voor 1980 om een vergoeding gevraagd voor het geven van 4 Vt klokuur vakonderwijs nuttige handwerken per week op de Herman Faukeliusschool. Voor de Pe trus Immensschool vraagt men een vergoeding voor drie klokuren per week. Voorstel: de vergoeding vast stellen. 81-226 Vaststelling bedrag per leerling voor het jaar 1980 t.b.v. de "Tooren- vliedtschool" De raad stelde in de vergadering van 18 februari 1980 voor dit jaar het bedrag per leerling vast t.b.v. de "Tooren- vliedtschool" Geen rekening was daarbij echter gehouden met de kosten van een typecursus voor een aantal leerlingen van de school. Verhoging achteraf is dus nodig. Voorstel: het be drag vaststellen zoals in het ontwerp staat aangegeven. 81-265 Vaststelling vergoeding voor het jaar 1980 t.b.v. de "Toorenvliedtschool" De raad stelde in de vergadering van 27 april de vergoeding voor het jaar 1980 vast t.b.v. de "Toorenvliedtschool". Deze vergoeding dient voor bestrijding van de materiële exploitatiekosten en de kosten voor de administratie. Geen rekening werd gehouden met de kosten van een typecursus. Voorstel": het ontwerp-besluit voor verrekening van de kosten van deze cursus vaststellen. 81-264 Vergoeding vakonderwijs voor de 'Toorenvliedtschool" en de "Dries- tromenschool". De gemeente vergoedt aan het bestuur van een bijzondere school voor buiten gewoon onderwijs de beloningen van de vakonderwijzers. Daarbij geldt dat geen gelijksoortige openbare school aanwezig mag zijn. Het bestuur van de "Toorenvliedtschool" en de "Driestro- menschool" heeft drie verzoeken inge diend voor uitbreiding van het aantal uren vakonderwijs op beide scholen. Voorstel: de verzoeken honoreren. SLUITING Het smalle gedeelte van de Veerseweg kan geasfalteerd worden om trillingen daar te beperken. Tot op heden was daar geen geld voor beschikbaar. De bewoners krijgen eerstdaags een uitnodiging in de bus voor een overlegbijeenkomst op dinsdag 8 september. Gepraat wordt over de wijze van uitvoering. WÊ& C fl -= Colofon Deze voorlichtings rubriek van de gemeente Middelburg staat onder redactie van het bureau Voorlichting in het stadhuis. Telefoon: (01180) 26251, toestel 133 0f224. Reacties zijn altijd van harte welkom. 1

de Faam | 1981 | | pagina 5