meubels van wereld klasse ot anders dan anderen is anders dan anderen CHESTERFIELD oY« IV sinds 1909 Cl#\' pot axel over de traditionele engelse meubelen m mm als u dat ene huis gevonden hebt waar u zich thuisvoelt, wilt u geen compromissen meer. zo'n huis wilt u ingericht hebben in de ware zin van het woord, het interieur moet passen bij het karakter en de ruimten van het huis. details gaan een hoofdrol spelen in materialen en kleurstellingen. dan gaat u zich oriënteren bij pot, waar u een breed overzicht hebt van het moderne en klassieke meubel uit italië, frankrijk, duitsland, skandinavische landen, Zwitserland, belgië en nederland. waar u met deskundigen praat over stijlen en combinaties, houtsoorten en afwerkingen, comfort en duurzaamheid, pot is niet van gisteren (zelfs van 1909). die ervaring gaat meetellen als het èf moet zijn, dat ene unieke huis van u. openingstijden: maandag 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot vrijdag 9.00 tot 18.00 uur, zaterdag 9.30 tot 18.00 uur, vrijdagavond koopavond van 18.00 tot 21.00 uur. kostbare doch zeer exclusieve mahonie biedemeier meubelen met veel massief mahoniehout, zeer grote keus grote en kleine bergmeubelen, dressoirs, buro's, secretaire's, ronde en ovale tuimeltafels, en keus uit vele zeer fraaie stoelen of armfeuteuils bijeengebracht in de grootste en meest exklusieve meubelshowroom van de benelux. parkeer uw auto tussen de bloembakken en pergola's in de magnifieke parkeertuin (plaats voor honderden auto's) stap binnen en laat u via de brede trappenhal of één van de twee liften brengen u naar 4 verdiepingen exklusief woonkomfort. laat eventueel uw kinderen achter in de speciaal voor hen ingerichte speelhoek en kom daarna zelf alle nieuwe indrukken even rustig verwerken in de. gezellige, zeer fraaie koffiebar, want binnenhuisadviseurs, architekten en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1980 tot 2000 in de grootste en meest exklusieve meubelshowroom van de benelux met meubelen van wereldklasse in moderne en klassieke stijl, de énige meubelzaak met een zeer grote keus in "grote" meubelen, zoals artifort, brunati, cassina, comfort, castelijn, cristal, de sède, durlet, gelderland, interlübke, kill-intern., leolux, miller, pas-toe, roset en thonet. zowel in moderne als klassieke stijl, u bent van harte welkom, tel. ned.: 01155-2010 belgië 0031-1155-2010 openingstijden: maandag: 13.00 tot 18.00 uur; dinsdag tot vrijdag: 9.00 tot 18.00 uur; zaterdag: 9.30 tot 18.00 uur; vrijdagavond koopavond van 18.00 tot 21.00 uur. een van onze vele exclusieve klassieke eetplaatsen in eiken kersen, mahonie en taxeshout, bijpassende grote en kleine bergmeubelen stijlvol, klassiek en duidelijk sfeerbepalend, fenomeen onder de "houte couture" in zitmeubels: de chesterfield-bank in kombinatie met de fauteuils, alle modellen hebben een zeer solide rompkonstruktie. de fraaie plooiwerking is het gevolg van diepe capitonnering. bekleed met handfinish geschaduwd leder, uiteraard is het model chesterfield ook als fauteuil te leveren. in onze showrooms kunt u persoonlijk beoordelen wat een aantal europese landen op het gebied van fauteuils en zitgroepen hebben gepresteerd. al even klassiek en authentiek zijn de achttiende-eeuwse engelse meubelen uit onze georgian collectie, bekende meubelmakersnamen als thomas Chippendale, robert adams, thomas sheraton, george hepplewhite zijn er onlosmakend mee verbonden, hun handgesneden versieringen, vastgelegd in dikke meubelmakershandboeken, vindt u in de oorspronkelijke vorm terug op de georgian meubelen bij pot. en ook in detaillering en afwerking zijn onze georgians bepaald niet de mindere van de eeuwenoude originelen, de kwaliteit weerspiegelt zich in de keuze van de houtsoort: kostbaar taxushout. wie meer om gezelligheid geeft,voelt zich thuis bij pot middelburg vlissingen ruiningen bergen op zoom i roosendaa oostburg zelzate sint niklaas brugge antwerpen

de Faam | 1981 | | pagina 8