Zesenzeventigjarige Middelburgse duikt nog dagelijks in zwembad DRAADKRABBERS EN DE PINTEN DEGRADEREN UIT REGIOKLAS ZAALVOETBAL W erelddiakonaat j en Politiek Groep Papilion geeftjubilieumconcert Open dagVrije School Militairen oefenen tegen Oostkapelle ZAKENRUBRIEK De Faam Woensdag 4 maart 1981 Zwemvierdaagse Op klompen Fietsen 300 HONDEN OP CLUBMATCH KYNOLOGENCLUB Zaalvoetbal 19 Maart discussie en inleiding door kaderleden politieke partijen Verstraten en Walhout in nieuw tuincentrum AANTJES SPREEKT IN MIDDELBURG Jaarvergadering Middelburg-Zuid Fiets- en auto- puzzelrit van MAC De Zeeuwen Zaterdag 7 maart Vijvervreugd wandelmars Poppenkastpoppen maken in Open Hof Jam-session in 'Open Hof Jeugdsoos in Dauwendaele groeit MASSALE PRESTATIELOOP DYNAMO '70 IN OOSTKAPELLE 40 MIDDELBURG - De 76-jarige mevrouw A.E. van Dalen-Dronkers uil Middelburg maakt nog dagelijks een duik in hel zwembad. Zij doel dit at meer dan tien jaar. Iedere morgen om zeven uur staat ze bij het zwembad Poelendaele te wachten totdat de beheerder arriveert. Want ze is altijd op tijd. Ze wil dan ook geen moment missen van haar dagelijks zwemuurtje. De nog vitale Middelburgse is overigens niet alleen, want een groepje huisvrouwen volgt haar voorbeeld en zwemt ook regelmatig. Maar mevrouw Van Dalen is toch wel de trouwste bezoeker van het Middelburgse zwembad want ook zaterdag en zondag is zij van de partij. De weekeinden overigens niet om zeven uur. Maar dat ligt niet aan haar. Het zwembad is dan niet eerder open, "want anders zou ik er ook weer als eerste zijn", verzekert zij. Mevrouw Van Dalen is pas na haar 65e jaar de zwemkunst meester geworden. Tijdens een bezichtiging van het nieuwe zwembad met een groep bejaarden, werd zij enthousiast gemaakt. En vanaf die tijd is de dagelijkse gang naar het zwembad begonnen. Serieus zwemles heeft ze nooit genomen en haar beenslag is niet goed. "Maar ik kan me goed redden. Als ik zwem, lijk ik net een kikker, maar daar geef ik niets om. Ook kan ik nog verschillende kunstjes in het water uithalen en ik durf ook nog van de hoge wip", vertelt me vrouw Van Dalen. "Ik heb altijd veel lol in het zwembad. Wat zal ik dat missen als ik dat niet meer mag", verzucht zij, denkend aan een tijd dat zij niet meer zal kunnen zwemmen. Maar voorlopig is ze nog iedere morgen present. Mevrouw Van Dalen heeft ook nog een aantal bekers en medailles, die zij met verscheidene sportactiviteiten heeft ver dient. Zo neemt ze ook jaarlijks deel aan de zwemvierdaagse; een evenement waar bij vier dagen achtereen 500 meter zwemmend moet worden afgelegd. Voor mevrouw Van Dalen is dit een fluitje van een cent. Want als zij de af stand in Middelburg heeft afgelegd, springt zij op de fiets, rijdt dan naar Vlissingen om daar in het zwembad voor de tweede maal de 500 meter te zwem men, eveneens goed voor een medaille. Tegenwoordig krijgt zij naast de me daille die voor iedere deelnemer is weg gelegd tevens een attentie voor de oud ste deelnemer aan dit jaarlijkse zwem gebeuren. Mevrouw Van Dalen heeft haar onder scheidingen niet alleen met zwemmen gekregen. Ook nam zij vroeger deel aan wandelmarsen. Een bord vol met me dailles en een aantal bekers herinneren aan deze wandelperiode. En bijzonder heid daarbij is dat zij de wandelmarsen altijd óp klompen uitliep, een manier van wandelen die overigens wel de aan dacht trok, want menig kranteknipsel uit haar verzameling toont aan dat ook deze prestatie extra belangstelling kreeg. Een andere sportieve activiteit van me vrouw Van Dalen is fietsen. Menige toertocht heeft zij op haar naam ge schreven. "Als ik jonger was zou ik een racefiets moeten hebben, maar daar zal ik nu maar niet meer aan beginnen" zegt zij. En nog steeds is mevrouw Van Dalen bij de start van toertochten te zien. Als de toerclub van Theo Middelkamp de jaarlijkse fietsvierdaagse vanuil Mid delburg weer houdt, zal mevrouw Van Dalen deze zomer voor de achtste maal vertrekken om vier dagen achtereen een afstand van minstens 25 kilometer af te leggen. Bij al deze evenementen is mevrouw Van Dalen een graag geziene en opge wekte deelnemer. "Ik pas me overal aan en ik ben ook overal welkom", besluit ze niet zonder enige trots. GOES - Op de jaarlijkse clubmatch die de Kynologenclub Zeeland 7 maart in de Veilinghallen (Zeelandhallen) te Goes weer houdt, zijn zo'n driehonderd hon den, verdeeld over vele verschillende rassen ingeschreven. 's Morguns vinden de keuringen plaats van diverse rassen, waarna 's middags de beste honden tegen elkaar uitkomen voor de beste hond van de clubmatch. Er zal door een zevental keurmeesters worden gekeurd. Er zal 's middags ook een kind-hond show worden gehouden, waar kinderen hun hond in kledij, die bij de hond past aan de keurmeester kunnen tonen. De gehele dag door worden er wedstrij den gehouden in gedrag en gehoorzaam heid. Hieraan nemen honden deel, die in het bezit zijn van het clubdiploma of landelijk diploma. Verder zullen de hallen gevuld worden Zaterdag 14 maart is het zover. Dan wordt in de Concert-en Gehoorzaal in Middelburg een jubileumconcert gege ven waaraan ook de solisten Teuni Bechteld (alt) uit Goes en Jacques van met diverse stand van de dierenbe scherming, maar ook een infostand van de Kynologenclub zelf. Overigens houdt het bestuur er rekening mee, dat op de clubmatch het duizendste lid wordt in geschreven. Ook daar wordt een feeste lijk tintje aan gegeven. Loo (tenor) uit Hoogerheide medewer king verlenen. Ook zullen de koorleden beurtelings soleren. Voor de pauze brengen solisten met de koorleden een grote seïectie uit Der Zigeunerbaron. Het tweede gedeelte van de avond brengen onder anderen de 'dames van het eerste uur'; Toos Sinke, Joke Hu- bregtse, José Dorlijn, Simone van Riel, Jacqueline Gehrmann en Paulien Ever- tsen, een selectie van lekker in het ge hoor liggende melodieën en verder zijn er gedeelten uit de musicals Fiddler on the roof, Tea for Two en My fair Lady (met ballet). Koorleider en tevens pianist van het ge zelschap is de heer J.W. Edel, die deze functie vijfjaar vervult. De balletten worden uitgevoerd door leden van de balletschool Les Papillons van Liesbeth Dekker. De leden van Groep Papilion hebben alle kleding die bij het jubileumconcert wordt gebruikt zelf gemaakt en ook de decors zijn onder leiding van Han Reinhout in eigen be heer tot stand gekomen. Groep Papilion telt thans 23 leden, 18 dames en 5 heren. daarentegen wel raak. Hans Bergs tweemaal, 3-1, en Dingeman Meul- meester maakte er 4-1 van. Piet Geel hoed bracht De Pinten nog op 4-2, maar verder kwamen ze niet. Er werd zelfs een penalty'gemist. Voordat het eindsignaal klonk maakten Dingeman Meulmeester en Henk van Oosterhout ieder met een doelpunt er 6-2 van voor Brammctje Dump, dat hiermee een verdiende overwinning boekte. MIDDELBURG - De Middelburgse teams Draadkrabbers en De Pinten zullen vol gend jaar niet meer in de regioklas van het zaalvoetbal uitkomen. Met nog respec tievelijk één en drie wedstrijden voor de boeg is het al bekend dat De Pinten en Draadkrabbers terugkeren naar de eerste klas van het zaalvoetbal in Middelburg. Atlanta stelde zich veilig door een zege op Roovers Sport. Het Atlanta-team won verdiend met 2-1 Al vrij snel kwam Atlanta op voorsprong (1-0) door een doelpunt van Patrick de Witte. Bij Roovers Sport stond Piet Dingemanse in het doel. Hij verving de geblesseerde Terwiel. Direct na de rust scoorde Frans Overgauw en stond At lanta met 2-0 voor. De wedstrijd leek gespeeld, maar een paar minuten voor het eindsignaal scoorde Leo Dingeman se het enige tegenpunt voor Roovers Sport (2-1). De tweede wedstrijd in de Vlissingse sporthal Baskensburg. tussen Asto- ria/ZOF en PZEM, was eenzijdig en doelpuntrijk. Het Asioria-team scoorde 11 maal, terwijl PZEM niet eenmaal het doel kon treffen. Elke speler van Asto- ria/ZOF maakte éên of meerdere doel punten tegen een tam spelend PZEM- team. De ontmoeting tussen De Pinten en Brammetje Dump. vrijdagavond in sporthal De Kruitmolen in Middelburg gespeeld, werd een 6-2 zege voor het team van Brammetje Dump. De Pinten maakten een goede start en al na twee minuten was er een 1-0 voorsprong op het scorebord gebracht door Arthur Puuwcbe. De Dumpers, zonder wissel spelers, trokken langzaam de wedstrijd naar zich toe. Hans Bergs bracht na 10 minuten de balans in evenwicht en met die stand werd gewisseld. Na de rust leek het wel of De Pinten iedere scoringskans weigerden te benutten. De spelers van het team van Brammetje Dump schoten De stand in de regioklas is: Hooizolder 16 13 1 2 27 63-29 Sport Stijl Sinke 16 12 1 3 25 71-27 Roovers Sport 16 8 3 5 19 34-38 Brammetje Dump 16 7 4 5 18 61-48 Astoria/ZOF 16 7 3 6 17 62-53 Maartense Tapijt 16 6 3 7 15 45-38 PZEM 16 7 1 8 15 32-59 Atlanta 16 5 4 7 14 40-52 Draadkrabbers 15 3 2 10 6 35-47 De Pinten 17 10 16 2 28-96 Het wedstrijdprogramma is, woensdag 4 maart, sporthal Baskeburg, Vlissingen: 20.20 ns/ uuPZEM I-Roovers Sport, 21.00 uur Astoria/ZOF-Brammetje Dilmp; vrijdag 6 maart, sporthal Nas- saulaan. Middelburg: 20.30 uur Maar tense Tapijt-Sport Stijl Sinke. 21.10 uur Draadkrabbers-Hooizolder. MIDDELBURG - De Werkgroep Werelddiakonaat Middelburg houdt 19 maart in de Ontmoetingskerk aan de Oosterseheldestraat in Middelburg een discussie-avond over het onderwerp 'Werelddiaconaat en Politiek'. Enkele kaderleden van politieke partijen geven voordat de discussie begidt een schot voor de boeg, over de wijze waarop hun partij tegen ontwikkelingssamen werking en de relatie met de derde wereld aankijkt. De sprekers zijn: Me vrouw E. Verkerk-Terpstra (VVD), H. Knol (PvdA), J.S.L. Gualtherie van Weezei (CDA), A. van Toorn (SGP), C. van Waterschoot (PPR) en een nog niet bekende spreker van D'66. Het werelddiakonaat acht kerkelijke ontwikkelingshulp een concrete vorm van een stukje solidariteit mét onze me demens overzee. In de uitnodiging voor deze avond meldt het Middelburgse diakonaat: "Met ons welvaartspeil, dat ondanks alle sombere economische vooruitzichten nog steeds één van de hoogste in de wereld is, zijn we in staat de hongerigen, de zieken en de vluchte lingen in de derde wereld te helpen. Het werelddiakonaat steunt al jaren vele hulpprojecten onder de armste groepen over de hele wereld. Door te delen, brengen wij iets van Christus zijn op dracht in de praktijk." Voorts vergelijkt de organisatie van deze avond Matt- heus 25-35 'Want ik heb honger geleden en gij hebt mij te eten gegeven'. Het werelddiakonaat vindt dat de taak bestaat uit verantwoordelijkheid aan vaarden en dat betekent kiezen: politiek kiezen, zodat de maatschappelijke ver houdingen in ons land en de wereld drastisch worden gewijzigd. De discussie-avond begint om acht uur. MIDDELBURG - Het operette- en musicalkoor Groep Papillon bestaat alweer tien jaar. Een periode waarin veel hoogtepunten zijn geweest. Vooral de Weense avonden trokken volle zalen en nog steeds heeft Papilion een vaste kern trouwe bezoekers bij de uitvoeringen. Het tienjarig bestaan zal niet onopgemerkt voorbij gaan. De koor leden zijn hard aan het repeteren, sonis tweemaal per week, om er een daverend jubileumfestijn van te maken. MIDDELBURG - Het gewezen Tweede Kamerlid Willem Aantjes van het CDA komt dinsdag 17 maart naar Middelburg. In het wijkcentrum Zuiderbaken spreekt de bij veel kiezers nog populaire politicus over 'Het CDA op weg naar de komende verkiezing'. Aantjes komt op verzoek van de CDA- jongeren. Zijn spreekbeurt begint om acht uur. JOHANNES PASSION IN CONCERTZAAL MIDDELBURG - De koninklijke ora toriumvereniging 'Tot Oefening en Uit spanning' geeft op zaterdag 28 maart een uitvoering van de Johannes Passion in de concertzaal van Middelburg. Het geheel staat onder leiding van dirigent Jo Ivens. De uitvoering begint om acht uur. Solisten voor dit concert zijn Nelly van der Spek (sopraan), Cecile Schouten (alt), Howard Crooc (tenor), Hans Zo mer (bas). De evangelisatiepartij wordt gezongen door de tenor Hein Meens. De bas-aria's verzorgt Charles van Tessel. Tijn van Eijk speelt op het orgel en de instrumentale begeleiding komt op re kening van het Gewestelijk Orkest van Zuid-Holland. MIDDELBURG - De wijkvereniging Middelburg-Zuid houdt dinsdagavond 10 maart in het Zuiderbaken om half acht haar jaarlijkse algemene vergadering. Tijdens deze vergadering worden de di verse jaarverslagen behandeld en is er een bestuursverkiezing. Aftredend en herkiesbaar zijn mevrouw R. Mondeel- Boone en de heer F.J. Schreuder. Voorts moet er een vacature worden opgevuld, wegens het tussentijds aftreden van me vrouw M.C. Kalkman-Verschuur. Tot drie dagen (6 maart) voor de vergade ring kunnen zich kandidatea opgeven. VLISSINGEN - MAC De Zeeuwen houdt zondag 8 maart een puzzelrit voor fietsers en bromfietsers. Dat gebeurt naast de oriëntatie- en puzzelrit voor automobilisten die eveneens die dag worden gehouden. Voor al deze ritten kan worden ingeschreven in het Panne- koekenhuisje 'Dishoek' vanaf 's middags om één uur. De eerste deelnemers star ten rond half twee. Voor de fietsers is een traject van 18 kilometer uitgezet, dat in twee uur moet zijn afgelegd. De bromfietsers rijden hetzelfde traject als de auto's, namelijk 24 kilometer. Iedere deelnemer krijgt bij de start een routebeschrijving, waarin een aantal opdrachten en oriënteringspunten zijn vermeld, aan de hand waarvan de ril moet worden gereden. De opdrachten zijn voor deze eerste fietspuzzelrit vrij eenvoudig gehouden, waardoor iedere deelnemer zonder grote moeilijkheden - maar wellicht niet zonder fouten - aan de finish zal kunnen komen. Indien zich voldoende deelnemers voor de fietsrit melden zal de organisatie doorgaan met het uitzetten van puzzel- ritten voor tweewielers. MIDDELBURG - Op zaterdag 7 maart houdt 'Vijvervreugd' in Middelburg voor de zevende maal een wandelmars. Deze jaarlijkse mars staat onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Bond voor Lichamelijke Opvoeding wandelkring West Brabant en Zeeland. Aan deze tocht kan zowel individueel als in groepsverband worden deelgenomen. De wandelaars kunnen kiezen vit vier afstanden, vijf. tien, vijftien en vijfent wintig kilometer. De start van de 25 km. is tussen 12.00 en 13.00 uur. de 15 km. om 13.30 uur en de 5 en 10 km. om 14.00 uur. De startplaats is het gymnastieklokaal van Vijvervreugd. Iedere deelnemer ontvangt na het vol brengen van de tocht een medaille ter wijl elke groep een herinnering ont vangt. De medische verzórging is weer in han den van personeelsleden van Vijver vreugd. VLISSINGEN - Ida Kooger van het poppentheater 'Houtje Touwtje' begint vanaf donderdagavond 5 maart in de Creatieve Instuif van het clubhuis Open Hof een cursus poppenkastpoppen ma ken. Tijdens die cursus wordt een rao- dellccrtechnick aangeleerd die ook door de poppentheaters wordt gebruikt. Aangenomen wordt dat er minstens zes avonden nodig zijn om de deelnemers enigermate met de techniek vertrouwd te maken. De avonden beginnen overi- gcns_om_acht en eindigen rond lien uur._ MIDDELBURG - Tuincentrum Verstraten en Walhout heeft aan de Veerseweg in Middelburg een nieuwe vestiging in gebruik genomen dal meer dan tienmaal groter is dan het oude tuincentrum aan de Geersesweg. Dit 'oude' bedrijf wordt nu alleen nog maar als kwekerij gebruikt, liet nieuwe tuincentrum heeft een kas van WO vierkante meter waarvan 600 vierkante meter als verkoopruimte wordt gebruikt. Rondom de nieuwe kas zijn de buitenplanten, de containerplanten en de mode/tuinen aangelegd, terwijl ook de grote sortering tegels, sierstenen en houten materialen op het buitenter rein is ondergebracht. Een groot parkeerterrein tol aan de kas en planten garandeert een gemakkelijk transport. Door de grote verkoopruimte is ook het assortiment enorm uitgebreid. Nieuw bij het tuincentrum zijn onder meer de kamerplanten en snijbloemen, de keramiek en en de tuingereedschappen en -machines. Ook de sortering tuinmeubelen is veel groter geworden. Voorts werd het tuincentrum dealer van de Honda inaaima chines en frezen. Op het nieuwe terrein is ook een grote schuur geplaatst, die voor het hoveniersbedrijf wordt gebruikt, want Verstralen en Walhout zijn gespecialiseerd in tuinarchitectuur, tuinaanleg en tuinonderhoud. De medewerkers van het tuincentrum verzorgden zelfde bestratingen rond het nieuwe centrum. Vorige week donderdag vond de officiële opening plaats. Walhout sr. hees de vlag, de jongste medewerker Jan Wondergem opende het toegangshek en Simon Vader, de oudste medewerker, ontsloot de verkoopkas. AH. Verstralen bood manager J. Walhout namens het personeel een elektronische rekenmachine aan. Na het officiële gedeelte volgde een drukbezocht open huis. MIDDELBURG - De vrije School in Middelburg houdt zaterdag 14 maart de jaar lijkse open dag. Deze school die haar leermethodes baseert op de leer van Rudolf Steiner, is sinds 1974 in Middelburg. Momenteel heeft de Vrije School drie kleuter klassen. zeven klassen basisonderwijs en is er sinds verleden jaar ook een afdeling middelbaar onderwijs. De school hoopt rond 1984 volgroeid te zijn en twaalf klassen te hebben. een die een instrument bespeelt wordt in de gelegenheid gesteld (met anderen) te spelen. VLISSINGEN - Op vrijdag 6 maart wordt in SKA buurthui buurthuis Open Hof aan de Alexander Gogelweg in Vlis singen een Jam-session gehouden. Deze Jam-session wordt georganiseerd door de jongeren-activiteit "TILT" van het buurthuis, en begint om acht uur. Ieder- Tussen de optredens door worden er platen gedraaid. Deze avond is toegan kelijk voor iedereen vanaf 16 jr. Inlich tingen: Fred Hanny. tel. 65453. De open dag begint 's morgens om half tien en vindt plaats in de nieuwbouw aan de Willem Arondeusslraal. Tijdens deze dag wordt informatie ge geven over de kleuterklassen, het lager onderwijs, maar vooral over het voort gezet onderwijs. De klasseleraar van de achtste klas W.J.M. Nijssen houdt een inleiding over het thema 'Meer Dan Louter Leren'. De Vrije School streeft er naar oog voor de kern, voor het wezen van de leerling te hebben; datgene wat ieder kind doormaakt op weg naar de volwassen heid, onafhankelijk van ieders capaci teiten. Tijdens de open dag is een tentoonstel ling te bezichtigen van werk uit iedere klas. De leerlingen van de achtste klas geven een demonstratie eurithmie (nieuwe bewegingskunst). Voorts kan men kennis nemen van lite ratuur voor ouders en kinderen. De lunch wordt verzorgd door het biolo- gisch-dynamisch landbouwbedrijf 'Lo- verendaele' uit Oosikapelle. Openbare vergadering werkgroep Gravest raat VLISSINGEN - De werkgroep Grave- straat e.o. van het wijkconiitee Binnen stad houdt dinsdag 10 maart in het ge bouw van de speeltuinvereniging 'De Oude Stad' een openbare vergadering. Aan de orde komen onder meer de punten zoals dijkverzwaring Oranjek wartier, bestemmingsplan Gravestraat en het Binnenstadsbulietin. MIDDELBURG - Iedere donderdag avond tussen acht en half elf is er in hel wijkontmoetingscentrum 'Dauwendae- le' een soos voor de jeugd van 16 jaar en ouder. De soos is opgezet vanuit het cultureel werk De Hayman en wordt gerund door een aantal jongeren uit de Magistraatwijk én Dauwendaele. De jongeren die komen kunnen luisteren naar muziek, wal dansen en iets drinken. Verder worden films uitgezocht en zijn er voor de bezoekers nog tal van andere mogelijkheden. De soos draait nu sinds donderdag 8 ja nuari en er is een groeiende belangstel ling. Op zaterdag 7 maart houdt de atletiekafdeling van het Middelburgse Dynamo '70 weer de jaarlijkse prestatieloop in het prachtige duingebied van Oranjezon. De start en finish zijn op een bekende plaats: het terrein 'De Vier Hoogten' aan de Duinweg in Oostkapelle. Van hieruit was het mogelijk om met de medewerking van de gemeente Middelburg en Staatsbosbeheer een uniek parcours uit te zetten in één van de mooiste natuurgebieden van Zeeland. Burgemeester Diepenhorst van Domburg zal het startschot lossen. Het programma van deze grootste pres- tatieloop in Zeeland bestaat uit: een jeügdprestatieloop over 4 km (start 2 uur); de grote prestatieloop over 5, 10 of 15 km (start 3 uur) (ieder kiest onderweg de afstand die haar/hem op dal moment het best ligt); en de jeugdspeurtocht (start vijf over 3) voor de kleinsten. Het succes van de speurtocht in voorgaande jaren heeft Dynamo doen besluiten dit onderdeel weer op het programma te zetten. Het is dus mogelijk dat de hele familie deelneemt. Want bij de speurtocht is de af te leggen afstand niet hel belang rijkste, maar er moeten tijdens de tocht verschillende opdrachtjcs worden uitge voerd. Iedereen die de speurtocht volbrengt of een loop binnen de ruim gestelde lijd aflegt, ontvangt een speciaal voor deze loop vervaardigde herinneringsmedaille met lint. Voorinschrijven is mogelijk via de heer J.A. Vermeule, 01. Cörbaulstraat 1, Middelburg (Zuid). Vanaf half één is op het terrein 'De Vier Hoogten' aan het eind van de Duinweg te Oostkapelle het wedstrijdsecretariaat geopend. Ruime parkeergelegenheid is daar aan wezig. OOSTKAPELLE - De Souburgse Sparta voetballer Danny Blind zal één van de selectiespelers van het Nederlands Militair elftal zijn, dat woensdagavond 11 maart een oefenpartij speelt tegen het eerste elftal van voetbalvereniging Oostkapelle. De wedstrijd begint om half acht en wordt gespeeld in het voor Zeeuwse begrippen uniek verlichte sportpark Duinhelm. Naast de 19-jarige ex RCS speler Blind heeft trainer-coach Dick Buitelaar behoudens enkele wijzigingen de volgende spelers opgeroepen: Adam (M VV). Van der Gijp (Sparta), Kaiser (FC Antwerp), Van der Meer (AZ '67), Pen (FC Den Haag). Storm (Ajax) en Koeman (PSV). Het elftal van Oostkapelle komt in zijn beproefde opstelling van de laatste weken binnen de lijnen. Trainer Jan Meulmeester belooft, dat zijn spelers zich niet zomaar onder de graspollen laten stoppen. Dit treffen is mogelijk gemaakt, door bemiddeling van kapitein Overmeen, die bij de badplaatsplocg jeugdleider is. Als scheidsrechter voor deze wedstrijd is P. Peters uit Uden aangewezen. Hij wordt geassisteerd door de beide Walcherse scheidsrechters Ko Willeboordse uit Serooskerke en Frans iJobse uit Oostkapelle.

de Faam | 1981 | | pagina 7