Bouw piramidewoningen Oost-Souburg, mogelijk volgend jaar van start Rabobank S ZAKENRUBRIEK PZEM KLOPT VERRASSEND MAARTEN SE TAPIJT door Cees Outermans) Pas op laatste dag beslissingen iioo, vu/qoif) y' ^f lcort,Opet Kadettj^ TE rtkku toorde? m Rolling Stones-special in Silver Nighthome Dies de Jonge exposeert weer in Galerie Markies \25 Woensdag 8 oktober 1980 De Faam Landelijk Zelfbouw 10 Opstalverzekeringen welke is voor u de beste tegen een redelijke premie! Dat weet de Rabobank Bijbel-avonden over handelingen DIMITRI VAN TOREN IN ZEELAND Zeeuwse selectie zaalvoetballers Rode Kruis houdt bloedafname-avond. Cursus Sterrenkunde. BRUIN WORDEN IN TIEN DAGEN Groenmarkt Zeeland reikte prijzen uit pompoenwedstrijd Pingen exposeert. Clubkampioenschap MSV De Uitlaat Toyota) - NstN nr jjw Mercedes, J VLISSINGEN-Als alles volgens plan verloopt van de coöperatieve vereniging centraal wonen Vlissingen zal eind volgend jaar een begin gemaakt kunnen worden met de bouw van de eerste piramidewoningen die deel uitmaken van het project van Centraal Wonen Vlissingen dat uiteindelijk zo'n 50 tot 70 woningen voor één of tweepersoons huishoudens zal omvatten. Het project wordt gerealiseerd in het bestemmingsplan Groot Abeele nabij het Koopmansvoetpad in Oost-Souburg. Als uitgangspunt voor de bouw wordt aangenomen dat de woningen gegroe peerd worden in klusters van ongeveer vier tot zes huishoudens, al dan niet rond een gemeenschappelijke ruimte. Aanvankelijk was het de bedoeling om zoveel mogelijk samen te doen binnen de gevormde kiuster waarvan de deel nemers zelf hun medebewoners kiezen. Maar niet elke deelnemer wil zover gaan. Er zijn eigenlijk drie strominge binnen het project., aldus Tom Caljouw, -voorzitter van de projectraad van Cen traal wonen. Er is een groep die kiest voor een woonvorm binnen de Kiuster waar veel gemeenschappelijk moet ge beuren, zoals eten in de gezamenlijke ruimte en ook de vrije tijd moet zoveel mogelik mogelijk gemeenschappelijk worden doorgebracht. Een tweede groep wil wel een gemeenschappelijke ruimte, maar de maaltijden moeten volgens de ze groep niet centraal worden gebruikt, terwijl de derde groep nog helemaal niet toe is aan een gezamenlijke ruimte; zij willen eerst alles eens aanzien. Het project Centraal Wonen Vlissingen heeft nu ongeveer 30 leden maar dit aantal moet nog worden uitgebreid wil het project slagen. Het ligt in de bedoe ling om eind oktober een bijeenkomst te houden waarop uitgebreid informatie over deze woonvorm en de bouwmoge lijkheden wordt gegeven. De toekomstige'bewoners van de pira midewoningen krijgen een grote mate van inspraak over de bouw van de wo ning al zal van de piramidevorm niet worden afgeweken. Het plan is om maandelijks een contactbijeenkomst met de architecten te beleggen, waar dan de eigen ideeën van de bewoners bes proken kunnen worden. Om de deelnemers inzicht te geven hoe zo'n piramidewoning er uit gaat zien, bouwt de vereniging Centraal Wonen zelf een proefpiramide. Dit bouwwerk is te zien aan de Kleiweg nabij het winkel centrum Papegaaienburg te Vlissingen. Het geheel - dat later verplaatst kan worden nadert zijn voltooiing. Voorlopig zullen er in de afgebouwde proefpiramide vergaderingen en exposities over het project worden gehouden. Ook landelijk is er belangstelling voor de Vlissingse proefwoning. Er zijn ongeveer twintig groepen over het hele land ver deeld met het idee van de piramidewo- ningen bezig. In Vlissingen is men het veinst met de realisering van het project. Bij de bouw wordt vooral rekening ge houden met het beperken van energie verbruik. Een goede isolatie is één van de voorwaarden waaraan de woning moet voldoen. Om het lichtnet in de woningen te voeden zal gebruik worden gemaakt van windmolens en eenvoudi ge zonnecollectoren moeten voor de warmwatervoorziening zorgen, terwijl er tevens een plan op tafel ligt om een droogcomposttoilet te bouwen dat een waterbesparing van ongeveer 200.000 liter per jaar inhoudt. De besparingen die uit deze voorzieningen voortvloeien alsmede de mogelijkheid om als bewo ner zelf mee te helpen aan de afbouw van de woning, kunnen de totale kosten relatief laaghouden. Het zelf meebouwen wordt gemakkelijk gemaakt door de aannemer Levien de Putter, die nadat de toekomstige bewo ners zelf eerst hun wensen te kennen hebben gegeven, de bouwtekeningen wil maken. Ook zal hij de mensen die dat willen zoveel mogelijk inschakelen bij de bouw en de voorbereidingen hiervan. Tevens stelt deze kleinschalige aanne mer gereedschappen beschikbaar. De piramidewoning heeft een opper vlakte van 64 vierkante meter en is zeven meter hoog. Er is een woon- en een slaapverdieping. In het midden staat de zogenaamde natte kolom met op de slaapverdieping een regenwaterreser voir en een douche en beneden is hierin de keuken en het toilet ondergebracht. De stichtingskosten belopen, al naar ge lang de grootte en de inrichting, zeven tig- tot negentigduizend gulden. De maandelijkse aflossing bij koop wordt tussen de 350,— en 500,— per. maand geraamd. Ook wil de vereniging bevordering dat er een aantal piramides in de verhuur komen. Hierbij wordt een huurprijs per maand tussen de 280,- en 320,- ver wacht. Of een en ander echter gereali seerd kan worden naar de wens van projectraad Centraal Wonen zal afhan gen van het aantal deelnemers. Wie geïnteresseerd is in het wonen in een piramidewoning in klüsterverband kan contact opnemen met Tom Caljouw, IJsselstraat 37 te Oost-Souburg. wel. De Rabobank zet u op het goede spoor. Zéér belang rijk daarbij is, dat onze experts alléén bemiddelen en er geen belang bij hebben een "eigen- merk aan te prijzen, 'n Objektief advies dus. Laat voor de zeker heid uw héle verzekeringspakket eens door ons bekijken. Gratis hoor. dus wat let u OOST-SOUBURG - De Jeugdsociëteit Silver Nighthome in Oost-Souburg houdt op zaterdag 11 oktober een disco-special, geheel gewijd aan de Rolling Stones. Reden waarom de Souburgse discotheek de Engelse formatie als middelpunt voor deze avond neemt is de 16-jarige verjaardag van de formatie. De jeugd van 15 jaar en ouder heeft toegang tot de sociëteit. De soos begint om 19.30 uur en is tegen 23.30 uur afgelopen. OOST-SOUBURG - De heer J.Ph. Fijnvandraat uit Sneek houdt op vrijdag 10 en zaterdag 11 oktober twee Bijbel avonden in het Rode-Kruisgebouw te Oost-Souburg. De onderwerpen voor de avonden zijn "De Kerk een feit" en "De Kerk open baart zich". Uitgangspunt is het Bijbel boek Handelingen der Apostelen, hoofdstuk 2, aanvang 20.00 uur. MIDDELBURG - Uit in Zeeland is er in geslaagd een uitgebreide zeeuwse toer- nee te realiseren van Dimitri van Toren, de sympathieke zanger/gitarist die zich nu al bijna 15 jaar zonder ingewikkelde kampagnes stunts of schokeffekten op het gebied van de kleinkunst weet staan de te houden. Een optreden van Dimitri van Toren betekent een avondje genieten van een integer artiest met een repertoire waarin de mens en het leven van alledag cen traal staat - een tijdloos repertoire dus dat niet gebonden is aan welke leef tijdsgroep dan ook. Een artiest die bij de liefhebbers van de Nederlandse kleinkunst al lang bekend is en eigenlijk geen verdere aanbeveling meer nodig heeft. Het zeeuwse toerneeschema ziet er s volgt uit: vrijdag 24 oktober, Tonnen- magazijn Brouwershaven, zaterdag 1 november, Jeugdhoeve 's-Heerenhoek, dinsdag 4 november. De Halle Axel, dinsdag 11 november, Zuidlandtheater Terneuzen. donderdag 13 november. De Vossenkuil Oud-Vossemeer. dinsdag 22 november. Lindehoeve Sluis, woensdag 26 november, Zaal Thalia Hansweert, zaterdag 29 november, L.T.S. Vlissin gen. MIDDELBURG - Vanavond (woens dag 8-10) worden er in de sporthal Bas- kenburg in Vlissingen de laatste selec tiewedstrijden gehouden voor het Zeeuws zaalvoetbalteam. 32 Geselec teerde zaalvoetballers uit heel Zeeland worden tijdens onderlinge wedstrijden geobserveerd en uitgekozen bij de laat ste acht. A RN EM UI DEN - Het bijzonder gave anker dat het vissersvaartuig van de firma J. Meulméester uit Arnemuiden enige maanden geleden in het zuidelijk deel van de Noordzee opviste, heeft de firma cadeau gedaan aan de gemeente Arnemuiden. Het anker is afkomstig van een boot van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. De letters VO/C zijn nog duidelijk op het nog redelijk gave anker herkenbaar. Hel anker heeft een schacht van drie meter en de houten dwarsstok is circa vier meter lang. Het gevaarte werd opgevist door de "ARM 17". Een definitieve plaats moet door hel gemeentebestuur nog worden vastgesteld. Zeer zeker zal deze trofee een waardige plaats in de vissersplaats krijgen. MIDDELBURG-De afdeling Middel burg van het Rode Kruis houdt op woensdag 5 november weer een bloedaf name-avond in het kerkelijke centrum "De Hoeksteen" aan de Roozenburg- laan/Vrijlandstraat. Ditmaal zal een dringend beroep gedaan worden op de bewoners van de wijken aan de noordzij de van het kanaal door Walcheren (met uitzondering van de binnenstad). Bin nenkort zal het Rode Kruis daar aan- meldingskaarten huis-aan-huis bezorgen en daarna weer ophalen. Natuurlijk kunnen ook degenen, die niet wonen in genoemde wijken zich aanmelden voor de bloedafname-avond in de gemeente Middelburg. Iedere gezonde volwassene tussen 18 en 65 jaar, die niet als "vaste" donor bij een bloedtransfusiedienst of bloedbank staat ingeschreven en die het afgelopen jaar geen geelzucht, een andere ernstige ziekte, een operatie of een bevalling heeft doorgemaakt en niet onder regel matige behandeling van een arts is, kan zonder bezwaar wat bloed afstaan. Het gaat hier om nog geen halve liter. De normale hoeveelheid bloed van een volwassene is ongeveer vijf liter en de afgestane hoeveelheid wordt binnen en kele weken weer in hel lichaam aange maakt. Menselijk bloed bestaat uit rode en witte bloedcellen, bloedplaatjes en plasma. Elk met een eigen functie en van groot belang voor de moderne genees kunde. Het Rode Kruis hanteert dan ook niet voor niets de slagzin: GEEF BLOED - GEEF LEVEN Nadere informatie: Mevrouw Catsman, Roozenburglaan 195, tel. 11429. MIDDELBURG - Onder het motto "Wat hangt ons 's nachts boven het hoofd?" houdt de stichting Volksterren wacht Philippus Lansbergen dit najaar weer een cursus sterrenkunde. De Mid delburgse sterrenkijkers zullen tijdens de cursus meer inzicht verschaffen in het zonnestelsel, de opbouw van sterren, de soorten sterren, de melkweg en vele an dere sterrenstelsels. Naast de theoretische informatie wor den ook practische lessen gegeven. Informatie over deze cursus: Heren gracht 52 in Middelburg, iedere vrijdag vanaf 19.30 uur. Astoria speelt afbraakvoetbal na beslissing scheidsrechter VLISSINGEN/MIDDELBURG - Een zeer zwaar gehavend Maartense Tapijt heeft tijdéns een wedstrijd voor het regio kampioenschap Walcheren in de sporthal aan de Nassaulaan in Middelburg een zeer gevoelige nederlaag geleden. Met 2-1 werd de Middelburgse ploeg opgerold. Maar daartegenover staat wel, dat er een aantal zeer belangrijke spelers ontbraken. Bert Pentury, Bram Gilde en doelman Jaap Dijke hadden de ziekekaart en Dick van Westen moest die avond verstek laten gaan vanwege trainingsverplichtingen bij het eerste team van Vlissingen. Hoewel Maartense Tapijt in de eerste fase ondanks het gemis van de prominente spelers fel in de aanval trok had de ploeg geen succes. PZEM kreeg tijdens een spaarse uitval een vrije trap toegewezen, die door Ko de Veij werd verzilverd. Zes minuten later kreeg Maartense Tapijt toch nog loon voor het oppertunistische aanvalsspel. Jan Vermeer was de schutter. In de 28e minuut bracht Kees Schuit de beslissing. Met een handig lobje passeerde hij invaller doelman Albert Vogel: 2-1 Maartense Tapijt viel gedurende de resterende tijd verwoed aan, maar uitstekend keeperswerk van PZEM-doelman Pater Pauwe belette het scoren. Een penalty voor de Middelburgers werd door de schrijver van dit verslag grandioos gemist, zodat Maartens de aansluiting niet kon bewerkstelligen. De wedstrijd Sport Stijl Sinke tegen Astoria Zoff in sporthal Baskenburg in Vlissingen kan het best gekenmerkt worden als een waar puur negatief en onbenullig zaalvoetbal de overhand had. Astoria Zoff was het in de 29e minuut niet eens met een be slissing van de scheidsrechter, die Astoria-doelman De Bart voor twee minuten uit het veld stuurde. De Vlissingse ploeg liet het na die beslissing volkomen afweten, alsof zij daar voor het plezier van de scheidsrechter in plaats van zichzelf stonden te voetballen. De einduitslag 10-1 is daardoor weliswaar erg geflatteerd, maar verdiend voor het rustig doorspelend Sinke. Atlanta - Brammetje Dump 3-5 (Baskenburg Vlissingen). Een leuke wedstrijd tussen twee aanvallende ploegen. De wedstrijd ging gelijk op tot de 10e minuut,toen Jhonny But 1-0 scoorde. Daarna kreeg Atlanta enkele goede kansen maar Piet Voet, schoot eenmaal op de paal en kwam vervolgens Sjaak Groe- newegen van Brammetje Dump tegen. In de 18e minuut kon Hans Bergs na goed aangeven van Henk van Oosterhout 2-0 scoren. Wim Dekker soleerde in de 20e ...inuut door de At lanta verdediging en scoorde 3-0. Atlanta kreeg toen nog enkele kansen maar weer stonden de paal of Sjaak Groenewegen in de weg. In de 31e minuut kon Atlanta tegenscoren via Frans Over- gauw, Jhonny But maakte kort daarop 4-1. Dingeman Meul- meester onderschepte in de 34e minuut een voorzet van Pa trick de Wit, maar zag de bal via zijn eigen handen in het eigen doel belanden; 4-2. In de 38e minuut gaf Wim Dekker een goede pas op Jhonny But wat 5-2 betekende. Gerard Kortehof n nog 5-3 aantekenen maar toen was de wedstrijd op het einde. Draadkrabbers - Roovers Sport 1-3 (Nassaulaan Middelburg). Een leuke aantrekkelijke wedstrijd tussen twee aanvallende ploegen. Roovers Sport was iets meer aanvallend wat in de 6e minuut een doelpunt opleverde door Houmes. Roovers Sport liep verder uit door een doelpunt van Harry Buozijns. In de tweede helft een sterker Draadkrabbers maar doelman Ter- wiel van Roovers Sport was in vorm. Draadkrabbers kFeeg in de 30e minuut toch een doelpunt, daarbij geholpen door Houmes die de bal in eigen doel trapte. Het sterk aanvallende Draadkrabbers kreeg de genadeklap toen Jhonny Bolk van Roovers Sport uitbrak. Hij passende de keeper en scoorde 3-1. Daarmee is Draadkrabbers de enige ploeg in de regioklas die na vijf wedstrijden nog steeds punt loos is. Daar veel spelers en toeschouwers de spelregels nog niet he lemaal kennen zullen we elke week een spelregel uit het spel regelboekje dicteren. Te beginnen met de veel besproken sli ding in het zaalvoetbal. Onder een strafbare sliding wordt verstaan het met de voet(en) over de speelvloer glijdend de bal voor de voeten van een tegenstander wegspelen of trachten weg te spelen. Men lette er wel op, dat een sliding niet strafbaar is, indien er geen tegenstander in de nabijheid van de betrokken speler is. Bij een strafbare sliding zit aan de vrije schop c.q. strafschop automatisch een tijdstraf vast. Woensdag 8 oktober wordt er geen competitie gespeeld omdat er dan selectie wedstrijden in de Baskensburg Sporthal zijn selectiewedstrijden van de laatste 32 spelers voor het Zeeuws zaalvoetbal team. Op vrijdag 10 oktober in de Voorborch te Middelburg worden er twee belangrijke wedstrijden gespeeld. Namelijk de Topper Hooizolder-Sport Stijl Sinke de nummers een en twee van de ranglijst op dit moment aanvang 20 J0 uur. Daarna Maartense Tapijt - Brammetje Dump 21.10 uur. VLISSINGEN - Galerie Markies aan de Nieuwendijk in Vlissingen exposeert vanaf zondag 12 oktober etsen, houtsculpturen, tekeningen en aq.uarellen van de Rotter damse kunstenaar Dies de Jonge. De werken van de in Brouwershaven geboren kunstenaar van 1977 tot 1980 zullen in Vlissingen blijven hangen tot en met 16 november. nier hoopt de kunstenaar mensen int alle windstreken te betrekken bij het kun stevenement in Vlissingen. Dies de Jonge werd in 1948 in Brou wershaven geboren. Na zijn kunstzinni ge opleiding aan de academie voor beeldende kunsten in Rotterdam expo seerde de 32-jarige kunstenaar in vele galeries in binnen en buitenland. MIDDELBURG - Bruin worden in tien dagen zonder een dure zonvakantie. Dat is sinds vorige week zaterdag mogelijk in Middelburg. Aan de Korte Geere 15, in het pand waarin voorheen De Pantalon was gevestigd, is Zeeland Zon geopend met een spe ciaalzaak in zonnebanken. In een viertal cabines zijn evenzovele zonnebanken ge plaatst. Deze hypermoderne installaties scheppen de mogelijkheid om met een kuur van 10 maal zonnebaden binnen veertien dagen bruin te worden. Zo'n kuur kost negentig gulden. Om bruin te blijven is een nabehandeling van eenmaal in de veertien dagen voldoende, vertelt de heer C. B. M. van Dijk die samen met zijn echtgenote Zeeland Zon exploiteert. Hoewel verhuur de hoofdmoot vormt, worden er ook zonnebanken verkocht. Het pand- dat in enkele maanden tot een sfeervol kuuroord is omgetoverd waarbij privacy en veiligheid voorop staan heeft twee etaées. Beneden is de showroom ingericht met een aantal banken van hei Duitse merk International. Ook is hier een hoekje met cadeau artikelen. zoals houten saunapol ten ook zeergeschikt voor bloembakken, badschuim en zeep ingericht en ook voor badslippers kan men er terecht. De zonnebanken voor verhuur zijn op de bovenverdieping opgesteld. Hoewel de adver tentie adviseert om eerst de arts te raadplegen alvorens aan een zonnekuur te beginnen, geldt dit eigenlijk alleen maar voormensen met een huidafwijking, zo verzekert de heer Van Dijk. De bezoekers tijdens de openingsreceptie, vrijdagavond in het nieuwe pand, kreéen allen een reductie van 30 procent aangeboden bij de eerste kuur. ARNEMUIDEN - Een pompoen van ruim 30 kilo was goed voor de eerste prijs van de zaaiwedstrijd die Groenmarkt Zeeland te Arnemuiden had uitgeschreven voor de jeugd. Vorige week zaterdag werden in het tuineentrun de prijzen uitgereikt. De eerste prijs was voor de 14-jarige Rudi Reinhoudt uit Middelburg. Hij leverde bij de wed strijdleiding een pompoen in met een gewicht van 30,2 kg. De 4-jarige Robert Gijzel uit Kapelle - bij kreeg de kweekadviezen van zijn grootvader - werd met een pompoen van 27,9 kg een goede tweede. Marcel Reinhoudt, een 9-jarige broertje van de eerste prijswinnaar, kweekte een exemplaar van 24,5 kg, goed voorde derde prijs. De prijzen werden uitgereikt door burgemeester J. de Jonge van Arnemuiden. Hij bad behalve een beker voor de drie winnaars die door de Nederlandse Vereniging van Tuincentra NVT beschikbaar werd gesteld, ook voor ieder nog een prijs van het tuincentrum te Arnemuiden. Rudi Reinhoudt kreeg een splinternieuwe fiets en voor de twee anderen waren twee spellen beschikbaar. Dc zaaiwedstrijd voor de jeugd was uitgeschreven door de NVT. In zeventig tuin centra waren per centrum duizend zakjes zaad uitgereikt, leder tuincentrum had drie winnaars. Landelijk gezien komt de winnaar van Groenmarkt Zeeland op de 19e plaats. De grootste pompoen die werd ingeleverd woog maar liefst 54,9 kg. Namens de Groenmarkt wenste bedrijfsleider J.W.P. Maréc de winnaars geluk met het behaalde resultaat. In Arnemuiden waren 155 pompoenen voor de wedstrijd ingeleverd. Foto-Het winnende drietal tussen de inzendingen. MIDDELBURG - Tol en met 14 oktober exposeert de 29-jarige beeldende kunstenaar Bob Pingen uil Hulst in het atelier van llarrie van der Vliet (Breestraal 73) in Middelburg. Pingen noemt de tentoonstelling, "Werk in uitvoering". "Mijn werk is evoquatief', zegt de Zeeuws-Vlaming. "Daarmee bedoel ik, dat het werk een bepaalde sfeer dient op te roepen, bij de mensen die ernaar ko men kijken. Dc kunstenaar voelt zich erg verbonden met de Franse dichter Arthur Rimbaud. Net als de Fransman doelt zijn werk op een materiële ingreep in de natuur, maar vermijdt verder iedere vorm van specta- kel. Illustratief voor zijn verbondenheid met de Franse dichter en denktrant is het versje dat De Pingen op de uitnodi gingskaart zette: "O.asgrauw gelaat. ruigbaren schild, armen van kristal", een fragment uit een gedicht van Rim baud. Naast de opening van de expositie wordt het boekje "Dies de Jonge Etsen - houtsculpturen" gepresenteerd. Beide gebeurtenissen worden voorafgegaan door het oplaten van 100 ballonnen met zakjes houtafval, afkomstig van de kunstwerken van de Rotterdammer. Een begeleidende tekst geeft uitleg over de herkomst van het houtafval. Via een antwoordkaart wordt de vinder verzocht te reageren op de vondst. Op deze ma- VLISSINGEN - Zaterdag 4 oktober werd door de M.S.V. De Uitlaat de 9e en laatste clubwedstrijd van het seizoen 1980 gehouden. Hoewel er al enige clubkampioenen bekend waren n.l. in de klasse 80 cc mini Johan Wesenbeek, in de klasse 50 cc origineel Leo Stroo, in de klasse 125 cc origineel Ronnie Stroo, in de klasse 250 cc origineel Floor van Dommelen moest deze laatste wedstrijd de kampioenen in de klasse 50 cc mini, 50 cc standaard en 500 cc origineel opleveren. De strijd in de klasse 50 cc mini was al heel spannend en werd pas in de laatste manche beslist in het voordeel van Erwin Berendsen. In de klasse 50 cc standaard werd door het behalen van 2 manche overwinningen Jonnie Verhage kampioen. Hetzelfde presteerde Jan van Maldegem in de klasse 500 cc origineel. ""i,este 'MotlQe iiiii'rnji uon°: mm* De tentoonstellingsruimte is iedere dag van 14.00 tot 18.00 uur geopend. De uitslagen luiden alsvolgt: Klasse 50 cc mini I manche No. I Erwin Berendsen, no. 2 Jacky Evcrsdijk, no. 3 Henk Woulcrse, no. 4 Richard Nowak. no. 5 Nicky Helleman. 2c manche. No. I Erwin Bcrcndscn, no. 2 Jacky Evcrsdijk. no. 3 Henk Woulcrse. no. 4 Peter Pijnen, no. 5 Richard Nowak 3c manche No. I Erwin Bcrcndscn. no. 2 Jacky Evcrsdijk, no. 3 Henk Woulcrse. no. 4 Peter Pijnen, no. 5 Nicky Helleman 'Klasse BUcc mini. Ie manche. No. I Jacky de Pacpe, no. 2. Johan Wesenbeek. no. 3 Jonnie de Hollander, no. 4 And ré v.d. Graaf, no. 5 Richard van Sabben. 2c manche. Jacky dc Pacpe, no. 2 André v.d. Graaf, no. J Jonnie dc Hollander, no. 4 Richard van Sabben, no. 5 Dim Brockacrl Klasse 50cc slandaard. Ie manche. No. I Jonnie Verhage. no. 2 Eddie Davidse, no. 3 Johan Hoendervanger, no 4 Eric Heeren. no. 5 Peler Boone. 2c manche No. I. Jonnie Verhage. no. 2 Eric Heeren, no. 3 Johan llocndcrvangcr. no 4 Jan de Nooijcr, no. 5 Peler Boone. Klasse 50cc origineel. Ie manche. No. I Leo Stroo, no. 2 Ronnie Leijnsc. no. 3 Hans Poppe. no. 4 Ronald v.d. Eedcn. no. 5 Conno Blessing. 2e manche. No. 1. Leo Stroo. no. 2 Ronnie Lcijnse, no. 3 Ronald v.d. Eedcn. no. 4. Conno Blowing, no. 5 Hans Poppe Klasse I25cc origineel. Finale verreden na 2 series en een herkansing. No. I. Ronnie Stroo, no. 2 Peter Lampio, no 3 Marcus van Kempen, no, 4 John Brcen, no. 5. Bennie Poppe. Klasse 250cc origineel. Ie manche. No. I Ko Koppejan. no. 2 Roci van dc Pol, no. 3 Sjaak Meulmeester. no. 4 Mans van dc Sande, no. 5 Piet de Visser. 2e manche No. I Roel van dc Pol! no. 2 Piet de Visser, no. 3 Jaap Verton, no. 4 Hans van dc Sande, no. 5 Rob van dc Sande. Klasse 500cc origineel. Ic mancne. No. I Jan van Maldegem, no. 2 Dick dc Kunder, no. 3 Floor van Dommelen, no. 4 Wim v.d. Berg. no. 5 Peter dc Kunder. 2e manche No. I Jan van Maldegem. no, 2 Dick dc Kunder. no 3 Floor van Dommelen, no. 4 Peter dc Kunder. no. 5 Jaap van Tatcnhovc. OP de foto de clubkampioenen. Van links naar rechts Leo Stroo (50cc origineel), Floor van Dommelen (250cc). Ronnie Stroo (I25cc), Johan Wesenbeek (80cc mini), Erwin Bc rcndscn (50cc mini), Jonnie Verhage (50cc standaard) en Jan van Maldegem (500cc).

de Faam | 1980 | | pagina 7