Optiek-Gilde iti Wat u bij Groeneveld vinden zult: Computerogentest Laat nu uw ogen gratis testen! Wat is eigenlijk het Optiek-Gilde? 200 Fraaie thermometers gratis! U herkent de Gilde-Opticiens aan dit embleem met groene rand Lange Delft 24, Middelburg Tel.: 01180 - 12083 Er is weer een Groeneveld-winkel aan de keten van reeds 15 optiekzaken toegevoegd; in het pand van de vroegere optiekzaak Dollond. De service en garantie aan vroegere Dollond-klanten wordt door Groeneveld geheel overgenomen. Echter nu volgens de normen van het Optiek-Gilde waar alle Groeneveldzaken lid van zijn. Een optimaal assortiment van kwaliteitsbrillen - alles zeer overzichtelijk gerangschikt. Van modieuze creaties van internationale ontwerpers tot klassieke modellen of eenvoudige monturen. Ervaren opticiens en contactlensspecialisten die vóór alles deskundig adviseren en u helpen bij de vaak zo moeilijke keuze. Naast deskundige medewerkers wordt bij Groeneveld ook geavanceerde apparatuur voor deskundige oogmeting gebruikt. Met Groenevelds moderne oogmeetcomputer is dat zo gebeurd. U hoeft alleen maar even naar een dia te kijken en u weet hoe het er met uw ogen voor staat. Of uw huidige bril nog wel op sterkte is. Doen! 't Gaat immers om uw ogen! Van dit Gilde kunnen uitsluitend opticiens lid worden, die aan uiterst strenge eisen omtrent vakmanschap, apparatuur en persoonlijke service voldoen. Tevens dient de Gilde-opticien een uitgebreid up-to-date assortiment te hebben, bij iedereen die dat wil een gratis ogentest te doen en een jaar garantie te geven. Deze garantie geeft de koper recht op service bij alle Gilde-opticiens in Nederland. U kunt dus bij hen, ook elders in het land, terecht voor het bijstellen van uw bril, reparatie, schoonmaken e.d.y Ter gelegenheid van de feestelijke opening ontvangen de eerste 200 bezoekers een handige binnen- en buitenthermometer gratis. Komt u ook langs? U bent volkomen vrij om op uw gemak rond te kijken, om uw ogen te laten testen of om u te laten adviseren over uw bril. Natuurlijk zoeken wij ook graag een nieuw montuur met u uit. lid van het Middelburg heeft mi ook ook een Groeneveld opticien. Groeneveld Opticiens, Lange Delft 24, Middelburg Houdt Groeneveld voor ogen

de Faam | 1980 | | pagina 12