HEN DAGEN LANG FEEST IN MIDDELBURGSE SUPERWINKEL HULP j yof NU 20% Nieuws voor alle foto-en film amateurs! FOTOKINA HET FIIMSE WINKELTJE MASSIEF GRENEN WANDKAST Het meest perfekte bed al gezien? busreis naar de Trefcenter viert zesde verjaardag TAPIJTCENTRUM ZEELAND B.V. GOES - MIDDELBURG %^oor AD VER TEREN AD VER TEREN VOLKSDANSEN De Vlissinger - De Faam Woensdag 27 augustus 1980 MIDDELBURG-Het Trefcenter te Middelburg is jarig. Het zelfbedieningswarenhuis aan het Groenewoud wordt zes jaar en dit heugelijke feit wordt uitbundig gevierd. Niet alleen in 'huiselijke' kring (voor - het personeel is er een feestavond) maar ook naar 'buiten' zijn er talrijke feestelijke aanbiedingen en attracties. Het publiek krijgt ruimschoots gelegenheid om de verjaardag van het Trefcenter mee te vieren. Tien dagen lang. De festivi teiten beginnen woensdag 27 augustus en duren tot en met zaterdag 6 september. Allereerst zijn er tijdens de feestperiode 'extra' lage prijzen. Tegen de gewoonte van het Trefcenter in, is een aantal artikelen extra laag geprijsd. Normaal worden de artikelen in het Trefcenter al tegen 'bo dem' -prijzen aangeboden. Maar voor het verjaardagsfeest past de jarige nog eens voor een aantal artikelen een buitengewone prijsverlaging toe. Schaken Uitbreiding Korendijk 34 (bij Boone Bouwmaterialen) Middelburg tel. 01180-23632 met vestigingen in Goes Wijngaardstraat 5 tel. 01100-13525 en Kruiningen Burgm. Elenbaasstr. 29 tel. 01130-2626 Als U tapijt zoekt dan is dat uw juiste adres want wij leveren alle tapijten met 5 jaar garantie en gratis leggen (behalve trappen) en daar rekenen wij ook niet veel voor. Komt u eens een kijkje nemen in onze tapijtkelder waar u vindt een zuiver wollen tapijt van de Parade nu voor de betaalbare prijs van 219,- Velours tapijten van de Poortere onverwoestbaar sterk en mooi zowel in nylon als wol en voor be taalbare prijzen. Een uit zuiver wol velours nu voor 198, De. Deense tapijten in vele kleuren en dessins nu voor 119,— per mtr. Een pracht van'een Axminster tapijt nog een rol voorradig nu voor 179,per mtr. Een geweven nylontapijt dat is iets aparts nu voor 129,— per mtr. De derby tapijten in verschillende kleuren nu voor 69,— per mtr. Slaapkamertapijt ook in de blauwe kleur zeer ge wild in de velours nu voor 98,- De meeneem tapijten in twee kleuren voor de meeneem-prijs van 39,per mtr. Zo kunnen wij doorgaan maar loopt u gerust even binnen in onze tapijtkelder want daar vindt u ta pijten vanaf 39,— tot en met 539,— per mtr. Vinyls te kust en te keur bij ons kunt u het luxe vinyl uitzoeken van 82,50 nu voor de mee- neemprijs van 45,Per mtr. Maar ook hebben wij nog enkele rollen van 29,95 per mtr. Zoekt u tapijt voor uw vliering het natuurtapijt op 183 cm breed nu voor de prijs van 12,95 per mtr. Zoekt u tegels die hebben wij voor u van de Heuga dus de echte Heuga tegels in alle soorten van nylon ttot wol zelfs de echte Berber tegels zijn bij ons voorradig en altijd met 10% meeneem korting. Op de begane vloer vindt u onze afd. pine shop met de echte massief grenen meubelen uit Finland. Deze week een speciale aanbieding in eethoeken van/ 1595,— nu kompleet voor 995,- met tafel en tussenblad. Een klaptafel met vier stoelen nu voor de komplete prijs van 1295,— voor 795,— Keukenkastjes ongelakt dus u kunt de kleur op zetten die u zelf wilt. Matrassen te kust en te keur de Drakacel matras sen maar ook de binnenvering in alle maten ver krijgbaar... Maar ook de goedkope matrassen vindt u bij ons in de maat 80 x 190 nu 11 9, 90x190 nu 139,— 90 x 200 nu 149,— Op de tweede verdieping daar vindt u onze afd. Meeneem-meubelen. Enkele voorbeelden kunnen wij u wel noemen, een massief grenen wandkast 2.64 mtr. breed nu voor de onvoorstelbare prijs van 2190, Een meeneem-bankstel in een l -2-3-zits uitvoering met losse kussens nu voor 1190,— kompleet. Buro's in vele uitvoeringen verkrijgbaar vanaf 98,— meeneemprijs. Linnenkasten in een 1-, 2- en 3-deurs maar ook met schuifdeuren en opzetkasten voor betaalbare prijzen. Een kajuitbed nu kompleet met bodem 198, Een komplefe tienerkamer die koopt u bij ons kompleet voor 379, Maar ook losse ledikanten in het blank in de maat 90x200 vanaf 198,— met bodem. Mensen neem een kloek besluit en brengt u ook eens een bezoek aan het Tapijtcentrum Zeeland waar u van harte welkom bent op de Korendijk in Middelburg. P.S. Karpetten met 10% meeneem-korting ADVERNEMEN ADVERTELLEN ADVERDRAAID ADVERZIEN ADVERGETEN ADVERB0UWEN ADVERK0PEN ADVERTENTIE de)/ussinger Volksdansgroep V/issingen Langeviele 69 - Middelburg tel. 01180-29523 Aanbieding van de maand MEENEEM- KORTING. bij pot in axel leverbaar in elke gewenste maat in elk gewenst ledikant. FOTO BACK organiseert een En die prijsverlaging is niet alleen voor het supermarktgedeelte. Ook in,de mo devakken en bij de hardware-produkten gelden er speciale aanbiedingen Een speciale fcestfolder hierover zal huis-aan-huis worden verspreid. Ter gelegenheid van de zesde verjaardag zijn er verschillende activiteiten voor jong en oud. Voor de jeugd ligt er bij het Trefcenter tien dagen lang een spring- matras: een enorm luchtkussen van 15 bij 7 meter, waarop men naar hartelust kan spelen, en springen. Voorts is er voor de jeugd een vrije te kenwedstrijd met als onderwerp - hoe kan het ook anders 'het Trefcenter'. De wedstrijd is ingedeeld in twee leeftijds groepen De deelnemertjes van 5-8 jaar en de leeftijdsgroep van 8-12 jaar wor den apart beoordeeld. Voor de winnaars zijn fraaie prijzen beschikbaar. Woens dagmiddag 17 september worden in het Trefcenter de prijzen uitgereikt aan de winnaars, die hiervan tijdig bericht krij gen. Iedere deelnemer die tijdens de prijsui treiking aanwezig is, krijgt als troostprijs een ijsje aangeboden. De deelnemers- formulieren zijn bij de klantenservice verkrijgbaar. Voor de volwassenen heeft Trefcenter iets unieks. Er zijn vijf nieuwe schaak computers aangeschaft waartegen ge schaakt kan worden. Deze activiteit is een samenwerkingsverband tussen het Trefcenter en de Middelburgse schaak vereniging. Dit schaakgebeuren vindt bij de ingang van het winkelbedrijf plaats. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar een tent. Ook is er een informatiestand van de Middelburgse schaakvereniging geplaatst. Degenen die van de schaak computer winnen krijgen een computer gestuurd geheugenspel. Deze schaakwedstrijden worden donder dag, ook tijdens de koopavond, vrijdag en zaterdag, 28, 29 en 30 augustus, gehou den. Zaterdag 30 augustus krijgt een extra feestelijk tintje, De gehele dag zal de swing company een dixielandorkest uit Tholen op het feestterrein zowel binnen als buiten, voor een muzikale opluiste ring zorgen. Tijdens de feestweek is het Trefcenter met fiëstabollen en kleurrijke borden in een verjaardagssfeer gebracht. In de loop der jaren heeft het Trefcenter een steeds grotere trekkracht op de regio gekregen. Steeds meer mensen trekken er een halve dag voor uit om hun inkopen in het Trefcenter te doen. Door dit koopgedrag krijgt ook het res taurant van het Trefcenter meer toeloop. Het komt nu al regelmatig voor dat er bezoekers teruggestuurd moeten worden omdat er in het restaurant geen plaats meer is. Om die reden wordt er hard ge werkt aan de plannen om het restaurant uit te breiden. Als het aan bedrijfsleider Van Duin ligt wordt er zo snel mogelijk met de uitbrei ding begonnen. De plannen zijn klaar voor een verdub beling van het restaurantgedeelte en ook de keuken zal dan gelijktijdig gemoder niseerd en vergroot worden. Het wachten is nu alleen nog op de benodigde vergun ningen. Doordat de mensen vaak voor langere tijd, een morgen of middag, naar het Trefcenter komen, wordt ook vaak nog een bezoek gebracht aan de binnenstad- Een recentelijk onderzoek heeft uitge wezen dat ongeveer zestig procent doortrekt naar de binnenstad zodat de winkels daar - voor het merendeel spe ciaalzaken - ook hun graantje meepik- Foto: de ruimte die straks wordt benut voor de uitbreiding van het restaurant. Foto: een overzicht van dë verschillende afdelingen. ken van de trekkracht van het Trefcen ter, zo verzekert de heer Van Duin. Het Trefcenter in Middelburg heeft ruim 450 personeelsleden in dienst. Een deel hiervan is part-timer. Voorts werken er in de zomerperiode zo'n tweehonderd va kantiehulpen. "Wanneer straks de uit breiding wordt gerealiseerd zal dit ook weer meer personeel vragen, zodat er ook een bijdrage wordt geleverd aan de werkgelegenheid' Van Duin. vertelt bedrijfsleider Het Trefcenter is vooral bekend om zijn grote supermarkt maar ook de andere afdelingen zijn bijzonder ruim gesor teerd. Eigenlijk beslaat het supermarkt gedeelte maar een derde van de gehele verkoopruimte van meer dan 3500 vier kante meter. Ook voor kleding, televisie, hi-fi, schoe nen, 'witgoed', parfumerie, potterie, boeken en schrijfbenodigdheden kan men in het Trefcenter terecht. Hoewel er in het Trefcenter zo'n 40.000 artikelen zijn ondergebracht noemt de heer Van Duin het pakket toch nog oppervlakkig. Zijn warenhuis is geen speciaalzaak. Voor de speciale zaken moet men in de binnenstad zijn; de Middelburgse mid denstand kan zodoende toch profiteren van de trekkracht die het Trefcenter op de regio uitoefent... (door Max Tailleur) Ik zat een paar weken geleden in een vliegtuig, waar ik naast een dame kwam te zitten, die mij na eerst 10 minuten vanuit haar ooghoeken had gadegesla gen, plotseling de stoute schoenen aan trok, haar hoofd naar mij toewende en in mijn oor fluisterde: "U bent toch Max Tailleur". Nadat ik lachend had beaamd dat haar raden de eerste prijs had ge wonnen, vervolgde ze met: "U bent toch zo'n belangrijk persoon". Onwillekeurig schudde ik mijn hoofd omdat ik deze uitdrukking al zo vele malen had gehoord en vroeg aan al die mensen en ook aan deze dame: "Leg me eens uit, wat is belangrijk". Weet u geachte lezer of lezeres, dat toen ik nog avond na avond in theaters optrad en het publiek applaudiseerde, ik altijd naar de man keek, die tussen de coulis- .sen aan het gordijnkoord trok. Want HIJ was die avond de belang rijkste man, en niet ik, want als hij niet het gordijn op en neer zou trekken, zou ik geen succes kunnen hebben. Hetzelf de is, wanneer ik word toegesproken door burgemeesters, wethouders of dankbare rheumapatienten als ze van Bad Gastein komen, dan voel ik me echt niet zo belangrijk. Is het zo geweldig om op dit aards bes taan elkaar te helpen, is het abnormaal een medemens die pijn heeft, te probe ren hem van zijn pijn te verlossen, ik vind het een plicht, zeker mijn plicht, omdat ik als rheumapatient weet, wat een andere rheumapatient voelt. Maar ik hoop dat U van één ding doordrongen bent, ik kan het niet alleen voor elkaar boksen, ik heb hulp nodig en deze hulp heb ik gevonden in uw gemeente bij Mevrouw M. Blomsma Sandenburg 45, tel: 01184-63558, deze heeft zich bereid verklaard om in uw gemeente een depot te worden van de Max Tailleur Stich ting. Wat dat inhoudt?????? U kunt daar al uw oude gedragen kleding kwijt. De gelden die wij door deze kleding krijgen gaan niet naar een derde wereld, doch de gelden gaan naar een rheumapatient uit uw gemeente. Deze gaat dan door uw hulp gratis 3 weken naar Bad Gastein voor een kuur. Op dinsdag 9 september om 20.00 uur starten we weer een beginnerscursus in onze zaal in de Breehof, Bree- straat 10 te Vlissingen. Kom eens kijken, luisteren en... meedoen. Vanaf 25 augustus starten de volgende groepen weer. Gevorderden: maandag-en/of woensdagavond 20.00 - 22.00 uur. Tieners: woensdagavond 19.00 - 20.00 uur. Kindergroep Paauwenburg: vrijdagavond. Inl.Marijke v.d. Velde 01184- 60634 Kindergroep Souburg: maandagmiddag Inl.: Amy v. Kessel 01184-63229 SUOMI SHOP GRENEN UIT SCANDINAVIË Lattoflex maakt het meest perfekte bed, waarop u niet alleen geestelijk maar ook lichamelijk volmaakt tot rust komt. De vering bestaande uit 22 buigzame latten, met in stelbare veerkracht,zorgt er voor dat uw lichaam inde juiste stand ligt: uw wervelkolom in een rechte lijn. De welving van uw lichaam op elk punt en in elke holte opti maal gesteund. Het hoofdeinde van een Lattoflex bed is in hoogte verstelbaar, met behoud van een korrekte lighou- ding. In relaxstand brengt een Lattoflex bed de voeten op harthoogte, hetgeen de bloedcirculatie bevordert. U hoeft geen rugklachten te hebben om beter te slapen op een Lattoflex bed. Het helpt rugklachten voorkómen. Het volmaak te slapen voor intensief levende mensen, die dat nog lang willen volhouden. Het Lattoflex bedsysteem is inpasbaar in elke be staande slaapkamer, in elke stijl. Wij laten u graag zien hoe goed èn hoe mooi Lattoflex bedden zijn. pot openingstijden: maandag 13.00 tot( 18.00; dinsdag tot vrijdag 9.00 tot 18.00 uur; zater dag 9.30 tot 18.00 uur; vrijdagavond koopavond van 18.00 tot 21.00 uur. Om de 2 jaar is er een grote beurs op foto film en video gebied. Alle importeurs uit de gehele wereld meer dan 1000- komen dan naar Keulen met hun nieuwste apparatuur en materialen. Om U nu goed op de hoogte te brengen van deze laatste ont wikkelingen organiseert FOTO BACK in samenwerking met reisbureau Van Fraassen een busreis naar deze wereldberoem de beurs. Voor alle inlichtingen kunt U terecht bij onderstaan de adressen: Foto 8ack St. Jacobsstraat 27 - Tel. 70000 Vlissingen Reisbureau Van Fraassen Paul Krugerstraat 21 - Tel.17710 Vlissingen Foto Back Korte Geere 17 Tel. 37772 - Middelburg Reisbureau Van Fraassen londensekaai 19 - Tel. 27758 Middelburg Foto Back Lange Kerkstraat 31 Tel. 27324 - Goes Reisbureau Van Fraassen VoorsladJfl - Tel. 20220 - Goes 1

de Faam | 1980 | | pagina 8