Zomervakantie aktiviteiten op 6 plaatsen in Middelburg Echtpaar Boogaard-Lagace viert 60-jarige bruiloft Het echtpaar heeft 5 kinderen, 8 klein- SPEELWEEK 1980"ZIGEUNERCIRCUS" ZAKENRUBRIEK MET FOTO BACK NAAR FOTOKINA ECHTPAAR MEULMEESTER-DINGEMANSE TE ARNEMUIDEN 60 JAAR GETROUWD (van 18 t/m 22 augustus 1980) Rabobank S S.K.W. op zomerkamp Half-time beroepskracht voor klubhuis "Marnix" FILMFESTIVAL TE OOST-SOUBURG Nog enkele dagen "Rekreade" Groeiend aantal deelnemers bij S.K.W. Vakantiefestijn klubhuis "Marnix". 32 Inboedelverzekeringen meer dekking - minder dekking wie helpt mij kiezen? Dat doet de Rabobank Show historische klederdrachten voor tweede maal in Veere. GRAMM STRIPS VLISSINGEN KRIJGT RIJDENDE STRIPWINKEL VLISSINGEN ROND 1900 IN BACHTEN REEDE PRESTATIELOOP VAN DUYVENVOORDE KRINGWANDEL TOCHT IN VLISSINGEN JAZZFESTIVAL IN WIJCHEN KOFFIEBAR GESLOTEN Reactie van lezers Woensdag 13 augustus 1980 De Vlissinger - De Faam [MIDDELBURG De sekties kullureel werk "de Hayman". Nieuw Middelburg St. Laurens en "de Oude Bakkerij" van de Stichting Sociaal Kullureel Werk Middelburg organiseren van maandag 18 tot en met vrijdag 22 augustus in een 6-tal wijken en dorpen van de gemeente Middelburg zomcrvakantic-aktiviteiten voor de Middelburgse jeugd. De aktiviteiten beslaan uit een 5-tal programma's, die op een morgen of middag in de verschillende wijken plaatsvinden. Deze programma's zijn: 1. 2. een filmochtend of filmmiddag voor kinderen vanaf 5 jaar. een sport- en spelmorgen of middag voor kinderen van 6 tot 12 jaar. VLISSINGEN- Dezer dagen organi seert de Stichting Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen (S.K.W.) zomerkam pen voor de Vlissingsc jeugd in en ron dom het vakantiecentrum "De Leeuwe rik" te Galder. gemeente Nieuw-Gin- neken. De organisatie is in handen van vrijwil ligers en beroepskrachten van het kiub- huis"Het Buut" aan de Beatrixlaan. Het eerste kamp is voor de leeftijdsgroep 10 tot en met 12 jaar van dinsdag 5 tot en met maandag 11 augustus. Het tweede kamp voor de leeftijdsgroep 6 lot en met 9 jaar van maandag 11 augustus tot en met vrijdag 15 augustus. In totaal gaan er een kleine honderd kinderen mee. De belangstelling voor de zomerkampen was dit jaar weer bijzonder groot. Vlissingen.- Het bestuur van de Stich ting Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen (S.K.W.) heeft zijn goedkeuring gege ven aan een herschikking van man kracht, ten gevolge waarvan het klub huis "Marnix" de beschikking zal krij gen over een halftime sociaal-kultureel werker. Het is de heer K. M. Catsman, die enige tijd geleden benoemd werd tol sociaal-kultureel werker in het klubhuis "Het Buut". Met ingang van 1 septem ber a.s. zal hij de helft van zijn tijd bes teden in "Marnix" en de andere helft in "het Buut". OOST-SOUBURG - De buurtvereni ging Van Duyvenvoorde te Oost-Sou burg opent vrijdag 1,5 augustus weer de burgsestraat 113. In de vakantieperiode is het gebouw anderhalve maand geslo ten geweest. De opening wordt uitbundig gevierd met een filmfestival waarin totaal drie films vertoond worden. Voor de kinderen tot 8 jaar wordt de tekenfilm 'De avonturen van mr. Icha- bod en mr. Toad' gedraaid, aanvang 14.00 uur. De kinderen van 8 tot 12 jaar komen om 16.00 uur aan de beurt met de film 'Heksen en bezemstelen'. Deze lachfilm duurt ongeveer twee uur. Voor de jeugd vanaf 12 jaar begint om 19.00 uur de indianenfilm 'Apache', met Burt Lancaster in de hoofdrol. Het filmfestival is ook voor niet-leden toe gankelijk. Vanaf maandaq 18 augustus starten de 'normale' aktiviteiten van het nieuwe seizoen. Het programma is: Maandagmorgen - dinsdagmorgen en vrijdagmorgen peuteraktiviteit tot 4 jaar. Woensdagavond- donderdagavond en zaterdagavond voor volwassenen. Vrijdagavond jongerenaktiviteiten van 12-16 jaar. Zondagmiddag buurtkoffiehuis. Zaterdagmiddag o.a. handwerkclub, za terdagmorgen onder andere figuur zaagclub. Aktiviteiten voor volwassenen en extra aktiviteiten voor kinderen worden per week bekent gemaakt in de krant. Woensdagavond voorlichtings- en ges- preksavonden. Donderdagavond creativiteit voor vol wassenen. Zaterdagavond ontspanningsavonden. Voor verdere inlichtingen kunt U de aktivit^itenkommissie bellen: 63256. 4. 5. een pretband-muziekgebeuren m.m.v. Peter Blanker voor kinderen van 6 tot 12 jaar. een voorstelling van de theatergroep "de Swami Singh" met het oosterse sprookje "de Gouden Vogel" voor kinderen vanaf 5 jaar. de verkeersquiz "Kijk goed uit" voor kinderen van 10- 12 jaar. FILM Op een morgen of middag zullen op 6 plaatsen gedurende de genoemde pe riode filmvoorstellingen worden gehou den voor kinderen vanaf 5 jaar. Ver toond zullen worden een aantal kinder films met een totale lengte van ander half uur. Sport-spel: Gedurende VA uur kunnen de kinderen tijdens de sport- en spelaktiviteit bezig zijn meteen 10-tal verschillende sporten en/of spelen. Deze sporten en spelen variëren van foambal (een soort volley bal), hockey, korfbal, tot een skippybal- lenrace en touwtje springen. Pretband-muziekgebeuren: Het ligt in de bedoeling om tijdens deze aktivitcit samen met de kinderen bezig te zijn met muziek. Samen met andere kinderen zullen de bezoekers tijdens, deze aktivitcit een "pretband" vormen, waarna de verschillende pretbands voor elkaar een optreden gaan verzorgen. Deze optredens staan onder leiding van Peter Blanker, die tot slot van het pro gramma zelf een optreden zal verzorgen, samen met zijn begeleider Johan Tol. Van de kinderen, die meedoen aan het pretband- muziekgebeuren. wordt ver wacht dat zij zelf allerlei "instrumenten" in de vorm van potten, pannen, deksels, de fluit van de fluitketel, enz. meene men. Deze hebben ze tijdens dit gebeu ren hard nodig. Kindertheatergroep "Swami Singh" De Amsterdamse kindertheatergroep "Swami Singh" bestaat uit 5 mensen. Zij brengen een oosters sprookje "de Gou den Vogel", dat zich in India afspeelt. Vlissingen. - Het vakantie-festijn "Re kreade", dat vorige week donderdag begon, zal deze week worden afgesloten. Er staan nog verscheidene evenementen op het programma: Woensdag 13 augustus: 19.00 uur: Soos-avond voor meisjes en jongens van 8 t.m. 11 jaar. Toegang een gulden. Donderdag 14 augustus: 14.00 uur: Groot Tour de France-spel voor de leeftijdsgroep 8 t.m. 12 jaar. Toegang een gulden. Vrijdag 15 augustus: 14.00 uur: Vossejacht voor de leeftijds groep 8 t.m. 12 jaar. Toegang een gul den. Vrijdag 15 augustus: 19.00 uur: Soos-avond voor meisjes en jongens van 12 t.m. 15 jaar. Toegang een gulden. De aktiviteiten worden gehou den in en rondom hel Woltershuis, Ho- geweg 103/ 105, Vlissingen. Voor in lichtingen kan men bellen tel. 14660. Vlissingen- In het eerste halfjaar van 1980 bedroeg het aantal deelnemers in de klubhuizen en peuterspeelzalen van de Stichting Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen (S.K.W.) 18.424. In dezelfde periode van 1979 was dit 14. 832. Onder "deelnemers" worden verstaan de kin deren van de klubs, de volwassenen die een kursus volgen en de kinderen, die de peuterspeelzalen bezoeken. Het Woltershuis steeg van 3293 in 1970 tot 4121 in 1980. Het Buut van 3464 tol 3599 en Marnix van 2029 tot 2803. De aantallen hebben uilsluitend betrekking op betalende bezoekers. De peuterspeelzaal De Ukkies steeg van 3080 tot 3093, De Prietpraters daalde van 2966 tot 2752 en de nieuwe peuter speelzaal De Hummeltjes (Papegaaien burg) had in de eerste helft van 1980 al een deelnemersaantal van 2056. Vlissingen. - De Stichting Sociaal-Kul tureel Werk Vlissingen (S.K.W.) houdt in de laatste week van de schoolvakantie (maandag 18 lol en met zaterdag 23 au gustus) een vakantiefestijn in en rondom het klubhuis "Marnix". Noordbeekse- weg 18. West-Souburg. Er is een geva rieerd programma samengesteld voorde jeugd en ook voor ouderen. Fietspuzzeltocht. Op maandag 18 au gustus wordt begonnen met een fiet spuzzeltocht voor jong en oud. voor u. De Rabobank zet u op het goede spoor. Zéér belangrijk daarbij is, dat onze experts alléén bemiddelen en er geen belang bij hebben een "eigen" merk aan te prijzen, 'n Objektief advies dus. Laat voor de zekerheid uw héle ver zekeringspakket eens door ons bekijken. Gratis hoor, dus wat let u VEERE - Voor de tweede maal dit sei zoen wordt in de Grote Kerk te Veere een show gehouden van historische kleder drachten. Zaterdag 16 augustus om 20.00 uur presenteert mevrouw M. de Jager-de Pagter uit Domburg weer een uitgebreide collectie Zeeuwse kleder drachten. In groepjes worden de kostuums, vanaf circa 1800 tot heden, getoond. Een vak kundige uitleg over het ontstaan en de gebruiken wordt hierbij gegeven. Kaarten zijn verkrijgbaar, ook in de voorverkoop, aan de kerk. dagelijks van 10-17 uur. Start om 19.00 uur. Na afloop is er soep en koffie. Levend Ganzebord. op dinsdag 19 au gustus om 19.30 uur is er levend ganze bord. een groot spel voor de kinderen van 7 jaar en ouder. Filniiniddag. Voor alle kinderen is er op woensdag 20 augustus om 14.30 uur een filmmiddag. Supersoos. Op donderdag 21 augustus begint er om 20.00 uur een supersoos voor de jeugd van 12 t.m 16 jaar. Wijkavond met Bingo. Vrijdag 22 au gustus om 20.00 uur is er een avond voor de wijkbewoners met Zeeland-film en Bingo. Kinderkennis. Op zaterdag 23 augustus wordt het vakantie-festijn in "Marnix" afgesloten met een kinderkermis (grab belton. koekhappen, sjoelen, spijker slaan. zaklopen, ballen gooien), welke om 14.00 uur begint. »-> De theatervoorstelling is bestemd voor kinderen vanaf 5 jaar (tot een jaar of 8). Verkeersquiz "Kijk goed uit"De ver keersquiz "Kijk goed uit" wordt geor ganiseerd in samenwerking met de Ve reniging voor Veilig Verkeer Nederland. Deze quiz is gebaseerd op het kinderte- levisieprogramma "Ren je rot", alleen heeft het hier betrekking op allerlei za ken m.b.t. het verkeer. De verkcers- quiz.wordt als enige aktiviteit op 1 cen trale plaats voor alle 10-12-jarigen uit Middelburg gehouden en wel op vrijdag 22 augustus om 14.00 uur in de sport- en rek'reatiehal "de Kruitmolen" aan de Kruitmolcnlaan in de wijk Dauwendae- le. De quiz is bedoeld voor 10 - 12- jarigen. De aanvang van alle aktiviteiten 's mor gens is 10 uur en 's middags 2 uur. De aktiviteiten vinden in de volgende wijken op de daarbij genoemde dagen plaats: Magistraatwijk (Zuid) maandagmorgen 18 aug.: film in Zui derbaken. dinsdagmiddag 19 aug.: sport- en spel Meiveld (bij Kinderboerderij) donderdagmorgen 21 aug.: theater in Zuiderbaken. vrijdagmorgen 22 aug.: pretband-mu ziekgebeuren in Zuiderbaken. Dauwendaele: maandagmiddag, 18 aug.: film in Ont moetingscentrum dinsdagmorgen, 19 aug.: sport- en spel op het Meiveld (Kinderboerderij) woensdagmiddag. 20 aug.: theater in Ontmoetingscentrum, donderdagmiddag, 21 aug.: prctband- muziek trum gebeuren in Onlmoetingscen- 't Zand/Stromenwijk (i.s.m. wijkvereni- ging 't Zand): dinsdagmorgen. 19 aug.: sport- en spel: speelplaats "de Sandenbureh". woensdagmorgen. 20 aug.: film in de "Vergulde Baars". donderdagmorgen, 21 aug.: pretband- muziekgebeuren in de "Vergulde Baars". vrijdagmorgen. 22 aug.: theater in de "Vergulde Baars". Nieuw-Middelburg maandagmorgen, 18 aug.: sport en spel, speelterrein achter wijkgebouw Nassau- laan. dinsdagmiddag. 19 aug.: film. wijkge bouw Nassaulaan. St. Laurens dinsdagmorgen. 19 aug.: film in wijkge bouw van Citterstraat. woensdagmor gen. 20 aug.: sport en spel, speelterrein achter wijkgebouw. vrijdagmiddag, 22 aug.: theater, wijkge bouw. Nw. en St. Joosland: maandagmiddag. 18 aug.: sport en spel. speelterrein bij kleuterschool, woensdagmiddag. 20 aug.: film in Dorpshuis. donderdagmiddag, 21 aug.: theater in Dorpshuis. vrijdagmiddag, 22 aug.: pretband-mu ziekgebeuren in Dorpshuis. Foto: Oosters theater lwami Singh met De Gouden vogel'. VLISSINGEN- Foto Back. met zaken in Vlissingen. Middelburg, en Goes, organi seert voor zijn klanten een reis naar de grote beufs op foto- en filmgebied die om de twee jaar in Keulen wordt gehouden. Op deze Fotokina zijn alle merken uit de gehele wereld, ongeveer duizend, met de nieuwste apparatuur aanwezig. Twee jaar geleden ging Foto Back met het voltallige personeel naar deze Duitse beurs. Veel klanten gaven toen de wens te kennen ook wel voor zo'n bezoek te voelen. Foto Back stelt nu alle foto- en filmliefhebbers in Zeeland in de gelegenheid om op zondag 14 september een bezoek aan de Fotokina te brengen. In samenwer king met Reisbureau Van Eraassen is een aantrekkelijk reisprogramma, inclusief diner op de terugweg, samengesteld. Het ligt in de bedoeling om zondagmorgen om zes uur uit Vlissingen te vertrekken. Via Middelburg en Goes, waar ook kan worden opgestapt, reist men dan naar Keulen waar men om ongeveer 10.30 uur arriveert. Om zeven uur s avonds wordt de terugreis aanvaard. Ook de entreeprijs voor de Fotokina is in het reisbedrag, dal nog geen honderd gulden bedraagt, inbegrepen. Het belooft een interessant bezoek te worden waar niet alleen alle nieuwtjes op foto- en filmgebied worden getoond, maar waar men tevens inzicht krijgt in de nieuwste ontwikkelingen in de naaste toekomst. Tot nu toe hebben al meer dan duizend exposanten uit 31 landen voor deze twee jaarlijkse beurs ingeschreven. Inschrijvingen voor de reis naar Fotokina Keulen kunnen via de zaken van Foto Back en het reisbureau Van I raassen worden geplaatst. VLISSINGEN - Gramm Strip Vlissingen gaat uitbreiden. De speciaalzaak in strip verhalen aan de Paul Krugerstraat 146-148 te Vlissingen krijgt er een rijdende strip winkel bij. In deze bus, die ruim 7 meter lang is, wordt minstens 75 procent van het assortiment dat in de winkel is te krijgen, ruim en overzichtelijk uitgestald. Het ligt in de bedoeling van dc Gramm Strip-exploitant, die zelf met de bus gaat rijden, om op braderies of andere evenementen aanwezig te zijn. Voorts is erheen plan om tijdens de wintermaanden een vaste standplaats in het Zccuws-Vlaamse Sluis aan te vragen. De nieuwe Gramm Strip-bus, die de naam Wammes Waggel krijgt, is voor het eerst te zien op de braderie in Vlissingen. ARNEMUIDEN - Het echtpaar P. Meulmeester/L. Meulmeester-Dinge- manse te Arnemuiden is morgen, don derdag 14 augustus, zestig jaar ge trouwd. Dit heuglijk feit wordt vrijdag 15 augustus in de uitgebreide familie kring gevierd in het Verenigingsgebouw 'De Arne'. Beide echtelieden genieten een goede gezondheid. Het echtpaar woont nog geheel zelfstandig in hun huisje aan de Schoolstraat te Arnemuiden, de plaats waar beiden geboren en getogen zijn. De heer Meulmeester is van zijn 12ejaar tot aan zijn 64-ste visser geweest. Eerst werkte hij bij zijn vader en later begon hij voor zichzelf, hij werd daarbij geas sisteerd door zijn zoons. De kleinzoons van het echtpaar, beiden nu 78 jaar, oe fenen het beroep van visser nog steeds uit. Schipper Meulmeester draagt zijn schipperskleding nog steeds, zijn echt genote is in de Arnemuidse kleder dracht. Het echtpaar heeft 11 kinderen gehad waarvan er nog acht in leven zijn, er zijn 30 kleinkinderen en 26 achterkleinkin deren. Tijdens de receptie, die vrijdagavond wordt gehouden, is burgemeester en mevrouw De Jonge van plan om het 'echtpaar namens het gemeentebestuur de gelukwensen aan te bieden. J kinderen en 10 achterkleinkinderen. Burgemeester Westerhout en zijn echt genote zijn voornemensom hel echtpaar Boogaard vanmiddag in de feestzaal VLISSINGEN- Het echtpaar C. Boogaard-Lagace viert vandaag hun 60-jarige brui- namens het gemeentebestuur geluk te loft temidden van hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, in zaal Bone- wensen, dijke in hun woonplaats Vlissingen. Het echtpaar woont nu ruim een jaar in een benedenwoning in de Calandstraat: voorheen woonden de heer en mevrouw Boogaard driehoog in de Bonedijke- straat maar omdat mevrouw Boogaard niet meer zo goed kan lopen zijn ze vorig jaar verhuisd. De heer Boogaard, nu 80 jaar, is gepen sioneerd van de waterleidingsmaal- schappij waar hij meer dan 40 jaar heeft gewerkt. Het echtpaar heeft ook vele ja ren in de Vlissingse watertoren gewoond waar de heer Boogaard in die tijd de storingsdienst vormde. De oudere Vlis- singers zullen zich misschien de heer Boogaard nog wel herinneren als mete- ropnemer want ook die taak heeft hij in combinatie met het fittersvak vele jaren uitgeoefend. Doordat mevrouw Boogaard wat moei lijk ter been is zorgt de heer Boogaard zoveel mogelijk voor het huishouden. Hij doet de boodschappen en kookt de dagelijkse warme hap. En reken er maar op dat die goed is want ik eet graag lek ker", zo verzekert de nog vitale tachti ger. VLISSINGEN - Maandag 18 augustus begint de happening van het "Zigeunercir cus". thema van de jaarlijks weerkerende "Speelweek", georganiseerd door de Speeltuinvereniging. Lammerenburg en S.K.A. klub- en buurthuis "Open Hof'. De "Speelweek" wordt gehouden van maandag 18 t/m vrijdag 22 augustus voor de kinderen van 4 tot en met 12 Wat de medewerkers betreft belooft hel een succes te worden. Vijfendertig vrij willigers zijn in maandenlang bezig ge weest met de voorbereidingen en staan nu gereed voor de ontvangst van wat hun betreft enkele honderden kinderen, die naar hartelust kunnen spelen: - een zigeuner tentenkamp bouwen (ook zelf spulletjes meenemen.) - stokbroodbakken. handenarbeid: kleien, verven, ver sieringen maken enz. - verkleedhoek en schminken. - spelen in de speeltuin. - wedstrijdspelen, spelletjes - iedere morgen en middag is er een aktiviteit in het thema. Wat de eerste dag betreft zien we vol verwachting uit naar de komst van de zigeuners en circus-artiesten, zullen zij op lijd aanwezig zijn?????? jaar, op het terrein van de Speeltuin aan de Zuidbeekseweg in Vlissingen. Openingstijden: van 9 uur 's morgens tot en met 4 uur 's middags. (Klaarovcrs staan gereed om de kinderen veilig over de Gerbrandystraat te brengen). Wij kunnen nog materialen gebruiken zoals: lakens, dekens, gordijnen, voor de tentenbouw. resten wol. kralen, lapjes. dozen, kuipjes, etc. vuui uc iiandei.„i- beidaktiviteiten en niet te vergeten ver- kleedkleren: zoals, jurken, sjaals, rok ken. blouses, overhemden, broeken, schoenen enz. Deze materialen kunnen afgegeven worden bij de beheerder van de Speeltuin op het terrein. VLISSINGEN.- Van maandag 18 tot en met vrijdag 22 augustus zal de heer J. Schoenmaker een grote collectie oude ansichten en enekele olieverfschilde rijen tentoonstellen in het dienstencen trum Bachten Reede, Vredehoflaan 42. in Vlissingen. De meeste ansichtkaarten zijn ongeveer 70 jaar oud: vandaar "Vlissingen ron dom 1900". -- De Heer Schoenmaker, sinds jaren een verwoed verzamelaar van oude ansich ten, heeft er sinds kort een nieuwe hob by bij: de ansichtkaarten na te schilde ren. Hij zelf zegt over het schilderen; "Hel is natuurlijk echt amajeurwerk Ik heb er nooit een opleiding voor gevolgd, maar ik heb er erg veel plezier in en het gaat steeds beter. Al mijn schilderijen hang ik thuis op. ik denk er niet aan ze te verkopen. Het schilderen is voor mij geen broodwin ning. maar pure liefhebberij". Tot nu toe heeft hij een zestal schilde rijen voltooid, welke naast een vierhon- derdvijltigtal ansichten op deze exposi tie te zien zullen zijn. De heer Schoenmaker vindt het plezie rig om zijn collectie in het dienstencen trum tentoon te stellen, omdat daar veel oudere Vlissingers komen, die zich zeker wel de oude plekjes op de ansichten zullen herinneren. Ook voor jongeren zal het zeker inte ressant zijn om met het oude Vlissingen van rond 1900 kennis te maken. Iedereen is welkom. De zaal is geopend van 13.30 tot 17.00 uur. OOST-SOUBURG - Vrijdag 22 augus tus organiseert Buurtvereniging van Duyvenvoorde in samenwerking met Marathon Vlissingen een prestatieloop te Oost Souburg. Er kunnen twee af standen worden gelopen, één van 3 km. en één van 10 km. De lopen worden weer gehouden op de buitenwegen van Oost-Souburg. De start is om half acht. Inschrijven kan men vanaf half 7 in clubgebouw dc Schuur", Middelburg- sestraat 113, Souburg. Na afloop ont vangt iedere deelnemer een herinnering. Ook zullen er weer enkele bekers wor den uitgereikt. Bij inschrijving kan men als herinnering kiezen uit een vaantje of standaard. Inlichtingen kan men verkrijgen per tel. 62790. VLISSINGEN - De wandelsportvercni- ging 'Willen is Kunnen' te Vlissingen organiseert zaterdag 16 augustus in sa menwerking met de wandelkring West Brabant-Zeeland de jaarlijkse 'kring- wandeltocht' met start en finish in het clubgebouw van WIK in de Willem III- kazerne. Oranjestraat, Vlissingen. Er worden drie afstanden gelopen, 5, 10 of 15 km. De start is tussen 11.00 en 13.30 uur. In afwijking van voorgaande jaren toen er een doortellende medaille werd uit gegeven na het volbrengen van de tocht is er voor dit jaar een 'losse' medaille met de afbeelding v,an het provinciehuis te Middelburg. In Terneuzen en Klundert wordt gelijk tijdig voor deze kringwandeltochl ges tart. Liefhebbers die toch nog een cijfertje voor de doortellende medaille of een bondsmedaillc willen ontvangen kun nen dit tijdig opgeven bij het secreta- riaat. WIJCHEN - Voor de vierde achtereen volgende keer wordt in Wijchen een twee dagen durend jazzfestival gehou den. Vrijdagavond 15 augustus en za terdag 16 augustus kunnen de jazzlief hebbers in Wijchen hun hart ophalen. Voor vrijdagavond zijn de Limehouse Jazzband en dc Aalsburgstompers met zang van Son McGauly uitgenodigd en zaterdag werken mee Down Town Jazz band. South Jazzband en gastoptreden van Jan Morks in de Kasteeltuin en in het centrum treden op Green River Jazzband. Savoy Jazzmen, East Creak Jazzband, Dutch Barrelhouse Jazzband en het looporkest Dirty Dozen. Tijdens het jazzfestival is er levens braderie in Wijchen. VLISSINGEN - In verband met het Kamperland-Muziekfestival dat van donderdag 14 augustus tot en met zon dag 17 augustus 1980 gehouden wordt aan de overs van het Veerse Meer (camping de Schotsman! en waar een non-stop programma is met nachtkof fiebars, films, ochtendwijdingen, een speakers-corner, openluchtconcerten, enz., zal de koffiebar 't Visserskwartier aan de Zeilmarkt 8 te Vlissingen gedu rende deze dagen gesloten zijn. (n.a.v. L.P. Bespreking "Closer", Faam 6 augustus) John, Wat je over de muziek schrijft ben ik met je eens (Ik ben een "Fan" van Joy Division) maar betreffende Ian Curtis maak je het wel erg bont. Je gelooft toch niet dat Curtis zelfmoord pleegde om ons te laten weten dat "hij het allemaal echt meende"? Je schrijft trouwens zelf dat je niet wilt filosoferen over Curtis dood. Jan Boone Veerse Singel 132. Middelburg'. P.S. Ik denk niet dat er iemand is die weet waarom Ian Curtis zelfmoord pleegde.

de Faam | 1980 | | pagina 7