Heeft nu brede paden, 'n meer overzichtelijke opstelling, meer keus, kortom biedt nu neg veel meer winkelplezier. in dat vieren wij,van woensdag 4 t/m zaterdag 7 juni! 40.000 artikelen altijd laag in prijs eigen parkeergarage; 600 gratis parkeerplaatsen; radio, t.v., en kif i reparaties aan huis, binnen 24 uur; uitstekende TC/garantieregelingen; goed geoutilleerde werkplaats voor reparaties; bij ruiling binnen 10 dagen: niet goed, geld terug! Opzij! Maak ruim baan! Hier komt DE HULK aan! Op zaterdag 7 juni moet hij bij Trefcenter zijn. Lol trappen. Kadootjes weggeven. Springen op het ritme van een dixielandorkest. Wat gezellig! Wat een sfeer! Boodschappen doen op de muziek van zo'n echt Dixieland orkest. Mis dat niet. Alleen op zaterdag 7 juni. Luister van woensdag 4 t/m zaterdag 7 juni naar de omroeper. Elk kwartier wordt een artikel bekend gemaakt dat wordt verkocht voor minder dan de helft van de prijs. En iedere twee uureenanderartikel! Wanneer u de man met de koksmuts tegenkomt, heeft u kans op een gratis milkshake. Hij deelt bonnetjes uit waarmee u gratis zo'n heerlijke, frisse Trefcenter milkshake kunt halen. Dankzij de ver bouwing kunnen wij u tal van nieuwe artikelen bieden. Wij hebben voor u: alles wat met hengelsport te maken heeft, tennisartikelen, badkamer artikelen en grammofoon platen. Alles tegen de zo bekende lage prijzen. Van 4 t/m 7 juni geven wij 2.000 skyballs weg (houten slagplank met elastiek met bal eraan, zodat de bal altijd terugkomt) en ook nog 1.000 kinderpetjes. Wat een feest! UITNODIGING! TREKENTER VIERT FEEST. Trefcenter Middelburg is verbouwd. j O

de Faam | 1980 | | pagina 18