Wegens enorm succes Nogmaals een CURSUS PROGRAMMERING!!! Kreukelmarkt 7 - Goes Tel. 01100-13941 Eigen technische dienst. L De opmars van de micro-computer is niet meerte stuiten! In de afgelopen maanden hebben wij een groot aantal micro-computers geïnstalleerd bij bedrijven binnen en buiten Zeeland. Deze gebruikers zijn unaniem zeer enthousiast over zowel de geleverde apparatuur en programmatuur als onze service. De micro-computers zijn voor de meest uiteenlopende werkzaamheden ingezet, als voorbeeld mogen wij noemen: financiële administratie, fakturering, debiteurenbewaking, loonadministratie, planning, voor-en nacalculatie, technisch tekenwerk, ledenadministraties etc. Kom ook eens geheel vrijblijvend langs of maak een afspraak met één van onze adviseurs. Bel. 01 100-13941 of 01 130-2679. APPARATUUR Wij beschikken over vele standaardprogranma's op het gebied van: U leest het goed! IMHA b.v. gaat wegens het succes van de vorige cursus micro-computers wederom een serie cursus avonden organiseren. Over het succes van onze eerste cursus leest u binnenkort meer in de verschillende weekbladen! Op grond van onze ervaringen met de vorige cursus kunnen wij u adviseren snel uw plaats te reserveren want er zijn slechts mogelijkheden voor een beperkt aantal cursisten!!! Onze cursus is niet specifiek voor huidige of aanstaande gebruikers van APPLE II computers maar beoogt een brede voorlichting inzake de programmering en toepassing van micro-computers voor zowel technisch wetenschappelijke als administratieve applicaties. De gehele cursus zal in acht avonden gegeven worden. Tevens is er ruimschoots de gelegenheid om de verworven kennis in de praktijk te brengen op de in ons praktikum aanwezige computers. Leer programmeren, ofLaat uw zoon of dochter kennis maken met het vak van de toekomst! CURSUSGEGEVENS: Plaats: Data: Doel: Cursusduur: Hoofddocent: Gastdocenten: Kosten: Vooropleiding: Inschrijving: DE PRINS VAN ORANJE te Goes (Nieuwstraat 1 4) 9 mei, 1 2 mei, 27 mei, 29 mei, 5 juni, 1 0 juni, 1 2 juni, 1 9 juni (van 1 9.30 tot 22.30 uur) Een uitgebreide introduktie in het programmeren en toepassen van micro-computers Acht avonden inclusief praktikum. Kees van Tongeren, deze docent heeft nationaal en internationaal grote bekendheid gekregen inzake de toepassing van micro-compu ters. Regelmatig verzorgt hij cursussen voor de overheid en het be drijfsleven. Ook schreef hij een aantal cursusboeken!! Kees Den Otter (bekend van de TELEAC cursus microprocessors) en Han van Westen (hardware specialist). De totale kosten bedragen 250,per deelnemer. Een speciale vooropleiding is niet vereist. Stort ƒ250,— op RABO rekening 33.40.1 6.657 te Kruiningen onder vermelding van uw naam, adres en woonplaats. Alle cursusmaterialen worden u dan toegezonden. Er kunnen slechts 40 cursisten ingeschreven worden. Mocht uw inschrijving hierdoor niet meer geaccepteerd kunnen worden dan ontvangt u binnen 9 dagen het volledige bedrag retour. IMHA bv te Goes uw computeradviseurs en leveranciers loonadministratie financiële administratie fakturering voörraad administratie debiteurenbewaking en ouderdomsanalyse urenadministratie voor- en nakalkulatié verwerking tekstverwerking (tand)artsen programmatuur gegevens opberg systemen (i.p.v. kaartenbakken) technisch wetenschappelijke rekenroutines etc. etc. etc. Deze programma's zijn allemaal uitvoerig in de praktijk getest en op vele plaatsen operationeel! Eventuele wijzigingen en/of "maatwerkprogramma's" worden door onze specialisten in korte tijd voor u gemaakt. Voor een gemiddelde administratieve toepassing heeft u onderstaande apparatuur nodig: 1 x APPLE II computer van 48K werkgeheugen 2 x diskettestation 1 x beeldscherm/monitor 1 x afdrukeenheid De totale kosten bedragen dan: 12.770,— exclusief 18% BRW voor de apparatuur, de totale kosten voor de programmatuur zullen zelden meer dan ƒ3.000,bedragen. Voor een totale investering van ongeveer 16.000,— kunt u derhalve uw bedrijf volledig automatiseren!! Op al onze apparatuur en programmatuur geven wij één jaar volledige garantie. Service bij eventuele storingen altijd binnen 24 uur!! Voor de hobbyisten en technische rekenaars hebben wij al computers vanaf: ƒ3.270,

de Faam | 1980 | | pagina 25