Halfjaarlijks overzicht bijstandsnormen rrfrn rh IA AT REGELEN Er zit schot in bouw woningen achter het station M IN TE ZIEN CULTURELE AGENDA VERKEERS- Scholierencross op dag opening "De Kruitmolen Uitkeringen per 1 januari j.l. verhoogd Gezinnen (normbedrag). Echtparen zonder of met kinde ren per week 310,- Per maand 1.343,35. Is het gezin onvolledig dan zijn de bedragen per week 279,- of 1.209,- per maand. Plus: premie Alleenstaanden (normbedrag) Bewoners van bejaardentehuizen en inrichtingen. Algemene bepalingen, eigen inkomen Vergadering commissie Bestuur-Bestuurden De Bijstand en de woonkosten Gemeentelijke Sociale Dienst. Hinderwet Bestemmingsplannen GEMEENTELIJKE M CULTURELE DIENST MIDDELBURG UW MENU TAFELTJE DEKJE" De Algemene Bijstandswet (A.W.B.) geeft geldelijke hulp aan iedere Nederlander die niet voldoende voor zichzelf en zijn gezin kan zorgen. De bijstand dient niet alleen voor de noodza kelijke bestaanskosten die iedereen moet maken, maar ook voor bijzondere uitgaven die niet iedereen heeft maar voor iemand wel noodzakelijk kunnen zijn. Hoeveel bijstand wordt toege kend hangt af van de eigen in komsten. Ook daardoor is de bij stand een duidelijk individuele uitkering, die van persoon tot persoon kan verschillen. Daar naast kan de gemeente iemand op eigen initiatief, of op diens verzoek, wijzen op instellingen die maatschappelijke hulp ge ven. We denken hierbij aan ker kelijke, particuliere en over heidsinstellingen, waaronder de gemeente zelf. De A.B.W. is er dus om iemand in geldelijke en maatschappelijke nood bij te staan. Met ingang van 1 januari j.l. zijn de bijstandsuitkeringen verhoogd. Gewoontegetrouw vindt u hieronder een overzicht. De premie die u betaalt voor een vrijwillige verzekering of be jaardenverzekering bij een zie kenfonds. Maar niet de aanvul lende premie. Plus: vakantiegeld Een vakantie-uitkering voor echtparen zonder of met kinde ren bedraagt 19,21 per week Of 83,25 per maand. Deze uitkering is voor het onvolledig gezin 17,29 per week of 74,93 per maand. Eens per jaar in juni wordt dit bedrag uitbetaald. per per week maand 21 jaar en ouder 217,- 940.30 20 jaar (werkl.) 200,70 869,80 19 jaar (werkl.) 184,45. 799,30 18 jaar (werkl.) 168,15 728,75 16 en 17 jr. ƒ151,90 ƒ658,20 (werkl.) Plus: vakantie-uitkering Een vakantie-uitkering van 13,45 per week of 58,25 per maand voor personen van 21 jaar en ouder. per per Leeftijd week maand 20 jaar (werkl.) 12,44 53,91 19 jaar (werkl.) 11,43 49,54 18 jaar (werkl.) 10,42 45,17 16 en 17 jr. (werkl.) 9,42 ƒ40,80 De uitkering wordt eensper eens per jaar, in juni, uitbetaald. Plus: de premie die u betaalt voor een vrijwillige verzekering of een bejaardenverzekering bij een ziekenfonds. Maar niet de aanvullende premie. Thuis inwonende kinderen (werkloos - normbedrag) per week per maand 16 jaar 47,75 206,85 17 jaar ƒ77,50 ƒ335,85 18 jaar 100,- f 433,25 19 jaar 116,25 f 503,25 20 jaar 132,55 f 574,30 Plus: vakantie-uitkering. Een vakantie-uitkering voor 16 en 17-jarigen van 4,80 per week of 20,81 per maand,. Voor 18- jarigen 6,20 per week of 26,85 per maand. Bij een leeftijd van: per week per maand 19 jarigen 7,20 31,22 20 jarigen 8,21 35,59 De uitkering wordt eens per jaar, in juni uitbetaald. (basisbedrag) De kosten van verzorging of ver pleging. Plus: de premie die u betaalt voor een bejaardenverzekering of een vrijwillige premie bij een zie kenfonds. Maar niet de aanvul lende premie. Plus een bedrag voor persoon lijke uitgaven eens per maand. Voor alleenstaanden is dat 232,75 en voor een echtpaar ƒ401,80. Als u door persoonlijke omstandigheden wenig privé- uitgaven kunt doen, wordt de uitkering lager, maar niet min der dan 87,25 voor alleenstaan den en 159,25 voor een echtpaar. Plus: een vakantie-uitkering, die gelijk is aan de vakantie-uitke ring van de A.Ó.W. Deze uitke ring wordt eenmaal per jaar in mei uitbetaald. Plus: Als de kosten van brood maaltijden niet in de verzor- gingsprijs zijn begrepen, ont vangt een alleenstaande daar voor maximaal 79,80 en een echtpaar maximaal 159,60 per maand. De bijstand wordt ver leend voor zover de eigen in komsten niet voldoende zijn om bovenstaande kosten te betalen. Hebt u als inkomsten naast de A.O.W. echter nog een pensioen, dan mag u daarvan als echtpaar maximaal ƒ44,15 en als alleen staande maximaal 22,10 per maand houden. Bijstand ontvangt u als u geen of te weinig eigen inkomsten hebt. Hebt u helemaal geen inkomsten dan krijgt u de bedragen die hierboven vermeld staan. Hebt u wel wat eigen inkomsten dan vult de bijstand dat bedrag aan tot dezelfde bedragen. Bijver diensten worden niet helemaal afgetrokken. Welke bijverdien sten ziet u hieronder. Bijverdiensten uit arbeid. Van het geld dat u verdient met een bijbaan wordt een derde niet als inkomsten geteld. Met de buitengewone kosten die u moet maken om dat geld te kunnen verdienen, zoals bijvoorbeeld reiskosten, wordt rekening ge houden. Is uw gezin onvolledig, bijvoorbeeld geen vader of moe der, dan wordt de eerste 31,55 van wat u per week verdient niet afgetrokken. Per maand is dat 136,75. Bijverdiensten uit kostgangers. Veertig procent van wat uw kostgangers u betalen, wordt ge zien als bijverdiensten. Die ver diensten worden per kostganger gesteld op minimaal 47,70 per week of 205,20 per maand. Evenals bijzondere bijverdien sten wordt een derde deel, dus minimaal 15,80 per week of 68,40 per maand, niet afgetrok ken. Hebt u drie of meer kost gangers, dan wordt dat be schouwd als een pensionbedrijf en worden die inkomsten volle dig afgetrokken. Inkomstën uit onderverhuur Tweederde van de overeengeko men huur wordt niet afgetrok ken. Maximaal behouden van bijver- De commissie Bestuur-Bes tuurden vergadert op don derdag 28 februari a.s. om 16.15 uur in de b. en w. kamer van het stadhuis. Behandeld wordt onder meer de con cept- Inspraakverordening. De volledige agenda is in te zien bij het bureau Voor lichting in het stadhuis. Iedere belangstellende is van harte welkom. diensten. Maximaal mag er van alle bijverdiensten niet meer worden behouden dan 78,90 per week of 341,90 per maand voor het onvolledige gezin (inclusief de eerste 31,55 per week of 136,75 per maand van bijver diensten uit arbeid), ƒ47,35 per week of 205,15 per maand voor een gezin met of zonder kinderen, 33,15 per week of 143,60 per maand voor een alleenstaande en 17,75 per week of 76,95 per maand voor een thuiswonende. Andere inkomsten Al uw andere inkomsten worden geheel van de uitkering afge trokken. Dus ook per 1 januari 1980 verhoogde A.O.W. of andere sociale uitkeringen. Kostgeld van inwonende kinde ren. Van uw kinderen die een inko men hebben kunt u een redelijk kostgeld verwachten. Daarin zit ook een bijdrage in de vaste ge- zinslasten. De bijstand stelt daar een zekere aftrek tegenover. Dat is tenminste 12,45 per week of 53,95 per maand voor meerder jarigen en 8,30 per week of ƒ36,- per maand voor minder jarige kinderen. Eigen vermogen U hoeft niet al uw spaargeld aan te spreken voor u voor bijstand in aanmerking komt. Het vrijgela ten eigen vermogen is per 1 ja nuari 1980 13.400,- voor gezin nen, ƒ6.700,- voor alleenstaan den, ƒ8.100,- voor bejaarde echtparen in bejaardentehuizen of inrichtingen en 4.050,- voor bejaarde alleenstaanden in be jaardentehuizen of inrichtingen. De rente over dit vermogen is ook vrij. De gemeente kan eventueel ook nog inlichtingen geven over: - vermogen vastgesteld in een eigen woning (krediethypot heek) - een aparte regeling voor vrij lating van vermogen voor ou dere ex-zelfstandigen en ou dere langdurig werklozen (50 tot en met 64 jaar). Grote uitgaven voor eigen reke ning. Voor grotere aankopen, zoals bijvoorbeeld kleding, meubels of een kachel, zult u in het algemeen geen extra bijstand ontvangen. Ditzelfde geldt in het algemeen voor verhuiskosten. Bijzondere uitgaven. Voor speciale uitgaven die ont staan door uw bijzondere om standigheden, bijvoorbeeld ziek te of gebreken of de slechte toe stand van uw woning, kunt u wel een extra uitkering aanvragen. Bent u jonger dan 65 jaar, dan kunt u voor uitgaven in verband met invaliditeit geen bijstand krijgen, maar moet u een voor ziening aanvragen op grond van de Algemene Arbeidsonge schiktheidswet (A.A.W.). Telefoon. De kosten van een telefoonabon nement en gesprekken komen voor uw eigen rekening. In bij zondere gevallen is bijstand voor aansluitingskosten mogelijk. Dieet. Als u dieet houdt moet u dit zelf Binnenkort twee hoogtepunten Het zal velen van u wel opgevallen zijn dat er flink schot zit in de bouw van het eerste complex van 104 huurwoningen in Dauwendaele II (achter het station). Deze huizen zijn ontworpen door het architectenbureau Jobse b.v. uit Vlissingen. Donderdag 28 februari a.s. wordt van één van deze wo ningen het hoogste punt bereikt. Geen feit om zomaar voorbij te laten gaan meent de woningbouwvereniging "Middelburg", in wiens op dracht de bouw plaatsvindt. Het is om die reden, dat de heer J. W. Zeilmaker van de Directie van de Volkshuisvesting in de provincie Zeeland is gevraagd deze dag officieel de nokbalk "te plaatsen". Daarbij blijft het niet. Na deze handeling zal hij ook het sein geven tot het slaan van de eerste paal van het te bouwen tweede complex wo ningen. Het architecten en ingenieursbureau Hondius en Lamers b.v. uit Aalsmeer maakte het plan van deze 136 eensgezinshuizen. In totaal laat de woningbouwvereniging "Middelburg" 342 woningen bouwen in Dauwendaele II.Het bouwbedrijf "De Delta" in Middelburg voert de eerste twee fasen uit. Naar verwachting zullen in juli/augustus de eerste woningen van hef'plan Jobse" opgeleverd worden. Daarna zal gedurende geruime tijd wekelijks een aantal opleveringen plaats vinden. Op de bouwplaats is bij de aanvang van de bouw een exposi tieruimte opgezet. Iedere woensdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur, kan men daar de nodige informatie verkrijgen. In de uitkeringen is ook een bedrag voor woonkosten op genomen. De bijstandsont vanger moet uit zijn uitke ring de normale kosten van bestaan betalen. Daartoe behoort ook de huur. Zijn die woonkosten echter zo hoog dat ze echt niet alleen uit het minimumloon of de bij standsuitkering kunnen worden opgebracht dan kan men huursubsidie aanvra gen. De gemeente kan u daarover inlichtingen ver strekken. Zijn de woonkos ten per maand hoger dan 193.- (dus de huur, zonder kosten van gas, licht, c.v. en dergelijke) dan komt de bij standsontvanger in het al gemeen in aanmerking voor subsidie. Voor alleenstaan den jonger dan 30 jaar geldt een aparte regeling met an dere bedragen. Eigen woning Als u een eigen huis hebt komt u natuurlijk niet in aanmerking voor huursub sidie. Als de hypotheekrente, eigenaarsonderhoud, belas ting op onroerend goed e.d. bij elkaar niet minder dan 193,- per maand bedragen dan moet u die kosten uit het uitkeringsbedrag betalen. Liggen de kosten tussen de ƒ193,- en 591,65 per maand dan krijgt u een toeslag die even hoog is als de huursub sidie voor een huurhuis van die prijs. Woonkosten van meer dan 591,65 per maand. Voor huren boven ƒ591,65 per maand wordt geen huursubsidie gegeven en dus ook geen bijstand. Als u zo duur woont zult u een goed koper huis moeten zoeken. Om u daarvoor de tijd te gunnen kunt u voorlopig een jaar een toeslag krijgen die gelijk is aan de woonkosten, verminderd -met 246,65. Woont u in een eigen huis met hogere kosten dan 591,65 per maand dan geldt hetzelfde. Ook dan zult u naar een goedkoper huis moeten uitzien (alleenstaan den jonger dan 30 jaar moe ten i.p.v. ƒ591,65 lezen: 394,15). Woonkosten bejaarden. Als u 65 jaar of ouder bent kan het zijn dat u in aan merking komt voor huur subsidie, ook al is uw huur hoger dan ƒ591,65 per maand. Als dit subsidiebe drag niet voldoende is kunt u daarboven extra bijstand krijgen. Omzien naar een goedkopere woning is in dit geval dus niet nodig. Gaan wonen in een dure woning. Moet u, om welke reden dan ook, in een huis met een hoge huur gaan wonen, overleg dan eerst met de gemeente. Er wordt alleen bijstand verstrekt als dit beslist noodzakelijk is. betalen ook al zijn hieraan wat extra kosten verbonden. Aan be jaarden kan voor deze diëten ex tra bijstand worden verleend. Bent u jonger dan 65 jaar, dan kunt u voor medisch noodzake lijke dure diëten een vergoeding van dieetkosten aanvragen op grond van de Algemene Ar beidsongeschiktheidswet. (A.A.W.). Arbeidsongeschiktheid. Zoals hierboven bij "Bijzondere uitgaven" en Dieet" al is aan gegeven, kunt u bij arbeidsonge schiktheid - indien u nog geen 65 jaar bent - een beroep doen op de Algemene Arbeidsongeschikt heidswet (A.A.W.). Dit geldt niet alleen voor bijzondere uitgaven i.v.m. arbeidsongeschiktheid, maar ook voor de kosten van het gewone levensonderhoud. For mulieren voor het aanvragen van een A.A.W.-uitkering of -voorziening zijn op alle post kantoren verkrijgbaar. De Gemeentelijke Sociale Dienst kan u desgewenst meer infor matie geven over de Algemene Bijstandswet en over andere so ciale voorzieningen. Het kantoor van deze dienst is gevestigd aan de Vlasmarkt 6 en is van maan dag tot en met vrijdag geopend van 8.30 - 11.30 uur. Voor afspraken en korte infor maties is er een mondeling spreekuur van 8.30 - 10.00 uur. Verder is er een telefonisch spreekuur van 10.00 - 12.00 uur. Voor spoedgevallen is er dan nog van 13.15 - 17.00 uur een maat schappelijk werker aanwezig. De kas is geopend van 9.00 - 11.30 uur. Tel. (01180) 26251. De gemeente Middelburg heeft bij Gedepu teerde Staten van Zeeland een hinderwetvergunning aange vraagd voor de Scholengemeen schap aan de Sir Winston Chur- chill-laan 8. In deze school wor den diverse elektromotoren en tanks gebruikt met een vermo gen en inhoud zoals op de bij de aanvraag behorende stukken staat aangegeven. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen voor 22 maart worden ingediend bij het gemeentebes tuur. Mondelinge bezwaren kan men kenbaar maken op een openbare zitting die dinsdag 11 maart om 16.30 uur plaatsvindt in het stadhuis. Dat kan persoonlijk of door een gemachtigde gebeu ren. Inwoners van Middelburg hebben later alleen het recht in beroep te gaan als zij persoonlijk (of een gemachtigde) op de open bare zitting aanwezig zijn. Per sonen die niet in deze gemeente wonen kunnen volstaan met het tijdig indienen van een be zwaarschrift. De aanvraag met biplagen en eventueel binnengeko men be zwaarschriften liggen ter inzage bij de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. 2e Herziening bestemmings- plan"Buitengebied". De gemeenteraad stelde op 2 juli 1979 de 2e herziening van het bestemmingsplan "Buitenge bied" vast. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben dit plan op 22 ja nuari j.l. gedeeltelijk goedge keurd. Goedkeuring werd ont houden aan de bepaling over de voorschriften voor het verlenen van vrijstelling van het bestem mingsplan t.b.v. agrarische ge bouwen. Een ieder die bezwaar heeft tegen de beslissing van G.S. kan tot 19 maart a.s. bij de Kroon in beroep gaan. Ook de gemeen teraad en de inspecteur van ruimtelijke ordening kunnen beroep instellen. Een beroep schrift, zo mogelijk in tweevoud, moet worden gericht aan H.M. de Koningin en kan worden inge diend bij de Raad van State, afd. geschillen van bestuur. Binnen hof I in 's-Gravenhage. Het be sluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland ligt met het bes temmingsplan ter inzage bij de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. "Griffioen I" De gemeenteraad stelde op 27 augustus 1979 het bestemmings plan "Griffioen I" vast. Gedepu teerde Staten van Zeeland keur den dit plan op 5 februari jl. goed. Omdat niemand tijdig bezwaren heeft ingediend en de vaststel ling van de planverandering door de gemeenteraad volgens het ter inzage gelegde ontwerp-plan is gebeurd, kunnen alleen de ge meenteraad en de inspecteur van Ruimtelijke Ordening tot 25 maart in beroep gaan bij de Kroon. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met het bestem mingsplan ter inzage bij de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. WIJZIGINGEN ALGEMENE POLITIEVERORDENING. De gemeenteraad heeft in de vergaderingen van 27 augustus en 22 oktober j.l. de 10e en 11e wijziging van de Algemene Poli tie Verordening (APV) van Mid delburg vastgesteld. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben inmiddels berichten van ontvangst gestuurd. De ve rordeningen liggen tot 20 april a.s. om in te zien bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis (eerste verdieping, kamer 15). STRUCTUURSCHEMA BUR- GERLUCHTVAARTTERREI- NEN. Het schema bevat de grondsla gen voor het langetermijn- be leid op het gebied van lucht- vaartverkeer en vervoer. Met name de ruimtelijke neerslag daarvan. De beleidsuitspraken in het stuk geven de voorlopige standpunten van de regering weer. Op dit structuurschema is de procedure van de planologi sche kernbeslissing van toepas sing. Die omvat inspraak advies en bestuurlijk overleg. Tot 1 mei a.s. is het structuur schema Burgerluchtvaartterrei nen in te zien bij het bureau voorlichting in het stadhuis (be gane grond). LANDELIJK PLAN OPENBA RE BIBLIOTHEEKVOORZIE NING 1980-1982. Iedere belanghebbende (ook de gene die tijdig bezwaren tegen het gemeentelijke en/of provin ciale bibliotheek plan indiende) ZEEUWS KUNSTENAARS CENTRUM, Molstraat 13 tot donderdag 28 februari: Expositie bronsplastieken van Sof ie Hupkens. Geopend: dins dag t/m vrijdag van 10.00-12.00 en van 14.00-17.30 uur, zaterdag van 9.00-12.30 en van 14.00-16.00 uur. Tevens woensdag en vrijdag van 19.00-21.30 uur. van 1 t/m 28 maart: Expositie schilderijen en teke ningen van Piet Rijken. KUIPERSPOORTTHEATER vrijdag 29 februari, 20.30 uur: Film. Entree: 3,50. vrijdag 29 februari, 20.30 uur: Jane Manning, sopraan. Entree: 5,50. zaterdag 1 maart, 20.00 uur: Toneelgroep "Parlando" Middel burg speelt "Stikstof" van Rene de Obaldia en "Esbattement van de appelboom". Kaarten a 6,50 (voor CJP/Pas 65 ƒ4,50) in voorverkoop bij de VVV Middel burg en Vlissingen. Tel. reserve ren onder nr. (01188) 2161. MUSEUM tot zaterdag 1 maart: Tentoonstelling n.a.v. het project "de boer op". Werkstukken van Zeeuwse schoolkinderen. Geo pend: maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur. CONCERT- EN GEHOORZAAL zaterdag 1 maart, 20.00 uur: Concert door het Esterhazy- kwartet. VLEESHAL tot maandag 3 maart: Performance Rob Con: "Werk wijzen in textiel" en "Punt, lijn, vlak". Geopend: dinsdag t/m za terdag van 10.00-17.00 uur. Zon dag van 14.00-17.00 uur. GALERIE "DE WITTE SWAEN", Damplein 30-32 tot vrijdag 15 maart: Expositie olieverven van Paul Permeke. Geopend: dinsdag t/m zaterdag van 12.00-17.30 uur en op afspraak. GALERIE "SIX AND SIX" Lange Noordstraat 56 en Gort straat 48 Doorlopende expositie van wer ken van Gera Dauvillier en Wil lem Vader. Geopend: maandag t/m zaterdag van 13.00-18.00 uur. ST. JANSSTRAAT 41-43 Tentoonstelling touwplastieken van Anneke Ruimschotel. Geo pend: donderdag t/m zaterdag van 14.00-17.00 uur of na telefo- mische afspraak. Tel. (01180) 16323. GALERIJ "DE CLEENE CAT- TE", Lange Geere 18 van 1 t/m 29 maart: Expositie schilderijen, tekenin gen en litho's van Dora Dolz. Geopend: woensdag tot en met zaterdag van 12.00-17.00 uur. Zondag van 14.00-17.00 uur. V 4 4 De dienstverlening "Tafeltje Dekje" van de Unie Van Vrij willigers in Middelburg is uit sluitend bestemd voor ouderen en zieken, die niet zelf voor de warme maaltijd kunnen zorgen. Via telefoonnummer (01180) 27537 kunnen maaltijden besteld wor den op maandag en donderdag tussen 9.00 en 9.30 uur. Op deze dagen worden de maaltijden ook bezorgd. Het menu voor de week van 3 t/m 8 maart ziet er als volgt uit: maandag - zuurkool dinsdag - gehakt, witlof, aard appelen woensdag - rundvlees, spruitjes, aardappelen donderdag - boeuff stroganof, groenten, rijst vrijdag - kabeljouw, worteltjes, puree zaterdag - wat de pot schaft Burgemeester en wethouders hebben besloten tot: a. een parkeerverbod, voor de westelijke zijde van de Bleek, ter hoogte van de percelen 9 en 11. Dit over een afstand van 10 m. in de richting van de Zuidsingel. Het parkeerverbod wordt aan gegeven door een doorgetrokken gele streep. b. een stopverbod voor de zuide lijke zijde van het Molenwater. Dit vanaf de Noordstraat over een afstand van 25 m. in de rich ting van de Lutherse Kerklaan. Het verbod wordt aangegeven door het hiervoor bestemde bord. c. het omdraaien van eenrich tingverkeer in de Zusterstraat, tussen Gravenstraat en Plein 1940. (Brom) fietsers zijn uitge zonderd van dit eenrichtingver keer. Er wordt een fietsstrook aangegeven aan de zuidweste lijke zijde. Tussen het perceel Zusterstraat 6 en Plein 19 40 is een laad en loszone ingesteld. d. het aanwijzen als woonerf van Bagijnhof, Koningsstraat, Pluimstraat en Rozemarijn straat. e. het in beide richtingen sluiten voor vrachtverkeer van het ge deelte Langevielesingel tussen Griffioenpad en Zanddorp, en van het gedeelte Seissingel tus sen Park de Grifficen en Grif fioenpad. Tegen de besluiten a. en b. kan men eventueel tot 7 maart in be roep gaan bij de Kroon, tegen besluit c. tot 15 maart en tegen de besluiten d. en e. tot 29 maart. Beroepschriften moeten gericht worden adn de ComOissaris Van de Koningin in Zeeland in Mid delburg. De volledige verkeers- besluiten zijn in te zien bij het bureau Voorlichting in het stad huis. Voor leerlingen lagere scholen 99 Wethouder H. Gillissen lost zaterdag 15 maart a.s. om 13.35 uur op het voorplein van de recreatie-evenementensporthal "De Kruitmolen" het startschot voor een scholierencross. De afdeling atletiek van Dy namo '70 heeft deze cross georganiseerd ter gelegenheid van de offi ciële opening van de nieuwe sporthal aan de Kruitmolenlaan in de wijk Dauwendaele. Jongens en meisjes van alle lagere scholen in de gemeente kunnen aan deze speciale loop meedoen. Kosten zijn er niet aan verbonden. Er wordt gelopen in diverse leeftijdscategorieën. Voor alle leeftijden geldt echter een afstand van ongeveer 1500 meter. De drie besten in iedere categorie ontvangen een medaille. Bovendien mogen deze ge lukkigen gratis een maand meetrainen bij de organiserende vereni- ging. Iedereen die aan de cross meedoet ontvangt bij de finish een leuke herinnering. Het bestuur van Dynamo 70 heeft de hoofden van de lagere scholen aanmeldingsformulieren verstrekt met het verzoek deze door te ge ven aan de leerlingen. Jongens en meisjes, die eventueel geen formu lier hebben ontvangen en toch willen meelopen, kunnen gebruik maken van de hieronder afgedrukte strook. Na invulling voor 5 maart a.s. te zenden aan H. van Sluijs, Veersesingel 260; J. de Grave, Prinsenhove 46 of J. A. Vermeule, 01. Corbaultstraat 1. Naam en voorletters: Adres: Geboortedatum Jongen/meisje (doorhalen wat je niet bent) kan tot 15 mei a.s. tegen dit lan delijk plan openbare biblio theekvoorziening 1980-1982 in beroep gaan bij de Kroon. Het plan ligt ter inzage bij het bureau Voorlichting in het stadhuis.

de Faam | 1980 | | pagina 5