.INSTELLING COMMISSIE VOOR DEBEZWAAR SCHRIFTEN WORDTONDER MEER BEHANDELD. IAATREGELEN J OPGEBROKEN - AFGESLOTEN COLLECTEN VERKEERS- NOGMAALS MOGELIJKHEID GELEGENHEID HET CREMATORIUM TE BEZICHTIGEN ZWN PRESENTEERT OPENBAAR VERVOERPLAN OP WEEKMARKT GEVONDEN VOORWERPEN Woensdag 17 oktober 1979 F Populaire agenda voor raadsvergadering op maandag 22 oktober RUBRIEK "PRATEN MET DE POLITIE" KOMT TERUG CULTURELE AGENDA GEMEENTELIJKE CULTURELE DIENST MIDDELBURG Zaterdagmiddag 20 oktober a.s. MENU TAFELTJE DEKJE" RECTIFICATIE Periode 17 tot en met 24 oktober Ook de voorlaatste maandag van deze maand (22 oktober a.s.) komt de ge meenteraad weer bijeen. Er zijn weer vele voorstellen te behandelen, waar onder één tot de instelling van een commissie voor de Bezwaarschriften. De vergadering begint om twee uur 's- middags en kan door u worden bijge woond. Via het deurtje in het stadhuis op de hoek van de Markt en Lange Noordstraat is de publieke tribune be reikbaar. Onderstaand vindt u de bek nopte en populaire agenda voor de raadsvergadering. AGENDA Vaststelling notulen raadsvergaderin gen van 27 augustus 1979 en 17 sep tember 1979. 79-389 Mededelingen en ingekomen stukken. 79-390 Benoeming plaatsvervangend lid van de Culturele Adviesraad Mid delburg. De Culturele Adviesraad Middelburg heeft door het vertrek van mevrouw A. Boogaart-Roeleveld een vacature. De Stichting Middelburgs Theater stelt de heer J.C. Francke voor als haar op volger. Het college kan zich hiermee verenigen en stelt de raad de heer Francke als lid in de Culturele Ad viesraad Middelburg te benoemen. 79-397 Benoeming in bestuur Stich ting Gesloten Circuit Welzijnswerk voor Bejaarden Walcheren. Volgens statuten en huishoudelijk reglement treedt de heer A. Berg- shoeff, wethouder van sociale zaken c.a.. af als lid van bovengenoemde stichting. Daar hij direct herbenoem baar is stelt het college de raad voor de wethouder weer tot lid van het stich tingsbestuur te benoemen. 79-375 Vaststellen 11e wijziging "Alg mene Politieverordening". Het is noodzakelijk gebleken de "Al gemene Politieverordening Middel burg" op twee punten aan te passen. Het college vraagt de gemeenteraad dan ook deze 1 le wijziging van de ve rordening vast te stellen. Eén van de aanpassingen houdt in dat men nu tegen een bedrijf kan optreden, dat na herhaalde verzoeken toch nog ver zuimt zijn winkelwagentjes op te ha len. Deze wagentjes staan soms ver spreid door de gehele binnenstad. i 79-364 Vaststelling "Verordening inzake de behandeling van be- zwaar-en beroepschriften Middel- burg" De gemeenteraad heeft bij be handeling van de gemeentebe grotingen 1978 en 1979 onder meer gevraagd een commissie voor de Bezwaarschriften in te stellen. Het college heeft toen toegezegd de instelling van een dergelijke commissie te willen overwegen. Dit mede met het oog op de werking van de "Wet Ad ministratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen". Deze wet AROB is met ingang van 1 juli 1979 in werking getreden. Het college stelt de gemeenteraad nu voor de "Verordening inzake de behandeling van bezwaar-en beroepschriften Middelburg" vast te stellen. Verder wordt de raad gevraagd vier leden en plaatsvervangend leden uit hun midden te benoemen in de com missie Bezwaarschriften. Het ligt in de bedoeling dat de burge meester voorzitter wordt. 79-380 Vaststellen "Verordening op de Algemene Begraafplaatsen en het Crematorium". Het is noodzakelijk de "Verordening op de Algemene Begraafplaatsen en het Crematorium" die in april 1978 werd vastgesteld op een aantal hoofd punten te veranderen. Gezien de vele wijzigingen werd een nieuwe verorde ning opgesteld. Het college vraagt de raad deze vast te stellen, 79-391 Vaststelling voorbereidingsbe- sluit Oude Vlissingseweg De heer P. de Visser heeft om mede werking gevraagd voor het bouwen van 2 woningen aaneen op de percelen nr. 35 en 37 aan de Oude Vlissingse weg. Het daar geldende bestem mingsplan "Magistraatwijk" staat een dergelijke bebouwing niet toe. Het college vindt het bouwplan van de twee woningen echter aanvaardbaar en wil op korte termijn het bestem mingsplan laten aanpassen. Vooruit lopend op deze aanpassing wordt de raad gevraagd een voorbereidingsbe- sluit voor de Oude Vlissingseweg vast te stellen. 79-385 Vaststelling wijziging "Veror dening geldelijke steun bejaarden bij verhuizing". De Staatssecretaris van Volkshuisves ting en Ruimtelijke Ordening heeft in de begripsomschrijving "huurprijs" een wijziging aangebracht. In de praktijk betekent dit dat als de kosten van een centrale antenne-installatie onder de servicekosten gerekend moeten worden, deze voor de bepaling van de huurprijs in mindering dienen worden te gebracht. Het college vraagt de raad de "Verordening Geldelijke steun bejaarden bij verhuizing" te wijzigen. 79-384 Vaststelling wijziging "Veror dening Geldelijke Steun Bewoners bij Woningverbetering en Krotontrui ming" Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor de "Verorde ning Geldelijke Steun Bewoners bij Woningverbetering en Krotontrui ming" te wijzigen zoals in het ont- werp-besluit staat vermeld. Het gaat hier met name om een wijziging in de begripsomschrijving "huurprijs". 79-363 Huisvesting J.W.A. Hoogslag De heer J.W.A. Hoogslag vestigde zich op 14 maart 1979 vanuit Haarlem op een pensionadres in Middelburg. Bij de commissie Huisvesting diende hij een aanvraag voor zelfstandige woon ruimte in. Tweemaal werd hem een flat toegewezen, die hij echter weiger de omdat het ging om woonruimten op de vierde woonlaag. De heer Hoogslag stelde last van hoogtevrees te hebben. Een medisch onderzoek wees echter uit dat dit geen belemme ring behoeft te zijn. Inmiddels heeft de heer Hoogslag een brief aan de raad geschreven. De commissie Huisves ting is van mening dat een passende huisvesting is aangeboden en ziet geen aanleiding om een andere toewijzing in overweging te nemen. De gemeen teraad wordt gevraagd de brief in be handeling te nemen. 79-407 Taxistandplaats aan de Markt. Bij samenstelling van deze agenda was het raadsvoorstel nog niet aanwezig. 79-381 Aankoop boerderij Oude Vlis singseweg 34-36 De gemeenteraad behandelde in de vergadering van 17 april 1978 de nota "De ontwikkeling van de woningbouw in Middelburg". Daarbij werd in be ginsel o.m. het gebied tussen Oude Vlissingseweg en spoorlijn aangewe zen als mogelijk woongebied na 1982. Om bestemmingsplannen te kunnen voorbereiden is bezien of het mogelijk is grond te verwerven in het gebied. Met de heer P. Janse is inmiddels overeenstemming bereikt over aan koop van zijn boerderij aan de Oude Vlissingse 34-36. Het college stelt de raad voor hiermee in te stemmen. 79-378 Krediet voor restauratie stoe pen Koepoortstraat-Molstraat. Enige jaren geleden werden Molstraat en Koepoortstraat herstraat. Door de geringe breedte van de straten was het niet mogelijk voor de eigen stoepen een voetgangersstrook aan te leggen. Er was toen geen geld aanwezig om de stoepen van de particulieren te res taureren. Het college van b. en w. vraagt de raad nu een krediet be schikbaar te stellen voor het restaure ren van de trottoirs. 79-388 Aanvullend voorstel bestuur lijke reorganisatie rondom de wijkcen tra. Bij samenstelling van deze agenda was het raadsvoorstel nog niet aanwezig. 79-372 Toetreding tot de gemeen schappelijke regeling "Centraal Insti tuut Vorming en opleiding Bestuurs dienst: Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor met ingang van I januari 1980 toe te treden tot de ge meenschappelijke regeling "Centraal Instituut Vorming en Opleiding Bes tuursdienst" (CIVOB). Deze instelling houdt zich bezig met vorming-en op leiding van gemeente-en provinciale ambtenaren. 79-405 Vaststelling 20e wijziging Al gemeen Ambtenarenreglement en vaststelling "Uitkeringsverordening vrijwillig vervroegd uittreden". Bij samenstelling van deze agenda was het raadsvoorstel nog niet aanwezig. 79-373 60e wijziging "Bezoldigingsve rordening 1963" Het college van b. en w. stelt de ge meenteraad" voor de 60e wijziging van de "Bezoldigingsverordening 1963" vast te stellen volgens het ont werp. 79-371 61e Wijziging "Bezoldigings verordening 1963" Burgemeester en wethouders stellen de raad voor de 61e wijziging van de "Bezoldigingsverordening 1963" vast te stellen zoals in de stukken staat aangegeven. Met name gaat het hier om de inschaling van bedrijfsleiders bij de Werkplaatsen Walcheren. 79-395 Vaststelling "Verordening tot wijziging van de Winkelsluitingsveror dening" De Staatssecretaris van Economische Burgemeester en wethouders hebben aan één instelling toestemming ver leend de komende periode een huis- aan-huis collecte te houden. Blindenzorg van maandag 15 t/m zaterdag 20 ok tober Bij het collecteren moet men gebruik maken van verzegelde collectebussen. Wanneer gewerkt wordt met collecte zakjes, dient het verzamelen hiervan te gebeuren in verzegelde collectebus sen. Collectanten mogen niet jonger zijn dan 15 jaar en dienen niet betaald te worden voor hun werkzaamheden. Zij moeten voorzien zijn van een deugdelijk legitimatiebewijs en zijn verplicht dit op verzoek te lonen. Zaken heeft schriftelijk laten weten dat hij het gewenst vindt een moge lijkheid te openen de koopavond op een andere avond te kunnen houden dan op de aangewezen dag. Het kan b.v. nuttig zijn wanneer in verband met Hemelvaartsdag uitgeweken kan worden naar vrijdag. Het college stelt de raad voor de "Winkelsluitingsve rordening" te wijzigen. 79-396 Vaststelling nieuwe "Verorde ning op de heffing en invordering van een hondebelasting". Geldontwaarding maakt het nodig ieder jaar de tarieven voor de hon denbelasting aan te passen. Burge meester en wethouders stellen de raad voor de tarieven in 1980 met 5% te verhogen. De meeropbrengt zal voor de gemeente zo'n 6.700.- per jaar zijn. Om er zeker van te zijn dat de benodigde koninklijke goedkeuring voor 1 januari 1980 verkregen kan worden heeft de raad het voorstel nu al ter behandeling gekregen. 79-392 Vaststelling nieuwe legesveror dening Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor de tarieven in de legesverordening het komende jaar te verhogen met 3,5%. Deze aanpas sing is nodig in verband met gestegen kosten en geldontwaarding. 79-393 Vaststelling nieuwe "Verorde ning op de heffing en invordering van precariorechten en retributies". Gestegen kosten en geldontwaarding maken het noodzakelijk de tarieven voor precariorechten en retribuies per 1 januari 1980 met 3,5% te verhoge. Deze verhoging zal de gemeente on geveer/ 880,— per jaar meer opleve ren. Het college stelt de raad voor een nieuwe "Verordening op de heffing en invordering van precariorechten en retributies" vast te stellen. Dit ook omdat de verordening redactioneel herzien moest worden. 79-408 Verhoging tarieven begrafenis- en crematierechten. Bij samenstelling van deze agenda was het raadsvoorstel nog niet aanwezig. 79-394 Vaststelling "Verordening tot wijziging van de verordening op de heffing en invordering van reinigings rechten". Jaarlijks dienen de tarieven voor de reinigingsrechten aangepast te worden aan de gestegen kosten. Het college stelt de gemeenteraad voor het ko mende jaar een tariefsverhoging van 3,5% toe te passen. 79-398 Vaststelling van een nieuwe "Verordening op de heffing en invor dering van scheepvaartrechten in de gemeente Middelburg. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor het volgend jaar de tarieven voor de scheepvaar trechten met 3,5% te verhogen. Hier voor dient een nieuwe verordening vastgesteld te worden. 79-399 Vaststelling nieuwe "Verorde ning op de heffing en invordering van marktgelden." Het college van b. en w. stelt de raad voor de marktgelden in 1980 met 3,5% te verhogen. In verband met redactio nele wijzigingen zal een nieuwe ve rordening vastgesteld moeten worden. 79-374 Vaststelling 159e begrotings wijziging 1977 De gemeenteraad wordt voorgesteld de 159e begrotingswijziging overeen komstig het ontwerp vast te stellen. 79-379 Vaststelling 160e begrotings wijziging 1977 Het college van b. en w. vraagt de ge meenteraad de 160e wijziging van de begroting van 1977 vast te stellen zoals in de stukken staat aangegeven. 79-369 Vaststelling 105e begrotings wijziging 1979 Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor de 105e begro tingswijziging 1979 met bijbehorende begrotingswijzigingen voor een aantal diensten vast te stellen zoals in de ontwerpen staat aangegeven. 79-406 Informatie over ziekenhuissi tuatie op Walcheren. Bij samenstelling van deze agenda was het raadsvoorstel nog niet aanwezig. 79-383 Krediet voor aanvulling leer-en hulpmiddelen t.b.v. de openbare lagere "Van Randwijckschool" Het hoofd van de "Van Randwijck school" heeft om een krediet gevraagd voor het aanvullen van leer-en hulp middelen t.b.v. de klassen 4 en 5. De In februari 1978 werd op dit voorlichtingblad gestart met de rubriek "Praten met de politie". Na vijf afleveringen moest door diverse omstandigheden helaas deze voorlichting over en door de Middelburgse politie gestaakt worden. Het is echter plezierig nu te kunnen melden dat met ingang van de komende week weer re gelmatig het rubriekje te vinden zal zijn op deze gemeentelijke pagina. En uw reacties daarop zijn uiteraard altijd van harte welkom. aanvulling is noodzakelijk i.v.m. toe name van het aantal leerlingen. Het college stelt de raad voor een krediet van 3.320,— beschikbaar te stellen. 79-387 Krediet voor aanschaf van meubilair t.b.v. de openbare lagere school "De Zuidburch" Het college van burgemeester en wet houders stelt de gemeenteraad voor een krediet van 13.500,— te verle nen voor de aanschaf van een hoge stalen tweedeurskast, scheidingswan den en nieuwe schoolborden t.b.v. "De Zuidburch" 79-382 Krediet voor de aanschaf van meubilair t.b.v. de p.v. "Stromenwijk- school". Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Omderwijs in Middelburg heeft medewerking ge vraagd voor de aanschaf van nieuw meubilair t.b.v. de "Stromenwijk- school". Het college stelt de raad voor een krediet van 35.400,— beschik baar te stellen. 79-370 Medewerking aanvulling leer middelen en uitbreiding meubilair voor de "Toorenvliedtschool" Burgemeester en wethouders stellen de raad voor de Stichting Samenwer kingsscholen voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden in de provincie Zeeland medewerking te verlenen voor het aanvullen van de leermiddelen en het uitbreiden van het meubilair t.b.v. de "Toorenvliedt school". De aanschaffingen zijn nodig i.v.m. de toename van leerlingen. 79-377 Medewerking voor het aan schaffen van divers materiaal voor de "Klimopschool". Het bestuur van de Stichting School voor Vijvervreugd wil graag vier aan rechten kopen, laten plaatsen en aan sluiten. Bovendien is aanschaf van tuingereedschap, een houten berging en een tuinkasje gewenst. Burgemees ter en wethouders stellen de gemeen teraad voor de benodigde medewer king te verlenen. Het materiaal zal geplaatst worden in en bij de "Kli mopschool". 79-376 Medewerking voor de verbou wing van de "Prinses Ireneschool", het aanbrengen van een terreinafschei ding, het leggen van vloerbedekking, het aanschaffen van scheidingswanden en een nieuwe rekenmethode. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor het bestuur van de Vereniging tot Stichting en In standhouding van Christelijke scholen voor zwakzinnige kinderen op Wal cheren de benodigde medewerking te verlenen om het bovenstaande te kunnen verwezenlijken. 79-386 Krediet voor de aanschaf van leer-en hulpmiddelen t.b.v. extra on derwijs aan niet-Nederlandstalige leerlingen van openbare en bijzondere lagere scholen. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor een krediet van 1.000,— te verlenen om leer-en hulpmiddelen te kunnen aanschaffen t.b.v. extra onderwijs aan niet-Neder- landstalige kinderen. Dit onderwijs wordt gegeven op openbare en bij zondere lagere scholen. 79-361 Wijziging inkoopcontract elek triciteit De P.Z.E.M. levert vanaf 1 januari 1979 elektriciteit aan de gemeente volgens een gewijzigd inkoopcontract. Het college kan instemmen met deze weinig ingrijpende wijzigingen. B. en w. vragen de raad de wijzigingen te aanvaarden, zodat opname in het in koopcontract kan plaatsvinden. Rondvraag cdn SCHOUWBURG vrijdag 19 oktober aanvang 20.00 uur. Leonce en Lena, satirisch toneelspel van George Büch- ner gespeeld door Zuidelijk Toneel Globe. Kaarten 17.00; CJP/PAS65 8,50 in voorverkoop en aan de zaal. Orga nisatie ZVU. zaterdag 20 oktober aanvang 21.00 uur Jazz-gala-avond m.m.v. o.a. Bud Freeman en Beryl Bryden. Kaarten 20.00; leden en CJP/PAS65 10,- Organisatie door Scaldis Swing Socie ty- CONCERT- EN GEHOORZAAL zaterdag 20 oktober aanvang 20.00 uur. Najaarsconcert m.m.v. het Geweste lijk Orkest voor Zuid-Holland o.l.v. Jo Ivens en diverse solisten. Kaarten 12,50 in voorverkoop en aan de zaal. Organisatie Kon. Orato- Burgemeester en wethouders hebben besloten tot: het instellen van een parkeerverbod voor het gedeelte van de zuid westelijke zijde van de Nassau- laan, dat is gelegen vanaf de Sportlaan over een lengte van 10 meter in de richting van de Veerseweg; het instellen van een parkeerverbod voor de onbebouwde zijde van de Noordsingel, gelegen tussen het perceel Noordsingel 138 en de Noordbrug; voor de bebouwde zijde van de Noordsingel, gelegen tussen de aansluiting met de Noordweg tot halverwege het perceel Noordsingel 138; vanaf halverwege het perceel Noordsingel 146 tot het perceel Noordsingel 154; vanaf het perceel Noordsingel 158 tot het perceel Noordsingel 164; vanaf het perceel Noordstraat 168 tot het perceel Noordsingel 172; het instellen van een parkeerverbod voor het gedeelte van de noordwestelijke zijde van de Sportlaan, gelegen vanaf het reeds aanwezige parkeerverbod voor de toegangsweg tot het sportveldencomplex over een lengte van 23 meter in de rich ting van de Noordsingel. Tegen de besluiten kan men eventueel tot 17 november a.s. in beroep gaan bij de Kroon. Een beroepschrift moet men indienen bij de Commissaris van de Koningin in Zeeland te Middel burg. De volledige verkeersbesluiten liggen om in te zien bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. Hoewel het alweer meer dan een jaar geleden is, dat het gemeentelijk crema torium Middelburg officieel werd geopend, bestaat er nog steeds een ruime belangstelling om het geheel eens te bezichtigen. Burgemeester en wethouders hebben daarom besloten het crematorium met bijbehorende verblijven zater dag 20 oktober van half twee tot vier open te stellen voor belangstellenden. De openbare ruimten in het complex kan men vrij bezichtigen. Een bezoek aan de dienstruimten gebeurt onder begeleiding van medewerkers van de dienst Ge meentewerken. Ook uw vragen zullen door hen graag beantwoord worden. Zaterdag 7 oktober 1978 was het crematorium eveneens geopend voor bezichti ging. Vele honderden mensen maakten van deze mogelijkheid gebruik. riumveremging lot Oefening Uitspanning". zondag 21 oktober aanvang 11.30 uur. Koffieconcert; Han de Vries (hobo), Rien de Reede (fluit) en Willy Goud zwaard (slagwerk). Kaarten 7,50; jeugd t/m 12 jaar 3,— aan de zaal. Organisatie ZVU. JF.UGDGEBOUW HOFPLEIN- KERK, Hofplein 13. Kindervoorstelling door poppenthea ter "Parcival" Woensdagmiddag aanvang 14.30 uur. Reserveren mogelijk via tel. 01180-16171. ZEEUWS KUNSTENAARSCEN TRUM tot 18 oktober Tentoonstelling tekeningen scholen- projekt Kinderboekenweek 1979. Geopend: dinsdag t/m vrijdag van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur; woensdag- en vrijdagavond van 19.00-21.30 uur; zaterdag van 9.00-12.30 uur en van 14.00-16.00 uur. GALERIE "SIX AND SIX" Doorlopende expositie van werken van Willem Vader en Gera Dauvillier. Geopend: maandag t/m zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur. ST. JANSTRAAT 41-43. Tentoonstelling touwplastieken van Anneke Ruimschotcl. Geopend: don derdag t/m zaterdag van 14.00 tol 17.00 uur of na telefonische afspraak. Tel. (01180) 16323. GALERIJ "DE CLEENE CATTE" Lange Geere 18 tot 10 november 1979 Sander Littel, schilderijen en tekenin gen. Geopend woensdag t/m zondag v.an 12.00-17.00 uur. KUIPERSPOORT MIDDELBURG 17 tot en met 20 oktober "FORUM AUDIOVISUEEL 2" workshops/lezingen/discussies/per formance o.a. Charlemagne Palestine, Ulrike Rosenbach, Frans Zwartjes, Gilius van Bergeyk, Antje von Grae- venitz, Michel Krzyzanowski en Vi- deogallery Gcrry Schum. Inl. Maria- Rosa Boezem, Bellinkstraat 25, Donderdag 18 oktober Het streekvervoer Zuid-West Neder land (ZWN) staat donderdag 18 okto ber a.s. met een stand op de Markt om informatie te verstrekken over hel nieuwe openbaar vervoerplan voor Walcheren. Ook zal een aantal midi- bussen te bezichtigen zijn. Men kan zelfs een proefrit meemaken. Tijdens de presentatie van ZWN zijn vele ar tikelen gratis verkrijgbaar, zoals bouwplaten, folders en plastic tasjes. Verder worden deze dag vele kaartjes uitgedeeld, die recht geven op twee vrije ritten met hel openbaar vervoer in de periode van 21 oktober tol en met 3 november. Vrijdag 19 oktober Deze dag vindt eenzelfde presentatie plaats op de weekmarkt in Vlissingen. Bovendien zal deze dag de Directeur Generaal voor het Verkeer, de heer ir. H.A. de Groot in kasteel "Ter Ilooge" De dienstverlening "Tafeltje Dekje" van de Unie Van Vrijwilligers in Mid delburg is uitsluitend bestemd voor ouderen en zieken, die niet zelf voor de warme maaltijd kunnen zorgen. Via telefoonnummer (01180) 27537 kunnen maaltijden besteld worden op maandag en donderdag lussen 9.00 en 9.30 uur. Op deze dagen worden de maaltijden ook bezorgd. Het menu voor de week van 22 tot en met 27 oktober ziet er als volgt uit: maandag - stamppot boerenkool dinsdag - carbonade, doperwten en aardappelen woensdag - rundvlees, sperziebonen en aardappelen donderdag - gehakt, spinazie en aard appelen vrijdag - kip, appelmoes en aardappe len zaterdag - spaghetti DE BEWONERS VAN DE WIJK DAUWENDAELE heb ben enige dagen geleden een fol der ontvangen over de inspraak avond Welzijn. Deze avond zal plaatsvinden in het ONTMOE- HNGSCENTRUM AAN DE VRIJLANDSTRAAT 51 en niet aan de Roozcnburglaan zoals is aangegeven in het vouwblad. Bij de gemeentepolitie werden in het tijdvak van 3 lol en met 9 oktober j.l. de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: -diverse sleutels -2 portemonnee's met inhoud -schemerlamp -autoradio -dekzeil -ribfluwelen herenbroek -zwemtas met inhoud -dameshandtas met inhoud -damesparaplu -20 cahiers in plastic zak -wieldop -zak kleding Nadere informatie over deze gevon den voorwerpen kunt u alleen op woensdag van 15.00-17.00 uur en op zaterdag van 19.00 lot 20.00 uur krij gen bij het politiebureau. Achter de Houttuinen 10. Telefonische inlich tingen uitsluitend via nummer (01180). 27251. te Middelburg officieel het startsein geven voor het nieuwe vervoerplan. Daarbij zal een groot aantal genodig den aanwezig zijn. Ook maandag 15, dinsdag 16 en van daag (17) oktober hebben eveneens aktiviteiten plaatsgevonden om het openbaar vervoerplan bij een ieder bekend le maken. De nieuwe dien stregeling wordt ook door het plaatsen van advertenties en het verspreiden van huis-aan-huisfolders bekend ge maakt. Zoals bekend gaat het open baar vervoerplan voor Walcheren zon dag 21 oktober a.s. in. 'mm h PLAATS EN VERKEERSMAATREGELEN 1. Ventweg Nwe. Vlissingseweg tussen Maasstraat en Souburg Afgesloten voor alle verkeer. 2. Kon. Julianastruat, tussen Pr. Hendrikstraat en J. Catsstraat Afgesloten voor alle verkeer. 3. Korte Geere Beperkte parkeermogelijkhedcn. 4. Simpelhuisstraat en Wijngaardstraat Afgesloten vooralle verkeer. 5. Zuidsingel tussen Sint Jorisstraat en Bleek. Afgesloten voor alle verkeer. 6. Beenhouwerssingel. Afgesloten voor alle verkeer. 7. Gravenstraat Afgesloten voor alle verkeer AARD VAN UITWERK Vernieuwen kabels en leidingen Vernieuwen gas- en waterleidingen Aanleg pleintje Restauratie "Het Simpelhuis" Rioleringen Rioleringen en herbcstraten. Vernieuwen kabels en leidingen AANVANGS DATUM In uitvoering In uitvoering In uitvoering In uitvoering ISoktober In uitvoering 17 oktober

de Faam | 1979 | | pagina 5