ALLE INWONERS GEMEENTE KUNNEN MEEPRATEN OVER DOELSTELLINGEN-NOTA WELZIJNSBELEID IN TE ZIEN" lAATREGELElf OPGEBROKEN - AFGESLOTEN raad gevraagd om voorlopige beoordeling U GROOT STANDWERKERSCOIMCOURS IN MIDDELBURG GEMEENTE HEEFT BELANGSTELLING VOOR WIJKORGANEN EN CLUBBLADEN REUZE-ZUURSTOK FOLKESTONE NOG NIET AFGEHAALD VERKEERS- Woensdag 4 juli 1979 WENSENPLAN EN INSPRAAK CULTURELE AGENDA GEMEENTELIJKE CULTURELE DIENST MIDDELBURG GEMEENTE HEEFT WERKGROEP "VANDALISME'; i Met het omzetten van een aantal subsidieregelingen in rijksbijdrageregelingen werd pas echt duidelijk, dat een aanvang werd gemaakt met de decentralisatie van het welzijnsbeleid. De eerste verantwoordelijkheid voor dit beleid ligt daar mee niet meer bij het rijk, maar bij de plaatselijke overheid. De bijdrageregelin gen regelen - onder bepaalde voorwaarden - de steun die de lagere overheden, gemeente en provincie, van het rijk kunnen verkrijgen voor het plaatselijk welzijnswerk. Voor het verkrijgen van die bijdrage(n) moet in de Middelburgse situatie de gemeente plannen op tafel leggen, waarin staat welke behoefte aan voorzieningen en activiteiten er zijn en hoe men daarin denkt te voorzien. Ook dient men daarbij aan te geven welke financiële middelen nodig zijn. Deze plannen moeten natuurlijk opgesteld worden in nauw overleg met de desbetref fende verenigingen, instellingen en burgers - Kortom: met alle betrokkenen. De gemeenteraad heeft zich in de vergadering van 23 oktober 1978 al uitgesproken voor een welzijnsplanning, zoals aangegeven in de ontwerp-rijksbijdragerege- lingen "Sociaal Culturele Activiteiten"., "Gecoördineerd Bejaardenwerk" en "Maatschappelijke Hulp- en Dienstverlening aan Jongeren en Jong-Volwasse- nen". Tevens werd voor de overgangsjaren 1979 en 1980 een voorlopige proce dure met een tijdschema opgesteld. In het kader van die procedure is nu deze week een voorlopige doelstellingen-nota Welzijnsbeleid door de raad behandeld. n ifl Welzijn u Mt&Mburg DE HOOFDDOELSTELLINGEN Met de doelstellingen-nota is getracht een aanzet te geven tot een op alle sectoren afgestemde planning voor het (nu nog) beperkte welzijnsterrein. In deze planning wordt onderscheid ge maakt tussen een zgn. strategische en een tactische fase. In eerstgenoemde fase wordt vastgesteld wat men op langere termijn wil realiseren. De doelstellingen dus. Het bezien hoe deze doelstellingen concreet gemaakt kunnen worden komt dan aan de orde in de andere (tactische) fase. Daarbij zal o.m. gewerkt moeen worden met alternatieven, prioriteiten en meerja ren-begrotingen. In de in december van het vorig jaar uitgebrachte praat nota "Laten We Wel Wezen" staat aangegeven welke welzijnsterreinen - voorlopig - ontwikkeld kunnen wor den. Ook bevindt zich daarin een uit voerige inventarisatie vande wel- zijnsvoQizien,jngen in Middelburg. De inhoud van deze nota, een eerste aan zet tot het gemeentelijk welzijnsbe leid, heeft als basis gediend voor het formuleren van de doelstellingen. Ook de suggesties en wensen, die naar vo ren kwamen tijdens een eerste in spraakronde voor bevolking en instel lingen, hebben een rol meegespeeld. Bovendien is rekening gehouden met Het gemeentelijk welzijnsbeleid wil er aan meewerken, dat voor zieningen voor de jeugd tot onge veer 12 jaar en voor ouderen zoveel mogelijk per wijk gerealiseerd worden. Wel moet gebleken zijn. dat dit noodzakelijk is. Met name denkt men hierbij aan peuter speelzalen, club- en buurthuis werk, vormen van sportieve re creatie, dependances van Muziek school en Kunstzinnige vorming en zgn. wijkposten voor ouderen. Speciale aandacht zal uitgaan naar de kernen van Nieuw- en Sint Joosland en Sint Laurens. Accommodatiebelcid Naast een welzijnsbeleid behoort er ook een accommodatiebeleid te zijn. Uit de inventarisatie van welzijns voorzieningen en activiteiten is niet voldoende duidelijk geworden wat de werkelijke behoefte aan accommoda ties is. Om een goed doordacht en ge fundeerd accommodatiebeleid op pa pier te kunnen zetten, is een meer diepgaande behoeftepeiling nodig) Men begint daar binnen niet al te lange tijd mee. Uit de gemaakte in ventarisatie is echter wel duidelijk ge bleken dat: - veel van de bestaande accommoda ties beter gebruikt kunnen worden; - het vaak mogelijk en gewenst is de diverse accommodaties voor vele acti viteiten te qebruiken (multi-functio- neel gebruik) - in de toekomst (geleidelijk) gewerkt moet worden aan de verbetering van bestaande accommodaties en wellicht aan de realisatie van "nieuwe accom modaties". De gemeenteraad krijgt in de vergadering van 27 augustus ook nog een voorlopig -wensenplan aangeboden. Een plan, dat een zo volledig mogelijk overzicht geeft van het bestaande gesubsidieerde (welzijns)werk in de gemeente. Ook de tot nu bekende nieuwe initiatieven worden daarin opge nomen met daarbij aangegeven welke prioriteit het gemeentebes tuur daar voorlopig aan heeft ge geven. Het feit, dat doelstellin gen-nota en wensenplan een voorlopig karakter hebben, maakt het mogelijk instellingen en bevolking nog volledig te laten meespreken over de definitieve opstelling daarvan.' In de maand oktober zullen dan ook in de di verse wijken inspraakbijeenkom sten worden gehouden, waar een ieder zijn zegje kan doen. Na deze inspraakronde kan in december de raad een definitieve versie van de doelstellingen-nota verwach ten. Bij de opstelling hiervan wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met de mening van bevolking en instellingen. Het wensenplan zal uiteindelijk wor den omgevormd tot een definitief welzijrisplan voor de jaren F981 tot en met 1984. Naar verwach ting is dit stuk eind mei 1980 ge reed. Een voor-ontwerp en een ontwerpplan gaan nog vooraf aan het welzijnsplan. Ook deze ko men weer ter discussie. NADERE INFORMATIE We hebben getracht u zo duide lijk mogelijk te informeren over welzijnsbeleid, doelstellingen nota en wensenplan. Toch kun nen we ons heel goed voorstellen, dat er bij u nog vragen leven. Bel dan even met de sectie Welzijn van de afdeling Onderwijs c.a. in het gemeentehuis. Tel. (01180) 26251, toestel 234 of 323. Doel stellingen-nota en wensenplan in één boek- >mt dit geheel aillon u daar ren. Ook stel en worden gebundeld werk. In augustus k beschikbaar. Wij nader over informe len wij u tijdig op de hoogte van de data van de inspraakavonden. iet. tui iöu) iojzj. |uii a.s. ler^^g^^w^u^K^nvn^^ hooaschajigenUis^iiu^ I Onderzoeken hebben uitgewe zen, dal wijkorganen en clubbla den in het algemeen intensief worden gelezen. Geen wonder, een ieder is toch geïnteresseerd in hetgeen binnen zijn wijk of vere niging (club) gebeurt. Nu heeft de gemeente ook nogal eens infor matie. die van belang is voor een wijk of vereniging. De gemeente lijke voorlichtingsrubriek "Door het oog van de Lange Jan" in het huis-aan-huisblad "De Faam" wordt dan dikwijls gebruikt om de boodschap over te brengen. Ook worden wel zgn. "bewoners- brieven" verzonden. Daarnaast zou het een goede zaak zijn, wanneer de gemeente in de di verse wijkorganen en clubbladen gerichte artikelen of mededelin gen zou kunnen plaatsen. Zo kan het zinvol zijn informatie over de welzijnsplanning en de daarbij behorende inspraakbijeenkom sten op te nemen. En er zijn na tuurlijk nog wel meer voorbeel den te noemen. Om dit kort gele den onstane idee eens nader uit te werken is het gewenst, dat het bureau Voorlichting van de ge meente in contact komt met de besturen en/of redacties van de verenigingen met een eigen blad. Maar bovenal is het nodig een overzicht te verkrijgen van de wijkorganen en clubbladen, die regelmatig verschijnen. Daarom hierbij vriendelijk het verzoek het genoemde bureau Voorlichting te laten weten of uw vereniging (club) een blad uitgeeft. Tel. (01180) 26251. toester 133. Nog plezieriger is het - voor zover dat nog niet gebeurt- uw uitgaven in de toekomst te mogen ontvangen. Want natuurlijk heeft de ge meente ook belangstelling voor de activiteiten binnen uw organi satie. Na lezing zal uw blad een plaatsje krijgen op de balie van het bureau Voorlichting. Bij voorbaat dank voor uw mede werking. de beleidsvoornemens t.a.v. het wel zijn, zoals opgenomen in het "Voorlo pige programma in hoofdpunten voor de komende zittingsperiode van de gemeenteraad van Middelburg". Hoofddoelstellingen gemeentelijk welzijnsbeleid Dan nu in enigszins populaire vorm de vijf hoofddoelstellingen die te lezen zijn in de doelstellingennota Wel zijnsbeleid. 1. Het gemeentelijk Welzijnsbeleid is gericht op het realiseren van een open en ontspannen samenleving. De inwoners van de gemeente moeten zoveel mogelijk betrokken worden (en zijn) bij het voor hen bedoelde welzijnsbeleid en de daarbij behorende voorzieningen en activiteiten. 2. Het gemeentelijk Welzijnsbeleid is allereerst een beleid dat voorwaar- den schept. Een beleid, dat stimu leert en ondersteunt, maar daar naast waar nodig zelf welzijns voorzieningen tot stand brengt. 3. Het gemeentelijk Welzijnsbeleid probeert binnen de begrenzingen van het welzijnswerk de verschil lende beleidsterreinen, de voorzie ningen en activiteiten van het par ticulier initiatief (verenigingen, in stellingen enz.) en overheid op el kaar af te stemmen, zodat een sa menhangend geheel ontstaat. Het opheffen van achterstandssituaties zal daarbij extra aandacht krijgen. 4. Het gemeentelijk Welzijnsbeleid wil proberen te bevorderen, dat welzijnsvoorzieningen voor iedere burger bereikbaar en toegankelijk geel no. 17 werd winnend lot Door het kopen van een lot a 1,— maakte men kans op het win nen van een reuze-zuurstok (rgck) een specialiteit van Folkestone. De op brengst van de actie 117,— werd •bestemd voor het jongenshuis "Het Baken" in Middelburg, dat sinds kort een uitwisseling heeft met een gelijk waardig jongenshuis in de Engelse zusterstad. Degene, die in het bezit is van het winnend lot kan zich alsnog melden •bij het bureau Voorlichting in het stadhuis (L. Noordstraat - begane grond). MUZIEKTENT MOLENW ATER woensdag 4 juli, 20.00-21.00 uur: Gratis concert door Chr. Brassband "ONDA Middelburg" en junioren korps "Johan Friso". ZEEUWS KUNSTENAARSCEN TRUM tot zaterdag 7 juli: Expositie Japanse prentkunst. ZEEUWS MUSEUM tot zondag 8 juli: Fototentoonstelling van het leven in een Japanse Zentempel VLEESHAL tot maandag 9 juli: "FestivalNieuwe Muziek": muziek en muziektheater uit Japan, jazz, lezin gen en tentoonstellingen. Verdere in lichtingen verkrijgbaar bij Jeugd en Muziek, Nieuwe Haven 43, tel. (01180)15256. CARILLON "LANGE JAN" donderdag 12 juli, 19.30-20.30 uur: Zomeravond-beiaardconcert, door Chris Bos, stadsbeiaardier van Utrecht. OPENLUCHTTHEATER "TOOR- ENVLIEDT" (bij slecht weer Schouwburg) donderdag 19 juli, 14.30 uur: Jeugdvoorstelling "De wonderlijke avonturen van clown Pepijn" door het Haags Jeugdtheater. K irten a 2,- verkrijgbaar in voorverkoop bij de Gemeentelijke Culturele Dienst, Mo lenwater 99a en voor de voorstelling aan de kassa van het theater. ZEEUWS MUSEUM tot zaterdag 1 september: "Oude journaalbeelden 1946-1960". een film over de opbouw van Zeeland na de oorlog en watersnoodramp. Voorstellingen van maandag t/m vrij dag om 11.00, 14.'00. 15.00 en even tueel 16.00 uur. RIJKSARCHIEF tot zondag 2 september: Tentoonstelling "Walcheren met Arcnds' ogen". ST. JANSTRAAT 41-43 Tentoonstelling touwplastieken van Anneke Ruimscholcl. Geopend: don derdag t/m zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur of na telefonische afspraak, tel. (01180) 16323. Middelburg - De sectie standwerkers van de Vereniging voor Ambulante Handel organiseert tesamen met de Middelburgse Markteommissie don derdag 12 juli a.s. een groot standwer kersconcours in de binnenstad van Middelburg. Het evenement, dat al voor het derde jaar wordt gehouden, valt gelijk met de eerste folkloristische dag van het zomerseizoen. Zo'n twintig standwerkers uit het ge hele land zullen deze dag vanuit hun stand op de Lange Delft-promenade hun waren aan de man(vrouw) trach ten te brengen. De wijze waarop zij dat zullen doen wordt beoordeeld door een speciaal hiervoor ingestelde jury. Dit jaar is deze als volgt samengesteld: wethouder W.P.J. Baars (voorzitter), mej. Ingrid Russel (journaliste PZC), de heren A.J. de Jonge (hoofd bureau Voorlichting gemeente) C.J.J.M. Lau- rense (voorzitter Stichting Promotion .Lange Delft) en de heer ll.J. Nuss (marktmeester gemeente Maastricht). De leden van de jury zullen met name letten op de gevatheid, de welspre kendheid, de beschaafdheid en de presentatie van de standwerkers. Ook de algemene indruk speelt bij de jure ring een rol. Het standwerkerscon- cours begint 's morgens om tien uur en duurt tot vier uur in de middag. Om kwart over vier zal de voorzitter van de jury. ter hoogte van Vroom en Drees- man bekend maken wie de prijswin naars zijn. Namens het gemeentebes tuur zullen aan de drie besten bekers worden uitgereikt. Voor alle deelne mers zal er een aandenken aan het concours zijn. Naast de folkloristische dag en het .standwerkersconcours vindt ook de weekmarkt gewoon doorgang. Zeker is dan ook. dat donderdag 12 juli vele mensen- toeristen, inwoners van Mid delburg en andere plaatsen in Zee land. de weg naar de Zeeuwse hoofd stad zullen weten te vinden. Zaken in het stadhuis. Tot dezelfde datum kan een ieder schriftelijk be zwaren tegen de uitvoering van bet voornemen indienen bij burgemeester en wethouders. BOUWVERORDENING De gemeenteraad stelde op 23 april jui. de 9e herziening van de "Bouw verordening" vast. Gedeputeerde sta ten hebben 12 juni j.l. deze vergade ring goedgekeurd. I'ot 28 september a.s. ligt de verorde ning ter inzage op de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. In de periode 20 t/m 26 juni j.l. werden de volgende voorwerpen gevonden en aangegeven: - diverse portemonnees met inhoud - diverse sleutels - boodschappentas van touw - overall - sjaal - 2 dameshorloges - heren horloge - map met tekeningen - etuitje met geld en bankpas - diverse bankbiljetten - zilveren armbandje met naam plaatje - das - gouden broche - gele lamp met rood licht - ••wieldop auto - goudëh ketting met hanger - vest - kinderjackjc •- ondermutsZeeuw.se klederdracht, boodschappentas met inhoud. Bestemmingsplan "Dauwendaele II Burgemeester en wethouders hebben het voornemen vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Dauwen daele 11", om de bouw mogelijk te maken van een motel op het hoekper- ceel Vrijlandstraat/Schroeweg. Het bouwplan en het schetsplan van de voorgenomen herziening liggen tot 16 juli a.s. ter inzage op de afd. Algemene Zaken in het stadhuis. Tot dezelfde datum kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering van het voornemen, dit schriftelijk aan het college van burgemeester en wethou ders kenbaar maken. Bestemmingsplan "Buitengebied" Burgemeester en wethouders willen vrijstelling verlenen van het bestem mingsplan "Buitengebied", om de bouw mogelijk te maken van een op slagruimte voor zuivelprodukten op het perceel Walchcrseweg 184. Het bouwplan en liet schetsplan van de voorgenomen herziening liggen tot 18 juli a.s. ter inzage op de afd. Algemene ook uw inbreng is mogelijk Sinds kort functioneert binnen de gemeente een ad-hoc werkgroep, die moet nagaan, welke maatregelen mogelijk zijn om.de steeds toenemende vernielingen en baldadigheden in de stad te voorkomen of zeker te beperken. De werkgroep "Vandalisme" is opgericht naar aanleiding van een door de politie ingesteld onderzoek naar het vandalisme in de hele gemeente. Tevens werd vanuit de gemeenteraad en de bevolking aangedrongen op maatregelen t.o.v. het vanda lisme. Inmiddels hebben twee vergaderingen plaatsgevonden. Het ligt in de bedoeling binnen enkele maanden met een aantal aanbevelingen te komen, die burgemeester en wethouders aangeven welke maatregelen op korte en lange termijn t.a.v. het vandalisme kunnen worden genomen. Tijdens dg gehouden vergaderingen heeft onder meer een gedachtenwisseling plaatsgevonden over de problematiek. Het rapport van de politie over het van dalisme diende hierbij als basis. Door de leden van de werkgroep werd naar voren gebracht, dat een inzicht over de sociale - en maatschappelijke achtergronden van de over het algemeen jeugdige vandalen erg belangrijk is. Duidelijk werd ook, dat bij het bestrijden c.q. oplossen van het vandalisme in de gemeente een goed samenspel nodig is tussen de politie, ouders, opvoeders, maar ook de pers. Een goede voorlichting kan immers preventief werken. De werkgroep "Vandalisme" is samengesteld uit vertegenwoordigers namenf gemeente, politie, Horeca Nêderland - afd. Middelburg, Middelburgse Centrale van Ondernemers in Midden- en Kleinbedrijf, en het bijzonder lager onderwijs. Hel openbaar lager onderwijs heeft geen kans gezien deel te nemen in de werkgroep. Een verzoek om mee te praten over het vandalisme in Middelburg is op verzoek van de leden van de werkgroep alsnog uitgegaan naar het voortgezet onderwijs. UW INBRENG IS WELKOM Een ieder, die meent een inbreng te kunnen leveren voor het probleem van het vandalisme, kan dat melden bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. Uw mededelingen en suggesties zijn van harte welkom. U kunt ook bellen. Tel. (01180) 26251, toestel 133. Morgen, donderdag 5 juli, eerste con cert BEIAARDCONCERTEN OP CA RILLON "LANGE JAN" Evenals voorgaande jaren heeft de Gemeentelijke Culturele Dienst Mid delburg een reeks van zeven zomera- vondbeiaardconcerten georganiseerd. Alle concerten zijn gepland op een donderdag, beginnen om 19.30 uur en duren tot ongeveer 20.30 uur. De eerste concertuitvoering is op donderdag 5 juli. Gastbeiaardier Sjef van Balkom uit 's Hertogenbosch ver zorgt dit concert. Inzijn woonplaats bespeelt hij regelmatig de beiaard van het stadhuis en van de Kathedrale Basiliek van St. Jan. Ook in andere steden, zowel in binnen- als buiten land, verzorgt hij regelmatig'concer ten. Daarnaast heeft hij talrijke wer ken voor beiaard gecomponeerd. Tweede concert Chris Bos, stadsbeiaard van Utrecht, verzorgt het tweede concert, dat don derdag 12 juli plaatsvindt. De heer Bos behaalde in Nederland drie maal een prijs met zijn klokkenspel. De oplei ding tot beiaardier ontving hij van de toenmalige stadsbeiaardier van Utrecht. Momenteel werkt hij als hoofdleraar schoolmuziek aan het Utrechtse conservatorium. Programmaboekje Een programmaboekje met uitvoerige informatie over de concertenreeks en' gegevens over beiaard, carillon en klokkenspel is gratis verkrijgbaar bij het V.V.V.-kantoor in de Lammeren- steeg, bij de Gemeentelijke Culturele Dienst aan het Molenwater en bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. Beklimmen Lange Jan Tijdens het concert is de "Lange Jan" voor bezoekers geopend. Men kan de toren dan beklimmen vanaf 19.15 uur. De normale openingstijden van de "Lange Jan" zijn van maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. A. Euromarkt Uitzonderen van (brom)fietsers van het eenrichtingsverkeer op het zuid westelijk gedeelte van de Euromarkt. B. Kruisweg Aanwijzen als verplicht fietspad voor fietsers en bromfietsers van het ge deelte van de Kruisweg tussen de Koudekerksewcg en de L.T.S. aan de Kruisweg. C. Laurens Stommesweg Het gedeelte van de Laurens Stom mesweg lussen de aansluiting Laurens Stommesweg/Michaëlsdreef en' de aansluiting Laurens Stommes- weg/Laan der Verenigde Naties aan te wijzen als verplicht fietspad voor fietsers en bromfietsers. D. Laan der Verenigde Naties Uitzonderen van (brom)fictsers van het eenrichtingverkeer op de ventweg van de Laan der Verenigde Naties, gelegen aan de zuidoostelijke zijde, lopende vanaf de inrit naar hel par keerterrein (aan de zuidwestelijke zij de van dit parkeerterrein) en het zuidwestelijk gelegen weggedeelte van de Euromarkt. E. Koudekerksewcg - Het verkeer dat uit de richting Mid delburg komt verbieden de Koude kerksewcg te berijden aan de linker zijde van de verkeersheuvel, die ligt even ten noordoosten van de splitsing Koudekerkseweg/Laan der Verenig de Naties. - Het verkeer komend uil de richting Koudckerkde te verbieden de Koude- kerkseweg te berijden aan de linker zijde van de verkeersheuvel die ligt even ten noordoosten van de splitsing' Koudekerkseweg/Laan der Verenig de Naties. - Het verkeer komend uit de richting Middelburg te verbieden de Koude- kerkseweg te berijden aan de linker zijde van de verkeersheuvel die ligt even ten zuidwesten van de splitsing Koudekerkseweg/Laan der'Verenig de Naties. F. Laan der Verenigde Naties e.o. - De kruisingen gevormd door de Laan der Verenigde Naties/Breeweg. Laan der Verenigde Naties/Laurens Stommesweg en Laan der Verenigde- Naties/Europalaan aan wijzen als voorrangskruising, zodanig dat het verkeer op de Laan der Verenigde Naties voorrang heeft. - De splitsingen gevormd door de Laan der Verenigde Naties/Pres. Kcnnedylaan en de Laan der Vere nigde Naties/Asserlaan aan wijzen als voorrangssplitsing zodanig, dal het verkeer op de Laan der Verenigde Naties voorrang heeft. - Het gdeeelte van de hoofdrijbaan van de Laan der Verenigde Naties, tussen de aansluiting met de Koude- kerkseweg en de Beneluxlaan sluiten voor fietsers, bromfietsers en voet gangers. - Het fietspad aan de zuidoostelijke zijde van hel gedeelte van de Laan der Verenigde Naties, tussen de aanslui ting met de Laurens Sjommcsweg en de Euromarkt.' aanwijzen als verplicht fietspad voor fietsers en bromfietsers. - Het verkeer op de Laan der Vere nigde Naties dat uit de richting Kou- dekerke komt, verbieden om ter hoogte van de aansluiting met de Laurens Stommesweg linksaf te slaan. - Het verkeer, komend uit de richting Koudekerke. verbieden de Laan der Verenigde NMies te berijden aan de linkerzijde van de verkeersheuvel, die ligt even ten noordwesten van de aan sluiting Laan der Verenigde Na ties/Koudekerksewcg. G. Beatrixbrug - Opheffen geslotenverklaring van de Beatrixbrug voor voertuigen met een asdruk van meer dan 5 ton. - Instellen gesloten verklaring van de Beairxibrug voor voertuigen en sa menstellen van voertuigen met een totaalgewicht van meer dan 15 ton. Iedere belanghebbende kan tegen de onder A t/m F genoemde verkeersbe- sluiten tot 7 juli a.s. beroep instellen bij de Kroon en tegen het onder G. ver melde verkeersbesluit tot 9 juli a.s. Het beroepschrift moet ingediend worden bij de Commissaris van de Ko ningin in Zeeland in Middelburg. De volledige verkeersbesluiten kan men komen lezen bij hel bureau Voorlichting in het stadhuis. Periode 4 juli - 11 juli - - fff 'C VVv n 1 El 'V* PLAATS EN VERKEERSM AATREG ELEN I. Ventweg 'Nwe. Vlissingseweg. tus sen Maasstraat en Oosterscheldestraat afgesloten voor alle verkeer 2. Havenstraat Afgesloten voor verkeer 3. Puntpoortstraat Afgesloten voor verkeer 4. Schuttershofstraat Afgesloten voor alle verkeer AARD VAN HEI WERK Vernieuwen kabels en leidingen Vernieuwen leidingen Vernieuwen leidingen Vernieuwen kabels AANVANGS DATUM In uitvoering In uilvoering In uitvoering In uitvoering

de Faam | 1979 | | pagina 5