ZONNIG GEZICHT 79 OFFSMBOET IPPQ DPEF IN Humanistisch Verbond kampt met gebrek aan bestuursleden MIDDELBURG (€HNItlAMA) Kabaret h o de Wijs Zeeland in tekening en prent SAVAGE ISLAND BAND BIJ DISCO DAYAN VF Lezing Medische Associatie SCHUBERTS CONCERT GERECONSTRUEERD Bijzondere verzamelbeurs Sportieve Rekreatie in Veere PLANTEN/STEKJES RUILBEURS Open Dag Centraal Wonen 1 Groep voor één-oudergezinnen ROARING TWENTIES Woensdag 2 mei 1979 Het is lente. De meest welkome lente van de afgelopen jaren. We zijn de win ter zat. In alle opzichten. Gretig grijpen we naar nieuwe kleren' de kans er eindelijk weer anders uil te zien. Bont en breisels gaan de kast in. een luchtige kleurige mode is aan de beurt. Luchtig en kleurig is ook het beeld dat de zonnebrillenmode de komende maanden beheerst. Ga maar kijken bij de opticien, die nu als het oognodige in huis heeft voor uw zonnegezicht '79. De meeste dames-zonnebrillen zijn ge maakt van lichte, sterke kunststof. Voor heren blijft metaal het favoriete mate riaal. Hoewel de meeste kunststof-zon nebrillen net als vorig jaar tamelijk groot zijn. zijn de randen dunner ge worden. en is het model over het alge meen iets vlakker. Het vlindermêdel uit de vijftiger jaren - voor de "gewone" brillen deze winter al getipt - zal ook in de zonnebrilmode de nodige aan- hang(st)ers krijgen. Ook uil die periode stammen de plattere brillen met smalle glazen. Wal de kleuren betreft bieden de zon nebrillen een "zachtaardig" tegenwicht tegen de harde tinten uit de kledingmo- de. Zo zijn er fletse afspiegelingen van het felle rood. blauw en groen van onze kleren, pasteltinten, veel rose, beige en lila-variaties, f 1 ct modebeeld wordt verder gekenmerkt door mcerkleurig- hcid. Behalve de meerkleurige glazen - zogenoemde dégradé-glazen -. die steeds populairder worden, is ook een groot aantal monturen gemaakt van mcerkleurig materiaal, soms met een ietwat lichtgevend effekt. Dat laatste is bereikt doordal er in de kunststof een soort glitterpoeder is ingesmolten, öf code is een afspraak en in zoverre kan de titel tegenstrijdig genoemd worden want juist Neerlands Hoop heeft zich in de laatste jaren vaak niet gehouden aan de afspraak met zijn publiek en heeft dat publiek verrast en van zijn stuk gebracht met onverwachte wendingen en tegen draadse uitbarstingen. Dit is ook weer het geval wanneer men OFFSMBOET IPPQ DPEF vergelijkt met de vorige show "Interieur". Deze nieuwe show is hoger van tempo en fel ler van vormgeving, maar volwasscncr van inhoud. Freek de Jonge. Bram Vei meulen en Jan de Hont zijn nu in de eerste plaats opvoeders van een voor stelling: niet van een pseudo-persoonlijk praatje bij de haard, maar van iets wat zij met zijn drieeën spelen en waar het publiek naar kijkt, liet is bovendien een voorstelling die niet streeft naar eigen tijdsheid of herkenbaar. Wie in DPI I wil kennismaken met de mens achter de kunstenaar zal teleurgesteld worden. Wie zijn zintuigen wil openstellen voor een opvoering, voor een kaleidoscoop van tragikomische elementen, uitge voerd in de drie primaire kleuren die in de loop der jaren de huis-kleuren van Neerlands Hoop geworden zijn. die is van harte welkom. Dinsdag 29 en woensdag 30 mei in de- Middelburgse Schouwburg. Aanvang 8 uur. Kaarten: Seventy Seven en El'oon. De werkgroep Medische Associatie Middelburg, die bezig is om belangstel lenden en toekomstige patiënten, in en om Middelburg, te groeperen, verzorgt op woensdag 2 mei a.s. de lezing: "Idee. Rechtsbewustzijn. Praktisch Ilande len in de Samenleving". Despreker,de heer Mr. II B M Boeke is voorzitter van de Vereniging voor Recht en Persoonlijke Vrijheid in de Gezond heidszorg en lid van het Medisch Deel genootschap Leiden. De heer Boeke z.al. op de 2e manifestatie van de M.A.M.. meer in het bijzonder spreken over gezonde en zieke vormen van samenleven samenwerken. De lezing zal worden gehouden in de zaal "De Schakel". Bachten Stcene 14. Middelburg. Aanvang 20.- uur. I ntree 3.50. Een van de hoogtepunten van het hui dige Schuberljaar is ongetwijfeld de herhaling van het enige openbare, hele maal aan eigen werk gewijde concert dat Schubert ooit gaf. De 26e maart 1828 trad deze componist op met dat evene ment; precies 150 jaar later. 26 maart 1978, werd het programma van dit con cert in het Haarlemse Concertgebouw herhaald. Initiatiefnemer hiertoe was de Haarlemse Schouwburg- en Conccrtgc- bouwdirecteur Peter Lohr. die zelf het merendeel van het onderzoek voor deze- replica heeft gedaan. De programmasamenstelling is bijzon der interessant door de diversiteit van de uitgevoerde werken. Bovendien worden ons minder bekende kanten van Schu bert belicht. Het concert begon met het eerste deel van een nieuw strijkkwartet. Welk werk precies bedoeld wordt, staat niet op het programma, aangenomen wordt dat dit het laatste kwartet (in G op. 161) moet zijn geweest: bewijzen hiervoor ontbreken echter. Maar het wordt waarschijnlijk als we bedenken dat van de drie grootste kwartetten die Schubert tussen 1824 en 1826 compo neerde, de eerste twee al eens waren gespeeld en dit kwartet nog op zijn pre mière wachtte. Een tweede reden dat Schubert juist dit kwartet aan het pu bliek wilde laten horen, is dat hi j in deze compositie duidelijke invloeden van de gevierde Beethoven op geheel eigen wijze heeft verwerkt en naar buiten wil de laten blijken dat niet alleen Beetho ven, maar ook hij "echte" kwartetten kon komponeren. Vrijdag 4 mei kunt een replica van dit bijzondere concert meemaken. De me dewerkenden zijn: MARIANNI Dll LEMAN. alt: CHARLES VAN TAS SEL, bariton; STANLEY HOOG LAND, piano; AMSTERDAMS STRIJKKWARTET en HET NEDER LANDS KODALYKOOR o.l.v. DICK HOLLANDER. Op het programma staat: I. Eerste deel van het Strijkkwartet no. 15 in G opus 161. Amsterdams Str.jkk- wartet. 2. a. Der Kreuzz.ug, b. Die Sterne, c. Fischerweise, d. Fragment aus dem Aeschylus. Charles van Tassel, bariton. Stanley Hoogland, piano. 3. Standche». Marianne Dieleman. alt: Stanley Hoog land, piano; Het Nederlands Kodaly koor o.l.v. Dick Hollander. 4. Pianotrio in Es opus 100. Jeanelotie Hertzberger, viool, Ben de Ligt. cello. Stanley Hoog land, piano. 5. Die Allmacht. Charles van Tassel, bariton. Stanley Hoogland, piano. (Concert- en gehoorzaal - Middelburg - Aanvang 20.30 uur) doordat het materiaal aan de opper vlakte is behandeld, bijvoorbeeld voor zien van steentjes of een reflecterende stof. Minder opvallend maar even fraai zijn de pastelkleurige zonnebrillen, ver sierd niet een donkere contourlijn. De zonnebrillenmode is bij de opticien overigens niet alleen te koop voor hen die vlekkeloos uit de ogen kijken Ook brildragers kunnen volop aan deze mo de meedoen. Dezelfde modekleuren en modellen zijn te vinden in de kollektie korrektiemonluren die de opticien heeft samengesteld. F.n het is voor deze vak man een koud kunstje, daar op sterkte geslepen zonneglazen in te zetten. Zoals het ook zijn dagelijks werk is om brillen "lekker te laten zitten", om garantie en persoonlijke service te geven. Een zonnig gezicht 1979. U vindt het bij de opticien. Tijdens de open dag zal gesproken kun nen worden met deelnemers aan het projekt in Vlissingen. terwijl ook iemand van de landelijke vereniging centraal wonen aanwezig zal zijn. Verder zal het volgende te zien zijn: 1. Bestektekening van het piramidehuis. Deze bestektekening dient als basis voor het te bouwen eerste piramidehuis en het totale projekt in Vlissingen. Overleg hierover met het gemeentebestuur van Vlissingen is gaande. 2. Maquette van liet piramidehuis met een schaal van 11:10. 3. Dokumentatie van de landelijke ve reniging centraal wonen, waaronder te keningen van diverse andere projekten in het land. 4. Videoband waarop 2 t.v.-uitzendin gen over centraal wonen. De aanvraag voor de bouw van allereerst één piramidehuis en later van het gehele projekt is reeds besproken met een af vaardiging van B. en VV. en zal ter advi sering aan de werkgroep en adviesgroep Ruimtelijke Ordening en het college voorgelegd worden, waarna binnenkort, nog voor de zomervakantie, een princi piële beslissing genomen zal moeten worden. Vanaf donderdag 5 april is in hel Zeeuws Museum, Abdijplein 3, Middelburg, een kleine tentoonstelling ingericht. "Zeeland in tekening en prent (ca. 1790-ca. 1970)". uit eigen bezit over verschillende benaderingen van de werkelijkheid. Belangstellende bezoekers kunnen aan de balie een lijst met 9 vragen krijgen. Deze vragen zijn. als men goed kijkt, door iedereen te beantwoorden. Deze tentoonstelling is ook geschikt voor leerlingen van het voortgezel onderwijs in klasseverband. Het Zeeuws Museum is geopend: werkdagen 10-17 uur, zaterdag van 14-17 uur. De tentoonstelling duurt tot 30 mei. OFFSMBOET IPPO DPEF is de naam van het theaterprogramma waarmee Neerlands Hoop in Bange Dagen tot 1980 op toernee is. De gedachte achter deze titel is niet zo onuitspreekbaar als de titel zelf: door verschuiving van één letter (b a) wordt OFFSMBOET IPPQ DPF.E tot "Neerlands Hoop Code". Een dere helft doet dat omdat er geen open bare school in de buurt is. Bovendien worden de christelijke onderwijzen voorgetrokken boven de openbare scholen: hebben een eigen bestuur, kunnen leerlingen _en onderwijzend personeel afwijzen.gunnen naar eigen inzicht over financiële middelen be schikken enz." Ook het aantal ziekenhuizen, dat de naam hervormd, rooms-katholick of gereformeerd draagt is volgens Tielman niet evenredig tot de belangstelling naar specifiek confessionele ziekenhuizen. Op zondag 6 mei 1979 van 10 tot 17 uur houdt de Nederlandse vereniging "De Verzamelaar" een grote bijzondere ver zamelbeurs in Musis Sacrum, Velper- plein. Arnhem (C.). Het betreft een beurs, die slechts één keer per jaar in ons land wordt gehouden. Op deze beurs kunnen aantekenstrookjes, albums, al bumplaatjes. artiestenfoto's, alles over Anton Pieck. oude boeken, bankpapier, oude brieven, briefkaarten, boekenleg gers. blikken banderolstrookjes, bierg lazen. bierviltjes, bidprentjes, curiosa, deurknoppen, dekenloodjes, allerlei soorten etiketten,- eierdopjes, emble men. fiesopeners, fruitwikkels, geboor tekaartjes, oude grammofoonplaten, oude grammofoons, oude gereedschap pen. gemeentestempels, gelegenheids- munten, herdenkingsborden, insignes, Koninklijk Huis, kniopen, oude kran ten, kalenders, oude landkaarten, le peltjes, leesplankjes, militaria, nood geld, onderscheidingen, oorlogsdoku- mentatie. penningen, posters, punten slijpers, pijpen, rijwielbelastingplaatjes, reisgidsen, suikerzakjes, stripboekjes, oud speelgoed, sleutels, speldjes, sleu telhangers, stickers, servetjes, oude strij kijzers, trommels, tijdschriften, tegeltjes, opgezette vlinders, zoutvaatjes enz. enz. geruild worden. Op deze beurs zijn munten, postzegels, eerstedagenvelop- pen, lucifersmerken, sigarenbanden. stenen, mineralen, fossielen, schelpen, koralen, kleding, schoeisel, planten en dieren verboden. "A NOUS LES PETIT ES ANGLAI- SES", is het filmdebuut van Michel Lang. Twee jonge Fransen zijn voor hun eindexamen gezakt, mede door een slecht cijfer voor Engels. Om voor het volgend leerjaar wat steviger onder grond voor Engels te krijgen worden de twee door hun ouders naar familie in Engeland gestuurd. Zij blijken erg amoureus van aanleg te zijn en omdat zij de tijd mee hebben, hoeven zij tegen over vrouwelijke leeftijdgenoten hun amoureuze neigingen niet onder stoelen of banken te steken. Deze vrolijke en ontwapenende film speelt in het bad plaatsje Ramsgate. U kunt de film zien op 2 mei in het Vlissingse Alhambrat- heater. Aanvang der voorstelling: 20.00 uur (plaatsbespreken van 19 tot 19.30 uur). Normale bioscoopprijzen. In de gemeente Veere is een Plaatselijke Organisatie- en Ontwikkelingsgroep Sportieve Rekreatie (P.O.O.S.R.) opge richt. Deze groep, bestaande uit een aantal enthousiaste inwoners van diverse ker nen van Veere waaronder twee gediplo meerde rekreatiesportleiders, zal in nau we samenwerking met de verenigingen in de gemeente trachten de sportieve re kreatie in al zijn vormen aan de bevol king bekend te maken. Hoofddoel van deze groep is juist die mensen aan het bewegen te krijgen, die tot nu toe weinig of niets aan sportief bewegen hebben gedaan door welke oorzaken dan ook. Voorlopig staat op het programma voor 1979 een doel- schiettoernooi voor ouderen, een 4 ker nen fiets week. wandeltochten voor jong en oud; binnen- en buiten trimaktivitei- ten. Het college van burgemeester en wet houders van Veere is positief ten op zichte van de doelstelling vaji de groep en zal indien nodig hulp bieden bij de totstandkoming van de plannen. In eer ste instantie zal POOSR Veere alle ve renigingen op sport, jeugd en kuituur enquêteren wat men wil en of men wil samenwerken met POOSR, hetgeen bij zonder wenselijk is. POOSR Veere streeft naar samenwerking met de bes taande verenigingen en heeft niet ten doel als groep een eigen leven te leiden. POOSR Veere bestaat op dit moment uit de volgende personen: Lia Meulen- berg, Koos Vermeulen-Goedbloed, Hetty den Engelen uit Vrouwenpolder, Roel Hillebrand en Rinus van 't Veere uit Serooskerke. Peter Reijnierse en Ton Kienhuis uit Veere. Correspondentie adres is: Van Borselelaan 32 te Veere. POOSR Veere is een uitvloeisel van de activiteiten van de commissie Sportieve Recreatie van de Zeeuwse Sportraad en zal dan ook als zodanig met deze com missie nauwe samenwerkingsbanden onderhouden Enkele aktiviteiten: Op 14-18 mei vindt er een Sterrit plaats. Dat is een fietstocht waarbij alle kernen betrokken worden gericht op de gezin- sakliviteit. Huis-aan-huis wordt te zijner tijd een folder verspreid. Op 23 juni volgt een wandeltocht voor iedereen. (Organisatie in samenwerking metS.V. Serooskerke). Peter Nieuwint en Ivo de Wijs werken al jarenlang samen. Met Aggie Terlingen en Richard Fritschy maakten zij drie professionele theaterprogramma's: 'De wortels van het kwaad'. Beschaafd Amusement' en 'Achter de wolken is zonneschijn'. Door de studieplannen van Aggie en Richard werden Pieter en Ivo genoodzaakt om te zien naar een nieuwe aanpak. Overleg met MaVnix Kappers, die net als hen begonnen was in het studentenka- baret. lag voor de hand. Mamix won het I.C.C.-studentenkabaret en werkte daarna met een eigen programma, maar ook o.a. bij Wim Kan en Lurelei. Met hem als 'derde man waren zij verzekerd van een ijzersterke nieuwe formule. In Formule 2'. een titel die uit de racerij stamt en waarmee zowel de gewijzigde samenstelling van de groep als de snel heid van het programma wordt aange geven, uiten de drie dertigers hun on vrede over de moeilijkheden in de hen -en dus ook ons - omringende wereld. Zoals daar zijn: fysieke aftakeling, faal angst, relatieperikclen en dreigende maatschappelijke onverschilligheid. En wat dacht u van echtscheiding, modieu ze tics en kaalheid? Problemen die wij allemaal zo goed kennen. Een moeilijk en somber programma dus? Wie de jongens van Kabaret Ivo de Wijs kent weet wel beter. Zij zullen er een avond lang voor zorgen dat u zelfs Op dinsdag 8 mei wordt in kluphuis "Open Hof' een planten/ en stekjes ruilbeurs gehouden. Om teleurstelling te voorkomen dienen hel bewortelde stek ken te zijn. Naast de mogelijkheid tot ruilen zullen enkele voorlichtingsfilms wrden ver toond met betrekking tot het onderwerp. De avond is bestemd voor alle wijkbe woners, groot en klein, liefhebbers van planten!!!! Openingstijd: 19.30-22.00 uur, via de achteringang van "Open Hof'. De coöperatieve vereniging centraal wonen Vlissingen nodigt u uit een kijkje te komen nemen op een open dag in de Zwaan te Oost-Souburg. Deze open dag zal gehouden worden op zaterdag 12 mei a.s. tussen 10.00 en 17.00 uur. Doel van deze dag is geïnteresseerden en belangstellenden kennis te laten nemen wat Centraal Wonen betekent in het al gemeen en vooral ook wat het betekent voor de mensen die in Vlissingen aktief zijn. Men kan zich op deze dag eveneens opgeven als lid of geïnteresseerde voor het te bouwen projekt in Vlissingen. Doel van de coöperatieve vereniging Centraal Wonen Vlissingen is de reali satie van een centraal wonen projekt (50 tot 70 huishoudens) in de gemeente Vlissingen. Een projekt kleinschalig van opbouw en geïntegreerd in de samenle ving. de somberste zaken die u regelmatig in een gemiddeld aktualiteitenprogramma tegenkomt van de zonnige kant gaat be kijken. (Donderdag 10 mei - Schouwburg Mid delburg - 20.00 uur. Kaarten: SCZ Nieuwe Haven 41-43 Middelburg - 01180-15256). A Is basis voor de te bouwen woningen is gekozen voor het piramidehuis. Enkele gegevens voor het ontworpen piramide huis: 1. Geschikt voor het I a 2 persoons huis houdens: Voor grotere huishoudens ge makkelijk te schakelen. 2. Eenvoudige konstruktie (mogelijkhe den tot zelfbouw). 3. Grondoppervlak 8 x 8 m; hoogte 7 m; inhoud 150 m3. 4. Energieverbruik is 'A van het nor male verbruik ten gevolge van goede iso latie. zonnekollektoren. etc. 5. Lager verbruik van hel leidingwater ten gevolge van hergebruik van dit water en het gebruik van drinkwater. "Deze ziekenhuizen en vele andere in stellingen hebben dan wel de deuren volledig opengesteld voor niet-kerkelij- kcn. als het komt tot de benoeming van een nieuw bestuur dan blijkt het zwaar tepunt toch op godsdienstige overtui ging te worden gelegd. Humanisten worden daarvan buiten gesloten," aldus voorzitter Tielman van het Humanis tisch Verbond. Volgens Tielman is het voeren van een Christelijke politiek in een democrati sche samenleving ook niet mogelijk. Hij stelde vast. dat christelijke politici zich laten leiden door een openbaring. "De opstelling van de confessionele politieke partijen ten aanzien van de abortuswet geving is daar e,en treffend voorbeeld van." zei hij. "Zo sprak immers de voormalige minister van justitie Van Agt uil zijn handtekening niet onder het wetsontwerp te zetten als daarmee het plegen van abortus uit de illegaliteit zou worden gehaald, ook niet als daar een kamermeerderheid voor te vinden zou zijn geweest. Dat druist lijnrecht in tegen de democratie." aldus voorzitter Tiel man. Andere voorbeelden waaruit blijkt dat de humanisten er maar bekaaid afko men noemde voorzitter Tielman de zendtijd van hel Humanistisch Verbond op de radio en televisie tegenover de zendtijd van kerkelijke instellingen en het aantal raadslieden in ziekenhuizen en het leger tegenover het aantal predi kanten en paters. Tielman benadrukte in zijn lezing als humanist beslist op geen enkele wijze een campagne te willen voeren tegen kerken en kerkdijken maar te streven naar een volwaardige plaats in de sa menleving voor humanisten. In oktober vorig jaar is op initiatief van een aantal instellingen en zclfhclpgroep van start gegaan voor één-oudergezin nen in Middelburg. Vlissingen en Sou burg. Tol nu toe zijn de volgende activi teiten ontplooid. Iedere maandagavond vanaf half negen open avond met wis selend karakter in het gebouw van de gezinsverzorging te Vlissingen: Dr. Ot- testraat I. Iedere week zondagmorgenkoffiekon- lakt met de kinderen vanaf 11 uur in het gebouw vormingswerk jong volwasse nen aan de Verkuyl Quakkelaarstraat 11-13 te Vlissingen. Vaak wordt er na de koffie een wandeling langs het strand gemaakt, een bezoek gebracht aan de kinderboerderij of wat er verder zo spontaan gebeurt. Er draait eenmaal in de veertien dagen een gespreksgroep. Er wordt gezamenlijk uitgegaan en er is veel onderling kontakt, hulp en gezel ligheid. Wie belangstelling heeft is welkom op een open maandagavond of op het zon- dagkoffiekontakt. Je kunt ook kontakt opnemen met een van de leden Bep Gest (01184-68323) of Marien Muller (01180-37398). Drie Amerikaanse Wereld Oorlog I wordt -maten keren na de wapenstil stand van 1918 terug in de States. Lloyd Hart wordt weer advokaat, ook de ex- saloonhoudcr George Hally komt weer in zijn oude stiel terecht: met het oog op de komende drooglegging wordt hij zwarthandelaar, maar Eddie Barlett kan als automonteur niet meer aan de slag en wordt na een tip van een vriend taxi chauffeur. Hij wordt een keer gepakt voor drankvervoer naar Panama Smith, maar die betaalt de boete en ze besluiten samen in de drankhandel te gaan. Eddie koopt steeds meer taxi's op, het ideale vervoer voor smokkelwaar, en neemt na moeilijkheden Lloyd als advokaat. De laatste wordt verliefd op Eddie's oude correspondentievriendin Jean Sherman, die in Panama's bar werkt. Als Eddie een partij drank van een concurrerende zwarthandelaar kaapt komt hij diens helper George tegen. Eddie en George besluiten samen te gaan werken. Hier mee zijn de 3 oude maats weer verenigd bij één zaak en dan ontspint zich een spel van (hinder) lagen en listen met als inzet de winst van de lukratieve drank handel. waartegen de oude kameraad schap het moet afleggen en waarbij niet iedereen kan overleven.... Donderdag 3 mei in de Vlissingse Piek - aanvang 21.00 uur. Zo'n veertig procent van de Nederlan ders is niet-kerkelijk gebonden en onge veer de helft daarvan voelt zich sterk aangetrokken tot het humanisme. Toch kampt het Humanistisch Verbond met een nijpend gebrek aan actieve mede werkers en bestuursleden. Om haar doelstellingen te verkrijgen ligt het geenszins in de bedoeling om als huma nistische organisatie een eigen politieke groepering op te richten maar dienen politici van niet-confessionele partijen beter geïnformeerd te worden over de humanistische gedachte in het algemeen. Zo luidde zondagmiddag na afloop van de jaarlijkse bijeenkomst van de huma nisten één van de conclusies. Voor de lezing humanisme en politiek door landelijk voorzitter R. Tielman van het Humanistisch Verbond waren zon dag ongeveer vijftig humanisten en be langstellenden in de jeugdherberg De Blije Haghe in Axel bijeen gekomen. Tielman wees zijn gehoor op het belang om als niet gelovige zich te organiseren. "Te veel hebben confessionele instellin gen de macht in handen. Uit onderzoe ken blijkt, dat slechts de hëlft van de ouders hun kind bewust naar een school stuurt van christelijke signatuur. De an- Op zaterdag 5 mei a.s. komt bij de soos Disco Dayan in de zgn. oudere jeugdruimte van het wijkgebouw Ontmoetingscentrum Dauwcndacle de Middelburgse groep "the Savage Island Band". De Savage Island Band werd in 1976 opgericht en treedt vanaf 1977 op. De groep speelt voornamelijk eigen composities die geënt zijn op swingende rock. De bezetting is op dit moment: - Bert Hoogerheide: bas en zang - Peter Schipper: sologitaar - Peter Domisse: drums. De aanvang van de avond is 8 uur en de entree bedraagt 2.50. Disco Dayan is een onderdeel van cultureel werk "de Hayman".

de Faam | 1979 | | pagina 7