WELKOM t, Maison Visser OUD HOLLANDSE DEUREN SHOW Nieuwe mode in dameshoeden LEVERBAAR IN MERANTI EN MERBAU FASHION Woensdag april 1979 geen wonder, dat de mensen zo verukt zijn van 't eiken bij pot. eiken is normaal al om verliefdop te worden eiken is kloek en toch warm. onverwoestbaar en toch sfeervol, eiken bij pot staat bovendien voor: een grandioze kollektie meubelen die u gerust eksklusief mag noemen, in een woord: klasse! omdat eiken meubelen bij pot qua vormgeving en afwerking duidelijk een trapje hoger staan, vandaar misschien ook, dat u er voor op de 2e en 3e verdieping moet zijn, kom er eens kijken, keuren en misschien wel kopen, in het laatste geval kunt u tegelijk kennis maken met pot's veel geprezen service, waar zelfs gratis goede raad toe behoort van ervaren binnenhuis-adviseurs. _J uitgelezen collectie herenkleding van gerenommeerde merken gezellige paasshow van 12 tot 23 april zeer exclusieve geheel massief eiken meubelen.voorradig met ronde en rechthoekige tafels, fraaie stoelen, dressoirs (2-3-4- en 5-deurs) met of zonder opstand voor tin of aardewerk vitrinekast, secretaire en bijpassend grote en kleine bergmeubelen, winnende nummers HERENMODE Ook kinderhoeder! Vlot en flatteus Vele voordelige modelletjes! GOES Papegaaistraat 9-11 ELKE ZATERDAG in de Langeviele 81 van 10.00-12.30 en 13.30-16.00 uur Uw huis is een stijlvolle deur waard. Er zijn 18 typen, zowel gesloten als open uitvoering en dat is allemaal bij ons te zien. MiddelburgPlein 1940, Tel. (01180) 125 60 eiken da's de grootste en meest eksklu- sieve meubelshowroom van de benelux is de moeite van Uw reis naar zeeuws Vlaan deren dubbel en dwars waard. een parkeerplaats voor hon derden auto's, een koffiebar en een kinderspeelplaats; dat alles kunt u misschien ook elders aantreffen, daarvoor hoeft u waarschijnlijk niet persé naar de nieuwe show rooms van pot aan de nieu- wendijk in axel. u gaat tenslotte naar een meubelzaak om de reubelen. wat dat betreft bent u bij pot echter ook aan het goede adres, pot heeft een enorme keus in eksklusieve meube len, tapijten en lampen, die altijd net even anders zijn. beter, fraaier, eksklusieved en dat hoeft beslist niet altijd duurder te zijn. want naast gerenommeerde meubelmer- ken van wereldklasse, kunt u bij pot tevens uitstekend te-; recht voor meubelefl' die eenvoud paren aan verant woorde vormgeving... en daar gaat het om. aan der-^ tien-in-een-dozijn meubelen heeft pot ook geen behoefte, en wees eerlijk: u toch ook niet? daarom tot ziens bij pot, want architekten, binnenhui sadviseurs en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1980 tot 2000 in de grootste en meest eksklusie ve meubelshowroom van de benelux. met meubelen van wereldklasse. de enige meubelzaak in deze streek met een grote keus in "grote" meubelen, artifort, brunati, cassina, cristal, dur- let, gelderland, interlübke, de sede en thonet, zowel in moderne als klassieke stijl, u bent van harte welkom, tel. 8 lijnen - ned. 01155-2010 belgiö 00-31.1155-2010 In onze oude, maar gezellige zaak vindt u voor Pasen weer èen Het spreekt vanzelf dat aan zulke hoogwaardige produkten, ook bij eventuele veranderingen alle zorg wordt besteed. En mits tijdig gekocht. voor Pasen klaar. lovooy Stap vrijuit binnen mevrouw, zet uw kind op onze groeivormmeter en u ziet zelf of lengte, breedte èn inhoud van die schoenen nog ver antwoord zijn. Zoja, dan tot ziens bij de volgende meting. Zoniet, dan hebben wij gelukkig die bovenstebeste Bunnies in huis. Volledig verant woorde en evengoed vrolijke kinderschoenen. Maten 19 t/m 42 in 5 wijdtes getrokken door notariskantoor de graaf uit axel hoofdprijs C AAA lot no Korte Noordstraat 19 Middelburg. Tel. (01180) 13525 Gortstraal 32-34 Middelburg - tel. 12508 te besteden naar keus in onze zaak 4 troost prijzen van bovenstebeste, Bunnies C Dit is het jaar van de sportieve kombinaties. Shirts met spencers. Jackets met pullovers. Broeken met blousons. Allemaal ruim en royaal. In allerlei kleuren die perfqkt bij elkaar passen. Zoals: bruin, beige, roest, écru en groen. Kom nu even kombineren! IVoor vakman en doe-het-zelver KROM Ml-. U I I I I 14. MIODM.IU K(i Tol ai isn nvyfv

de Faam | 1979 | | pagina 6