MEER MACHT VOOR HET EUROPESE PARLEMENT v m?x IN TE ZIEN" ATREGELElf Kandidaten vanuit bevolking gevraagd voor commissie bestuur-bestuurden VOORKOM VERSPREIDING VAN DE IEPEZIËKTE OPGEBROKEN - AFGESLOTEN Cr5 s i VERKEERS- Woensdag 7 februari 1979 F 1/nnDI irUTinirCDIIBDICIS r redactie, bureau voorlichting vUUnLIUff I l/UUunUDnlCIX stadhuis-lange noordstraati Eerste rechtstreekse verkiezingen op 7 juni a.s. Men hoeft niet aangesloten te zijn bij een wijkvereniging of organisatie Maak voor 1 april uw Iepehout op M Ife CULTURELE AGENDA GEMEENTELIJKE CULTURELE DIENST MIDDELBURG MENU TAFELTJE DEKJE" GEVONDEN VOORWERPEN Periode 7 februari - 14 februari 2/ Begin juni worden in de negen landen van de Europese Gemeenschap voor het eerst Europese verkiezingen gehouden. West-Duitsers. Fransen. Engelsen, Ita lianen, Belgen, Luxemburgers. Denen, Ieren en Nederlanders kunnen dan rechtstreeks hun vertegenwoordigers kiezen in het Europees Parlement. In totaal zullen 410 leden gekozen moeten worden door deze Europeanen. In het nieuwe parlement is plaats voor 25 Nederlanders. Daaróm gaan wij in Nederland donderdag 7 juni a.s. ter stembus. Via vele kanalen wordt u op dit moment en zult u de komende maanden geïnformeerd worden over Europese Gemeenschap, Europees Parlement, Raad van Ministers, Europese verkiezingen, Europese Commissie enz. Ook wij, als Europese gemeente, willen u door middel van deze gemeentelijke voorlichtingspagina regelmatig op de hoogte stellen van hetgeen in en met Europa aan de hand is. We hopen, dat al deze informatie mag bijdragen tot een massale opkomst. Alleen dan bereiken we met z'n allen meer macht voor het Europese Parlement. MINISTERS BIJNA ELKE WEEK BIJEEN In Brussel of in Luxemburg komen bijna elke week ministers uit de negen landen van de Europese Gemeen schap bijeen om besluiten te nemen. Zij stellen vast hoeveel geld de boeren in het hele gebied van de Gemeen schap krijgen voor hun produkten. Zoveel cent voor een liter melk en zo veel geld voor een zak graan. Die mi nisters bepalen ook dat een deel van de BTW. die wij betalen als we in een w inkel iets kopen door de Nederland se regering moet worden afgestaan aan de EG in Brussel. Want die EG heeft veel geld nodig. Men zegt wel eens dat de Europese samenwerking in Brussel niet zo goed verloopt als men wel eens had ge hoopt. Dat mag waar zijn, de eenwor ding van de negen landen, het naar elkaar toe-groeien, verloopt niet zo snel, maar het is dan ook heel erg moeilijk. Samenwerken betekent ei genlijk dat men een stuk van zijn zelf standigheid prijs geeft. In de afgelo pen jaren is door deskundigen keer op keer meegedeeld dat de negen landen pas goed met elkaar kunnen samen werken als ze bereid zijn met elkaar rekening te houden bij het economi sche en sociale beleid. Dus als Neder land iets wil doen om in achtergeb leven gebieden de vestiging van nieu we bedrijven te stimuleren, dan mag dat alleen als daarover overleg is ge weest met de andere acht landen. Want in Nederland moet men niet een chemisch bedrijf stichten als dat be drijf produkten gaat maken waarvan in het gebied van de Gemeenschap al een overschot is. Zo langzamerhand gaat elk land voelen dat men naar de- ,ze nauwe vorm van samenwerking toe moet. Het is namelijk de enige manier om fouten in het economisch beleid van de negën landen te voorkomen. Men kan ook zeggen dat dit de enige manier is om tot de grootst moéeiijke welvaart te komen. En ook de beste manier om tot een goede verdeling van de welvaart te komen. Er bestaat in de Gemeenschap al een fonds dat zijn geld in hoofdzaak van de rijke EG landen krijgt en dat vooral in de arm ste streken dat geld gebruikt om meer welvaart te brengen. Maar terwijl de ministers uit de negen landen op hun vergaderingen steeds belang rijker besluiten nemen schiet de me dezeggenschap van de 260 miljoen burgers van de negen landen in toe nemende mate tekort. INSPRAAK INWONERS DEELNE MENDE LANDEN Toen de Europese samenwerking be gon. dat was in 1952. had men al wel voorzien dat er een vorm van inspraak moest komen van de inwoners van de deelnemende landen. En dus werd toen al een soort Europees Parlement gesticht dal adviezen kon geven aan de Europese ministers. De macht van dat parlement was zeer gering, maar dat was toen geen bezwaar want de mi nisters hadden destijds een heel be perkt werkterrein. Maar terwijl het werk van de Europese ministerraad alsmaar toenam. - het mag dan lang zaam zijn gegaan, in 27 jaar kan het toch oplopen - bleef het Europese Parlement eigenlijk op een vrij laag pitje staan. Dat parlement heeft nu weliswaar meer macht dat in 1952. veel meer zelfs, maar hel bleef in zijn ontwikkeling toch duidelijk achter bij die van de ministerraad. In feite gaat de situatie gevaarlijk worden in die zin. dal er een grote afstand is ge groeid tussen de macht van de minis ters en de mogelijkheid voor hel par lement om die macht onder controle te houden. De ministerraad kan vrijwel buiten het parlement om besluiten nemen en die ook gaan uitvoeren. Het vaststellen van de prijzen die de boe ren elk jaar voor hun produkten ont vangen is typisch een zaak van de mi nisters. Weliswaar praat het parlement mee over die prijzen, het parlement kan zijn mening geven en doet het dan ook. maar de ministers kunnen heel wat anders doen dan het parlement heeft aanbevolen. Het parlement heeft wel het recht om - als het dat wil - de jaarlijkse begroting van de EG te ver werpen. En die macht geeft het parle ment de kans om de ministers van tijd tot tijd flink aan de land te voelen. VERBREDING VAN MACHT Maar wat nodig is. is ruime verbreding van de macht van het Europese Parle ment. Dat kan gebeuren door middel van de verkiezingen voor het Europe se Parlement die in juni zullen worden gehouden. Men hoopt dat in het Eu ropese Parlement vooral veel kandi daten zullen worden gekozen die al hun werktijd aan het Europese werk kunnen geven. Tol nu toe is het een eis dat een lid van het Europees Parle ment gelijktijdig ook lid is van een nationaal parlement. Wat Nederland betreft dus lid van de tweede of de eerste kamer. Die eis komt bij de ver kiezingen te vervallen, dus straks kan het Europese Parlement bemand wor den door mensen, die er geen neven werkzaamheden op na moeten hou den. Van heel groot belang is uiter aard ook dat het straks gekozen Euro pese Parlement kan aantonen dat het door een grote meerderheid van de kiezers is gekozen, en dat het dus na mens een grote meerderheid van de Europese burgers kan spreken. Maar daarvoor is dan wel nodig, dat wij al len op 7 juni naar de stemlokalen zul len gaan. GRATIS DOCUMENTATIE Het bureau Voorlichting in het stad huis beschikt over uitgebreide docu mentatie. Folders en brochures over het Europees Parlement, de Europese verkiezingen en allerlei andere Euro pese zaken zijn daar gratis verkrijg baar. U kunt altijd vrijblijvend binnen stappen. HINDERWET Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V., Rotterdam heeft gedeputeerde staten van Zeeland om een hinder wetvergunning gevraagd voor het uit breiden van een benzinepompinstal latie bij de inrichting, die is gevestigd aan Rijksweg 58 (gedeelte Arnemui- den Vlissingen. nabij Arnemuiden). Men wil één tank bijplaatsen met een inhoud van 30.000 liter voor super- benzine. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen tot 15 februari a.s. ingediend worden bij het gemeentebestuur van Middelburg. Inwoners van Middelburg kunnen la ter alleen in beroep, wanneer zij zelf of een gemachtigde 1 februari op de openbare zitting aanwezig waren. De genen. die niét in de gemeente Mid delburg wonen, kunnen volstaan met het tijdig, dus voor 15 februari - in dienen van een bezwaarschrift. De aanvraag met bijlagen en de even tueel ingekomen bezwaarschriften lig gen t/m 14 februari a.s. ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis. BESTEMMINGSPLANNEN Bestemmingsplan "Buitengebied" Burgemeester en wethouders hebben het voornemen, met toepassing van artikel 19 van de "Wet op de Ruimte lijke Ordening", vrijstelling te verle nen van het bestemmingsplan "Bui tengebied" om de bouw mogelijk te maken van bedrijfswoningen op de percelen Walcherseweg 230 en Oude Vlissingseweg 125. De bouwplannen liggen tot 19 februari a.s. voor een ieder ter inzage bij de afdeling Alge mene Zaken in het stadhuis. Tot dezelfde datum kan een ieder die bezwaar heeft tegen de uitvoering van het voornemen, dit schriftelijk kenbaar maken aan het college van burge meester en wethouders. Ie planverandering "Stromenwijk" Dit ontwerp-bestemmingsplan. dat betrekking heeft op de wijken "Stro menwijk I en II" en het gebied tussen de Vlissingse Watergang en de Poe- lehdaeleweg. ligt tot I maart a.s. voor een ieder ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis. Tot dezelfde datum kan een ieder tegen dit ontwerp-plan schriftelijke bezwaren indienen hij de gemeenteraad. Ie planverandering "Dauwendaele II" Dit bestemmingsplan, dat betrekking heeft op een wijziging van de indeling van het voor woningbouw bestemde gebied, gelegen tussen het N.S.-station en het winkelcentrum Dauwendaele. is met toepassing van art. II van de wet op de Ruimtelijke Ordening op 29 augustus 1978 door het college van burgemeester en wethouders vastge- Burgemeester en wethouders hebben besloten de volgende verkeersmaatre gelen in te voeren: De Koepoortstraat in de richting van de Molstraat te sluiten voor alle verkeer, behalve voor voetgangers en (brom)fietsers. 2a. Opheffen geslotenverklaring van steld. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben dit bestemmingsplan op 28 november 1978 goedgekeurd. 2e planverandering "Dauwendaele II" Dit bestemmingsplan, dat betrekking heeft op een wijziging van de bestem ming "openbare en bijzondere doe leinden" in "opslag zuivelprodukten" op het perceel Segeersweg 11, is met toepassing van artikel II van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 24 oktober 1978 door het college van burgemeester en wethouders vastge steld. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben op 19 december 1978 dit bestemmingsplan goedgekeurd. Ie planverandering "Klarenbeek III" Dit bestemmingsplan, dat betrekking heeft op een wijziging van de situering van woningen c.a. aan de W. Aron- deusstraat en de T. Terwindtstraat is, met toepassing van artikel II van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 3 oktober j.l. door het college van b. en w. vastgesteld. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben 12 december j.l. hun goedkeuring aan de le planver andering "Klarenbeek III" gegeven. Deze vastgestelde plannen en goed keuringsbesluiten liggen eveneens bij de afdeling Algemene Zaken ter inza ge. POLITIEVERORDENING De gemeenteraad heeft op 3 juli j.l. de 9e wijziging van de "Algemene Poli tieverordening Middelburg" vastge steld. De verordening werd. voor zo ver nodig, goedgekeurd door Gede puteerde Staten van Zeeland. In verband met de inwerkingtreding van deze 9e wijziging van de "Alge mene Politieverordening Middel burg" hebben burgemeester en wet houders de volgende uitvoeringsbe sluiten genomen; 1. De aanwijzing van de bolwerken als plaats, waar het is toegestaan een hond los te laten lopen of los te hebben. 2. De aanwijzing van wegen, waarop het verboden is een kampeerwa gen. een caravan of een ander voor recreatie bestemd voertuig langer dan op twee achtereenvolgende dagen te parkeren. 3. De aanwijzing van wegen, waarop het uit een oogpunt van hel uiter lijk aanzien van de gemeente ver boden is een voertuig met inbegrip van de lading van meer dan 6 me ter lengte of een hoogte van meer dan 2 meter te parkeren. 4. Vaststelling van een model-register als bedoeld in de artikelen 437 en 437 ter van het Wetboek van Strafrecht en in hoofdstuk III. afd. 7, par. 2 van de "Algemene Poli tieverordening Middelburg". De volledige besluiten en de politie verordening liggen t/m 17 februari 1979 voor een ieder ter lezing op de afdeling Algemene Zaken in het stad- jis. de Verwerijstraat in de richting van het Oostkerkplein voor alle motor voertuigen. 2b. Opheffen stopverbod voor de noordelijke zijde van de Verwerij straat. 2c. Intrekken van het besluit van 29 augustus 1978, betreffende de Verwe rijstraat. 2d. De Verwerijstraat in de richting van het Molenwater te sluiten voor alle motorvoertuigen. Tegen deze verkeersbesluiten kan iedere belanghebbende tot 12 februari a.s. beroep instellen bij de Kroon. Be roepschriften moeten'worden gezon den aan de Commissaris van de Ko ningin in Zeeland te Middelburg. 3a. Opheffen invalidenparkeerplaats aan de Kanaalweg. Gezien vanaf de Stationsbrug is dit de eerste parkeer plaats grenzend aan de gereserveerde taxistandplaatsen. 3b. Deze parkeerplaats nu aan te wij zen als parkeerplaats, waar een maxi male parkeerduur geldt van een half uur. 4. De twee parkeerplaatsen direct ge legen aan de oostelijke zijde van het stationsgebouw, op de middelste par- keerstrook van het parkeerterrein, aan te wijzen als algemene parkeerplaats voor invaliden. 5a. Opheffen geslotenvcrklaring van de Pijpstraat voor alle verkeer, behal ve voetgangers, fietsers en bromfiet sers. in de richting van de Molstraat. 5b. De Pijpstraat in de richting van de Schuitvlotstraat te sluiten voor alle verkeer, behalve voetgangers, fietsers en bromfietsers. Tegen deze verkeersbesluiten kan iedere belanghebbende tot 17 februari a.s. beroep instellen bij de Kroon. Be roepschriften moeten worden gezon den aan de Commissaris van de Ko ningin in Zeeland te Middelburg. Alle volledige verkeersbesluiten kan men komen lezen bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. De gemeenteraad heeft in de vergade ring van 18 december 1978 besloten tot het instellen van een commissie Be stuur - Bestuurden. We schreven daar al eerder over in deze voorlichtingsru- briek. De commissie zal. om bet nu maar eens algemeen te stellen, het college van burgemeester en wethou ders moeten adviseren hoe de burgers meer bij bet besturen van de gemeente betrokken kunnen worden. Daarom zullen ook vier mensen namens de be volking in deze commissie moeten plaatsnemen. Vanzelfsprekend dach ten wij zo. Ook zijn er vier plaatsver vangers nodig. Iedereen kan zich kan didaat stellen. Hoe en waar kunt u verderop lezen in dit verbaal. Met na druk willen wij stellen, dat u niet aan gesloten - geen lid - hoeft te zijn van een wijkvereniging of organisatie. Hierover bestaan wat misverstanden. "BRIEVENBUSSEN" Deze misverstanden bleken tijdens een over bovenstaand onderwerp ge houden vergadering van de Welzijns- raad Middelburg op 22 januari j.l. De wijkverenigingen en organisaties (men spreekt ook wel over maat schappelijk initiatief en particulier in itiatief) fungeren in dit geval alleen maar als "brievenbussen". Wanneer u namens de bevolking wilt plaatsne men in de commissie Bestuur - Be stuurden. dan kunt u zich dus opgeven bij een bij u bekende wijkvereniging of organisatie. Deze spelen utv kandi daatstelling dan weer door naar de Welzijnsraad, die voor de verdere af werking zorgdraagt. De diverse wijk verenigingen en organisaties in Mid- delurg zijn van de gang van zaken op de hoogte gesteld. Als onverhoopt de door u gekozen vereniging of organisatie niet op de hoogte is of geen "brieven busfunctie" kan vervullen, dan kunt u zich rechtstreeks opgeven bij de Wel- zijnsraad. Op een rijtje We zetten alles nog eens op een rijtje. U bent een actief burger en u wilt graag namens de bevolking in de nieuwe commissie Bestuur - Bestuur den. Dan kunt u zich kandidaat stellen via een wijkvereniging of organisatie, waarbij u echt niet aangesloten hoeft te zijn. Deze geven de kandidaten dan weer schriftelijk voor 17 februari a.s. op' bij de Welzijnsraad. Bij deze raad kunt u zich. indien noodzakelijk, ook rechtstreeks opgeven. Dus nu niet meer te lang wachten en u snel melden als kandidaat. En.... u hoeft voor deelname in de commissie echt geen bestuurservaring te hebben. Een ac tieve en positieve instelling en betrok kenheid zijn al voldoende. EN WAT DAN? De Welzijnsraad Middelburg heeft voor maandag 19 februari a.s. een vergadering uitgeschreven in de Con cert- en Gehoorzaal. Tijdens deze bij eenkomst. die om 20.00 uur begint, zullen de kandidaten zich persoonlijk voorstellen. Daarna zullen na stem ming de vier leden en hun plaatsver vangers voor de commissie Bcstuur- Bestuurden worden benoemd. Een volgende stap is. dat de benoemden aan de gemeente worden voorgedra gen. Voor de vergadering zijn de wijkverenigingen en de diverse orga nisaties uitgenodigd. Kom naar deze belangrijke bijeenkomst, ook als u de eerste niet hebt kunnen bijwonen. SAMENSTELLING COMMISSIE Naast vier vertegenwoordigers na- De gemeentelijke plantsoenendienst heeft een aantal dagen geleden Iepe hout gesnooed. Dit gesnoeide hout werd even naast de bomen opgesla gen. maar bleek toen men het wilde afvoeren, voor een deel verdwenen te zijn. Iemand zag er waarschijnlijk brood in voor z'n open haard. Op zich een vrij onbetekenend incident. IEPEZIEKTE Het incidentje geeft ons echter wel aanleiding u er nu reeds op te wijzen, dat u volgens het "lepebesluit" lussen I april en I oktober geen lepehout. tenzij ontschorst, in voorraad mag hebben. Gedurende deze periode kan n.l. op zowel gezond als ziek hout de lepespinkever haar eieren uitzetten. En daaruit komen dan weer nieuwe kevers. En al die kevers kunnen mee werken aan het verspreiden van de Iepeziekte. Het is dus zaak uw lepe hout voor I april a.s. in uw kachel of elders te verbranden. Hel hout kunt u ook ontschorsen, dan mag u het n.l. wel in voorraad houden. Weet u niet zeker of u Iepehout in uw bezit hebt. dan kunt u contact opnemen met de plantsoenendienst van de gemeente. Tel. (01180) 27751. De medewerkers van deze dienst komen dan even bij u thuis kijken. Kosten breng5 dat niet met zich mee. mens de bevolking zal de commissie bestaan uit: de raadsleden D. Boogerd (PvdA) en mr. D.F. Vos (VVD); ge meentesecretaris mr. A. Kerkhove; de lieer M.J. Nouse. opbouwwerker van de Welzijnsraad: de heer J.G. Meijer, medewerker van het bureau ruimte lijke ordening gemeentesecretarie; de heer A.J. de Jonge, hoofd bureau Voorlichting gemeente; een vertegen woordiger namens de Zeeuwse pers; wethouder W.P.J. Baars (voorzitter). Totaal 12 leden dus. Tot plaatsver vangende raadsleden zijn benoemd de héren mr. A.J. Peeck (CDA) en A.H. Kamermans (PPR). Een te benoemen tweede voorlichtingsambtenaar zal aan de commissie worden toegevoegd als secretaris. NADERE INFORMATIE De Stichting Welzijnsraad Middel burg, Dam 59, lel. 13991 en het bureau Voorlichting in het stadhuis, tel. 26251toestel 133, zullen u desgewenst graag nader informeren over taak en samenstelling van de commissie en de gang van zaken rond de kandidaat stelling door de bevolking. cctn JONGERENCENTRUM "MID- GARD" woensdag 7 februari, 20.45 uur: "Duck Soup", een film met de Marx Brothers Zaterdag 10 februari, 21.00 uur: Optreden "Tragisch Duo" met theater - muziek cabaret. Kaarten A 5,— aan de zaal. KUIPF.RSPOOR ITIIEATER vrijdag 9 februari, 20.30 uur: In Filmhuis "Jeugd en Muziek": "De Boom der Wensen", een film van Tengiz Aboeladze. Kaarten J" 3.50 aan de zaal. zaterdag 10 februari, 20.00 uur: Uitvoering door twee toneelgroepen; - 'Torenspelers Tilburg" met "Op dracht" van Antoine Uitdchaag" - "Pegasus Tilburg" met "Op weg naar Tar" van F. Arabal. CONCERT-EN GEHOORZAAL zaterdag 10 februari, 21.00 uur: Oude stijl "Jam-Session" met musici uit diverse bekende jazz-orkesten. georganiseerd door "Scaldis Swing Society". Kaarten 10,- voor le den a 5,50 en C.J.P./Pas 65 A 6,5Q aan de zaal. De dienstverlening "Tafeltje Dckje" van de Unie Van Vrijwilligers in Mid delburg is uitsluitend bestemd voor zieken en oudere, die niet zelf voor de warme maaltijd kunnen zorgen. Via telefoonnummer (01180) 27527 kun nen maaltijden besteld worden op maandag en donderdag tussen 9.00 en 9.30 uur. Op deze dagen worden de maaltijden ook bezorgd.. Voor de week van 12 tom 17 februari ziet het menu er als volgt uit: maandag - zuurkool met worst dinsdag - hamburger, appeltjes, aard appelen woensdag - gehakt, bloemkool, aard appelen donderdag - rundvlees, sperziebonen, aardappelen vrijdag - kabeljauw, worteltjes, puree zaterdag - spaghetti. zondag 11 februari, 11.30 uur: Koffieconcert, een Frans Impressio nisme Projekt door leden van het Re sidentie Orkest. Kaarten 6,50 (voor jeugd t/m 12 jaar 2.50) aan de zaal. Oppas aanwezig. ZEEUWS KUNSTENAARSCEN TRUM tol vrijdag 16 februari: Tentoonstelling werken van Wim Hofman. ZEEUWS MUSEUM t/m woensdag 7 maart: Tentoonstelling van Hendrik Valk (Schilderijen verwant met "De Stijl" groep). RIJKSARCHIEF Tot eind maart: Herdenkingstentoonstelling over de Unie van Utrecht (1579 - 1979). ST. JANSTRAAT 41 - 43. Tentoonstelling touwplastieken van Anneke Ruimschotel. Geopend: don derdag t/m zaterdag van 14.00 17.00 of na telefonische afspraak (tel. 01180 - 16323). GALERIE "SIX AND SIX" Doorlopende expositie van werken van Willem Vaderen Gera Dauvillier. Geopend: maandag t/m zaterdag van 13.00 lot 18.00 uur. MOLENTHEATER IN MIDDEL BURG ZUID iedere woensdagmiddag om 15.00 uur: Kindervoorstelling door Poppenthea ter "Parcival". Kaarten 3,— aan de zaal. Reserveren mogelijk via tel. (01180)16171. In de periode van 16 t/m 22 januari j.l. werden de volgende gevonden voor werpen aangegeven: - gele regenbroek - zwart lederen portemonnee met in houd - gordel - huissleutel - autosleutel Audi - autosleutel Renault - bruine linker herenhandschoen - zwarte linker handschoen met rode ster - diverse sleutels in etui - bril in etui - fietstas (Telegraaf) - verzekeringsbewijs bromfiets - 10-rittenkaart voor bus .- Peugeot reservewiel - autosleutel Fiat - autosleutel Ford - kinderportcmonnee - ijzeren steun - I paar schoenen in plastic tas - Citroen sleutels Nadere informatie over deze gevon den voorwerpen kunt u alleen op woensdag van 15.00 17.00 uur en op zaterdag van 19.00 - 20.00 uur krijgen bij het politiebureau, Achter de Hout tuinen 10. Telefonische inlichtingen uitsluitend via nummer (01180)27251. f :Ï,V PLAATS EN VERKEERSMAATREGELEN 1. Nadorstweg/kruispunt C'hurchillaan Voor het doorgaand verkeer afgesloten. Omrijden via L. van Nieuwcnhovc en G. van der Veenstraat of via Gerbrandylaan. 2. Ventweg Nw. Vlissingsweg, tussen Poelendaeleweg en Piet Heinstraat Afgesloten voor alle verkeer. 3. Simpelhuisstraat Afgesloten voor verkeer. 4. Herengracht, tussen Volderijlaagte en Noordpoortstraat Voor verkeer afgesloten. 5. Seisstraai Gesloten voor alle verkeer. AARI) VAN HET WERK herstraten vernieuwen kabels en leidingen vernieuwen gasleiding herbestrating hcrbcstrating AANVANGS DATUM in uitvoering in uitvoering in uitvoering in uitvoering in uitvoering

de Faam | 1979 | | pagina 5