bankstellen kortingen Nu volop profiteren van Het Timmerhuis voordeel 'f IL, HET TIMMERHUIS POLAK B V. Altijd tijd voor Campina. Neem nou 'es: natuurlijk lekker V in onze oudezaak oranjestraat centrum axel zeer grote partij prachtige luxe klasse losse 2 of 3 zitsbanken, clubs ALL THE JAZZ BAND BALL LACHEN OP LACH-IN. TWEE MILJOEN ONNODIGE OPERATIES Vla Jute wandbekleding Black Decker BOORMACHINES 30,— tot 50,— Stijldeuren Vinyl behang 10% KORflNG 32,50 19,95 wandbekleding NU 10% KORTING Graag tot ziens in Zeelands meest gesorteerde doe-het-zelf zaak De rechterhand voor de doe-het-zelver. Zusterstraat 2 - GOES - Tel. 01100-38362 na 18 uur 01102-2119. Woensdag 7 februari 1979 VF ROESTVRIJ STALEN EN KUNSTMARMER AANRECHT- BLADEN 202 x 55 enkele en dubbele bak 222 x 55 enkele bak NU 100.- excl. B.T.W. INBOUWKOOKPLAAT R.V.S. ATAG met los knoppenpaneel NU 300.- excl. B.T.W. Walstraat 15 modern, rustiek eiken, klassiek, natuurleder velours of gebelin bekleding r 50% In de komende drie maanden geven Fcrenc Hutïra fluit. Leen de Broekert piano-orgel een serie, gewijd aan Franse muziek. De cyclus bestaat uit vijf concerten: drie fluit-piano en twee orgel solo afwisselend niet fluit solo. De werken zijn gekozen uit vijf eeuwen muziek: vanaf de 16e eeuw tot heden. Op het programma staan werken van oia.: Roussel. Messiaen. Fauré. Widor. Jolivet. Franck, Debussy. Alain. Milhaud. Poulenc. Pierné. Deze concerten worden gegeven in het Kuiperspoort-theatcr en in de Koorkerk. De concerten in het Kuiperspoort-theater zijn op: 17 maart: 21 april. In de Koorkerk: 17 februari en 31 maart. Aanvang: 20 uur. De jamsession is ontstaan in de beginja ren van de jazz. laten we zeggen begin jaren 20. De jazz werd toen voornamelijk ge speeld in sociëteiten, waar de beter ge situeerden hun vertier zochten. (Overi gens verwijst het woord "Society" in de naam van onze vereniging niet naar die situatie). Uiteraard wensten de uitbaters van die gelegenheden graag zoveel mo gelijk bezoekers van hun etablissemen ten te ontvangen. Om nu een goede re clame te maken, huurde men een paard en wagen. Daarop plaatste men dan een orkest en al spelend trok men door de stad. Vaak gebeurde het. dat er twee of meer van die wagens elkaar tegenkwamen. Er ontstond dan een soort wedstrijd, waar bij het er in de eerste plaats om ging wie het hardst kon blazen en voorts het langst kon improviseren. Dit element zien we nu terug in het verschijnsel jam-session. Musici van verschillende orkesten ko men bij elkaar en binden als het ware de strijd met elkaar aan. Het resultaat is vaak een heerlijk stuk jazz met onver wachte wendingen en improvisaties. Op 10 februari 1979 wordt er zo'n jam session georganiseerd. Er zullen dan een aantal musici uit verschillende gere nommeerde Nederlandse orkesten bij- elkaar gebracht worden, die tesamen de concertzaal op stelten zullen zetten. U kunt dus weer genieten van hun im provisaties en ongetwijfeld zal de dans vloer weer overvol zijn. De volgende musici zullen voor u op treden: Ronnie Hendrikse - sopraansax. klari net: afkomstig uil de Dixie Daddies Hans van de Velde - trompet, eveneens afkomstig uit de Dixie Daddies Jack van Waarde - stringbas. afkomstig uit het Jazzterday Quartet Menno Radema - piano, voor hem geldt hetzelfde. Ebbo Gerritse - drums, hij stal de show- op 20 januari j.l. Dixie Train. Tim Strip - piano, gitaar speelde tot voor kort in Dixie Machine. Klaas Schroevers - trombone, afkomstig uit Amsterdam. Op 10 februari, concert-en gehoorzaal. Middelburg. Aanvang 21.00 uur. Met drie opvoeringen van de Lach-ln- Revue gaat de komende dagen het uit gebreide carnavalsprogramma, dat nu al voor de twaalfde achtereenvolgende maal wordt georganiseerd door een werkgroep van de Wijkvereniging Zuid. van start. Op vrijdag en zaterdag a.s. worden niet minder dan drie opvoeringen van de zogenaamde Lach-In gegeven, een op warmertje voor het grote carnavalsbal dat op zaterdag 23 februari a.s. wordt gehouden. De bejaarden van Middelburg-Zuid en daarbuiten kunnen als eeifeten kennis nemen van de Lach-In-Revue, want op vrijdag 9 februari a.s. om half acht 's avonds wordt speciaal voor hen in hel Zuiderbaken het carnavaleske-show- programma gebracht. Ook 65-plussers die niet in Middelburg-Zuid wonen zijn hartelijk welkom. De toegang bedraagt 3.— inclusief een kop koffie, die door de Raad van F.lf wordt gepresenteerd. Indien nodig kan ook bij het vervoer de helpende hand worden''geboden. De heer Janssen lel. 27893 is daarvoor de contactman. Op zaterdagmiddag 10 februari begint de Kinder L.ach-In om 14.00 uur even eens in het Zuiderbaken en 's avonds om 20.11 uur zal ongetwijfeld een wederom bomvolle zaal de revue kunnen meebe leven. In het voorprogramma's treden steeds op de Kris-Kras-Krabbel dansers en de T-Birds. twee jeugdige groepen. Volgens betrouwbare bron werden in de Verenigde Stalen in 1977 twee miljoen operaties teveel verricht. Deze overbo dige operaties hebben de Amerikaanse gemeenschap ongeveer 8 miljoen gulden gekost, concludeert een speciale com- htissie uit het Huis van Afgevaardigden. Wie is daaraan schuldig? Zowel artsen als patiënten, oordeelt de commissie. Hoe zou dit in Nederland liggen? Zou den hier in verhouding jaarlijks voor bijvoorbeeld een half miljoen gulden onnodige operaties verricht worden? En nog een andere vraag: hoeveel zie kenhuisbedden worden misschien in ons land onnodig of te lang bezet? En w ukost dat de belastingbetaler? nu in de dude-zaak. oranjestraat centrum, axel: grote partij bankstellen, clubs. 2- en 3-zits banken, restanten kasten, tafels. 25 tot 70% korting, pot in de oude zaak, axel zeer hoge klasse: driezitsbank en 2 fauteuils, gestoffeerd met extra dik luigleder. 11.606. nu 7995,- pol axel. zeer hoge klasse: driezitsbank, hoekelement en tweezitsbank, prachtige grove weefstof. 8238,— nu 4925,- pot axel. zeer hoge klasse: driezitsbank en tweezitsbank. lederen bekle ding. 5985, nu 3998,- pot axel. zeer hoge klasse: comfortabele 2-zitsbank met hoge rug, prachtig cognackleurig leder. 3790,— nu 1998.— pot axel. zeer hoge klasse: massief eiken 2-zitsbank, gestoffeerd met olijfgroen wildlcder. 3095.— nu 2298,—pot axel. zeer hoge klasse: zeer royale 2- zits-, hoek- en 2-zitsbank met fraaie groene linnenvelours. 7495; nu 3998.- pot axel. zeer hoge klasse: sublieme 3- zitsbank en 2 fauteuils, wildle- deren stoffering. 9615,- nu 7295,- 11.795.- nu 8995,-, pot axel. zeer hoge klasse: 3-zitsbank en 1 fauteuil, naluurlederen bekle ding. 6592, nu 4945,- pot P<it luxe tienerkamer, buro, wandkast, 2-deurs linnen kast. 2844,- nu 1.995.- pot axel. royale mahonie linnenkast 1.098,- nu 798,-pot axel. luxe tienerkamer in blue- jeans, blauw-noon, com pleet met kast 1.205,- nu 995,- losse 2-3-4-deurskasten. nu extra voordelig, pot axel. ja. ja, pot in axel doet 't. zeer luxe moderne slaapkamers met veel massief hardhout, leverbaar met 2-3- en 4deurskasten, breed ledi kant, nachtkastjes, kapta fel. 50 tot OOto korting, pot axel. zeer luxe slaapkamer met veel massief hout compleet met 3-deurskast 3.819,- nu 1.998,- 4-deurskast 4.227 - nu 2.098,- kast met schuif deuren 5.247,- nu 2.175,- lits-jumeaux 100,- extra. vele luxe toonkamer slaap kamers nu met extra kor tingen. pot axel. ja. ja, pot in axel doet 't. zeer luxe exclusieve slaapka-' mers met veel massief hout. ledikant, 2 nachtkastjes, kaptafel en 3-deurskast 3.819- nu 1.998,- lits-ju meaux 100,- extra, pot ax el. ongelooflijk: partij exclu sieve luxe slaapkamers met veel massief hardhout. 50 tot 60°<> korting, pot axel. ja, ja, pol in axel doet 't. se rie toonkamer slaapkamers modellen 1978 nu met extra kortingen, pot axel. extra zware, werkelijk ge heel massief eiken slaap kamer in loog uitvoering, ledikant, 2 nachtkastjes, kaptafel, 4-deurskast 9.110,- nu 7.995.-pot axel. pot Tijdvoor een korte pauze Even het huishouden laten voor wat het is. Even het werk neerleggen. Even de tijd nemen voor een lekker tussendoortjes. Van Campina natuurlijk. Bovenstebeste kwaliteit, dat proefje. Of je nu kiest voor magere chocodrank, rijstepap, havermoutpap, magere yoghurt, een glas melk of een stukje kaas (valt u voor jong of voor oud?), het is allemaal even gezond. Iets Van Campina is ^eigenlijk altijd welkom. Op elk moment van de dag. Zo maakt Campina dagelijks het klokje lekker rond. Maak uw keus uit vele soorten en smaken. 10 cent korting op iedere liter, 5 cent korting op de halve liters. campina MELKVARIATIES Geldig t/m 17 februari. NU STERK IN PRIJS VER LAAGD van 5.95 NU 3,95 13 mm 1500 Watt KORTINGEN van i Nog voor de oude prijs va 195,- Onze nieuwe collectie is binnen. Ter introductie Massief koperen briefplaten van 59.50 NU Massief koperen Deurkrukken van 28.95 NU Somvyl geschikt voor alle muren. van J' 15,95 per mtr. Ook 's maandags de gehele dag geopend.

de Faam | 1979 | | pagina 19