1/nriDI m UT Il\ir cdi/ddiCI/ factie, bureau voorlichting VUUnLlUn llUuOnUun/Cli stadhuis-lange noordstraat 1 Voor vergadering maandag 22 januaria.s. DE POPULAIRE RAADSAGENDA cdn %g| ajjjs s Informatiemap voor verkeersdag ligt voor u gereed bij het bureau Voorlichting %A0 OPGEBROKEN - AFGESLOTEN MENU "TAFELTJE DEKJE" Nota "Laten we wel wezen" gratis te verkrijgen U kunt zich nog aanmelden als deelnemer CULTURELE AGENDA GEMEENTELIJKE CULTURELE DIENST MIDDELBURG DENK EN PRAAT MEE OVER UW EIGEN WELZIJN Periode 17 januari - 24 januari I Ook dit jaar zal de gemeenteraad van Middelburg weer iedere voorlaatste maandag van de maand bijeenkomen (behoudens de vakantiemaanden). Deze maand valt de raadsvergadering dus op maandag de 22e. Er komen ook deze keer weer heel wat voorstellen aan de orde. Onderstaand vermelden we ze in beknopte en populaire vorm. De vergadering, die om 14.00 uur begint, is openbaar en kan dus door iedereen worden bijgewoond. De publieke tribune kunt u bereiken via het deurtje in het stadhuis op de hoek Markt - L. Noordstraat. Een afschrift van deze populaire raadsagenda ligt voor u gereed. De definitieve agenda en de volledige ontwerp-raadsvoorstellen liggen ter inzage bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. We willen er met nadruk op wijzen, dat altijd nog voorstellen kunnen nakomen. AGENDA 79-28 Mededelingen en ingekomen stukken 78-426 Aangaan gemeenschappelijke regeling Regionale Brandweerkring Noord- en Midden-Zeeland. 79-29 Krediet van 20.068,— voor aankoop nieuwe bestelwagen t.b.v. de brandweer De bestelwagen van de brandweer, die sinds 1970 in gebruik is, moet drin gend worden vervangen. Het college van b. en w. stelt de gemeenteraad voor een krediet van 20.068.— te verlenen voor de aanschaf van een nieuwe bestelwagen (VW pick-up) 79-45 Verzoek aanpassing bestem mingsplan "Dauwendaele IB" Bij het samenstellen van deze popu laire agenda was het ontwerp-raads- voorstel nog niet beschikbaar. Deze week wel in te zien bij het bureau Voorlichting. 79-21 Financiële medewerking aan het plan voor renovatie 29 woningen aan de Langevieleweg. Het rijk kan voor de financiering van de verbeterings- en aanpassingskosten van woningwetwoningen een lening verstrekken en een bijdrage in de ex ploitatiekosten verlenen. De mede werking van de gemeente is in een dergelijk geval vereist omdat het rijk de financiële steun toekent aan de ge meente, die de ontvangen gelden weer beschikbaar stelt aan de woningcor poratie. Voor de verbetering (renova tie) van 29 woningen aan de Lange vieleweg heeft de woningbouwvereni ging "Middelburg" nu om medewer king gevraagd voor het verkrijgen van geldelijke steun van het rijk. Het gaat hier om de Ie fase van het complex 148 woningen 't Zand, die in 1941 zijn ge bouwd. De woningen krijgen onder meer centrale verwarming, terwijl ook de inrichting wordt veranderd en ver nieuwd. De totale verbeteringskosten zijn geraamd op 1.632.159,—Na de voltooiing van de verbeteringswerk zaamheden wordt de huur van 123,14 per maand opgetrokken naar 243,14 per maand. Het college stelt de gemeenteraad voor de gevraagde medewerking te verlenen. 79-44 Benoeming van de heer W. Brinkman als lid van de Welstands commissie Bij het samenstellen van deze popu laire agenda was het ontwerp-raads- voorstel nog niet beschikbaar. Deze week wel in te zien bij het bureau Voorlichting. 79-22 Financiële medewerking rehabi litatie-restauratie pand Singelstraat 14 De gemeenteraad heeft in de verga dering van 21 augustus 1978 besloten financiële medewerking te verlenen voor de rehabilitatie/restauratie van het pand Singelstraat 14. In het voor stel van b. en w. stond ook te lezen, dat de eigenaren van het pand ook een aanvraag zouden indienen bij het Terlingenfonds. Het Terlingenfonds heeft inmiddels laten weten dat een subsidie van 10.000,- is toegekend, mits de gemeente daarnaast eenzelfde bedrag beschikbaar stelt. Burgemees ter en wethouders stellen de gemeen teraad voor een bijdrage ineens van 10.000,— beschikbaar te stellen voor de restauratie/rehabilitatie van het pand Singelstraat 14. Voorwaarde hierbij is dat bij verkoop gedurende de eerste 10 jaren na toekenning het be drag wordt terugbetaald, waarbij 10% per jaar vervalt. 79-19 Inbreng/uitname diverse objec ten enz. Een aantal panden/objecten zijn tot nu toe nog niet ondergebracht bij de diensten waaronder deze ressorteren of dienen te ressorteren. Eén en ander staat aangegeven in het ontwerp- raadsvoorstel. Het college stelt de raad voor te besluiten tot het inbren gen/uitnemen van diverse objecten enz., zoals staat aangegeven in de stukken. 79-27 Uitname complexen Latijnse Schoolstraat 10,12 en Dwarskaai 2 uit de Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg en inbreng bij de Algeme ne Dienst. Sinds de Stedelijke Scholengemeen schap Middelburg haar nieuwe ge bouw aan de Sir Winston Churchill- laan in gebruik heeft, zijn de panden Latijnse Schoolstraat 10/12 en Dwarskaai 2 buiten gebruik gesteld. De afdeling Onderwijs van de ge meente regelt het gebruik van deze panden t.b.v. de algemene dienst. Formeel dienen de panden nog uit de S.S.G. te worden genomen. De raad wordt voorgesteld hiertoe, te besluiten. 79-30 Ruiling van percelen grond nabij de Walensingel. In verband met de aanleg van achter- ontsluitingen voor de panden aan het Armeniaans Schuitvlot en de Seisdam moet met de Coöperatieve Meikin- koopvereniging "Samenwerking" W.A. een grondruil worden aange gaan. De overeenkomst van ruiling geeft aan, dat de gemeente aan de coöperatie 264 m2 grond, gelegen nabij de Walen singel, zal overdragen. De coöperatie staat 24 m2 grond, eveneens nabij de Walensingel, aan de gemeente in eigendom af. De gemeenteraad wordt voorgesteld tot deze ruiling over te gaan. 79-18 18e wijziging "Algemeen Amb tenarenreglement" Het minimum-vakantieverlof voor het burgerlijk rijkspersoneel is met ingang van 1 januari 1978 verhoogd van 20 naar 21 dagen per jaar. In de verga dering van 3 januari 1979 hebben burgemeester enwethouders besloten deze verhoginé ook toe te passen voor het gemeentepersoneel. Bveneens met ingang van 1 januari 1978. B. en W. stellen de gemeenteraad voor de 18e wijziging van het "Algemeen Ambte narenreglement" vast te stellen. 79-23 Krediet van 10.000,— voor het aanbrengen van een hekwerk op het sportcomplex Nassaulaan. Gezien het intensieve gebruik van de velden naast de sporthal aan de Nas saulaan dienen deze beschermd te worden tegen overmatige betreding door toeschouwers en spelers, die van de kleedkamers dwars over de velden naar het eigen speelveld lopen. Bovendien moeten toeschouwers tij dens de wedstrijden buiten de lijnen blijven, in het bijzonder achter de doelen. De K.N.V.B. eist een deugde lijke veldafscheiding voor elk veld af zonderlijk. De genoemde velden heb ben deze afscheiding niet. Het college stelt de raad voor een krediet van 10.000,— beschikbaar te stellen voor het aanbrengen van een hekwerk op het sportcomplex Nassaulaan. 79-39 Krediet van 81.436,— voor de aanschaf van materieel t.b.v. de dienst voor beheer, onderhoud en exploitatie van accommodaties voor sport, jeugd en recreatie. De tractor en Toro-grasmaaier, die in gebruik zijn bij de dienst voor beheer, onderhoud en exploitatie van accom modaties voor sport, jeugd en recrea tie, zijn aan vervanging toe. Het colle ge stelt de gemeenteraad voor een to taal-krediet van 81.500,— te verle nen voor de aanschaf van nieuw ma terieel. 79-41 Krediet van 90.000,— voor de bouw van een werkplaats-personeel- sonderkomen op het sportcomplex Nadorst/Nassaulaan. Reeds geruime tijd bestaat de behoef te aan een personeelsonderkomen voor de medewerkers van de dienst accommodaties sport, jeugd en re creatie op het sportcomplex Na dorst/Nassaulaan. Tot heden maken zij gebruik van een dienstwoning. Het college stelt de raad voor een krediet van 90.000,— te verstrekken voor de bouw van een werkplaats-personeel- sonderkomen op het sportcomplex. 79-24 Krediet van 125.000,— voor verbetering en aanpassing van het korfbalveld in Sint Laurens. In Sint Laurens bestaat al een aantal jaren de wens te komen tot uitbreiding en verbetering van het sportcomplex. Gelet op de financiële mogelijkheden en de urgentie van het realiseren van andere (sport)-voorzieningen is uit breiding van het sportcomplex ïn Sint Laurens niet mogelijk. Wel vindt het college de renovatie van het bestaande korfbalveld van groot belang. Het is daarom dat de raad een krediet van 125.000,— wordt gevraagd voor verbetering en aanpassing van dit veld. 79-25 Krediet van 130.000,— voor renovatie voetbalveld 4 op sportcom plex Nadorst/Nassaulaan. Een technisch onderzoek heeft uitge wezen dat de velden 2, 3 en 4 op het sportcomplex Nadorst/Nassaulaan toe zijn aan een vernieuwing van de toplaag. Ook is het nodig, dat de af watering van het hoofdveld verbeterd wordt. Gelet op de financiële moge lijkheden en op het gebruik van de velden zal de reconstructie één voor één moeten plaatsvinden. Het college vraagt de gemeenteraad nu een kre diet van 130.000,— voor de renova tie van het voetbalveld 4. Dit veld ligt binnen de atletiekbaan, die binnen kort vernieuwd zal worden. 79-40 Subsidieverzoek Stichting Hulpdienst Zeeland voor "Mensen in nood" De Stichting Hulpdienst Zeeland voor "Mensen in nood" heeft in oktober 1977 om subsidie verzocht voor het jaar 1978 in de door haar geëxploi teerde telefonische hulpdienst. Ge dacht werd aan 15 cent per inwoner. Burgemeester en wethouders komen eerst nu met een voorstel aan de raad, omdat de stichting pas in september 1978 de nader gevraagde gegevens verstrekte. Het college stelt de raad voor de subsidie niet te verlenen. In het ontwerpvoorstel is te lezen hoe men tot dit voorstel is gekomen. 79-3 Subsidie voor een vrouwenfestival De Stichting Vormingswerk Jonge Volwassenen heeft om subsidie ge vraagd voor de organisatie van een vrouwenfestival. Het inmiddels ge houden festival is door doelstelling en opzet niet inpasbaar gebleken binnen de gewone begroting van het V.J.V., zodat voor deze activiteit extra subsi die wordt gevraagd. Omdat zowel het ministerie van C.R.M. als het Provin ciaal Bestuur van Zeeland bereid zijn mede subsidie te verlenen, stelt het college de raad voor het V.J.V. een subsidie te verlenen in het geraamde tekort voor het festival tot Vi deel van de kosten, met een maximum van 750,— Twee leden van het college van b. en w. kunnen zich niet met het voorstel verenigen. 79-32 Beschikbaarstelling van verhuis- en inrichtingskosten voor de heer M. Boot en mevrouw M.A. Bootvan Oos- sanen. De heer M. Boot en mevrouw M.A. Boot-van Oossanen hebben een aan vraag ingediend om verstrekking van een bijdrage ineens voor de verhuizing naar een aangepaste woning aan de Arie van Driellaan. Hierbij kan ge bruik gemaakt worden van de' "Be schikking geldelijke steun huisvesting gehandicapten". De staatssecretaris van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft reeds positief beslist op de aanvraag. De raad wordt voor gesteld te besluiten tot het aanvragen en aanvaarden van de bijdrage. 79-17 Wijziging reglement voor de Kredietbank Burgemeester en wethouders willen graag de bevoegdheid krijgen de di recteur van de gemeentelijke Krediet bank (gem. sociale dienst) toestem ming te verlenen tot het verstrekken van kredieten zonder garantieverkla ring, indien daartoe gegronde redenen aanwezig zijn. Het college is verder van mening dat de werkingssfeer van de Kredietbank zich niet dient te be perken tot Middelburg en omliggende gemeenten, maar zich zou moeten uitstrekken over de gehele provincie. Ook bestaat de wens de kredietlimie ten aan te passen aan de geldont waarding en aan de kredietaanvragen, zoals die in de praktijk naar voren ko men. Om deze wensen te kunnen rea liseren wordt de gemeenteraad ge vraagd het reglement van de Krediet bank te wijzigen. 79-42 G oedkeuring begroting 1979 van de Stichting Openbare Bibliotheek Middelburg Bij het samenstellen van deze popu laire agenda was het ontwerp-raads- voorstel nog niet beschikbaar. Deze week wel in te zien bij bureau Voor lichting. 79-26 Krediet van 17.270,— voor het aanschaffen van diverse kantoorbeno digdheden. Als gevolg van slijtage en veroudering van meubilair en kantoormachines is het nodig een aantal aanschaffingen te doen. De kantoorbenodigdheden zijn bestemd voor diverse secretarie-afde lingen. Het college van b. en w. ver zoekt de gemeenteraad een krediet van 17.270,— beschikbaar te stellen om tot aanschaf van het materiaal te kunnen overgaan. 79-1 Inrichten enz. kantoorvertrekken in pand Lange Noordstraat 19. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor een krediet van 114.500,— te verlenen voor het in richten, aanpassen e.d. van kantoor- vertrekken in het pand Lange Noord straat 19. De tweede bouwlaag is in gebruik bij afdelingen en diensten van de gemeente. 79-33 t/m 38 Vaststelling begrotings wijzigingen voor het dienstjaar 1979 79-16 Subsidieplanning 1979-1983 Het college van burgemeester en wet houders heeft de subsidieplanning voor de periode 1979 - 1983 laten op stellen en vraagt de gemeenteraad de ze voor kennisgeving aan te nemen. Evenals voorgaande jaren zijn de bij 'de gemeente ingediende begrotingen van de diverse gesubsidieerde instel lingen als uitgangspunt genomen. Voor zover deze niet beschikbaar wa ren is de subsidieplanning 1978-1982 gehanteerd en verder uitgewerkt voor de komende jaren. Op dit moment is de gemeente druk bezig met het op stellen van een welzijnsplanning met bijbehorende subsidieverordening. Hieronder vallen ook diverse instel lingen, die nu in de subsidieplanning zijn opgenomen. Omdat deze wel zijnsplanning nog niet gereed is, heeft men voorlopig het tot nu toe gehan teerde systeem ook voor de planning 1979-1983 gevolgd. In het komende jaar zal bezien worden welke wijzi gingen in de subsidieplanning moeten worden aangebracht. 79-31 Aanvaarden in bruikleen van schilderijen. De Dienst Verspreide Rijkscollecties in Den Haag heeft burgemeester en wethouders een ontwerp-akte over het in bruikleen geven van schilderijen aan de gemeente toegezonden. De schilderijen bevinden zich in het stad huis en in het politiebureau. 79-2 Wijzigen bestuur van de Stichting ter bevordering van de' schooltandver- zorging op Walcheren. De gemeenteraad heeft in de verga dering van 5 september 1978 besloten 3 leden en een plaatsvervangend lid te benoemen in het bestuur van de Stichting ter bevordering van de schooltandverzorging op Walcheren. In de vorige zittingsperiode was de wethouder van Volksgezondheid c.a. lid van het bestuur van deze stichting. De raad heeft echter beslist een aantal raadsleden, die geen wethouder zijn, te benoemen. De stichting heeft nu verzocht alsnog tot benoeming van de wethouder Volksgezondheid over te taan. Namens de gemeente Middel- urg zijn op dit moment in het stich tingsbestuur vertegenwoordigd: me vrouw M. van Coljom-van der Mark (lid), mevrouw J.J. van der Wel-Beije (plaatsvervangster), mevrouw C. de Dreu-Koster (lid) en de heer mr. D.F. Vos (lid). Burgemeester en wethou ders stellen de gemeenteraad voor de wethouder van Volksgezondheid c.a., respectievelijk zijn plaatsvervanger tot lid c.q. plaatsvervangend lid van het stichtingsbestuur te benoemen. Het college vraagt de raad verder uit bovengenoemde raadsleden 2 leden en 2 plaatsvervangende leden in het bestuur te benoemen. 79-12 Medewerking voor aanbrengen Van een hekwerk, anti-klimbeugels en buitenzonwering t.b.v. kleuterschool "Het Vossehol" Het bestuur van de Stichting R.K. Schoolbestuur in Middelburg heeft om medewerking verzocht voor het aanbrengen van een hekwerk rond een deel van het schoolplein van de kleuterschool "Het Vossehol" aan Westmede 73. Tevens wordt mede werking gevraagd voor het aanbren gen van anti-klimbeugels rond regen pijpen op die plaatsen waar geen hek werk komt. Ook het aanbrengen van buitenzonwering voor een raam van een speel-werklokaal behoort tot de wensen. Het college stelt de raad voor de medewerking te verlenen. 79-11 Medewerking voor het aan schaffen van zonwering t.b.v. kleuter school "Poppenburg". Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs in Middelburg heeft om medewerking gevraagd voor het aanschaffen van buitenzonwering t.b.v. de kleuter school "Poppenburg" aan de Waran de 16. De zonwering is nodig voor een betere regeling van het klimaat in de school. De raad wordt voorgesteld de gevraagde medewerking te verlenen. 79-13 Toepassing artikel 75, derde lid van de Kleuteronderwijswet over 1977. Het college van burgemeester en wet houders stelt de gemeenteraad voor het bedrag van de vergoedingen, waarop de besturen van de bijzondere scholen volgens een artikel in de Kleuteronderwijswet aanspraak heb ben, over 1977 vast te stellen, zoals in de stukken staat aangegeven. De ge meenteraad moet jaarlijks deze ver goedingen bepalen. 79-15 Medewerking voor aanbrengen van een hekwerk, anti-klimbeugels en het aanschaffen van aanvullende lecr- en hulpmiddelen t.b.v. de "Gaudea- musschool". Het bestuur van de Stichting R.K. Schoolbestuur Middelburg heeft ver zocht om medewerking voor het aan brengen van een hekwerk rond een deel van het schoolplein van de lagere "Gaudeamusschool" en het plaatsen van anti-klimbeugels rond regenpij pen op die plaatsen waar geen hek werk komt. Ook wil het bestuur graag aanvullende leer- en hulpmiddelen voor de le en 2e klas aanschaffen. B. en W. stellen de raad voor de ge vraagde medewerking te verlenen. 79-14 Krediet voor de aanschaf van meubilair t.b.v. de p.c. "Admiraal- school" De gemeenteraad heeft in de verga dering van 17 april 1978 besloten me dewerking te verlenen voor het aan schaften van meubilair (leerlingen sets, kasten en borden) ter vervanging van het versleten meubilair van de la gere "Admiraalschool" aan de Tram straat 39. Het bestuur van de Vereni ging voor Protestants Christelijk On derwijs heeft nu gevraagd een bedrag van 20.350,— beschikbaar te stellen om het meubilair te kunnen kopen. B. ën w. stellen de raad voor het beno digde krediet te verlenen. 79-10 Vaststellen vergoeding ex artikel 101 van de Lager-onderwijswet over 1977. De besturen van de bijzondere lagere scholen hebben volgens een artikel uit de Lager-onderwijswet 1920 recht op een vergoeding van materiële exploi tatiekosten van hun scholen. Elk jaar moet deze vergoeding voor iedere school over het afgelopen jaar afzon derlijk worden vastgesteld. Het college stelt de raad voor de vergoeding aan de schoolbesturen van de bijzondere lagere scholen vast te stellen zoals in de stukken staat aangegeven. 79-20 Subsidie van 1.541.15 in het exploitatietekort van een concert, ver zorgd door de Stichting Zeeuws Jeugd Orkest. De Stichting Zeeuws Jeugd Orkest heeft zaterdag 15 april 1978 in de Concert- en Gehoorzaal een concert verzorgd. Dit in het kader van een studiedag, die in het teken van de muziek stond. Aan dit concert werd onder meer medewerking verleend door een tiental studenten van het Tilburgs Conservatorium. Mede door de aan deze medewerking verbonden kosten sluit de exploitatierekening voor het concert met een tekort van 1.541,15. Voor het concert bestond overigens een goede belangstelling. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor de Stichting Zeeuws Jeugd Orkest een subsidie van 1.541,15 in het exploitatietekort te verlenen. Rondvraag De dienstverlening 'Tafeltje Dekje" van de Unie Van Vrijwilligers in Mid delburg is uitsluitend bestemd voor zieken en ouderen, die niet zelf voor de warme maaltijd kunnen zorgen. Via telefoonnummer (01180) 27537 kunnen maaltijden besteld worden op maandag en donderdag tussen 9.00 en 9.30 uur. Op deze dagen worden de maaltijden ook bezorgd. Voor de week van 22 t/m 27 januari ziet het menu er als volgt uit: maandag - hutspot met klapstuk dinsdag - gehakt, witlof, aardappelen woensdag - rundvlees, spruiten, aard appelen donderdag - hamburger, appeltjes, puree vrijdag - kipfilet, doperwten, aardap pelen zaterdag - wat de pot schaft. Om te komen tot een goede discussie over het welzijnsbeleid hebben bur gemeester en wethouders de praat- nota "Laten we wel wezen" uitge bracht. Hierin vindt u informatie over hel hoe en waarom van de welzijns planning en een inventarisatie van de Middelburgse welzijnsvoorzieningen. Ook wordt in de nota een begin ge maakt met een sociaal-geografische schets van de gemeente. De nota is gratis verkrijgbaar bij de afdeling Onderwijs, sectie Welzijnsplanning van de gemeente, L. Noordstraat 19. Tel. (01180) 26251, toestel 323. Ook het bureau Voorlichting in het stad huis (ingang L. Noordstraat, 1, begane grond)verstrekt u graag de nota. Gaat u onverhoopt niet naar de inspraaka vonden, haal dan wel even de nota "Laten we wel wezen" op. Dan bent u tenminste op de hoogte. In februari vinden inspraakavonden plaats voor de instellingen van het particulier ini tiatief. De informatiemap voor de don derdag 25 januari a.s. te houden "Verkeersdag Middelburg" in de1 Schouwburg ligt voor u gereed bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. U kunt hem daar gratis afhalep. In de map vindt u een programma en de stellingen, met bijbehorend kaartmateriaal, die deze dag door de diverse inleiders naar voren zullen worden ge bracht. U kunt zich ook nog steeds aanmelden als deelnemer aan de verkeersdag. Ook dat brengt geen kosten met zich mee. Vraag bij het al eerder genoemde bureau Voorlichting een deelna me-formulier aan, of kom het even ophalen. Uw aanmelding hebben we graag uiterlijk 20 ja nuari van u terug. Dan kan de organisatie tijdig de nodige za ken, zoals b.v. de koffie en maal tijden regelen. JONGERENCENTRUM "MID- GARD" woensdag 17 januari, 20.45 uur: "Pas si méchant que $la", een film van Claude Goretta. Kaarten 3,50 aan de zaal. zaterdaq 20 januari, 21.00 uur: Henk van Ulsen in "Spelen met woorden". Kaarten A 5,— in voorverkoop en aan de zaal. woensdag 24 januari, 20.30 uur: Schrijversavond met Jacques Hame link. Kaarten A 4,50 aan de zaal. SCHOUWBURG donderdag 18 januari, 20.00 uur: Uitvoering door het "Scapino Ballet". Deze voorstelling is inmiddels uitver kocht. zaterdag 20 januari, 21.00 uur: Uitvoering door 'The Dixie Daddies", een oude stijl jazz-ensemble. Kaarten kosten 10,— voor CJP/Pas 65 6,50 en voor leden "Scaldis Swing Society 5,50. KUIPERSPOORTTHEATER, film huis Jeugd en Muziek vrijdag 19 januari, 20.30 uur: "Mens uit Marmer" een film van A. Wajda. Kaarten 3,50 aan de zaal. ZEEUWS KUNSTENAARSCEN TRUM t/m donderdag 25 januari: Expositie emailles en tekeningen van Ruud de Caluwé. MOLENTHEATER IN MIDDEL BURG ZUID iedere woensdagmiddag om 15.00 uur: Kindervoorstelling door Poppenthea ter "Parcival". Kaarten 3,— aan de zaal. Reserveren mogelijk via tel. (01180)-16171. Tijdens inspraakavonden op 24, 25 en 31 januari a.s. Welzijn Middelburg U weet toch, dat het van groot belang is, dat een optimaal overleg plaats vindt tussen bevolking, particulier in itiatief en gemeente over beleid en planning van het welzijn, uw welzijn? ,Daarom worden deze maand voor de bevolking inspraakavonden gehouden in de diverse wijken van de stad. Uw komst is daar echt gewenst, u moet toch kunnen meedenken en meepra ten over het en uw welzijn. Laat daar om deze kans niet voorbijgaan, zet de voor u belangrijke inspraakavond di rect in uw agenda. Kom, in uw eigen belang. Onderstaand kunt u lezen waar en wanneer de inspraakavonden plaats vinden. Alle bijeenkomsten beginnen om 19.30 uur. 24 januari in het ontmoetingscentrum "Dauwendaele" voor de bewoners van: - Magistraatwijk - Dauwendaele - Nieuw- en Sint Joosland 25 januari in het gebouw van de Ste delijke Scholengemeenschap voor de bewoners van: - Centrum - Nieuw Middelburg - Sint Laurens - Klarenbeek - Griffioen 31 januari in de "Vergulde Baars' voor de bewoners van: - Stromenwijk - 't Zand en Zanddorp - Breeweg K' <T'\ V PLAATS EN VERKEERSMAATREGELEN 1. Nadorstweg/kruispunt Churchillaan Voor het doorgaand verkeer afgesloten. Omrijden via L. van Nieuwenhove en G. van der Vcenstraat of via Gerbrandylaan. 2. Ventweg Nw. Vlissingsweg, tussen Poelendaeleweg en Piet Heinstraat Afgesloten voor alle verkeer. 3. Simpelhuisstraat Afgesloten voor verkeer. 4. Herengracht, tussen Volderijlaagte en Noordpoortstraat Voor verkeer afgesloten. 5. Seisstraat Gesloten voor alle verkeer. 'AARD VAN HET WERK herstraten vernieuwen kabels en leidingen vernieuwen gasleiding herbestrating herbestrating AANVANGS DATUM in uitvoering in uitvoering in uitvoering in uitvoering in uitvoering i ontsluitingen voor ue paiiucu aan nci teerue icieioniseiic iiuipuicnsi. uc- uv gwuwuw iu6vmivuuv I I

de Faam | 1979 | | pagina 5