VLISSINGEN- SHEERNESS Bon Ook U reist toch niet zonder reisverzekering ('t Is Uw ideale reisgenoot) W7 in alle landen van Europa, IDEALE REISVERZEKERING Uw Engelandvakantie, die niet met een file begint De weg van de minste weerstand. LIU U I lillik Tel. 030-31.94.45 wij brengen deze verzekeringen van zelfsprekend onder bij de maat schappij die hierin is gespecialiseerd: de VERZEKERING MAATSCHAPPIJ N.V. met kantoren van zustermaatschappijen waar verzekerden voor hulp bij schade en voor inlichtingen altijd terecht kunnen. Voor slechts een geringe premie per dag hebt U reeds een De Olau-Line is de enige veerdienst die de lijn Vlissingen-Sheerness onderhoudt. In beide havens beschikt de Olau-Line over eigen terminals Dat betekent geen gewacht bij in- en ontscheping en een snellere doorstroming bij de douane. Beide havens liggen dichtbij de grote verkeersaders en zijn dus makkelijk bereikbaar (ook per trein). Aan boord, alle komfort. Restaurants, cafetaria's, lounge-bars. Speelruimte voor de kinderen, video-tv. disco en 'live' entertainment Een kansje aan de speeltafel kan ook. Olau-Line vaart elke dag. 's morgens en 's avonds, in beide richtingen. U kunt dus kiezen. De tarieven zijn heel redelijk. Wij kennen b.v. geen toeslagen, maar geven buiten het hoogseizoen bovendien nog 50% korting op de auto tarieven. Ook zijn er in het rustige seizoen diverse zeer ..speciale'" aanbiedingen. Korte verzorgde reizen naar Londen en Canterbury en gezellige feest- en minicruises. Wilt u meer weten? Vraag uw reisburo of schrijf (zonder postzegel) Antwoordnr. 27. 4330 WB Middelburg Olau-Line Hij ligt vanaf nu voor u klaar. Bij alle NS-stations. Bij de reisbureaus. Bij de ANWB en bij alle vestigingen van de RABO-bank. NS/Trans is de reisorganisatie van de Nederlandse Spoorwegen. Dat is een degelijk gegeven. De bestemmingen, accommodaties en arrangementen van NS/Trans zijn met de grootste zorg gecontroleerd en geselekteerd. U kiest uit een ruim programma in binnen- en buitenlandse reizen, ook per vliegtuig. ri a Reisbureau der N.V. Nederlandse Spoorwegen. HVW ■■OMflMB Katreinetoren, Centraal Station. Utrecht. Geheel verzorgde 15 daagse treinreis naar Appenzell (Zwitserland) met 6 exkursies vanaf f 1.429.- Vliegen naar Ierland 10 daagse rondreis door de republiek Ierland met volledig pension vanaf f 1.429.- Individuele reis naar het Zillertal (Tirol) 15 dagen met logies en ontbijt vanaf f474.- '1 Stuur mij gratis de gids „NS zomerreizen '79". Naam: I Adres: I I Woonplaats: ln open ongefrankeerde envelop naar B.V. Trans. Antwoordnummer 407. 3500 VE Utrecht. 11

de Faam | 1979 | | pagina 37