MALLORCA SPECIAL! 8 daagse vliegvakantie. Vertrek maandag 7 mei 1979. Prijs f 595.-- MALLORCA PORTALS NOUS APPARTEMENTEN HAFRIA REISBUREAU VAN FRAASSEN, onze afdeling reisbureaus met kantoren in Vlissingen, Middelburg, Goes, Bergen op Zoom, Roosendaal en Terneuzen. Totaal 16 medewerkers. VAN FRAASSEN TOURS, organisator van touringcarreizen, hotelarrangementen in Londen en Zuid- Engeland met overtocht via de Olau Line en van speciale groepsreizen per vliegtuig, trein, boot of touringcar. Totaal 8 medewerkers. Waarom vindt de uitgifte plaats van deze krant? Wel, eenvoudig om u als lezer enerzijds op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen bij Van Fraassen en anderzijds om u nuttige reisinformatie te verstrekken en enige extra aanbiedingen te presenteren. Het aantal Van Fraassen reisbureaus is inmiddels uitgebreid tot zes. De kantoren in Middelburg, Bergen op Zoom en Roosendaal worden gezamenlijk met Holland International geëxploiteerd hetgeen natuurlijk duidt op een bijzonder goede samenwerking met Nederlands grootste touroperator. De banden met de overige ANVR touroperators zoals Hotelplan, Rederij Rijnvakantie, Arke, Zuid Europa Stichting, Van Ginkel en scheepvaartmaatschappijen zoals de Olau Line, Tor Line, Sealink/SMZ, Fred OlsemLines zijn eveneens stevig en garanderen u deskundig advies. Het hoofdkantoor in Vlissingen is na een ingrijpende verbouwing een riante werkruimte geworden waar twaalf medewerkers dagelijks aan de slag gaan. Om tezamen met de collega's op de andere kantoren reizen te verzorgen. Naar we hopen ook uw reis. Wij vinden het immers prettig om aan uw vakantie te kunnen werken alsof het om onze eigen vakantie gaat. Als u uit de reisgidsen uw keuze moet maken, staat u vaak voor een onmogelijke opgave. Wij hebben echter voor u alle reizen en bestemmingen bestudeerd en vele plaatsen persoonlijk bezocht. En zelfs al zou een bespreking uren duren, wij zijn beslist niet moe te krijgen en u slaagt er niet in ons ongeduldig te maken. U kunt er op vertrouwen dat wij alle tijd zullen besteden aan uw kostbare vakantie. Van Fraassen automobielbedrijven, dealer van Volvo en Mazda. Een paal gaat de grond in voor een nieuwe garage (uitbreiding van showroom en werkplaatsen met 3.000 m2). Aantal medewerkers 12. Van Fraassen touringcarbedrijf zet tijdens de zomermaanden 30 touringcars op de weg. Aantal medewerkers 42. Ter gelegenheid van de opening van onze nieuwe kantoren organiseren wij in samenwerking met HOLLAND INTERNATIONAL een 8-daagse vliegvakantiereis naar Mallorca. VERTREK MAANDAG 7 MEI 1979. Prijs fl. 595,-. Inbegrepen: Vervoer per luxe touringcar naar en vanaf Schiphol. Vliegreis per KLM DC-9 naar Mallorca v.v. (Geldig paspoort of toeristenkaart, bagage max. 20 kg). Transfer naar Portals Nous v.v Accommodatie (logies) Hafria, 2 kamer appartement (2 pers.). Annulerings- en bagage/ongevallenverzekering. Barbeque avond. Excursie (dagtocht) naar de grotten van Drach Reisleiding. Denkt u nog steeds dat Mallorca alleen maar bestaat uit strand, zee. hotels, nachtklubs en prima restaurants? Natuurlijk, dat zijn aantrekkelijke kanten. Vooral omdat dat alles overgoten is door de bekende zonneschijn van de Middellandse Zee. Maar Mallorca is veel en veel meer. Langs de driehonderd kilometer lange kust vindt u nog vele onberoerde visserplaatsjes in de luwte van diepblauwe baaien; rotskusten met fascinerende grotten; een eindeloos boeiend binnenland met groene valleien, wijngaarden en citrusplantages, met verscholen dorpjes en ruige, schitterende bergtoppen. De boeren brengen er nog op ezeltjes hun spullen naar de stad. De festivals hebben er nog geen toeristische bijsmaak. Mallorca is een geweldig eiland! mx ,mws»:: s Tien kilometer van de hoofdstad Palma ligt het badplaatsje Portals Nous. Een prima kombinaiie voor vakantiegangers die overdag niets van de stadse drukte moeten hebben, maar 's avonds wel de gelegenheid willen hebben om zich zonder veel moeite onder te dompelen in een uitbundig uitgaansleven. Welnu, aan dat alles is geen gebrek. Niet dat u per se weg moet uit Portals Nous voor een gezellige avond. Zwembaden, minigolf, restaurant en bar/diskotheek treft u allemaal aan bij uw appartement. Maar als u "op grote schaal" uit wilt gaan, dan is er een regelmatige goedkope busverbinding met de hoofdstad. En wat daér allemaal te doen iste veel om op te noemen. Aan de rand van het centrum, 650 m van het strand. Holland International heeft dit grote komplex, vanaf de zomer van 1978, in eigen beheer genomen, zodat u er zeker van kunt zijn dat kwaliteit voorop staat. Alle appartementen zijn dan ook volledig gerenoveerd en nieuwe aktiviteiten werden ontplooid. Het restaurant heeft een keuken, aangepast aan de Nederlandse smaak. Aan het restaurant grenzen het grote zonneterras en een tropische tuin. Bovendien voorzien van een groot zwembad en een minigolfbaan. Apart kinderzwembad. Rondom het zwembad staan luie ligstoelen. Gezelligheid kent geen tijd in de bar of in onze bar/salon "Verde", waar regelmatig evenementen worden georganiseerd. Enkele malen per week is de sfeervolle diskotheek "Chu-Chu-B" geopend, waar regelmatig artiesten optreden. Overigens beschikt Hafria over z'n eigen "maitre de plaisir", die u zowel overdag als 's avonds aangenaam weet bezig te houden. Wie zich achter een spannend boek wil terugtrekken, vindt in Hafria een goed voorziene bibliotheek. En als u vindt dat Hafria u nog niet voldoende vertier biedt, laat u zich in een taxi naar het 8 km verder gelegen Palma brengen. Bussen stoppen ook vlak bij het komplex. Uw appartement beschikt over een ruime zitkamer met een bank, die ook als bed dienst kan doen, een volledig ingerichte keuken, een komplete badkamer, een balkon met zitje en 1- of 2-tweepersoonsslaapkamers. Ook enkele studio's beschikbaar Dagelijkse schoonmaak, behalve zon- en feestdagen. Ons nieuw ingericht reisbureau te Vlissingen 2

de Faam | 1979 | | pagina 28