DE POPULAIRE RAADSAGENDA OPGEBROKEN - AFGESLOTEN Voor vergadering maandag 20 november a.s. F Woensdag 15 november 1978 BEGROTING 1979 VOOR IEDEREEN TER INZAGE Adviesraad voor sport, jeugd en recreatie vergadert CULTURELE AGENDA GEMEENTELIJKE CULTURELE DIENST MIDDELBURG OM IN TE ZIEN Zinloze vernielingen kosten handen vol geld VERLICHTING MOET HET REGELMATIG ONTGELDEN IN VOETGANGERSTUNNELS MENU TAFELTJE DEKJE" ALGEMEEN ZEEUWS WATERSCHAPS REGLEMENT 'GEVONDEN VOORWERPEN HUIS-AAN-HUIS COLLECTEN Periode 15 november - 22 november NI Wit rSztM/h fe' A~ '7 Maandag 20 november a.s. is het al weer de voorlaatste maandag van deze maand. Zoals 11 wel zult weten, komt deze dag om twee uur 's middags de gemeenteraad van Middelburg in de raadszaal bijeen. Deze vergadering is openbaar en kan dus door iedereen worden bijgewoond. De publieke tribune is bereikbaar via het deurtje in het stadhuis op de hoek L. Noordstraat-Markt. Gewoontegetrouw plaatsen we ook nu weer een beknopte en populaire versie van de raadsagenda. U hebt dan een overzicht welke stukken de komende raadsver gadering aan de orde komen. Ook deze keer wijzen wij u erop, dat altijd nog raadsvoorstellen kunnen nakomen. De volledige agenda en de originele stukken kunt u komen inzien bij het bureau Voorlichting in het stadhuis. De populaire agenda wordt uitgereikt aan de bezoekers van de vergadering. AGENDA 78-423 Benoeming lid van het college van beheer van het Wegschap Wal cheren Volgens hel rooster van aftreden zal burgemeester P.A. Wolters met in gang van 1 januari 1979 aftreden als lid van het college van beheer van het Wegschap Walcheren. In de gemeen schappelijke regeling is bepaald, dat een aftredend lid direct weer benoemd kan worden. Het college stelt de raad voor de heer Wolters weer in het col lege van beheer van het Wegschap Walcheren te benoemen. 78-441 Benoeming lid commissie van advies en bijstand voor de gemeente lijke kredietbank De heer P.J. Vergouwe heeft ontslag genomen als lid van de commissie van advies en bijstand voor de gemeenste- lijke kredietbank. De heer Vergouwe vertegenwoordigde de Middelburgse Centrale van Ondernemers in het middenen kleinbedrijf in deze com missie. Om te kunnen voorzien in de ontstane vacature heeft de centrale de volgende aanbeveling gedaan: 1. de heer Boot uit Middelburg en 2. de heer A.J. Burger, eveneens afkomstig uit Middelburg. Het college stelt de raad voor de heer Boot in de commissie te benoemen. 78-435 Benoeming van de heer W.M. Pel in Algemeen Bestuur Gemeen schappelijke regeling "Werkplaatsen Walcheren" De heer W.M. Pel, districtsbestuurder van het N.V.V., was tijdens de vorige raadsperiode lid van het Algemeen Bestuur van de gemeenschappelijke regeling "Werkplaatsen Walcheren". Bij het aftreden van de raad is de heer Pel eveneens afgetreden, zoals dal de gewoonte is. Na overleg hebben de besturen van de vakorganisaties, die in de Stichting van de Arbeid zijn verte genwoordigd, de heer Pel voor (her)benoeming voorgedragen. Het college heeft de voordracht overgeno men en stelt de raad voor tot benoe ming van de heer Pel over te gaan. 78-415 Benoeming leden commissie van beheer van de Schoolartsendienst op Walcheren, Noord- en Zuid-Beve land (W) De commissie van beheer van de Schoolartsendienst op Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland (W) heeft een aantal vacatures. De commissie adviseert de heer G.B. Schoenmakers, wethouder gemeente Middelburg: de heer G.J.A. M. Adan, wethouder ge meente Vlissingen en mevrouw J.J. Nieuwenhuijse-de Schipper, raadslid gemeente Borsele in de vacatures te benoemen. Het college kan zich met dit advies verenigen en stelt de raad voor de genoemde personen tot leden van de commissie te benoemen. 78-425 Benoeming' penningmeester Algemeen Bestuur Stichting Openbare Bibliotheek Middelburg Het Algemeen Bestuur van de Stich ting Openbare Bibliotheek Middel burg heeft de heer drs. K. Dijk uit Middelburg voorgedragen als pen ningmeester in dit bestuur. Het blijkt niet mogelijk te zijn 2 kandidaten voor te dragen, zoals staat aangegeven, in de stichtingsacte. Het college stelt de raad dan ook voor de heer Dijk te be noemen. 78-432 Voorlopig programma in hoofdpunten voor de komende zit tingsperiode van de gemeenteraad Middelburg De politieke groeperingen, die in de nieuwe samengestelde gemeenteraad zijn vertegenwoordigd, hebben onder leiding van de grootste fractie (C.D.A.) een voorlopig programma in hoofdpunten voor de komende zit tingsperiode opgesteld. Het college stelt de gemeenteraad voor dit voor lopige programma vast te stellen. Omdat in de vergadering van 5 sep tember j.l. door de fracties al uitspra ken zijn gedaan en/of opmerkingen gemaakt over de inhoud van het voorlopige programma, worden de raadsleden gevraagd niet te uitvoerig te discussiëren. 78-439 Beroep weigering ventvergun ning Het college van burgemeester en wet houders heeft op 19 september j.l. be sloten mevrouw J.H. Netten-van Mullem, die woont op het woonwa genkamp aan de Oostelijke Bermweg in Vlissingen, geen ventvergunning te verlenen voor de verkoop van huis houdelijke artikelen in Middelburg. Mevrouw Netten-van Mullem heeft tegen deze beslissing bij de raad be roep aangetekend. De raad wordt voorgesteld het beroepschrift onge grond te verklaren. 78-420 Uitneming perceel grond aan de Marcus de la Palmastraat uit het Grondbedrijf De ondergrond van het wijkcentrum "Het Zuiderbaken" dat is gelegen aan de Marcus de la Palmastraat, werd in erfpacht uitgegeven aan de Stichting Maatschappelijke Opbouw Middel burg. Als gevolg van een met deze stichting gesloten overeenkomst is het erfpachtsrecht nu beëindigd. Gezien de bestemming moet het perceel, dat op dit moment behoort tot het Grondbedrijf, worden ingebracht bij de tak van dienst "de wijkcentra en andere ingebrachte panden". De boekwaarde van het perceel grond, dat 1.885 m2 groot is, bedraagt 68.000.-. Het college stelt de raad voor het perceel grond uit te nemen uit het Grondbedrijf en in te brengen bij de tak van dienst "de wijkcentra en andere ingebrachte panden" tegen een bedrag van 68.000.-. 78-421 Beroep "Midgard" tegen wei gering vergunning voor het aanbrengen van verwijzingsbordjes naar het jonge rencentrum in de Kuiperspoort Het college van burgemeester en wet houders heeft 12 juni j.l. besloten geen vergunning te verlenen voor het aan brengen van verwijzingsbordjes naar het jongerencentrum "Midgard" in de Kuiperspoort. "Midgard". een onder deel van de Stichting Sociaal Kultu- reel Werk Middelburg (SK.WM) heeft nu een beroep ingesteld tegen dit be sluit van b. en w. Het college is onder meer van mening dat een te grote ver scheidenheid aan verwijzingsbordjes het stadsbeeld en de verkeersveilig heid niet ten goede komen. De raad wordt voorgesteld het beroep onge grond te verklaren. 78-422 Krediet van 240.000,- voor vernieuwing riolering en algeheel her straten van de Zuidsingel. De bewoners van de Zuidsingel heb ben diverse malen geklaagd over de onder hun woningen gelegen riole ring. Deze oude riolering is nodig aan vernieuwing toe. Regelmatig moesten en moeten nog steeds noodreparaties worden uitgevoerd om de ergste ver zakkingen in dit riool te herstellen. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor een krediet van 240.000.- beschikbaar te stellen voor de vernieuwing van de riolering en de algehele herstrating van de Zuidsin gel. 78-437 Voorbereidingsbesluit Kous- teenscdijk ln de vergadering van 18 september j.l. heeft de gemeenteraad ingestemd met de aanwijzing van het terrein aan de Kousteensedijk als plaats waar de bouw van een gemeenschappelijk bi bliotheekgebouw zou moeten worden nagestreefd. Om tijdens de herziening van het bestemmingsplan "Kousteen sedijk en omgeving" ongewenste ont wikkelingen tegen te gaan wordt de raad gevraagd een voorbereidingsbe sluit te nemen voor dit gebied. Zodra een schetsplan voor het gemeen schappelijk gebouw voorhanden is zal met de bewoners van Blauwedijk, Stationsstraat en Turfkaai overleg plaatsvinden. 78-414 Vaststelling 17e wijziging Al gemeen Ambtenarenreglement Het college van b. en w. stelt de ge meenteraad voor de 17e wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement vast te stellen, zoals in het ontwerp staat aangegeven. 78-418 Aanvullend krediet van 22.900,- voor verbouwing en uitbrei ding van het wijkcentrum Sint Laurens In de vergadering van 22 mei j.l. ver leende de raad een krediet van 410.000.- voor de verbouwing en uitbreiding van het wijkcentrum Sint Laurens. Een aanvullend krediet van 23.000,- werd nog beschikbaar ge steld in de raadsvergadering van 18 september j.l. Dit totaal-bedrag van 433.000.- is echter niet voldoende om het totale verbouwingsplan. zoals dat in de vergadering van 22 mei j.l. werd voorgelegd, uit te voeren. In de vergadering van 18 september besloot de raad. dat de verbouwing en uit breiding van het wijkcentrum volgens het oorspronkelijke plan moet worden uitgevoerd, zodat opnieuw een extra- krediet van 22.900.- nodig is. De raad wordt door het college voorge steld dit aanvullend krediet te verle nen. 78-424 Aanvullend krediet van 14.500.- voor de aanleg en inrichting van speelterreintjes Overeenkomstig de wensen van de bewoners zijn in 1977 drie speelter reintjes aangelegd in de wijken Kla- renbeek IIB en Griffioen II. De kosten van aanleg en inrichting van deze ter- reintjes overschrijden het totaal-be drag. dat in de exploitatie-opzetten werd opgenomen. Dat komt omdat de aanleg en inrichting van de speelter reinen later zijn gebeurd dan het mo ment. waarop de exploitatie-opzetten werden vervaardigd. De loon- en ma teriaalkosten vallen daarom meestal hoger uit dan geraamd. Burgemeester en wethouders vragen de raad een aanvullend krediet van 14.500.- be schikbaar te stellen. 78-429/431 Vaststelling 109e tut en met 111e begrotingswijziging Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor de 109e tot en met 11 le begrotingswijziging 1978 vast te stellen, zoals in de stukken staat vermeld. 78-419 Kasgeldbesluit 1979 en geldle- ningsbesluit 1979 De gemeenteraad heeft in de verga dering van 24 oktober 1977 besluiten genomen tot het opnemen van vlot tende middelen en het aangaan van vaste geldleningen gedurende hel jaar 1978. Deze besluiten verliezen op 31 december a.s. hun werkingskracht. Het is daarom dat het college van b. en w. de raad vraagt nieuwe besluiten te nemen voor het jaar 1979. zoals aan gegeven in de stukken. 78-413 Krediet voor verbetering ge luidsinstallatie in Burgerzaal Regelmatig zijn klachten ontvangen over hel slecht functioneren van de geluidsinstallatie in de Burgerzaal van het stadhuis. Een onderzoek door een geluidstechnicus van Philips Neder land b.v. - Eindhoven heeft uitgewe zen. dat de in gebruik zijnde micro foons en geluidszuilen ongeschikt wa ren voor deze grote zaal met zijn bij zonder slechte akoestiek. Om zeker le zijn van een goede weergave van het geluid tijdens de buitengewone raads vergadering op 30 augustus j.l. zijn reeds nieuwe microfoons en zuilen met bijbehorend materiaal aange schaft. De gemeenteraad wordt voor de verbetering van de geluidsinstalla tie in de Burgerzaal voorgesteld een krediet van 3.400,beschikbaar te stellen. 78-433 Vaststelling wijziging "Veror dening op de heffing en invordering van reinigingsrechten" Het gewijzigde systeem van afreke ning van het elektriciteits-, gas- en waterverbruik, dat voorziet in sprei ding van de meteropnamen over een geheel jaar, maakt het bezwaarlijk dat voor de reinigingsrechten van gezins- huishoudingen 1 november 1978 als peildatum blijft gelden. Gemeentebe drijven krijgen hierdoor een opeen hoping van werkzaamheden. De di recteur gemeentebedrijven heeft nu voorgesteld de peildatum van 1 no vember los te laten en uit te gaan van de werkelijke toestand in de loop van het belastingjaar. De raad wordt voorgesteld de "Verordening op de heffing en invordering van reinigings rechten" te wijzigen door een veror dening vast te stellen, zoals staat aan gegeven in het concept. 78-416 Verlenen financiële medewer king bouw aangepaste woning Een inwoner van de gemeente heeft een aanvraag ingediend voor een bij drage uit het Terlingenfonds in ver band met de bouw van een aangepaste woning. Dit fonds heeft een bijdrage ineens van 15.000.- toegezegd, wan neer ook de gemeente eenzelfde be drag beschikbaar zal stellen. Het col lege van b. en w. stelt dc gemeenteraad voor de bijdrage te verlenen en het bedrag te dekken ten laste van de zgn. restauratiepot. 78-417 Bijdrage a fonds perdu van 7.000,- aan de postduivenvereniging "Zeelandia" De postduivenvereniging "Zeelandia" heeft het voormalige ketelhuis "Poor- tershove" met eigen mensen en op ei gen kosten omgebouwd tot "inkorflo- kaal". De vereniging heeft om dit alles financieel mogelijk te maken 7.000,- geleend van haar meest draagkrachti ge leden. Daarnaast werd de contri butie verhoogd tot 75.- per jaar. Nu door de postduivenvereniging voor gebruik van elektriciteit in het gebouw maandelijks een bedrag van ongeveer 100.- moet worden opgebracht, is zij in een financiële impasse geraakt. B. en w. stellen de raad voor "Zeelandia" een bijdrage a fonds perdu (ineens) van 7.000.- beschikbaar te stellen. 78-427 Subsidie 1978 voor de Stichting Vormingswerk Jonge Volwassenen De gemeenteraad heeft in de verga dering van 23 mei 1977 besloten de Stichting Vormingswerk Jonge Vol wassenen op Walcheren voor het jaar 1977 t.b.v. de Middelburgse deelne mers een experimenteersubsidie te verlenen. Voor 1978 wilde de raad nog geen toezegging doen, omdat men eerst de resultaten over 1977 wilde af wachten. In het raadsvoorstel wordt een opsomming gegeven van de ac- tit/m december in Middelburg plaatsvonden. Burgemeester en wet houders stellen de gemeenteraad voor de Stichting Vormingswerk op Wal cheren voor 1978 een subsidie te ver lenen op basis van 25% in de door het ministerie van Onderwijs en Weten schappen subsidiabel verklaarde ex ploitatiekosten. Dit tot een maximum van 18.860.-. Rondvraag De gemeentebegroting voor het jaar 1979 met de aanbiedings brief en verdere bijlagen ligt nog steeds in het leeshoekje van het bureau Voorlichting in het stad huis. ledereen kan dit bcgro- lingspakket komen inzien. U wilt toch ook wel eens weten, wat u het komend jaar van het ge- meentebestuu^n^ Volgende week dinsdag, 21 november om 19.30 uur, vergadert de adviesraad' voor Sport. Jeugd en Recreatie in de raadszaal van hel stadhuis over de be groting' 1979 voor de Algemene Dienst, de ontwerp begroting- 1979 voor de Dienst Accommodaties Sport, Jeugd en Recreatie in het Investe ringsprogramma 1979 - 1983. Daar naast wordt ook gesproken over de ingekomen stukken, wat verder ter ta- .ferkomten nog enkele andere punten. Een ieder, die belangstelling heeft kan deze vergadering als toehoorder bij wonen. De agenda, de volledige be groting 1979 en het investeringspro gramma 1979-1983 liggen ter inzage bij het bureau Voorlichting in hel stadhuis en bij bureau Sport, Jeugd, Recreatie en Wijkcentra Lange Noordstraat 19 (le verdieping). ZEEUWS KUNSTENAARSCEN TRUM t/ni donderdag 16 november: Expositie tekeningen van Lino Dinet- to. SCHOUWBURG zaterdag 18 november, 20.00 uur: "Fiesta Gitana", flamencoprogram ma. Deze voorstelling is inmiddels uitver kocht. donderdag 23 november, 20.00 uur: Voorstelling "Einc Nacht in Venedig". HINDERWET De Firma W..J. Jansen Zoon, Oude Vlissingseweg 33 in Middelburg heeft een hinderwetvergunning aange vraagd voor het wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, door het vervangen van twee oude stallen door een nieuwe stal. aan dc Oude Vlissingseweg 34. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een ieder tot 30 november a.s. indienen bij het gemeentebestuur van Middelburg. Mondelinge bezwaren kan men per soonlijk inbrengen op een openbare zitting, die wordt gehouden in het stadöuis op maandag 20 november a.s. om 16.30 uur. Ook kan men zich daar laten vertegenwoordigen door een ge machtigde. Inwoners van de gemeente Middel burg kunnen later alleen in beroep gaan als zij zelf of een gemachtigde op bovengenoemde openbare zitting zijn verschenen. Personen, die niet in deze gemeente wonen, kunnen, om later van even tueel van hun beroeprecht gebruik te maken, volstaan met het voor 30 no vember indienen van een bezwaar schrift. Tot dezelfde datum ligt de bovenver melde aanvraag met bijlagen en even tueel ingekomen bezwaarschriften voor iedere belangstellende ter inzage op de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis. WINKELSLUITINGSWEG Op de afdeling Algemene Zaken ligt tot 4 december de door dc gemeente raad op 3 juli j.l. vastgestelde "Win kelsluitingsverordening" ter inzage. De hoofdstukken IV. I en VI van deze verordening zijn op 19 juli door de Staatssecretaris van Economische Za ken goedgekeurd. Ja, inderdaad komt het regelmatig voor dat de verlichting in de Middelburgse voetgangerstunnels het moet ontgelden. Het schijnt weer een nieuwe rage te zijn om de lichtaramturen zover als maar mogelijk is te slopen. Op de foto ziet u een van deze ergerlijke vernielingen in een voetgangerstunnel onder Schroe- weg. Vernielingen, die de gemeente-maar eigenlijk ook u-handenvol geld kos ten. En wat dacht u van de mogelijkheid tot ongelukken in een onverlichte tunnel. Uit een rapport van de politie is gebleken, dat het plaatsen van hoge lichtmasten bij de in-en uitgangen van dergelijke tunnels een oplossing kan zijn. Er moet dan voor worden zorggedragen dat deze lichten aan beide zijden goed naar binnen schijnen. Het is natuurlijk ook mogelijk onbreekbaar mate riaal te gebruiken, maar dat is vrij duur in aanschaf. Beter zou zijn. wanneer we zouden beseffen dat aan deze zinloze vernielingen een eind moet komen. Laten we daar met z'n allen aan werken. Zorg er voor. dat in ieder geval uw kinderen er niet aan meedoen. En...constateert u een vernieling, schroom dan niet deze aan de politic door te geven. KUIPERSPOORTTHEATER zaterdag 18 november, 20.00 uur: "Adam X" van Sybren Polei door to neelvereniging "Arno" uit Den Bosch, georganiseerd door Stichting Middel burgs Theater. Kaarten in voorverkoop verkrijgbaar bij het V.V.V.-kantoor in Vlissingen a 6.-(voor CJP/Pas 65 a f 4.-). CONCERT- EN GEHOORZAAL vrijdag 24 en zaterdag 25 november, 20.00 uur: Uitvoering door het Zeeuws Orkest o.l.v. Louis Stotijn met als solist Bas de Jong. klarinet. Kaarten verkrijgbaar a 10.- (voor CJP/Pas 65 en scholieren a 5.-) bij Fa. Wagenvoort. Lange Delft 8. bij Fa. Van Damme. Lange Noordstraat 16. bij Fa. Mossel en Versteege. Lange Delft 103 en voor zover voorradig op de avond van het concert aan de zaal. Plaatsbespreken mogelijk op zaterdag 18 november van 11.00 tot 12.00 uur bij de Concert- en Gehoorzaal, tel. (01180)12700. ZEEUWS MUSEUM t/m donderdag 30 november: "Damstenen", een expositie van Joop Dam en Ans Herwaarden over varia ties op het thema grind (onthullingen en conclusie) GALERIE "SIX AND SIX", Lange Noordstraat 56 Doorlopende expositie van Willem Vader en Cera Dauvillier. Geopend: maandag t/m zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur. MOLENTHEATER MIDDEL BURG ZUID iedere woensdagmiddag, 15.00 uur: Kindervoorstelling door Poppenthea ter "Parcival". Kaarten 3.- aan de^ zaal. Reserveren mogelijk via tel. (01180)-16171. De dienstverlening 'Tafeltje Dekje" van de Unie Van Vrijwilligers in Mid delburg is uitsluitend bestemd voor zieken en ouderen, die niet zelf voor de warme maaltijd kunnen zorgen. Via telefoonnummer (01180) 27537 kunnen maaltijden besteld worden op maandag en donderdag tussen 9.00 en 9.30 uur. Op deze dagen worden de maaltijden ook bezorgd. Voor de week van 20 t/m 25 november ziet het menu er zo uit: - maandag - hutspot - dinsdag - jachtschotel rode kool - woensdag - saucijsjes, bloemkool, aardappelen - donderdag - gehakt, andijvie, aard appelen - vrijdag - kipfilet, doperwten, aard appelen - zaterdag - nassi. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben bij de Provinciale Staten van Zeeland een ontwerp voorstel tol wijziging van het al gemeen Zeeuws waterschaps- reglement ingediend. De voorge stelde reglementswijziging heeft betrekking op de grondslag voor de heffing van het geschol van de gebouwde eigendommen en houdt verband met het vervallen van de grondbelasting per 1 ja nuari 1979. Belanghebbenden kunnen het ontwerp-voorstel t/m 27 novem ber a.s. in zien bij de provinciale Griffie van Zeeland. Sint Pieter- straat 42. Middelburg, bij de wa terschappen in Zeeland en bij de gemeentesecreiariën in Zeeland. Eventuele bezwaren tegen het voorstel moeten uiterlijk 27 no vember 1978 schriftelijk bij de Provinciale Staten van Zeeland zijn ingediend. Bij de gemeentepolitie van Middel burg werden in het tijdvak van 1 t/m 7 november j.l. de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: - diverse sleutels - stoffen tas met inhoud - wollen ceintuur - 2 portemonnees met inhoud - kindermuts - diverse handschoenen - 2 dameshorloges - radio - kinderbril - gele batterij voor afzetting - diverse bankbiljetten - rabiëspenning - plastic tas met sportkleding - tupper-ware doos - portefeuille met inhoud Nadere informatie over deze gevon den voorwerpen kunt u alleen op woensdag van 15.00 - 17.00 en op za terdag van 19.00 - 20.00 uur krijgen bij hel politiebureau. Achter dc Houttui nen 10. Telefonische inlichtingen uit sluitend via nummer (01180) 27251. Burgemeester en wethouders hebben aan één instelling toestemming ver leend de komende periode een huis- aan-huis collecte te houden: Natiomral Fonds Sport Gehandicapten t/m zaterdag 18 november. Bij het collecteren moet men gebruik maken van verzegelde collectebussen. Wanneer gewerkt wordt met collecte zakjes, dient het verzamelen hiervan te gebeuren in verzegelde collectebus sen. Collectanten mogen niet jonger zijn dan 15 jaar en dienen niet betaald le worden voor hun werkzaamheden. Zij moeten voorzien zijn van een deugdelijk legitimatiebewijs en zijn verplicht dit op verzoek te tonen. PLAATS EN VERKEERSMAATREGELEN 1. Nadorstwcg Voor hel doorgaand verkeer afgestolen. 2. Ven (wou Nieuwe Vlissingseweg, lussen Poelcndaeleweg en Piel Heinstraat. Afgesloten voor alle verkeer. 3. Burg. Drcgmanslraal Afgestolen voor het verkeer. 4. W'aldammeweg Afgcslotqn voor hel doorgaand verkeer. Bedrijven blijven bereikbaar. 5. Heerengracht, lussen Volderijluagtè en Noord- poort straat Voor verkeer afgesloten. 6. Seisstrnn: Gesloten voor alle verkeer. 7. Vlisslngsestraal Gesloten voor alle verkeer AARD VAN HET WERK Hcrstraien Vernieuwen kabels en leidingen Vernieuwen gasleidingen Reconsiruclie Herbcslraiing Hcrbcstraiing Hcrbesirating AANVANGS DATUM In uilvoering In uitvoering In uitvoering In uitvoering In uitvoering In uitvoering In uilvoering I idergrond van het wijkcentrum werden vervaardigd. De loon-en ma- 1977 t.b.v. de Middelburgse deelne- aan de politic door te geven.

de Faam | 1978 | | pagina 5